Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Skąd oni się biorą???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co to są za elity i czyje?

Duda Andrzej, prezydent, propozycje pytań do referendum, czerwiec 2018:

7. Czy jest pan/pani za konstytucyjnym zagwarantowaniem członkostwa RP w Unii Europejskiej?

[propozycja pytania referendalnego MacGregora: czy jesteś za tym, żeby wszyscy byli zdrowi, bogaci i żeby jeszcze było pół litra do obiadu i ogórek kiszony na zagryzkę?]

 

Kosiniak-Kamysz Władysław na konwencji PSL, marzec 2019:

Ojciec święty Jan Paweł II mówił w Parlamencie Europejskim o pragnieniu i powrotu Europy do swoich korzeni i wartości. Będziemy podążali jego drogowskazem

[komentarz z twittera:Eutanazja, aborcja bez ograniczeń, eugenika, goli dewianci z piórkami w dupie na ulicach to nie był drogowskaz Jana Pawła II. Nie o takiej Europie mówił. Nie takie korzenie i wartości wskazywał]

Zwracamy się do wszystkich rodaków i parlamentarzystów o poparcie naszego wniosku o wpisanie członkostwa Polski w#UE do Konstytucji

 

Sellin Jarosław, zbędny wiceminister nie tylko zbędnego, a wręcz szkodliwego Ministerstwa promocji kultury żydowskiej za pieniądze polskich gojów:

„Od lat mówimy, że powinniśmy pracować nad nową, polską konstytucją i w tej konstytucji uważamy, że trzeba zamieścić artykuły dotyczące polskiej obecności w Unii Europejskiej”.

Przypomnijmy inną wypowiedź Sellina:

„Polska powinna poczynić jeszcze jeden wysiłek w ramach chronienia dziedzictwa kultury żydowskiej w Polsce i zbudować w przyszłości muzeum chasydyzmu polskiego, tak bym to nawet nazwał, żeby tą specyfikę chasydyzmu polskiego bardziej szczegółowo opowiedzieć"

[proponujemy panu posłowi Sellinowi, żeby się obrzezał, nawet na nasz koszt, bo to wyjdzie znacznie taniej niż kolejne muzeum].

Ustawa z dnia 10 lutego 1976 r. o zmianie Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej.

„Polska Rzeczpospolita Ludowa w swej polityce (...) nawiązuje do szczytnych tradycji solidarności z siłami wolności i postępu, umacnia przyjaźń i współpracę ze Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich i innymi państwami socjalistycznymi”.

PS

Myli się, jak zawsze zresztą, „hrabinia” von Thun und Hande Hoch vel Schlamperei Cholera Jasna de domo Woźniakowska, myli się ogarniety amokiem poseł Jerzy Meysztowicz, albowiem z PiSem nie powinny im sie kojarzyć ani różaniec ani polska flaga, jeno mycka, pejsy, klęcznik i unijna szmata, ewentualnie masoński fartuszek.

 

 

  

KOMENTARZE

 • Goat
  Zgodzę się z Panem. Platforma OB. spuściła nas na dno, PiS-rael zakopał nas w mule
 • Pomyłka?
  Nic z tych rzeczy. Po prostu ,, robimy sobie na rękę,, PiS mówi źle o KO, a ci z kolei mówią źle o PiS. Żeby elektoraty tych monopolistów sceny politycznej rzuciły się na wskazanego przeciwnika. I nie pomyślały broń Boże o jakiekolwiek alternatywie. Jak na razie jest to metoda dość skuteczna.
 • Autor
  "Skąd oni się biorą???"

  Autor przez obrazek wprowadzający sugeruje że z kosmosu. Moim zdaniem nie. - To ofiary traumy na skutek gwałtu, a może i samogwałtu.

  A w traumie to już często bywa iż ofiary przyłączają się do gwałcicieli i już radośnie idą zdradzać, wymuszać dowolnie urojone uzurpacje, terroryzować i gwałcić innych, nawet swoich bliskich, budować całe państwa i globalne imperia gwałcicieli i masturbatorów.
 • @zbig71 18:00:39
  Masz rację - raz ci na górze, raz ci, raz dobra glina raz zła glina, jeden gwałci drugiego, a później dobra zmiana. POPiS to taka para masturbatorska.
 • @miarka 18:17:29
  Dlatego nic nie robią Rabiejowi i Trzaskowskiemu , zwłaszcza jeśli idzie o masturbację;-)
 • Kiedy jest pewność wygranej?
  Panie MacGregor, "hrabina", jak i nie jaki Meysztowicz wcale się nie mylą. Oni doskonale wiedzą jaka jest rola PiS-u. Zadaniem PiS-u było skanalizowanie niezadowolenia społecznego po kompromitujących rządach PO. Niekontrolowany wybuch niezadowolenia narodu mógł [chociaż to mało prawdopodobne, ale możliwe] doprowadzić do wykreowania się niezależnej siły politycznej z poza układu magdalenkowego. Ustrojona w patriotyczne piórka partia Kaczyńskiego zapobiegła takiej ewentualności. Kiedy ma się pewność wygranej w gonitwie, gdy wszystkie startujące w rozgrywce konie są z jednej stajni. Taka sytuacja zaistniała w polskich wyborach. PO i PiS to dwie strony tej samej fałszywej monety. Kłócą się w mało istotnych sprawach, a w decydujący o losach narodu i państwa działają ręka w rękę. Ustawa 1066 nie została przez PiS uchylona, przez nowelizację stała się jeszcze bardziej grożna, układ CETA, ustawa o przekazaniu broni i amunicji obcym wojskom na terytorium Polski. Przykłady można mnożyć, ale po co. Kto chce widzieć to widzi, a kto wierzy "izraelskiemu" patriocie dla którego Izrael to cud boski i tak ich nie dostrzeże.
 • @MacGregor
  No i tak od 30 tu lat . Lud głupi to kupi . Salut :))))) https://1.bp.blogspot.com/-05ltRh-xm2I/VZMFsITSHYI/AAAAAAAAALc/TIhOcObLCF0/w1200-h630-p-k-no-nu/Konstytucja%2BIII%2BRP%2B-%2B%25C2%25A92015%2BDeS.jpg
 • JPRDL
  to się dzieje naprawdę:

  https://fakty.interia.pl/polska/news-mazurek-nalezy-przedyskutowac-pomysl-psl,nId,2916196

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031