Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Michnikowszczyny i ojkofobia.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z czasów złotych lat michnikowszczyny i medialnego monopolu żydowskiej gazety dla Polaków utkwiło mi w pamięci powiedzenie stanowiące uważam kwintesencję wojny z polskością na tamtym etapie: „I pomyśleć, że w 1976 było się tylko warchołem”.

Już wyjaśniam, o co chodziło. Otóż po upadku komuny (na cztery łapy) nasz naród wyglądał jak przemielony przez maszynkę i jeśli czego było mu potrzeba, to m.in. poczucia jedności i wzajemnego wsparcia oraz odwołania się do wspólnych wartości, do słupów milowych z przeszłości, słowem, zdrowego nacjonalizmu, albo jeśli kto nie lubi tego słowa, silnych więzi narodowych, w których mógłby znaleźć oparcie.

Polsce groziło wówczas wszystko, z wyjątkiem wyimaginowanego nacjonalizmu, ale żydokomuna skupiona wokół Michnika i Geremka miała wobec nas inne plany – mieliśmy ulec dalszej atomizacji i amorfizacji, bo tylko z takiej bezkształtnej masy, pozbawionej dziedzictwa nie tylko materialnego (o co zadbał słup Sorosa czyli Balcerowicz i jemu podobni paserzy majątku narodowego), ale i duchowego można ulepić dowolną formę.

I tak po raz kolejny przemielano nas przez maszynkę do mięsa – niszczenie podstaw materialnych narodu polskiego firmował były pracownik Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR, omc laureat Nagrody Nobla z ekonomii ( za pokazanie, jak można szczyścić 40-milionowy naród w centrum Europy bez przerywania nikomu snu), zaś zabijaniem polskiej duszy zajmował się syn działacza Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy (scil. sowieckiego agenta).

Każdy, kto wówczas próbował odwoływać się do jakiegos elementu polskiej tradycji piętnowany był przez wszechwładną wówczas gazetę żydowską jako „zoologiczny antykomunista, troglodyta, ksenofob, antysemita, rasista” – obelg i wyzwisk była taka mnogość i różnorodność, że u niektórych mógł pojawić się sentyment za czerwcem 76 roku, kiedy było się tylko zwykłym i niewyszukanym „warchołem”.

Nienawiść do własnej ojczyzny nazywa się z grecka ojkofobią. Michnikowszczyny to nie dotyczy, bo parafrazując Mieczysława Moczara, dla żydokomuny ojczyzną jest „związek radziecki”, gdziekolwiek by leżała jego stolica (kiedyś w Moskwie, dziś w Brukseli), ale udało jej się wpoić ojkofobię sporej części Polaków, czemu sprzyjało i sprzyja niskie poczucie własnej wartości oraz nieznajomość choćby podstaw własnej historii.

[Pomijam wszechobecny przymiotnik „faszystowski”, używany prawie jak za Stalina, kiedy faszystą był każdy przeciwnik nadrzędnej roli Związku Radzieckiego w świecie. Obejrzałem niedawno rozmowę-wykład Grzegorza Brauna w PorozmawiajmyTV (Współczesne niewolnictwo, plany Żydów przeciw Żydom i palenie zielarek - Grzegorz Braun),w której mój kandydat na prezydenta wolnej Polski z anielską wprost cierpliwością odpowiadał na pytania prowadzącego, typu „dlaczego armie papieskie ogniem i mieczem nawracały indian w Ameryce Południowej”, a w Europie spaliły miliony zielarek].

Serce krwawi mi z bezsilnego w sumie żalu, kiedy podczas patriotycznych, najczęściej oddolnie organizowanych manifestacji, jakieś mikrocefale wykrzykują „faszyzm nie przejdzie”.

Kiedy po MN w 2011 dziennikarka z TVN uznała skandowanie hasła „Bóg Honor Ojczyzna” za przejaw agresji i nienawiści, machnąłem ręką, że to tylko jakaś cipa, wyjątkowo głupia nawet jak na TVN. Ale w tym szaleństwie jest metoda, albowiem w miarę odzyskiwania przez Polaków samoświadomości i poczucia własnej godności, walka z polskością, prowadzona nieustannie i z godną podziwu konsekwencją od dziesięcioleci, tylko się zaostrza.

PS

Sam zagoniłem się w kozi róg, bo wpis miał być zupełnie o czym innym, ale od dygresji do dygresji i zupełnie odpłynąłem:

Szef BBN jednoznacznie: Jesteśmy skazani na współpracę z Ukrainą

Kiedy byliśmy skazani na współpracę z ZSRR, to ZSRR było światowym mocarstwem. Dziś mamy być rzekomo skazani na współpracę z masą upadłościową po sowieckiej republice, całkowicie zdekonstruowanej przez USA w ramach ich globalnych rozgrywek z Moskalikami, a w której pierwszą turę wyborów prezydenckich wygrał właśnie komik, rosyjskojęzyczny Żyd, Wołodymyr Zełenski, rodem z Krzywego Rogu, wychowany w Mongolii, marionetka „żydobanderowca” Kołomojskiego (por.http://isakowicz.pl). Pozostali pretendenci to swoją drogą też rosyjskojęzyczni Żydzi, łącznie z udającą swego czasu słowiankę „piękną Julią”.

Powiem tak, żeby uniknąć uzywania słów powszechnie uważanych za wulgarne:

dopóki będziemy skazani na du(o)pol PO-PIS (z LGBTQRTVAGD w tle), dopóty rzeczywiście będziemy skazani na współpracę z Ukrainą i na równie bezalternatywną współpracę z mocarstwem litewskim, o coraz większej przyjaźni z państwem położonym w Palestynie nie wspominając.

Więc komu Ojczyzna miła, niech się konfederuje z propolską Konfederacją.

  

KOMENTARZE

 • A propos wyborów w krainie U
  – W tej chwili Polska, przy jakimkolwiek rozkładzie wyników głosowania, będzie największym przegranym w wyborach na Ukrainie – uważa prof. Osadczy – Stawiając na opcję banderowską i przymykając oko na żenującą manifestację filobanderowskich sympatii, której nie szczędził i nie szczędzi prezydent Poroszenko, który swoje wiece wyborcze prowadzi pod brzmieniem hymnu Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, Polska nie zyska zwolenników po tej stronie społeczeństwa ukraińskiego. Zawsze będzie postrzegana jako okupant, jako ktoś, kto jest coś winien i wobec kogo roszczenia nie będą ustawały. Z innej strony, tzw. prorosyjska Ukraina będzie z pogardą patrzeć na Polskę, jako nieudolnego, przesadnie aktywnego realizatora polityki zachodniej, głównie USA, na Ukrainie i państwo jednoznacznie rusofobiczne i wrogie Rosji. Zatem obie części Ukrainy, zwaśnione ze sobą, będą jednak solidarne w swojej antypolskiej postawie. Mamy więc na własne życzenie impas, z którego na razie nie widać wyjścia. Jako państwo, w związku z sytuacją na Ukrainie, będziemy mieli problem na długie lata.

  za https://kresy.pl/publicystyka/wywiady/prof-osadczy-dla-kresy-pl-wyniki-i-tury-wyborow-obnazyly-stopien-zaklamania-nt-sytuacji-na-ukrainie/
 • @ autor
  //rosyjskojęzyczny Żyd, Wołodymyr Zełenski, rodem z Krzywego Rogu, wychowany w Mongolii //

  czy wychowany to nie wiem.To zależy jak rozumieć pojęcie "wychowany".
  Ojciec Zełeńskiego Aleksander Siemionowicz Zełeński matematyk,cybernetyk,profesor Władimirskiego Uniwersytetu, został skierowany do pracy przy budowie miasta Erdenet.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Erdenet
  W związku z odkryciem czwartych co do wielkości złóż miedzi wystąpiła konieczność zbudowanie w szczerym polu miasta wraz z niezbędną dla przemysłu wydobywczego infrastrukturą.Przy budowie pracowało około 80% Rosjan .Zełenski junior wychowywał się w ich otoczenie a nie jak błędnie można byłoby przypuszczać, wielbłądów dwugarbnych.
  Sam zaś W.Zełeński zawód aktora wykonuje "po amatorsku" albowiem z wykształcenia jest prawnikiem.
 • @ikulalibal 17:08:31
  Dzięki za uzupełnienie.
  Tym niemniej przyszły prezydent w Kijowie nie tylko wyznanie, ale i wykształcenia ma jak widać prawnicze :)
 • Obserwując zachowania
  czarciego pomiotu wobec atrapy Polski i Polaków - odnoszę takie oto wrażenie, że światowy czarci pomiot likwiduje atrapę Polski w pierwszym rzędzie - jeżeli chodzi o Europę - powodowany ciągle traumą doznaną w 1920 roku - gdzie Polacy pokrzyżowali plany ówczesnemu, światowemu czarciemu pomiotowi - w tzw. malowaniu Europy na czerwono. O ile kiedyś pomiot mordował Polskę i Polaków i rękami hitlerowskich Niemiec i rękami stalinowskiej Rosji i rękami banderowców - to teraz likwiduje atrapę Polski na bardzo wielu płaszczyznach. Rozpirzono kompletnie polski przemysł, skazano w perfidny sposób - miliony Polaków na banicję, wielkie media oddano w obce, kosmate łapki, atrapę Polski nasycono opętanymi przez szatana banderowcami, etc.
  Wniosek?
  Banderland stworzono nie po to aby przygotować pole - pod dalsze rozczłonkowywanie Rosji - tylko aby łatwiej było zlikwidować atrapę Polski - chociaż na mapie będzie ona nadal przez jakiś czas - widnieć.
 • Zaczyna się na ostro.
  Ostatnio jakiś, jak podkreślały media, Polak zadźgał nożem jakiegoś Prezydenta miasta. Prezydent przeżył.
  Napastnik "polak" jak podkreślają media by`l pewny siebie i twierdził że nic mu policja nie zrobi... skąd ta pewność.
  Przez zamazany obraz z ujęcia widać że to wygolona pała z wyraźną semicką brodą. Teraz taka moda jest.. chcesz zrobić karierę musisz się uczesać "na żyda", w latach 90 tych była moda ...na "kapelusz żyda" wszyscy prezesi tak się nosili... dzisiaj jest moda na "zarost a'la żyd". To więcej niż moda.. to deklaracja przynależności, lojalności, chęci kariery u żyda z "nadzwyczajnej kasy".

  Wracając do nożownika...
  Moja interpretacja sekwencji zdarzeń jest następująca.
  W Gdańsku jakoś Polak zabił żyda Prezydenta Adamowicza.
  Teraz nastąpiła reakcja i jakiś żyd próbował zadźgać Prezydenta miasta z PIS.

  Napastnik jest pewny swego bo raz ma "żółte papiery" a dwa ma za sobą nadzwyczajną kastę zainstalowaną w wymiarze sprawiedliwości.
  I nie wiem czy to nie jest wojna wywiadów.
  Mafia żydowska wie zapewne dużo więcej na ten temat i stąd takie furiackie wprost ataki na PIS... a PIS się broni i chowa za swoimi żydami.
  hmm... tak też robił Miller z SLD .. jak mnie to wkurzało że zawsze w TV jak się wypowiadał to wokół siebie jako statystów ustawiał kilku żydów z SLD o wyraźnych rysach semickich.

  To wszystko to tylko hipotezy oparte na obserwacjach.
 • @MacGregor 17:47:23
  "przyszły prezydent w Kijowie"??? Z tym to bym się tak nie spieszył.Bo to nie jemu tylko Poroszence, gratulowała sukcesu w wyborach Pani kanclerz Niemiec.A do tego ,gdybyśmy wiedzieli komu pogratulował Trump,to wtedy byłoby jasne kto będzie prezydentem kraju za rzeką?
 • @Oscar 07:34:05
  Jakie są te "wyraźne cechy semickiego wyglądu? Zwłaszcza, że Polacy to najczęściej kundle, czyli najzdrowsze ssaki

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031