Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Śmiszek nie żartował.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robiliśmy sobie podśmiechujki, że niby „ludu Słupska, szykuj dupska”, a wcale nie powinno nam być do śmichu.

Właściciel sieci seks-szopów „Biedrońka” niczym dobrym się nie wykazał jako włodarz Słupska poza zadłużeniem miasta – no ale jak mawiają bankierzy, lepiej mieć długi niż krótki.

Po klęsce kolejnych formacji złotoustego pana Rysia Petru (głównie z powodu jego walorów intelektualnych, albowiem co innego nosić teczkę za Balcerowiczem, a co innego samemu mówić własnymi słowami), służby (trzeba by się diabła czyli ich ojca zapytać o szczegóły, które to kiejkuty, stare czy młode, przaśne czy pejsate) postawiły tym razem na zawodowego pederastę, którego „Wiosna” (LGBT-RTVAGD) ma nam zrobić nie tylko z dupy jesień Średniowiecza, ale przede wszystkim z naszych dzieci onanistów i łatwy narybek dla pedofilów (nie mylić z pediatrami rzecz jasna – moi Angole obili kiedyś Bogu ducha winnego hinduskiego lekarza za to, że miał napisane na drzwiach „paediatrician” – a trzeba było się nie przechwalać i napisać po ludzku „baby doctor”).

Kiedy partner Biedronia zapowiedział, że będzie wsadzał do więzienia za nazywanie zboczenia zboczeniem, też większości z nas wydaje się, że to sa jakieś głupie pederastów żarty, że będzie wsadzał do więzienia bo tam akurat jeszcze nie wsadzał, albo że warto na niego zagłosowac, bo tylko on będzie potrafił dobrać się politykom do dupy.

Tymczasem rację ma Jacek Karnowski (skądinąd pisowski lizus i redaktor portalu „w Wazelinie”), kiedy ostrzega:

„Tymczasem to jest po prostu szczera wypowiedź niedoświadczonego politycznie, ale wtajemniczonego w plany środowisk LGBT aktywisty. Bo finalnie do tego właśnie, do penalizacji, dążą te grupy. I gdzieniegdzie już swoje zamierzenia realizują”.

Tak jak od dawna nie polecam propagandowej tuby „Parchów i Szabesgojów” (scil. PiS), tak tym razem zachęcam:

Śmiszek nie żartował ani nie bredził, gdy mówił o karaniu więzieniem za krytykę LGBT. On nam powiedział, jaki jest plan

Na prawdziwe niebezpieczeństwo z ich strony zwraca też uwagę płk. Piotr Wroński (łaska wyborców na wyjątkowo pstrym koniu jeździ, a już szczególnie elektoratu z obrzezanymi przez TVN czy GW mózgami – kary śmierci w tzw. aferze mięsnej w 1965 roku też nikt się nie spodziewał i sam skazany do końca w nią nie wierzył). Płk. Wroński (a może mylę go tu z Krzysztofem Karoniem) zwraca też uwagę na inauguracyjne przemówienie naczelnego pederasty RP, który w pierwszym zdaniu (z uśmiechem jakby miał Śmiszka blisko za plecami) zapowiada, że nikogo nie będzie wykluczac,po czym w drugim zdaniu wylicza tych wszystkich, których zamierza wykluczyć (patriotów, katolików, tradycyjne rodziny itd).

Lepiej reagować teraz i to ostro, zanim na prawdę dobiorą się nam tam, gdzie słońce nie dochodzi.

 

 

  

KOMENTARZE

 • No cóż
  komuna długo bez terroru wytrzymać nie może. Ciekawe, że Biedroń oświadczył o finansowaniu jego przedsięwzięcia z niemieckich pieniędzy. I gdzie są służby? Zajmują się ,,zwalczaniem nazizmu i walką z nową nienawiści,,. I tym, co by prezesu nie wyrosła konkurencja na prawej stronie.
 • To nie zboczeńcy będą
  ludzi zamykać - a czarci pomiot będzie to robić - przy pomocy właśnie zboczeńców.
  Wniosek?
  Któż lepiej nadaje się do upodlania ludzi stworzonych przez Boga od wszelkiej maści zboczeńców idących na smyczy czarciego pomiotu" No kto?
 • Koalicja LGBT
  Koalicja LGBT, według obiegowej definicji, jest uznawana za homogeniczny (sic!) twór naszych nowoczesnych czasów. Nic bardziej błędnego. Nawet w tych pierwszych czterech literach, a trzeba pamiętać o kilkunastu innych uciśnionych odchyłkach, jest wiele wariantów zachowań i preferencji. Gdy, nieuniknienie, ruch LGBT zostanie obdarzony wszelkimi przywilejami, o które walczy, to wyłonią się różne frakcje, które będą się zwalczać. Pasywni będą oskarżać aktywnych, lesbijki będą wykluczały biseksualistów jako zdrajców, itd.
  Gdy powstała Solidarność w 1980, było w niej 10 milionów członków i członkiń. Po uzyskaniu wpływów politycznych zaczęły się niesnaski i walka o wpływy. W rezultacie, te postsolidarnościowe frakcje zwalczają się bardzo intensywnie w walce o koryto.
  Pewien znajomy homoseksualista zapewniał mnie, że takich emocji, intryg i zawiści jakie występują w ich środowisku, nie jestem w stanie sobiie wyobrazić. Będzie więc wesoło, gdy LGBTQ+ będzie u władzy.
 • @F D Svensson 20:32:46
  Z Solidarnością było tak, że te 10mln członków , zebranych w jednym miejscu, a każdy miał takie , a inne poglądy i tradycje. Tym bardziej, że ostro tu mieszała bezpieka tubylcza, ościenne( Stasi i KGB) oraz bezpieki zachodnie. A po stanie wojennym ,,unormowano,, sytuację. A Lesby i pedryle? A niech się pozagryzają, bule nie na nasz koszt.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031