Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Popierdółki czyli takietam.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Subiektywny przegląd wiadomości

https://dzienniknarodowy.pl/sobote-muzulmanska-demonstracja-poznaniu/

„– Dwa tygodnie po zamachu w Nowej Zelandii, w którym 50 niewinnych osób zostało zamordowanych podczas modlitwy w meczetach, chcemy tu, w Polsce i w Poznaniu pokazać naszą solidarność i wsparcie dla wszystkich prześladowanych i wykluczonych ze względu na swoje pochodzenie, wyznawaną religię i jej brak, kolor skóry, klasę społeczną, płeć i orientację seksualną – informują organizatorzy islamskiej demonstracji, która ma odbyć się w najbliższą sobotę w centrum Poznania”

Spektakularny zamach jest dobry na wszystko i możnaby wzruszając ramionami skwitowac, że przy takim dymie każdy chciałby przy okazji „uwedzic swoje półgęski ideowe”.Ale doczytajmy do końca:

„– Przykro, że takie rzeczy dzieją się w Polsce. Ruch nacjonalistyczny rośnie w siłę i my, jako organizacje muzułmańskie protestujemy przeciwko temu. To, co robią i co pokazali 11 listopada, to zachowanie rasistowskie, szerzące islamofobię, niechęć do innych narodowości i nietolerancję wobec drugiego człowieka.” komentował w rozmowie z “Gazetą Wyborczą” Marsz Niepodległości z 2017 r. imam Chadid”[mieszkający od 1994 roku w Polsce Marokańczyk, organizator planowanej na sobotę demonstracji].

Przysłowia mądrością narodów, a na pochyłe drzewo koza skacze (w Maroku pochyłe drzewo to niejednokrotnie jedyny dla kozy ratunek na zachowanie dziewictwa, ale mniejsza z tym). Zboczeńcy i pedofile chcą uczyć nasze dzieci, a marokański imam uczyć tolerancji. Psu w de ... ups, pomyśli jeszcze kto, ze ubliżam imamowi ...

 

https://wpolityce.pl/polityka/439969-polska-ambasada-podaruje-spioszki-dzieciom-w-izraelu

Jak tweetuje ambassador Izraela w Izraelu, Marek Magierowski, ten sam, który jako urzędnik MSZ storpedował działania Polonii Amerykańskiej przeciw ustawie 447:

"Polska. Tak!". Owszem, to dość niekonwencjonalny pomysł na promocjęPolski w Izraelu , ale za to jaki zasięg! Śpiochy z napisem "Polin. Ken!" zamierzamy wręczać w prezencie wybranym, świeżo upieczonym rodzicom . Mazel tow!

Przed wojną mówiono na takich „myszugene kopf”.

A co do śpioszków, to myślę, że polskojęzyczne władze z coraz lepszą zmianą na czele poprzetykane są żydowskimi śpiochami, niczym baba wielkanocna rodzynkami czy raczej słonina czosnkiem

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/we-wroclawiu-powolano-pelnomocnika-ds-ukraincow-to-miasto-w-ktorym-ukraina-jest-od-dawna/

Ironią losu jest to, że wielu mieszkańców Wrocławia to potomkowie tych, którzy cudem uratowali się przed ukraińską siekierą. Słowem, „Oszukać przeznaczenie” (Final destination) w wersji polskiej.

„Chciałbym, żeby wszyscy cudzoziemcy, Ukraińcy, czuli się we Wrocławiu tak, jak u siebie” – mówił [prezydent] Sutryk. 

Ja akurat nie chciałbym, żeby cudzoziemcy z Afganistanu i z Senegalu, a chociażby i z Ukrainy zachowywali się w Polsce jak u siebie, np. rozstrzygali spory na miejscu przy pomocy zawsze noszonych ze sobą noży (dobrze chociaż, ze widły nie mieszczą się w kieszeni)

Pani pełnomocnik Olga Chrebor (Ukrainka z Wrocławia, od 15 lat w sektorze pozarządowym czyli bicie brudnej piany za pieniądze podatników) najpierw zajmie się edukacją:

„Nie tylko dzieci migrantów mają problem z adaptacją w szkołach, często ze względu na słabą znajomość języka polskiego. To również problem edukacji naszego społeczeństwa, które – mimo niezbyt dużych różnic kulturowych – nie zawsze jest gotowe funkcjonować obok siebie” 

No żesz taka ich banderowska mać, będą nam szkolić dzieci, jak mają robić dobrze imigrantom (np. jak mają kłopot z polskim, to niech Polacy uczą się ichniego)

Z ostatniej chwili:

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/poznanski-dziennik-rozpoczyna-publikowanie-artykulow-po-ukrainsku/

a to z tego powodu, że ... Polaków i Ukraińców łączy podobieństwo językowe i kulturowe. Taka to integracja i asymilacja.

I przekują miecze na lemiesze, a poznańskie koziołki na siekiery ...

 

https://wpolityce.pl/polityka/439943-kornel-morawiecki-zapowiedzial-start-do-pe-jednosc-narodu

Chcemy Europy pierwszej w świecie, wielkiej Europy od Atlantyku do Pacyfiku ze Wschodem, z Rosją, Europy demokratycznej, duchowej, wierzącej w swoją kulturę. 

Jak to tak Europa bez Chin i Indyj? A demokratyczna Rosja to była za skądinąd bardzo Polsce przyjaznego Jelcyna (nie „Yeltsin’a”), kiedy żydowcy grandziarze pokroju Chodorkowskiego rozkradali Rosję na potegę

https://wpolityce.pl/polityka/439944-opozycja-grzmi-o-rozdawnictwie-rzadu-lisiecki-ripostuje

Zamiast informacji jest tylko walka kogutów, ale jaki poziom merytoryczny:

Opozycja grzmi o rozdawnictwie rządu. Poseł Lisiecki ripostuje: "Wolę dać dla dzieci 500+, niż zostawić złodziejom"

Zawsze uważałem, że lepiej przepić, niz zgubić

https://wpolityce.pl/polityka/439855-waszczykowski-o-katzu-nie-trzeba-robic-oficjalnych-afrontow

W dalszym ciągu chcemy traktować Izrael jako kraj przyjazny wobec Polski (...) Nie trzeba robić oficjalnych afrontów

Pan Katz z tych Kaców co to się ma na drugi dzień jest izraelskim odpowiednikiem pp. Pizdupowicza i Waszczykowskiego, i to poniekąd łaczy nasze oba kraje, bo i w Polin i w Erec na tych stanowiskach są głupie ciule, z tą wszakże różnicą, że (mówiąc z grecka) tam penetrujący (erastes), a u nas penetrowani (eromenoi)

https://wpolityce.pl/polityka/440003-byla-zona-o-marcinkiewiczu-dluznik-alimentacyjny

No fool like old fool, historia stara jak świat.Najpierw skrzywdził go JarKacz czyniąc tę miernotę  premierem w 2005 roku tylko w celu rozpoznania bojem, potem dla głupiej, ale przebiegłej dzidy zostawił żonę i czwórkę dzieci, a teraz  szlamowany jest przez śmierdzącego lenia niczym Polska przez strasznych braci, a najgorsze jeszcze i przed nim i przed nami (dobrze, że Izabel nie publikuje już swoich wierszy, bo to byłoby jak posypywanie otwartej rany solą). Zachęcałbym Patryka Vegę do nakręcenia opartej na faktach polskiej odpowiedzi na amerykański film „Wojna państwa Rose” z równie mocnym przesłaniem moralnym.

We wspomnianym filmie panią Rose gra Kathleen Turner, która stwierdzila kiedyś, że jeśli jakis facet jej nie pożąda, to musi być homosiem. Mnie akurat pani Turner nigdy specjalnie nie pociagała i być może dlatego martwi mnie to, że mój kandydat na prezydenta RP, Grzegorz Braun nadal brnie ze swoim pomysłem penalizacji praktyk waginosceptycznych:

https://nczas.com/2019/03/28/braun-ostro-jestesmy-na-wojnie-praktyki-homoseksualne-powinny-podlegac-penalizacji/

Czym innym są praktyki w domowym zaciszu, a czym innym promocja (Leszek Żebrowski ostrzegał, że jak partner Biedronia wejdzie do polityki, to będzie bolało, zwłaszcza, ze chce wsadzac do więzienia, bo tam jeszcze nie wsadzał). Jak w debacie przedwyborczej p. Braun będzie postulował karanie homo-praktyk, a Krul swoim zwyczajem pochwali Hitlera, to położą nam jedyną nadzieję na wyjście z PO-PiSowego szamba jaką jest uważam Konfederacja. Nie idźcie tą drogą!

 


PS

Najsmutniejsze w tym jest to, że możnaby tak przytaczać i z sarkazmem komentować bez końca, tylko po co.

 


 

  

KOMENTARZE

 • Zdaje się
  Że bezcenny Izrael też chce do Europy. Zjednoczonej rzecz jasna. A nasz najważniejszy sojusznik będzie zwalczał antysemityzm w Europie. Nawet to uchwalił w swoim Knesecie, tj w Senacie czy Kongresie. Także jak ktoś będzie protestował przeciwko 447, albo krytykował bezcenny Izrael , to mu nasz najważniejszy sojusznik przypomni, skąd takiemu gagatkowi wyrastają nogi.
 • @zbig71 12:32:47
  Słuchałem Mariana Miszalskiego u Szlachtowicza (w Realu24)

  https://www.youtube.com/watch?v=qtKZh_kukb0

  Niestety, i PiS i opozycja są miękkim wackiem robieni, a wiele można był zrobić metodą faktów dokonanych.
  Być może mówienie o tym, ze PiS zrobił deal z USA: "wy nam gwarantujecie władzę, a my Żydom ich roszczenia" jest przesadą, ale wszystkie poszlaki na to wskazują.
  Dlatego tak ważne, żeby nam Grzegorz Braun tej penalizacji zachowań homoseksualnych nie reklamował, bo uwali Konfederację
 • @MacGregor 12:45:49
  W Konfederacji jest Jakubiak i Zawisza a to kiepsko rokuje na przeszłość. Ale jest jak jest. Stare kiejkuty też nie śpią. Biedronka już postawili w stan gotowości, obawiam się, że prof.Gwiazdowski to też ich robota.
 • W stylu Pudelka, ale jakże pasujące do obecnych "jelit"
  "Jak donosi fakt.pl, małżeństwo poseł PO Kamili Gasiuk-Pihowicz i byłego skarbnika Nowoczesnej rozpada się. Koleżanka parlamentarzystki przyznała, że liczy ona na mandat w Europarlamencie, żeby mogła wyjechać wraz z dziećmi do Brukseli" - JPDL
 • @MacGregor 12:45:49
  //Dlatego tak ważne, żeby nam Grzegorz Braun tej penalizacji zachowań homoseksualnych nie reklamował, bo uwali Konfederację //

  No właśnie! też mi się słabo zrobiło jak Braun bez nikakich powiedział o tej penalizacji.Jakby nie wiedział że nie tak dawno USA ogłosiły że będą jak lwy bronić gejów a na pierwszy ogień pójdą te państwa gdzie homoseksualizm jest karany. https://www.nbcnews.com/video/ambassador-grenell-says-global-homosexuality-decriminalization-effort-is-supported-by-both-parties-1445746755870

  Po co się tak głupio podstawiać ? i po co ich karać? już ich bóg pokarał a nam wystarczy żeby nie byli tacy nachalni i przestali robić taką wrzawę wokół siebie.
 • @ikulalibal 13:46:41
  Może mu chodziło o poklask , ale wyszło średnio. Teraz będą mieli paliwo do ataku.
 • @zbig71 14:00:54
  GB nie chodziło o poklask, oglądałem ten program bodaj u Marcina Roli i chodziło raczej o atak uprzedzający (ładnie się to nazywa po angielsku "preemptive strike"). Było to po tym, jak Rabiej wygadał się, że następnym etapem będzie adopcja dzieci przez LGBT-RTV-AGD i Grzegorz Braun odwalił publicznie, ze nie będą zboczeńcy i pedofile wychowywać naszych dzieci i zaraz potem postanowił pójść dalej i uprzedzająco,choc w programi mówił o karaniu zachowań ... publicznych czy u osób publicznych, nie pamiętam dokładnie.
 • @MacGregor 14:52:31
  Tak, ale dla neokomuny będzie to pretekst do ataku i oskarżenia o mowę nienawiści. Nawet Michalkiewicz odniósł się do tego sceptycznie. Lepiej nie podawać czerwonym takiego łatwego celu do ataku.
 • To co raczył opisać Autor
  wynika z kompletnego ubezwłasnowolnienia głupich tubylców przez czarci pomiot - a to dopiero niewinne początki.
 • @zbig71 12:32:47
  Przecież Israel już jest w Europie. Taki mały cud geograficzny. Są nawet w naszej grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:42:30
  Tak, ale chyba chcą wstąpić do eurokołchoza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031