Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

LGBT(Q) = Lej Geja BatemTatusiu (Qwa)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak informuje red. Michalkiewicz, Duch Święty przemówił ustami małego dziecka, które rozszyfrowało ten skrót.

[Skrót ostatnio bardzo popularny, por. LGBTPOPiS, LGBTKGB, LGBTNSDAP itp].

„Stanisław Michalkiewicz komentuje wytyczne/standardy WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) dotyczące edukacji seksualnej dzieci w różnym wieku, na których opiera się plan edukacyjny, jaki w warszawskich szkołach zamierza wprowadzić prezydent Rafał Trzaskowski i wiceprezydent Paweł Rabiej”

SM zwraca m.in. uwagę na potencjalne trudności związane z wytłumaczeniem dziecku w wieku 0-3 różnych opcji rodziny oraz wyraża nadzieję, że skoro wielce czcigodny prezydent Trzaskowski podpisał deklarację o robieniu dobrze sodomitom i gomorytkom, to nie zawiedzie głosujących na niego warszawiaków i rzekłszy A powie B, czyli ściągnąwszy kalesony pokaże dzieciom, jak prawidłowa i zgodna z wytycznymi Światowej Onanizacji Zdrowia masturbacja powinna wyglądać.

Wytyczne te są na tyle skomplikowane i szczególowe,  zwłaszcza wobec coraz to większej ilości odkrywanych płci, że aby im sprostać, warszawskie dzieci mogą nie mieć czasu nie tylko na matematykę i język polski, ale nawet na naukę czytania.

[O ile miejscem odkrywania nieznanych jeszcze gatunków roślin jest Puszcza Amazońska, o tyle miejscem odkrywania nowych płci jest tłuszcza masońska i generalnie wydziały humanistyczne niemieckich i amerykańskich uniwersytetów].

Nauka masturbacji musiałaby siłą rzeczy zastąpić szereg przedmiotów zawodowych, np. w szkole kucharskiej uczonoby jak bić pianę, kandydatka na krawcową marszczyłaby Freda, przyszły mechanik samochodowy jechałby na ręcznym, adept historii uczyłby się, jak bić Niemca po hełmie, elektryk jak giąć druta, ogrodnik trzepać gruchę, elew woskować lufę, a młodzieniec z powołaniem do stanu duchownego jak rżnąć kapucyna.

Tym sposobem coraz mniej atrakcyjny z wiekiem wiceprezydent Rabiej zapewni sobie młody narybek na starość.

(por. Rabiej: Przyjdzie czas na adopcję przez pary homoseksualne)

Program red. Michalkiewicza:  https://www.youtube.com/watch?v=F0BCrr_QanU

PS

Gdybym był homosiem czyli w miarę normalnym człowiekiem, tyle, że z dopustu Bożego waginosceptycznym, to głosowałbym dziś w Polsce na propolską Konfederację, a zwłaszcza na Grzegorza Brauna, bo to własnie on daje pewność, że nikt nieproszony nie będzie mi zaglądał do sypialni ani czynił jakichkolwiek wstrętów (czy jak czytamy w legendzie pannońskiej „pakosti diejasze”), zaś z LGBT nie chciałbym mieć nic wspólnego.

Natomiast neomarksistowska lewica nie tylko sprowadzi moje człowieczeństwo do jej atrybutu, w tym przypadku seksualności, ale docelowo użyje mnie jako mięsa armatniego w swojej walce o zniszczenie cywilizacji, a na końcu jako nawozu historii.

  

KOMENTARZE

 • To
  Jest znakomity temat zastępczy. Ale przy okazji można zobaczyć, jak przez te 30 lat michnikowszczyzna zrobiła pranie mózgów u tubylców. Nie wiem, czy słyszałeś, jak potraktowano Ireneusza Lisiaka, wyproszonego z pociągu Intercity za krytykę homopropagandy w prywatnej rozmowie!!! To co opisał Orwell w roku 84 to małe miki z tym, co nam szykują.
 • @zbig71 12:03:15
  nie do końca zastępczy niestety i warto uświadomić, o co się toczy gra, tj. o zniszczenie rodziny. Biedne homosie są oczywiście traktowane jako narzędzie do tego celu.

  Co do p. Lisiaka - niestety, ale musimy być mądrzejsi od wrogów - i mówić prawdę prosto w oczy, ale tak, żeby nie dawać bandytom i durniom pretekstu, bo tak, to co z tego, że p. Lisiak miał rację, jeśli to on przy tym ucierpiał. Eskimosi nienawidzą SM, ale mogą mu skoczyć, bo nawet jak jedzie po bandzie, to jej nie przekracza
 • @zbig71 12:03:15
  jeszcze jedno - deklaracja podpisana przez Czosnkowskiego (intelektualnie sprawny inaczej) to nie zasługa michnikowszczyny, ale element globalnej akcji - to nie Michnik pisze wytyczne WHO.
  W UK wdrażane są dokładnie te same wytyczne.
 • @MacGregor 12:18:56
  Tak, to jasne. Michnik przez ostatnie 30 lat tresował nas do ,,demokracji i praw człowieka,, a taki Trzaskowski jest jednym z wielu wychowanków GW. To właśnie to środowisko(dzieci i wnuki sowieckich kolaborantów) przygotowało grunt w Polsce pod rewolucje komunistyczną, jaka ma miejsce w Europie i na świecie. Także mają spore ,, zasługi,, w duraczeniu miejscowych goi.
 • @zbig71 12:03:15
  "jak potraktowano Ireneusza Lisiaka, wyproszonego z pociągu Intercity za krytykę homopropagandy w prywatnej rozmowie!!!"

  Różnica z PRL polega na tym, że w PRL władze próbowały tłumić wolne słowo podczas gdy obywatele się temu opierali. Teraz obywatele kneblują jedni drugich podczas gdy władze im pomagają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031