Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Trzy volkslisty do wyboru albo polityka wielobiegunowa.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Red. Michalkiewicz ostrzega, a może raczej konstatuje rzecz oczywistą, że nie każda historia kończy się happy endem (bo też życie to nie je bajka).

W pewnych sytuacjach nie ma dobrego wyjścia, jak choćby we wrzesniu 1939 roku i wówczas trzeba juz tylko minimalizować straty.

[Czym innym jest przez swoją głupotę czy bezmyślność doprowadzić do sytuacji bez wyjscia, tak jak przedwojenne polskie władze, które (cytując Tomka Grygucia ps. Pan Nikt oraz Grzegorza Brauna) „dały się wsadzić [Brytyjczykom] na lewe sanki” i pozwoliły „wepchnąć nasz kraj pod nadjeżdżającą ciężarówkę z gruzem”.

Marszałek Piłsudski w swoim testamencie przykazał, że jeśliby już Polska miała wchodzić do wojny, to tylko jako ostatnia, żeby zdążyć jeszcze na defiladę zwycięstwa (por. powstanie praskie 5-9 maja 1945), a nie jako pierwsza. A tak przy okazji – nasi giedroyciowcy (np. dr Targalski) już przebierali nogami, żeby wysłać polską młodzież na front w Donbasie i przed tym samobójstwem uratowały nas tylko kości bestialsko pomordowanych ofiar OUN-UPA, wciąż leżące w niepoświęconej ziemi.

Tymczasem weszliśmy jako pierwsi do rozgrzanego pieca, a mimo to widzimy – tu znów zacytuję z pamięci p. Grygucia – cały pogrzeb na nic. Na nic heroizm, na nic śmierc 6 milionów obywateli, na nic zrównanie stolicy z ziemią, na nic niemiecki rabunek szacowany dzis na prawie 900 mrd USD, na nic utrata połowy terytorium, na nic niejednokrotnie samobójczy heroizm w ratowaniu Żydów – przez ostatnie 30 lat staliśmy się „zgorszeniem dla żydów i głupstwem dla pogan”, zas kilka tygodni temu cały świat usłyszał, że „powstańcy w getcie walczyli z polskim i nazistowskim reżimem” – naprawdę cały pogrzeb na nic! A nasi polskojęzyczni durnie mają jeszcze nadzieję, że mimo wszystko, jak dołożą jeszcze 100 milionów na żydowski kirkut w Warszawie (olewany ciepłym moczem przez nieproporcjonalnie zamożne gminy starozakonnych), to cokolwiek to zmieni. Nazwać ich durniami to doprawdy zbytnia uprzejmość

Jeszcze jedna dygresja przy okazji, ale na ważny temat. Przypomniało mi się pochodzące sprzed iluś tam laty nagranie pokazujące porwane gdzieś przez islamistów turystki, bodaj japońskie. Zamaskowany bandzior co jakiś czas przykładał jednej z nich wielki kindżał do piersi wykrzykując coś gardłowym głosem po arabsku, na co biedna, filigranowa dziewczyna odpowiadała przeraźliwym piskiem. Scena ta powtarzała się kilkakrotnie: kindżał – pisk, kindżał-pisk, kindżał-pisk.

Z przerażeniem od ćwierćwiecza obserwuję tę sama scenę w stosunkach polsko-eskimoskich,  z tą różnicą, że zamiast kindżału jest oskarżenie o antysemityzm („antysemityzm - piękna idea!”), a zamiast pisku jest „ale przecież Polacy maja najwięcej drzewek w Jad Waszem” (od lat daje się podpuszczać w ten sposób przezacny i kochany profesor Jerzy Robert Nowak)

A jakie wogóle ma to znaczenie dla kogokolwiek? Sama rasistowska idea „sprawiedliwego zwierzęcia spośród gojów świata” jest dla nas upokarzająca (zwierzę, istota tylko biologiczna, a proszę, stanęła na wysokości zadania i uratowała Żyda) i naprawdę nie ma się czym chwalić. Drzewko w Jad Waszem zupełnie jak pomnik sympatycznego niedźwiadka Wojtka ].

Red. Michalkiewicz zauważa, że trudno było do tej pory wskazać w Polsce poważną siłę polityczną, która nie byłaby czyjąś agenturą:

SLD czyli stronnictwo ruskie, dziś w głębokiej defensywie

PO to stronnictwo pruskie

PiS czyli stronnictwo amerykańsko-żydowskie.

Związana z tym jest smutna konstatacja SM, że jeśli obiektywnie nie stać nas na prowadzenie polityki samodzielnej, podmiotowej, to trzebaby zastanowić się nad podpisaniem najkorzystniejszej z punktu widzenia przetrwania narodu polskiego volkslisty (wszystko to jest podawane na poziomie publicystycznych pogawędek, stąd myślę, że jest to w pewnym sensie podświadome odwołanie się do znanych z okresu przed 1918 roku tzw. „orientacji na”, czyli skrajnie upraszczając: na Rosję (endecja), na Prusy (szerzej na państwa centralne, Piłsudski) i wcześniej na Austro-Węgry (konserwatyści krakowscy).

Mistrz Stanisław wielokrotnie przyznawał, że mimo egzotyki sojuszu z USA volkslista amerykańska wydawała mu się najkorzystniejsza, ale po podpisaniu ustawy 447 przez Trumpa już tak mu się nie wydaje. Pan Gryguć ostrzega, że Polska jest w takim układzie zaledwie pionkiem  służącym imperium zamorskiemu do”offshore balancing”-u czyli do zupełnie bezkosztowego szachowania Rosji – co SM nazywa po swojemu jako”udostępnianie przez Polskę Amerykanom swojego terytorium do ich rozgrywek z Moskalikami”; przy nie daj Boże podniesieniu temperatury konfliktu wszystkie jego koszty ponioslaby Polska łącznie ze zniszczeniem własnego terytorium, a na jej gruzach podpisanoby kolejne porozumienie między USA i Rosją. (SM, mimo wyrażanej dezynwoluntury wobec geopolityki, mówi tu dokładnie to samo, co geopolitycy, tyle, ze innym językiem).

A propos:

Jakies 30 lat temu miałem przyjemność rozmawiać na ten temat z Bogusławem Kowalskim w redakcji „Myśli Polskiej” w Warszawie i mówił mi wówczas: Polska moze oprzeć się albo o Rosję, albo Niemcy, albo najlepiej o USA,ale to ostatnie wiąże się z niebezpieczeństwem żydowskim. Dziś jak widać sytuacja zmieniła się tylko na gorsze, albowiem skutkiem skadalicznej polityki wszystkich dotychczasowych rządów, agenturalności i zdrady, opcja rosyjska w zasadzie nie istnieje (rosyjski eurazjanizm nie widzi miejsca na samodzielny podmiot polityczny w naszej części Europy), opcja niemiecka to nadal koncepcja Mitteleuropy z etniczną resztówką Polski wciśniętą między Niemcy w granicach z 1937 roku, a ich protektorat ukraiński, z jego zachodnią granicą wg traktatu brzeskiego 1918 (wschodnią granicę tego protektoratu wyznaczy Rosja, niezaleznie od tego, ile pieniędzy żydowskim grandziarzom na Ukrainie zawiezie pan prezydent Duda, o którym znów SM trafnie, że został postawiony tak wysoko, by każdy zobaczył, jak jest mały). Do tego dochodzi strategiczne partnerstwo niemiecko-rosyjskie, sciskające Polskę szczękami imadła.

A opcja amerykańska? No cóż, znów SM miał rację, że przez zdradę elit nie wykorzystaliśmy tego sojuszu do budowy własnej siły, obecni zdrajcy idą już na całość, na kolanach błagając o ciężką brygadę US Army w Polsce (nie o dozbrojenie polskiej armii, ale o cudze wojska! Po co?), a w międzyczasie zostaliśmy oficjalnie uznani za skarbonkę dla przemysłu holokaustu.

Muszę  szybko kończyć, więc zarysuję jedyną, oczywistą alternatywę, jaką jest budowa własnej siły i przestawiene polityki z jedno- na wielowektorową, a trzeba i można to zrobić bez gwałtownych ruchów, bez zrywania sojuszy itd.

W wymiarze politycznym taką szansę zdaje się dawać Konfederacja mogąca uzyskać 7% w Sejmie i zająć miejsce na prawo od PiS, ale nie znaczy to wcale, że cokolwiek da się załatwić czy uratować samym wynikiem wyborczym. Dalece ważniejsza jest samoorganizacja naszego narodu, jego zdrowie moralne i materialne oraz wiedza pozwalająca na dokonywanie świadomych i mądrych wyborów, ale to już temat na  kiedy indziej.

 

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • Jutro
  Rocznica wydarzeń marcowych z 1968 roku, kiedy chamokomuna pogoniła żydokomune. Zobaczymy, jak tym razem będzie się płaszczył Duda przez swoimi zwierzchnikami . Bo Morawiecki ostatnio ,,stawiał się,, i nie poleciał do Izraela. Nie musiał, Polskę reprezentował Bibi, prawdziwy władca Polin.
 • Jacy tam znowu powstańcy ?!
  .
  "„powstańcy w getcie walczyli z polskim i nazistowskim reżimem”

  Ta w niepełnym składzie drużyna harcerska, w międzyczasie mam niejakie wątpliwości, czy w gettcie warszawski w ogóle powstała jakaś grupa, która usiłowała popełnić samobójstwo sprzeniewierzając się żydowskiej władzy getta, tzw. Judenratowi, kótry przecie razem z rabinami trzymał całe żydowskie pospólstwo krótko za mordę, a jak zaczeło brykać to wysyał mu siepaczy z żydowskiej policji, czy nasyłał wreszcie na nich żydowskiego Gestapo, żydowskich kolaborantów z naizstami było przecie jak nas...ał

  - https://marucha.wordpress.com/2013/10/29/kolaboranci-zydowscy-w-czasie-ii-wojny-swiatowej-9/

  Jaśli uwzględnić, że żydowskie liczby zawsze są pomnożone przynajmniej przez czynnik 10, to tzw. powstańców nie było w rzeczywistości więcej niz 40, na dodatek prawie bez żadnej broni.

  Ja odnoszę wrażenie, że to całe tzw. "powstanie w gettcie", to nic innego, jak powojenna baśń, wymyślona dla ratowania honoru żydowstwa, mająca zatuszować koszmarne zbrodnie żydowskie pod władzą nazistów popełnione na własnym pospólstwie.

  - https://bmiroslawska.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-117
 • Pwstanie Warszawskie
  .
  Na Zachodzie mianem "Powstanie Warszawskie" określa się to gettcie, to w 1944 się tam nie liczy.ś

  Można powiedzieć, że żydzi nie tylko okradli Polaków z ich miejsca katorgi w Oświęcimiu i takmtejszych grobów Polaków, uznając je za własen, ale także okradli Polaków z ich powstania. Czy można się dziwić, że żydzi uważają nas za skończonych durniów ? durniów, którzy wystawili im pomnik muzuem w Warszawie:

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Skoro pomogliśmy im nawet kręcić bicz na nas i nasze potomstwo ?

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/
 • Stronnictwo ruskie ? takie zwierzę nigdy nie istniało
  to jest nigdy po 1989 r.Nachalnie nasuwa się refleksja;400 lat wspólnej (polsko-ruskiej) historii a ostatnie 200 to nawet bardzo intensywnej historii,zaś osób potrafiących na podstawie własnych obserwacji wysnuć jakieś wnioski,jak na lekarstwo.Ciekawe zjawisko.Ale ad rem.
  Uważam że takiego stronnictwa nie było.Dla mnie to oczywiste i logiczne ale jeśli ktoś podsunie mi jakieś nazwisko,jakąś opinię,jakieś wydarzenie,świadczące o tym że się mylę chętnie odstąpię od swojego mniemania.
  Rządy "za Jelcyna" należały do takich sił które nie tylko nie zamyśliwały ciaśniejszych relacji z Polską ale wyłaziły ze skóry aby z własnego państwa uczynić 15 nowych.Kto niby miałby stanowić "rosyjski" segment wspomnianego stronnictwa? Czernomyrdin? a może Niemcow? nonsens.
  Zaś siły które doszły do władzy po roku 2000 tym bardziej o tym nie myślały.Nawet gorzej; z uwagi na to że to właśnie wtedy rozpoczęła się dyskusja "dlaczego" i "co dalej" słowo "Polska" występowało wyłącznie z frazą "nie można wciąż i wciąż następować na te same grabie"
  Uczynienie ze "sprawy polskiej" elementu rosyjskiej polityki wewnętrznej zaliczane jest do najcięższych błędów politycznych.
  Katarzyna II ? super władczyni,najbardziej ruska spośród wszystkich imperatorów.Jej największy błąd? przyłączenie części ziem polskich.
  Błąd nie z uwago na aspekt moralny a z uwagi na przyłączenie do Świętej Rusi ziem ubogich zasiedlonych ludem charakteryzującym się tak wielką siłą destrukcji że nie daj boże.
  W chwili obecnej jedyny cienki głosik który od czasu do czasu podnosi sprawę polską,należy do środowisk skrajnie liberalno-tęczowych.Ale nawet i oni prawdopodobnie nie myślą o żadnym sojuszu gdyż jak wiadomo ich każda myśl krąży wokół świata bez granic z beznarodowym ludem zebranym pod tęczowym sztandarem.(brrrrr )
  Tak więc na przestrzeni ostatnich 25-lat ja nie widzę (choć bardzo się staram) nawet śladu siły która miałaby optować za wspomnianym stronnictwem.A że jak wiadomo do tanga trzeba dwojga,nie można nawet dla celów publicystycznych tworzyć konstrukcji nie mających żadnego przełożenia na rzeczywistość.
 • @ikulalibal 14:38:35
  A gnijący w areszcie Piskorski?
 • @zbig71 14:45:06
  No nie wiem.Ja osobiście zaliczam go do osób (polityków) której ambicje sięgały "aż" do wizji poprawnych dwustronnych stosunków.
  A na pytanie czy "poprawne stosunki" są już elementem "stronnictwa",sam sobie odpowiedz.Moim zdaniem nie są,stronnictwo to jednak coś więcej niż tylko brak wrogości.
  Musisz mieć świadomość że otaczająca nas rzeczywistość jest mocno chora;jeśli (jako polityk) siedem razy w tygodniu nie wygłaszasz krytyk pod adresem ruskich,natychmiast jesteś zaliczany do takiego "stronnictwa" choć bywa że do agentury.
  już słuchałeś? https://www.youtube.com/watch?v=Nbkkj4U3Bt8
 • @ikulalibal 14:57:52
  dzięki za ten link do rozmowy z G Braunem w TV Republika. Kretyn dziennikarz nie potrafił ukryć oburzenia, że ten udzielił kiedyś wywiadu Sputnikowi, ale Braun zgasił go jak świecę :)
 • @ikulalibal 14:57:52
  Jeśli jego ambicje sięgały ,,aż do wizji poprawnych stosunków,, i aż tak został potraktowany, to znaczy, że mamy naprawdę przerąbane. I że prawdziwe władze Polin dmuchają na zimne.
 • Michalkiewicz o volkslistach...
  Nieprawdą jest to stwierdzenie:
  "Mistrz Stanisław wielokrotnie przyznawał, że mimo egzotyki sojuszu z USA volkslista amerykańska wydawała mu się najkorzystniejsza, ale po podpisaniu ustawy 447 przez Trumpa już tak mu się nie wydaje."
  Wypowiedź Michalkiewicza o podpisywaniu "amerykańskiej folkslisty" pochodzi z czerwca ubiegłego roku.
  Michalkiewicz u Roli: O T. Robinsonie, kolonizacji Polski, akcie 447 i patologii MSZ!
  https://www.youtube.com/watch?v=L_f0GW84DyM
  (32'31'')
 • @Robik 15:53:05
  Przecież mówi w tym wywiadzie o tym wprost:
  "Uważam, że jeśli już mamy wybór między folkslistą amerykańską, niemiecką czy też folkslistą rosyjską... lepiej podpisać folkslistę amerykańską, CHOCIAŻ TO SIĘ WIĄŻE Z HARACZEM DLA ŻYDÓW"!!!
 • @Robik 15:55:59
  skoro tak powiedział, to się grubo pomylił. A zresztą przy całej wobec niego sympatii nie jest natchniony Duchem Świętym i nie ma co tam aż tak jego wypowiedzi poddawać egzegezie niczym Pisma Św.

  dziś już żadna volkslista nie daje nam szansy na przetrwanie (żal mi rosyjskiej, ale co było dobre na przełomie XIX/XX wieku, dziś nie ma już racji bytu)

  Pozostaje na budować własną siłę i politykować w sposób elastyczny
 • @MacGregor 16:15:11
  Michalkiewicz niejednokrotnie podawał jako przykład polityki elastycznej Turcję, zwłaszcza za kadencji Erdogana. Także T.Gryguć często o Turcji wspominał właśnie w tym kontekście. Tylko czy Polska ma jeszcze na taki rodzaj polityki szansę?
  ps: Do Konfederacji dołączył Jakubiak, czyli stare kiejkuty wchodzą do gry.
 • Jak się tworzy mity "stronnictwa ruskiego" ?
  Bardzo łatwo.Trzeba tylko tak przedstawić fakty i tak dobierać słowa żeby wszystko asocjowało się w pożądanym kierunku.Jednej przykład za to znamienny.
  Wszyscy znamy hasło "moskiewska pożyczka" (a kto nie zna niech se doczyta w wikipedii) .
  Poprzez zamilczenie arcyważnych faktów i użycie stosownych przymiotników (np moskiewska) sugeruje się że oto polscy komuniści w osobach Millera i Rakowskiego,wzięli pieniądze od ruskich komunistów,w domyśle: po to okopać się i przetrwać do "lepszych czasów"
  Tymczasem owa pożyczka zostało zaciągnięta bóg wie od kogo albowiem w 1990 r cała kasa partii komunistycznej zniknęła.W historii,masowej kulturze,publicystyce,sprawa nosi nazwę "złoto partii" https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE_%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B8
  Sprawa wypłynęła w 1991 r kiedy to w związku z "sierpniowym puczem " naczelny kasjer partii Nikołaj Kruczina pechowo wypadł z okna https://en.wikipedia.org/wiki/Nikolay_Kruchina
  Wielu związanych ze sprawą w tamtym czasie:wypadło z okna,wpadło pod autobus,zatruło się czadem,zostało śmiertelnie pobitych przez chuliganów,itd,itp ale Kruczina był najsławniejszy jako że był osobą publiczną.Wersji co stało się ze "złotem partii: jest więcej niż wersji smoleńskich.Powstało dziesiątki filmów dokumentalnych,kilka fabularnych że o programach telewizyjnych nie wspomnę.Wedle najpopularniejszych wersji złoto:zostało zabrane w ramach akcji obcych specsłużb,zostało zabrane przez tę część KGB która przeszła na służbę CIA,zostało zabrane przez tamtejszą przestępczość zorganizowaną.
  Tak było czy inaczej jedno wiadomo:złoto zostało "rozparcelowane" na przełomie 80-tych i 90-tych.Ten termin sugerują świadkowie zeznający przed rozmaitymi komisjami.
  Więc skoro Rakowski z Millerem w 1990 coś od kogoś brali to z pewnością nie od "komunistów".Brali od przewerbowanej na CIA części KGB albo od jakiegoś kappo di tutti capi.(ja jednak skłaniam się do pierwszego wariantu) .Ale ani w pierwszym ani w drugim przypadku ja nie widzę żadnej płaszczyzny dla tworzenia "stronnictwa ruskiego" .Owszem widzę,każdy widzi, płaszczyznę do tworzenia wszelkich innych "stronnictw" .Na przykład żydowsko-amerykańskiego.Bo to oni (wedle mnie) skręcili kasiore z której potem pożyczyli Millerowi jakieś zasrane kilka milionów.
 • @zbig71 16:25:15
  Pewnie, ze mamy szansę na większą elastyczność, wystarczyłoby lekko poluzować gorset ideologiczny.

  Może się mylę, ale na początek małe kroki:

  zamiast dac 100 mln na kirkut, dac to na polskie szkoły na wschodzie
  zamiast orzeł biały dla Grybauskaite - dac jakis order dla Waldemara Tomaszewskiego z AWPL
  zlikwidowac Biełsat i zaoszczędzone 20 mln przeznaczyć na naukę polskiego dla repatriantów

  -przeciez te drobne decyzje są poza radarem Mike'a Pompeo ;)

  Stosunki z Litwą możnaby - przy wolipolitycznej- naprawić w pół roku, z Ukrainą w rok
  Z BIałorusią nalezałoby pILNIE podpisac układ o posznowaniu granic i nie agresji

  Z Białorusią i okregiem królewieckim - uruchomic handel przygraniczny

  Mozna wszystko, sa srodki, wystarczy tylko chcieć
 • @zbig71 16:25:15
  co do Jakubiaka to pełna zgoda - facet reprezentuje partię, do której jeszcze nikt nie należy, ale jak kiejkuty wydadzą rozkaz, to chłopcy z Nowoczesnej przejdą zwartym krokiem

  Ale widocznie inaczej sie nie da.
  Byłbym dobrej myśłi
 • Obawiam się , że politykę wielowektorową najsłuszniejszą z punktu widzenia Polaków,i Polski storpedują Amerykanie.
  Już w tej chwili WSZYSTKIE dyspozycje z budżetem włącznie wydaje Mosbacher, na bazie instrukcji od wuja Samuela.
  Nie po to włożyli tyle starań,i odbyli tyle wizyt w kolonii,w tym gen.Petraeusa żeby pozwolić zdjąć chomąto.
  Nie pozwolą rządowi kichnąć bez zgody zza oceanu i pustyni.Dramat!!
  Ostatnie przykłady o tym świadczą/Uber,PKP Energetyka, podatki dla firm z USA,TVN/.
  W przypadku Ubera ,Mosbacher zagroziła "zamrożeniem inwestycji" czyli sankcjami gospodarczymi/taka uwaga ma swoją nazwę/.

  https://koduj24.pl/amerykanska-ambasadorka-albo-uber-albo-zamrozenie-amerykanskich-inwestycji/.

  Ten sojusz to najgorsze ,co mogło Polskę spotkać!!
  Ciekawe, do jakiego momentu wytrzymamy tę jazdę i to deptanie po twarzy?Przejęcie całej Polski w ramach Just447???
  Chociaż już prawdopodobnie idzie spłata w złocie, zakupie połowę droższego sprzętu wojskowego oraz obligacji USA z kilkoma mld dolarów starty i drogiego gazu.

  A u nas tak jak ma być....zamykane są oddziały w szpitalach z powodu braku pieniędzy,i nie ma na leki.

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24516733,lublin-nie-ma-pieniedzy-na-refundowane-leki-dla-chorych-na.html

  https://dziennikzachodni.pl/oddzial-dzienny-szpitala-psychiatrycznego-w-rybniku-nie-dziala-zamykane-sa-tez-inne-oddzialy-szpitala/ar/13780023

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szpitale-w-kluczborku-i-prudniku-zamknely-porodowki-brakuje-lekarzy,908044.html

  Ciekawe ILE ludzkich istnień poszło "niepotrzebnie"od 89 roku czy w ostatnich latach... do piachu, z powodu braku środków w służbie zdrowia których skutkiem jest odmowa wysłania karetki,braku środków /w tym własnych pacjentów uboższych/ na przyspieszone badania czy leki ???Tysiące, setki tysięcy??

  Żal tylko narodu ,który będzie bulił horrendalne ceny za gaz i inne "dobro."

  https://youtu.be/XV4yLGQFRZc
 • Dla Słowian Rosja jest mimo wszystko przyjazna !
  Słowianie ! po czym poznacie żyda w internecie ? po tym że żyd nienawidzi Rosji i Rosjan ! bo żydzi mają wpajanie że Imperium Rosji wraz z Chinami jest ostatnią redutą przeszkadzającą zdobycia świata !!!!

  Europa a obecnie Polska jest tresowana przez żydowskie bojówki uliczne wraz z medialnymi bojówkami antysemityzmem jakąś mową nienawiści

  Słowianie ! w Europie i w Polsce bojówki żydowskie mają CAŁKOWITĄ ochronę żydowskich sądów ! więc bojówki są BEZKARNE !! i zastraszają
  europejska ludność !

  Słowianie ! nie słuchajcie żydowskiego bełkotu tutaj na Neonie 24 że żydo- USA lub żydowska Unia Europejska jest przyjazna Polsce i Słowianom NIE !
  zachód zawsze był wrogi Słowiańskim Narodom i tylko ZWIĄZEK PAŃSTW SŁOWIAŃSKICH ! jest jedyną alternatywą dzisiejszych parszywo-żydowskich czasów ! JEDYNĄ !!!!!


  PRECZ Z ŻYDO-NATO ! PRECZ Z ŻYDO-LEWACKĄ UNIA EUROPY !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @MacGregor 16:52:40
  Masz dobre, nawet bardzo dobre pomysły. Jak najbardziej słuszne. Ale jak tylko coś tam chcieliśmy pokiwać groźnie palcem w bucie w sprawie wafli SS i TVN i z jaką reakcją Żorżety się to spotkało, to medal dla p.Tomaszewskiego, czy rzeczywistej pomocy polskim szkołom na wschodzie, to nasz sojusznik nałożyłby na nas sankcje. Bardzo dotkliwe zresztą. O poprawie stosunków z Baćką nawet nie wspominam.
 • @trojanka 17:06:30
  Skasowali przemysł, skasowali armię, a teraz kasują zdrowie. Jednocześnie kasują nam duszę, zamieniając Polaków w zombie.
 • Przepraszm
  Zamiast 5* dałem przez pomyłkę 1*
  Proszę admina o korektę.
 • @Casey 17:38:42
  Nie ma takiej możliwości technicznej.
  I bardzo dobrze bo gdyby to było możliwe to tacy jak ty od jutra oskarżali by nas o manipulacje.
  Jak się komuś ręce trzęsa to trudno...
 • @Casey 17:38:42
  Spoko, naprawdę nie ma większego znaczenia ;)

  pozdr
 • @zbig71 17:36:11
  Próbują diabły dobrać się do naszych dusz..ale niedoczekanie, sami musimy pilnować swoich i nie dać się zezombić!Przez LGBT, gender, "marsze równości", nie podobają się nasze patriotyczne tradycje,itp
  https://forumemjot.wordpress.com/2018/08/03/jonny-daniels-nakazal-rozwiazanie-marszu-onr-1-sierpnia-2018/

  https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/2300-rabin-schudrich-o-marszu-niepodleglosci-faszyzm-hanba-skandal

  plus ustawka żydowskiej TVN z urodzinami Adolfa itp...
  Mam nadzieję że " nosił wilk razy kilka.......
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:50:39
  To setka żurawinówki pomoże rozwiązać problem.
 • @zbig71 17:33:49
  Dlatego też takie zmiany muszą następować powoli (chyba).

  Maja na nas tylko jeden bat - zadłużenie.
  W cóż takiego inwestują Amerykanie (czytaj Żydzi amerykańscy) w Polsce? w budowane wieżowce?

  Co innego, jakby nam nagle kazano wykupić weksle ... hm..., byłoby nie 500+, a nagle 5 tysięcy minus.

  A poza tym przykład Węgier pokazuje, że można.
  Pohukiwali na ich Amerykanie w sprawie Ukrainy -i nic.

  pozdr
 • @MacGregor 17:57:19
  Ale Węgry mają dobre stosunki z Izraelem, tu opinia Grygucia o W.Orbanie jest moim zdaniem słuszna. Ponoć warszawskie wieżowce są w kosmatych łapkach. Faktycznie, zamiast sankcji mogą nas zbombardować kryzysem kontrolowanym i wymienić Kaczelnika z czeredą na innych szabesgoi.
 • @MacGregor 17:57:19
  Co poniektorzy biadolą jak stare, przestraszone baby. Amerykanie by to, żydzi by tamto. A przecież, skoro UE broni polskiego mięsa przed kontrolami czeskimi (bo ma w tym interes i pewnie sama by padła podczas takich kontroli), to również na rękę by jej było oderwanie się Polski od USraelskich chałatów i tak to powinna Polska rozgrywać, a nie niczego nie robić, bo Amerykanie mogliby się rozgniewać. USrael jest tak butny w Europie, międzyi innymi dzięki temu, że ma taki wielkiego sługusa w Europie, jakim jest Polska i kilka innych, mniejszych krajów. Bardzo wątpię, aby obecna sytuacja i ewentualne powiększenie wpływów USA w Europie związane z dalszym uzależnieniem Polski od USA był na rękę Unii, czyli Niemcom.
  Wybór jest taki, że można zacząć wyłuskiwać się spod wpływów, pomimo tupnięć, warczenia, szczekania i innych żydowskich jazgotów, albo ze strachu od razu się poddać w całkowitą niewolę. Trzeciej opcji nie ma.
 • @trojanka 17:53:20
  Tęgie głowy wywindowały dojną zmianę do zewnętrznych znamion wadzy, także na cud bym nie liczył.
 • @zbig71 18:09:46
  Orban lawiruje , spłacił dług wywalił MFW i Sorosa z Węgier.Podobnie jak np.Rosja ,nie może sobie pozwolić na nagłe ruchy bo sporo kapitału jest w kościstych łapach.Kiedy trzeba mówi nie np. w przypadku ustawy oświatowej w Banderkibucu, nie zgadza się na wykluczenie węgierskiego z Zakarpacia.Broni swoich.

  https://gloria.tv/article/bkfVcYgomjLr1FVeMkNXJHYbF
 • @zbig71 18:09:46
  //Węgry mają dobre stosunki z Izraelem, tu opinia Grygucia //

  To jest widoczne nawet bez Grygucia który jeśli już o tym mówi to z wyraźnym rozdrażnieniem.
  Wprawdzie mało wiemy bo mało jest materiałów ale coś tam wiemy.
  Relacje Izrael z Węgrami są specjalne bo specjalne były relacje węgiersko-żydowskie na które decydujący wpływ miało to że:
  -to na terytorium Węgier wyznaczeni funkcjonariusze III Rzeszy w porozumieniu z syjonistyczną wierchuszką dokonywała wstępnej selekcji żydów z tamtej części Europy to jest :Węgier,Włoch,Rumunii,itp.
  "Wybranych" ładowano do wagonów pociągu jadącego wprost do Szwajcarii a innych,nie wybranych do wagonów pędzących wprost do Oświęcimia czy innej Treblinki.Według mojego osobistego przeczucia być może Rosja obiecała Orbanowi że wspomoże go dowodami jakby co.
  -Węgry jako chyba jedyny z demoludów płacił reperacje wojenne.Być może część z tych sum trafiła bezpośrednio do Żydów w dodatku izraelskich .
 • @trojanka 18:17:32
  Jest zdecydowanie bardziej elastyczny, niż Kaczyński. Ale ostatnio z Izraela poleciał do Egiptu i można to odczytać, że jest kurierem Bibiego.
 • @ikulalibal 18:24:21
  O ile wiem, to wywózki Żydów do Oświęcimia zaczęły się dopiero w 1944 roku. Oczywiście mam na myśli węgierskich Żydów.
 • @zbig71 18:27:27
  Problem w tym, że gadzie plemię obsiadło Banki Centralne,oprócz tych krajów które atakują, ostatnio Iran.
  To był chytry plan lata temu,żeby przejąc banki krajowe i emisję pieniędzy w wielu krajach.To jest mafia Koszer Nostra.załatwili Kennedyego, Kadafiego itp.I straszą świat.....swoja bronią jądrową wycelowana we wszystkie stolice Europy!
  Świat wdepnął w g...o , teraz trzeba silnym strumieniem ze środkiem dezynfekującym zmyć to...
  Ale to już będzie rozpierducha totalna.
 • Diagnoza trafna, recepta mniej
  Zgadzam się w ogólnym zarysie co do identyfikacji naszych panów. Może jeszcze dodałbym Watykan, który poprzez Polski KK ma tu wielkie wpływy. Inni interesariusze, jak Chiny, Francja, Turcja, są już (jeszcze?) tylko potencjalni.
  Ale marzenia o samodzielnej grze pozostaną snem o potędze, dopóki nie będziemy mieli własnej myśli państwowej. To jest nasz teraz złoty róg.
  Bez tego, jesteśmy jak plankton, popychany przez zewnętrzne prądy. A kto je wytwarza? Ano głównie i celowo: silniejsi sąsiedzi (Niemcy i Rosja), dominanci duchowi (Watykan/Kościół i Izrael/Żydzi) oraz globalny szeryf (USA). Postawy ich wszystkich są w stosunku do nas protekcjonalne i egoistyczne. Wszyscy mają jakieś roszczenia lub oczekiwania. Wszyscy nakładają na nas kontrybucje i wszyscy dogadują się na nasz temat poza nami. Trudno się zresztą dziwić, skoro nasze funkcje umysłowe pozostają tak niedorozwinięte.
  Do samodzielności nie wystarczają zdolności, zasoby, talenty. Potrzebna jest przede wszystkim wola. A tej nam brakuje bardzo.
 • @trojanka 18:46:02
  to już będzie rozpierducha totalna.
  I jaki antysemityzm przy okazji.
 • @zbig71 18:39:32
  To co? to znaczy że nie mogła odbywać się wedle ustalonych kryteriów?
  Europejska prasa,zwłaszcza francuska, rozpisywała się o tym w związku z procesem Eichmanna.Którego uprowadzono a cały ówczesny świat wiedział dlaczego rząd Izraela chciał,ba! musiał mieć kontrolę nad tym co Eichmann będzie zeznawał.
  Jeśli chcesz,czuje się na siłach, mogę ci zarekomendować film który o tym traktuje.Porządny film.Państwowy.Żadna tam jutubowa amatorska produkcja. https://en.wikipedia.org/wiki/Secret_and_Explicit_(The_Aims_and_Acts_of_Zionists)

  na pw prześlę ci lin do króciutkiego fragmentu z tego filmu akurat o Eichmannie .Urywek ów ma polską translację to sobie włączysz.
 • @ikulalibal 18:58:13
  Fajnie, dziękuję
 • Polska w żadnym razie nie ma żadnych szans
  bowiem my, Polacy, nie jesteśmy w stanie wzajemnie się szanować i wspierać.
 • @MacGregor 16:15:11
  "przy całej wobec niego sympatii nie jest natchniony Duchem Świętym"
  Nie trzeba być jasnowidzem żeby wiedzieć iż folkslista amerykańsko-żydowska z koniecznością wypłaty 300mld dol (tyle na dzień dzisiejszy) jest najgorszym rozwiązaniem ze wszystkich możliwych.
 • @Robik 07:30:31
  Michalkiewicz mówił parokrotnie w różnych wywiadach, że okupacja żydowska będzie gorsza od niemieckiej i sowieckiej, bo znikąd pomocy nie otrzymamy, ani nawet współczucia. Dlatego dziwne wydaje mi się, że cały czas jest zwolennikiem sojuszu z USA.
 • WEZWANIE WOLNYCH OBYWATELI SŁOWACJI / POLSKI /
  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/03/wezwanie-wolnych-obywateli-slowacji-2/
 • @zbig71 08:28:38
  Dla mnie nie jest to dziwne.
 • @zbig71 08:28:38
  Czy nie wydaje Ci się "dziwne", że przez lata na biurku Michalkiewicza stały figurki amerykańskich prezydentów (nawet Obamy) a nawet fotografia prezydenta Trumpa, już po podpisaniu aktu 447?
 • @Robik 09:16:54
  nie przeginajmy, ja mam w domu małą kopię figurki kreteńskiej bogini (tej z wężami i kotem na głowie), a przecież nie jestem wyznawcą kreteńskiej religii chtonicznej :)
 • @zbig71 08:28:38
  "Michalkiewicz mówił parokrotnie w różnych wywiadach, że okupacja żydowska będzie gorsza od niemieckiej i sowieckiej, bo znikąd pomocy nie otrzymamy, ani nawet współczucia. Dlatego dziwne wydaje mi się, że cały czas jest zwolennikiem sojuszu z USA"

  nie chcę robić za apologetę SM, ale jego wypowiedzi nie mają charakteru postulatywnego, raczej analizuje sytuację, nie narzucając się z wnioskami.

  Grzegorz Braun ostro krytykuje ( i jak najbardziej słusznie) obecnośc wojsk amerykańskich w Polsce, ale tez nie jest za gwałtownymi ruchami, zrywaniem sojuszy itd
 • @MacGregor 09:55:10
  Czy gdybyś umieszczał swoje polityczne komentarze na youtube to uważałbyś że nie ma nic niestosownego gdyby za Twoimi plecami była figurka Putina?
 • @Lotna 18:12:29
  "Co poniektórzy biadolą jak stare, przestraszone baby" - dziś niejednokrotnie stare baby okazują się dzielniejsze od jurnych na pozór chłopaków :)

  Mam pomysł na krótki wpis o tym, "Co nam mogą zrobić?"

  pozdr
 • @Robik 10:04:39
  Słuszna uwaga.

  A propos, przywiozłem sobie z Bułgarii mały ręczniczek z Putinem trzymającym tygrysiątko na kolanach, z napisem "Putin - samyj wieżliwyj cziełowiek mira" (najbardziej uprzejmy człowiek świata?) ale trzymam w biurze w szufladzie i czasami straszę nim moich angielskich bladawców ;)
 • @Robik 10:04:39
  Figurka Putina byłaby dla mnie do zniesienia, natomiast spalił bym się że wstydu, gdyby za mną stała figurka Dudy.
 • @MacGregor 09:57:20
  Pośpiech jest wskazany tylko w dwóch przypadkach, przy biegunce i przy łapaniu pcheł.
  Także GB ma absolutnie rację.
 • @MacGregor 10:11:24
  Ave :)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031