Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Bieżączka polityczna: Gdańsk bez cudu, dobry wynik G. Brauna

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wg oficjalnych wyników, Grzegorz Braun otrzymał 12% głosów w Gdańsku

Warto odnotować wysoki wynik Marka Skiby, katolickiego działacza i przedsiębiorcy budowlanego – 6%. W cuglach wygrał niestety układ gdański, ten sam, który ciągnął kabla Marcinowi P. z Amber Gold (zdjęcie wprowadzające).

W pierwszej chwili chciałem napisać, że wygrała kandydatka LGBT-PO-PiS-u, ale jednak nie byłaby to prawda. Myślę, że PiS oddał te wybory walkowerem wiedząc, że jego kandydat, Kacper Płażyński, i tak nie miałby szans, zas to, co byłoby wizerunkową katastrofą PiS-u jest wizerunkowym zwycięstwem Grzegorza Brauna i propolskiej konfederacji.

[W takich okolicznościach PiS powinien był dogadać się po cichu z Braunem i wesprzeć jego komitet wyborczy, ale niestety, interes partyjny nie jest tożsamy z interesem narodowym – dla PiS-u lepiej jest zapewne przegrać z PO niż wygrać, mając kłopotliwego koalicjanta po prawej. Mimo to część wyborców PiS-u i tak oddała swój głos na Brauna, co musi działać jak laksigen na żelazny zakon tej lewicowo-masońskiej partii].

Podczas kampanii wyborczej pani Dulkiewicz jak ognia unikała jakiegokolwiek intelektualnego sparringu z Grzegorzem Braunem, bo ten rozniósłby ją merytorycznie w proch. Swoją odmowę udziału w publicznej debacie uzasadniała w sposób przewidywalny i z jej punktu widzenia racjonalny: „nie będę uwiarygadniać ekstremistycznego marginesu”. Takie mamy dziś czasy, że poszanowanie własności i rodziny oraz sprzeciw wobec seksualizowania czterolatków nominuje na ekstremę.

No cóż, idioci (w tym sensie, w jakim Ateńczycy używali tego słowa, „idiotes” czyli człowiek mający sprawy swojego POLIS tam, gdzie PiS ma polskie Kresy, czyli w doopie) mając do wyboru suwerenność i ciepłą wodę w kranie, głosują za wodą, by ostatecznie stracić i jedno i drugie.

Od powstania Ligi Narodowej 1893 do odzyskania niepodległości przez Polskę minęło 25 lat. Oby od 12% Grzegorza Brauna w Gdańsku do Grzegorza Brauna, Prezydenta Polski , nie trzeba było czekać kolejnych 25 lat, bo chciałbym to zobaczyć i umrzeć w suwerennej Polsce.

 

  

KOMENTARZE

 • Myśl obrazoburcza
  po kanonizowaniu przez kościół świętego spokoju, Paweł Adamowicz mógłby zostać patronem burłaków
 • @
  Wieczór wyborczy Grzegorza Brauna

  https://www.youtube.com/watch?v=tZWuqfOWtgE

  Grzegorz Braun informuje o nadużyciach wyborczych w Gdańsku

  https://www.youtube.com/watch?v=TJwHbi4_P-Y
 • Do wyborów
  W Gdańsku poszli ludzie z administracji miasta, policji, straży miejskiej, tych wszystkich wynalazków w typie muzeum Solidarności i innych tego typu przybytków. Razem z rodzinami. Dlatego wynik taki, a nie inny. Choć 12%G. Brauna jest dobrą zapowiedzią na wybory do Eurokołchozu i na jesień do tubylczego sejmu.
 • Nie życzyłabym sobie Brauna na prezydenta Polski
  Jakoś dziwnie nie pasuje mi on na prezydenta wolnej Polski w większym stopniu niź Duduś. Zaprowadzilby rządy Watykanu, a na dodatek, wykombinował jakiegoś króla, oczywiście z bożej łaski. Kto wie, może idąc za przykładem samozwańczego marszałka Piłsudskiego, sam by się koronował.
 • @Lotna 13:49:53
  Jasne, policja watykańska sprawdzałaby, czy wszyscy odmówili pacierz poranny - zamiast wymyślać, proponuję posłuchać jego rozmów z kampanii w Gdańsku.
  jego poglądy na podniesienie Korony Polskiej tez są znane, wystarczy poszukać

  pozdr
 • @MacGregor 16:17:00
  A co ten "szczęść Boże" myśli o sojuszu z ussa ?
 • @provincjal 09 16:19:59
  Jest przeciwko wojskom USA w Polsce i często dawał temu wyraz w swoich wypowiedziach. Można sprawdzić na Youtube. Jest tego sporo.
 • @provincjal 09 16:19:59
  Faktycznie - czasami mysle iz ze zbyt wielka przesada Grzegorz Braun uzywa tego zwrotu - winno pamietac sie tez o tym ze ateista czy wyznawca jakiejkolwiek innej religii moze byc normalnym porzednynm czlowiekiem tworzacym rodzine i wychowujacym dzieci na prawych ludzi i polakow...
  Bardzo pieknie slucha sie wypowiedzi p. Grzegorza - ma on wyjatkowy dar krasomowczy i niewatpliwie duza wiedze - programy Brauna psuje "pan nikt" ktory jaka sie, jest czesto nieprzygotowany i uzywa dziwnych sformulowan typu: "no to panstwo tam juz wiecie co tam bylo"...
  Postulaty Grzegorza Brauna sa jak najbardziej bliskie "memu sercu" jednak nie stoi za nimi zaden specjalny konkretny program a co najwazniejsze - silny polski kapital - wszak takowego jak wszyscy wiemy, nie ma!
  W kazdym razie poparl bym tego czlowieka bo wzbudza moje zaufanie...a czy je nadwyrezy tego nikt nie jest wstanie przewidziec...
 • @provincjal 09 16:19:59
  To przez tyle lat nie mógł się pan z tym zapoznać?
  Co tydzień wypowiada się gdzieś w necie.
  Samo przyjdzie, samo się zrobi, itd.
  Żenada - znaczy polactwo.
 • @AlexSailor 21:18:17
  jakies uzasadnienie??? czy tylko pro trampowski oboz zydowski?
  co to jest polactwo...nie podobuj mnie sie to...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031