Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Głosując na PiS wybierasz Schetynę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Scena z filmu „Chłopaki nie płaczą”

Mały Cwaniak: Mieszka tu jakiś cwaniak?

Oskar: Cwaniak? Nie, ja tu mieszkam.

Mały Cwaniak: To daj piątaka.

Oskar: To jest jakaś zorganizowana akcja?

Mały Cwaniak (po namyśle): Taka akcja, żebyś dał piątaka.

Oskar: Aha ... (daje mu pieniądze)

Mały Cwaniak: Dzięki, koleś!

 

Scena ta przypomniała mi się po niedawnym festiwalu obietnic przedwyborczych PiS-u w ramach sprawdzonej zasady: nikt ci tyle nie da, ile partia obieca.

Jest to taka akcja, żeby zdobyć 40% głosów w kolejnych wyborach do Sejmu i móc samodzielnie rządzić. Te samodzielne rządy sa potrzebne ... taka akcja, w sumie nie wiem, żeby wsadzić Tuska do więzienia (skądinąd słusznie), zbudować Juedopolonię, stworzyć Ukr-Pol, przyłączyć etniczną resztówkę Polski do Ukrainy, umożliwić Eskimosom przejęcie polskiego terytoium, zbrojnie zaangażować Polskę w Donbasie i w Iranie, podnieść temperaturę zimnej dotychczas wojny z Rosją – niepotrzebne skreślić albo i nic nie skreślać. Biorąc pod uwagę intelektualne źródła Naczelnika Państwa i jego otoczenia, z pewnością będzie to dzieło ku chwale Wielkiego Budowniczego Wszechświata.

Ażeby zdobyć owe 40% (40% kojarzy mi się z prezydentem Kwaśniewskim), partia oferuje wyborcom marchewkę jak nos Pinokia – coraz dłuższą (tzn. obiecując, że wszyscy będą młodzi, piękni, zdrowi i bogaci oraz jeszcze każdemu pół litra do obiadu i coś do łożka) oraz kij czyli straszak, że jak nie PiS, to wygra Schetyna. W reakcji na te obiecanki opozycja oferuje cacanki głupiemu ku radości (np. PSL zmienia kolor gumofilców z czarnych na kolory homo-tęczy, bo jak wiadomo baba była do tej pory największą bolączką polskiego chłopa, zmuszonego sprzedawać swoje produkty do „Biedronki” poniżej cen wytwarzania; dzięki „Wiośnie” i nowej sieci „BiedroŃka”, chłop będzie miał to teraz w dupie).

Odnośnie kija i straszenia Schetyną, to podobnie jak w poprzednich latach, PiS będzie twierdził, że poza nimi na prawicy nie ma życia  i głos oddany na koalicję propolską (wolnościowców, narodowców) to głos stracony. Tymczasem jest dokładnie odwrotnie: głosując na PiS tak naprawdę wybieramy Schetynę, bo pomijając nawet zblatowanie tych dwu okragłostołowych partii (vide wspólny kandydat LGBTPOPiS-u w Gdańsku), to nawet 1000+  na pierwszego kota dla młodych małżeństw z Bangladeszu w Polsce może nie wystarczyć do powtórzenia sukcesu łże-patriotów z poprzednich wyborów. I wówczas PO ze Schetyną jako członkiem wysuniętym na czoło, zwarłszy pośladki z „Wiosną” Gejdronia przejmie władzę i dopiero zrobią nam jesień średniowiecza po niemiecku.

(a propos: - Dlaczego nie ma alkoholu w czopkach? – Bo nie byłoby jak brudzia wypić.)

A cokolwiek by prawdziwego nie powiedzieć o łże-patriotach z PiS-u, to pamietajmy, że ani PO ani LSD ani inne dopalacze nie są dla nich żadną alternatywą: w Żydolandii będziemy Palestyńczykami (tyle, że jeszcze odpowiedzialnymi za holokaust), zaś w domkniętej UE będziemy pariasami siódmej kategorii.

[Warto może w tym kontekscie przypomnieć słowa, ktore wypowiedział Bibi Netan-nachuj na kongresie satani ...wróć, syjonistycznym, w 2015 roku, że jakoby dobrodusznego skądinąd Hitlera do holokaustu Żydów namówił był dopiero wielki mufti Palestyny. Cytuję za GW-nem:

- Mufti poleciał do Berlina. "Jeśli ich wydalisz (scil. z Niemiec), wszyscy przyjadą do Jerozolimy" - powiedział Hitlerowi. "To co z nimi zrobić?" - zapytał Hitler? "Spalić" - opisuje odpowiedź muftiego Netanjahu. 

Jak widać nawet wina za holokaust zależy od mądrości etapu: jak eksterminujemy Palestyńczyków w getcie w Gazie, to winny jest wielki mufti, jak szlamujemy polskich gojów i bezkosztowo przejmujemy ich terytorium, to winni są Polacy. Ciekawe, czym przyczynili się do holokaustu rdzenni mieszkańcy Amazonii oraz australijscy aborygeni? Jak przyjdzie ich czas, to zostanie im to objawione ...

Z tego też powodu książki Feliksa Konecznego powinny być na liście lektur szkolnych, żebyśmy sie wreszcie przestali dziwić, a zaczęli rozumieć].

Zapytajmy zatem za nieodżałowanym Włodzimierzem Leninem, który w 1902 roku opublikował książkę poświęconą problemowi strategii i taktyki rewolucyjnej pod takim właśnie tytułem: szto diełat’ czyli co robić?

Dzięki Opatrzności i ciężkiej pracy środowisk propolskich (narodowcy, wolnościowcy et cons.) widzimy, jak na naszych oczach powstaje i krzepnie koalicja propolska (oficjalna nazwa na okoliczność wyborów do PE to Konfederacja KORWiN Liroy Braun Narodowcy) i nareszcie nikt nie musi i nie może głosować na mniejsze zło (bo głosując na mniejsze zło, wybiera zło większe)!

Plan jest taki, jak go wyłożył p. Krzysztof Karoń w swoich „karoniadach”.

[„jeremiada” to lament po klęsce ojczyzny, od proroka Jeremiasza opłakującego upadek Jeruzalem, natomiast „karoniada” to przydługie i pełne ciężkawych dygresji przestrogi pana Krzysztofa Karonia doradzającego, co robić, by nie skazac się za kilka lat na jeremiady].

Koalicja propolska nie ma obecnie cienia szansy na przejęcie i samodzielne sprawowanie władzy, a nawet gdyby zdobyła, to dziś w odróżnieniu od rządu ś.p. premiera Olszewskiego, przetrwałaby nie siedem miesięcy, a najwyżej siedem dni.

Może natomiast i powinna zdobyć w najbliższych wyborach do Sejmu powiedzmy 7% zmuszając PiS do wejścia z nią w szorstką koalicję rządową. Taktyką  PiSu jest nie mieć nikogo po prawej stronie i własnie tej przyjemności musimy ich pozbawić. I to będzie początek prawdziwie dobrej zmiany, rozłożonej na kilka, może kilkanaście lat, ale po takim rozszczelnieniu sceny politycznej Polska suwerenna i wielka będzie coraz bliżej.

PS

Zarzuci mi ktoś, że przekręcając nazwisko obecnego premiera Polski (mam na myśli prawdziwego premiera, nie Morawera) i pisząc „Netannachuj” zaniżam poziom. Być może, ale jednocześnie odpowiadam na tytułowe pytanie wczesniejszego wpisu:

Po co Polsce Izrael?

 

  

KOMENTARZE

 • Wszystko
  Fajnie, tylko jak zakończyła się koalicja z Lepperem i Giertychem przed ponad dekadą? Kaczyński jest produktem Czekiszczaka, on i jego ugrupowanie. Wszyscy rozsądni ludzie powinni trzymać się od okrągłostołowego gnoma z Żoliborza jak najdalej. No i żeby JKM nie wyjechał z Hitlerem i niepełnosprawnymi.
 • Polecam super ciekawy wykład
  d-ra Jana Przybyła: https://www.youtube.com/watch?v=uNMYj0eme2c&t=50s
  Przydałoby się aby przeczytali go także inni, a w szczególności Rzeczpospolita (który opowiada o jakimś kościele judo-) a także Oskar dla pogłbienia swojej wiedzy. Rzecz jest o mendrzcach internetowych, interpretacji Biblii i o innych różnościach opowiedziana w sposób niezwykle humorystyczny. Ma związek z artykułem, bo niby każdy swój rozum ma. Ale jaki?
 • #
  ja nie glosuje wogole bo i nie ma na kogo... juz lepiej bylo wczesniej glosowac na PZPR czy ZSL bo to co sie teraz dzieje to mozna porownac do glosowania na klawiszy w pierdlu a derektur zawsze pozostaje ten sam.
 • Z PISem jest pewna istotna niejednoznaczność
  PIS realizuje swoje obietnice w sferze socjalnej a to Narodowi jest bardzo potrzebne.
  Niestety ten sam PIS realizuje skrajnie idiotyczną politykę zagraniczną i historyczną...
  Jest tym niewątpliwie drugie dno... ale tu na "dwoje babka wróżyła".

  Reszta hołoty z PO i przybudówek nie realizuje żadnych obietnic wyborczych jawnie traktuje Naród Polski jako wrogów do ograbienia.
  PO to jawna opcja niemiecka wroga Narodowi Polskiemu ("Polskość to nienormalność").

  Cała reszta to kanapy bez znaczenia.

  Drogą wykluczania można wnioskować tak.
  PO i przystawki NIE bo to programowi zdrajcy ponad wszelką wątpliwość ("pieniędzy na wsparcie socjalne Narodu nie ma i nie będzie").

  Kanapy bez znaczenia ? .. NIE bo są bez znaczenia...
  Te Kanapy powinny raczej w sojusze z tymi co mają znaczenie by spowodować korzystną zmianę polityki tych ugrupowań.

  Pozostaje PIS jako znaczący gracz.... pytanie tylko kogo PIS rozgrywa ...
  Naród Polski czy globalną mafię żydowską.
  To pytanie jest bez odpowiedzi. ..("na dwoje babka wróżyła").
 • @Oscar 07:58:50
  Ma Kolega racje, że na dziś pozostaje PiS jako znaczący gracz, ale potrzebuje on twardej konkurencji z prawej strony i te role może i powinna z powodzeniem pełnić Konfederacja (koalicja propolska). dzis w Sejmie na prawo od PiSu jest Robert Winnicki i Liroy, a gdyby była to Koalicja propolska mająca 7% głosów (co jest uważam realne), to i PiS miałby wsparcie w pewnych sprawach i jednoczesnie PiS byłby przepychany na prawo, a nie jak dziś na lewo

  pozdrawiam
 • @siwekperu 05:46:55
  akurat koalicja propolska (konfederacja) jest wyłomem

  pozdr
 • @zbig71 19:54:48
  "No i żeby JKM nie wyjechał z Hitlerem i niepełnosprawnymi" - to prawda, powinni go pilnować.

  Co do koalicji PiS-u z przystawkami z 2005 roku, to tam była inna sytuacja, to była typowa kombinacja gabinetowa w wykonaniu JK.

  W przyszłym Sejmie PiS mógłby stworzyć rząd mniejszościowy - ale wówczas potrzebna jest koalicja propolska na prawicy, żeby wspierac taki rząd w dobrem, a uwalac w złem
 • @MacGregor 10:53:38
  Co możemy wybrać?

  https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/03/01/nasze-wpolskie-wybory/
 • @Oświat 10:57:17
  to profesor Głogoczewski tak nasrał na nasz neon24?
 • @zbig71 19:54:48
  Wszyscy powinni się trzymać z dlaeka od takich "pisarzy", bo jak czytam te BZDURY, to rzygać się chce!!!
 • @zibi 15:43:38
  to sobie rzygnij, a później odpowiedz, czy Ameryka pozwoliłaby nam na samodzielną politykę i zwrócenie się w stronę Rosji, czy zrobiłaby nam majdan, Syrię, czy Jugosławię?
 • @MacGregor 09:25:21
  a ta "scenka" ma swoj drugi koniec
  znowu wpada do Oscara "maly cwaniak" z zapytaniem "czy jest tu jakis cwaniak?" - Oscar niemal z placzem odpowiada - "nie, nie ma tu zadnego cwaniaka" na co maly cwaniak - "nie ma cwaniaka to daj piataka"...ale obok stoi Grucha i rzecze: Ja jestem cwaniak i wyp...laj stad ale juz!...na co maly cwaniak krzyczy na klatke schodowa: Siwyyyyy!!! chodz mamy cwaniaka ...wpada Siwy i powiada - pan (Oscar) piatke, a cawaniak trzydziesci!...na co Grucha odslania ukryty pod kurtka pistolet mowiac "niezrozumielismy sie"...Siwy przeprasza, lekko wycofuje sie poczym "bombarduje" Gruche do nieprzytomnosci...:):)...
  "polecialem" z pamieci, film ogladalem wiele razy...
  Taki wlasnie Siwy potrzebny jest polskiej polityce
  pozdrawiam
 • @MacGregor 14:57:10 Proszę Mc Gregora by czytał uważnie, co przytoczone przezeń zdanie oznacza:
  Oto to zdanie:

  // markglogg
  1 marca 2019 o 5:17 PM

  Otwarłem ten „neon”, O KTÓRYM ADM NAPISAŁ powyżej "Tylko zaciekły i nieprzejednany wróg może twierdzić i wmawiać nam, że już nie mamy swojego kraju, swojej ojczyzny.To się dzieje właśnie na Neonie24."

  I pierwszy tekst na który (ja MG) trafiłem, to deklaruje on (ten komentator) co następuje = tu długi cytat z komentarza " trojanka 01.03.2019 12:17:26 "

  //>jak twierdzi „tłusty miś” u MC Gregora, i nazywa to istnieniem Polski ,nie możemy już nic zrobić tylko się poddać.Bo nas wybiją jak pod Smoleńskiem.! i to się nazywa wolność czyli jak nie zrobicie jak żądamy to….mi się to z Sycylią kojarzy…
  Taka jest postawa tłustych misiów którzy się urządzili i urządzają często kosztem narodu.I co ma naród z tym zrobić???

  >A wracając do tematu CO nam dali nowi hegemoni?? -itd) ??
 • @zibi 15:43:38
  Mały parszywy gnom.
 • @autor
  W kwestii inklinacji chłopa do Wiosny (tej biedrońkowej) wypowiedział się dobitnie Sławomir, ten z Bayer Full. To tyle co do mainstreamu.

  W kwestii polityki - tu Schetynę warto byłoby zapytać:

  "Dlaczego w odwrocie,
  Gdy wiosna nad ziemią szaleje od bzu?"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031