Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Skandal, panie Gutman! Straszliwy skandal!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- A mów Pan zaraz, panie Rosenbaum, co jest skandal?

- Polacy nie chcą płacić za drugie wojne!

- Ale przeciez to nie oni zgotowali nam to piekło, panie Rosenbaum.

- A czy ja mówię, że to oni? Ja tylko mówię, że nie chcą płacić!

 

No właśnie. A co zrobić, żeby zapłacili? Trzeba przekonać cały świat, że to jednak Polacy zgotowali to piekło.

I z tego też powodu, bynajmniej nie przez pomyłkę, ale celowo i z rozmyśłem, idzie w świat przekaz, że „powstańcy w getcie warszawskim walczyli z polskim ( i ) nazistowskim rezimem”. Eskimoska kurew niby zaraz przeprasza, w stylu niewiernej żony przyłapanej przez męża w łóżku z kochankiem „zaraz, zaraz, jeśli ty dopiero wróciłes z delegacji,to z kim ja tu w łóżku leżę?” tudzież „przepraszam pana premiera Tomaszewskiego za nazwanie go bandytą z Łodzi, albowiem pochodzi z Pabianic”.

Tym razem jednak chyba Eskimosi przelicytowali, bo nasz Morawer odwołał szczyt V4  w Jeruzalem, przy poparciu pozostałych uczestników (pomijam, że wszystko u nas stoi do góry nogami – cyrk antyirański powinien odbyć się w państwie położonym w Palestynie, zaś szczyt V4 w Warszawie). Trudno mieć pewność, czy premier Morawiecki otarłszy kał z twarzy spróbował i doszło do niego, że Eskimosi obrzucają nas jednak kałem, a nie wedlowską czekoladą, czy to tylko taka gra między nim a mentalnym eskimosem czyli Kaczyńskim.

Z miejsca odezwał się „uśpiony brat” loży Kopernik, pan Wildstein senior czyli Bronisław:

Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki, które służą deformacji historii naszego narodu. To, że znajdują rezonans w Izraelu to jest oczywiste.  

Nawet lubię tego Bronka i za profesorem Jerzym R. Nowakiem uważam, że przejsciowo nadałby sie na ambasadora Polski w Tel Awiwie, ale tu albo jest naiwniakiem, albo takiego udaje. Owszem, skandalem jest, że polski podatnik sfinansował i utrzymuje Świątynię Holokaustu w Warszawiwie (alias MHŻP Polin, skądinąd opus magnum i dziedzictwo ś.p. Lecha Kaczyńskiego), skandalem jest, że haggadysta JT Gross wciąż cieszy się orderem orła białego, że brat Gowin dał milionowy grant rasistce Barbarze Engelking-Boni itd itd, ale czym innym jest wrodzona postawa służebna tego czy innego szabesgoja tudzież bycie paszkwilantem za pieniądze, a czym innym jest rozplanowana na kilkadziesiąt lat gruba akcja wyszlamowania Polski i innych krajów regionu do gołej skóry.

Całkiem trzeźwo wypowiedział się w temacie kol. Rała Ziemkiewicz (za Nczas.com)

– Wystarczy zobaczyć np w filmie Joaua Szamira „Zniesławienie” jak wygląda od strony ucznia „marsz żywych”, obowiązkowy element izr. edukacji. Kilka pokoleń Żydów wychowano w usprawiedliwiającym każdą nienawiść poczuciu osaczenia i to jest problem przede wszystkim dla nich samych – napisał Rafał Ziemkiewicz.

Zaznaczył również, że „wszystko to już historia przerabiała”, zaś „stałe zagrożenie wytresowało ten naród w wierze Starego Fryca, że Żydzi nie mają innego przyjaciela, niż swoja armia”.

– Izrael stał się Prusami swojego regionu, a Żydzi – tropikalnymi Prusakami. Niestety, z grubsza wiadomo, co czego to prowadzi – dodał Ziemkiewicz.

– Żydzi nie wysysają nienawiści do nas (i nie tylko nas) z mlekiem matki – są nią nasycani przez swe szkoły, media i liderów. Nieliczni tylko pamiętają, że, jak to ujął rabin Moskwy, „za winy Trockich cierpią Bronsteinowie” i widzą, że to droga do kolejnej katastrofy – ocenił publicysta.

Stwierdził również potem, że „kolejni politycy opozycji coraz większym półgębkiem czują się zmuszeni potępić Izrael”. – Niewykluczone, że „Bibi”, Lapid i dwóch Katzów załatwią nam upragnione pojednanie narodowe – pod hasłem „bij Żyda” – podsumował Rafał Ziemkiewicz.

Odwołanie szczytu V4 w Jeruzalem to też, jak słusznie zauważa prasa izraelska, cios w kampanię wyborczą premiera Netanjahu, ale pozostawiam specjalistom dzielenie włosa na czworo i wybadanie, czy rasistowskie słowa min. Katza to był świadomy akt sabotażu wobec Netanjahu czy tylko szczerość serca.

Najwyższy czas wydorośleć, wezwać naszego ambasadora w Izraelu do Warszawy na pilne konsultacje, wydalić w trybie natychmiastowym litwaczkę Azari oraz zerwać umowy o współpracy w zakresie bezpieczeństwa, bo przeciez nie sposób powierzać swoje bezpieczeństwo komuś, kto chce nas ograbić i zrujnować.

PS

Głos zabrał też Rabin Schudrich, który publicznie ubolewa, że nazwano wszystkich Polaków antysemitami. Ja też ubolewam, ilekroć wszystkich Eskimosów wrzuca się do jednego worka z żydowskimi zdrajcami, modercami  i katami narodu polskiego – wszak i wśród nich byli ludzie uczciwi.

  

KOMENTARZE

 • Ja wiem, że żydów cały świat miał i ma ratować,
  ale czy chociaż czy jeden żyd uratował Polaka ot tak, z potrzeby serca i humanizmu ?
 • @provincjal 09 16:37:12
  Były takie przypadki i tym bardziej takich dobrych ludzi należy pokazywać.

  pozdr
 • @MacGregor 16:41:52
  O to ciekawe, mówię serio.Może jakiś namiar chętnie poczytam, bo nie znam tematu!!
 • A może to wszystko to parada oszustów ?
  Jedni graja ultra patriotów żydowskich a inni ultra patriotów Polskich.
  Te patriotyzmy od wieków są kolizyjne.
  a wybory na horyzoncie.. trzeba być ultra patriotą.
  ...
  ni i te dwa teatry się zderzyły po prostu.... bo nie było reżysera
  który skoordynował wypowiadane "kwestie"
  .. i od słowa do słowa ... i aktorzy zabrnęli .. za daleko.
  a teatrzyk w całości jest żydowski przecież.

  Teraz jakiś stary mądry rabin musi pogodzić zwaśnionych "we peaple".

  Chciałbym się mylić...
 • prof. Jacek Bartyzel
  ''Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie - wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w "podzięce" za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku''.
 • @trojanka 17:09:36
  ... Jankiel w "Panu Tadeuszu" ....

  serio, to mój ojciec opowiadał o jednym przypadku, kiedy Żydówka pracująca w UB w Lublinie rozpoznała znajomego chłopaka z pobliskiej wsi, który "stał na świecy" podczas nieudanego zamachu na nią (nie pamiętam roku, 45 albo później) ale nie wydała go, po prostu nic nie powiedziała, a w sumie mogła skazać go na śmierć.

  Jak będę u rodziców to dopytam szczegóły tej dziwnej historii

  pozdr
 • @trojanka 17:09:36
  to faktycznie trudne, lecz trzeba tez w pewnym sensie stwierdzic iz to oni byli wowczas na celowniku - innymi slowy zlapanie zyda bylo w lepszym jak by to delikatnie powiedziec - tonie niz zlapanie Polaka...
  Nie ulega tez watpliwosci fakt ze "podziemie" dawalo czape za szmalcownictwo...
  badz co badz zawsze szczerze podziwiam gest Artura Rubinsteina z 1945r z San Francisco - w sumie nie musial tego robic a jednak zrobil - piekny ludzki gest.
 • Hmm......
  //Wildstein: Mamy w Polsce ośrodki, które służą deformacji historii naszego narodu. To, że znajdują rezonans w Izraelu to jest oczywiste. //

  "Naszego" to w tym konkretnym przypadku jakiego?
 • pochodzenie łeb kamery (web camera);
  Une nawet jak się modlą to mataczą. Dlatego też nieufny Belzebub dla pewności nakazał im w czasie modlitwy stosowanie łeb kamery (takie dwa czarne pudełeczka przypasane do czoła "tefilin").
 • @MacGregor 16:41:52
  Pewnie. Pan Pompeo szczycil sie takim jednym na minionej konferencji...
 • @MacGregor
  Brak dekomunizacji i nie opublikowanie Aneksu WSI . Mamy to co mamy . Salut . Ps : Magdalenkowa hołota . https://nczas.com/2019/02/14/zydow-krytykowac-nie-wolno-interia-wylacza-komentarze-pod-artykulem-o-roszczeniach-stop-hejt/ .Czekam na ACTA 2 .
 • @MacGregor 17:34:31
  He, he, komuś się pomyliło nie wysdanie kogoś na śmierć z uratowaniem go od śmierci, czyli aktywnym zaangażowanienpm ze wszystkimi tego konsekwencjami, a nie tylko zamilczeniem. Z całym szacunkiem, ale różnica jest dość zasadnicza. Może czuła miętę do tego chłopaka z tej samej czy pobliskiej wsi. UBeczka, na którą planowano zamach, no to doprawdy musiała mieć serce po prostu złote.
 • @Nibiru 18:42:27
  :))
 • "Odwołanie szczytu V4 w Jeruzalem to też, jak słusznie zauważa prasa izraelska, cios w kampanię wyborczą premiera Netanjahu"
  ...hehehehe "cios w kampanię..." chyba kop w górę - będzie rządził samodzielnie i oto chodziło.
 • @Oscar 17:10:09
  "bo nie było reżysera"
  hehe, oj naiwny, naiwny; w teatrze zawsze jest reżyser, ale rzadko go widać :)

  Pozdrawiam
 • @MacGregor 17:34:31
  haha.. kawał miesiąca!!! niczym: "SS-man spojrzał groźnie na Polaka trzymającego w tornistrze kredki, nie zabił dziecka, ani kredek nie zabrał, ludzki człowiek!!!"

  Tu pytają raczej o czynie typu: "w grudniowy mroźny dzień, chłopiec (Polak) wpadł do rzeki, przechodząca obok funkcjonariuszka UB, nie zważając na mróz oraz pochodzenie chłopca rzuciła się w nurt rzeki ratując dziecko, a sama po 5 dniach zmarła na zapalenie płuc"

  Pozdrawiam
 • @Seth 10:34:30
  ja gdzieś czytałem, że nic nie odwołano, przynajmniej Orban poleciał
 • @wk..ny 17:12:54
  ...tfu,to co ten Orban & Co. zrobili tym wyjazdem do Izraela,to pokazali,że to są wschodnioeuropejskie ciemniaki i można nimi dowolnie manipulować.
 • @Seth 22:07:53
  zadajmy sobie raczej pytanie; co w grupie V4 jako zwierzchnik robi Izrael?
  Pytanie retoryczne :((((((((((((((((((

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930