Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Mądrości San Escobara Waszczykowskiego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„nie szukajmy jakichś dealów w Drugim czy Trzecim Świecie”

 

Nie wiem, jak to jest w innych krajach, ale u nas Panie im kto zajmuje wyższe stanowisko, tym może pleść większe bzdury i jedyne represje na jakie jest ewentualnie narażony to internetowe memy.

Weźmy takiego TW Bolka, pieszczotliwie zwanego przez red. Michalkiewicza „kukuńkiem” – pomijając jego załganie, jest to kompletny idiota bredzący coś o plusach dodatnich i plusach ujemnych. I co ? I nic, nawet był mędrcem Europy, co musiało być chyba współczesnym odpowiednikiem zakorzenionej w angielskiej kulturze ludowej instytucji wiejskiego głupka (village idiot).

Przykład kolejny: „nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy”. Zawsze myślałem, ze autorem tej bredni był s.p. Jerzy Giedroyć herbu Hippocentaurus, wraz z Juliuszem Mieroszewskim twórca anachronicznej i śmiertelnie wręcz dla Polski niebezpiecznej doktryny zwanej jego nazwiskiem, a uznawanej za punkt wyjscia przez naszych masońskich prometeistów z PiS-u. Tymczasem jak wyjasnia dr Leszek Sykulski, nawet teoria Giedroycia zawierała zastrzeżenie, że jeśliby do głosu na Ukrainie doszły środowiska nacjonalistyczne (o zbrodniczym banderyzmie nie mówiąc), to Polska powinna wówczas szukać zbliżenia z Rosją. [Dla mnie zastrzeżenie Giedroycia nie ma znaczenia, bo uważam całą jego teorię za głupszą od starych butów, ale dobrze byłoby, gdyby ten zapomniany filar jego teorii dotarł do klinicznych rusofobów eskcytowanych regularnie przez media Tomasza Banderowicza czy wWazelinie braci Karnowskich (ci ostatni mają powazniejsze problemy, bo ta klerofaszystowska Schwein/szwajn czyli Grzegorz Braun nie uszanował gdańskiej tragedii i zamiast głosować na wspólnego kandydata PO-PiSu czyli panią Dulkiewicz, sam się nastręczył z własną kandydaturą, w dodatku z zamiarem rozbicia układu gdańskiego, a nie po to przecież nasi ludzie z takim trudem budowali sobie tam żerowisko, żeby teraz jakas klerofaszystowska szwajn itd)].Tymczasem autorem hasła „nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy” był prezydent Aleksander Kwaśniewski, dorabiający sobie wówczas na boku u Witora Pinczuka, zięcia Leonida Kuczmy.

Kolejnym przykładem karygodnego kretyństwa jest profesor Przemysław Żurawski vel Grajewski, który podarowanie ukraińskim oligarchom (ładna,z greki pochodzaca nazwa grandziarzy przewaznie eskimoskiego pochodzenia) miliarda euro skomentował słowami „Powstrzymywanie Rosji musi kosztować. [Ukraina] odda, nie odda, warto zainwestować”. Miast wylecieć z urzędu na zbity pysk, jest dziś doradcą prezydenta ds. międzynarodowych.

Kłamczucha Kopacz gotowa byłaby rzucać kamieniami w dinozaury, byle tylko wrócić do władzy i jej konfitur.

Pytany o konferencję antyirańską w Warszawie, czyli o wykorzystanie polskiej trybuny dla izraelskich celów, szczególny popis dał były szef MSZ, Witold Waszczykowski (polecam tylko dla ludzi o mocnych nerwach):

Waszczykowski dla E24: nie importujemy ropy ani gazu z Iranu. „Bogaćmy się na handlu z USA”.

Zacytuję jeno końcowy akapit:

„A jakie korzyści na płaszczyźnie współpracy z USA możemy uzyskać dzięki organizacji tej konferencji?

Jedna konferencja oczywiście niczego istotnego nie zmienia. Ona może otworzyć pewien proces pokojowy na Bliskim Wschodzie, albo proces rozmowy o Iranie. Natomiast my już odnosimy ogromne korzyści ze współpracy ze Stanami Zjednoczonymi, mianowicie przestaliśmy być państwem komunistycznym. Po drugie, dzięki USA weszliśmy do NATO. Dzięki amerykańskiej obecności mamy zwiększony poziom bezpieczeństwa, również energetycznego.

Mam nadzieję, że flaga amerykańska będzie powiewała nie tylko nad ambasadą, konsulatami i bazą USA, ale także nad biznesami. Na przykład Chińczycy nie wzbogacili się na handlu z Afryką. Ich bogactwo wynika z handlu z Ameryką. Idźmy tą drogą, bogaćmy się na handlu z największą gospodarką globu, a nie szukajmy jakichś dealów w Drugim czy Trzecim Świecie”.

Nie wiem,co powiedzieć ...

Po co nam jakies „deale” z Iranem z Trzeciego Świata, skoro mamy USA. Myslę, że bez zmrużenia oka w każdej chwili zastąpiłbym wybitnego dyplomatę Pierwszego Świata, pana ministra Waszczykowskiego kandydaturą choćby Pablo Escobara z Kolumbii, gdyby tylko żył ...

  

Foto na stronie głównej:

Marcin Kmieciński/PAP

 

 

KOMENTARZE

 • Każdy teksty
  tego idioty podnosi mi ciśnienie.
  W j.polskim nie ma wystarczająco dosadnych słów na określenie tego wuja.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:28:04
  Idiotów pełno wszędzie, ale tylko u nas zajmują oni ministerialne stanowiska
 • @MacGregor 15:32:08
  Miałem na myśli tego drugiego asa, nie Escobara.
 • To "Amerykański" styl uprawiania polityki.
  A tak poważnie to takie kryterium doboru żydowskich marionetek.
  Mają być ładne wyszczekane i wierne lub na łańcuchu jakiegoś haka.

  Takie przygłupie marionetki wyciągnięte z żydowskiego kapelusza widać na całym zachodzie (neokony to są na czele ... ale i Donek, Duduś i śliczny Macron...kiedyś Bolek..).
  Inny rodzaj żydowskich mappetów .. to już ustawione w żydowskiej hierarchii "rodziny" jak Bushowie, Clintonowie..Trampowie..
  Wyżej już są "rodziny" o których się wie a o których się nie mówi i nie pisze...i one nie mówią i nie piszą .. one decydują o losach świata poprzez swoje mappety... do nich należy pół świata.
 • @Oscar 16:31:01
  Jak kolega może nazywać znakomitego kolegę doktora Opary marionetką.
  Chce kolega, żeby administracja wysłała kolegę na dwutygodniowe wczasy do San Escobar ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:28:04
  Nie żebym się wtrącał, ale proszę nie obrażać najlepszych i zaufanych przyjaciół doktora Opary :))
 • @MacGregor 15:32:08
  Kolega też nie uszanował starych przyjaźni doktora, tylko poleciał niekonstruktywną krytyką, stale tylko krytyka.
 • @tańczący z widłami 18:33:55
  Miałem całkiem inne odniesienia...
 • @tańczący z widłami 18:42:13
  Marudzisz...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:50:00
  Pisałeś coś o wuju. Masz rację nie powinienem wspominać o tym, kto personalnie należał do tego chóru.
  Za taką niegodziwość i niekonstruktywne spostrzeżenie, można wylądować w Escobar i to nie koniecznie san lecz diabólico.
 • @Oscar 18:48:37
  To oczywiste.
 • Przebija się ostatnio
  do publicznej wiadomości pojęcie "mind control". Na niektórych dawno już stosuje się te oddziaływania. No bo skąd ten san escobar? To nie wygląda jak przejęzyczenie.
 • #
  "...Nie wiem, jak to jest w innych krajach, ale u nas Panie im kto zajmuje wyższe stanowisko, tym może pleść większe bzdury i jedyne represje na jakie jest ewentualnie narażony to internetowe memy..."
  Tak jest wszedzie... i nawet jestem dosc powsciagliwy moze leniwy...chyba nr 2 wygrywa - chcialem o tym napisac...ale...
  a wiesz o co chodzi?
  chodzi o to iz medie wykreowaly "cysorzy"...no moze choc "cysorzami" nie sa ale przynajmjniej sa to ksiazeta, magnateria etc - sama elyyyta oraz rodzina krol...przepraszam kurwska!
  im wolno wszystko...spojch chocby na takie zwyczajne sprawy - codziennie smieciowe media publikuja swoej informacje - poczytaj komentarze - ok 70-80% negatywy - czy cysorze na to "pacza"...nie!!!!
  im wlasnie wolno wszystko bo sa cysorzami z legitymacja narodu...a ilez to tych cysorzy od czasu strasznej okropnej komuny sie powielilo...ho ho ho...trudno zliczyc
 • #
  dzieki obecnosci usa mamy nawet i kluski w ...upie...w zupie - wszystko mamy...i dzieki usa jestesmy tez potentatem w produkcji malin i pieczarek...
 • No
  Przecież Waszczu nie może powiedzieć, że ich nadzorcy i właściciele zabraniają im kupować od Iranu nawet piasku, o ropie nawet nie wspominając. Tak, jak nie wolno PiS -owi rozmawiać z Rosją, ani nawet Białorusią. Więc Waszczu opowiada brednie. O Żurawskim vel Grajewskim to nawet nie warto wspominać, bo to wyjątkowo parszywe bydle.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031