Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Grzegorz Braun: Trzeba się upomnieć o suwerenność

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Polska bynajmniej nie wstała z kolan – tylko zmieniła klęcznik. Dopóki JE ambasador Mosbacher i JE ambasador Azari urzędują w Warszawie, miast już dawno opuścić ją w charakterze „persona non grata” – nie ma o czym mówić”

Na bardzo krótką metę PiS jest nieco lepszy dla Polski od PO, albowiem oszukiwany przez PiS elektorat to w większości szczerzy patrioci i zwolennicy suwerennej Polski i ze względu na nich Kaczyński musi udawać patriotę. Tymczasem czołówka PO nawet nie skrywa swojego pragnienia jak najszybszej likwidacji Polski w ramach UE, Czwartej Rzeszy czy jaka tam jest bieząca mądrość etapu. Tym niemniej obie partie – spadkobierczynie Okrągłego Stołu - różnią się tylko obediencją dominujących lóż i obie sa zblatowane i dogadane poza plecami Polaków, czego najnowszym i jakże jaskrawym przykładem jest ich cicha umowa dot. de facto wspólnego kandydata na prezydenta Gdańska


 zdarzają się oczywiście nieprzewidziane sytuacje, takie jak katastrofa smoleńska, która zdawało się wykopała rów mariański między PiS-em i PO, ale jak widac czas leczy rany, zaś od grudnia zeszłego roku najwazniejsi ministrowie w rządzie PiSu to ludzie PO, łacznie z samym prezydentem belwederskim, któremu platformerskość coraz bardziej ulewa się z pieluchy).

W poprzek temu zblatowaniu w Gdańsku poszedł Grzegorz Braun, co wzbudza zrozumiałą i z coraz większym trudem skrywaną irytację po stronie PiSu i ich klakierów, por.

Grzegorz Braun jak wilk z Wall Street

Trzy komitety do rejestracji w Gdańsku. Oprócz Dulkiewicz podpisy złożyli współpracownicy Marka Skiby i... Grzegorza Brauna

Wolta Kai Godek. Nykiel w "Sieci": "Sojusz w obronie życia choćby z samym diabłem? Dziwna koalicja, wątpliwe intencje"

Ajajaj, jak widać tyłek boli bardziej niż po wejsciu partnera Biedronia do polityki czy po wizycie tego ostatniego w Kaliszu ...  

Zasadnicza różnica między PO-PiSem a Grzegorzem Braunem i ogólnie koalicją wolnosciowo-narodową jest taka, że jasno formulowanym celem tego ostatniego jest suwerenność, zaś celem popisowców jest w najlepszym wypadku ... znalezienie się w dobrym, europejskim czy euroatlantyckim towarzystwie ku chwale masońskiego „wielkiego budowniczego świata”, może ewentualnie wincy pinindzy z Unii, zniesienie wiz do USA, ciepła woda w kranie i – last but not least – Wielka Ukraina od Bałtyku po Kaukaz na początek.

Polecam:

Mysl Polska: Grzegorz Braun - Trzeba się upomnieć o suwerenność

( http://www.mysl-polska.pl/1809 )

 

  

KOMENTARZE

 • nie bardzo wiem, gdzie jest ta zakłądka czy tag "co piszą inni"
  inna rzecz, ze w sumie większość teksty jest moja (poza linkami)
 • @MacGregor 13:05:34
  Gdyby jeszcze ten link działał.
 • W śmieci?
  To zdaje się jest tygodnik tych szabesgoi Karnowskich? Pamiętam, jak w 2013 chyba jeden z Karnowskich(nie wiem który) przekonywał, że to na pewno Assad użyl gazów przeciw ,, bezbronnym cywilom,,. Wtedy przestałem oglądać przegląd tygodnia w Poroninie. Oczywiście w klubie Ronin, ale Poronin lepiej do tego towarzystwa pasuje.
 • @programista 13:11:07
  http://www.mysl-polska.pl/1809

  pozdr
 • @zbig71 13:20:02
  dawno temu zaczynałem od nich przegląd prasy, dzis nie ma tam nawet po co zaglądać
 • @MacGregor 13:05:34
  Zakładka jest w narzędziach administracyjnych i to my, admini, wrzucamy tam notkę.
  Skoro większość tekstu jest pańska (nie będziemy obliczać) to niech zostanie jak jest :)

  Pozdrawiam
 • Autor
  "celem popisowców jest w najlepszym wypadku ... zniesienie wiz do USA..."

  Olać te wizy. Kiedyś to było coś, teraz się szykuje że za chwilę będzie tam gorzej jak gdziekolwiek indziej. Nie da się długo żyć z grabieży, rabunku i bandytyzmu oraz pasożytnictwa.
  Jasne że Polacy muszą widzieć swoją przyszłość w Polsce. - Przynajmniej zdecydowana większość Polaków.

  Mówienie dziś, w obliczu tak silnych zagrożeń dla Polski i Polaków o wizach do USA to sabotaż, to propaganda wojenna naszych wrogów, to sianie demoralizacji i defetyzmu, oraz krótkowzrocznej interesowności w miejscu typowym dla miłości Ojczyzny.
 • @
  Jak widać dla Dulkiewicz zebrać 25 tys. o każdej porze dnia i nocy, w każdym czasie, to zupełny pikuś. Tak ja gdańszczanie kochają!

  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,24437158,gdansk-w-wyborach-wystartuje-troje-kandydatow-dulkiewicz-z.html#a=167&c=154&s=BoxNewsImg4
 • @ MacGregor
  Grzegorz Braun jest geniuszem, któremu przyszło życ na obszarach tego państewka, które – dzięki Mieszkowi I-mu – przyjęło chrzest w r. 966 i zostało włączone do pierwszego europejskiego imperium stworzonego przez Karola Wielkiego.
  Od tego czasu, ludność tego państewka, zwanego Polska, nigdy nie zaadoptowała się ani w warunkach chrześcijańskiej Europy Zachodniej, ani w warunkach prawosławanej Rosji na Wschodzie.
  Wiecznie skłóceni ze sobą Polacy chcą być niezależni i suwerenni, ale politykę suwerenności Grzegorza Brauna również odrzucili!

  Jak opisał to amerykański general Dwight Eisenhower po wyzwoleniu Polaków z obozów niemieckich: „Gdzie dwóch Polakow, tam trzy partie polityczne.” Kłócicli się ze soba nawet po otwarciu bram tych obozów. I tak kłóca się i niszczą jeden drugiego do dzisiaj.
 • @Zdzich 01:55:30
  No właśnie, Ciekawe z czego to wynika?
 • I
  Jeszcze jedno. Osobiście uważam, że PiS jest gorszy od PO. PiS niszczy nadzieje elektoratu patriotycznego, czyli tego, któremu zależy na Polsce, a elektorat PO to w dużej mierze zwykła lemingoza, jakiej do szczęścia potrzebna pełna micha i poklepanie po plecach przez białych(choć niekoniecznie białych) Sahibów z zachodu. PiS także szykuje nam żydowską okupację, a ja jak już muszę wybierać, to wolę okupację niemiecką.
 • @zbig71 04:36:43
  Ten ewenement na skalę światową ma dużo wspólnego z głupotą oraz postawą “ja tobie nawpierdalam”.
  Lepiej nie poruszać tego g..na, gdyż grozi wybuchem.
 • Nawet w Syrii walczą o niepodległość.
  .. i to na wielu frontach.
  "Parlament dyskutował sprawę szkolnictwa, które ma być „bezpłatne i oparte na naukowych podstawach”
  http://sana.sy/ru/?p=177376
  "

  Front edukacji to jeden z najważniejszych frontów.

  A w Polsce ?
  edukacja jest darmowa ale oparta na ideologicznych by nie powiedzieć religijnych podstawach.

  To jest cofanie się wstecz w kierunku średniowiecza...
  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK.

  a w PRL edukacja była i nowoczesna i darmowa.
 • @Zdzich 01:55:30
  „Gdzie dwóch Polakow, tam trzy partie polityczne.” - to jest wydaje mi sie nieprawdziwy stereotyp, akurat jesteśmy bardzo zdyscyplinowani, żeby nie rzec wytresowani (vide WOŚP)

  pozdr
 • Jakie powinny być polskie organizacje polityczne
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.se/2017/04/oredzie-jezusa-chrystusa-10-xii-2016.html

  Orędzie Jezusa Chrystusa 10, 11 XII 2016 cz. 1
  Dzieci, musicie zmienić sposób myślenia i być przepojeni Boskim Duchem

  (...)

  Kto mieczem wojuje, od miecza ginie. Kto walczy ze sztandarem Chrystusa może wprawdzie stracić życie, lecz (zawsze) ocali duszę.  Jakakolwiek organizacja powstałaby, czy chce działać (prawdziwie) dla dobra Polski, musi przy okazji swojego aktu założycielskiego w kościele, przed Moim Obliczem, przed Przenajświętszym Sakramentem, najlepiej wystawionym i o ile to możliwe na mszy zamówionej w tym celu zawierzyć organizację Niepokalanemu Sercu Mojej matki i Mojemu.

  Powtarzam, bez tego nie próbujcie czynić dobra w przestrzeni społecznej. Tylko ze mną, tylko z Moja Matką. Przed obliczem Boga Ojca, przed Trójcą Świętą w Tabernakulum.

  Najlepiej też byłoby aby przynajmniej osoby zarządzające organizacją, codziennie gdy wykonują prace w jej ramach, jakąkolwiek działalność w jej ramach zawierzały to Bogu, sercom Jezusa i Maryi, a w nich oddawały to wszystko Bogu Ojcu. Bo od Niego wszystko pochodzi i wszystko jest Jego.


  Dzieci, musicie zmienić sposób myślenia i być przepojeni Boskim Duchem.

  Musicie być przepojeni prywatnie aby móc działać publicznie. Dotyczy to także osób działających w przestrzeni internetu – jeśli wasze dzieło bezinteresownie służy Polsce, ma służyć wedle waszego przekonania, to codziennie gdy usiądziecie przed komputerem niechaj będzie zawierzone Bogu.

  Jak wiecie wszystko należy czynić na chwałę Boga. Cokolwiek robicie. Tym bardziej rzeczy mające służyć narodowi wybranemu – Polaków w czasach wielkiej zajadłości szatana wobec niego. Inaczej zginiecie i nie ostoicie się ze swoimi dziełami.
 • @Janisław 10:15:26
  Tak robią skrajni islamiści... powszechnie nazywani terrorystami i nie bez racji.
  Ludzie to nie dzieci i nie owieczki ludzie są wolni w odróżnieniu od dzieci i owieczek.,, bo dzieci i owieczki to w istocie niewolnicy skoro nie są wolni.

  Nie popieram systemu niewolniczego który tam mocno promuje żydowski Bóg i jego urzędnicy.
 • @ Autor - 1*
  Naiwność Autora jest rozbrajająca.

  Lekarstwem na nasze nieszczęście polegające na zażydzeniu polityki ma być kto - ? - kolejny Żyd. Bo macha różańcem, docenia Dmowskiego, a nie Piłsudskiego i prawi o suwerenności.

  A na czym ta suwerenność w/g Brauna ma polegać?
  Dlaczego mamy bronić KK, który od zawsze jest naszym wrogiem - przecież nie kto inny tylko KK wespół z V żydowska kolumną sprowadził na nas obecne nieszczęścia -?

  Może Autor zająłby się lepiej robieniem swetrów na drutach albo zanikającym hafciarstwem.
 • Skąd to wydzieranie dokumentów z IPN???
  Do końca roku zgodnie z ust. 447, urzędnicy amerykańscy muszą zdać raport odnośnie postępu w'odzyskiwaniu' bezspadkowego mienia żydowskiego. Stąd ten pośpiech w pozyskiwaniu archiwów IPN. Muszą przecież mieć podkładkę prawną w postaci danych historycznych.
 • @trojanka 14:18:46
  Muszą mieć akta IPN u siebie, by móc szantażować Polaków.
 • @trojanka 14:18:46
  Polska solidaruchów podobnie jak USA to w istocie państwo żydowskie.
  Mafia żydowska uznała że najbezpieczniejszym miejscem przechowywania ważnych informacji, zasobów (polskie złoto) .. jest ich matecznik w USA.

  a wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
 • @Oscar 14:45:04
  Kontynuując wątek , precyzując myśl...
  Polska straciła niepodległość w 89r a Naród Polski przestał mieć wpływ na losy Polski.
  Władzę przejęły obce wrogie Polsce agentury i V kolumny wyłonione spośród solidaruchów i częściowo z "Polskiej" lewicy (Kwaśniewski, Kalisz i spółka czyli żydostwo z PRLu).
  Solidaruchy dzisiaj z PIS to wprost agentura żydostwa z USA (taki program realizują)
  Solidaruchy z PO to wprost agentura Niemiecka (taki program realizują).
  Do tego KK jak zwykle reprezentujący w sposób naturalny i jawny interesy Watykanu (za JPII te interesy były zbieżne z interesami globalnej mafii żydowskiej).

  Jak widać tylko liczącej się "Polskiej agentury" w Polsce nie ma na scenie politycznej... no bo kto ?
 • @Zdzich 01:55:30
  Dobrze powiedziane: „zostało włączone do pierwszego europejskiego imperium stworzonego przez Karola Wielkiego.” Czyli nie stało się żadnym suwerennym państwem, a Grzegorz Braun pilnuje właśnie takiego stanu rzeczy. Takiej suwerenności, ale nie całkiem. Co nie znaczy, że nie przydałby się Gdańskowi, który ponoć po Brukseli jest najbardziej masońskim miastem Europy. No ale w kościele też jest masoneria (patrz „pogrzeb” Adamowicza), diabli wiedzą, może by się dogadali, jak dzielić łupy.
 • #
  Grzegorz Braun jak zwykle porywa estyma oraz krasomowstwem...pytanie jest - a co zamiast??? - bo nie wiem i on tego nigdy nie mowi.
  Wlasnie tu na neonie ktos calkiem niedawno podjal ten watek iz mamy pisdzielcow, popaprancow oraz duza game opozycji ktora mowi tylko czego byc nie powinno natomiast na temat co byc winno, milczy...
  *o razu uprzedzam - lubie wpisy mac gragora*
 • @Oscar 14:55:41
  calkowicei sie zgadzam...jedynie co mnie bodzie to ten KK - w kosciele "instytucji" jest zapewne wiele osob ktorych boli obecny stan ale gowno maja do gadania...
  jak i pan Oscar przyjmuje cezure 1989...tylko 1953 traktuje jako poczatek niepodleglej...
 • @siwekperu 16:59:05
  no OK .. zgoda że w KK jest wiele porządnych wierzących ludzi...
  podobnie jak jest wielu porządnych żydów a za Hitlera było wielu porządnych Niemców...choć wtedy strach było być porządnym..(kto nie kochał Adolfa ten był wrogiem a wrogów likwidowano)
  Dzisiaj nie jest jeszcze tak ciężko być porządnym...ale niestety to może się zmienić...prace trwają.
 • @Oscar 17:16:03
  hmmm - wiesz lubie Twoje komentarze...boli mnie w nich tylkeo to ze jestem niemal pewien iz jestes jednym z wielu ktorzy krzycza:
  islamizacja, nie chcemy islamizacji ...podczas gdy chodzi o kilka biednych katolickich rodzin syryjskich - za Assada mieli w Syrii spokoj - teraz terror i zniszczenia, ale my Polacy ich nie przyjmiemy...i wowczas zaraz na czolo wychodzi KK - to instytucja pelna wad jak jedna z wielu - ale jej istnienie i wklad w kulture jaka dzis tworzymy jest po prostu nie do przecenienia i tu nie ma nad czym debatowac...
  pedofilia, alko, narko ect,...to jest KK - ale edukacja, etyka, moralnosc etc to tez jest KK
 • @Oscar 17:16:03
  zapomnialem dodac iz mowie to z punku widzenia osoby, ktora w latach 90=tych kk niszczyl i gnebil...ja nie jestem nawroconym frajerem, ale jestem tylko czlowiekiem - Boga nie ma, ale sa ludzie o nich sie sprawa toczy
 • @siwekperu 18:05:23
  Nie chcemy islamizacji...to gorzej niż "katolizacja" (większy dyktat religijny).
  Co do Syryjczyków ogóle to ich wspieram i współczuję... i nie tylko chrześcijanom ale wszystkim... nie ogłupionym ekstremalnym wahabizmem.
  Syryjczycy żyli w pokoju w kraju wielowyznaniowym co jest dość trudne.
  Ogólnie wspieram Syryjczyków w ich walce z nasłanymi na nich przez globalną mafię terrorystów.

  Z imigrantami z Syrii jest ten problem że Polska w istocie stoi po stronie terrorystów (siły proxy Izraela).. i jako żydowski wasal będzie wspierać terrorystów choć w postaci przyjmowania ich do Polski a tego bym stanowczo nie chciał (kraje zachodu Francja, Anglia , Niemcy już tak robią bo terroryści mają ich obywatelstwo).

  Natomiast obecnie zwykli Syryjczycy nie mają powodu uciekać z Syrii
  a jak mają powód to ta taki jak Czeczeńcy (ubabrane w ludzkiej krwi ręce po pachy i poszukiwania za zbrodnie przeciw Syryjczykom)

  Jak widać problem jest złożony...
 • Niby pięknie
  Fajnie gada, dobre plany i niby wszystko ok. Ale, w pierwszej kolejności intronizacja Joszue na króla Polski i czar prysł.
 • @MacGregor 09:17:23
  Dyscyplina i tresura była we wspomnianych powyżej obozach SOCJALISTYCZNEJ Partii Robotników Niemieckich (NSDAP). Po wojnie, w SOCJALISTYCZNYM Ludowym Wojsku Polskim oraz instytucjach SOCJALISTYCZNEGO PRL'u. Dobijają też wyzwiskami i banami tutaj w SOCJALISTYCZNYM NEonie.
  Polacy kłócą się zawsze i w każdym miejscu, nawet w kolejce do kasy.
  Może to wina SOCJALISTYCZNEJ dyscypliny i tresury?

  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031