Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

MacGregor vs Grzegorz Braun porównanie programów wyborczych.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ręka rękę myje, a twarz obie i dokładnie taka jest dziś sytuacja wyborcza w Gdańsku.

Gdańsk, polska metropolia, która staraniem niemieckiej polityki mocarstwowej, zręcznie wysługującej się polskojęzycznymi folksdojczami i europejsami, dryfuje w kierunku Freie Stadt Danzig (co by nie powiedzieć o zamordowanym prezydencie Adamowiczu, niech odpoczywa w pokoju, ale był on najbardziej w Polsce zasłużonym politykiem dla poluzowania związków Gdańska z resztą kraju i budowy Wolnego Miasta Gdańska własnie).

Po tymczasowej, ale póki co realnej utracie dwóch ważnych polskich centrów cywilizacyjnych, tj. Wilna i Lwowa, Polska ażeby pozostać Polską nie może sobie pozwolić na jeden krok w tył (nie mówię o taktyce ucieczki pozorowanej stosowanej przez Mongołów), dlatego też podstawowym hasłem w bieżącej kampanii Grzegorza Brauna na prezydenta Gdańska jest „TU JEST POLSKA” (nie Wolne Miasto Gdańsk ani tym bardziej Freie Stadt Danzig). I po wygranej Brauna nie będzie zgody na dryfowanie Miasta od Polski, ale odwrotnie – i tym sposobem całe lata dorobku s.p. Pawła Adamowicza, dorobku Tuska, PO i jej poprzedniczki czyli KL-D pójdą w diabły, zaś carillion w wieży gdańskiego ratusza po wieki będzie odtwarzał „Rotę” Konopnickiej i Nowowiejskiego, traumatyzując niemieckich turystów i przemieszczających się kanałami działaczy PO.

Generalnie mizerny ten program wyborczy Grzegorza Brauna i na wzór teologii św. Tomasza z Akwinu,w naturze swej negatywny:

- nie będzie zgody na Wolne Miasto Gdańsk

- nie będzie zgody na publiczna promocję dewiacji (kto chce, może sobie prywatnie sodomię czy inną gomorię praktykować)

- nie będzie podnoszenia danin miejskich.

Mój program byłby stokroć lepszy, gdybym tylko kandydował, bo obiecałbym każdemu, że będzie młody, zdrowy, jurny jak Stefan po fasolce,bogaty i że jeszcze dostanie pół litra do obiadu, a jak kto lubi młode, jędrne mirabelki, to też na koszt miasta.

Póki co z wystawienia własnego kandydata zrezygnował i PiS i PO i halucynogenny LSD, co tylko potwierdza zblatowanie tego dziadostwa, rzucającego się sobie do gardeł ... delikatnie i na pokaz. Zapomnieli biedacy, że są jeszcze w Polsce siły nie potrzebujące założycielskiego błogoslawieństwa s.p. Cze-Kiszczaka.

  

KOMENTARZE

 • Te wybory
  To raczej sprawdzian na koalicję Braun Korwin Winnicki. Osobiście głosowałem na GB w 2015 roku w wyborach prezydenckich. Co było pyszne, to widok min tych wszystkich presstytutek przeprowadzających z nim rozmowę na temat żydowskich szantaży. Ale mieli miny!!!! I strach w oczach. Osobiście wątpię, aby p.Grzegorzowi udało się przebić przez ,, układ gdański,, no, ale warto próbować.
 • hm
  Ta broda Sympatycznego i super ogarniętego pana Grzesia to już rytuał czy dopiero propozycja ?
 • @Zorion 20:26:12
  Czyli poszukujemy cech semickich u p.Brauna?
 • @zbig71 18:19:28
  Z taką koncepcją, to nie wróże nawet 1%, może nawet braku zarejestrowania się.
  Znam Sopot, Gdańsk i troche Gdynię, mam tam wielu przyjaciół często odwiedzam cmentarz w Sopocie a wiec znam mentalność ludzi. Nie można tam tak ideologicznie stawiać spraw, ponieważ są różnice między np; lubelszczyzna a pomorzem.
  Trzeba pokazać się jako dobry gospodarz, pokazać, że ma się wiedzę o mieście, o zarzadzaniu, infrastrukturze, być najpierw dobrym menadzerem. Jednym z bardzo czułych punktów to sprawdzić za ile sprzedał Adamowicz w Gdańsku Elektrociepłownię, wodociągi, wtedy głosić, że odbierzesz ten majątek obcym, że złożysz wniosek do sądu o unieważnienie prywatyzacji EC i Woc. Jak wygrasz wtedy powoli zmieniaj system liberalny w Gdańsku na narodowy. Pójście na druty z ideologią, to z góry przegrane wybory.
  PIS nie wystawił ,,swojego" kandydata, ale jest wnuczek Walentynowicz - zresztą kompletnie nie nadający się nawet na sołtysa, ale częsć elektoratu pisowskiego zagłosuje na niego, częsć na Dulkiewicz, częsć na dobrego kandydata Soche, no i część elektoratu pis zostanie w domu.
  Tam elektorat narodowy jest bardzo skromny. Także, nie wróżę sukcesu z taka koncepcją programową.
 • @Wrzodak Z. 21:56:09
  Czytałem, że wnuś Walentynowicz narzekał na posady w spółkach skarbu państwa, że mu mało płacą.
 • @Wrzodak Z. 21:56:09
  W całym, dzisiejszym rewolucyjnym szambie nie chodzi o wróżby dotyczące wyniku wyborczego. Chodzi o to, aby istnieć i Braun istnieje. Najważniejszym elementem w tym wszystkim jest koalicja, która sie zawiązała, a w której Braun uczestniczy także. Już nie chodzi o zgodność poglądów z Korwinem, Braunem, czy Winnickim, chodzi o to, że na horyzoncie pojawia się cień możliwości odsunięcia od władzy okrągłostołowego łajna. Każda taka inicjatywa zasługuje na poparcie. Ja, czy Pan, możemy nie doczekać zdemolowania marksistowskiego kibla, ale jest szansa, że nasze dzieci i wnuki nadal będą chrzczone bez nożyczek i z racji tego, wszystkim tym, którzy chcą o to zadbać należy się szacunek i poparcie. Cała koalicja, o której wspomniałem, potrzebuje szerokiego poparcia społecznego i jak największej ilości uczestników.
  Pisał Pan niedawno, że potrzebne są środki na walkę z POPiSem. Oczywiście, że tak i uważam, że ta inicjatywa powinna przerodzić się w partię, na którą chętnie dołożę ze swoich podatków, bo dzisiaj płacę, choć nie chcę. Jestem terroryzowany poprzez istnienie tylko dwóch opcji, co jest bzdurą, że tylko one istnieja w polskim społeczeństwie.
  Braun uczestnicząc w gdańskich wyborach, robi dobra robotę, bowiem promuje normalność. Pokazuje społeczenstwu nie tylko Gdańska, że świat się nie kończy na zboczeniach i komunizmie i niejako mówi ludziom, że nie są sami w swoich wartościach, a przede wszystkim daje nadzieję na to, że Polska powróci do stanu PAŃSTWA.
  Ci ludzie biorą na siebie nie lada brzemię, bowiem będą oni szykanowani i zwalczani z całą determinacją nie tylko naszych rodzimych bolszewików, al całego, światowego, lewackiego gnoju. Zatem pozostaje tylko popierac, promować, nagłaśniać i głosować, a jeżeli ktoś uważa, że jest lepszy niż Braun i reszta koalicjantów, to niech sam wystartuje we wszelkich wyborach.
  Pozdrawiam!
 • @Jan Twardowski 10:29:21
  Zgoda co do ratowania Polskości, dlatego podpowiadam, by zmienić front przekazu, a robić swoje w sprawach kluczowych, czyli ratowania po trochu Polski.
  Jakie poparcie osiągną w/w zależy od nich, zleży od ich elastycznosci i czystych intencji. Wynik wyborczy dla RN do polskiego sejmu w granicach 5 - 10 % to będzie znaczyło odsunięcie psychopatycznych szpiegów noekonserwtystów - syjonistów od koryta. Gorzej jak nazbiera sie hołoty pod szyld RN i ci będą w sejmie ratować pisuar przed ,,komuną" Tak jak obecnie jest w przypadku Chruszcza, Siarkowskiej i ten v-ice minister od cyfryzacji. To dopiero będzie nóż w plecy dla tych co poparli RN. Dlatego trzeba być bardzo sorożnym.
 • Ponura prawda o Braunie
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2019/01/9-i-dokonczenie-10-11-i-2018.html
  (...)

  Pan Jezus:
  Nie, dziecko, nie został przeze Mnie namaszczony ni na Króla Polski ( jest przecież monarchistą) ni na prezydenta. Powiedziałem: niechaj robi to co robi. Co nie znaczy, że jest człowiekiem szczerym. Niezależnie od tego będzie mu policzone, że mówi prawdę tam gdzie ją mówi, w tym o Smoleńsku. Jednakże gdyby to robił Polak, zostałby zniszczony. Powiedziałem, że nikogo nie zabiją za wygłoszenie pogadanki smoleńskiej i to prawda. Jednak gdyby zyskał popularność jak G. Braun i takich spotkań byłoby wiele, zostałby zniszczony.
  To tyle, dziecko, o nim.
  - Chwała Tobie Chryste.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031