Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Żorżeta jak żyleta czyli kto wybuli za pulę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ajajajaj ... ajaj ... aj ... waj?

Ambasador Mosbacher żąda archiwów IPN dla Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie? „Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA”

No ładne rzeczy, panie dzieju, to już nie tylko mamy być skarbonką dla grandziarzy przemysłu holokaustu, ale nawet mamy oddać archiwa, żeby starsi i mądrzejsi mogli napisać nam naszą historię od nowa.

Jako żywo nie przypominam sobie, żeby w naszych niekrótkich przeciez dziejach jakikolwiek wróg potraktraktował nas tak, jak ten Przyjaciel, no, może poza jednym wyjątkiem:

kiedy pruskie bydło po zajęciu Warszawy 1795 roku, najpierw ukradło polskie regalia, a potem na rozkaz swojego króla przetopiło polskie korony na monety, a klejnoty sprzedało, no taka to panie była ich mać pruska cywilizacja postepu i oświecenia (por. „Biednych tych Irokezów będę się starał oswoić z cywilizacją europejską” – Wielki Fryc  liście do d’Alemberta o Polakach wcielonych do Prus po I rozbiorze; na szczęście nie wszyscy Polacy przyswoili sobie pruskie standardy moralne).

Znajoma sprzedawała kiedyś duży dom, ale zamiast po chrześcijańsku opić transakcję kieliszkiem wódki starki, podarowała jeszcze nabywcy pamiątkowe papirusy zakupione na wycieczce w Egipcie (kto miał to szczęscie, to wie, zgrabnie wykonane kopie starych egipskich malowideł, bardzo ładnie wyglądające na ścianie, jak kupować to polecam w tamtejszych domach towarowych prowadzonych przez Koptów, bez męczącego targowania się). Wartośc finansowa może i niewielka, ale estetyczna i sentymentalna jak najbardziej.

Do dziś narzeka, że nie ma jak i gdzie zakupić nowych, bo do Egiptu już się nie wybiera, ale rzekomo nabywca uparł się był, że bez papirusów nie podpisze papierów.

Podobnie nasza specjalistka od szlamowania bogatych mężów na fasadzie amerykańskiej ambasady – bez papirusów nie będzie Fortu Trump ... Ciekawe, co jeszcze, moze tak rurka z kremem i przejażdżka na kucyku? No i czy ktoś coś mówił o jakichś wizach, bo my tu siedzim na walizach?

Drodzy Państwo, noblesse oblige (z francuskiego „nos se obliż”) i nie wolno po chamsku wysyłać starego lachociąga w diabły. Wręcz przeciwnie.

Z całą uprzejmością odpowiedziałbym pani amabasadoressie, iż z powodu niemożności oddania USA polskich archiwów, rozumiemy, iż tym samym jakiekolwiek plany budowy „Fortu Trump” w Polsce staja sie nieaktualne i nieważne.

Patrzcie państwo, jaka szkoda ... ajajaj ... Prośba o pilne spotkanie? Czemu nie, jak tylko znajdę chwilkę czasu po powrocie z Mińska, Sztokholmu, Ankary, Teheranu ... zapomniałbym, nie będzie jakiejkolwiek konferencji w Warszawie bez udziału Iranu i dlatego osobiście jadę tam przekazać im zaproszenie.

A jednocześnie wystosowałbym uprzejmy i pokorny list do imperatora Donalda Trumpa o pilne przysłanie kogos kompetentnego na ambasadora, w trosce o odwieczną przyjaźń i amerykańsko-polskie braterstwo broni, albowiem pani Żorżeta, owszem, może i fajna babka jak ktoś lubi antyki, ale póki co jest na najlepszej drodze, żeby osiągnąc to, czego nie udało się Stalinowi – żeby Polacy znienawidzili Amerykanów.

Ajajaj, list był poufny, a tu jakas szwajn dokonała przecieku i treść wyciekła do prasy, ajajaj!

  

KOMENTARZE

 • Zdaje się
  Że swego czasu to prezydent Republiki czeskiej p. Miłosz Zeman powiedział ambasadorowi USA, że nie życzy sobie, aby Amerykanie wtrącali się do tego, gdzie prezydent Czech ma jeździć z wizytami. Chodziło o defiladę w Moskwie z okazji rocznicy zakończenia 2giej wojny światowej. A polactfo tak lubi śmiać się z Czechów. W przypadku Dudy taka reakcja jest niemożliwa. I tyle w temacie.....
 • Ja
  już nawet takich marzeń nie mam.
  Odarto mnie z nich dwie dekady temu....
  Wczoraj oglądałem uroczystość 100 lecia nawiązania kontaktów Polska-USA. Zakrztusiłem się wazeliną i poszedłem się wyrzygać... Takiego włazidupstwa w życiu nie widziałem. PRL to jednak było dumne państwo.
 • @SZS 14:37:55
  Z porównaniu z nimi to PRL było państwem poważnym. Oni takim Czechom do zelówki buta nie dorastają.
 • Oczywiście, ze oddadzą archiwum.Oddadzą WSZYSTKO, czego od nich zażądają mały i duży satan.
  To już kolejny, II warunek powstania fortu za nasze pieniądze!!
  Po rezygnacji z kontraktu na irańską ropę i żądania rezygnacji z usług Huawei...jeszcze pozwolono nam oddychać i jeść!!Dziękujemy nasi dobroczyńcy, nasi bogowie!!

  https://t.co/wNkYTogtVm

  https://t.co/wNkYTogtVm

  Nas też oddadzą , właściwie już oddali,na poniewierkę, na bidę, na nieleczone choroby,na bide emerytów,na zadłużanie się Polaków, na oddawanie mieszkań bankom /za nędzną rentę ,/ przez ubogich Polaków... , może nawet na wysiedlenia z mieszkań i domów po wprowadzeniu rzidiwskiego katastru!!potem zajmą konta w bankach i oszczędności skarpetach, tym co je majaą/oszczędności/
  Każda z ekip, bez wyjątku i barw partyjnych, ostatnia przyspieszyła i przoduje!!
  Sayanimy, postawione u władzy dwoją się i troją w wypełnianiu poleceń swoich panów.!!
  Pogardzają nami, nawet banderowskie śmieci!śmiejąc się w nos pod niebiosa wynoszą oprawców Polek i Polaków, zakazują ekshumacji i żądają odbudowy nielegalnych pomników w POLSCE mordercom narodu polskiego..Żyjąc z naszych pieniędzy ,odebranych przymusowo w podatkach i wszelkich daninach Polakom.


  https://t.co/RCk61ZwaUW

  Polacy mają się bać, siedzieć cicho , harować i płacić podatki na utrzymanie wskazanych brudnym paluchem oprawców.

  https://t.co/SHdchsSKgO


  https://t.co/zZZvc2OjSN


  GUS: w I półroczu 2018 r. liczba ludności Polski spadła o 20 tys. osób

  https://t.co/D6Qxa5F29B


  Najlepszy "pszyjaciel" Polski, zaraz po Izraelu i Ukrainie!!

  https://t.co/sK4sV85xYo

  Kancelaria Pana Premiera Morawitzkiego.
  https://twitter.com/PremierRP
 • @trojanka 15:05:37
  Jadą z nami już bez owijki w bawełniaka. Oj, będziemy tego gorzko żałować.
 • @trojanka 15:05:37
  Ja bym jeszcze nie popadał w rozpacz.

  Póki co Grzegorz Braun kandyduje na prezydenta Gdańska - to mógłby być pierwszy przyczółek. Nawet jak nie wygra, to jeśli tylko zarejestruje komitet wyborczy, to będzie miał dostęp do mediów, a wtedy całe dziesięciolecia misternego zakłamywania rzeczywistości na nic.

  Zgadzam się z opinia Krzysztofa Karonia, że PiS musi niestety pozostać na jeszcze jedną kadencję, ale mając jeśli nie koalicjanta, to opozycję z prawej strony (koalicja narodowo-wolnościowa)
  Z Bożą pomocą, w takim układzie, przy przełamaniu kolejnego monopolu i zmowy milczenia, może wreszcie obudzi się też część hierarchów Kościoła Katolickiego.

  Poniekąd już tylko cud może nas uratować, ale na ten cud trzeba sobie zasłużyć jak w sierpniu 1920 (wówczas było to uświadomienie narodowe rolników i robotników, sprawna mobilizacja, amunicja z Węgier itd)

  mam nadzieję, że my wszyscy dokładamy nasze male cegiełki czy choćby okruszki, żeby ten cud się ziścił (Pan Bóg pozwoli wygrać na loterii, a my póki co zbieramy kase na kupno biletu)

  pozdrawiam
 • @zbig71 15:12:25
  To największa grabież i opresja Polski przez ostatnie 30 lat!Nasi dziadowie, stryjowie i wszyscy CI co zginęli walcząc o WOLNĄ Polskę,w grobach się przewracają.
  Moi pomagali żydom w getcie,w małym miasteczku, dawali jedzenie dopóki ich Niemcy nie wysiedlili z majątku i poszli na poniewierkę po Rodzinie, z małymi dziećmi/ jedno z tego powodu zmarło/!Nie wiem ,czym bym obecnie ten gest powtórzyła, pewnie tak bo jestem chrześcijanką...ale mam nadzieję że Stwórca nie da mi takiej próby.
  Bo zresztą teraz grabią już sami w biały dzień na bezczela!!
  Zasiedlony w majątku mojej Rodziny, Niemiec tzw. bauer, po nadejściu ruskiego frontu, uciekając zniszczył z wściekłości WSZYSTKO!!nawet szyby w oknach były powybijane i ryby w stawie potrute.
  Dorabiali się od zera , od początku po wojnie, ciężko pracowali, kształcili dzieci itp.
  Teraz ni ma już NIC,bo w zasadzie myślę, ze juz "rzond" spłaca 300mld uroszczeń JUST 447.To będzie WIELKA TAJEMNICA przed narodem, tylko fiskalizm będzie rósł!!tony złota poleca do Londynu..itd..
 • @MacGregor 15:26:21
  No miejmy nadzieję że jeszcze duch w Narodzie się tli!!Na pohybel judaszom!Chociaż, o tej nadziei to różnie gadają!!Ludzie na forach Tłitterach itp. są załamani obecną wiernopoddańczą sytuacją. Nawet wbrew sugestiom ,że taka jest POLSKA RACJA STANU!!
  Nie ma racji stanu, która upokarza i pozwala okradać naród/Na konto ukrainy czy Litwy, które mają nas w ../!
 • ha ha ha
  Ford tramp powstanie...tylko kto go bedzie kupowal?
 • @trojanka 15:34:17
  Muszą spłacać po cichu że strachu przed narodem. Inaczej byliby skończeni. Szkoda, że Ruskie nie dopadły tego bauera. Zrobiliby mu z dupy jesień średniowiecza. W mojej rodzinie było tak: w czasie Powstania warszawskiego do domu mojej babci wszedł esesmann z Ukraińcami i kazał się wynosić. Babcia wzięła na ręce moją mamę, dziadek marynarkę i uciekli. Dom spalili.
 • @trojanka 15:41:10
  Dlatego też nie wolno godzić się na zalecana przez niektórych "imigrację wewnętrzną" bo to nie ten czas, nie wiek XVIII, który był okresem bujnego rozkwitu polskiej kultury nawet w niewoli - w obecnej sytuacji, po utracie państwa naród po prostu zaniknie, pozostawiając po sobie cepeliowskie pamiątki (nie mam nic przeciwko Cepelii, wręcz przeciwnie).

  Najbardziej boli mnie mimo wszystko obserwowana dziś zdrada czy aby nie większości kościelnej hierarchii - kochany x. Isakowicz dwoi się i troi, abp Lenga jest na przymusowej emeryturze, księża po parafiach, nawet jeśli mają poglądy patriotyczne, to boją się zwierzchników. inna rzecz, że dla przebicia się prawdy nie potrzeba wiele, wystarczy, ze raz gdzieś zmowa kłamstwa pęknie ...

  pozdr
 • @MacGregor 15:26:21
  Grzegorz Braun??? czy on czasami nie przesadza...niedawno ktos napisal tu na naon calkiem jak widac prawdziwy artykul o polskiej prawicy...generalnie nie lubie prawica lewica pierdu pierdu...ect Braun na prazydenta Gdanska...Braun jest dobry jako intelektualista ale on nie ma zadnago planu - wrecz przeciwnie - nawet chyba dobrym bylo by gdyby go wybrano...
 • @MacGregor 15:59:31
  Mam to samo nie wiem w CO oni grają ci purpuraci na górze.Powinni świecić przykładem patriotyzmu, a nie podwójnymi standardami!!
 • @trojanka 16:21:39
  Może warto im przypomnieć los trzech biskupów-zdrajców z czasie insurekcji 1794:

  bp Kossakowski i bp Ankwicz powieszeni 9 maja 1794, zaś Mossakowski 28 czerwca
 • Dzisiaj już każdy idiota widzi czym jest tzw zachód.
  i ten Europejski i ten w USA.
  Gołym okiem widać politykę globalnego bandytyzmu.
  Oni ręka w rękę, czasem osobno napadają i grabią poszczególne narody świata. Jedni i drudzy mają apetyt na Rosję.. kochają ropę i inne skarby naturalne ale i kochają obce rynki zbytu i obcą skolonizowaną a więc tanią siłę roboczą,

  Dzisiaj widzi to każdy nawet idiota.

  A teraz sentencja... tak właśnie nam opisywały tzw zachód media w PRLu i w innych KSach... no i w ZSRR oczywiście.

  Czy solidaruchy widzą w końcu kto kłamie i kłamał a kto mówił i mówi prawdę ?
  Solidaruchom kłamliwe (dzisiaj to widać na każdym kroku) media wmówili że kłamią media w PRLu ... i tak odwracając w iście żydowski sposób kota ogonem namówili solidaruchów do oddania własnego Państwa i własnych zasobów w ręce globalnych grabieżców.

  Można powiedzieć tak .. im bardziej "patriotyczny solidaruch tym większy idiota...albo obcy agent ogłupiający Naród Polski..

  Dzisiaj np. IPN robi za taką wrogą Polsce agenturę propagandową.
  .. i nie tylko IPN również KK oraz przedstawiciele władzy kolonialnej (bo przecież nie narodu ...no chyba tylko pożytecznych idiotów)

  Dzisiaj każdy widzi że media w PRLu mówiły prawdę o tzw zachodzie (że to bandyci, kolonizatorzy grabieżcy...).
  I niech ktoś dzisiaj powie że to nie była prawda i nie jest prawda.
 • Z Twiiterka:
  Przeciez wiadomo,ze na komende oddacie wszystko zydom - zdrajcy z pisu stoja na bacznosc przez nowymi mocodawcami wiec o co biega ... tylko sprobujcie jakies oryginaly oddac wy ...

  https://twitter.com/ZbyszekKrak/status/1090801879297245185
 • Pamiętam jak kaczystowska TV w porze
  największej oglądalności ośmieszała swojego koalicjanta Andrzeja Leppera, który był wówczas wicepremierem. "Sexafera" była wałkowana jak serial dla ubogich. Kaczyńskiemu zawsze było bliżej do PO, nawet koalicję proponował bezskutecznie. Leppera w końcu zamordowano. Warto przypomnieć fragment jego wypowiedzi, aktualny do dziś:
  https://www.youtube.com/watch?v=45xFCJILPFo&t=69s
 • @siwekperu 16:21:18
  Braun plan ma, tylko trzeba go posłuchać. A nieboszczyk Adamowicz to miał plan? Wiem jak działają samorządy, bo tam kilka lat pracowałam i bezpośrednio z władzą. I niech siwekperu niie ssądzi, że Grzegorz Braun nie nadaje się na prezydenta miasta. bo za duży intelektualista. To nie ma żadnego związku. Przy poglądach G.Brauna to zaleta w kontaktach zewnętrznych, a nie wada.
 • @zbig71 15:12:25
  Zapewne chodzi o wyczyszczenie naszych zbiorów z dokumentów świadczących o niechlubnej współpracy i kolaboracji niektórych środowisk żydowskich z Niemcami, a po wojnie z komunistami, a także prób obaleniu PRL za $ w latach 50-tych, 1968 r. 1970 r. 1976 r, 1980 - 1989 r..
 • @wercia 18:07:20
  Powiem Ci Wercia/Pani tak/ ,do mnie można przez TY , będzie mi bardzo miło,nie mam przerostu ambicji nad możliwościami/, że bardzo ohydna była ta afera z Lepperem, zresztą tego typu "akcje" jak widać ciągną się do teraz!ten sposób "wykańczania" konkurenta lub niewygodnego przeciwnika trwa...
  Po prostu w przypadku Leppera, "skończył się demontaż państwa, teraz będą ginąć ludzie" jak mawiał klasyk.Lepper musiał umierać strasznie!!!
  Ja nawet miałam moment, że próbowałam uwierzyć Pisowi w swojej dziewczęcej, zagubionej nieco, już na szczęście jakiś czas temu ,naiwności.Takie miałam pragnienie , żeby ludzie mieli chociaż trochę lepiej w Polsce,żeby czuli MATKĘ OJCZYZNĘ nie macochę, tak na co dzień, nie na pochodzie w dzień Niepodległości..... bo Polacy zasługują na to.Dosyć się wycierpieliśmy przez te setki lat, dosyć już wojny,biedy, patologii ,kolejek do lekarzy i beznadziei w chorobie !!
  Pracowałam kiedyś trochę, jako wolontariuszka w org. charytatywnej.Moi przyjaciele pracują cały czas .Wiem co nieco na temat biedy, opuszczenia, rozwijających się patologii w Polsce.Beznadziei w ludzkich spojrzeniach.
  I tak mnie to dotyka!
  Dlatego, rozpaczliwie wypatrywałam jakiejś partii, która naprawdę dobro i dumę i spokój ,tego narodu będzie miała jako najwyższy cel!!
  Nigdy nie głosowałam na PO, raz na PIS / poprzednio/.Ostatnio nieważne na kogo/. każdym razie, jak czytam i widzę poziom "obrońców " PISu na forum i ich lekceważące pełne pychy / nieuzasadnionej zresztą/odnoszenie się do innych tutaj/ np hasło "obserwuje cię", no dno/,poczucie nieuzasadnionej wyższości , komentarze itp, to poważnie robią ze mnie zwolennika PO.I nie tylko ze mnie , bo rozmawiałam z kilkoma znajomymi,są tego samego zdania.Oczywiście pewnie "pro publico bono" nie zagłosuję na PO, ale na pewno nie na taki poziom "kontaktu",jaki prezentują zwolennicy PISU i jego zagraniczni agenci np. tu na forum!!
  Rozumiem , że jest to sposób na popychanie zwrotu 330mld dolarów, i agenci dostali nakaz ciosania Polaków , bo tylko obecnie PIS jest gwarantem tego zwrotu!Już on prawdopodobnie trwa, w złocie!!
  RN jest też podejrzewany o najgorsze, i sekowany przez przydupasów PISu. Obarczany ,a jakże "agenturalnością".Ale musi ktoś zacząć mówić NIE!o ile go nie zastraszą.Nawet zlepiona z byle czego partia ,doszliśmy już żałośnie do ściany.
  Serdeczności:)))
 • @maricus 18:35:07
  Pewnie to ich boli:
  Jüdischer Ordnungsdienst, dosł. Żydowska Służba Porządkowa[1], zwyczajowo policja żydowska – w okresie II wojny światowej podległe częściowo Judenratom, kolaborujące z nazistowskimi Niemcami, żydowskie jednostki policyjne wewnątrz gett, obozów pracy oraz obozów koncentracyjnych.

  Jüdischer Ordnungsdienst było wykorzystywane do rekwizycji, łapanek, eskortowania przesiedleńców oraz akcji deportacyjnych[2][3][4].
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jüdischer_Ordnungsdienst
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/07/Jewish_Police_W%C4%99gr%C3%B3w.jpg
  http://judaika.polin.pl/Content/259//MHZP-B282.jpg
 • @trojanka 18:37:09
  Też tak to widzę. PO już dawno skreśliłam, ale nie mogę wybaczyć pisiorom, gdyż na nich głosowałam. Zostałam (jak i inni Polacy)bezczelnie oszukana. Myślałam, że Kaczyński nauczył się roztropności po śmierci brata, niestety to się nie stało. Ja nie czytam dla higieny psychicznej płatnych czy darmowych zwolenników PiS, bo mam do nich taki sam stosunek jak do kaczelnika.
  Tyle było afer za poprzedników, żadna nie rozliczona. Jeśli przydybią, to jakąś płotkę albo kogoś i tak do odstrzału Zamiast prokuratorów działają komisje sejmowe i posłowie dodatkowo zarabiają. Wasserman na przesłuchaniach Tuska zachowywała się niepoważnie. Smoleńska Macierewicza też "działa". Przez tyle lat nieżle sobie dorabiają a efektów brak.
  Niepokoję się, że za tymi bzdurnymi wypadkami i aferami dla pospólstwa mogą się kryć niebezpieczne dla Polski decyzje.
  Pozdrawiam.
 • @trojanka 18:37:09
  http://obrazki.ulub.pl/J8c/5fd3c57bf812adee22ebe034/predator-i-see-you.gif
 • @wercia 19:09:13
  ps. Opinie Karonia, że Ruch Narodowy nie jest przygotowany do objęcia władzy mnie nie przekonują. PiS, PO tym bardziej się nie nadają, dlatego są sterowane z zewnątrz. Kaczyńskiemu zrobiono opinię "męża stanu, stratega, taktyka" i podobne bzedty. Co i rusz potyka się o własne nogi, a robi to, co sierżant Daniels (któremu za własnym przykładem poradził usunąć się w cień), Żorżeeta i Vogelman. A dobre opinie obcej prasy należy czytać odwrotnie. "Strategiczni sojusznicy" pisu obrali inną taktykę -jazdy po łysej kobyle. Wynika to z doświadczenia pt. co nie ubijesz . to nie ujedziesz. I dzielą batami dziarsko, a te razy spadają niestety na Polaków.
 • @trojanka 18:37:09
  "zwolennicy PISU i jego zagraniczni agenci np. tu na forum!!" - widzę, że ci z zagranicy są bardziej pisowscy niż sam PiS. Siedzą w obcych krajach i wiedzą wszystko lepiej od Polaków w Polsce. Pouczają, banują, tacy nadPolacy! To mnie zaczyna odrzucać od tego portalu.
 • @lorenco 19:14:48
  Ha ha ha Lorenco!!
  Czytam w Tobie jak w otwartej księdze!!chciałbyś być Arnoldem i podglądać dziewuchy z sąsiedztwa jak Pani Małżonka śpi...!!mam Cię!!
 • @lorenco 19:01:37
  Zofia Kossak w jednej ze swoich powieści opisuje pobyt w obozie w Oświęcimiu, gdzie ją posłano za ratowanie Żydów. Dużo dla nich zrobiła. Nadzorczynią była gruba, czerwona Żydówka, która pilniej wykonywała swoje obowiązki niż towarzyszący jej esessman.
  Pisiory na rozkaz Moshbacher oddadzą akta, ale nie zniszczą innych dowodów. Zresztą w rosyjskich i niemieckich archiwach jest więcej dowodów. Akta w IPN były trzebione przez samych zainteresowanych.

  Wracając do polskiej powieściopisarki (straciła rodzinny majątek na Kresach), odnalazła się po wojnie na południu Polski, gdzie z mężem zagospodarowali opuszczony dom. Przed wojną sympatyzowała z ruchem narodowym, dlatego w reżimie powojennym zmieniła nazwisko. Mimo to odnalazł ją Żyd Berman, wezwał do Warszawy i kazał wynosić się z Polski. Darował jej życie, bo uratowała też jakiegoś jego kuzyna. Żydowska wdzięczność (i braterska przyjażń według Dudy).
 • @lorenco 19:27:26
  No jest taka nacja, która ma się za "wybraną".
 • @trojanka 19:29:41
  Eeee, nie trafiłaś, nie jestem zboczeńcem:)
  Tu na Neonie są ludzie, którzy są takim Arnoldami, obserwują i straszą niepokornych:)
 • @wercia 19:19:49
  https://twitter.com/RobertWinnicki/status/1090930177457164288
 • @zbig71 15:12:25
  Spójrz na to pozytywnie.
  Ile czasu Polacy by żyli w przeświadczenie, że żydzi to fajne ludzie i takie doświadczone przez los. A starczyła sprawa IPN i ilu przejrzalo na oczy?
  Powinniśmy dziękować Trumpowi, że taką lampucere przysłał. Robi świetną robotę!
 • @lorenco 19:40:25
  Tak myślałam, żeś porządny facet jest:)))ty jak łabędź ,jak kochasz to kochasz!!że też się takie brylanty na Podkarpaciu uchowały!!
  Pozdrów Żonkę!nie znam Jej, ale już Ją lubię i troszkę zazdroszczę!!
 • @Oscar 17:18:10
  Nie wszyscy widzą.
  Nasza nowa adminka np. uważa, że takie poglądy to dowód na agenturalnosc. Nie sprecyzowala jednak jaką agenture ma na myśli.
 • @wercia 18:16:22
  To Ty przy korycie byłaś... :)))
 • @lorenco 19:27:26
  Spoko lorenco, nie będzie źle. Z portalem narazie a z Polską też.
 • @wercia 19:34:43
  Ustaliły zapewne przy kawusi, kolejne żądania!Co teraz kolejne??mamy oddawać biżuterię??
  https://pbs.twimg.com/media/DyK79o4XQAEt5vK.jpg
 • @trojanka 19:53:40
  Wzajemnie Cię pozdrawia, bo bardzo Cię lubi za Twoje wielkie serce!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:43:28
  No wiesz co? Jak możesz na tę lampucerę pisać lampucera? Ona pewnie pół majątku wydała na operacje plastyczne a Ty tak?:)))
 • @lorenco 20:06:41
  Śliczni i młodzi..i zaprzyjaźnieni!
  https://pbs.twimg.com/media/DyPGudOWsAIM3-1.jpg
 • @trojanka 15:34:17
  Wlasnie dlatego wiele zalezy od nadchodzacych wyborow. PiS pewnie jakos sie obroni, po to stworzyli armie czinownikow, ktörzy beda na nich glosowac. Mam jednak nadzieje, ze to nie bedzie samodzielne rzadzenie, bo to oznaczaloby koniec marzen o Polsce. Na KK nie ma co liczyc. Glosy prawych kaplanöw sa nieliczne i tlumione. Oby komus sie udalo rozerwac ten zaklety krag.
 • @morgan 20:20:50
  Przede wszystkim, wyciągnęli lekcję z rządów PO, że nie można tylko grabić, ale trzeba ciepnąć czasem jakąś kość wygłodniałym tubylcom.
  Więc prawdopodobnie za kolejne kredyty u mosków, poszło 500+, także dla cudzoziemców w Polsce, 300+ na wyprawkę i obniżenie wieku emerytalnego i kilka rzeczy z socialu.
  Samo w sobie dobre, pod warunkiem że nie zadłuża państwa na kolejne miliardy, które zresztą beneficjenci 500+ , będą musieli spłacić.
  O ILE jeszcze będzie kraj pod nazwą Polska.Jak nie będzie to i tak wszystko co jeszcze zostało będzie nam zabrane, z ziemią, lasami i rezerwami walutowymi włącznie!
  Obniżenie wieku to był strzał w PO, bo nic tak nie zagotowało Polaków na PO, jak jego podwyższenie.
  Nie wiem, czy chociaż trochę się uda, zwolnic kościste łapy zaciśniete na gardle Polski.OBY!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:55:04
  Nikt mnie nie wybierał. Pracowałam dla nich za pensję, dlatego znam te wszystkie mechanizmy "sprawowania władzy" i drażnią opinie, że Braun się nie nadaje na prezydenta miasta, skoro 100x lepiej niż Duda nadawałby się na prezydenta państwa. I nie musielibyśmy się wstydzić.
 • @wercia 21:43:28
  :)))
  Tak tylko chciałem błysnac dowcipem.
 • @trojanka 19:41:33
  Zapomniałam napisać-:)) Miło mi z powodu propozycji bezpośredniego zwracania się.
  Dobrze, że Robert Winnicki pokazuje, że nie wszyscy politycy a przynajmniej narodowcy- bo pisiory się nie wyłamują za dietę poselską -zgadzają się ze stanowiskiem wykonawców poleceń USraela.
 • @lorenco 20:06:41
  Masz rację... Znam lepsze określenie ale boję się bana za wulgaryzmy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:43:28
  Też tak uważam. Już mój kumpel taryfiarz jest wk......y za Ubera.
 • @trojanka 20:41:19
  Oni te kredyty biorą bez opamiętania z nadzieją, że powstanie jeden wielki eurokołchoz ze wspólnymi finansami. Dlatego podstępem podmieniają nam naród, aby nie było sprzeciwów. Te etatowe solidaruchy, to komuchy z dziada, pradziada. Pod cudzoziemców pisze się ustawy socjalne. Teraz mama+ tj. emerytura dla kobiet, które wychowały 4 i więcej dzieci. Przed wyborami jak znalazł.
 • #
  z przykroscia musze stwerdzic iz malo, malo nas!!! ale interia.de ma wiency!
 • @wercia 22:03:42
  Same odsetki to miliony zł.
  https://rekinfinansow.pl/prawdziwe-zadluzenie-polski/
  Cała ta heca przypomina mi film USA,"Pretty Woman".Na tle romansu, było tam pokazane jak przejmuje się firmę/R.Gere/. Najpierw blokuje się zbyt, potem zadłuża a potem bankrutuje.Przeniesiono to na kraje.Tak jak firmę potem całe kraje!
  A jak nie to ..

  http://zakazanaprawda.pl/saddam-hussein-i-muammar-al-kaddafi-musieli-zginac/
 • @zbig71 21:57:53
  A poczekaj aż nas USA będą dociskac 447... Miłość do bandytów wyparuje w jeden dzień.
 • @wercia 18:16:22
  od razu - ja lubie pana Brauna...Grzesia, ale on sie nie nadaje na stanowiska, on winien pelnic funkcje jako doradca...nie wiem ktos kto jest obok - Grzegorz Braun jest wspanialym oratorem ktorego sie pieknie slucha...nawet budzik mam z Grzesiem Braunem a wiecej - Grzes to imie mojego zmarlego brata...wiec jeszcze wieksza estyma i sympatia...
 • @lorenco 19:01:37
  Skandal! Żydzi domagają się od Polski wzięcia odpowiedzialności za Holocaust. Kolejny skandaliczny artykuł ukazała się w izraelskiej prasie, w którym Polacy obwiniani są winą za Holocaust.

  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/the_times_of_israel_holocaust_polska_nczas.jpg Autorem antypolskiego artykułu w „Times of Israel” jest Raphael Ahren. Dziesiątki tysięcy Polaków pomogło nazistom w zabijaniu żydów zaczyna. W ostatnich latach trwa w zagranicznych mediach zorganizowana jak się zdaje akcja, w której Polacy są stawiani w roli winnych lub przynajmniej współwinnych Holocaustu. Jednocześnie trudno znaleźć obarczanie winą Niemców, pojawiają się co najwyżej tajemniczy naziści. W dniu pamięci o Holocauście Polska wymazuje wzmianki o jej szerokim udziale w zbrodniczym przemyśle taki wniosek płynie z tekstu opublikowanego na łamach „Times of Israel”. Polski rząd uczcił Międzynarodowy Dzień Pamięci o Holokauście, ale całkowicie zignorował współudział Polaków czytamy w artykule. Ahren w artykule oburza się, że w czasie obchodów rocznicy wyzwolenia Auschwitz w Polsce podkreślano wątki Polaków ratujących żydów. Jego zdaniem znaczenie tego jest mniejsze od współudziału Polaków w Holocauście i pomocy jakiej mieli udzielać nazistom. Polska nigdy nie przyznała się do współudziału w Holocauście na wielką skalę, a w ubiegłym roku Warszawa uchwaliła ustawę zabraniającą mówić o polskich okrucieństwach w czasie Holocaustu (chodzi o ustawę o IPN) pisze Ahren. Dziennikarzowi nie spodobało się to, że w swoim wystąpieniu premier Mateusz Morawiecki mówił o polskich ofiarach i odpowiedzialności hitlerowskich Niemiec za Holocaust. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Przyznanie się przez Polski rząd do odpowiedzialności Polski za Holocaust jest pierwszym krokiem i warunkiem koniecznym dla spełnienia roszczeń żydowskich. Kiedy Polska będzie już odpowiedzialna za okrucieństwa z czasów Drugiej Wojny Światowej można będzie oficjalnie wystawić rachunek za wyrządzone szkody.

  https://nczas.com/2019/02/01/skandal-zydzi-domagaja-sie-od-polski-wziecia-odpowiedzialnosci-za-holocaust/

  Ps..W czasie drugiej wojny światowej Australia nie przyjęła żydów argumentując w ten sposób "Nie znosimy antysemityzmu i dlatego nie chcemy żydów w naszym kraju"..Poczekajcie tylko jak umrą ostatni świadkowie to do chóru dołączą się jeszcze Niemcy. Może i oni też wyciągną ręce po nasze kamienice? Jak kraj słaby to wszyscy po nas skaczą jak małe dzieci słabym matkom. I co PiS wstał z kolan, co? Hehe, śmiechu warte, leży jeszcze niżej niż swego czasu PO przed Niemcami! ciekawe czy Morawiecki i Duda dalej w pokorze będą klęczeć na kolanach i całować im stopy?… czy te durnie dalej nie rozumieją, że polityka uległości jest nieskuteczna? A może im w to graj? Ścierwa parchate poczynają sobie coraz śmielej. Do czasu. Jak czara goryczy się przeleje to będą wyć o litość. Świadkowie wymierają więc żydzi swoją hagadę o II wojnie wciskają, po wojnie cicho siedzieli choć byli świadkowie (także żydzi), którzy o roli żydów w ludobójstwie żydów mówili. Przecież to żydzi wyrywali z chciwości innym żydom złoto z żydowskiej gęby i ładowali ich do pieca. Przecież są filmy które to pokazują i dokładnie widać jak żydek żydka ładuje do pieca. Żydzi boją się prawdy o II WŚ jak diabeł święconej wody, a prawda jest taka, że żydzi masowo i w sposób zorganizowany współpracowali z Niemcami w ludobójstwie europejskich żydów. W armii Hitlera służyło ponad 150 tysięcy osób pochodzenia żydowskiego, popierali politykę Hitlera, dostawali medale i stopnie za mordowanie, jeden z nich nawet dorobili się stopnia feldmarszałka, gdy dodamy do tego żydowskich współpracowników Gestapo, Judenraty, żydowska policję gett i żydowskich kapo, bankierów wspierających Rzeszę oraz to, że żydzi z Niemcami nigdzie nie walczyli, mordowali za to polskich bezbronnych chłopów, widzimy, że w tej spawie to żydzi powinni usiąść na ławie oskarżonych…O zdradach i ludobójstwie dokonanym na Słowianach, a zwłaszcza Polakach i Rosjanach dokonanych przez żydów w służbie komunizmu nie wspomnę bo za to należy się żydom osobny proces. Faktem jest, że żywy żyd to niedopałek. Błędem było ratowanie żydów z narażeniem własnego życia i życia swojej rodziny. Żyd nie jest tego warty. Żydzi byli najlepsi kiedy ganiali się nawzajem w kominie. A Niemcy odwalili kawał dobrej roboty utylizując to szKODliwe robactwo. Historia kołem się toczy. NIGDY WIĘCEJ – nie pomagaj eskimosom, pod żadnym pozorem, w żadnych okolicznościach. Zapamiętajcie to sobie Polacy i przekażcie następnym pokoleniom. Jeszcze przyjdą w łaskę i to szybciej niż im się wydaje.
 • @kula Lis 68 08:43:56
  Wniosek:
  w następnych wyborach musisz głosować na zdrajców z PiS!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031