Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Fort Thatcher pod Suwałkami.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nawet Ławrow zapomniał języka w gębie („nawet nie wiem, co powiedzieć ...”)

https://wiadomosci.wp.pl/po-forcie-trump-przyjdzie-czas-na-fort-thatcher-posel-chce-brytyjskiej-bazy-w-polsce-6343740848109697a

 

Brytyjski poseł z ramienia Partii Konserwatywnej, Daniel Kawczyński to Polak urodzony w Warszawie i naturalizowany poddany JKM (królowej, nie Janusza Korwin-Mikkego). Spoko gościu (mimo, że w życiu prywatnym  „raz na żagiel, a raz na parę”) i pewnie chciałby dobrze.

Tyle tylko, że za  2 mrd mieniaków każdy teraz będzie chciał budować w Polsce jakis fort czy inną warownię.

Z całym szacunkiem dla pamięci Maggie Thatcher, zamiast fortu proponowałbym odtajnienie dokumentów katastrofy w Gibraltarze 1943, a przede wszystkim wydanie nam naszego, polskiego złota ... chyba, że zostało już zajęte pod zastaw żydowskich uroszczeń rozbójniczych, a, to wtedy przepraszam.

  

KOMENTARZE

 • Jeszcze proponuję założyć filię Fort Knox, najlepiej koło Myszkowa.Tam są spore złoża wolframu, oszczędzi się na
  transporcie!!
  A Fort Thatcher koło Suwałk??jak najbardziej,będzie to forma "przywiązania chłopa do ziemi"i już nas nie opuszczą jak kiedyś,nie będą mieli wyjścia jak już będą mieli Fort w Polin /będą na miejscu jak nas Niemcy znowu zaatakują/..... będą nas kochali na zabój!
  Jak to całe towarzycho się pogodzi, to nie wiem.40 tys. mosadoków, baza i Fort Trump, Fort Thatcher, 3mln Ukraińców, kilkadziesiąt tysięcy "inżynierów i lekarzy" z BW i Azji i Filipin.Wspaniale, wspaniale, o take Polskę nam chodziło!
 • Brakuje parlamentarnych słów
  „Zdaniem Michała Jacha, posła PiS i przewodniczącego sejmowej komisji obrony narodowej, stała obecność brytyjskich żołnierzy byłaby mile widziana w Polsce.”

  Ci zdrajcy siedzący w rządzie już oficjalnie dążą do likwidacji Polski. Najpierw zakłady pracy poszły pod młotek, a teraz cała Polska. Tubylców wyślą na emigrację, a obcym najemnikom będzie obojętne w czyim kraju są wyrobnikami za miskę ryżu.
 • @Lotna 18:01:31
  Az sie dziwie, ze jeszcze zaden nie wyskoczyl z baza wojsk TURECKICH.
  Bitne to chlopaki, fajnie uzbrojeni, ciagle jeszcze w NATO...
 • @morgan 19:03:57
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/georgette_mosbacher_nczas.jpg


  Ambasador Mosbacher żąda archiwów IPN dla Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie? „Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA”. Ambasador USA, Georgette Mosbacher, żąda dostępu do archiwów IPN. Ma się spotkać w tej sprawie z Jarosławem Szarkiem, prezesem Instytutu Pamięci Narodowej. Grozi, że w przypadku odmowy „Fort Trump” nie powstanie. Ambasador Mosbacher chce aby pełny dostęp do archiwów Instytutu Pamięci Narodowej otrzymali przedstawiciele Muzeum Holocaustu w Waszyngtonie. Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu podjęło wczoraj uchwałę, z której wynika, iż kierownictwo IPN chce wyrazić na to zgodę.


  http://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/uchwa%C5%82a-IPN.jpg

  Informację ujawnił dziennikarz Polskiego Radia Rafał Dudkiewicz. Z wizytą do Prezesa IPN wybiera się się Pani Ambasador USA Georgette’a Mosbacher. Chce rozmawiać o archiwach. Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA. Więcej o tym w najbliższym. Jak twierdzi, że szczegóły tej sprawy zostaną ujawnione w poniedziałkowym wydaniu programu „Warto rozmawiać”. Twierdzi też, że największym problemem jest aneks do obecnie obowiązującej umowy jakiego domaga się ambasador Mosbacher. Żeby można było sfałszować historię, Padają też jednak słowa o „przekazaniu” części zbiorów IPN. Brak dowodów łatwiej kogoś oskarżać ustawa (447).

  https://nczas.com/2019/01/30/ambasador-mosbacher-zada-archiwow-ipn-dla-muzeum-holocaustu-w-waszyngtonie-padaja-grozby-ze-nie-powstanie-fort-trump-jesli-pewna-pula-archiwow-nie-zostanie-przekazana-do-usa/


  Ps...Oj będzie sromotnie w wyborach. Ta pani jest szantażystką, Najpóźniej jutro, powinna opuścić nasz kraj na zawsze. Ale tak się dzieje w normalnych państwach, a tu chuj dupa i kamieni…kupa! Chcą na nowo napisać historię NASZYCH! ziem i tak zmanipulować dokumentami, że za chwilę będą udowadniać, że to my jesteśmy gośćmi w ich "kraju"!? To oszuści od zawsze i na oszustwie zawsze bazowali! Nie tak dawno był art. że niby im ciasno w ich Izraelu, to szukają "poszerzenia" swojego państwa dla swoich!? Chcą pewnie tych wszystkich dokumentów które ukazują żydów w złym świetle jako morderców Polaków. Takie niewygodne fakty mogły by być przeszkodą w dojeniu kasy przez przedsiębiorstwo holokaust, no bo jak biedni żydzi i mordercy. Kiedyś prof. Kulesza "wypożyczył" 40 000 oryginałów fotografii o zbrodniach niemieckim Niemcom, do dziś nie oddali. Może to Amerykanie by przekazali kopie archiwalne AK, Rządu Emigracyjnego , raportów Karskiego i Nowaka Jeziorańskiego, śmierci gen. Sikorskiego, Wieniawy Dlugoszowskiego, mordu KATYŃSKIEGO, tajne dokumenty z Konferencji w Teheranie i Jałcie…itd itd itd.
 • @kula Lis 68 20:40:03
  Sama Żorżeta to może sobie szantażować swoich byłych gachów, których wycyckała na szmal.( Ponoć spory)za nią stoi lobby żydowskie, po to ją tu przysłali. Właśnie po to. Czyli do zrobienia gruntu pod wyszmalowanie nas do cna.
 • @kula Lis 68 20:40:03
  https://www.ekspedyt.org/2019/01/29/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/

  Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo”

  Nosz k.... CO CI ludzie z rządu robią???
 • @kula Lis 68 20:40:03
  "Padają groźby, że nie powstanie Fort Trump, jeśli pewna pula archiwów nie zostanie przekazana do USA" -

  - znakomity pretekst, by rakiem wycofać się z chorej propozycji Fortu Trump.
  Co do ogłoszenia Żorżety za persona non grata, uzasadniłbym to troską o "odwieczną" przyjaźń polsko-amerykańską, dla której ta Pani jest zagrożeniem - byłoby grzecznie i skutecznie :)

  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031