Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Antyirańska konferencja w Warszawiwie 13-14 lutego br.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kiedy Mike Pompeo podczas pobytu w Egipcie ogłosił decyzję o zorganizowaniu antyirańskiej konferencji ministerialnej w Warszawiwie, władze warszawskie sprawiały wrażenie równie zaskoczonych jak Polacy.

Obawiam się, że nie bez przyczyny. Nawet gdyby wiedziały wcześniej, to szacunek wobec gospodarza takiej konferencji nakazywałby poczekać, aż to on podzieli się taką informacją jako pierwszy, tyle, że nikt nie okazuje szacunku bantustanom ( już bardziej szanuje się dziwki, które przecież nie płacą swoim klientom, tylko odwrotnie).

Wprawdzie minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak oświadczył, że „organizacja w Polsce konferencji na temat Bliskiego Wschodu świadczy o rosnącej pozycji Polski na arenie międzynarodowej”, ale przypomina to anegdotę red. SM o kobiecie, która doświadczywszy gwałtu zbiorowego wybiegła na ulicę wołając „ale mam powodzenie u mężczyzn!”.

[Skoro już odwołałem się do red. Michalkiewicza, to pozwolę sobie przytoczyc cały końcowy akapit z jego najnowszego felietonu  Polska ormowcem świata:

„Możemy dmuchać, ale nie za darmo

W nieśmiertelnym poemacie Janusza Szpotańskiego „Towarzysz Szmaciak” jest fragment, jak to Szmaciakowi udało się dotrzeć do „sanktuarium ciała” Stefy, którą szmaciakowy kolega, niejaki Rurka, wystawiał na ulicę. I właśnie w momencie, kiedy Szmaciak wdzierał się do wspomnianego sanktuarium, nagle pojawił się Rurka, który lodowatym tonem oświadczył: „Dmuchaj ją, ale nie za darmo!” Tymczasem nic nie wiadomo, by Umiłowani Przywódcy naszego bantustanu wynegocjowali jakieś wynagrodzenie, za zaoferowanie „chaty”, w której bezcenny Izrael wraz z Naszym Najważniejszym Sojusznikiem, będą „dmuchali” złowrogi Iran. Gdyby chociaż Nasz Najważniejszy Sojusznik uchylił ustawę 447, zaś bezcenny Izrael publicznie wyrzekł się wszelkich roszczeń wobec Polski – to za taką cenę moglibyśmy się trochę połajdaczyć w ramach wojny o pokój – ale nic o tym nie słychać. No więc – za darmo?”

PS

Nie potępiałbym wszystkich ormowców w czambuł, albowiem i Pan Samochodzik miał legitymację Ochotniczej Rezerwy MO, co pomagało mu skuteczniej ścigać przemytników unikatowych dzieł sztuki].

W odpowiedzi na oficjaly prostest irańskiego MSZ, polski chargé  d’affaires RP w Iranie wyjaśnił m.in., że „nie ma ona antyirańskiego charakteru”.

Wyjaśnienie to raczył potem zdezawuowac sam minister Czaputowicz oświadczając:

„Iran nie zostanie zaproszony, to zostało ustalone, zresztą władze w Iranie zostały o tym poinformowane. Iran jest tutaj postrzegany jako pewien problem [SIC!] i ustaliliśmy, że ta konferencja, która będzie dotyczyć nie przede wszystkim Iranu, ale generalnie problemu zapewnienia pokoju na Bliskim Wschodzie, ona się odbędzie w grupie tych państw z regionu, a także głównych państw ze świata i z Unii Europejskiej - oświadczył minister Czaputowicz”.

Kropkę nad „i” postawiły izraelskie media:

„Premier Izraela Benjamin Netanjahu podczas zaplanowanej na 13 i 14 lutego w Warszawie konferencji ministerialnej, poświęconej budowie pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie wygłosi ostre antyirańskie przemówienie - poinformowały izraelskie media. Wcześniej media w Izraelu podawały jedynie, że Netanjahu otrzymał zaproszenie na warszawską konferencję. Powołując się na doniesienia izraelskiej TV Channel 13, portal "Times of Israel" odnotowuje, że "oczekuje się, że Netanjahu będzie głównym mówcą na wydarzeniu organizowanym przez amerykańskiego sekretarza stanu Mike'a Pompeo". (za TVN24).

Nie wiem, jak Państwo, ale ja w tym przypadku bardziej wierzę mediom izraelskim, niż polskiemu charge d’affaires, a ponieważ staram się w Nowym Roku ograniczac używanie słów powszechnie uważanych za wulgarne, więc powstrzymam się od komentarza.

 

  

KOMENTARZE

 • Problem Michalkiewicza...
  Michalkiewicz zdaje się nie zauważać (albo tylko tak udaje) że tzw. "polskie władze" są tylko amerykańską delegaturą na kraj i są całkowicie zależni od woli Waszyngtonu. Więc jak mają się oni postawić swojemu panu? Przecież to absurd!
  Mam więc zapytanie do Michalkiewicza:
  załóżmy przez moment, że "polskie" władze mają "jaja" i zażądają w przypływie wielkiej odwagi od US "zapłaty z góry".
  Jak miałyby te władze postąpić gdyby "Wielki Brat" odpowiedział na takie dictum: "na drzewo!"
  Jaką propozycję miałby wtedy Michalkiewicz?
  Jakiego ruchu oczekiwałby wtedy od "polskich" władz?
  Dlaczego Michalkiewicz NIGDY nie pociągnął swoich rozważań do tego momentu?
  Dziwne, nieprawdaż?
 • @Robik 13:04:22
  //Jak miałyby te władze postąpić gdyby "Wielki Brat" odpowiedział na takie dictum: "na drzewo//

  Jak ? nijak.Niezaprzeczalną korzyścią płynącą z takiej sytuacji było by to że władza a za nią wszyscy Polacy dowiedzieli by się jaki jest naprawdę stosunek USA do naszego z nimi partnerstwa.Dowlekając ten ważny moment,który przecież i tak nastąpi,narażamy się na to że nastąpi on w momencie dla nas najgorszym.
 • @Robik 13:04:22
  Red. Michalkiewicz zawsze mówi otwartym tekstem, że PiS jest agenturą amerykańsko-żydowską (tak jak PO stronnictwem pruskim, a SLD wiadomo)

  ponieważ rządy warszawskie od dekad robią "łaskę za darmo" (przez Ł), więc wszyscy dokoła już tak się do tego przyzwyczaili, ze gdyby nagle rząd powiedział 'NIE", to wówczas zapanowałoby zdziwienie i oburzenie w całej Europie i w Stanach
  Przypomnijmy, jak długo miotał się Czaputowicz w sprawie garmo Silje, zanim chyba osobiście nie zjebał go Kaczyński, bo słupki spadały.
  nawet nie mająca żadengoznaczenie w czymkolwiek republika Litewska pogroziła i przywrócilismy importwieprzowiny z terenów zagrożonych APŚ.
  Tu nie chodzi o robienie nagłych zwrotów i zmianę sojuszy, bo rzeczywiscie jestesmy za słabia, ale żeby odrzucić nawykowa juz postawe służebną wobec wszystkich - nie tylko niemiec czy USA,ale nawet Letuwy i banderlandu, ba wystarczy, by pogroził palcem nazistowksi mer Lwowa i juz w Warszawie wala w gacie ze strachu.
  Sko tak, to po cholere nam polski rząd wogóle? nie wystarczy amerykański ambasador?

  pozdr
 • @MacGregor 13:13:44
  Więc po co udawać, że ten "nierząd" mógłby się jakoś inaczej zachować?
  NIE MOŻE!
  Jaja to może oni i mają ale w imadle a to imadło przykręca nam właśnie Waszyngton.
  Dlaczego zatem red. Michalkiewicz pokazuje jak to inne rządy (np. Turcja) odważnie stawiają się Amerykańcom i oczekuje tego samego od warszawskiego "rządu"?
  W tej sytuacji musimy dojść do jedynego słusznego wniosku: Ameryka jest naszym wrogiem od którego należy za wszelką cenę się uwolnić.
  Ciekawe czy redaktor zgodziłby się z takim stwierdzeniem?
  Myślę, że jednak nie!
 • Polska jest już traktowana jako własność żydowska.
  Decyzje o Polsce zapadają w Izraelu czy innym USSraelu.
  Namiestnicy żydowscy zarządzający Polską spełniają jedynie rolę najemników do administrowania ale nie zarządzania w trybie autonomicznym.

  Kompletna kompromitacja PISu.
  PO jest nie lepsza różnica taka że PO ma zarządzających w Belinie a PIS w Telawiwie czy w Washingtonie (to w istocie ten sam ośrodek władzy).

  Polska solidaruchów jest tak wolna jak Indie w czasach Gandiego..
  tylko w Polsce nie widać Gandiego... wszyscy są natychmiast likwidowani (Lepper była takim Gandimm)...

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
 • @AgnieszkaS 15:14:01
  Wszystkie atakowane przez globalną mafię żydowską... i jeszcze nie podbite.
  Wszystkie one są wprawdzie suwerenne ale już nie wolne...
  wszystkie są skrępowane, ograniczane bandyckimi embargami...

  albo jesteś kolonią globalnej mafii żydowskiej która ciebie grabi albo...
  ma nakładane nie kończące się embarga przez mafię żydowską zmierzające do załamania twojej gospodarki.

  Ta mafia jest naprawdę globalna..

  Jedyne wolne kraje to te w których nie ma co zagrabić .. te są wolne.
  .. przy czym położenie geograficzne też może być dla mafii interesującą wartością.
 • @Oscar 16:20:52
  "Jedyne wolne kraje to te w których nie ma co zagrabić .. te są wolne.
  .. przy czym położenie geograficzne też może być dla mafii interesującą wartością."

  Ktoś niedawno tu na Neonie dał właśnie taki przykład "suwerennego" państwa jakim jest Papua Nowa Gwinea, gdzie mogą sobie ustalać kwotę wolną od podatku na kilkukrotnie wyższym poziomie niż Polska.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04713-Kwota-wolna-w-Polsce-i-w-Papui-Nowej-Gwinei.htm

  PKB na głowę wynosi tam za 2017 rok 3700$/os co przy średnim kursie dolara za 2017 rok równym 3.179 PLN/$ stanowi 11762 PLN/os
  Papuaska kwota wolna równa 15300 PLN jest więc wyższa od PKB przypadającego tam na osobę.
  Płaca minimalna w PNG wynosi około 180$/m-c(~570 PLN/m-c za 2016 rok), co oznacza, że podatki płaci minimalny procent obywateli.
 • @AgnieszkaS 15:14:01
  Kraje naprawdę wolne, to te NIE ZNAJDUJĄCE się na poniższej liście :

  Banki pod zarządem Rothschild:

  Afghanistan: Bank of Afghanistan
  Albania: Bank of Albania
  Algeria: Bank of Algeria
  Argentina: Central Bank of Argentina
  Armenia: Central Bank of Armenia
  Aruba: Central Bank of Aruba
  Australia: Reserve Bank of Australia
  Austria: Austrian National Bank
  Azerbaijan: Central Bank of Azerbaijan Republic
  Bahamas: Central Bank of The Bahamas
  Bahrain: Central Bank of Bahrain
  Bangladesh: Bangladesh Bank
  Barbados: Central Bank of Barbados
  Belarus: National Bank of the Republic of Belarus
  Belgium: National Bank of Belgium
  Belize: Central Bank of Belize
  Benin: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Bermuda: Bermuda Monetary Authority
  Bhutan: Royal Monetary Authority of Bhutan
  Bolivia: Central Bank of Bolivia
  Bosnia: Central Bank of Bosnia and Herzegovina
  Botswana: Bank of Botswana
  Brazil: Central Bank of Brazil
  Bulgaria: Bulgarian National Bank
  Burkina Faso: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Burundi: Bank of the Republic of Burundi
  Cambodia: National Bank of Cambodia
  Cameroon: Bank of Central African States
  Canada: Bank of Canada – Banque du Canada
  Cayman Islands: Cayman Islands Monetary Authority
  Central African Republic: Bank of Central African States
  Chad: Bank of Central African States
  Chile: Central Bank of Chile
  China: The People’s Bank of China
  Colombia: Bank of the Republic
  Comoros: Central Bank of Comoros
  Congo: Bank of Central African States
  Costa Rica: Central Bank of Costa Rica
  Côte d’Ivoire: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Croatia: Croatian National Bank
  Cuba: Central Bank of Cuba
  Cyprus: Central Bank of Cyprus
  Czech Republic: Czech National Bank
  Denmark: National Bank of Denmark
  Dominican Republic: Central Bank of the Dominican Republic
  East Caribbean area: Eastern Caribbean Central Bank
  Ecuador: Central Bank of Ecuador
  Egypt: Central Bank of Egypt
  El Salvador: Central Reserve Bank of El Salvador
  Equatorial Guinea: Bank of Central African States
  Estonia: Bank of Estonia
  Ethiopia: National Bank of Ethiopia
  European Union: European Central Bank
  Fiji: Reserve Bank of Fiji
  Finland: Bank of Finland
  France: Bank of France
  Gabon: Bank of Central African States
  The Gambia: Central Bank of The Gambia
  Georgia: National Bank of Georgia
  Germany: Deutsche Bundesbank
  Ghana: Bank of Ghana
  Greece: Bank of Greece
  Guatemala: Bank of Guatemala
  Guinea Bissau: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Guyana: Bank of Guyana
  Haiti: Central Bank of Haiti
  Honduras: Central Bank of Honduras
  Hong Kong: Hong Kong Monetary Authority
  Hungary: Magyar Nemzeti Bank
  Iceland: Central Bank of Iceland
  India: Reserve Bank of India
  Indonesia: Bank Indonesia
  Iran: The Central Bank of the Islamic Republic of Iran
  Iraq: Central Bank of Iraq
  Ireland: Central Bank and Financial Services Authority of Ireland
  Israel: Bank of Israel
  Italy: Bank of Italy
  Jamaica: Bank of Jamaica
  Japan: Bank of Japan
  Jordan: Central Bank of Jordan
  Kazakhstan: National Bank of Kazakhstan
  Kenya: Central Bank of Kenya
  Korea: Bank of Korea
  Kuwait: Central Bank of Kuwait
  Kyrgyzstan: National Bank of the Kyrgyz Republic
  Latvia: Bank of Latvia
  Lebanon: Central Bank of Lebanon
  Lesotho: Central Bank of Lesotho
  Libya: Central Bank of Libya
  Lithuania: Bank of Lithuania
  Luxembourg: Central Bank of Luxembourg
  Macao: Monetary Authority of Macao
  Macedonia: National Bank of the Republic of Macedonia
  Madagascar: Central Bank of Madagascar
  Malawi: Reserve Bank of Malawi
  Malaysia: Central Bank of Malaysia
  Mali: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Malta: Central Bank of Malta
  Mauritius: Bank of Mauritius
  Mexico: Bank of Mexico
  Moldova: National Bank of Moldova
  Mongolia: Bank of Mongolia
  Montenegro: Central Bank of Montenegro
  Morocco: Bank of Morocco
  Mozambique: Bank of Mozambique
  Namibia: Bank of Namibia
  Nepal: Central Bank of Nepal
  Netherlands: Netherlands Bank
  Netherlands Antilles: Bank of the Netherlands Antilles
  New Zealand: Reserve Bank of New Zealand
  Nicaragua: Central Bank of Nicaragua
  Niger: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Nigeria: Central Bank of Nigeria
  Norway: Central Bank of Norway
  Oman: Central Bank of Oman
  Pakistan: State Bank of Pakistan
  Papua New Guinea: Bank of Papua New Guinea
  Paraguay: Central Bank of Paraguay
  Peru: Central Reserve Bank of Peru
  Philippines: Bangko Sentral ng Pilipinas
  Poland: National Bank of Poland
  Portugal: Bank of Portugal
  Qatar: Qatar Central Bank
  Romania: National Bank of Romania
  Russia: Central Bank of Russia
  Rwanda: National Bank of Rwanda
  San Marino: Central Bank of the Republic of San Marino
  Samoa: Central Bank of Samoa
  Saudi Arabia: Saudi Arabian Monetary Agency
  Senegal: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Serbia: National Bank of Serbia
  Seychelles: Central Bank of Seychelles
  Sierra Leone: Bank of Sierra Leone
  Singapore: Monetary Authority of Singapore
  Slovakia: National Bank of Slovakia
  Slovenia: Bank of Slovenia
  Solomon Islands: Central Bank of Solomon Islands
  South Africa: South African Reserve Bank
  Spain: Bank of Spain
  Sri Lanka: Central Bank of Sri Lanka
  Sudan: Bank of Sudan
  Surinam: Central Bank of Suriname
  Swaziland: The Central Bank of Swaziland
  Sweden: Sveriges Riksbank
  Switzerland: Swiss National Bank
  Tajikistan: National Bank of Tajikistan
  Tanzania: Bank of Tanzania
  Thailand: Bank of Thailand
  Togo: Central Bank of West African States (BCEAO)
  Tonga: National Reserve Bank of Tonga
  Trinidad and Tobago: Central Bank of Trinidad and Tobago
  Tunisia: Central Bank of Tunisia
  Turkey: Central Bank of the Republic of Turkey
  Uganda: Bank of Uganda
  Ukraine: National Bank of Ukraine
  United Arab Emirates: Central Bank of United Arab Emirates
  United Kingdom: Bank of England
  United States: The Dirty Nasty Stinky Fed, Federal Reserve Bank of New York
  Uruguay: Central Bank of Uruguay
  Vanuatu: Reserve Bank of Vanuatu
  Venezuela: Central Bank of Venezuela
  Vietnam: The State Bank of Vietnam
  Yemen: Central Bank of Yemen
  Zambia: Bank of Zambia
  Zimbabwe: Reserve Bank of Zimbabwe.
 • @Robik 13:04:22
  Owszem, red.Michalkiewicz pokazywal sposöb na uwolnienie Polski spod kurateli USA. Sugerowal np. lekki zwrot polityki w kierunku wschodu, co mocno zaniepokoiloby USA. Niestety, taki manewr wymaga odwagi i zrezygnowania z zaprzanstwa polskiej klasy politycznej.
 • @morgan 17:42:56
  nawet gdyby zdrajcy byli za słabi by taki manewr uniemożliwić.. to pożyteczni idioci spod ambony natychmiast by wsparli zdrajców.

  Polski Naród jest trzymany za mordę przez zdrajców i pożytecznych idiotów spod ambony... jednym słowem przez solidaruchów oraz KK (już bez JPII ale biskupami powołanymi przez JPII) taka spuścizna JPII.
 • @35stan 17:17:37
  Chyba ja to przytoczyłem, wobec tego nasza kwota powinna wynosić co najmniej 100 tysięcy, zmartwiłby się ?
 • Do żyda @Robik 13:04:22
  Jak by Kaczyński miał jaja to by odpowiedział na dictum USA że Polska ma spadać na drzewo że jedzie do Rosji i nawiązuje bardzo dobre stosunki gospodarcze polityczne z wszelkim konsekwencjami !!!!!

  żydzie Robik ! zapewniam cię że żydo-USA dostali by sraczki i szybko by Polskę zaczęli traktować BARDZO POWAŻNIE !!! ale zydo-USA wie że Kaczyński z Dudą gra samymi blotkami więc traktują Polskę jak wasala !

  Polska Krajem Neutralnym ! wolna od żydowskiej okupacji !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @MacGregor 13:13:44
  Gadki Stasia Michalkiewicza sprowadzają się do krotochwilnych, powtarzanych w różnych konfiguracjach opowiastek, ale zawsze sentencja jest jedna:

  Zagraża Polakom zmowa tych strasznych Niemców spiskujących z KGBistą Putinem przeciwko Polsce. W tej sytuacji bezalternatywnym "wyborem" jest sojusz " z rozsądku" z USA.

  Biedaczysko tylko zapomina, że to w istocie sojusz nie z USA tylko z syjonistyczno-anglosaskimi imperialistami, którzy Polskę mają za nic, a Polaków jedynie za masę do lichwiarskiego biznesu oraz mięso armatnie.
 • @AgnieszkaS 20:14:48
  Ideałem Oscara będzie Korea Północna.
 • @Robik 13:04:22
  Red. Michalkiewicz często bywa w USA, więc nie chce za bardzo kozaczyć. Ale i tak ma sporo odwagi w swej publicystyce. Aczkolwiek widać, że do dziś jest za sojuszem że Stanami Zjednoczonymi. Niestety.
 • @zbig71 22:13:05
  Zbig71, jak zwykle niewiele mądrego ma do powiedzenia :)))
 • WPS
  Do Narodu Irańskiego i Jego Przywódców !
  Do Polek i Polaków !
  Do Europejskiej i Światowej Opinii Publicznej !  Irańczycy - dawni Persowie i Polacy - dawni Lechici, to członkowie wielkiej rodziny ludów aryjskich, indoeuropejskich.

  Od niemal 550 lat Polska utrzymuje dyplomatyczne stosunki z Iranem. Jest to dowodem wielowiekowego, wzajemnego szacunku i woli współpracy.
  Na przestrzeni tych blisko sześciu wieków Persja i Rzeczpospolita, Iran i Polska wielokrotnie potwierdzały swoją niezawodną przyjaźń oraz prawa do samostanowienia i suwerenności.

  Te bezprzykładnie bardzo dobre relacje dwustronne wbrew woli Polaków, za sprawą ponadnarodowych, imperialnych sił mogą być zniszczone lub co najmniej wprowadzone na płaszczyznę prowokacji, konfliktu międzynarodowego i międzypaństwowego.

  Wiele współczesnych państw posiada potężne arsenały broni strategicznej i taktycznej oraz techniczne możliwości ich użycia, czego skutki prowadziłyby do globalnej katastrofy ludzkości.

  W tej sytuacji wydawałoby się, że świat nie ma alternatywy dla pokojowej koegzystencji, opartej na międzynarodowych negocjacjach dla znalezienia modelu pokojowego współistnienia narodów i państw, koegzystencji opartej na poszanowaniu równych praw do rozwoju, zgodnego z zasadami suwerenności, poszanowaniem narodowej tożsamości kulturowej oraz samodzielnie określanych celów rozwoju i służącej im narodowej polityki społeczno-gospodarczej.

  Okazuje się jednak, że są siły, które dla swych egoistycznych, materialnych korzyści oraz patologicznej idei imperialnej dominacji i podboju, widzą w konfliktach wojennych sposób prowadzenia polityki oraz narzędzie narzucania własnych wartości i wymuszania własnych interesów.

  Bliski Wschód i Azja Centralna od wielu lat są terenem ścierania się interesów suwerennych narodów i państw oraz światowych mocarstw reprezentujących interesy globalnych korporacji. Ten obszar jest terenem krwawych, ludobójczych działań wojennych, ale obecnie może być zarzewiem niekontrolowanego konfliktu światowego, w którym nie będzie zwycięzców i zwyciężonych, będą dziesiątki, a może i setki milionów ofiar i nieodwracalne straty materialne i środowiskowe.

  Polska z uznaniem przyjmie rolę gospodarza dla międzynarodowej konferencji pokojowej, która stworzy warunki dla rozwiązania konfliktu na Bliskim Wschodzie w drodze wielostronnych, bezwzględnie respektowanych uzgodnień reprezentacji narodowych na najwyższym szczeblu. Naród polski - znający z własnych doświadczeń barbarzyństwa I i II wojny światowej, naznaczone milionami ofiar ludzkich i niemal całkowitym zniszczeniem majątku narodowego – poprze ideę takiej konferencji.

  Z tych samych, wyżej wskazanych historycznych relacji z Iranem oraz doświadczeń i ofiar dwóch wojen światowych, Polacy są przeciwni organizowaniu na terenie Polski konferencji, która będzie zwrócona przeciwko Iranowi - suwerennemu państwu i narodowi.

  Liczne polskie organizacje narodowe i środowiska patriotyczne przekazują jasny i czytelny sygnał do wszystkich Polaków, władz Iranu, władz Rzeczypospolitej Polskiej, a także rządom wszystkich państw na świecie, że społeczeństwo polskie jest przeciwne formule politycznej i celom przygotowywanej na 13-14 lutego 2019 r.,w Warszawie, tzw. Konferencji ws. Bliskiego Wschodu, która w skandalicznym trybie i formie została narzucona suwerennemu narodowi polskiemu.

  Jeśli obecne władze w Polsce będą realizować projekt konferencji narzucony Polsce i Polakom przez Stany Zjednoczone AP, w osobie pana sekretarza stanu Mike'a Pompeo, to tym samym staną po stronie światowych żandarmów gwałcących zasady prawa międzynarodowego oraz naruszających niezbywalne prawa narodów do samostanowienia, suwerenności i pokojowego współistnienia.


  Lista sygnatariuszy:

  dr Paweł Ziemiński, przewodniczący partii Polska Patriotyczna

  Dariusz Kosiur, wiceprzewodniczący partii Polska Patriotyczna

  Zbigniew Okrasiński, członek zarządu partii Polska Patriotyczna

  dr Nabil Al Malazi, wiceprzewodniczący partii Zmiana

  dr Krzysztof Lachowski, prezes Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej

  wiceadm. w st. spocz. Marek J. Toczek, wiceprezes Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej

  Dariusz Brzozowiec, członek Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej

  Stanisław Kolbusz, prezes Stowarzyszenia Ekosystem - Dziedzictwo Natury

  Lech Jęczmyk - publicysta

  Jerzy Truchlewski, Kongres Polski Suwerennej

  Krzysztof Tołwiński, Federacja Gospodarstw Rodzinnych

  Józef Kamycki, Konfederacja na Rzecz Reform Ustrojowych

  Wojciech Mateńka, członek partii Polska Patriotyczna

  Eugeniusz Zinkiewicz

  Zdzisław Malinowski, radca prawny, działacz Ruchu Kresowego

  Aleksander Szymczak, członek Klubu Inteligencji Polskiej

  Adam Hamerski, literat

  Eugeniusz Zienkiewicz

  Ryszard Gradowski

  Zbigniew Józef Krajewski

  Andrzej Ruraż-Lipiński

  Miłosz Sobolewski

  gen. bryg. w st. spocz. Jan Morek

  dr Marek Głogoczowski, pisarz, taternik, alpinista i himalaista

  Krzysztof Kornatowicz

  Ryszard Turbak

  Andrzej Skorski, członek partii Polska Patriotyczna
  Warszawa, 17 stycznia 2019 roku,

  w 74 rocznicę wyzwolenia Warszawy - startej z ziemi przez zbrodniczy reżim hitlerowskich Niemiec i odbudowanej pracą Polaków
 • @stanislav 22:38:26
  Świat wstrzymał oddech i przestał się kręcić z powodu tego oświadczenia.;-))
 • @zbig71 23:24:59
  Nawet w Kiribati ludzie sa w szoku
  8-)))))
 • @stanislav 22:38:26
  Czy lista już zamknięta?
  Można się dopisać ?
 • @Husky 23:38:32
  niestety, ten klub jest zamkniety dla agresywnych syberianow...:)...jak to mowia amerykanie - we will call you tomorrow ;);)
 • III Rzeczpospolita jak mocarstwo
  .
  "nikt nie okazuje szacunku bantustanom ( już bardziej szanuje się dziwki, które przecież nie płacą swoim klientom, tylko odwrotnie)."

  "przypomina to anegdotę red. SM o kobiecie, która doświadczywszy gwałtu zbiorowego wybiegła na ulicę wołając „ale mam powodzenie u mężczyzn!”."

  Pan "Mariusz Błaszczak (też wybiegł na ulicę i) oświadczył, że „organizacja w Polsce konferencji na temat Bliskiego Wschodu świadczy o rosnącej pozycji Polski na arenie międzynarodowej”"

  "Przywódcy naszego bantustanu wynegocjowali jakieś wynagrodzenie, za zaoferowanie „chaty”, w której bezcenny Izrael ... będą „dmuchali” złowrogi Iran" a i przy okzji polskich parobków, jak to czynią żydzi już od wieków:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Efrai

  a na dziś z kolei

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  "Prostytutka to jest zawód, k...wa to charakter", takiż charakter wykazują ci, którzy czują się powołani do występowania w imieniu Polaków, n.p. pan Błaszczak

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  oto wybór osób o wspomnianym charakterze

  - https://www.premier.gov.pl/ludzie.html

  wśród nich pan Błaszczak.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031