Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Żydowska okupacja będzie gorsza od niemieckiej i sowieckiej.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tytuł to przybliżony cytat z red. S. Michalkiewicza.

O ile bowiem w latach 1939-1945 czy nawet do 1989 roku mogliśmy jako Polacy liczyć na odruchy sympatii ze strony innych narodów, mimo, że najczęściej nie miały one dla nas praktycznego znaczenia, o tyle pod okupacją żydowską każda próba choćby poluzowania sobie obróżki będzie aktem antysemityzmu i jako taka będzie pryncypialnie potępiana na całym świecie,  od przysłowiowej Jamajki po Malezję.

Jako ruski agent przytoczę informację za ruskim Sputnikiem (jedni mieli jeść jabłka na złość Putinowi – ile ton polskich jabłek zeżarł do tej pory Rysiek Czarnecki, ile Kaczelnik a ile wspierający swego czasu tę akcję święty Petro Walcman?  - a tacy jak ja na złość banderowcom i giedroyciowcom cytują Sputnika):

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał we wtorek ustawę o walce z antysemityzmem, w której mówi się, że w amerykańskich interesach narodowych jest prowadzenie jej zarówno w USA, jak i za granicą, w tym także w Europie - głosi komunikat Białego Domu.

Kto będzie definiował, co jest a co nie jest antysemityzmem? Zapewniam Państwa, że tu nawet Michnik i jego żydowska gazeta dla tubylców mogą być zbyt krótkie.

A co jest największym antysemityzmem?

A choćby nie wywiązywanie się z obowiązków, o których mówi zamilczana przez naszych zasrańców amerykańska ustawa 447

[Przykład z historii: za co straszni bracia do dziś nienawidzą Romana Dmowskiego? Przede wszystkim za nigdy nie odwołany bojkot żydowskiego handlu ogłoszony w 1912 roku. Ciekawej informacji dostarcza sam Dmowski w „Polityce polskiej i odbudowaniu państwa” (1924). Otóż będąc w Stanach spotkał się z wysoko postawionym przedstawicielem „Izraela” (pamięć zawodzi, nazwiska nie pamiętam) i ten poprosił go o odwołanie wspomnianego bojkotu. Dmowski odpowiedział, że bardzo chętnie, o ile „prasa międzynarodowa” zaprzestanie szkodzenia sprawie polskiej na arenie międzynarodowej. Usłyszał:”Pan wie, że to niemożliwe”].

Kongres Żydów Amerykańskich błyskawicznie uznał zabitego prezydenta Adamowicza za  świętego patrona tolerancji i walki z polskim antysemityzmem i jak widać antypolska nagonka weszła na kolejną orbitę.

Póki co Niemcy, Żydzi i folksdojcze łącza się w walce z nienawiścią i pogardą w Polsce, ale już wkrótce ta nienawiść i pogarda zyskają wyraźną twarz – nie tylko znienawidzonego przez nich Kaczyńskiego, ale również moją, Państwa, każdego Polaka, nawet takiego, który tańczy w mycce i aż przebiera nogami, by załapać się do kastingu na kapo. I tu już nie będzie litości, albowiem jak czytamy w księdze Estery, i kazał król powiesić Hamana i jego dziesięciu synów, zaś w całej Persji Żydzi zabili 75 tysięcy ludzi, a potem radośnie świętowali.

 

  

KOMENTARZE

 • Wczoraj
  Był G.Braun u Roli. Mówił o zasłyszanej plocie , jaka krąży po Warszawie, że państwo polskie nie może podejmować polskiego złota, jakie jest zdeponowane w Londynie właśnie że względu na uroszczenia żydowskie i akt 447. Jeśli nie oglądałeś, to polecam, np warto. Osobiście uważam, że jest już pozamiatane i troską powinno być przetrwanie Narodu. Bo w ,, demokratycznych,, wyborach można zmienić sobie tylko ciemiężyciela
 • CIEKAWE
  Ciekawe co będą gadać do motłochu Juden w telewizorni po krachu wszystkich krachów???
  https://nke21.neon24.pl/post/147211,wiadomosci-dotyczace-nadchodzacego-krachu
 • @zbig71 18:12:30
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/marihuana_zydzi_nczas.jpg
  To dlatego PiS łaskawie pozwolił na medyczną marihuanę? Żydzi zaczynają masowy eksport. Pierwsze 7 kg medycznej marihuany trafiło już do polskich hurtowni. Jeden gram chorzy mogą kupić za około 65 zł. Susz trafił na polski rynek z Kanady. Pojawiły się doniesienia, że Izrael uchwalił prawo pozwalające na eksport marihuany.

  „Aha czyli PiS ustawił się pod zakup marihuany z rynku izraelskiego. Czaicie to?” – napisał Obywatel D.C.

  „Rząd tych nieudaczników będzie sprowadzać coś co polscy rolnicy są w stanie wyprodukować w mig” – ocenił. https://nczas.com/2019/01/18/to-dlatego-pis-laskawie-pozwolil-na-medyczna-marihuane-zydzi-zaczynaja-masowy-eksport/
 • @kula Lis 68 07:55:09
  Najśmieszniejsze jest to, że uprawa konopi kosztuje pewnie nawet taniej niż tytoniu.
 • @zadziwiony 11:54:53
  Ta żydowska "lecznicza" jest już w aptekach 65 zł za gram! Na czarnym rynku już nielecznicza jest po ok. 50 zł. Jeden z onkologów twierdzi, że to dojenie chorych a i tak nic nie daje. Mają żydy kiepełe do geszeftu tu na chorych Polakach, jak ich koncerny farmaceutyczne.
 • @kula Lis 68 07:55:09
  Mój brat miał glejaka i m.marichuana jest rzeczywiście dobrym lekiem. 65zł za gram!!!?? Kurczę, to u dilera w Warszawie kosztuje 50dych.....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031