Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1823 posty 2049 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Zastupnyk ministra Heorhij Tuka czyli porezałoby się

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czasem z obfitości serca mówią usta, szczególnie u durnia.

I tak przykładowo, chyba nie bezpodstawnie sprawiający wrażenie psychopaty francuski uczeń pani wychowawczyni wygadał się, że armia europejska potrzebna jest do obrony przed USA, zaś przeciw żółtym kamizelkom (ale jak najbardziej białym, francuskim twarzom) wysłał transportery opancerzone z flagami UE. Chociaż w sumie czego się czepiac francuskiego kogucika, jeśli rok temu to samo potwierdził naczelnik Kaczyński: UE powinna stać się supermocarstwem z armią dużo silniejszą od rosyjskiej. Jedyna różnica to taka, że wg naczelnika armia europejska ma nas bronić przed Rosją, wg kogucika przed USA, a wg przyjetego za oficjalny program Unii komunistycznego manifestu z Ventotene, ma służyć do pacyfikowania zbuntowanych prowincji europejskiego konc-łagru. Sytuacja jest zatem jak w niemieckim wicu,w którym Helga mówi na ucho do Ebbe: zerknąłbyś ukradkiem, co się dzieje, bo mam wrażenie, że ktoś mnie od tyłu dyma. I ja też mam takie wrażenie,że nas ktoś od dłuższego czasu dyma, a kiedy do polityki wejdzie partner Biedronia, to różnica będzie tylko taka, że będzie bardziej bolało.

[Prawie rok temu tenże Emanuel zdymisjonował nam ministra Szyszko, no ale tu z pretensjami to do naszego małego bankstera Mateuszka na usługach wielkich grandziarzy].

Podczas kiedy zachodni psychopaci starają się skrywać swoje kryminalne zamiary pod zasłoną mowy-trawy, o tyle na brunatnej Ukrainie nikt się w tańcu nie cyka („my nie tancory, my jebaki”) i wali prosto widłami w brzuch i siekierą w szyję:

Ukraiński wiceminister o Zaporożu: „Tę swołocz trzeba wykorzenić i zniszczyć”

- za to, że są rosyjskojęzyczni i nie wykazują entuzjazmu do obecnych władz w Kijowie

Były generał SBU jest gotowy „zlikwidować Putina"

Ukraina może stworzyć własną broń jądrową

Ukraina ma wyjątkowe możliwości – intelektualne, organizacyjne i finansowe – do tworzenia własnej broni jądrowej – powiedział w rozmowie z „Obozrevatelem” były przedstawiciel misji Ukrainy przy NATO Piotr Garaszczuk.

 

Nieskrywany zamiar wymordowania części ludności swojego państwa przez kijowską juntę nie robi na zachodnich politykach specjalnego wrażenia, wszak to tylko „collateral damage”, tak jak dla władz warszawsko-belwederskich polskie ofiary rzezi na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej – nie dość że ci Polacy, którzy przeżyli na Kresach, przez samo swoje istnienie przeszkadzają walczyć z Putinem, to jeszcze jakieś kości dawno pomarłych (a że w nieludzkich męczarniach – kogo to?).

Co innego oswiadczenie ukraińskiego generała o możliwości wyprodukowania przez państwo będące burdelem na kółkach (z rozkradanymi magazynami broni, które potem trzeba maskować pożarami) własnej broni atomowej – z pewnością zostało ono zauważone na zachodzie Europy i w Stanach i zostanie to poruszone podczas kolejnych, tajnych czy jawnych konsultacji Rosja-NATO.

Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem publicznej wypowiedzi ukraińskiego generała jest to, że jest on rosyjskim agentem, ale tym razem prawdziwym.

[tekst pisany w grudniu zeszłego roku, ale póki co mamy na Neonie poświąteczną posuchę, to może się nada]

 

  

KOMENTARZE

 • Ne wiem
  Co Kaczelnik pali i co wciąga, ale musi to być mocny materiał. Europejska armia to sposób na wypychanie USA z Europy. Może Kaczyński jest agentem BND? W końcu jak Macierewicz może być z GRU, to dlaczego JK nie może być z BND?
 • Uważam że
  u-krainy nigdy nie było,nie ma i nie powinno być,to tylko grupa etniczna nie będąca "narodem",której należy się jedynie autonomia a nie własne państwo.
 • @Olka P. 18:55:39
  Czy może pani zaproponować rejonizację tej autonomii?
 • @Olka P. 18:55:39
  ;) Nie, no bez przesady, mogli by mieć ewentualnie takie malutkie w samym środku, pośród ziem należnych Rosji, Polsce, Węgrom, Rumunii i Mołdawii. Z tym, że pewnie i tak większość by stamtąd wyemigrowała do krajów z nią graniczących.
  To państwo jest sztucznym tworem, a Ukraińcy sami twierdzą, że są między sobą podzieleni, co jest raczej naturalną koleją rzeczy. Świadomości narodowej nie da się utworzyć w 5 minut, a budowana na banderyzmie nie wszystkim odpowiada.
 • Niby wszayscy wiedzą ale warto pogłębić wiedzę.
  Warto być prezydentem Ukrainy.
  Warto zauważyć kto płaci by było warto.
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201901049521320-ukraina-prezydent-poroszenko-dochody/

  Niby wiadomo ale nie do tego stopnie wiadomo.
  Wałęsie też ten sam płatnik płacił za nienakręcony film.

  Zdrada własnego Narodu to najlepiej opłacana fucha w obecnych czasach.
  Płatnik zawsze może dodrukować dolarów bo jest właścicielem "drukarki"

  I do tek kasy wyciągał ręce najróżniejsze szuje na tym świecie.
  .. a płatnik tylko wybiera sobie która szuja jakim "autorytetem" moralnym ma zostać jakim" przywódcą narodowym" jakim wybitnym dziennikarzem, politykiem, kapłanem...

  Płatnik wszystkie niegodziwości tego świata "kupuje " sobie u najróżniejszych degeneratów na tym świecie (ISIS, Banderowcy , katolicka ekstrema, inne islamiści...) wystarczy zapłacić...już nie petrodolarami ale krwawymi dolarami.

  Tak wygląda demokracja "zachodnia"
 • @Lotna 19:41:18
  " To państwo jest sztucznym tworem, a Ukraińcy sami twierdzą, że są między sobą podzielni, co jest raczej naturalną koleją rzeczy. "

  Dynamika podziałów wewnątrz narodowych jest elementem rodowodu politycznego w Europie respektującej rozdział Tronu i Ołtarza.

  Problemem przyszłości Ukraińców, jest polityka budowania tożsamości na respektowaniu ludobójstwa.
  Moim problemem, jest udział części Polskich elit w tej narodowej samozagładzie naszych sąsiadów.
 • @Andrzej Madej 08:28:56
  Czyli można to odczytać jako zemsta elit za Wołyń. Bardzo wyrafinowana, jak widać.
 • @zbig71 11:01:14
  Myślę że to jest prostsze, bez wyrafinowanych emocji.
  Głupota, kundlizm i zdrada narodowa. Indywidualnie w różnych proporcjach.
 • @Andrzej Madej 12:32:07
  To mafia żydowska dobiera sobie takich "partnerów" do mokrej roboty.
  Przypomnijmy kto występuje w stajni tej zbrodniczej mafii żydowskiej
  .. islamiści z Czeczenii, Bośni, Kosowa, Iraku, Libii, Syrii, katoliccy faszyści z Chorwacji, Solidaruchy (też spoiwo katolickie), Banderowcy ... prawicowa ekstrema w Ameryce łacińskiej np Brazylia ostatnio... a do tego bezideowi najemnicy którzy za kasę chętnie zamordują każdego na zlecenie mafii..

  To wielka globalna drużyna globalnej mafii żydowskiej.. jak widać zbiorowisko najgorszych zbrodniarzy ... tu trzeba przyznać ze solidaruchy jeszcze nie mają krwi Polaków na rękach mają tylko krew Irakijczyków, pewnie Serbów , Afgańczyków, może prorosyjskich Ukraińców ... za to mają na sumieniu gigantyczną zdradę Narodową w przestrzeni gospodarczej, edukacyjnej, własnościowej...

  To zestawienie jednoznacznie definiuje solidaruchów oraz KK z JPII na czele. .. To jedna drużyna razem z pozostałymi wymienionymi... i widać w polityce i w mediach jak się wzajemnie wspierają jawnie politycznie a niejawnie w trybie służb specjalnych materialnie, militarnie, finansowo, szkoleniowo.

  To tak jakby Polska podczas II wojny światowej było ścisłym zaangażowanym sojusznikiem Hitlera.
  Większość jeśli nie wszyscy wymienienie bandyci" to byli sojusznicy Hitlera za wyjątkiem Polski... Polska solidaruchów dołączyła po 89r do obozu sojuszników byłych Hitlera.

  A mordują tych samych których Hitler mordował za wyjątkiem żydów...
  bo to żydzi (globalna mafią żydowska) weszli w buty Hitlera.. i realizują cele Hitlera (władza nad światem)...do tego Hitler uprawiał okultyzmy i wodzowie globalnej mafii też je uprawiają...
  .
  Dzisiaj "Hitlerem", nazizmem jest globalna mafia żydowska, jest syjonizm
  są oligarchowie żydowscy w ideologia wywodzi się z Tory i talmudu.
 • Ciekawe pytania Polacy zadawali ,niestety już nieżyjącej posłance PiS, śp.Jolancie Szczypińskiej.Bardzo oddane partii i
  Panu Prezesowi!
  https://twitter.com/JSzczypinska/status/1033706327137300480
 • @Oscar 13:28:14
  Do Iraku Polskich żołnierzy wysłał Miller z Kwaśniewskim. To też byli Solidaruchy?
 • @Oscar 13:28:14
  Szkoda, że nie poszliśmy z Adolfem. Byśmy wybili czerwoną żydokomune do nogi
 • @zbig71 14:40:44
  Kwaśniewski to zdrajca lewicy który poszedł na współpracę z globalną mafią żydowską i kolaborację z solidaruchami (Kwaśniewski ręka w rękę z solidaruchami uwalali wszystkie reformy Millera i Kołodki).
  Kwaśniewski razem z solidaruchami "puścił" wszystkie zbrodnicze reformy solidaruchów AWSu (PO-PISu).

  Miller cały czas miał (solidaruchów i Kwaśniewskiego nóż na gardle i kluczył jak mógł... robił ustępstwa (np godząc się a nie inicjując wysłanie wosjsk do Iraku) .

  Nie warto przekręcać faktów. To fałszowanie historii.
 • @zbig71 14:55:13
  Nie szkoda.dla Hitlera jako Słowianie byliśmy "podludźmi" tak jak teraz i przed Hitlerem dla żydów (Naród wybrany i słowiańskie goje)

  Hitler i mafia żydowska to dokładnie tacy sami wrogowie dla narodów Słowiańskich.... i taki sam status dla narodów słowiańskich (podludzie, niewolnicy, tania siła robocza, goje).
  Tylko taktyka jest inna.. Hitler walczył jawnie uczciwie, otwarcie...
  a mafią żydowska ten sam program realizuje podstępem, fałszem, pod fałszywą flagą... deklarując głośno jedno (umiłowanie, patriotyzm Polski... a robiąc drugie...(grabienie i zniewalania Polski oraz Narodu Polskiego).
  Hitler był o niebo uczciwszy .. on robił to co otwarcie głosił... i przez to był łatwiejszym do rozszyfrowania wrogiem.
  Mafia żydowska jest niesłychanie podstępna.
 • @Oscar 15:11:22
  Do czasu podpisania sojuszu z Brytolami, 3 Rzesza liczyła na Polskę. Gering jeździł na polowania z Lipskim. Węgry poszły z Hitlerem i dopiero w 44 zaczęły się kłopoty węgierskie. Nawet Żydzi węgierscy mieli do 44 spokój. Chorwaci i Słoweńcy są Słowianami i też poszli z Hitlerem. Trzeba było oddać ten korytarz do Prus i Gdańsk. Gorzej wyszliśmy na sojuszu z angolami
 • @Oscar 15:05:22
  Miller zmniejszył podatki i akcyzy(np: grzałka)
 • @zbig71 15:51:55
  Fajnie by to wyglądało, gdyby nie fakt, ze Stalin też zaprzyjaźnił się z Hitlerem. A jednak w 1941 roku Hitler najechał ZSRR.
  Coby się działo dalej z Chorwatami, Węgrami, Czechami, Polakami, Rosjanami itd. gdyby Hitler wygrał wojnę?
  Rasa nadludzi, Niemcy vs rasa podludzi. Dzięki Bogu nie musimy się o tym przekonywać.
 • @zbig71 15:52:55
  Z prawdziwej lewicy ( której już nie ma) to tylko Oleksy i Lepper.
 • @lorenco 16:21:31
  W zasadzie Hitler uprzedził Stalina. A Japończycy? Żółci i skośni a zostali honorowymi aryjczykami. Gdybyśmy poszli z Hitlerem, Polska nie byłaby zmasakrowana, gestapo by nieszalało , a Żydów wysłalibysmy do Palestyny, albo na Madagaskar i byłby święty spokój. A tak to wrzeszczą, że jesteśmy złodziejami i mordercami.
 • @lorenco 16:21:31
  Stalin nigdy się nie "przyjaźnił" z Hitlerem.
  Od początku współpraca była nacechowana doraźnymi korzyściami.
  Niemcy mogle na terenie Rosji robić to czego zakazywały im układy po I wojnie Światowej a Rosja dostawała od Niemców nowoczesne technologie.
  Ideologicznie przyjaźni nie było ... oba systemy były dla siebie konkurencyjne od samego początku.
  Wiedział to Stalin i wiedział Hitler.

  To była taka sama przyjaźń jak "przyjaźń" mafii żydowskiej i jej przyjaciół Banderowców czy islamistów.... to czysto taktyczne "sojusze".
  Dla mafii to mięso armatnie a dla mięsa armatniego mafią to bogaty i hojny sponsor... a cele każdy ma swoje z tym że to mafia płaci i mafia wymaga.
 • @Oscar 16:59:32
  Oba systemy były oparte na socjalizmie. I na masowym duraczeniu.
 • @Oscar 16:59:32
  Zapomniałem o solidaruchach którzy jak banderowcy i islamiści dla mafii są tym samym .. mięsem armatnim, pożytecznymi idiotami (lub pożytecznymi sk..wielami) do wykorzystania w interesie mafii.

  Mafia jest pragmatyczna i pozbawiona zwykłej ludzkiej moralności... mafia ma własną żydowska moralność (ważne są wyłącznie korzyści żydowskie).
 • @Oscar 13:28:14
  Byłem członkiem Solidarności i jestem z tego dumny.
  Pan upraszcza obraz rzeczywistości do tego stopnia, że nie widzę sensu na rozpoczynanie polemiki.
 • @zbig71 17:04:16
  Socjalizm jest ok .. ale "duraczenie" już nie... podobnie ja metody "uzdrawiania" systemu (zbrodnicze, zamordystyczne).

  System i metody jego "doskonalenia" to dwie rozdzielne przestrzenie.
  Każdy z tych elementów należy rozpatrywać, oceniać oddzielnie.

  Socjalizm Hitlera i Komunizm (bardziej skrajna wersja socjalizmu) funkcjonowały w nieco innych warunkach kulturowych i gospodarczych.
  Poziom edukacji w Niemczech był znacznie wyższy niż poziom edukacji w Rosji (pozostałość po Carach) i wyższy niż w Polsce (pozostałość po II Najjaśniejszej i po zaborach).
  Stąd socjalizm Hitlera był cywilizowany choć wybiórczy bo rasistowski a komunizm był siermiężny ale nie rasistowski..
  Socjalizm Hitlera nie niszczył arystokracji i oligarchii a komunizm je zwalczał.
 • @Andrzej Madej 17:15:29
  Może dziewczyna od niego odeszła do jakiegoś gościa z Solidarności i pojechali razem na wycieczkę do Rzymu, odwiedzili Watykan i Oscar do dziś nie wybaczył. Czeka z utęsknieniem na Armię czerwoną i na czas zemsty.
 • @Andrzej Madej 17:15:29
  Uproszczenia są konieczne by pokazać główne procesy decydujące o historii.

  Nadmiar drobiazgów zaciemnia obraz i utrudnia wyciąganie poprawnych wniosków... a wręcz może powodować wyciąganie fałszywych wniosków.

  Nie przeczę że znakomita większość członków solidarności miała piękne nadzieje i wierzyła w propagandę żydowską (zachodnią) i kościelną (też żydowską za JPII) bez zmrużenie oka.

  Dzisiaj widać że to był BŁĄD. że mafia żydowska zrobiła solidaruchów w konia... To przykre ale prawdziwe (mnie to nie cieszy mnie to martwi tak jak martwią mnie dzieci które bawią tabletami, komórkami...zamiast uprawiać sporty, czytać...rozwijać się intelektualnie).
  Te dzieci po latach będą zwalać winę na rodziców ... i na dziadka.. że pozwolił..
 • @Oscar 17:24:46
  .. taka jak dzisiaj solidaruchy zwalają winę na "komuchów" że te przemiany o które taka walczyli to wszystko wina komuchów....tych którzy się tej walce solidaruchów o dominację mafii żydowskiej sprzeciwiali.

  To klasyczne odwracanie kota ogonem.

  Dzisiaj widzę tylko Wrzodaka jako członka solidarności który trafnie diagnozuje sytuację o walczy o Polskie interesy (Pewnie jest więcej takich fajnych ludzi).
  A kiedyś ja za sprawą propagandy i nie wiem czy komunistycznej czy żydowskiej uważałem Wrzodaka za ekstremistę.
  Przypominam że i z Leppera propaganda żydowska robiła ekstremistę i z każdego kto stawał na drodze mafii żydowskiej.
  W solidarności byli różni ludzie...(był Bolek Donek, Jarek, Michnik, Antonii...i każdy z nich dzisiaj jest już publicznie zdemaskowany)
  a za czasów solidarności wszyscy byli jedną "solidarną" drużyną ciągnącą "ciemne" masy za sobą..
 • @Oscar 17:24:46
  Uprawiać sporty?.... Z filtrem, czy bez???
 • @Oscar 17:17:51
  Socjalizm Hitlera zostawił wiele rzeczy, jakie stworzyła cywilizacja Łacińska, np: własność prywatna. Dlatego miał przewagę nad sowietami. A bolszewicy wszystko ukradli, właścicieli pomordowali , a resztę masowo zduraczali. Wiem coś o tym, mój dziadek trafił na Sybir po 17Września. I widział, jakie towarzycho wjechało wtedy na Kresy. Także nie tłumacz mi, jak było.
 • @zbig71 17:47:18
  Komunizm nie odbierał własności osobistej odbierał niestety środki produkcji
  na których byli zatrudniani pracownicy (niewolnicy).
  Komunizm był stanowczo zbyt restrykcyjny pod tym względem, socjalizm jest znacznie łagodniejszy... tak czy siak Oligarchię należ zwalczać.. jeżeli chcemy mieć demokrację (Hitler nie zwalczał a jak zwalczał to tylko na tle rasistowskim .. antysemickim). Każda oligarchia jest wrogiem demokracji... kościelna, partyjna, kastowa... każda.
 • @Oscar 18:12:44
  Chłopie, bo mnie chuj strzeli... Mojemu dziadkowi zabrali zakład masarski. Taki 2osobowy. Więc jak można pisać takie bzdury! Komunizm odebrał mojej rodzinie własność!!
  2 gi dziadek zdążył uciec, jak armia czerwona dochodziła do Przemyśla. Też widział, jak sowieci dewastują dwory, dworki i chałupy chłopskie. A podatek dochodowy to nie rabunek własności!?!?
 • @zbig71 18:32:37
  mieszasz ogólne zasady ze swoim dziadkiem..tak się nie da dyskutować.
  w tamtych czasach jak i teraz jest wiele "boczeń", "nieprawości"
  Dzisiaj też sąd daje odszkodowanie bandycie i kara więzieniem za kradzież roweru... czy to oznacza że taka jest Najjaśniejsza solidaruchów ?

  NIE.. Najjaśniejsza jest znacznie gorsza .. a te przykłady to tylko objawy degeneracji w ramach systemu...a system jest znacznie gorszy (systemowe odbieranie Polakom majątku narodowego na rzecz mafii żydowskiej)

  Warto rozróżniać sprawy drobne od spraw kluczowych systemowych.
 • @Oscar 20:00:19
  Ok. Bolszewicy pomogli mojemu dziadkowi, pozbawili go problemu z zakładem masarski i zafundowali wycieczkę krajoznawcza. Zadowolony!?!?
 • @zbig71 18:32:37
  Dziwne z tymi dziadkami, mój dziadek był leśniczym w pow, leskim. Jak przyszli Niemcy dawali dzieciom cukierki, jak przyszli sowieci, dawali konserwy - nikt nic nie kradł, co najwyżej rekwirowano jakieś kury czy świnkę na rzecz wojska.
  Jak przyszli banderowcy, zabili mojego dziadka, babcię, rodzeństwo mojego Ojca, mój Tato przeżył bo akurat wyszedł do wychodka i tam ukrył się w kloace. Banderowcy wszystko zrabowali co było cenne a resztę spalili.
  W samym mieście, nikt nic nikomu nie odbierał; jak były prywatne sklepiki, tak były. Co innego jak były jakieś większe zakłady, wtedy je nacjonalizowano.
  Co do dworów i ich dewastacji, były dewastowane tylko te, w których mieszkali jaśnie panowie kolaboranci z Niemcami. Co do chałup chłopskich, pierwszy raz słyszę aby wojska radzieckie je dewastowały. Palili wioski wcześniej Niemcy, jeśli wioska współpracowała z partyzantami. Potem całe polskie wsie palili banderowcy.
  To jest to, co ja mam do powiedzenia w kwestii na temat terenu mi osobiście bliskiego, płd. wschodniej obecnie Polski i swoich osobistych mnie dotykających historii.
 • @zbig71 20:08:51
  Straszna ta Twoja krzywda: dwuosobowa masarnia i że dziadka wysłali na Sybir. Może poszukaj gdzieś w necie, czy państwo rosyjskie daje jakieś zadośćuczynienie za takie krzywdy? Może daje?
 • @lorenco 20:42:30
  Nie uznaję zasady zbiorowej odpowiedzialności. To raz.
  Mój dziadek mieszkał w Lidzie , obecnie Białoruś. Dziadek miał masarnię, naprawdę malutką. Wydał go bolszewikom Żyd, który był zwykłym lumpem. Wcześniej dziadek dawał mu jałmużnę, czasem drobne prace. Tak się żydzisko odwdzięczyło. Wywieziony na Sybir, nie miał30 lat, jak stracił zęby i
  włosy. Zdążył wyjść z armią
  Andersa.
 • @lorenco 20:42:30
  To nie moje krzywda, tylko moich przodków. Po co ten sarkazm? Takie śmieszne to jest?
 • @zbig71 21:04:53
  To dobrze, że tak na koniec udało się Twemu dziadkowi wyjść z Armią Andersa. Były czasy wojny, jednemu udało się przeżyć, innemu nie.
  A co do tej masarni, myślę, że trzeba zwrócić się do władz Białorusi, tam chyba już nie gryzą:)
 • @lorenco 21:24:10
  Żadnych dokumentów nie mam, a dziadek dawno już umarł. Rodzice także.
 • @zbig71 21:13:42
  Dlaczego sarkazm? Jak masz taki żal, walcz o swoje jak masz na to siłę i ochotę. Widocznie dla Ciebie to bardzo ważne jest. Każdy macha w końcu ręką i tylko się żali. Może ja powinienem zwrócić się do Ukrainy za zadośćuczynienie, zwłaszcza, że Ukraina kultywuje banderyzm? Choć przyznam szczerze, że się bałbym.
 • @lorenco 21:33:33
  Najwyżej dostaniesz zakaz wjazdu do Upainy.
  Mówię, nie mam żadnych dokumentów, może w Lidzie w tamtejszej parafii są jakieś dokumenty, ale wątpię.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930