Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1852 posty 2345 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Imigracja i PiS na gorącym uczynku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zastanawiam się, ile razy należy złapać złoczyńcę (złodzieja, kłamcę) na gorącym uczynku , żeby przestać go uważać za uczciwego.

PO była zawsze partią uczciwą, w tym sensie, że ich oficjalnym celem bylo zawsze wygaszenie projektu „Polska” i zgoda na wchłonięcie przez neomarksistowski Związek Socjalistcznych Republik Europejskich. Poseł Nowak nigdy nie ukrywal swoich zegarków, Bartłomiej Sienkiewicz (formalnie bezpartyjny) nigdy nie ukrywał swojej pogardy dla Polaków wychowanych w etosie jego pradziadka, tak jak Rafał Trzaskowski nigdy nie ukrywał, że będzie kontynuatorem budowania (wg słów kard. Nycza) „Królestwa Bożego w Warszawie” wg złodziejskiej praktyki HGW. Większość „wysunietych na czoło członków” stronnictwa pruskiego z dumą nosiła wypisane na czołach czerwoną szminką hasła „jurgielt, zdrada itp” i w tym sensie trudno ich oskarżyć o dwulicowośc, bo na obu licach mieli zawsze to samo.

Zauważmy, że gdyby piekłoszczyk TW „Kosk” czyli zdrajca, łajdak i pederasta Krzysztof Skubiszewski otwarcie szczycił się swoją sodomią jak pan Robert Biedroń, to Niemcy nie mieliby go czym szantażować i być moze nie podpisałby tak niesymetrycznego traktatu z Niemcami w 1991 roku. [A propos Biedronia, jego partner ogłosił, że zamierza za przeproszeniem wejść do polityki – no cóż, śpijta dalej, a przekonata się, jak będzie bolało].

PiS czyli partia antynarodowa zbudowana na etosie żydowsko-masońskim, kłamała od samego początku i to tak skutecznie, że nawet taki stary i intelektualnie może nie tyle leniwy co inercyjny osioł jak ja przez lata widział w nich nie tylko mniejsze zło, ale nawet nadzieję na odbudowę Wielkiej Polski.
Porownując „patriotyczny” PiS z „zaprzańcami” z PO zauważmy, że kiedy pani premier Kopacz chciała przyjąc 7 tys. „lekarzy i inżynierów”z niemieckiego rozdzielnika, to wówczas PiS kładł się „Reytanem” w poprzek (jak u Żydówek) i dął w patriotyczną trąbę. Dziś tenże PiS jest głownym architektem zmiany etnicznego składu Polski, z ponad 2 mln samych Ukraińców nie licząc pozwoleń na pracę dla kulturowych ubogacaczy z Azji.

Informacja jedna z wielu:

– Polska chce zatrudnić więcej pracowników z Filipin – ogłosiła jeszcze na początku listopada Joanna Wasiewska z ambasady RP w Manili. Informację te podała 11 listopada br. rządowa agencja prasowa Philippine News Agency (PNA), ale dopiero teraz informacja ta dotarła do nas.

„Polska jest jedną z najbardziej rozwijających się gospodarek w Europie, ale ubytek naszej siły roboczej nie może zaspokoić potrzeb ciągłego rozwoju w naszym kraju. Mamy nadzieję, że uda nam się przyciągnąć filipińskich pracowników. Nawet jeśli w zimie jest zimno, można się spodziewać naszego najgorętszego powitania – powiedziała dziennikarzom Wasiewska.

Źródło: http://dzienniknarodowy.pl, org. http://www.pna.gov.ph/articles/1053568

Jak wiadomo z kilkudziesięcioletnich doświadczeń WSZYSTKICH państw zachodnich, tego typu polityka przynosi co najwyżej chwilowe remedium i potem wielopokoleniowe kłopoty, więc albo nasi rządzący są durniami – co jest akurat przypuszczeniem uprzejmym, tyle, że dureń u władzy to jak małpa z brzytwą. Natomiast przypuszczeniem nieuprzejmym byłoby przyjęcie, że rząd doskonale wie, co robi, ale wychodzi z założenia, że „po nas choćby potop”, albo co gorsza, już dawno nas sprzedał i wpisuje się w cele polityki globalistycznej. Zauwazmy, że rząd najpierw podpisał deklarację z Marakeszu i dopiero po wycieku tej inormacji do mediów zaczął się z niej rakiem wycofywać.

Dodajmy do tego stale i notorycznie powtarzaną zdrade Polaków na tzw. „kresach wschodnich” czyli na centralnych ziemiach dawnej Polski.

Dodajmy do tego celowe bagatelizowanie największego zagrożenia wisząego nad nami od 1939 roku czyli żydowskich uroszczeń.

Normalnie jak w starym i wulgarnym powiedzeniu: PiS jest jak ta dziewczyna, która była skądinąd bardzo porządna i cnotliwa i tylko miała za przeproszeniem cipkę łajdaczkę.

Za Teoria sukcesu według premiera Mateusza Morawieckiego.

''Jesteśmy najbardziej prowolnościową ekipą z ostatnich 28 lat. Dajemy tą wolność ludziom'', ''My chcemy żyć na poziomie europejskim, robimy wszystko by tak było'',Z tego co zrobiliśmy możemy być dumni''.

(...)

1. CETA I GMO przegłosowane

2. Przymusowe szczepienia pod groźbą kary

3. Wodociągi Polskie oddane spółce Tahal z Izraela

4. Wspomaganie banderowskiej Ukrainy : 4mld zł bezzwrotnej pożyczki, sponsorowanie gazu za        free, przyzwalanie na banderyzm i jawne antypolskie działania, ukrainizacja Polski i rynku pracy

5. Polityka zagraniczna na kolanach ustawa IPN do kosza

6. 100mln na cmentarz żydowski, muzeum Polin ( 400mln) budowa muzeum getta warszawskiego, w kolejce kolejne chasydów polskich, przepraszanie za marzec 1968 to skandal i farsa.

7. Ustawa 1066 o bratniej pomocy

8.   Sprowadzenie JP MORGAN i dotowanie ich kwota 20mln zł

9. Brak repolonizacji mediów

10. Brak rozliczeń złodziei i zdrajców

11. Brak opodatkowania obcych kapitałów

12. Podwyżki podatków

13. Brak rozliczeń za reprywatyzacje i nie chodzi tu tylko o Warszawę

14. Kara za zabicie własnej świni której się nie zgłosi 3 lata = jak za okupacji

15. Likwidacja branży futerkowej lub próba likwidacji , branża przynosi mld zł zysku

16. Nadmierne zadłużanie państwa, brak obniżek i likwidacji podatków pit i cit oraz wiele innych

17. Obecność wojsk amerykańskich, to okupacja

18. Brak reformy sądownictwa lub niedołężne działanie, komunistyczni sędziowie i prokuratorzy jak byli tak są

19. Brak polityki historycznej ! Cały czas za coś przepraszają, jak nie Żydów to Ukraińców, niedługo Turków będą przepraszać za Wiedeń

20. Brak reformy górnictwa oraz dalszy drenaż kopalni węgla

21. Przyjmowanie imigrantów z Nepalu , Uzbekistanu, Filipin

22. Brak reakcji na podpisanie aktu 447, co może Polskę kosztować ponad 300 mld dol.

23. Cały czas odwlekanie ustawy w obronie nienarodzonych dzieci

24. Brak opublikowania aneksu do raportu o likwidacji WSI !

25. Ponad 2 mln Ukraińców w Polsce

26. Wyjazd z Polski kolejnych tysięcy rodaków za chlebem

27.Ciągłe odwlekanie ulg podatkowych i ZUS-owskich dla przedsiębiorców

 

(źródło: http://alexjones.pl, https://planetaprzemian.blogspot.com/ )

 

PS

Mogę się mylić, ale własnie oddelegowano posła Marka Jakubiaka do skanalizowania jedynej siły mogącej potencjalnie zagrozic POPIS-owi czyli szeroko rozumianych ruchów narodowych. Miejmy sie na baczności! Ręce na portfelu i plecy do ściany, zwłaszcza że i partner Biedronia zagroził wejsciem do polityki. 

KOMENTARZE

 • Autorze
  Banderofil Żurawski vel Grajewski chwali Ukraińców za aresztowanie polskich studentów

  https://kresy.pl/wydarzenia/zurawski-vel-grajewski-chwali-ukraincow-za-aresztowanie-i-ukaranie-polskich-studentow/
 • @kula Lis 68 13:29:14
  Dobrze - opadają z twarzy maski tych kanalii.

  pozdr
 • Autorze
  Morawiecki na szczytowaniu COP24: "Z dumą i bez wahania mogę powiedzieć, że Polska jest jednym z liderów działań podejmowanych dla powstrzymania globalnego ocieplenia"...Morawiecki: "bezemisyjnego transportu"...Premier: razem z Bankiem Światowym powołujemy fundusz transportu niskoemisyjnego (będą żydowskie zarządy, synekury, no i będzie z czego ukraść na pokolenia).....Nie nie ma czegoś takiego. Jeśli napęd jest z akumulatora, to jego produkcja spowodowała emisję, a także produkcja tej energii którą jest ładowany. To, że coś nie kopci w trakcie jazdy nie oznacza, że 100 km dalej nie kopci fabryka która produkuje akumulatory oraz elektrownia z której prąd je ładuje. Dokładnie ten sam poziom emisji, tyle że w innym miejscu. Z czego w Polsce pan Morawiecki chce ładować samochody elektryczne, jeśli nie z elektrowni węglowych, skoro potwierdzono, że polska energetyka pozostanie oparta na węglu na dziesięciolecia? Mydlenie oczu, pic na wodę, fotomontaż, bajki dla debili. CO2=Miś z filmu Bareji, taki sam żydokomunistyczny idiotyzm. Gdyby te pustogłowia zamiast wywalania miliardów na takie zjazdy i przytłaczającą biurokrację sadzili lasy, to żadnego nadmiaru CO2 by nie było, gdyż węgiel pozyskiwany z CO2 przez każdą roślinę jest podstawowym budulcem jej tkanek, a pozostający z tego tlen jest wydalany do atmosfery. Ale po co sadzić lasy, lepiej je wycinać na, nikomu niepotrzebne gazetki z reklamami, ulotki i książki o globalnym ociepleniu. Zmiany klimatu były zawsze i nie na skutek działalności człowieka. Walka z tzw globalnym ociepleniem jest totalną bzdurą a jej jedyny skutek to drastyczny wzrost opłat za energię elektryczną. Lewackie oszołomy zapomniały już o dziurze ozonowej teraz wciskają nam CO2. Widać nadmiar CO2 zapełnił dziurę ozonową i po problemie. Powiedz pan to np. Chińczykom, samozaoranie energetyki, przemysłu a przede wszystkim już i tak biednych Polaków. Proponuję zacząć walczyć z wulkanami, bo one istotnie zwiększają ilość CO2 w atmosferze, a później zacząć walkę z oceanami, bo z nich głównie pochodzi CO2. Życzę sukcesu. Co za debile. Zwiększona emisja CO2 to efekt ocieplenia klimatu na ziemi a nie odwrotnie. W podwyższonej temperaturze, fotosynteza przebiega intensywniej i wzrasta zapotrzebowanie roślin na na CO2 oraz wodę. W efekcie nocą, rośliny wydzielają więcej CO2, aby nie popełnić zbiorowego samobójstwa z powodu jego braku. Wystarczy zapoznać się z teorią Milankovićia, znać zasady fotosyntezy roślin i przestać terroryzować narody głupotą, a zarazem pazernością ekoterrorystów. Gdyby było tak jak twierdzą ekoterroryści, to powinna być prowadzona masowa akcja nasadzania lasów, a przecież nic takiego się nie dzieje i nie ma żadnej pomocy finansowej z tego niby funduszu klimatycznego na takie działania. Czyli jest to złodziejski przekręt ekoterroryzmu, wspomaganego przez żydokomunistyczne organizacje międzynarodowe. COP24: zgromadzeni na globalnym szczycie klimatycznym ONZ szefowie państw i rządów przyjęli deklarację o solidarnej i sprawiedliwej transformacji. Tchórzewski: po ok. 1,8-2,1 mld zł na rekompensaty wzrostu cen prądu dla gospodarstw i firm.(ciekawe czy te pieniądze dodrukują czy raczej wyjmą nam Polakom z drugiej kieszeni w formie podatków?). To jest francusko niemiecki zamach na polską gospodarkę, wypieprzyć francuskie i niemieckie firmy tak zwane "sprzedające elektryczność, wszystko jest bezwzględnie planowane, ludzie obudźcie się. A Duda pieprzy o suwerenności energetycznej, myśli, że ma z idiotami do czynienia.
 • Autorze
  Po co redukować zawartość CO2 w atmosferze? By ludzkość wymarła z głodu?

  1. CO2 nie jest gazem cieplarnianym-gazy cieplarniane to związki siarki ,metan i para wodna( dzięki niej różnice temperatur w nocy i za dnia są niewielkie na pustyni gdzie jest sucho różnice są znaczne- EU winna zalecić osuszenie oceanów)

  2.Lasy i inne rośliny zielone pochłaniają około 10 procent CO2 - resztę glony-rośliny jednokomórkowe - w oceanach

  3.Głównymi producentami CO2 są wulkany oceany i świat zwierząt- owady produkują więcej CO2 niż cała techniczna cywilizacja

  4.Jeżeli cała (globalna_przyroda i przemysł) produkcji CO2 wynosi 100% to przemysł i transport całej ludzkość produkują 5%(UE 10% z tych 5% globalnej produkcji CO2 -a ile promili produkuje Polska?)

  5.Produkcja energii z jest nieopłacalna i musi być dotowana -dodatkowo przyczynia się do produkcji CO2 bo razem np z wiatrakami równolegle muszą pracować inne elektrownie które muszą pokryć zapotrzebowanie na energie kiedy np wiatr nie wieje

  6.wiatraki i panele słoneczne to ogromne konstrukcje produkujące żałośnie małe ilości energii w stosunku do ich rozmiarów-do ich wyprodukowania potrzeba zużyć bardzo dużo energii i surowców-panele nie rosną na drzewach
 • @MacGregor 13:32:35
  5! kolego i pzdr!
 • @kula Lis 68 13:29:14
  przeczytałem całość w gazecie banderowskiej

  http://niezalezna.pl/248494-orleta-i-barbarzyncy

  i po prostu odebrało mi głos - co za łajdak i kanalia
 • @MacGregor 14:00:27
  Tej banderofilskiej kanalii już dołożyłem, milczy.
 • Nie wiadomo w co PIS gra!Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zewnątrz, tym obficiej będa celebrowane obchody 100
  lecia!!Już Polski i Izraela!
  Nie wiem, czy okłamywanie ludzi i udawanie protestu przeciwko napływowi .uchodźców się im opłaciło.Może na krótką metę!!

  https://t.co/tyfAeHVtrP

  I to niech służy na podsumowanie!Już nawet hinduskie gnoje wyzywają Polaków!!Kolejka się ustawia żeby podnieść Polaków z kolan:żydzi, ukraińcy, amerykanie, hindusi...
  "Warszawa: Grupa agresywnych Hindusów do Polaka „Biedny, biały polaczku”

  Za to polski genialny wynalazek grafen jest już chiński!!

  Bo nie było pieniędzy....???????????????????????

  https://t.co/Lr2W629Zmk  Ale cieszmy się i radujmy bo hanuka w sejmie już blisko.Pan prezydent i premier już polerują świeczniki!

  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/komunikat.xsp?documentId=B07F838231EE6E5CC1258355003E048B
 • Ujawniamy: Polska ambasada w Manili zachęca Filipińczyków do osiedlania się w naszym kraju
  https://t.co/MsN7e2IX7L
 • @MacGregor 14:00:27
  Wyjątkowo nie znoszę tego padalca P. Żurawskiego v G rajewskiego . 40lat temu pisał by o sojuszu polsko radzieckim . On jest gorszy od Targalskiego, bo ten czasami potrafi być śmieszny, pewnie mimo woli. Tak, czy owak i tak Żydzi zniosą ich że szczętem
 • @trojanka 14:58:40
  Co ciekawe, palenie świec chanukowych razem z gojami wcale nie należy do głównego nurtu judaizmu, tylko jest wynalazkiem Chabad-Lubawicz

  Ś.p. Lech Kaczyński sprowadził nam własnie chabadczyków do Polski - no normalnie mąz stanu że aż jarmułki z głów
 • @zbig71 15:05:50
  Tym razem przekroczył dopuszczalne granice i nie wolno tego tak zostawić
 • @MacGregor 15:11:45
  Kolega proponuje tradycyjną polską kocówę?
 • @zbig71 15:14:42
  Trochę za mało... Mam kilka lepszych pomysłów.
 • Kolejne 500 000 euro dla Ukrainy!!
  Umowa!
  https://pbs.twimg.com/media/DtjjVNqW0AEWFL4.jpg
 • @trojanka 15:20:33
  Foto umowy za:
  https://twitter.com/Albert301271
 • @MacGregor 15:11:20
  https://t.co/dbGPqbzdSh


  https://pbs.twimg.com/media/Dtg9PwPWkAM8Bs1.jpg
  za:
  https://twitter.com/gewerius


  https://pbs.twimg.com/media/DtbtbH1XQAAmjm9.jpg
 • No i dla rozweselenia!!
  https://twitter.com/i/status/1067852799503990786
 • Szanowny Autorze, dałem 5* ale chciałbym poprawić, coś takiego...
  "PO była zawsze partią uczciwą, w tym sensie, że ich oficjalnym celem bylo zawsze wygaszenie projektu „Polska” i zgoda na wchłonięcie przez neomarksistowski Związek Socjalistcznych Republik Europejskich."

  Otóż nazwałbym to raczej Związek Kapitalistycznych Bandyckich Republik Europejskich".

  Socjalizm, ten polski, który awansował społecznie (każdy dostał darmowe porządne wykształcenie, taką samą służbę zdrowia, gwarantowane emerytury i bogaty pakiet socjalny) miliony przedwojennych chłopów pańszczyźnianych, niewolniczych robotników, bezrobotnych, służących do wszelakiego wykorzystania u panów, pucybutów, gazeciarzy, młodych prostytutek z konieczności, górników biedaszybów, szmaciarzy, podwórkowych kuglarzy i innych żebraków itd, itp) to już w Polsce był i pewnie już nigdy nie wróci.


  Gołym okiem widać, że to sanacyjne przedwojnie szybkimi krokami wraca. Unia dała kiedyś kasę na zinwentaryzowanie pałaców i dworków, dla wstawionych tu nowych panów, zresztą powstają nowe pałace, dworki a nawet zamki, ale także całe osiedla rezydencji i apartamentowców dla nowych panów.
  A Polacy znowu mają być gazeciarzami, bezrobotnymi...
  Czy Polacy nie powinni wołać : Polski socjaliźmie wróć?
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:16:10
  Staropolskie łamanie kołem?
  Albo z lat 50tych, kontynuacja tow Różańskiego i Fejgina czyli wyrywanie paznokci?
  A może nowocześnie, szybkie samobójstwo?
  Nie....., To byłoby za mocne, takie antysemickie, fuj!!!
 • @Jan Paweł 15:58:36
  //socjaliźmie wróć?//

  Lewico wróć !!!!!
  Kiedyś to się dobrze wszystkim żyło , nie tak jak dziś
  Gehenna


  Szejkowie PRL
  http://antykomunista.neon24.pl/post/146679,szejkowie-prl
 • @Husky 16:14:29
  Lewica nie musi wracać.
  Lewica jest właśnie przy władzy!
 • @Husky 16:14:29
  ,,każdy dostał darmowe wykształcenie.
  Gówno prawda. Nauczyciele dostawali wynagrodzenie za swoją pracę w złotówkach prl-owskich(bo innych niestety nie było)
  Czy lekarze i pielęgniarki pracowali za darmo? Za PRL? Dostawali pensje? Chyba tak, o ile dobrze pamiętam. A pamiętam.
  Tak, Unia daje, ale daje nasze, zabrane pod przymusem w postaci podatków i tak już totalnie za wysokich, to z naszej krwawych
 • @zbig71 16:12:37
  Kto mówi o łamaniu kołem czy w ogóle o robieniu jakiejkolwiek krzywdy?
  Panowie, tu jest Polska, a nie banderland!

  Wystarczy przede wszystkim właściwa diagnoza i pana G v Ż i drukującej go GP/GPC i posiłkującego się nim PiSu i prezydenta belwederskiego.

  niech się zrzygam,a le poświęce temu draniowi osobny wpis, ale to w wolnej chwili bo naprawdę pracuję tu na cały etat :)
 • @MacGregor 16:27:17
  Po prostu NIE powinien być opłacany z podatków Polaków, czyli z naszej harówy!!Niech go opłaca ambasada Ukrainy!zresztą, to też mogą być nasze podatki!!
  Powinniśmy mieć możliwość, odwoływania niegodnych urzędników!
 • "Nowa" partia Marka Jakubiaka
  "Mogę się mylić, ale własnie oddelegowano posła Marka Jakubiaka..."

  LXII. Marek Jakubiak czyli Kukiz 2.0. Czy Polacy znów dadzą się oszukać?
  https://youtu.be/3iL29nK7zyQ
 • Z p.Jakubiakiem chyba masz rację
  Poseł Jakubiak wydawał mi się sensownym politykiem, ale zawsze jestem trochę podejrzliwa, że sterujący naszymi wyborami przygotowują kilka alternatyw z dużym wyprzedzeniem przed wyborami. No i bingo, polecam cały wpis http://dzienniknarodowy.pl/jak-w-kluczowych-glosowaniac/ wklejam tylko kilka głosowań popartych przez p.Jakubiaka:

  Głosowanie nr 59 na 53. posiedzeniu Sejmu dnia 08-12-2017 r. o godz. 10:43:47 druk nr 2085
  2. przyznaniem z polskiego budżetu emerytur dla Żydów mieszkających w Izraelu Głosowanie nr 63 na 47. posiedzeniu Sejmu dnia 15-09-2017 r. o godz. 12:55:12 druk nr 1693
  3. ustawą rozszerzającą możliwości obcych armii na naszym terytorium
  Głosowanie nr 8 na 58. posiedzeniu Sejmu dnia 08-02-2018 r. o godz. 09:25:01 druk nr 2228
 • @MacGregor 16:27:17
  To były żarty. Mam nadzieję, że kolega wyczuł ironię z mojej strony.
 • @trojanka 16:50:18
  Mam lepsze i prostsze rozwiązanie, najlepiej nie opłacać 3/4 urzędników, a pań Ż vel G niech płodzi swą wesołą twórczość na własny koszt i ryzyko.
 • 5* oczywiście.
  Świetny art -KAWAŁ DOBREJ ROBOTY...

  TYLKO REFLEKSJE PO JEGO PRZECZYTANIU ...RACZEJ W SZARYCH BARWACH...
 • @finka 16:59:38
  Jakubiak to twór WSW/WSI. Niech on powie jak gołodupiec trep kupił browar. Jemu kazano teraz go sprzedać, dostał działkę, a przed sprzedażą był tylko słupem jak reszta tych "byznesmenów" Gołodupców z Kulczykiem, Solorzem, Krauze, etc..włącznie. A Biedroń to twór b. SB, sięgnęli po niego ciotę/żonę i jego "męża" z kartotek akcji Hiacynt.
 • @MacGregor 16:27:17
  A co do Mateuszka, to pojawia się pytanie: jak dziecię "opozycjonisty" i to ponoć radykalnego po historii, zatrudniono w banku prowadzonym przez służby WSI. Coś tu nie tak. Stary to prawdopodobnie drugi Bolek tylko lepiej zakonspirowany, bo jeszcze potrzebny.
 • taaa...
  https://twitter.com/PolishEmbassyUS
 • A zapowiadało się tak fajnie!I co???
  https://twitter.com/i/status/1037922637954076672
 • Dobry tekst.
  Polska za sprawą solidaruchów jest w stanie likwidacji.
  O Polskie sukno kłóci s~ie niemiecka odnoga mafii żydowskiej reprezentowana przez PO z amerykańską odnogą tej samej globalnej mafii żydowskiej.

  Nie widać Polskiego śladu w "polskojęzycznej polityce... wszystkich "wypinkowali"

  Gdzieś w głębokim politycznym podziemiu Polska istnieje (jak za okupacji Hitlerowskiej)... a wolność znowu przyjdzie ze wschodu...innych szans na wolność nie widać.
 • @trojanka 14:58:40
  Tak bedzie, dopoki zasrancy sa przy korycie. Premier imbecyl wrzeszczy o sukcesach...Pieniadze, ktöre powinny zasilac fundusze rozwoju polskiej technologii ida na remonty cmentarzy nacji myckowej, na kolejne projekty pölglöwka Glinskiego, na ukrainski potop, zafajdane chanuki...
  Mam nadzieje, ze ci durnie przegraja wybory z kretesem, choc nie bardzo wiadomo, co dalej. Perspektywy sa beznadziejne.
 • @zbig71 15:14:42
  Czemu nie? Mam w kuchni walek bojowy /zwykle do ciasta/ , ktöry juz wypröbowalam na potrzeby samoobrony.
 • @morgan 20:11:47
  Własnie ,sytuacja jest trudna bo skutecznie opanowana i wyjałowiona scena polityczna nie "urodziła"sensownej partii politycznej dla nas!Nie wiadomo, jak mocno jesteśmy związani drutem kolczastym.Przez wiadomą nację, która coraz bardziej i bezczelniej sobie poczyna.

  I jej przydupasy czyli nowe banderowskie ISIS, reaktywowane tamże w pełnym poparciu i ukrowskich notabli.
  W kraju mamy 3 mieszaczy i naganiaczy wojennych i szczujnię pod postacią SAMUELA /Pereiry/brata Izaaka, Sary i Racheli,Dawidka Wildesztejna, oraz zrzutu z Francji rebe M.Reya!
 • Ad PS
  100% racji. Jakubiak to nie tyle kanalizowanie ruchów narodowych, co próba ich kompletnej likwidacji. Ci, którzy kupią jego ckliwe pierdoły, nie zdołają wypić piwa, które nawarzył.
  Jakubiak to Sakiewicz w ,,arystokratycznej" wersji, niby szlacheckiej; polskiej znaczy się.
  Postać groteskowa!

  Pzdr
 • @Husky 16:14:29
  A tu "nowi szejkowie" https://www.youtube.com/watch?v=7zI78_fjN9g&t=391s
  Jakoś cicho o tym było.
  Do "nowych" doszlusowali jeszcze tajni współpracownicy.
 • Krystyna Janda przez ostatnie dwa lata
  podupadła na zdrowiu i umyśle https://www.youtube.com/watch?v=k0lWgnNSrN8&t=20s
  Pewnie ze zgyzoty, ale jak widać zdrowie jej się poprawiło, jeszcze trochę i z umysłem będzie lepiej i z zapałem zabierze się za robienie realistycznych spektakli o powrotach tych z 68. Ze wzruszeniem oglądała witanie Pani Gersdorf z kwiatami, a i pewnie PiS wkrótce zrobi porządki z tymi, co zamiast wyszaleć się w dyskotekach maszerują. Coś musi wiedzieć, bo narodowcy skarżą się nagonkę, jakiej nie było nawet przed "bardzo dobrą zmianą"
  Tu jeden z takich materiałów: https://www.youtube.com/watch?v=2DKFKIiZygU&t=54s
 • @trojanka 16:50:18
  "Powinniśmy mieć możliwość, odwoływania niegodnych urzędników!"

  Ależ MAMY, choć "nieco" brutalną metodą (za to skutecznie).

  Już jeden 60 letni petent MOPS "odwołał" 2 urzędniczki!
  Nie chciały mu przyznać Domu Opieki. No to teraz ma opiekę pewnie lepszą niż w tym Domu....
 • @Jan Twardowski 22:50:42 nowośmiesznej już nie ma..
  Skończyli wcześniej od idioty Palikota. A tacy byli wiarygodni i akuratni...Ciekawe czy Kukiz się utrzyma. Gościu póki co ma potencjał i z niego korzysta. Nie daje mi jednak spokoju jak śpiewak z estrady dostaje przed wyborami godziny audycji w telewizjach wszelakich w przeciwieństwie do wiodących partii. Byłe służby mają wszak doświadczenie "czto diełać" i już wielokrotnie wzorem kameleona powoływały, zmieniały "barwy klubowe".
 • @Jan Twardowski 22:50:42 "przyszła" "premierka" z "premierowym"
  Biedroń nie chce być „przystawką” - chce być premierem!
  http://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15440459281d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e.jpg
  Mnie interesuje realna władza. To premier może tak przygotować państwo, żeby żyło się jak w 2018 roku, a nie w średniowieczu, jak dzisiaj podkreślił były prezydent Słupska Robert Biedroń. Będę robił wszystko, żeby zostać premierem oświadczył. Dla mnie najważniejszym celem jest, aby usunąć PiS od władzy, być takim energizerem, czymś takim, co doda sił i otuchy PO, żeby przeprowadzić zmiany" oświadczył Biedroń. http://niezalezna.pl/248934-biedron-nie-chce-byc-przystawka-chce-byc-premierem

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30