Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2195 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Niezależna.pl to rakowisko i skatol

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skatol – substancja organiczna występująca w kale ssaków, nadająca zapach kupie. W rozcieńczeniu zyskuje delikatny, bardzo zmysłowy i kwiatowy zapach zawieszony między kwiatem pomarańczy a jaśminem.

Wykorzystywany w przemyśle perfumeryjnym oraz jako dodatek smakowy do papierosów.

Po założeniu gumowców i zatkaniu nosa wdeptuję czasem na stronę niezalezna.pl, ale wnioski można rozciągnąć na całą „strefę wolnego słowa” z Tomaszem Sakiewiczem na czele.

Nie chodzi mi wcale o różnice w pojmowaniu polskiego interesu narodowego, bo wówczas możnaby dyskutować kulturalnie i na argumenty.

Chodzi o to, że jest to dokładnie taka sama kupa gówna jak żydowska gazeta dla Polaków czyli Wyborcza, tyle, że wrogiem jest kto inny. Według amoralnej logiki wyznawanej przez Wyborczą i Polską /Niezależną, głównym błędem Hitlera nie było to, że mordował podludzi, ale to, że się pomylił w szczegółach i błędnie uznał żydowski herrevolk za untermenschów. W optyce Wyborczej (oraz Herberta Marcuse, autora ‘Tolerancji represywnej”), podludźmi są np. Polacy ze swoim karygodym przywiązaniem do rodziny, katolicyzmu i tradycyjnych wartości, zaś w optyce mediów Tomasza Sakiewicza podludźmi i robactwem do zadeptania sa ci wszyscy Rosjanie, którzy nie są w opozycji do Putina.

Poziom debaty wyznaczają tam choćby redaktor Rachoń przebrany za penisa (nie jestem pewien, czy jakakolwiek charakteryzacja była potrzebna) z napisem ‘Putin”, posłanka Lichocka argumentująca za dzisięciokrotnym podniesieniem kwoty wolnej od podatku dla posłów, bo ciężo pracują (pewnie w odróznieniu od zwykłego polskiego bydła opierdalającego się w magazynie Amazona za 6,-PLN na godzinę) oraz red. Sakiewicz, w pocie czoła wystękujący zasługi ś.p. Lecha Kaczyńskiego jako największego męża stanu naszych czasów (póki MHŻP Polin w Warszawiwie, póty pamięć nie przeminie).

Przykład pierwszy z brzegu, sprzed kilku dni:

Ukraina nie wpuściła Rosjan! Zostali odesłani z lotniska w Kijowie

Około 50 Rosjan, którzy przylecieli do Kijowa samolotami z Mińska, zostało odesłanych na Białoruś – poinformował dziś portal TUT.by, powołując się na Państwowy Komitet Graniczny Białorusi.

„Od wczoraj prawie 50 osób zostało cofniętych do Mińska” – powiedział rzecznik służb granicznych Anton Byczkouski. Chodzi o osoby podróżujące rejsami Mińsk-Kijów białoruskich linii lotniczych Belavia.

Byczkouski dodał, że przy wylocie z Mińska do Kijowa białoruskie służby graniczne nie zgłaszały zastrzeżeń wobec rosyjskich pasażerów, a strona ukraińska również nie informowała o zmianach dotyczących zasad przekraczania granicy.

Tut.by podaje, że pasażerowie ukraińskich linii, które latają na trasie Moskwa-Mińsk-Kijów, nie mieli podobnych problemów.

Bezpośrednie połączenia lotnicze między Moskwą a Kijowem zostały zlikwidowane 25 października 2015 r. Od tej pory pasażerowie latają z przesiadkami, bardzo często właśnie przez Mińsk.

W niedzielę Rosjanie zaatakowali trzy jednostki ukraińskiej marynarki wojennej, które płynęły z Odessy do portu w Mariupolu nad Morzem Azowskim. Do incydentu doszło w pobliżu mostu nad Cieśniną Kerczeńską, zbudowanego przez Rosję po zaanektowaniu Krymu. Według strony ukraińskiej zdarzenie miało miejsce na wodach neutralnych. Moskwa utrzymuje, że Ukraińcy wpłynęli na jej wody terytorialne.

W związku z zaostrzeniem sytuacji parlament Ukrainy zatwierdził w poniedziałek dekret prezydenta Petra Poroszenki o stanie wojennym. Gazeta rządowa „Uriadowyj Kurier” napisała we wtorek, że zacznie on obowiązywać od środy. Faktycznie potrwa on 30 dni i obowiązuje już od 26 listopada. Stan wojenny obejmie obwody przy granicy z Rosją i separatystycznym Naddniestrzem w Mołdawii oraz obwody położone nad Morzem Czarnym i Azowskim.

(Niezależna.pl - artykuł redakcyjny)

Pomijając kwantyfikatory ogólne (Ukraina nie wpuściła Rosjan, hura! Coś w stylu „Słyszałes, Ruscy polecieli w kosmos! – Wszyscy? -Nie, tylko jeden. -To co mi głowe zawracasz”).

Zauważmy, że tekst ten składa się z dwu części – jedna opisuje zupełnie bezzasadne i bezprawne  odesłanie rosyjskich pasażerów, a druga powtórzenie informacji o incydencie w zatoce Kerczeńskiej (a de facto ukraińskiej prowokacji mającej dac powód do wprowadzenia stanu wyjątkowego w krainie U, który to plan powiódł sie Walcmanowi tylko częściowo).

Ta druga informacja/wyjaśnienie ma w zamyśle autora usprawiedliwić odesłanie rosyjskich pasażerów – no i udało się. Szambonurki regularne nurzające swoje głowy w „gazetopolskiej” gnojówce komentują:

Solidarnie:

 Wprowadzić 48 godzinne opuszczenie całej Europy, Skandynawii,W.Brytanii, wszystkim obywatelom Rosji ! Noooo, ale jak to zrobić, jak jest się zależnym od gazu Putina ?

Anonim

Gonić kacapa aż za Ural ! Brawo ! W Polsce też należy uważać na kacapów bo na rozkaz kacapa z Kremla mogą zamienić się w zielone ludziki .To swołocz bandycka .

Opinia odmiennaChopluftmysza44i2

To są właśnie nasi „strategiczni partnerzy” — jednym słowem ukraińska dzicz! Blokują przejścia z Polską, odsyłają Rosjan z lotniska bez powodu — mam nadzieję, że wreszcie wszyscy się od nich odwrócą i zostaną sami na pożarcie Putina...:D

 

W kontrzePutler_Kaputt

..Tylko zapomniałeś wspomnieć o kacapskiej dziczy napadającej na ościenne kraje i statki na wodach międzynarodowych, ruSSki doopolizie !

Podsumowując:

Media red. Sakiewicza od wielu lat są równie konsekwentne w szerzeniu nie tylko ślepej rusofobii, ale też nienawiści do Rosji i Rosjan w najlepszym stylu nazistowskiego „Der Sturmera”, tak jak Wyborcza jest konsekwentna  w swojej nienawiści do polskości i tego, co ją stanowi. A od kiedy prezes Kaczyński jest przekonany, że Putin zabił mu brata, trudno się dziwić ich polityczno-finansowej symbiozie.

Uważam, że media Sakiewicza nie tylko celowo kłamią i manipulują, ale przynosą wstyd i hańbe Polsce i Polakom, ściągając nas do poziomu szamba czy nawet jeszcze niżej, do moralnego i intelektualnego poziomu banderyzmu. 

 

 

zd. redakcyjne fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

 

KOMENTARZE

 • Tylko gumki?
  Ja, żeby tam wejść muszę założyć OP1 i maskę p-gaz. Jak byłeś w wojsku to wiesz o czym mówię :)
 • U SSakiewki piewcy upainy
  nic na Upainę, Porocha napisać nie można, totalna cenzura. Na Putina można pluć do woli.
 • "Völkischer Beobachter" po polsku...
  Co tam Sakiewicz...
  Rachoń to dopiero (i tu mam trudność z określeniem) !!!
  28 listopada w programie telewizyjnym TVP INFO „Minęła dwudziesta" podczas transmisji, na żółtym tle była wyświetlana czaszka z piszczelami, która miała twarz prezydenta Rosji Władimira Putina. Stylizowano ją na wzór trupiej czaszki przyklejanej na puszki z gazem Cyklon B, którym truto Żydów i inne ofiary obozów hitlerowskich w komorach gazowych. Napis „Russia" stylizowano pod runy „SS".
  I kto go przebije ...???
 • Eee no, laureat Orderu bezpieki Ukrainy musi być solidarny z towarzyszami broni!
  Na tych ukraińskich łódkach, byli agenci SBU Ukrainy, kierujący całą akcja.Do czego po aresztowaniu ich przez Rosyjską Służbę Graniczną, sami się przyznali.
  Być może kiedyś, sam pan redaktor będzie brał udział w takiej akcji i jeszcze jednym czynem poprze zasadność przyznania mu w/w orderu.
  Jak powiadał śp. Jan Niwiński " żadna bezpieka , nie daje odznaczeń tylko za pisanie.Wydaj się, że takie odznaczenie stanowi przypadek bez precedensu w historii dziennikarstwa polskiego."

  https://www.salon24.pl/u/marcin-halas/617987,sakiewicz-w-ramionach-bezpieki

  Poza tym musi być dym, bo GP rzęzi, i budżecik czyli nasze podatki musi zabrzęczeć jakąś dotacyjką!!

  https://koduj24.pl/nie-mam-dla-was-pieniedzy-czyli-powazne-klopoty-gazety-polskiej-codziennie/

  https://wiadomosci.wp.pl/gazeta-polska-codziennie-na-skraju-bankructwa-chca-pisac-skarge-do-kaczynskiego-6297832770471553a

  nie pomogły państwowe dotacje na portal puszcza.pl
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/fundacja-naczelnego-gazety-polskiej-jednak-z-dotacj%C4%85-72-mln-z%C5%82-z-pa%C5%84stwowej-kasy/ar-AAzSDzf

  portal też skubnął z naszych podatków, a cooo
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/na-to-ministerstwa-nie-zaluja-pieniedzy-krocie-dla-prorzadowych-mediow/n837cnv


  i tu i tam i kasa płynie!!

  https://oko.press/fundacja-sakiewicza-1-procent-podatku/
  ITD...
 • @trojanka 14:23:29
  Może na NEonek by tak Kaczelnik coś rzucił?
  Wiem... On ma już Huskego na utrzymaniu :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:38:46
  Myślisz???ja myślę,że kilka źródełek bije , dla kilku tutaj osobników płci obojga!!
  Neonek nie jest na liście, być może niebawem będzie!!
  to od Kacapa z Moskwy;
  skandal jak nie wiem co, brygada Antoniego plus Tomasz z SBU, z gamoniem który też posiadł Hejke powinni lecieć nach Moskau i zedrzeć to!!
  https://www.wykop.pl/wpis/23758207/przeczytalem-informacje-ze-rachonie-wzial-slub-z-n/


  Kacap z Moskwy


  @KacapMSK
  23 godz.23 godziny temu
  Więcej
  Weczor. Moskwa. Ul. Gilarowskiego. Bar "O ciom goworiat". Wszystko na miejscu.

  https://pbs.twimg.com/media/DtLaE8dWsAARsPy.jpg
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:38:46
  A propos ja przypuszczam, że nie miłość do pana Prezesa/a szkoda, bo fajny gość, tak jak ja lubi koty/ i spółki, a tylko i wyłącznie chodzi o to, że jedynie słuszna partia...."robi laskę" naczelnikom znad Potomaku i ich nadzorcom rodakom znad Morza Nieżywego.!Tylko i wyłącznie!!!gaz, broń i ustawa 447!!dlatego taka obrona pisu---
  Agencja wymaga, agencja płaci!!
 • Biorąc
  Pod uwagę, że Sakiewicz rozmawiał z Lepperem a Lepper niedługo potem odszedł w zaświaty, to niewątpliwie ten pierwszy mósiał czegoś się dowiedzieć że słynnego spotkania obydwu panów. Nie słyszałem, aby policja i prokuratura nękała p Sakiewicza w tej sprawie. Także nie tylko SBU, ale być może ,,nasza,, abwera ...prowadziła naczelnego GP. Prowadziła do sukcesu, oczywiście.
 • Poroch zamyka granicę dla Rosjan w wieku 16-60 lat.
  Jednocześnie powinien zamknąć granicę dla Ukraińców opuszczających kraj, uciekających do Polski w tych samych parametrach wiekowych a nawet wezwać tzw "studentów" z Polski do powrotu no bo niby kto będzie bronił ich zbankrutowanego już państwa i jego samego?
 • McD
  Rosja zrobi to samo, i w efekcie prawie 6 mln obywateli Ukrainy zostanie albo bez pracy, albo nie wrócą do Ukrainy, bo będą się bać, że już nie wrócą do pracy w Rosji. Reżim Kijowski coraz bardziej kopie pod sobą dołek... Nie dość, że ludziom będzie ciężko przeżyć zimę, bo podwyżki drastyczne na gaz i ciepłą wodę, to jeszcze teraz zamkną im możliwość pracy w Rosji. No chyba, że za takie "luksusy" skakali na Majdanie?
 • McD
  Ukraina czeka, UE milczy. Przewodnicząca Komisji Spraw Zagranicznych Rady Najwyższej Anna Gopko skrytykowała Unię Europejską i G7 za brak poparcia dla Ukrainy po incydencie w Cieśninie Kerczeńskiej. Deputowana powiedziała o tym na antenie ukraińskiego „Piątego kanału”. Czy Ukraińcy myślą, że są pępkiem świata i będą wszystkimi kręcić według swojego widzimisię? Mylą się, biedacy. Powinni zstąpić na ziemię i uświadomić sobie, że nie ma chętnych by za Ukrainę ginąć (nawet Ukraińcy tego nie chcą).
 • Minister Czaputowicz: Jadę do Kijowa wyrazić solidarność z państwem ukraińskim
  A może by tak szabesgoju z UW i sieroto po Geremku Czaputowicz wyrazić "solidarność z Ukrainą" dopiero po uregulowaniu statusu lwów na cmentarzu Orląt Lwowskich? Za każdym razem gdy ten człowiek gdzieś jedzie albo zabiera głos to aż się boję co on nawywija. Bardzo słaby minister. Czaputowicz tylko proszę nie mówić o morzu "Azorskim", bo to jest morze Azowskie! Nie robić Polsce obciachu. Nie mogę patrzyć na tą karykaturę ministra. Ma minę jakby dostał z liścia i zastanawiał się czy dostanie jeszcze raz. Niech Czaputowicz nigdzie nie jeździ, jeżeli nie chce jak zawsze czegoś spierdolić! Czego się nie złapie, to spieprzy. Niektórzy już tak mają, on powinien siać chwasty na trawnikach wtedy ani jeden by nie wyrósł!
 • TVP i Radio 24 dostały sie w łapy siepaczy żydo-banderowskich !
  TVN to żydowsko-lewacka propagandówka wroga Polsce i Polakom stacja

  TVP Radio 24 to żydo-syjonistyczne stacje wrogie Polsce i Polakom


  Słowianie ! co te wrogie stacje rózni ? klasa rózni te propagandówki żydowskie !
  TVN uprawia chamską wrogą propagandę ale w białych rękawiczkach !

  TVP też uprawia chamską anty-polską propagandę ale bez klasy ! bo większość w TVP i w Radiu 24 to żydowskie prostaki be klasy !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Drogi Autorze
  Polecam p. Nikt z marszałkiem Terleckim. Około 50s. W zasadzie nawet komentarza ni potrzeba
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:38:46
  A Husky sie ceni
  To jednak kosztuje
  8-))))))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:38:46
  I Hasku i Talbotu i Żdzichu.
 • Dlaczego ten szmatławiec nazywa się "Gazeta Polska".
  Ta nazwa jest równia fałszywa jak np "Dojcze Bank"...
  jedno i drugie są żydowskie...a nie żadne Polskie czy "Dojcze"

  Gazeta powinna s~ie nazwać "żydowsko-banderwska gazeta antypolska".
  albo krócej "Gazeta anty Polska"
  Podobnie jak bank powinien się nazywać "żydowski bank w Niemczech".

  U globalnej mafii żydowskiej kłamstwo zaczyna się pod samych fundamentów ichnich instytucji ...kłamliwe, mylące nazwy.

  To powinno być karane .. ale w żydowskiej kolonii, nie jest.
 • Żadnych złudzeń, panowie. O polskich nadziejach i ontologicznej afazji. Pan Nikt - Tomasz Gryguć
  https://youtu.be/jmfQFIEXShw
 • @trojanka 14:49:27
  MSZ Niemiec: Ukraina chciała wciągnąć nas w wojnę z Rosją. Ukraina próbowała wciągnąć Niemcy w wojnę z Rosją, powiedział były szef niemieckiego MSZ Sigmar Gabriel w wywiadzie dla telewizji N-TV. "Myślę, że w żadnym wypadku nie powinniśmy pozwolić Ukrainie na wciągnięcie nas w wojnę z Rosją, a Ukraina próbowała to zrobić" powiedział dyplomata, komentując prowokację Kijowa w Cieśninie Kerczeńskiej. >A ja chciałbym nieśmiało zwrócić uwagę, że Ukraina przez od ponad 25 lat swojego istnienia "nie zdążyła" potwierdzić swoich granic w traktatach międzynarodowych. Z Rosją z Polską, Węgrami, Rumunią, Mołdawią, etc..Bo wg. ONZ i prawa międzynarodowego takie "państwo" jak Ukraina nie istnieje i ciągle jest częścią ZSRR czyli dzisiejszej Federacji Rosyjskiej. Od czterech lat Ukraina próbuje wciągnąć Zachód, NATO, USA, i Polskę w wojnę z Rosją. Co tam Niemcy. Wypowiedzi Tuska i Dudy jednoznacznie wskazują na wsparcie ze strony UE i Polski dla Poroszenki. Administracja UE to nieobliczalni psychopaci. Ukraina ostatnimi czasy chce coraz to więcej. A najbardziej to Ukraina czyli ich oligarchowie lubią pieniądze. Nie gardzą żadnym datkiem od przyjaciół. Ale nie tylko. Ukraińcy mieli w planach zamknięcie Bosforu, wypowiedzenie wojny Rosji przez NATO, inwazję na Krym, zablokowanie Gazociągu Północnego. To tylko niektóre pomysły naszych banderowskich "przyjaciół" z Kijowa.
 • @Oscar 13:22:51
  To tylko reaktywacja t ej starej, a o tej starej poczytaj w Wuju Google dlaczego powstała, i przez kogo oraz za czyje pieniądze oraz do kogo była skierowana, przeżyjesz szok. Ona z Polską ma tyle wspólnego co ja z rabinem..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031