Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1917 postów 2770 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

J. Wasiukiewicz: Wymieniają Polaków na Ukraińców i Azjatów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kaczyński już się nie boi, że imigranci przyniosą jakieś choroby.

Wpis Jerzego Wasiukiewicza naPejsie :

Miejsce Polaków, którzy wyemigrowali „za chlebem”, już jest skutecznie zapełniane przez imigrantów z Ukrainy i Bliskiego Wschodu. Liczby są szokujące, bo PiS, który do Sejmu wjechał między innymi na sprzeciwie wobec ściągania do Polski imigrantów, ściąga ich teraz na potęgę.

7-12 tysięcy imigrantów chciała ściągnąć do Polski Platforma Obywatelska, zgadzając się na takie żądania Unii. Wielu polityków PiS głośno lamentowało, a prezes Kaczyński mówił nawet o zagrożeniach chorobowych. Dzisiaj ten sam Kaczyński otworzył granice nie tylko dla Ukraińców, ale również dla przybyszów z Bliskiego Wschodu i Azji. I tych przybyszów z tamtych rejonów nie jest 12 tys. ale kilka, kilkanaście razy więcej. Tylko w tym roku PiS ściągnął do Polski ponad ćwierć miliona imigrantów z całego świata!

To przypomnijmy teraz słowa prezesa PiS, kiedy rządziła koalicja PO-PSL co wówczas o masowej imigracji mówił Kaczyński:

– Czy te informacje o jakichś porozumieniach odnoszące się do sprowadzenia do Polski stu tysięcy muzułmanów – czy to jest prawda? Powinien odpowiedzieć minister zdrowia dlatego, bo to są także kwestie związane z różnego rodzaju w tej sferze. Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie. Cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu. Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, a mogą tutaj być groźne. To nie oznacza, żeby kogoś dyskryminować, ale sprawdzić trzeba.

Dzisiaj minister zdrowia, jeśli coś mówi – to o zagrożeniach ze strony „antyszczepionkowców”, a nie ze strony imigrantów, którzy mogą przynieść jakieś choroby. A śmiałby powiedzieć tylko coś złego na imigrantów. Prezes PiS szybciutko by go zdymisjonował. Jarosław Kaczyński już się przestał martwić o nasze zdrowie. I o to, że tylu Polaków wcześniej wyemigrowało z Polski.

Źródło:dzienniknarodowy.pl

PS

Jako komentarz, wycinek z reportażu o Marszu Polski Niepodległej we Wrocławiu:

„Był wśród zatrzymujących [chodzi o zaaresztowanie trzech banerów] pewien osobnik, jakby to delikatnie ująć – jak mu pogrzebać w narodowości, to wyszłoby ciekawie. A raczej – multikulturalnie. Jakoś to pochodzenie było bardzo odczuwalne w sposobie podejścia do zatrzymanych.

To powyższe zdanie ma swój głębszy podtekst. Dotyka kwestii migracyjnej, a w zasadzie ich następstw. Za 20 – 30 lat to może być dużo poważniejszy i dużo szerszy problem”.

Zawprawo.pl

Pamiętam, że komentując brutalność policji wobec uczestników MN za rządów PO wiele osób zwracało uwagę na nadreprezentację szczególnej mniejszości narodowej wśród mundurowych, jako że trudno byłoby inaczej wytłumaczyć autentyczną nienawiść na widok polskiej symboliki narodowej. Dalsze zwiększanie tej nadreprezentacji zawdzięczać będziemy już nie niemieckim jurgieltnikom i folksdojczom z PO, ale pisowskiej neo-sanacji, póki co całkiem skutecznie skrywającej swoją antynarodową politykę pod fałszywym przebraniem patriotyzmu. 

KOMENTARZE

  • PiS to globaliści. Budują kraj dla imigrantów
    https://www.youtube.com/watch?v=3lbn2Wg5KZk&t=15s
    Nie mogłam do końca wysłuchać tej rozmowy, bo się zbyt zdenerwowałam na tych parchatych oszustów. Pani Joanna Teglund pracowała w urzędzie d/s imigracji w Szwecji. Z jej wypowiedzi wynika, że w Polsce realizuje się ten sam scenariusz z poprawkami. PiS otworzył wszystkie kanały dla imigracji. Nadzieje Polaków, że pojadą stąd na zachód są płonne, bo zasiłki na dzieci są porównywalne z zachodnimi w stosunku do cen i jest bezpieczniej. PiS podpisuje umowy emerytalne z różnymi krajami, z przywilejami dla imigrantów. Bogaty ZUS? W praktyce lekarze orzecznicy ZUS poważnie chorym Polakom każą pracować "nie jest niezdolny do pracy". A jak trafi się uczciwy orzecznik, to ZUS się odwołuje i komisja lekarska zmienia decyzję lekarza orzecznika. Ukrainiec, Turek, Uzbek czy Filipińczyk nawet na emeryturę będzie mógł przekimać kilka miesięcy, a jak zachoruje, to rentę dadzą mu bez zastanawiania, aby się nie narażać na pomówienia o rasizmy czy inne przezwiska.
    Szpiale w Polsce nie mają pieniędzy, bo zaproszeni przez kaczora są leczeni za darmo a NFZ nie ma naa refundacje. Słuchałam w radiu kuriozalnej wypowiedzi dyrektora jakiegoś szpitala, że NZF zwraca im za lek nie wprowadzony jeszcze do obrotu, bo ma być tańszy od praktycznie stosowanego przy leczeniu poważnego schorzenia (jakiś rak limfatyczny). Rząd zabronił pod grożbą wywalenia wypowiedzi na temat stanu imigracji do Polski. Dla zachowania wizerunku w oczach lemingowatych, latają do kościołów i udają pobożnych. Już i policja ma się folgować z podawaniem przestępstw popełnianych przez nachodżców. Kłamliwe, obślizgłe towarzycho pisiewskie.
  • @wercia 19:36:20
    ps. oni są grożni dla Polaków. Dudasz (poczciwie uśmiechnięty Maliniak) na pytanie słuchacza RM czy i kiedy wprowadzą dobrowolność szczepień, odpowiedział twardo, że nigdy, bo szczepienia są potrzebne. Sam nawet rozmawiał z lekarzem (może to lobbysta tych szczepionek?)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031