Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1832 posty 2204 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Leszek Żebrowski na Twitterze o Marszu Niepodległości.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Medium, jakim jest „świergolnik”, wymusza zwięzłość i niejednokrotnie nie pozwala na rozwinięcie myśli, ale przecież „mądrej głowie dość dwie słowie”.

Cytuję z kolejnych wpisów:

Gdyby PAD, PMM etc. byli uczciwi, to poszliby w MN jak wszyscy Polacy. I zapewniliby MN bezpieczeństwo (bo Polakom ze strony MN nic nie grozi).

...

Kto krzyczał u zarania Niepodległości na ulicach: "precz z krzyżem", "precz z białą gęsią"? I kto dziś jest ich spadkobiercą, kto jest po której stronie? Mamy do czynienia z niszczeniem MN,bo to jest wielka inicjatywa oddolna,z której jesteśmy dumni!MN to nie faszyzm, nie hańba.

 

(komentarz czytelnika:

Dokładnie.KTO strzelał zza węgła do zwolenników NIEPODLEGŁOŚCI w roku 1918 w Warszawie?)

...

Moja wypowiedź o MN dla Radia WNET: Leszek Żebrowski o zapowiadanym Marszu Niepodległości pod auspicjami Andrzeja Dudy: „Jedynym rozsądnym wyjściem byłoby to, gdyby prezydent, premier i ministrowie weszliby na czoło tego Marszu”.

 

Pan Leszek Żebrowski ma oczywiście rację, ale:

Gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem – podejrzewanie władz warszawskich o uczciwość jest co najmniej nieroztropne. Dla rządzącego „establiszmętu” czy jak to ujął Robert Biedroń, przepraszam za wyrażenie, „duopolu”, wrogiem jest organizująca się siła spoza okragłostołowego układu czyli środowiska kresowe i narodowe, a nie ta czy inna partia systemowa. Najlepszym przykładem są niedawne wybory samorządowe w Przemyślu, wygrane przez kresowian czyli patriotów polskich, a nie partyjnych. Byłoby wspaniale, gdyby „prezydent, premier i ministrowie weszli na czoło tego Marszu”, tylko, że byłoby to rozsądne z punktu widzenia Polski, ale już niekoniecznie z punktu widzenia PiS-u. Sama formacja PiS-u nie jest ani narodowa, ani patriotyczna, a raczej masońsko-sanacyjna. Dlatego też zarówno współudział PiS-u w MN jak i dopuszczenie do jego przeprowadzenia w tradycyjnej formie byłyby jednakową klęską wizerunkową . Stąd prosty plan jego przechwycenia, w czym być może mimo woli (albo i świadomie?) pomogła im „chytra baba z ratusza”, por.

Wp.pl: wojewoda mazowiecki chciał rozwiązać MN. Uprzedziła go HGW

(por. też sprawiające wrażenie „dogadanej” wypowiedzi pani Ewy Gawor z ratusza:

Zdaniem dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Ewy Gawor: „Nawet jeśli wyrok sądu będzie korzystny dla Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, to i tak nie może się on odbyć, bo administracja państwowa zajęła trasę na swoje potrzeby”. )

Nie ma watpliwości, ze to wszystko jest najzwyklejszym kurewstwem od początku do końca, ale zobaczmy, jakie będą tego rezultaty:

PiSowi nic od tego nie przybędzie - niby wydymali narodowców, ale w sposób tak niezdarny i prostacki, że kolejnym ich zwolennikom spadną łuski z oczu.

Narodowcom nic nie ubędzie i z tegorocznym marszem będzie być może trochę jak ze starym dowcipem o Katowicach i Stalinogrodzie („to poproszę bilet do Stalinogrodu, a ja i tak pojadę do Katowic”, por. Jak Katowice zamieniono na Stalinogród). Co więcej, należy się spodziewać przyśpieszonego przepływu dotychczasowych zwolenników PiS-u tudzież osób niezdecydowanych w kierunku środowisk narodowych.

Prócz straży MN, porządku pilnować będzie wojsko, a więc da Bóg, że zamiast sierot po (jakże swego czasu potrzebnej i uzasadnionej) „Akcji Wisła” w policji, porządku dopilnują Polacy w mundurach Wojska Polskiego.

Kolejny wcale nie tak subtelny plan pruskiej Adolfiny z Berlina znów spali na panewce, bo żydokomuna, jurgieltnicy i folksdojcze będa próbowali blokować marsz oficjalnie rządowy (w którym być może między prezydentem a premierem będzie kroczył sam Jojne Daniels), a nie marsz „polskich faszystów”,przed którym co strachliwsi musza się chowac po toaletach. Podobnie będzie z oficjalnym przekazem w świat, w tzw. międzynarodowej prasie (czytaj w mediach żydowskich i niemieckich).

Rozumiem rozgoryczenie organizatorów, ale jestem pewien, że po opadnięciu emocji, kiedy wypłyną informacje o tym, jakie szykowano nam prowokacje, jeszcze będą wdzięczni Opatrznosci, że tak a nie inaczej pokierowała tegorocznym wydarzeniem.

Jedynymi, którzy będą zalewać się łzami tudzież wściekle zaciskać pięści, będzie kierownictwo TVN-u, a już szczególnie, jak tym razem policja wyłapie prawdziwego podpalacza zdezelowanego wozu transmisyjnego tej stacji i nie da się już tego zwalić na „kiboli”.

 

  

KOMENTARZE

  • No i wychodzą na jaw zamysły serc wielu
    http://dzienniknarodowy.pl/morawiecki-senior-marsz-prezydencki-zaprasza-gronkiewicz-waltz-schetyne-czarzastego/

    - szkoda, że Cze-Kiszczak nie żyje, bo tez byłby zaproszony ... i tylko zapomniano zaprosić narodowców i organizatorów MN ... co poniekąd było do udowodnienia
  • @Autor
    Trzeba im przypomnieć bo Przy stadionie zapomnieli postawić trybuny honorowej na której ustawiła by się wierchuszka PIS-u i Kancelari Dudy.
    Wojsko jak za komuny milicja obywatelska będzie wypatrywać nieprawomyślnych haseł i transparentów i wyciągać z tłumów osobników prosto do suk i więźniarek.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031