Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2195 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wszystkim delikacikom, którym śmierdzi ONR ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... jakoś nie przeszkadzają probanderowskie ekscesy na Ukrainie. [zdumiewająco zdroworozsądkowy felieton na PiSowskim portalu WAZELINA].

„Chęć wpasowania się w dominujący nurt czasami grozi schizofrenią. Dobrym przykładem jest postawa polityków PO i Nowoczesnej wobec brudnego nacjonalizmu. Tego prawdziwego, jak i urojonego.

[Autor w tej wyliczance zapomniał o PiS-ie, a w tej, jak i w wielu rzeczywiście istotnych sprawach PiS niczym nie różni się od PO, poza może retoryką - PO i PiS oferują ten sam towar i tylko mają inny "target market" czyli rynek docelowy, a co za tym idzie nalepiają inne etykiety - McG]

 

Oto gdy chodzi o apologię nacjonalizmu ukraińskiego, nasyconego pogańskim kultem krwi, uznającym zbrodnię za fundament państwowości, wówczas oświecone jaśniepaństwo z wszelkich ośrodków, stowarzyszeń i partii demokratyczno-liberalnych wstydliwie odwraca wzrok i półgębkiem mówi o potrzebie „zrozumienia ukraińskiej wrażliwości”. W końcu Ukraina to nasz bufor, trzeba uszanować jej unijne aspiracje, wesprzeć Kijów w prozachodnich dążeniach, itp., itd. Można nawet przymknąć oko na trawiącą wszystko korupcję i oligarchizację kraju. Przekaz ma się zgadzać. Wujek Soros może być zadowolony.

A co w przypadku polskiego nacjonalizmu, który z samej definicji nie powinien tak przerażać rodzimych guwernerów dobrego smaku? No, tu już jest gorzej. Wszystko śmierdzi! A to falanga za bardzo przypomina swastykę, a to koszule ONR-owców za bardzo kojarzą się z hitlerjugend, a szyk maszerujących przypomina… nazistowskie wiece (sic!).  [Wg TVN, „Bóg, Honor, Ojczyzna” to przejaw agresji i nienawiści -McG]. Można przyczepić się do wszystkiego. A że chcieli uczcić ofiary III Rzeszy? Źle. Oddać hołd pomordowanym w Rzezi Woli? Też niedobrze.

Na naszych oczach odbywa się kreacja wroga. Wbrew faktom, wbrew logice. Byle go stworzyć i wskazywać jako przyczynę zła wszelkiego. W końcu o czymś taki Rabiej czy Trzaskowski muszą trąbić w sezonie ogórkowym. A zdrowy rozsądek? Najwyraźniej od niego również można odpocząć”.

 

Autor: Aleksander Majewski

Źródło: wPolityce.pl

 

Jak słusznie powiada nasz skarb narodowy, profesor Jerzy Rober Nowak, który zdecydowanie zerwał z PiS-em, popiera narodowców a nawet kandyduje w wyborach samorządkowych z ich listy nr 7, i w PiS-ie są uczciwi ludzie, którzy z przerażeniem patrzą na politykę Mateuszka-Kłamczuszka, który robi nam z Polski Polin i drugi Bangladesz.

Jak to historia lubi się powtarzać – była dawna Rzeczpospolita rajem Żydów i piekłem chłopów, no i znowu będzie rajem Żydów, dojną krową dla rezunów i bisurmanów oraz piekłem Polaków.

A co do drugiego Bangladeszu, batalia o przyszłość świata przebiega dziś m.in. na froncie wysokich technologii, stąd obawa wyrażona ostatnio przez wiceprezydenta USA, Mike’a Pence’a, wobec sztandarowego programu Chin jakim jest rozwój sztucznej inteligencji.

Mateuszek Kłamczuszek ulegając presji Niemiec oraz dużego bisnesu w Polsce oraz aktywnie sprowadzając coraz tańszych imigrantów, nie tylko przerzuca koszty z nimi związane na następne pokolenia (dziś Janusz biznesu czyli taki Cezary Kaźmierczak ma taniego robotnika z Banderlandu, ale już 500+ na jego rodzinę nie zapłaci tenże Kaźmierczak, a my wszyscy z naszych podatków). Błyskawicznie zmienia to strukturę etniczną Polski, rozbija naród, cieszy się nie tylko Soros ale i tłusta krowa w Berlinie, a w piekle rechocze Coudenhove-Calergi. Co więcej, napędzanie sztucznej koniunktury tanimi robotnikami nie tylko powoduje grzęźnięcie Polaków w pułapce niskiego dochodu i dalsze wypychanie Polaków z Polski, ale jeszcze bardziej przesuwa ciężar gospodarki w kierunku niskich technologii i prac niewykwalifikowanych – oderwani od święconych siekier i noży Ukraińcy oraz „bliscy nam kulturowo” Filipińczycy nie przyjeżdząją tutaj bynajmniej by projektować komputerowe procesory kwantowe. Kiedy Czesi i Wegrzy rzeczywiście stawiają na wysokie technologie, które potrzebują pracowników wykształconych i wykwalifikowanych, nasz Mateuszek Kłamczuszek mówi wprawdzie to samo, a w tym samym czasie robi dokładnie odwrotnie.

PS

Naczelnik Państwa, prezes Kaczyński wyraził ostanio nadzieję, że 11 listopada wszyscy pójdziemy w jednym, zgodnym marszu. Nie ma sprawy, jeśli pan Kaczyński przyjdzie na organizowany przez narodowców Marsz Niepodległości w stolicy, to będzie mile widzianym gościem – i on, i nawet chcący delegalizować ONR minister od walki z „polskim faszyzmem”, Joachim Brudziński ... choć osobiście wolałbym, żeby raczej ze swoimi chłopakami przypilnował w tym dniu byłego ministra Sienkiewicza, gdyby ten chciał po raz kolejny podpalić jakąc budkę przy ruskiej ambasadzie.

PS 2

Z cyklu „Z kamerą wśród zwierząt”

„Boję się ONR-u. Widzę, jak są agresywni, zdeterminowani w stronę, której nie rozumiem - wyznała w wywiadzie Krystyna Janda”.

-Danuśka! To ja, Zbyszko!

-Bojam się ... 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031