Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Rząd warszawski kłamie i sprowadza bisurmanów.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wiceminister Paweł Chorąży („polscy repatrianci są za drodzy do sprowadzenia i nie znają języka”) wyleciał z rządu nie za arogancję, a za ujawnienie tajemnicy rządowej.

Nic dziwnego, że premier Morawiecki był wściekły na takiego paplę.

Grzegorz Braun od lat konsewentnie używa sformułowania „rząd warszawski i prezydent belwederski” od miejsca urzędowania – za przeproszeniem – organów (jak w starym dowcipie o milicjantach „A organ? Organ przy telefonie!”) czyli osobników często podejrzanej konduity sprawujących w Polsce zewnętrzne znamiona władzy.

Największym problemem „umiłowanych przywódców” zdaje się być zatajanie przed Polakami swoich zobowiązań pozaciąganych wobec starszych i mądrzejszych (strasznych i koszernych?), takich jak np. podpisanie deklaracji z Marrakeszu z maja br., którą jakaś szwajn ujawniła miesiąc później.

Jak za Krzysztofem Bosakiem z Ruchu Narodowego podaje portal Magna Polonia:

Co innego politycy PiS mówili w kraju, a zupełnie co innego w trakcie rozmów z zagranicznymi politykami. Oto 22 lipca 2017 roku media w Bangladeszu poinformowały o porozumieniu zawartym podczas spotkania z udziałem ministra spraw zagranicznych Bangladeszu Szachriara Alama oraz ministra ds. rodziny, pracy i opieki społecznej RP Elżbiety Rafałskiej i wiceministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Grzegorza Witkowskiego.

Zawarte wówczas porozumienie dotyczyło utworzenia wspólnej grupy roboczej ds. migracji wykwalifikowanych pracowników oraz współpracy w dziedzinie gospodarki morskiej, Czy ktoś o tym w Polsce informował? Przypomnijmy, że o porozumieniach zawieranych z agencjami z Uzbekistanu dowiedzieliśmy się z rosyjskojęzycznych portali uzbeckich.

Portal „Migration News” z Bangladeszu pisał w kwietniu 2017 roku:

„Polska minister poinformowała, że jej rząd wydał w zeszłym roku [tj. w roku 2016] 760 zezwoleń na pracę dla zainteresowanych wykwalifikowanych pracowników z Bangladeszu i że jest on otwarty na omówienie dalszych możliwości współpracy w tym zakresie. W tym kontekście minister Alam zaproponował utworzenie Wspólnej Grupy Badawczej w celu zbadania korzystnej dla obu stron współpracy w dziedzinie migracji wykwalifikowanych pracowników, na co polska minister natychmiast się zgodziła.”

Minister Rafalska miała przy tym zapewnić, iż podejmie działania na rzecz przyspieszenia rozpatrywania wniosków wizowych dla obywateli Bangladesz. Dodajmy, że Bangladesz jest państwem, w którym zdecydowanie dominuje ludność muzułmańska.

(patrzB'desh, Poland for joint working group on migration).

Jak widać, warszawski rząd “płomiennych obrońców interesu narodowego” niczym nie różni się od poprzedniego rządu „zdrajców i zaprzańców”, co więcej, akceptowana przez panią Kopacz na metr w dół kwota 7 tys. uchodźców była kroplą w morzu tego, co po cichu i w tajemnicy przed Polakami sprowadza rząd obecny.

Być może dzięki Miłosierdziu Bożemu obecny rząd warszawski nie pozostawi po sobie lejów po rosyjskich bombach atomowych, ale z pewnością zostawi nam na najbliższe dziesięciolecia setki tysięcy roszczeniowych rezunów ukraińskich i muzułmańskich, Polaków w pułapce niskiego dochodu, Żydów we władzach Judeopolonii pod szyldem „międzymorza” oraz niespłacalne zadłużenie.

 

  

KOMENTARZE

 • Witold Gadowski: Zatrzymać inwazję Ukraińców i Azjatów na Polskę Ostatnia aktualizacja: 2 październik
  Optymista!!!

  http://www.nacjonalista.pl/2018/10/02/witold-gadowski-zatrzymac-inwazje-ukraincow-i-azjatow-na-polske/

  Kłamią za strachu??przed wyborami!!


  Strona migracje.gov.pl zniknęła – awaria czy celowe działanie?

  https://www.magnapolonia.org/strona-migracje-gov-pl-zniknela/


  Osobiście potwierdzam całe tabuny imigrantów Arabo i Hinduso podobnych, oraz Murzynów..zakwefione kobiety ... na ulicach, marketach, sklepach. Kupują gary, patelnie, pościel, ręczniki, czyli do urządzania domu.
  Małe dzieci też są po 3 i 4 sztuki, starsze babcie i starsi mężczyźni.
  Również młodzi "ze smartfonami" snują się po Katowicach Sosnowcu, Krakowie/gdzie bywam i widzę/w godzinach "pracy".Czują się znakomicie w Polsce, do telefonu wydzierają się na cały tramwaj, rozsiadając się natychmiast po wejściu.Czyli NIE pracują.
  ILE Polak musi zapłacić takiemu "uchodźcy"co miesiąc, żeby miał na wszystko co chce???
 • @trojanka 12:29:00
  W Warszawiwie jest tak samo. To na początek, aby przyzwyczaić Polaków do różnorodności, potem przyjadą zarządcy właściwi. Będą dysponowali ponad 300 mld $ wyrwanego majątku Polakom i wieloma nieruchomościami. W razie zamieszek porządku przypilnują chłopcy z Fort Tramp
 • @zbig71 13:41:35
  Może też dziewczynki z Fort..Theresa????


  Trzech żołnierzy z tej samej bazy , którzy urodzili się mężczyznami, zmieniło płeć,...
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-6247957/THREE-soldiers-Army-base-born-male-change-gender.html


  No musi wzrosnąć nam składka na NFZ..żeby imigranci i uchodźcy mogli się leczyć i swoje dzieci.No na tropikalne choroby to dużo wypadnie...
  https://gazetalekarska.pl/?p=42769

  https://www.prawo.pl/zdrowie/szpitale-traca-na-pokrywaniu-kosztow-leczenia-nieubezpieczonych,294757.html
 • PiS kłamie!!!
  https://kresy.pl/publicystyka/pis-klamie-rzad-zupelnie-nie-kontroluje-imigracji-do-polski/
  "Jako były pracownik Urzędu do spraw Cudzoziemców decyduję się w interesie społecznym i pod nazwiskiem odsłonić przed opinią publiczną stan rzeczy, za który społeczeństwu polskiemu może przyjść zapłacić bardzo wysoką cenę – pisze Marcin Skalski."
  Warto przeczytać...
 • @trojanka 13:53:37
  Łał!!! No żyć nie umierać!
  Będziemy Ellojami Morloki już przybywają!
 • PO z przybudówkami to armia zdrajców i złodziei
  PiS z przybudówkami to armia zdrajców i oszustów.
  I jedni i drudzy to okupanci, którzy stworzyli taki system prawny, że spoza kliki nikt nie może przejąć władzy.

  Polska multi-kulti: https://www.youtube.com/watch?v=S-Cm6KxDJCs
 • @trojanka 12:29:00
  Straż graniczna szkoli pracodawców, którzy chcą lub zatrudniają cudzoziemców. Warmińsko-mazurska straż graniczna prowadzi szkolenia dla pracodawców, którzy zatrudniają lub chcą zatrudnić cudzoziemców. Najbliższe szkolenia odbędą się w Gołdapi i Szczytnie - podała rzecznik prasowa warmińsko-mazurskiej straży granicznej.
  Jak podała PAP rzecznik prasowa warmińsko-mazurskiej straży granicznej Mirosława Aleksandrowicz, podczas szkoleń pracodawcy są informowani o wszelkich aspektach związanych z zatrudnianiem cudzoziemców. "Na te spotkania przychodzą też i sami cudzoziemcy, którzy chcą legalnie w Polsce pracować" - podała PAP Aleksandrowicz i przyznała, że straż graniczna weryfikuje pracodawców pod kątem wywiązywania się z ich zobowiązań. "Jeśli okaże się, że pracodawca nie płacił wcześniej pracownikom z zagranicy i odnotowano to dwa razy, wówczas nie uzyskuje on zgody na zatrudnianie cudzoziemców" - podała PAP Aleksandrowicz.

  Rzecznik straży granicznej przyznała, że o porady w kwestii zatrudniania cudzoziemców do warmińsko-mazurskiego oddziału tej służby wracają się też pracodawcy spoza regionu. "Warto to robić, bo my chętnie służymy radą" - dodała.

  Ze statystyk Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej wynika, że ok. 30 proc. zatrudnionych w regionie cudzoziemców pracuje niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Takie dane utrzymują się od dwóch lat.

  Od stycznia w regionie straż graniczna skontrolowała zatrudnienie 2 800 cudzoziemców i stwierdzono, że ponad 790 obcokrajowców pracowało do końca września br. niezgodnie z obowiązującymi przepisami. Funkcjonariusze nałożyli za to 55 grzywien (mandatów) na kwotę ponad 22 tys. zł, a sądy z Warmii i Mazur wymierzyły kontrolowanym wcześniej przedsiębiorcom grzywny na kwotę ponad 115 tys. zł.

  Aleksandrowicz podała, że straż graniczna kontrolowała pracodawców na terenie powiatów: olsztyńskiego, iławskiego, bartoszyckiego, ełckiego, gołdapskiego, mrągowskiego, braniewskiego oraz kętrzyńskiego.

  Głównie powtarzającymi się naruszeniami przepisów były: praca bez wymaganego zezwolenia bądź oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy oraz praca na innych warunkach niż określone w zezwoleniu lub oświadczeniu. Branże, w których stwierdzono nieprawidłowości, to firmy zajmujące się pośrednictwem pracy oraz transportem, budownictwem, rolnictwem i turystyką.

  Najczęściej nielegalnie wykonującymi pracę byli obywatele Ukrainy, a następnie Białorusi i Mołdawii.
 • @trojanka 12:29:00
  "Ten projekt nie gwarantuje Polsce bezpieczeństwa". Premier Morawiecki odstąpi od umowy ONZ? Będę rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu odstąpienie od porozumienia Global Compact ws. migracji(GCM), którego podpisanie miałoby nastąpić w grudniu w Marrakeszu - powiedział podczas szczytu G6 w Lyonie minister spraw wewnętrznych i administracji, Joachim Brudziński. Dodał, że porozumienie "może stanowić zachętę do nielegalnej migracji".
  W Lyonie odbywa się szczyt grupy G6, zrzeszającej najbardziej zaludnione państwa Unii Europejskiej. W sesji poświęconej nielegalnej imigracji i przeciwdziałaniu terroryzmowi, Polskę reprezentował minister spraw wewnętrznych i administracji, Joachim Brudziński.

  Minister podtrzymał stanowisko polskiego rządu, że najefektywniejszą pomoc dla ofiar konfliktów zbrojnych można nieść na miejscu i dlatego Polska kieruje humanitarne wsparcie do Iraku i Syrii.

  W kwestiach bezpieczeństwa migracyjnego, minister Brudziński zapowiedział, że będzie rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu odstąpienie od globalnego porozumienia ws. migracji.

  - Będę rekomendował premierowi Mateuszowi Morawieckiemu odstąpienie od porozumienia Global Compact (GCM), którego podpisanie miałoby nastąpić w grudniu w Marrakeszu

  - powiedział Brudziński.

  - Naszym zdaniem projekt porozumienia GCM nie gwarantuje bezpieczeństwa dla Polski. Może również stanowić zachętę do podejmowania nielegalnej migracji. Porozumienie GCM jest sprzeczne z priorytetami polskiego rządu, którymi są bezpieczeństwo polskich obywateli i utrzymanie kontroli nad przepływami migracyjnymi

  - dodał.

  GCM ma być porozumieniem, które całościowo ureguluje kwestie migracyjne. Pojawiają się w nim apele do zwiększenia możliwości legalnej migracji, ułatwienia łączenia rodzin, ale także m.in. do ograniczenia izolacji migrantów i umniejszenia roli deportacji kosztem dobrowolnych wyjazdów. Krytycy porozumienia twierdzą, m.in. że nieszczególnie skupia się ono na kwestiach bezpieczeństwa, a nadmiernie eksponuje płynące z migracji korzyści.

  W 2017 r. z prac nad GCM wycofały się Stany Zjednoczone. Także Unia Europejska nie jest jednogłośna w kwestii porozumienia - Komisja Europejska, choć GCM popiera, to jednak wnioskuje o większe rozróżnienia w szerokim pojęciu "migrantów". Z GCM w dużym stopniu nie zgadzają się także Węgrzy, którzy na początku roku zagrozili wycofaniem się z prac i nazwali porozumienie "planem Sorosa".
 • @kula Lis 67 16:11:59
  No i gra, bezwzględnie powinni odstąpić .Przecież to jest być albo nie być narodu polskiego!!
  NIE stać nas na to.
  Ani służba zdrowia nie jest przygotowana ani my mentalnie , gospodarczo,
  religijnie.
  Ile już ekscesów było z Ukraińcami i z innymi.
  https://nczas.com/2018/09/08/to-sie-zaczyna-dziac-w-polsce-imigrant-z-libii-napadl-na-starsza-kobiete-w-starachowicach-zostal-zlapany-i-siedzi/

  https://wprawo.pl/2018/09/10/imigrant-napadl-59-letnia-kobiete-w-starachowicach-zostal-aresztowany/

  https://medianarodowe.com/warszawa-ukrainski-imigrant-zaatakowal-kobiete-drewnianym-kolkiem/

  http://lewy.pl/63456-to-wydarzylo-sie-w-polsce-imigrant-z-maroka-ranil-nozem-kobiete/

  https://www.prawdaobiektywna.pl/polska/obywatel-niemiec-zatrzymany-w-warszawie-1124.html

  itd
 • @trojanka 16:46:19
  Teraz dopiero wychodzi na jaw, że Morawiecki podpisał wstępny dokument o migracji sterowanej przez globalistów, wiedząc jakie jest stanowisko większości Polaków. Oczywiście nigdy się tym nie pochwalił, bo zdradą nie można się chwalić. Ze zdrady będzie się rozliczonym, panie Morawiecki. Jak widać pozostał banksterem i kukłą globalistów. Czekałem na taki głos Rządu. Nie wyobrażam sobie, by Polska to podpisała. Ale pewnie podpisze. To jest bowiem zgodne z rządową "Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju". Znowu oddamy kawał naszej suwerenności, tym razem niewybieralnym przez nikogo urzędnikom z ONZ Na walkę z "rasizmem i ksenofobią" (czym może być wszystko!) pójdą ogromne pieniądze. Poszukajcie w necie treści tego Porozumienia! To będzie koniec Polski, jaką znamy. Koniec Europy, jaką znamy. Przed wyborami miękko nas przerabiają, po wyborach będzie z nas moszcz. Domagajmy się referendum o podpisaniu tej umowy przez Polskę. Przypominam, że Duńczycy mają nowego premiera Rassmussena, który przestał się bawić w uprzejmości z tym i afrykańskimi chuliganami, złodziejami i mordercami religii pastucha Mahometa. On już nikogo nie przyjmuje w "gości" tylko każdy Arab w Danii ma sobie szukać miejsca na piasku Libii czy u Arabów Saudyjskich opływających w złoto. Bo do tego nie jest potrzebna żadna wielka filozofia. Wystarczyło nie wypłacać zasiłków i nikt nie przyjedzie.
 • @trojanka 16:46:19
  A jednak presja Polaków ma sens. O umowie z Marrakeszu Morawiecki uparcie milczał, Duda powiedział, że imigracja jest nieunikniona a więc Polacy, zmywajcie się i kropka. Ola Rybińska, córka właśnie zmarłej wybitnej dziennikarki Krystyny Grzybowskiej napisała wczoraj tekst o układzie z Marrakesz, o tym że nie tylko USA ale również Węgry i Czesi odmówili podpisania a ta bojowa Polska Morawieckiego i Dudy podpisała w podskokach i proszę jest reakcja: Morawiecki mam nadzieje rzeczywiście wycofa się z tego przestępstwa. Link do tekstu Oli Rybiskiej:

  https://wpolityce.pl/polityka/415630-rybinska-w-sieci-nowy-wielokulturowy-swiat
 • To jest jednostronna wojna
  dzieci Szatana z ludzkością - gdzie pierwszym celem jest likwidacja białej rasy wszędzie na świecie. To jest wojna!
 • @trojanka 16:46:19
  Brak konsekwencji w działaniu, bo robią co innego niż zapewniają. Lekceważenie społeczeństwa i hipokryzja. USA, Węgrzy, Czesi są konsekwentni, a u nas Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek. Kto to podpisał w imieniu Polski, czy Duda? Jakie miał pełnomocnictwa? Chcę opublikowania protokołów z posiedzenia Rządu gdzie to musiało być omawiane i podjęta decyzja. Oczekuję, że tak jak USA, Czechy i Węgry, Polska niezwłocznie także się wycofa, a Morawiecki złoży wyjaśnienia. Jestem oburzony. Czyli "dobra zmiana" to też oszuści, tyle, że innego rodzaju! Robią nas "w konia"! Trzeba się jakoś bronić bo zniszczą Polskę. Skoro USA, Czechy i Węgry nie podpisały umowy, to dlaczego "nasi" ją podpisali? PIS nie może oszukać wyborców. Nie ma innej drogi jak iść z USA, Węgrami i Czechami. Emigracja to jest plan Sorosa. Nie wolno pozwolić na jego realizację bo to koniec chrześcijańskiej Europy i Polski. Rząd Polski powinien jak najszybciej wycofać się z poparcia w.w. groźnego dokumentu ONZ ! Imigranci skutecznie "wyleczą świat, w tym Polskę, z kulturowych i religijnych przesądów", z wolności i z godności wprowadzając swoje prawo szariatu! Jeśli jest tak jak przedstawia to Pani Rybińska, to jest jeszcze czas, żeby się z tego dziadostwa wycofać, choćby w geście solidarności wobec naszych południowych partnerów. Brytyjczycy, Francuzi, Hiszpanie, Portugalczycy, Niemcy, Belgowie, Holendrzy, "ubogacali' całe kontynenty przez stulecia, to niech teraz dadzą tym "ubogaconym' szansę do rewanżu. Polska swoją misję cywilizacyjną na wschodzie zakończyła w r. 1939, sama stając się wkrótce potem kolonią. I to na długie lata. W tym sensie nie mamy ani moralnego, ani żadnego innego obowiązku przyjmować barbarzyńskie hordy. Rząd postąpił bardzo nierozważnie i musi to jak najszybciej skorygować jeśli chce się nazywać rządem polskim.
 • @trojanka 16:46:19
  Oczywiście to tzw. ONZ to lipa która już przed 1939 rokiem również nie zdała egzaminu i Niemcy wraz z ZSRR Polskę wymordowali, ograbili, zrujnowali a dodam, że to ONZ zapluskwione jest żydo-komuszym lewactwem które tylko czyha na kolejne zrujnowanie Polski.!
 • @trojanka 16:46:19
  Nikki Haley oznajmiła, że „Ameryka jest dumna z dziedzictwa imigrantów i długotrwałego moralnego przywództwa w zapewnianiu wsparcia migrantom i uchodźcom na całym świecie”. Zapewniła, że amerykańska „hojność będzie kontynuowana”…Ale nasze decyzje w sprawie polityki imigracyjnej muszą zawsze podejmować wyłącznie Amerykanie i Amerykanie decydują o tym, jak najlepiej kontrolować nasze granice, a także kto może wjechać do naszego kraju. Globalne podejście w Deklaracji z Nowego Jorku nie jest po prostu zgodne z suwerennością USA. Suwerenność przekazana Organizacji Narodów Zjednoczonych lub jakimkolwiek innym organom zarządzającym, niezależnie od tego, czy jest to rezolucja, czy umowa handlowa, nie są zgodne z konstytucją USA, która w art. 4 ust. 4 gwarantuje każdemu stanowi „republikańską formę rządów”. Biały Dom nie akceptuje rezolucji, która ma doprowadzić do przyjęcia dwóch umów przewidujących sankcje za „rasizm i ksenofobię”. Są to dwa niedookreślone pojęcia wymienione w „deklaracji nowojorskiej”. Rząd USA nie chce także zobowiązywać się do zapewnienia „ochrony zdrowia, [i] edukacji” oraz pracy imigrantom i uchodźcom. Władze federalne i inne instytucje byłyby również zobowiązane do „złagodzenia ciężarów” osób ubiegających się o azyl lub lepsze życie w Stanach Zjednoczonych. Deklaracja wymaga współpracy „władz na szczeblu krajowym i lokalnym, międzynarodowych i regionalnych instytucji finansowych, agencji ONZ i organizacji pozarządowych oraz podmiotów gospodarczych i społeczeństwa obywatelskiego” w celu zapewnienia wsparcia dla imigrantów.

  Jak podaje Polski Instytut Spraw Międzynarodowych (PISM), Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration (GCM) to Globalne porozumienie na rzecz bezpiecznych, uregulowanych i legalnych migracji. Przygotowno je na forum ONZ. Ma to być pierwszy dokument kompleksowo regulujący międzynarodowe przepływy osób. Choć nie będzie on miał mocy prawnie wiążącej, ma za zadanie upowszechnić standardy i normy dotyczące migracji oraz ułatwić współpracę państw w tym zakresie. We wrześniu 2016 r. 193 kraje przyjęły w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ Deklarację nowojorską w sprawie uchodźców i migrantów, wzywającą do całościowego uregulowania międzynarodowych przepływów osób. Wkrótce ruszyły też dwa oddzielne procesy negocjacji: Globalnego porozumienia ds. uchodźców oraz Globalnego porozumienia na rzecz bezpiecznych, uregulowanych i legalnych migracji (Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration, GCM) – czytamy na stronie PISM. Jak przekazano, proces konsultacji GCM, wspierany przez Międzynarodową Organizację ds. Migracji (IOM), trwał do listopada 2017 r. i doprowadził do publikacji wstępnej propozycji (zero draft) w lutym 2018 r. Tym samym rozpoczął się etap formalnych negocjacji międzyrządowych koordynowanych przez Szwajcarię i Meksyk. Obejmował on sześć rund i miał umożliwić podpisanie porozumienia na specjalnej konferencji ONZ w grudniu br. w Maroku.
  Istniejąca od 2003 roku Grupa G6 jest nieformalną inicjatywą w dziedzinie bezpieczeństwa wewnętrznego. Zrzesza ministrów spraw wewnętrznych największych państw członkowskich UE: Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Hiszpanii i Polski (od marca 2006 r.) – informuje MSWiA. Ministrowie spraw wewnętrznych tych państw spotykają się z reguły raz na pół roku w kraju sprawującym prezydencję w grupie. Spotkania na szczeblu ministrów stanowią forum konsultacji i uzgodnień w bieżących sprawach bezpieczeństwa wewnętrznego UE, m.in. wzmacniania wspólnych działań służących zwalczaniu przestępczości zorganizowanej i terroryzmu, jak również skutecznej ochrony granic i przeciwdziałania nielegalnej imigracji. Od 2007 r. w spotkaniach ministrów spraw wewnętrznych G6 uczestniczy także sekretarz bezpieczeństwa wewnętrznego Stanów Zjednoczonych. Jak podkreślono w komunikacie prasowym ministerstwa, dotychczas Polska trzykrotnie była gospodarzem spotkań ministerialnych grupy G6 (2007, 2011, 2014). Ostatnie spotkanie G6 i USA odbyło się w październiku 2017 r. w Sewilli w ramach hiszpańskiej prezydencji w grupie G6.>>
  Ps...Podpis PMM będzie końcem PiS!Premier niech mówi otwarcie do Polaków a nie ukrywa pod stołem pewnych spraw. Polacy to bardzo inteligentny Naród, nie znosi lekceważenia i nie znosi zdrajców! Polska dla Polaków! ["Z kolei minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński podkreślił, że będzie rekomendował premierowi Morawieckiemu, aby ten również nie podpisywał porozumienia."]..Jeżeli tak to po jaką cholerę Polska podpisywała się pod niedorzecznym, typowo ideologicznym dokumentem ONZ tak zwanym "Światowym Paktem Na Rzecz Migracji" , który de facto idzie w tym samym kierunku co polityka w tym względzie Angeli Merkel. To po pierwsze, a po drugie to domagajmy się informacji o tym, ilu obcokrajowców otrzymało obywatelstwo polskie w latach powiedzmy 2010/2017 i jaki procent całości stanowią w tym obywatele państwa Izrael i czy wszyscy obywatele tego państwa którzy to obywatelstwo ewentualnie otrzymali zamieszkują w tej chwili na terytorium Polski. Tylko spróbujcie to podpisać!! Będziecie skończeni! Ktoś tu chyba kłamie. Nawet w średniej wielkości miastach widać coraz więcej kolorowych. Skąd oni się biorą, chyba, że ta posłanka z Nowoczesnej przywozi ich w bagażniku. PiS to podpisał, w grudniu ma być ratyfikacja. Jeśli nie podpisze to tylko dlatego, że w internecie ludzie wieszają psy na PiSie za to, że za jego rządów mamy w kraju zalew imigrantów. Choć jeden muslim na ziemi polskiej i PiS pożegna się z rządzeniem. To jest wola 90% Polaków. Chcecie to bierzcie ale potem nie płaczcie, że słupki wam spadają. Nie udało się żydolewactwu i żydowi Sorosowi poprzez UE i Niemcy to będzie próbować poprzez ONZ. Żydzi z ONZ i światowa masoneria wdrażają ogólnoświatową inżynierię w zakresie przenoszenia całych narodów. Docelowo mają zamiar wymieszać wszystkie nacje.Dzięki temu lewactwo będzie wszędzie rządzić. Mam ogromna prośbę do naszego rządu: trzymajmy z Węgrami, Czechami oraz USA i nie podpisujcie tego porozumienia. Pamiętajcie obecni włodarze Polski, że władza nie jest wam dana raz na zawsze. Podpisanie bubla może się wam odbić czkawką nie tylko w wyborach do Europarlamentu ale i na jesieni w krajowych. W Polsce nie brakuje rąk do pracy, sama Rafalska ogłosiła, że jest 5,8% bezrobocia.W Polsce Janusze-biznesu chcą żeby Polacy pracowali za miskę ryżu. Czytajcie, jak nasz premier otworzył granice. To musi być zatrzymane, byśmy mieli problem, tylko z Kodem, a nie z islamem. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001264/O/D20181264.pdf
 • @trojanka 16:46:19
  Zapewnienie ochrony zdrowia edukacji pracy, złagodzenie ciężarów. A dlaczego nie ma rezolucji ONZ zapewniające to samo mieszkańcom? Przecież to jest rasistowskie podejście autorów tej rezolucji. Żadnych muzułmanów! Polska jest i ma pozostać katolicka. Nie chcemy szatańskich Allahów i ich wyznawców, nie chcemy mułłów, imamów i ich meczetów. Nie chcemy kobiet z okutanymi głowami i ich dzieci. Do Polski przyjmujmy Polaków oraz tych, którzy gotowi i zdolni są zostać Polakami przyjmując polski kod kulturowy i asymilując się w polskim społeczeństwie. Wrogich katolicyzmowi wyznań nie tolerujmy! Sprowadzić imigrantów do Polski pod pretekstem pracy w krótkim czasie jest łatwo.... ale wyprowadzić imigrantów z Polski później jest praktycznie nie do zrealizowania, zawsze zostaje znaczna część.

  3 miliony Ukraińców ale to początek inne mniejszości są w kolejce. https://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/ukraincy-pracujacy-w-polsce-pensja-liczba,118,0,2381430.html

  Pytanie proste do PiS i Morawieckiego: czy podpiszecie to cale porozumienie? Bardzo proszę o odpowiedź przed wyborami, żebym wiedział ewentualnie jak głosować. I żadnego kombinowania TAK albo NIE! Polacy są bardzo naiwni. Nie zdają sobie sprawy, że docelowo w Polsce żadnej pracy nie dostaną, bo zawsze znajdzie się Hindus czy Nepalczyk który przyjmie niższą pensję. Hindus czy inny jak raz postawi tu nogę to już nie wyjedzie. Prędzej 20 osobową rodzinę ściągnie. Wyobrażacie sobie, że któremuś kończy się kontrakt i dzielnicowy po niego przyjdzie z biletem na samolot? Tysiące hindusów jest sprowadzane pakietami tzw. Bataliony. "Rząd otwiera szeroko drzwi imigrantom. Strumień imigrantów z Azji jest coraz szerszy".."Nawet 25 tysięcy osób może oczekiwać na wystawienie wizy"... https://www.tvp.info/39034255/hindusow-do-polski-sprowadza-sie-pakietami
 • @trojanka 16:46:19
  No to PiS ma ostateczny i nieodwołalny w skutkach test do zdania. Aa, teraz dopiero widzę, że to jest też zobowiązanie do zapewnienia opieki zdrowotnej...może najpierw niech Polska zapewni to swoim obywatelom, bo ludzie muszą korzystać ze zrzutek i wyjeżdżać po pomoc. Polacy czekają do specjalisty po pół roku, rok, na zabieg dwa lata a PiS chce sprowadzić Murzynów z egzotycznymi chorobami. No na pewno nasza służba zdrowia sobie poradzi. Zrobią nam tutaj trzeci świat. A niby z jakiej racji Polska ma płacić na Afrykę? Niech płacą ci którzy czerpali zyski mając tam kolonie.

  https://ec.europa.eu/home-affairs/sites/homeaffairs/files/20180503declaration-and-action-plan-marrakeshen.pdf
 • @trojanka 13:53:37
  Nikki Haley rezygnuje z funkcji ambasadora USA przy ONZ. Prezydent USA Donald Trump przyjął dymisję ambasador przy ONZ Nikki Haley - podaje Axios, powołując się na źródła. Według danych portalu termin dymisji Haley na razie nie jest znany. Źródła poinformowały, że Haley omawiała tę kwestię z Trumpem w Białym Domu w ubiegłym tygodniu. Wielu pracowników administracji prezydenta zaskoczyła ta wiadomość podkreśla portal. Rzeczniczka prasowa Białego Domu Sarah Sanders poinformowała na Twitterze, że Trump i Haley spotkają się w Gabinecie Owalnym.

  Ps...Wreszcie dla ogólnego dobra. Nikt jeszcze nie zna oficjalnego powodu jej odejścia ale wszyscy znają powody dla których ona nigdy nie powinna tam być! Ładnie ją wygwizdano na uniwersytecie w USA. Jej mina warta jest zobaczenia! Wróci teraz do Indii - kraju jej pochodzenia. Zamieszka w domu bez toalety i bieżącej wody. Będzie chodzić do taniego baru bez toalety i bieżącej wody, w menu jako danie główne będzie ameba....
 • Nowy wywiad z Joanna Teglund
  Oczywiście o imigracji https://www.youtube.com/watch?v=cegJiW-s6_k

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031