Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Partie z certyfikatem koszerności.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

AfD nie uzyska od nas certyfikatu koszerności - zapowiedziała przewodnicząca Unii Studentów Żydowskich Dalia Grinfield.

Jak donosi Rzepa:

„Antyimigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD), trzecia siła w niemieckim parlamencie, ogłosiła stworzenie żydowskiej sekcji wewnątrz partii, ściągając na siebie falę krytyki ze strony przedstawicieli żydowskiej społeczności w Niemczech - informuje AP.

- AfD nie uzyska od nas certyfikatu koszerności - zapowiedziała przewodnicząca Unii Studentów Żydowskich Dalia Grinfield, która oświadczyła, że jej grupa wzywa wszystkich Żydów w Niemczech do tego, by dołączyli do zaplanowanych na przyszły miesiąc wieców protestów w niemieckim mieście Offenbach, gdzie AfD chce uruchomić sekcję ‘Żydzi w AfD’”.

Przypomnijmy, że wcześniej AfD stworzyła już w swoich ramach sekcję chrześcijańską ( w dzisiejszcyh czasach termin „chrześcijański” nie jest niestety wystarczająco precyzyjny, bowiem zachodniemu czy skandynawskiemu protestantyzmowi bliżej jest do ateizmu i religijnego indyferentyzmu, niż do katolicyzmu)].

Komentując powyższy artykuł na pejsie, polityk narodowy, Artur Zawisza napisał:

„Jedna ciekawostka to ta, że Alternatywa dla Niemiec powtarza manewr wielu zachodnioeuropejskich tzw. skrajnych prawic i nie chcąc być oskarżana o antysemityzm, wciąga Żydów w akcję antymuzułmańską, przez co skraca front wedle zasady – wróg naszego wroga jest naszym przyjacielem.

Druga i lepsza ciekawostka to ta, iż organizacje żydowskie bynajmniej nie tylko żywność dzielą na niekoszerną i koszerną (nota bene, niedawno jadłem niezły czulent w budapesztańskiej restauracji koszernej). Otóż one przyznają, cytuję, „certyfikat koszerności” także partiom politycznym! Wypada zapytać, które z polskich partii politycznych wystąpiły o certyfikat koszerności i otrzymały go?”

Pytanie Artura Zawiszy jest co najwyżej retoryczne, wszak to nic innego jak certyfikat koszerności odróżnia w Polin partie gównego nurtu od ugrupowań „ksenofobicznych” takich jak środowiska narodowe i kresowe („gówny nurt” to była zwykla literówka, ale postanowiłem ją zachować). Z tego też powodu PiS czyli Partia Interesów Syjonistycznych w Polsce poczuła się w obowiązku wypromować, a teraz za wszelką cenę bronić i utrzymywać na fasadzie w charakterze przyzwoitki i świadka koszerności, żydowskiego Dyzmę z Mosadu/IDF, nijakiego Jojne Danielsa.

Tak na marginesie, pan Zawisza też widzę musiał się dowartościować opowieścią o koszernym czulencie w Budapeszcie – mi osobiście Wegry kojarzą się z inną kuchnią, ale co ja tam wiem.

Z innej, śledziowej beczki:

Interia opublikowała niedawno wzruszającą historię o Wielkiej Synagodze w Warszawie (tu):

"140 lat temu, 26 września 1878 roku, w Warszawie przy ulicy Tłomackie uroczyście otwarto Wielką Synagogę"

piękną, postępową i patriotyczną („Zawsze czczono tam rocznice 3 maja i 11 listopada. Odbyły się także wielkie uroczystości związane ze śmiercią marszałka Piłsudskiego. Była to więc bardzo wtopiona w polską historię i kulturę społeczność”).
Niestety, "16 maja 1943 r. po stłumieniu przez Niemców powstania w warszawskim getcie została ona wysadzona w powietrze na rozkaz gen. SS Juergena Stroopa”.
Wiemy już więc, na co pójdą kolejne, duże pieniądze z Ministerstwa Kultury Żydowskiej „zalożowanego” ministra Glińskiego.

Parafrazujac Rzędziana: „No bo jakby mi Jegomość muzeum podarował, a synagogi nie, to pomyślałbym, po co mi takie muzeum”.

 

KOMENTARZE

 • Europejskie partie z certifikatem koszerności
  Partia Wolności (Holandia) Geert Wilders

  Sojusz na rzecz Przyszłości Austrii założona przez zmarłego Jörga Haidera

  Jobbik Ruch na rzecz Lepszych Węgier założyciel David Kovacks

  English Defence League (EDL, z ang. Angielska Liga Obrony) kluczowe osoby to Alan Lake pseudonim Alana Aylina, Stephen Christopher Yaxley-Lennon/Tommy Robinson

  Brytyjska Partia Narodowa utworzona w 1982 roku przez Johna Tyndalla. Wieloletnim liderem był Nick Griffin, obecnym liderem od 2014 jest Adam Walker.

  Partia Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (United Kingdom Independence Party, UKIP) Liderem partii jest Henry Bolton, byłym Nigel Farage.

  FRANCE FRONT NATIONAL FRANCE Marie La Pen Vice President Louis Aliot (part Jewish) Vice President

  https://wideawakegentile.wordpress.com/2014/09/14/europes-kosher-right-wing-parties/

  PS Wszystkie te partie są wysoce spolegliwe względem KGB_sty Putina.
 • Certyfikat koszerności to fundament demokracji po żydowsku.
  Narody mogą sobie głosować jak chcę ale rządzić mogą tylko rządy z certyfikatem koszerności .. inne będą obalane w trybie nagonki koszernych mediów, prowokacji (oskarżenia o gwałt to norma)...przez koszerne sądy itp.

  Pamiętam jak dziwiłem się że Miller na konferencjach w TV wystawiał przed kamery klasyczne koszerne gęby... zastanawiałem się po co .. przecież Miller nie był koszerny...
  Teraz wiem on walczył o certyfikat koszerności..i go nie dostał bo za bardzo chciał pomagać Polakom i spowalniał grabież majątku Polskiego.

  Na tym tle PIS ze swoją ostentacyjną koszernością może zastanawiać.
  Czy tylko maska czy właśnie brak maski.

  Kurcze to rozczytanie kto swój a kto obcy staje się coraz trudniejsze.
 • @Arjanek 16:09:13
  Chyba myli kolega koszerność z byciem tzw. "agentem Putina"
 • Gdzie się stołuje p.Artur Zawisza ?
  Cytat:-"nota bene, niedawno jadłem niezły czulent w budapesztańskiej restauracji koszerne". A cóż to takiego ten "czulent"?
  Teraz cytuję wyjaśnienie tego zjawiska kulinarnego z Wikipedii:-"Czulent (jid. טשאָלנט, czolnt) – tradycyjna potrawa kuchni żydowskiej. Czulent to bardzo wolno gotowany (duszony) gulasz, przyrządzany z koszernego mięsa, z fasolą (często ciecierzycą), cebulą, kaszą jęczmienną lub jaglaną. Czasami w jego skład wchodzą także jajka na twardo, knedle. Spożywany w szabat. W związku z tym, że w szabat nie wolno gotować na ogniu, czulent przygotowuje się przed jego rozpoczęciem, a następnie pozostawia w rozgrzanym piecu, aby dogotował się przez noc i był gotowy na sobotni obiad. Dawniej, w małych miejscowościach noszono przygotowany czulent do miejscowej piekarni, aby udusił się w powoli stygnącym piecu chlebowym[1]. Specjalne miejsce w piecu, służące do przechowywania ciepłych potraw, nazywa się szabaśnikiem".
  Od siebie dodam tyle,że koszerne mięso musi pochodzić z uboju rytualnego, przeciwko uprawianiu któremu na terytorium R.P. protestują wszyscy cywilizowani i wrażliwi ludzie. Życzę więc p.A Zawiszy smacznego, bo certyfikat koszerności to on już najwyraźniej posiada.
  Pozdrawiam wszystkich.
 • Cała ta tzw. demokratura jest
  koszerna - bo inaczej Piekłoby jej zakazało - to chyba jasne.
 • Gdy słyszę Demokracja to myślę Jude !
  Demokracja jest wtedy gdy rządzą żydzi ! gdy rządzą Polacy czy inne nacje europejskie to wtedy jest Reżim ! tak przedstawiają żydowskie mass-media !!!

  PYTANIE ! jak długo będziemy znosić monopol żydowski w mass-mediach


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031