Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

To wszystko teatr

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dociekanie prawdy o wyciągniętym z doopy prostaku Jojne „Dyzmie” Danielsie jest – tak, zgadli państwo – antysemityzmem!

 

Pytania o rolę Danielsa są przy tym niewygodne nie tylko dla polityków PiS i Zjednoczonej Prawicy, lecz również dla wspierającego rządzących środowiska medialnego. Z tego powodu istną nagonkę na osoby poruszające ten temat przeprowadzili bracia Karnowscy z tygodnika „W Sieci” i portalu wPolityce.pl, natomiast „nowoczesny endek” Rafał A. Ziemkiewicz nazwał krytyków lobbysty „ruskimi botami”.

Sam Daniels podczas rozmowy z Chojeckim, pytany właśnie o „ataki” na swoją osobę stwierdził, iż są one dziełem „marginesu społecznego”, który miał dodatkowo rozpocząć „nękanie” lobbysty oraz jego dzieci. Izraelczyk sprowadził niewygodne pytania na swój temat „do zachowań antysemickich i rasistowskich”, twierdząc dodatkowo, iż coraz częściej spotyka się z pogróżkami i „okropnymi wiadomościami o antysemickiej treści”. (alexjones.pl/autonom.pl)

Co za klasyczne “reductio ad antisemitismum” – dać mu jakąć świeżo odrestaurowaną kamienicę na otarcie łez!

 

A propos łez i kamienicy:

Dyrektor Teatru Żydowskiego w Warszawiwie, pani Gołda Tencer na wieść o zabezpieczeniu w planie finansowym Warszawy 150 mln PLN na remont nowej siedziby:

„Cieszę się, że miasto Warszawa - i myślę, że włączy się też MKiDN - wie, że Teatr Żydowski jest bardzo dobrym ambasadorem swojego kraju. I powiem szczerze, z tych łez, które myśmy wylali, kiedy nas wyrzucono, kiedy zamknięto nam wejście do teatru (...) - z tych łez powstanie wielki pomnik sześciu milionów Żydów i będziemy pamiętać o ich historii”.

Są i łzy i haggada o sześciu milionach. Wiemy też, do czego w Polin potrzebne jest Ministerstwo Kultury Żydowskiej pod kierownictwem „brata” Glińskiego – jak inaczej w świetle reflektorów okradać Polaków i pieniądze przekazywać na „pomnik z łez”? Najlepsze w tej historii jest to, że poprzedniej siedziby nikt im nie ukradł, tylko sami ją sprzedali (za pieniądze): „W 2015 budynek teatru został sprzedany przez Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce spółce Ghelamco, który w jego miejscu ma wybudować biurowiec z nową siedzibą teatru z widownią na 350 miejsc”. Tradycja „paradisus Iudaeorum” wiecznie żywa.


 

„Chelsea Clinton w czwartek udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że jest głęboko wierzącą osobą i jej zdaniem zakaz aborcji jest po prostu niechrześcijański” (prawy.pl)

Córka Billa i Hilary Clintonów jest metodystką, zas jej mąż jest Żydem – tak, jak tzw. gnoza chrześcijańska II/III wieku n.e. (np. walentynianizm) nie miała poza zawłaszczoną terminologią nic wspólnego z chrześcijaństwem, podobnie nie ma z nim nic wspólnego współczesny, amerykański satanizm.

 

 

  

KOMENTARZE

 • Mac Gregor
  Daniels, Daniels, Daniels..Jest wszedzie i zna odpowiedz na wszystkie pytania. Szkoda jednak, ze "polskie" media nie zauwazyly wystapienia p.Janusza Simchy Sujeckiego /dziennikarz, varsawianista zydowskiego pochodzenia/, ktöry w protescie przeciwko atakom na Polske m.in.p.Azari, ZWRÖCIL nagrode przyznana mu za wklad w propagowanie kultury zydowskiej.
  Jak widac Polacy maja u siebie zydöw i Zydöw.
 • @morgan 12:44:46
  Profesor Jerzy Robert Nowak zawsze podkreślał, iż są polscy patrioci żydowskiego pochodzenia (ś.p. Dora Kacnelson) czy Żydzi może nie tyle specjalnie przychylni Polsce, co po prostu uczciwi, jak prof. Norman Finkelstein.

  I dlatego tym bardziej dziwi, że w głównych mediach o nich ani słowa, a wystarczy otworzyć lodówkę, żeby z niej wyskoczył cham i bezczel pokroju Danielsa

  pozdrawiam
 • @MacGregor 13:08:36
  Nie wiem czy kolega czytał raport Bugajskiego dotyczący tow Danielsa. Jest też wywiad z Bugajskim w realu.tv
 • @zbig71 16:35:41
  Oglądałem u Marcina Roli - kol. Bugajski zrobił na mnie znakomite wrażenie, zaś Jojne Daniels to wizytówka Izraela -pcha się na chama, ma wielki apetyt i tylko żeby krótkie.
  Oni są silni tylko i wyłącznie swoja chucpą i naszą naiwnością oraz strachem - wywalić na zbite pejsy, to zaraz spokornieje (będzie wylewał łzy wiecznego tułacza)

  pozdr
 • @MacGregor 16:42:43
  To prawda, tylko kto to zrobi?
 • J.Daniels
  pojawił się w Polsce wraz ze zmianą sytuacji geopolitycznej, czyli klęski polityki prowadzonej przez administrację Obamy(agent CIA od czasów studenckich), reprezentującego tzw. "głębokie państwo" czyli globalne żydowskie banksterstwo realizujące projekt NWO.
  W czasie polityki resetu USA-Rosja planowali oni powołać unię UE i Rosji zwaną EURAZJĄ, oczywiście pod kontrolą mafii banksterskiej.
  Francja, Niemcy/niemiecka UE była bardzo zaangażowana tym projektem, bo liczyli na to, że po powołaniu tej unii pozbędą się militarnej obecności USA w Europie(dlatego teraz zwalczają nowy plan, bo uznają go za skierowany przeciw ich interesom(interesom strategicznego partnerstwa rosyjsko niemieckiego i wypowiedzieli wojnę Polsce, kluczowemu państwu projektu Trójmorza).
  Ideolog Kremla Dugin głosił, że "wodzem Eurazji" będzie Putin.
  Putin zrozumiał, że plan ten zmierza do zwasalizowania Rosji na rzecz USA jako narzędzia "głębokiego państwa"/globalnej żydowskiej mafii banksterskiej i dlatego postawił się interesom USA/Izrael na BW(Syria) co w konsekwencji oznaczało klęskę polityki resetu USA-Rosja(ostatecznie w 2013 roku).

  I właśnie w 2013 roku, pojawił się w Polsce J.Daniels z misją budowy nowego porządku w Europie Śr.Wsch. z projektem Trójmorza na czele z POLIN czyli Republiką Przyjaciół, w której warstwą zwaną elitą mają być przedstawiciele "starszych i mądrzejszych.
  Zaczął on od meblowania przyszłych władz IIIRP przed powójnymi wyborami mającymi się odbyć w 2015 roku.
  Służby specjalne IIIRP (część) lojalne wobec CIA i Mossaadu zorganizowały studia podsłuchowe w warszawskich restauracjach a nawet w willi premiera D.Tuska i zgromadziły mnóstwo haków na polityków PO, które uruchomione w tzw. aferze taśmowej w czerwcu 2014 roku, pogrążyły szanse PO na zwycięstwo w tych wyborach.
  J.Daniels zorganizował w styczniu 2014 roku wyjazdowe posiedzenie Knesetu na Wawelu, na którym namaszczono A.Dudę na kandydata PIS-u w wyborach(naciskała na J.Kaczyńskiego na ten wybór administracja amerykańska Obamy.
  Jeśli chodzi o rząd to podsunięto J.Kaczyńskiemu Pana M.Morawieckiego, bankiera, Prezesa BZ WBK z grupy Santander, którym zawiadują trzy instytucje finansowe z USA(inwestorzy instytucjonalni a reszta to akcjonariat rozproszony) a jedną z nich jest ściagnięty przez M.Morawieckiego do Polski bank inwestycyjny JP Morgan Chase o kapitalizacji ponad 2.5 bln$.

  Na pytanie o to kim jest J.Daniels, odpowiedź stylu futbolowym jest taka:

  - jest trenerem selekcjonerem / menadżerem zespołu grającego w trzeciej lidze światowej, którego zadaniem jest awans do drugiej ligi pod jego kierownictwem.
 • @35stan 20:00:41
  Witaj, co do pierwszej części o geopolitycznej rozgrywce nie mam pewności, ale co do sytuacji w PL masz rację. Zastanawia mnie tylko to: "naciskała na J.Kaczyńskiego na ten wybór administracja amerykańska Obamy"

  Słowo "naciskała" jest moim zdaniem takie szare nieokreślające tej relacji.
  Dostał rozkaz i go pokornie wykonał jak kundel Usraela, albo dostał propozycję nie do odrzucenia i wykonał jak wystraszony kundel. Czasem do mojej głupiej głowy wpada myśl, że to prawdziwy patriota, mądry wódz idący na zgniłe kompromisy dla dobra Polski - to pewnie przez Huskiego takie chore myśli nawiedzają mnie, taka jego rola:)))

  Pozdrowił
 • @zbig71 17:06:21
  Należy wykorzystać emigrantów arabskich do eliminacji ich odwiecznego wroga.. przejąć taktykę eskimosów na ich pohybel :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031