Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1820 postów 2006 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

PiS-u grzechy smiertelne.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z grzechami powszednimi jest jak z szyją – wczoraj myta, a dziś znowu brudna. Ale są też niestety grzechy śmiertelne i te grożą duchową śmiercią.

Podobnie w polityce – nikt nie jest doskonały, ale pewne grzechy mogą zagrozić całemu państwu i narodowi, tak jak tragiczna polityka przedwojennej sanacji doprowadziła do bezprzykładnej katastrofy we wrześniu 1939, której skutków doświadczamy wszyscy do tej pory. Przyczyną była najpierw izolacja polityczna, a następnie wejście jako pierwsi do wojny, w dodatku na dwa fronty, a wszystko to poprzedzone tromtadracją i mocarstwową propagandą bez pokrycia. Dzisiejsza neosanacja z PiS-u, dumnie prężąca nieswoje muskuły, prowadzi nas dokładnie tym samym tropem, oby nie z podobnym skutkiem.
Polityczne grzechy śmiertelne dzisiejszej neosanacji to (kolejność przypadkowa):
Coraz szybszy proces zmiany struktury etnicznej państwa.
Postępujące zadłużanie państwa (programy rozdawnicze, dopłaty do emerytur dla cudzoziemców, dopłaty do studentów zagranicznych – jak w jakimś amoku)
Izolacja polityczna w UE i niewypowiedziana wojna z Rosją w cudzym interesie.
Oparcie wszystkich planów na jednym mocarstwie zamorskim (sojusz bardziej egzotyczny niż „Tercet”).
Zgoda na polityczne i finansowe przejęcie całej Polski oraz całego obszaru pierwszej Rzeczpospolitej przez Żydów, bezczelnie wpychających się dziś na chama do Polski i do Grupy Wyszehradzkiej (słynne kondo niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym – wspólne zarządzanie kondominium jest bowiem warunkiem jego trwałości; Pan Nikt zwraca uwagę na fakt, iż aczkolwiek Rosja w XVIII wieku sprawowała patronat nad całością Rzeczpospolitej, to postanowiła się podzielić z Prusami i Habsburgami właśnie po to, żeby nowe granice wykreślone na trupie Polski były trwałe – i takimi się z grubsza okazały [choć w historiografii spotyka się opinię, iż Konfederacja Barska 1768-1772 przekonała carycę Katarzynę II Wielką o niemożności utrzymania całości ziem Rzeczpospolitej]).
Brak jakiejkolwiek polityki wschodniej, w tym grzech zaniechania wobec całkowitej dekonstrukcji krainy U rękami amerykańsko-żydowskiej agentury (za kwintesencję tzw. „polskiej polityki wschodniej” nie mającej ani z polskością ani z polityką nic wspólnego mogą służyc słowa prezydenta Kwaśniewskiego: „na rzecz Ukrainy lobbowałem za darmo”, mimo, że ich autor akurat kłamie jak bura suka). PiS lobbuje na rzecz masy upadłościowej po krainie U za darmo, marząc o regalwanizacji trupa, nie bacząc, że ten natychmiast zdobyłby dominująca rolę w obszarze „międzymorza” i spełniałby jednocześnie rolę niemieckiego bata na polskie plecy – wszak już teraz procedowane są w Kijowie ustawy uderzające w polską integralność terytorialną, zaś banderowski ambasador tego upadłego państewka sugeruje „możliwość odblokowania ekshumacji” na Ukrainie po odbudowie przez Polskę nielegalnych pomników ukraińskich zbrodniarzy.
Na pochyłe drzewo koza skacze, a polski honor pod rządami PiS-u depcze ktochce.
 

  

KOMENTARZE

 • Witaj
  Husky za taki tekst, gdyby mógł, to cię zdepcze, członki utnie i da na żer swoim skundlonym kumplom.
  Takie rzeczy wypisywać...

  Ode mnie oczywiście 5*
 • Nic dodać, nic ująć
  Taka prawda. Błaszczak bredzi, że rosjanie się przestraszą wojsk amrykańskich i na nas nie napadną. Destrukcja wojska w zastraszającym tempie, zero inwestycji w sprzęt. Cóż więcej powiedzieć. Oj dziś trolle PiS mają ciężki dzień, tyle tekstów z prawdą :)
  Z mojej strony 5*
 • Autorze
  Z bulem, a raczej z bólem zgadzam się z tobą. Muszę dać 5.
 • 30 000 zwolnionych z więzień Ukrainców przyjechało do Polski.
  https://www.facebook.com/642106379515015/videos/251523632174135/
 • Zrzutka na październikowe billboardy.Wszystko jawnie rozliczne,za wrześniowy przedstawione faktury i film z umieszczenia .
  https://zrzutka.pl/znwfep

  https://www.facebook.com/groups/120434925260509/?ref=group_header
 • Szatan zawitał do Polski
  Jednym z ważniejszych NIEWYMAZYWALNYCH grzechów głównych żydowskiej partii zainstalowanej w Polsce (PiS) jest grzech smoleński, czyli 5 lat narodowej martyrologi i ogłupiania Polaków katastrofą, a przy okazji 5 lat budowania nienawiści do Rosji.
  Kolejny grzech główny, to niszczenie słowiańszczyzny i zastępowanie jej kulturą multi-kulti, którą to 'kulturę" łatwiej będzie żydostwu obrabiać.
  Następny grzech śmiertelny, to pozostawienie polskojęzyczntch mediów (na podstawie cichego porozumienia (Niemcy-Izrael - USA-UK) w rękach niemieckich, które znakomicie sprawdzają się w roli ogłupiacza Polaków.
  Tych grzechów jest mnóstwo. Nie ma dziedziny życia w Polsce, w której by ich nie było.
  PiS to zło w najczarniejszej postaci. Czas odprawiać egzorcyzmy.
 • Zdrada Polski !
  Facet pełniący obowiązki, właściwie nie wiadomo kogo czego, zapewnia grzywacza, że będzie płacił nasze miliardy za ussmańskie wojska okupacyjne w polin ?
  Ale nas ssyny wyruc.ały !
 • @kula Lis 67 20:07:34
  No i co powiesz Kula Lis na to z czym Duda pojechał do Ameryki, ile obiecał zapłacić za to, że go wpuszczono? Zamiast rozbudowywać nasze wojsko, ci dowódców zwalniają, miały być helikoptery są drony (zabawki), miała być armia są harcerzyki. A ty nadal będziesz chodził i opowiadał -jakie go PiS wspaniałe "pat-ryj-oty"?

  Sam Trumph się z tego ... śmiał, bogatsze kraje nie płacą a ta ... za to, by zobaczyć Biały Dom od środka miliardy chce płacić.

  Kończę, bo bym napisał zbyt wiele, taki jestem na idiotów co na PiS głosują wkurzony. Całe szczęście, że Polacy z Bułgarami wygrali.
 • @AgnieszkaS 22:37:08
  Czy jest jakieś państwo, w którym stacjonowały wojska amerykańskie i stało się ono obiektem ataku zbrojnego ze strony innego państwa?
  Coś za coś
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 19:43:08
  Sądzę, że Husky i trolle nie odważą się wkleić pod tym tekstem głupiego obrazka:))
 • @AgnieszkaS 23:29:57
  Poczekajmy na wiecej info o kosztach
 • @Husky 22:55:43
  To tak jakbyś kazał cieszyć się facetowi, że kiedy jego żonę obraca szef gangsterów i jego kompani to twój sąsiad z naprzeciwka będzie się bał do niej zbliżyć.
  Właśnie na tym polega cały przekręt, że bandyci przekonują nas że będą nas bronić przed nieistniejącym zagrożeniem.
  To znany motyw pojawiający się w wielu filmach gangsterskich: będziesz nam płacił za ochronę inaczej rozwalimy twój biznes.
 • @Zawisza Niebieski 22:21:14
  Na razie najlepszy komentarz z sieci jaki czytałem a propos "sukcesu" doodoPOdobnych:
  "Trump wydał pilnie strzeżoną tajemnicę. Polska "wstaje z kolan" tylko po to, żeby się podmyć i wypiąć tyłek. Tak to jest gdy imbecyl załatwia interesy z imbecylem."
 • @Robik 01:21:06
  Dokładnie!!!
 • w tym samym temacie
  http://prawy.pl/79714-zderzaki-historii/
 • @Robik 01:21:06
  Może się zdziwisz, ale ISTNIEJE zboczenie polegające na czerpaniu przyjemności z oglądania własnej żony w trakcie bycia obrabianą przez innego.
  Nie pamiętam teraz nazwy, ale poszukał na jakichś listach zboczeń?...
  Może i POlitycy cierpią na podobne? (Ci z PiSS jak pokazuje życie też).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031