Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1883 posty 2616 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Banderowskie duszeńki zawsze mile widziane w Berlinie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Banderowcy to dobre, bo tępe narzędzie: Amerykanom służą do szczypania Ruskich, a Niemcom do młotkowania (czy raczej widłowania) Polaków.

Przypomnijmy: poprzedni szef MSZ wpisywał się w świecką tradycję miernot na tym stanowisku, ale w porównaniu z obecnym uczniem Lewartowa-Geremka można było o nim powiedzieć, że „na biezpticu i żopa sołowiej”. Dotyczyło to pewnej, minimalnej co prawda, korekty stosunku wobec bandrowców, czego przykładem był roczny zakaz wjazdu do Polski i do strefy Schengen dla Światosława Szeremety.

[przypomnijmy:

Szeremeta wydał latem tego roku [21017] decyzję zakazującą ukraińskiej firmie prac ekshumacyjnych w Kostiuchnówce z przedstawicielami polskiego IPN w odwecie za rozebranie nielegalnego pomnika UPA w Hruszowicach. W styczniu tego roku Światosław Szeremeta wypominał władzom Polski nieodnawianie zniszczonych pomników UPA na terytorium naszego kraju].

Prawie natychmiast ten gloryfikator SS uzyskał od niemieckiego MSZ wizę upoważniającą go do wjazdu do tego kraju, z czego skwapliwie skorzytał. Działania Niemiec nie można uzasadnić niczym innym jak chęcią zasadzenia kopa w rzyć Polsce oraz zapewnienia swojej banderowskiej agentury, że spokojnie, nie opuścimy was (wszak jesteście nam potrzebni do zakleszczenia Polski od południowego wschodu).

Polski MSZ na tę celową zniewagę ze strony Niemiec niestety nie zareagował, mimo, że powinno było dojśc do bardzo poważnej awantury i można było szwabom zrobic tęgo koło pióra (wiza dla gloryfikatora SS !).

Tego typu zaniechania zachęcają bandytów do powtórki:

Oto banderowska gwiazdka od Sorosa, niejaka Ludmiła Kozłowska, prywatnie żona Bartosza Kramka (autora m.in. 16-punktowego planu, jak zatrzymać Polske i wyłączyć rząd), otrzymuje od polskiego MSZ-u zakaz wjazdu do Polski i całej strefy Schengen. I znów dostaje wizę od Niemiec, co uzasadniono, uwaga „narodowym interesem Niemiec”. Owym „narodowym interesem Niemiec” jest ni mniej ni więcej, tylko

Wysłuchanie zatytułowane "Prawa człowieka w niebezpieczeństwie - demontaż praworządności w Polsce i na Węgrzech", które odbędzie się 13 września w Bundestagu.

Od poczatku wiadomo, ze „narodowym interesem Niemiec” jest obalenie obecnego rządu RP, ale nigdy wczesniej Niemcy nie mówiły tego aż tak otwarcie i bez skrępowania.

  

KOMENTARZE

 • Autor
  Kogo jeszcze Niemcy powinni zaprosić do Bundestagu, żeby powiedział im "prawde" o demokracji w Polsce?

  Stanisława Gawłowskiego ?
  Sędziego Tuleyę?
  Darka Przywieczerskiego?
  czy Stefana Michnika?

  https://pbs.twimg.com/media/Dm99o-KW4AEefKD.jpg
 • Kim ta szmaciara jest, że daje się temu czemuś głos? Dlaczego polskie MSZ nie reaguje?
  Jeśli bezczelne i plugawe szkalowanie Polski i robienie sobie w ten sposób z Polaków wrogów, jest w interesie Niemiec, to ktoś ten interes pojmuje na neohitlerowski sposób. Nie może być tak, że Ukrainka w Bundestagu walczy o prawomyślność za pieniądze żydowskiego zbrodniarza, złodzieja i agenta Gestapo i SS Sorosa. Polska dyplomacja powinna ostro zareagować. Czy nie mają dość dowodów żeby zamknąć tą fundację? Jak ktoś z zakazem wjazdu na teren UE mógł dostać niemiecka wizę? Należy uznać to jako wrogi akt Niemiec wobec Polski czyli wysłać notę protestacyjna i zaprosić ambasadora. Ambasador Niemiec w Polsce już powinien być na dywaniku. Polska będzie oczerniana przez różnego rodzaju element. W Niemczech szkalowanie Polski i Polaków będzie zawsze i nieodmiennie odbierane ze szczególną rozkoszą, gdyż niemieccy naziści nadal marzą o tym, by z Polaków zrobić swoich niewolników. Tak było, jest i będzie. Ponieważ kraje Europy Zachodniej pozwoliły, by Niemcy były w Europie hegemonem, UE nie jest wspólnotą tylko narzędziem do realizacji chorych dążeń niemieckich nazistów. Historia nauczyła ich, że terrorem militarnym nic nie wskórają, to współcześnie uprawiają terror gospodarczy i polityczny, zresztą z bardzo dobrym skutkiem. Nie jest to wina Niemców, najwyraźniej bandytyzm mają w genach, ale reszty Europy, która pozwala się Niemcom zdominować.
 • @kula Lis 67 13:15:59
  Czy to jeszcze UE, czy już IV Rzesza?
  Na zasadzie wzajemności powinniśmy zaprosić kogoś z Niemiec żeby poopowiadał o upadku demokracji i wolności obywatelskich w Niemczech
  W polskim Sejmie powinny być organizowane debaty pt. "Neonazim w Niemczech. Ciche przyzwolenie władzy czy ekstremizm", albo "Polityka migracyjna Niemiec a kryzys Europy", ew. "Nowa hegemonia Niemiec w Europie pod pozorem integracji".
  Z udziałem zagr. ekspertów i dziennikarzy.

  ps.
  Ale idę o zakład ,że PO z .N zaraz by mównicę okupowali
 • @kula Lis 67 13:15:59
  Nachalne, bezczelne, zuchwałe, fałszywe i do cna zepsute. Tego syfu z Platformy i Nowoczesnej już nic nie jest w stanie zneutralizować!
  Będą działać z pomocą sobie podobnych, a jest ich więcej i mają wpływy! Gniazdo tego zła to Bruksela to tam całe zło zostało poczęte...W imię "tolerancji" niszczą Europę!

  No ale skoro coś Polska wydaliła, to nie nasz problem, jezeli Niemcy chcą to przyjąć.
  Tak to juz bywa z kupą...
 • @Husky 13:21:59
  Ciekawe co się stało z Polakami? W okresie okupacji niemieckiej umieli sobie radzić z tymi, którzy niszczyli Polskę i Polaków. Dziś nawet pseudo-reprezentanci kraju w UE - tzw. europosłowie z określonego skrzydła i denominacji wymiotują na Polskę, polewają wszystko żółcią nienawiści i łajnem swych sytych (za chętnie pobierane szelążki) zadów. Co się stało z Polską i Polakami, którzy boją się dziś wezwać takiego, czy innego ambasadora na poważną rozmowę? Paskudne pragnienie bycia cacy z wszystkimi oprawcami? O zgrozo! Z taką Ludmyłą i Bartoszkiem nie mogą sobie dać rady? Z odwiecznymi wrogami naszej Ojczyzny z zagranicy nie umieją postępować właściwie dla obrony własnego honoru, dobra i prawdy? Czy myślą, że czasy zmieniły się na tyle, że nie trzeba być mądrym nauką historii, krwią rodaków i ich cierpieniem? Wszystko to wygładzona polityczna poprawność i miły wrogom nasz nowy wizerunek? O głupoto! Kto ciebie tak rozkrzewił w polskich umysłach, działaniach i przekonaniach?
 • @Husky 12:58:30
  Jeśli niemieckim interesem narodowym jest wysłuchiwanie jakiś dyrdymałów jakiegoś ludzika, to nie najlepiej świadczy to o kondycji państwa niemieckiego. Szwaby doskonale wiedzą, że staczają się po równi pochyłej i nie mogą znieść, że w Polsce tyle dobrego się dzieje, że rozkwita Ona i myślą, że taką prelekcją są w stanie nam zaszkodzić, ale płonne nadzieje.. nie daliśmy się ich czołgom, to z pewnością jakąś pseudo Kozłowską nas nie pokonają! Jedynym rozwiązaniem które ukróci te harce i tą wyjątkową bezczelność ukraińskiej wywłoki Ludmiły Pietrownej Kozlowsky i chamstwo Niemców to międzynarodowy list gończy z nakazem aresztowania pod zarzutem prowadzenia terrorystycznej organizacji której przykrywką jest fundacja OD i która nawołuje do zamieszek i zamachu stanu w Polsce. Gdy padlina znajdzie się już w polskim więzieniu należy postawić jej zarzuty prania brudnych pieniędzy, oszustwa podatkowe, nielegalne źródła finansowania i działalność szpiegowsko-wywrotową na rzecz Niemiec.....wystarczy tego "dobrego" na dożywocie. Kto prowadzi świat w przepaść? Kozlovska jest finansowana przez Sorosa. Soros jest jednym z liderów marszu zagłady! http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-kto-prowadzi-swiat-w-przepasc/
 • @kula Lis 67 13:39:42
  Niestety, wszelkie rachuby na pokojowe sąsiedztwo z Niemcami możemy sobie schować.

  Niemcom kością w gardle stoi Polska niepodległa, a zwłaszcza Kaczynski i rządy PIS-u ze wszystkimi tego dla nas konsekwencjami.

  Pokój w Europie to tylko stan przejściowy.

  Niech rząd Polski zaprosi do wygłoszonia mowy rodziny Niemców pomordowanych na ulicach ich miast w ostatnim np roku przez inżynierów....
  a wtedy się Niemcy obsrają
 • @kula Lis 67 13:39:42
  Takie Billboardy i jemu podobne powinny byc rozwieszone w całej EU !!

  https://pbs.twimg.com/media/Dm9RS7YW4AAbJxn.jpg
 • @Husky 13:21:59
  Niemcy to już zdychający kraj który wykorzystuje inne narody, kalifat nazistowsko muzułmański zaprosi, przyjmie, udzieli wsparcia każdemu kto będzie szkalował Polskę, a ta Ukrainka kogo ona reprezentuje? ona nawet nie jest obywatelką UE, to persona non grata w Polsce, oni rozpętali 2 wojny światowe, Niemcy to rasa morderców, zwyrodnialców i wszelkiej upadłości moralnej, pouczają wszystkich mając u siebie zgniliznę i całkowity brak demokracji, naród, a w zasadzie to już nie naród tylko społeczeństwo bezprawia, rozbitków i roszczeniowych arabów i murzynów, komunistów i wszelkiej maści politruków.
 • @Husky 12:58:30
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YTRmYS9wLzIwMTgvMDkvMTMvODI1LzM2MC82ZjViNWM4NjlkOGY0ZjQwYjRjNzhkNmNlYzU0ZTdjYi5wbmc=.png

  Balli Marzec: Będziemy chcieli zapytać dziś ambasadora Niemiec, dlaczego Kozłowska dostała wizę. Poinformujemy, kim ona jest. Opozycjonistka z Kazachstanu Balli Marzec organizuje dziś protest przed ambasadą Niemiec w Warszawie w związku z otrzymaniem przez Ludmiłę Kozłowską specjalnej wizy i jej „występem” w Bundestagu. Szefowa Fundacji Otwarty Dialog, która została oznaczona przez Polskę czerwonym alertem w Systemie Informacji Schengen, co skutkowało jej wydaleniem z UE, przybyła jednak do Niemiec po tym, jak otrzymała specjalną krótkoterminową wizę ze względu na „interes narodowy Niemiec”. Bali Marzec liczy, że spotka się dziś w tej sprawie z ambasadorem Niemiec w Warszawie. Chcę powiedzieć, iż to, że pani Ludmiła Kozłowska dostała wizę, to nie jest wina niemieckiego narodu. Myślę, że jeden niemiecki poseł zaprosił ja i ktoś dał tę wizę może nawet nie wiedząc, kim ona jest. Naszym zadaniem jest zatem poinformowanie społeczeństwa niemieckiego przez ambasadora, kto to jest Ludmiła Kozłowska powiedziała w rozmowie z portalem wPolityce.pl. Zapytana, czy naprawdę wierzy w to, iż Niemcy mogli nie wiedzieć, kim jest Kozłowska, odpowiedziała: Jesteśmy zdziwieni i oburzeni, że po tym, jak Polska wprowadziła do systemu SIS osobę, która jest niebezpieczna nie tylko dla Polski, ale i całej UE, to zostało albo zignorowane, albo była tutaj niewiedza. O to chcielibyśmy zapytać pana ambasadora.

  Ps..Niemcy doskonałe wiedzą, kim jest Kozlovska. Tam nic nie dzieje się przypadkowo....Od tej chwili powinniśmy na każdym kroku robić Niemcom wbrew. Na nic te protesty, Niemcy realizują swoją politykę w której Polska ma rolę podnóżka Niemiec. Spytajcie byłego kanclerza Schroedera co sądzi o tym, to dowiecie się prawdy. Tutaj przede wszystkim powinna mieć miejsce natychmiastowa i bardzo stanowcza reakcja polskiego rządu z wezwaniem ambasadora RFN do polskiego MSZ, czy też nawet z odwołaniem polskiego ambasadora z Niemiec na konsultacje włącznie, bowiem nie ma co się oszukiwać że był to akt wrogi wobec państwa polskiego. Niemniej znając dzisiejsze polskie realia polityczne w tym chęć kreowania się Mateusza Morawieckiego w oczach tak zwanego Zachodu na takiego lepszego Tuska, jest to najprawdopodobniej wołanie na puszczy.Czy też ich się boicie jak żydów? Niemiecki ambasador już dawno powinien zostać wydalony a nasz zabrany z Niemiec. To jest już wojna na pełną skale i rząd musi zacząć walczyć.
 • @kula Lis 67 14:16:05
  W mediach dziś cały czas mowa, że w końcu łaskawie Polacy będą mieli proszki do prania i inne artykuły takiej samej jakości jak Niemcy.
  Do tej pory Niemcy produkowali "innej jakości" na rynek polski.

  Tylko gazu używali najwyższej jakości... Specjalnie na rynek polski.
 • @Husky 12:58:30
  Co z finansowaniem Fundacji Otwarty Dialog? Minister Kamiński odpowiada na interpelację poseł Sobeckiej: Trwa kontrola skarbowa.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY183MTYwZS9wLzIwMTgvMDkvMTMvODI1LzM2MC82NDc5MGZhODM3NTI0ZDE4YWMyNzQwZjQyMDYzN2QzMC5wbmc=.png


  Poseł Prawa i Sprawiedliwości Anna Sobecka skierowała do Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Mariusza Kamińskiego interpelację ws. organizatora manifestacji przez siedzibą Sejmu i Senatu - Fundacji Otwarty Dialog, której szefową jest Ludmiła Kozłowska. Poseł Sobecka chciała uzyskać informacje o finansowaniu FOD oraz osobach publicznych powiązanych z fundacją. W uzyskanej od ministra Kamińskiego odpowiedzi możemy przeczytać, że „służby na bieżąco realizują swoje ustawowe zadania”, jednak ich szczegóły nie mogą zostać podane do wiadomości publicznej z powodu ograniczeń prawnych. Minister koordynator podkreślił, że wszelkie informacje na temat Fundacji Otwarty Dialog, które można było udostępnić opinii publicznej, zostały zawarte w komunikacie prasowym. Szef ABW, realizując swoje ustawowe obowiązki, wydał negatywną opinię dotyczącą wniosku pani Ludmiły Kozłowskiej o udzielenie zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego w UE. W rezultacie pani Ludmiła Kozłowska została objęta zakazem wjazdu na terytorium Polski oraz Unii Europejskiej podkreślono w odpowiedzi na interpelację. Negatywna opinia dotyczyła między innymi poważnych wątpliwości dotyczących finansowania Fundacji Otwarty Dialog, które „mogą mieć skutki prawne”.
  Szczegółowe informacje w tej sprawie nie mogą zostać podane do publicznej wiadomości ze względu na ograniczenia prawne i trwającą kontrolę skarbową napisano w piśmie. Anna Sobecka...
  ‏Otrzymałam odpowiedź Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Mariusza Kamińskiego na interpelację, w której pytałam o organizatorów manifestacji pod budynkami Sejmu i Senatu, Fundację Otwarty Dialog, źródła jej finansowania oraz osoby publiczne związane z Fundacją Otwarty Dialog.

  https://pbs.twimg.com/media/Dm9rO7QXgAA1bM4.jpg


  Ps...Ale tu nic nie ma....To kpiny, a nie odpowiedź. Tajne łamane przez poufne. To jak machanie rączką w stronę nadjeżdżającego pociągu w nadziei, że pociąg się zatrzyma, kiedy jest się przywiązanym do torów.
  Tutaj nie ma czasu na "podejmowanie ustawowych działań". Raka się nie obserwuje, tylko wycina nożem i chemią.
 • @Husky
  Nasz rząd udaje tylko takiego słabego wobec ludzi pokroju Kramka, to polityka obliczona na wzburzenie. Zobaczcie jacy są zdecydowani i silni wobec ludzi którzy interesują się prawdziwym obliczem Jonego Danielsa - wRealu24.pl
 • @kula Lis 67 15:04:07
  "Balli Marzec: Będziemy chcieli zapytać dziś ambasadora Niemiec, dlaczego Kozłowska dostała wizę. Poinformujemy, kim ona jest. Opozycjonistka z Kazachstanu Balli Marzec organizuje dziś protest przed ambasadą Niemiec w Warszawie w związku z otrzymaniem przez Ludmiłę Kozłowską specjalnej wizy i jej „występem” w Bundestagu"

  - brawo i podziękowania dla pani Marzec, ale wezwanie ambasadora Niemiec na dywanik to psi obowiązek polskiego MSZ, no ale czego można oczekiwac po jakims - za przeproszeniem - Pisdupowiczu?

  pozdr
 • @Husky 14:51:28 Niemcy przestali dbać o pozory i otwarcie stają się wrogiem Polski!
  Przyjaźń Germańców jest tyle warta co żydów. Oni są poza cywilizacją chrześcijańską, tylko zdrady i biznes. Niemcy zaprosiły Kozlovską... a my zaprosiliśmy Niemcy na szczyt Trójmorza... wykiwają nas jak będziemy tacy naiwni...żeby mocniej tego nie określić...Jak można było zaprosić czy zaakceptować udział Niemiec w szczycie Trojmorza...no i Austriaków, czyli Dojczów mieszkających nad środkowym Dunajem, kto zaprosił ? i jeszcze niektórzy politycy z PiSu nazywali to sukcesem...?
 • @MacGregor 15:20:59
  Ile jeszcze gówna musi się wylać, by nasi politycy zrozumieli, że EU jest już tylko ucieleśnieniem niemieckiego interesu. Unia jest już poza możliwością reformy i jedyne co można zrobić, to opuścić to szambo. Nie da się jechać okrakiem, albo sojusz z USA, albo kondominium niemiecko-rosyjskie. Brak zdecydowanych działań i deklaracji ze strony rządu Morawieckiego na kolejny niemiecki teatr kłamstw jest co najmniej smutny. Rząd Beaty Szydło i sama pani premier przynajmniej miała jaja i brakuje kogoś takiego teraz. Pozostały nam same ciepłe kluchy... niestety.
 • @MacGregor 15:20:59
  Makrela po spotkaniu z Putinem zapragnęła przyłączyć się do Trójmorza..zapewne na tej naradzie z Putinem uzgodnili, że Makrela się wśliźnie i rozwali Trójmorze od środka..Polska jest za tym, by Niemcy uczestniczyły w tym projekcie..czy naprawdę Prezydent i Premier myślą,że Niemcy są naszymi przyjaciółmi, albo kimś komu można ufać, bo wydaje mi się, że społeczeństwo polskie jest w stanie więcej dostrzec i przewidzieć niż politycy, którzy powinni mieć instynkt samozachowawczy. Czy zaproszenie tej wywłoki ukraińskiej nie jest dowodem na to jak Niemcy naprawdę traktują Polskę..że uścisk Makreli i Putina jest paktem przeciwko Polsce. No to już wiecie, że to Niemcy napuszczają Ukraińców na Polaków tak samo jak przed wojną i posuną się nawet do terroryzmu jak zabójstwo ministra Pierackiego lub wyhodują na uczelni w Monachium nowego Banderę.
 • @MacGregor
  Ukraińską qurwą Kozlowską w "bundestagu" nie interesuje się pies z kulawą nogą. "Dyskusja", w której nikt nie dyskutował odbyła się daleko od sali plenarnej, prawdopodobnie w kantynie lub pomieszczeniach pomocniczych archiwum. Niemcy żyją innym wydarzeniem, którym powinny zainteresować się polskie media a także polski parlament. Policja rozpoczęła usuwanie z drzew domów (Baumhäuser), w których zagnieździli się tzw "ekolodzy" i inna zielona, asocjalna hołota. Znany również w Polsce koncern energetyczny RWE (innogy Polska S.A.) zamierza w miejscowości Hambacher Forst wyrąbać 3 tys hektarów tamtejszego lasu i wydobywać węgiel brunatny. W akcji bierze udział ok 1000 policjantów, ciężki sprzęt, helikoptery. Uważam, że należy tą brutalną akcją policji zainteresować Unię Europejską. Aktywiści apelują do Merkel a ta milczy jak grób. Może wysłać do hambacherskiego lasu KOD i ukraińską qurwę Kozlovską z długonosym Kramkiem?
 • @MacGregor 15:20:59
  Czego się boi Ludmiła Kozłowska? Prawdy. Zwłaszcza o źródłach finansowania jej interesu.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19jMjA4Ni9wLzIwMTgvMDkvMTQvOTgzLzQ3MC8wNGYzNTkyMDQ5NjA0MTRlODNlYjUwMDFjYWFiOWRiOC5qcGVn.jpeg

  https://wpolityce.pl/polityka/412248-czego-sie-boi-ludmila-kozlowska-prawdy-o-jej-finansach


  Ps..Obalenie demokratycznie wybranego Polskiego rządu jest w narodowym interesie Niemiec. Brudne pieniądze nie lubią prześwietlania. A co tak naprawdę oni robią? Produkują coś, tworzą, albo jakieś usługi? Przecież to jakaś farsa, udawanie biznesu. Nie mówi się " bo oto się rozchodzi", lecz oto chodzi. Rozchodzą się drogi na rozstajach, a poza tym jak zwykle rzeczowo i dobrze przeprowadzony wywód na temat źródeł finansowania tej pary aferałów. Takie pączkowanie w KRS jest po to by ukryć brudne pieniądze i brudne powiązania, czyli wprost chodzi by zgubić ogon, który zwyczajnie śmierdzi. Wszystko w ruskim powiedzeniu "sekretno nie izwiestno", ciekaw jestem ilu platformiarzy skorumpowali, bo obracali dużą kasą.
 • @kula Lis 67 19:18:45
  Kozłowska zajmie poczesne miejsce w Muzeum Demokracji
  ... obok kornika, martwej wiewiórki, Seba z seicento,Majdanu 2.0 i biletów lotniczych na Maderę i @Zawiszy
  pzdr.
 • Tzw. "Otwarty Dialog"
  to banderowcy. Zakazać,wydalić z Polski,zlikwidować,nie pozwolić aby wrócili. Proste czy "niemożliwe"?
 • @Husky 12:58:30
  Niemcy pokazały swoją bandycką mordę. A to głupiutkie stworzenie nie ma żadnego znaczenia. Posłużyło jako papierek lakmusowy. Teraz wszyscy widzą, że odwieczny wróg to wróg, a nie przyjaciel. Popatrzcie ludzie uważnie, co znalazła Policja w szafie brukselskiego lewicowego "demokratycznego" polityka, gdy go aresztowała na początku bieżącego roku za molestowanie dzieci:


  https://www.breitbart.com/london/2018/01/31/austrian-socialist-politician-arrested-child-abuse-nazi-memorabilia/ ; może to wielu wyleczy z miłości do lewackiej UE ?
 • @Husky 19:45:59
  Mnie zaproszenie Kozlovskiej do Bundestagu kojarzy się z zaproszeniem chazarskiej schlampe i alkoholiczki Gersdorf do Karlsruhe. Obie nadawały na Polskę i obie pojechały za niemieckie pieniądze, chazarska schlampe i alkoholiczka Gersdorf sama się tym chwaliła. W Karlsruhe mieści się siedziba zarówno niemieckiego Federalnego Trybunału Sprawiedliwości, jak i Trybunału Konstytucyjnego. Chazarska schlampe i alkoholiczka Małgorzata Gersdorf pojechała tam na zaproszenie obu sądów. Jeżeli jedną zaprosił sąd to dlaczego drugiej nie mógł zaprosić Bundestag? Przecież najważniejsze w obu przypadkach było, żeby "ponadawały" na nasz rząd i Polskę. Wnuk kontradmirała Unruga, pan Piotr Okołowicz jasno określił takie zachowanie.
 • @Husky 19:45:59
  A w Niemczech w tunelu prowadzącym do Dworca kolejowego sześciu czarnych Afrykanów przerznęło 14 letnia uczennicę.
 • @Husky 19:45:59
  Cyklicznie co 50 lat Niemcom potrzebny jest Stalingrad, na opamiętanie. Dr JerzyTargalski: Niemcy wypowiedziały nam wojnę! Bardzo ostro kwestię zaproszenia do Bundestagu wydalonej z Polski i UE szefowej Fundacji Otwarty Dialog Ludmiły Kozłowskiej zareagował politolog, dr Jerzy Targalski. Jak stwierdził: „Niemcy wypowiedziały nam wojnę, a to oznacza, że istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna”. Przypomnijmy – Kozłowska została przez Polskę wpisana do Systemu Informacji Schengen, w związku z czym po przylocie do Brukseli została wydalona z terenu UE na Ukrainę. Obecnie jednak przebywa w Berlinie – Niemcy wydali jej wizę. W niemieckim parlamencie mówiła wczoraj o zagrożeniu praworządności w Polsce oraz na Węgrzech – zaproszenie wystawili niemieccy parlamentarzyści. Dr Targalski na antenie TVP Info komentował sprawę w ten sposób: „Po prostu Niemcy bronią swojego interesu narodowego. Zresztą tak uzasadnili zaproszenie Kozłowskiego: interes państwowy czy też narodowy Niemiec”. To, według Targalskiego, dowodzi tego, że Niemcy wypowiedziały nam wojnę, więc „istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna”. Dalej dodał: „Tyle, że zmieniają się dekoracje, formy, bo dzisiaj nie trzeba wysyłać czołgów. Dziś wystarczy, że 1/3 wyborców polskich jest gotowa głosować na politycznych folksdojczy. No i mają Kozłowską, która jest Rosjanką z Krymu, tak naprawdę rosyjską kolaborantką”. Przypomniał też, że do Berlina pojechała dzięki człowiekowi, który… chwalił rosyjską okupację Krymu. Targalski stwierdza, że tym samym Kozłowska Ukrainę zdradziła: „Tu mamy konkretny przykład kolaboracji rosyjskiej Kozłowskiej i współpracy polsko-rosyjskiej przeciwko Polsce. I to jest istota całej sprawy”. Połączone izby Sejmu i Senatu na wniosek Rady Gabinetowej prezydenta powinny rozpocząć debatę nad łamaniem praworządności w Niemczech (spadkobiercy i następcy Deutsche Reich i GrossDeutschland z 1942 roku) oraz polskim interesem narodowym z uwzględnieniem postulatów Konferencji Poczdamskiej o denazyfikacji, demilitaryzacji i defaszyzacji Niemiec! A także wezwać reprezentantów Narodów Sprzymierzonych tj. USA, Wlk. Brytanię i Rosję do podjęcia kroków w celu zwołania Konferencji Pokojowej dla formalnego zakończenia II Wojny Światowej zgodnie z ustaleniami Traktatu Konwencji Haskiej z 1907 roku. (Francja NIE BYŁA uczestnikiem Traktatu Poczdamskiego).

  https://www.youtube.com/watch?v=a9Gcq9PpXHY&feature=youtu.be


  Połączone izby Sejmu i Senatu na wniosek Rady Gabinetowej prezydenta powinny rozpocząć debatę nad łamaniem praworządności w Niemczech (spadkobiercy i następcy Deutsche Reich i GrossDeutschland z 1942 roku) oraz polskim interesem narodowym z uwzględnieniem postulatów Konferencji Poczdamskiej o denazyfikacji, demilitaryzacji i defaszyzacji Niemiec! A także wezwać reprezentantów Narodów Sprzymierzonych tj. USA, Wlk. Brytanię i Rosję do podjęcia kroków w celu zwołania Konferencji Pokojowej dla formalnego zakończenia II Wojny Światowej zgodnie z ustaleniami Traktatu Konwencji Haskiej z 1907 roku. (Francja NIE BYŁA uczestnikiem Traktatu Poczdamskiego).
 • @Husky 12:58:30
  Interes narodowy szkopów, to szkodzić interesowi Polski. Każdy szkop to POtomek mordercy naziola lub sowieckiego kałmuka, więc w genach mają włażenie buciorami na plecy narodu, który z nimi się układa. Frank Schwabe przedstawia POlitykę hitlerowską w dwu aspektach działań na tym samym założeniu,tj. utrzymaniu Polaków na niskim poziomie życiowym i pozbawieniu ich wszelkich praw zarówno pod względem politycznym, jak narodowym i kulturalnym. Szwaby do dziś organizują w Polsce promocję aborcji, rozdzielanie rodzin wskutek emigracji ekonomicznej, stłoczenie ludzi w miastach i „cichą sterylizację”. W Bundestagu Frank Schwabe z SPD realizuje politykę wschodnią Niemiec hitlerowskich pochodzą z 2 października 1940 roku, w która została zawarta w tajnej notatce sygnowanej przez Martina Bormanna. Uzupełnieniem jest Wizja Polaka – jako najemnego, słabo opłacanego robotnika, która celowo łączy się z polityką osłabiania polskiej populacji. Jej tezy w piśmie z 12 grudnia 1941 roku do Centrali Przesiedleńczej w Łodzi wyłożył Ernst Damzog. W istocie Frank Schwabe z SPD jest głosem nazizmu jaki szwaby starają się POcichu rękoma DT i POzostałych POżytecznych idiotów realizować w Polsce. Bezzwłocznie należy monitorować niemieckie media w Polsce, reagować natychmiast w celu odebraniu im większości udziałów. Należy Polacy natychmiast rezygnować z korzystania z tych mediów innym jak bezwzględne tępienie propagandy i wprowadzanie dezinformacji.
 • @Husky 12:58:30
  W Niemczech pojawiła się "nowa moda" "nieznani sprawcy" podpalają parkujące pojazdy" które wypalają się do blachy. To taki nowy zwyczaj oczywiście incydentalny do kilku aut w dzielnicy dziennie, a raczej nocnie.
 • @Husky 19:45:59
  A w Niemczech w tunelu prowadzącym do Dworca kolejowego sześciu czarnych Afrykanów przerznęło 14 letnia uczennicę.
 • To źle, że w budowie międzymorza hajdamactwo historyczne gardzi naszym prawniczym hajdamactwem słupów prezessimusa
  Mogą udawać, że rechrystianizują Europę jak synowie popów prawosławnych i grekokatolickich Kresy ale w sojuszu z niemieckimi liberałami otwartym na naszych narodowych użytecznych głupków skuteczniej niż nasza systemowo marksowska dyktatura kręgów podejrzeń o sądowej mocy z episkopalną pobermanowską nadbudową judeokatolicką i ekonomicznie rydzykową.
 • Przywrócić Nacierewicza i odczytywać apel smoleński nad każdym grobem banderowca.
  Można tęż dać im krypę na Wawelu
 • ech pieniacze..... tylko gębą?
  Konfiskata majątku Lidla i Kauflandu w Polsce za niedozwoloną pomoc unijną dyskredytującą inne firmy bez takiej hojnej pomocy. To zabolałoby dopiero a nie jakoweś bicie piany w parlamencie
 • @Husky 19:45:59
  W ocenie posła WiS, Adama Andruszkiewicza "narodowy interes Niemiec jest bardzo jasny - zmiana rządu nad Wisłą w wyborach parlamentarnych".
  Niemcy i Rosję uderzają reparacje, budowa CPK, przekop Mierzei Wiślanej. Polska przeszkadza Niemcom i Rosji i wynika to z sytuacji geopolitycznej – wyliczał.
 • @gnago 08:25:21 Merkel chce zlikwidować państwa narodowe w Europie! Plan Kalergi!
  A interesem narodowym Polski jest wspieranie organizacji jawnie antypolskich i tolerowanie zdrajców. Bo co powie Europa i cały postępowy świat.? Jeszcze raz apeluję aby we wszystkich fundacjach a w tym szczególnie tych Sorosa jak np Fundacja Batorego, Helsińska Fundacja Praw Człowieka jeśli wykraczają poza swój deklarowany cel działalności a już szczególnie, gdy nawołują do obalenia legalnie wybranego rządu i mają wpłaty z zagranicy obowiązkowo miały zarząd komisaryczny! Wówczas jedno z dwojga albo nie będą mogły prowadzić otwarcie działalności wywrotowej, bo nie będzie na to pieniędzy albo przejdą do podziemia a tam już za nielegalną działalność są konsekwencje karne! Jeśli Sejm takie prawo ustanowi to będzie w interesie społeczeństwa, bo jak na razie to gonią tylko króliczka ku uciesze tych co to bawi jak np Sorosa, gdyż odwraca od niego uwagę i pozwala mu wykorzystywać swe wpływy w Niemczech, gdzie jego staraniami i tu nie łudźcie się (bo to on stoi za zaproszeniem Kozłowskiej) jego ludzie wystąpili przeciwko zasadom strefy Schengen!
 • @Husky 19:45:59
  To co zrobili Niemcy to brzmi jak wypowiedzenie wojny. Błędem polityki polskiej jest taktyka obrony i pokrywanie strat z własnej kieszeni. Trzeba tak samo atakować Niemców jak oni nas atakują. Musi być symetria w działaniach. Jeżeli jej nie będzie, Niemcy będą posuwać się coraz dalej. A co robi ABW - przecież powinien być dawno wniosek w prokuraturze o Kozlovskiej, Kramku, Farmazonie, Kasprzaku, "Rudej z KOD-u", to są działania antypaństwowe połączone z obcymi agenturami (to co, że natowskimi - ale obcymi ). Za to jest odpowiedzialność przewidziana w Kodeksie Karnym. W KK nie ma słowa o agenturach przyjaznych czy nie przyjaznych, jest tylko współpraca z obcymi agenturami!
 • @Husky 19:45:59
  Polska potrzebuje silnych, prawych charakterów i odwagi, tego musimy wymagać od PiSu. Silny odważny przywódca, tak został oceniony przez prezydenta Trumpa, premier Orban, który jest na liście wyczekiwanych, HONOROWYCH gości w USA. Liczą się fakty, Węgry nie są tak dużym krajem, a dzięki silnemu premierowi jest dla nich szacunek za odwagę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930