Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

„Leberalizm” a la Cezary Kaźmierczak z ZPP.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„Proszę, ja mogę być leberał, tylko wy o tym mnie powiedzcie!”

Przewodniczący ZPP ma czasem zdroworozsądkowe pomysły, a to żeby podatki nie przekraczały 100%, a to żeby ponownie przyjrzeć się słowom św. Pawła „ Kto nie chce pracować, niech też nie je!"

Nie są to mądrości specjalnie odkrywcze ani przekraczające zdolności intelektualne przeciętnego zjadacza chleba, ale chwała i za to.

Ale poza tymi zdroworozsądkowymi komunałami (jak powiadam, chwała i za nie, bo w dzisiejszych czasach za stwierdzenie oczywistości można zostac faszysta i antysemitą, nawet bez swojej wiedzy i zgody) jest jeszcze całkowicie antyspołeczny i antynarodowy lobbing. Protestancki leberalyzm ma już to do siebie, że jak go wyprowadzić poza sferę zdroworozsądkowych ogólników, a nie daj Boże doprowadzić do logicznej konkluzji, to staje się ideologią całkowicie atomizującą społeczeństwo, a w praktyce wytwarza warstwę oligarchów, zdolnych przerzucać swoje koszty na resztę.

[Tak się składa, iż szczególnie teraz Polacy potrzebują odbudowy wzajemnej więzi narodowej, albowiem będąc w rozsypce, zatomizowani, bici po głowie pałką źle rozumianej sentecji „volenti non fit iniuria” (że niby nikt kasjerce pracującej w pampersie w „Biedronce” czy pakowaczowi w „Amazonie” pistoletu do głowy nie przystawiał, mogą zawsze „zmienić pracę i wziąć kredyt” albo jeszcze lepiej, wyjechać na Zachód, bo przeciez już czekają w kolejce banderowcy i Hindusi) maja realne szanse na zostanie „Europejczykami”, tyle ze siódmej kategorii, zaraz po bisurmanach i murzynach].

Jak podaje ze zgrozą konserwatywny (choć tez liberalny) „Najwyższy Czas!”:

Kulesza nie mógł w to uwierzyć. Kaźmierczak: Powinniśmy ściągać Hindusów i „przekupić” Polki do rodzenia dzieci:

Cezary Kaźmierczak ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców często wraz ze swoją organizacją zajmuje zdroworozsądkowe stanowisko. Tym razem jednak podczas programu „Tak czy Nie” w Polsat News, podczas rozmowy z posłem Jakubem Kuleszą opowiadał takiego głupoty, że można się tylko złapać za głowę.

Cezary Kaźmierczak, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, uważa m.in, że Polska powinna ściągać Hindusów, a Polki „przekupić” do rodzenia dzieci, tak żeby populacja naszego kraju w 2050 roku osiągnęła ponad 50 mln osób. Kaźmierczak uważa też, że ludzie sami sobie nie poradzą i nie wystarczy nie zabierać im pieniędzy, żeby godnie żyli. Ale po kolei, żebyśmy się nie pogubili w światłych pomysłach p. Kaźmierczaka.

Pierwszym poruszanym w programie tematem było ściąganie imigrantów do Polski. „To nie Ukraińcy czy Białorusini są problemem. Oni się w miarę asymilują, jeżeli to nie będzie nagłe tylko stopniowe” – mówił poseł Kulesza. I dodawał: „Ja mam problem z tym, że niektórzy patrzą na imigrację tylko przez pryzmat gospodarki. Nie patrzą na to co się stało w Niemczech czy Wielkiej Brytanii, gdzie nie napłynęła taka liczba ludności, że nie mogli się zintegrować”.

„Mamy najlepszych imigrantów na świecie. Mamy wspaniałych Ukraińców, teraz Ci wspaniali Hindusi” – zaczął swój wywód Kaźmierczak. Powoływał się on na badania ZUS, według których już za dwa lata będzie w Polsce brakowało milion rąk do pracy, a do 2050 roku będzie brakowało pięciu milionów rąk do pracy. Jego zdaniem możemy mieć 70 mln ludzi w kraju, ale jest to kwestia polityki i zgody na wielokulturowość.

„My możemy mieć 100 milionów, jeśli tylko chcemy” – mówił Kaźmierczak. Po tych słowach poseł Kulesza dopytywał, czy to aby na pewno będzie jeszcze Polska. „Ja bym wybrał 50 mln ludzi w 2050 roku. Przekupiłbym Polki do rodzenia drugiego dziecka, bo z tym jest problem. (…) Trzeba te Polki „przekupić” (tu Kaźmierczak dodał, że mówi to w cudzysłowie – red.)” – mówił Kaźmierczak.

„Trzeba obniżyć koszty pracy, spada bezrobocie, ale mamy też najniższy od lat wskaźnik zatrudnienia (…) To jest efekt tego, że wprowadza się programy socjalne i dezaktywuje Polaków zawodowo, i podnosi podatki” – odpowiadał Kulesza. Kaźmierczak jednak „500 plus” popiera, bo widział gdzieś głodujące dzieci, którym to pomogło. Domyślam się, że taki widok mógł być faktycznie wzruszający i już nie trzeba na rozdawnictwo patrzeć zdroworozsądkowo.

Poseł Kulesza przekonywał, że wystarczy, żeby państwo nie zabierało z pensji pieniędzy, na co Kaźmierczak odparł „jak ktoś zarabia 2000 złotych, to czego mu Pan nie będzie zabierał?” – czym wywołał uśmiech polityka Kukiz’15. Jeżeli ktoś zarabia 2000 złotych, to kwota brutto wynosi prawie 2800 złotych, a pracodawca płaci w sumie ponad 3300 złotych. Właśnie tych 1300 złotych nie będzie zabierał, czyli prawie 3x 500 plus!.

„Imigracja z państw takich jak Pakistan, Bangladesz czy Indie, powoduje powstawanie gett” – mówił Kulesza, to z kolei rozbawiło prowadzącą program Agnieszkę Gozdyrę i Kaźmierczaka, bo przecież w Polsce nie ma takich gett, hehe. Jeszcze. „Dlaczego te getta tworzą się państwach zachodnich. Dlaczego są strefy non-go, gdzie nie może wejść policja?” – dopytywał Kulesza.

Jak pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera, a jak chce pokarać cały naród, to stawia na jego czele takich cymbałów. Wprawdzie p. Kaźmierczak w rządzie nie zasiada, ale pan premier Morawiecki (dzieci w elitarnej, żydowskiej szkole, ciekawe, co nim powodowało, jaka to ściezka kariery otwiera się po takiej szkole?) wciela jego pomysły w życie i Polska czy raczej Kondominium (wiadomo czyje i pod czyim zarządem powierniczym) jest obecnie krajem przyjmującym najwięcej imigrantów w całej UE.

Jest oczywiste, że lepszy jest pracownik z Rosji, Białorusi czy nawet Ukrainy od „lekarza” z Afganistanu czy „inżyniera” z Sudanu.

Tylko, że można to robic tak, jak roztropni Czesi, z minimalną imigracją i wzrostem płac, a można tak jak to robi premier Morawiecki – z dalszym wypychaniem Polaków za granicę i politycznie motywowanym masowym importem ciapatych i banderowców (chodzi o żydowski plan ostatecznego wyleczenia nie tylko Polaków, ale wogóle białych Europejczyków z ich patriotyzmów poprzez masowa wymianę i wymieszanie ludności, zerwanie ciągłości historycznej, zniszczenie historycznych narodów itd W przypadku Polski chodzi też o wzięcie krnąbrnego narodu w niemiecko-banderowskie kleszcze – por. trwający już 4 lata masowy przemyt broni z krainy U, przy jednoczesnym utrzymywaniu Polaków w stanie zupełnej bezbronności).

A wracając do szmaciakowatych leberałów pokroju pana Kaźmierczaka Cezarego, to uświadommy sobie, iż cele grupy wielkich pracodawców, dla których lobbuje nasz milusiński nie są bynajmniej zgodne z dobrze pojętymi celami większości Polaków.

Dla nich korzystne byłoby wprowadzenie euro, dla nas nie.

Dla nich im tańszy pracownik, tym lepszy i jedyna szkoda, że nie można ich mieć zupełnie za darmo.

Wypychając Polaka zagranicę ,w to miejsce dostaną tańszego banderowca albo ciapatego plus dopłata 800,-PLN miesięcznie z budżetu (czyli od tych coraz biedniejszych Polaków, którzy jeszcze nie wyjechali)

Wprawdzie masowa imigracja zarobkowa to bomba z opóźnionym zapłonem, ale koszty jej rozbrojenia już poniesie budżet oraz przecietni Polacy– sprowadzenie rodzin, szkoły dla obcokrajowców, objęcie ich programami rozdawniczymi z 500+ włącznie,  utrata spójności etnicznej, gettoizacja, wzrost przestępczości itd.

Też chciałbym tak móc prowadzić biznes, w którym moje koszty mógłbym przerzucać na innych – taki panie leberalizm

 

 

 

  

KOMENTARZE

 • Jak zwykle celnie w punkt :)
  "chodzi o żydowski plan ostatecznego wyleczenia nie tylko Polaków, ale wogóle białych Europejczyków z ich patriotyzmów poprzez masowa wymianę i wymieszanie ludności, zerwanie ciągłości historycznej, zniszczenie historycznych narodów itd W przypadku Polski chodzi też o wzięcie krnąbrnego narodu w niemiecko-banderowskie kleszcze – por. trwający już 4 lata masowy przemyt broni z krainy U, przy jednoczesnym utrzymywaniu Polaków w stanie zupełnej bezbronności)."

  Może trochę optymizmu? Jasne, że o to unym chodzi!
  Naszą sprawą jest popsuć im te zasrane plany. Inne kraje też przeglądają na oczy. Będzie dobrze, tak uważam. Kiedy myślę o ostatnim stuleciu... nabieram pomimo wszystko wiary w nas jako Naród..

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 17:00:57
  //Może trochę optymizmu//

  Jasne! Nasz Naczelnik PiSudzki zrobi nową sanację (teraz to się nazywa "dobra zmiana") i będzie Alleluja i do przodu!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:13:28
  Co Ty nie powiesz? Masz jakieś informacje?
  Ne wiedziałam, że z Ciebie taki pisior...
  Ja w każdym razie piszę o tym, że trzeba robić swoje jak ci co przed nami.... tyle.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:56:44
  //Ne wiedziałam, że z Ciebie taki pisior//

  A co? Wolno mi :))

  Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu! Niech żyje nam!
  To byłem ja - mały Spirytek, bloger gorszego sortu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930