Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1852 posty 2345 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Z cyklu „agentura ukraińska w Polsce”: Paweł Kowal.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O ile banderowski agent Tomasz „Sakiewka” Sakiewicz to uważam niebezpieczny i złajdaczony idiota (zaiste, wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie) ...

... o tyle Paweł Kowal to poważna i wysoko ulokowana agentura niemiecko-ukraińska, BND & SBU tylko wiedzą (zamiast „czort tylko wie”), czy nie wyżej postawiony na liście płac od wąsatego kretyna vel Żurawskiego. A może się mylę co do vel Żurawskiego – to, że ktoś ma beret zryty jak paczka gwoździ („kraina U odda czy nie odda miliarda euro, warto zainwestować”) nie musi oznaczać, że nie jest niebezpiecznym agentem ościennych państw. Wszak ten banderowski agent doradzał ministrowi Waszczykowskiemu, zaś od 2015 był członkiem Narodowej Rady Rozwoju przy prezydencie Polin, Kornhauserowiczu Dudaszu. W niedawnym wywiadzie dla Gościa Niedzielnego poza pierdoleniem niesłychanych koszałków-opałków (stabilność Ukrainy to nieodzowny warunek trwałości bezpieczeństwa Polski, zaś w okresie międzywojennym niepodległa Polska istniała bez niepodległej Ukrainy „zaledwie 20 lat”- zapomniał, że Polka była mocarstwem „zaledwie 500 lat” własnie dzięki temu, że żadnej niepodleglej Ukrainy nie było) sugerował, że autorom antybanderowskich zapisów w noweli o IPN powinny przyjrzeć sie służby – nie wiem, polskie, czy ukraińskie, te ostatnie zapewne od dawna mają swoje listy proskrypcyjne w Polsce na wypadek planowanej „wołynki” od Przemyśla po Wrocław. Pozostaje mieć nadzieję, że po spuszczeniu w kiblu Partii Interesów Syjonistycznych, moralnych „płaszczaków” najlepiej czujących się w pozycji kolankowo-łokciowej, koniecznie z jarmułką na głowie i po przejęciu władzy w Polsce przez Polaków, nasze służby prześwietlą dokładnie tych gagatków i być może nawet nie trzeba będzie ich podłączac do prądu, by poznać ich intymne związki z SBU i in.

Wrócmy wszelako do wspomnianegow tytule banderowskiego agenta czyli Pawła Kowala.

Mój ulubiony publicysta narodowy i kresowy, Marcin Skalski, pisał o tym pajacu trzy lata temu:

Jak nie robic polityki wschodniej - przypadek Pawła Kowala, pisząc m.in.:

Wszystko wskazuje na to, że w alternatywnej rzeczywistości zarysowanej przez Pawła Kowala to Polska jest bardziej zagrożona imperializmem Rosji niż sama Ukraina. Podczas gdy Ukraińcy procedują politycznie z Rosją, Polska ma jedynie bronić się przed rosyjskim imperializmem i zrezygnować z prowadzenia jakiejkolwiek polityki. Można odnieść wrażenie, że to Polska musi się bronić przed zagrażającą Ukrainie Rosją, tymczasem sam Kijów będzie układał się i handlował z „państwem-agresorem” na dużo korzystniejszych warunkach. W ten oto sposób Paweł Kowal zupełnie bezpodstawnie ceduje zagrożenie rosyjskim imperializmem z Ukrainy na Polskę.

Autor trafnie analizując poglądy Kowala, abstrahował w swojej analizie od jego agenturalności, a ta dziś, po upływie 3 lat bije po oczach.

Za portalem kresy.pl:

Kowal napisał na Twitterze, że USA słusznie naciskały w sprawie zmiany ustawy o IPN, ponieważ krytyka ustawy płynąca z kraju nie wystarczyła do przekonania polskich władz o konieczności nowelizacji. Jednocześnie były polityk wyraził żal, że z ustawy nie usunięto tzw. ukraińskich przepisów. Kowal chciałby także, by sejmowa większość przeprosiła Polskę za styczniową nowelizację ustawy o IPN.


1. Szkoda, że argumenty z kraju nie zadziałały.

2. Dobrze, że Ameryka jeszcze nie zostawiła Europy Środkowej i naciskała na zmiany ustawy o IPN

3. Szkoda, że zostały dziwne zapisy – tzw. ukraińskie.

4. Szkoda, że nikt nie powiedział prostego: przepraszamy Polsko, to była wielka pomyłka. 

 

– napisał Kowal w środę na Twitterze.

 

 

Jest to piekne, bo z jednej strony Partia Interesów Syjonistycznych prowadzi TAJNE rozmowy ze swoimi zwierzchnikami w Izraelu (por. tu), dwoi się i troi, żeby kolejną, paniczną rejteradę przedstawić jako sukces i wycofanie się na z góry upatrzona pozycję,a tu taka banderowska szwajn, Pawło Kowal, wysypuje wszystko na twitterze dziękując Ameryce, że naciskała na Polske w tej sprawie – u nas nawet obce agentury to kupa gówna.

Z ciekawostek przyrodniczych: dziś ma miejsce seminarium ISP PAN pt. „Jak mówić o Unii Europejskiej”, na którym jednym z prelegentów będzie nasz banderowkso-niemiecki agent, Paweł Kowal z tegoz instytutu, red. naczelny „Spraw Międzynarodowych”.

W naszej cywilizacji odpowiedź byłaby prosta: wystarczy mówić prawde, no ale ani w talmudzie, ani wśród bezpieczniaków niemieckich czy ukraińskich, pojęcie prawdy nie ma charakteru absolutnego.

A swoją drogą, Izrael recenzuje nam ustawodawstwo, agentura banderowska tłumaczy nam „sprawy międzynarodowe”, jeszcze tylko więcej Ukraińców w polskiej policji i wszystko będzie pod kontrolą.

PS

Jak trafnie wnioskuje kol. Krzysztof Bosak, kolejnym etapem miłości w rzeczpospolitej przyjaciół POLIN będzie przekazywanie Żydom mienia i tu mnie zastanawia, niczym Bronisława Malinowskiego życie seksualne dzikich, w jaki sposób kurwy z PiS-u przedstawią ten proces nam czyli polskiemu bydłu, jako sukces, korzyść i zwycięstwo, bo że będzie to sukces, to nie mam najmniejszych wątpliwości

[jakby ktoś je miał, a nie brzydzi się, to niech zajrzy prędko na portal wWazelinie i poczyta wypowiedzi pisowskich kurwów o tym, jakie to własnie odnieslismy dyplomatyczne zwycięstwo ].

 

 

  

KOMENTARZE

 • wpis dość ch*jowy, pomieszanie z poplątaniem
  ale musiałem upuścić nieco żółci spod serca, bo mnie szlag trafia jak patrzę na te pisowskie k*rwy - niepotrzebnie zajrzałem na wPolityce.pl, a tam powypełzały wszystkie bezkręgowce i tłumaczą jak to"przekuliśmy porażkę w sukces"
 • https://konserwatyzm.pl/pietka-nowelizacja-ustawy-ipn/
  Piętka: Nowelizacja ustawy IPN

  27 czerwca 2018 Redakcja Konserwatyzm.pl
  “Rząd przedstawi dzisiaj Sejmowi projekt nowelizacji ustawy o IPN – chodzi o uchylenie artykułów 55a i 55b, mówiących o odpowiedzialności karnej za publiczne przypisywanie Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialności za zbrodnie nazistowskie popełnione przez III Rzeszę. To wynik analizy iż w tej chwili nadrzędny cel, jakim jest obrona prawdy historycznej skuteczniej będzie można osiągać innymi środkami, niezrozumienia polskich intencji na świecie oraz trwającego od wielu miesięcy dialogu polsko-izraelskiego” – podał pisowski portal wpolityce.pl.
  Chyba nikt się tak nie ośmieszył w historii jak oni. Dzięki tej akcji z nowelizacją ustawy o IPN pisowcy osiągnęli dwie rzeczy. (1) Pokazali całemu światu, że rządzone przez nich państwo nie jest suwerenne. (2) Przypisywanie “Narodowi lub Państwu Polskiemu” odpowiedzialności za zbrodnie III Rzeszy, w tym pisanie o “polskich obozach koncentracyjnych”, a także negowanie zbrodni nacjonalistów ukraińskich na Polakach stanie się powszechne. Właściwie już się stało.

  * * *

  Przemysław Żurawski vel Grajewski oświadczył, że autorom nowelizacji ustawy o IPN w sprawie penalizacji banderyzmu powinny się przyjrzeć służby specjalne. Groźnie się zrobiło.

  * * *

  Media informują, że o godz. 18-tej ma się odbyć konferencja prasowa premierów Polski i Izraela dotycząca WSPÓLNEGO stanowiska w sprawie zmian w ustawie o IPN. Ale Konstytucja RP nic nie mówi o tym, że premier Izraela uczestniczy w procesie legislacyjnym w Polsce.

  * * *

  O godzinie 13:42 na portalu “Gazety Polskiej” pan Tomasz Sakiewicz wyjaśnił swoim czytelnikom i zarazem zwolennikom PiS błyskawiczne procedowanie i uchwalenie w Sejmie zmian w nowelizacji ustawy o IPN z 26 stycznia br., oznaczających wyrzucenie do kosza przez rząd PiS tej nowelizacji. Otóż stwierdził on: “chcieliśmy bronić swojego dobrego imienia, ale Rosjanie byli bliscy ogrania nas w tej sprawie i skłócenia nas z głównym sojusznikiem czyli USA. Wyjściem z tej sytuacji było znalezienie formuły bronienia dobrego imienia Polski, w które włączą się poważne siły w Izraelu i USA, a jednocześnie uczynienie kroku do tytułu w sprawie ustawy”.
  Rosjanie byli bliscy ogrania PiS-u w sprawie obrony dobrego imienia Polski… Nie wiedziałem, że Binjamin Netanjahu jest premierem Rosji.

  * * *

  Dzisiejsze sensacyjne wydarzenia polityczne zapowiedziała dwa dni “Gazeta Polska Codziennie” w komentarzu Michała Kuzia. Autor ten stwierdził, że “Donald Trump to najbardziej proizraelski prezydent od czasów Harry’ego Trumana”. W związku z tym Kuź dochodzi do następującej konkluzji: “Nie jest rolą Polski, by w takiej sytuacji recenzować działania swojego strategicznego partnera. Należy jednak z posunięć amerykańskiego prezydenta wyciągnąć wnioski. Jako pewnik możemy przyjąć w Warszawie, że obecnie nie jest możliwe równoczesne pozostawanie w dobrych stosunkach z USA i prowadzenie jakiegokolwiek poważnego sporu ze środowiskami żydowskimi i samym Izraelem. Taki stan rzeczy generuje pewne koszty chociażby w kontekście ustawy o IPN. Sojusze z silnymi zawsze jednak słabszych coś kosztują”.
  Myślę, że organ prasowy PiS wyjaśnił wystarczająco zrozumiale przyczyny dzisiejszych wydarzeń w Sejmie. Jest tylko jedna wątpliwość: czy strategiczny sojusz z USA i Izraelem będzie kosztował tylko wycofanie się z nowelizacji ustawy o IPN?

  * * *

  Dzisiejsze wydarzenia w Sejmie przykryły (może o to chodziło) podpisanie przez PGNiG umowy z z dwoma producentami skroplonego gazu ziemnego (LNG) z USA: Port Arthur LNG oraz Venture Global LNG. “PGNiG odbierać będzie od każdego z amerykańskich partnerów po 2 mln ton LNG rocznie, co po regazyfikacji daje łącznie około 5,5 mld m.sześc. gazu ziemnego. To olbrzymie jak na Polskę ilości” – pisze portal money.pl.
  Drogi gaz amerykański zastąpi tańszy gaz rosyjski. Stąd ten cały, obserwowany od wielu lat, szał rusofobii ze strony rządzących w Polsce sił politycznych, ta “dekomunizacja”, walka z pomnikami radzieckimi oraz faktyczne zamrożenie stosunków politycznych i gospodarczych z Rosją. Elektoratowi PiS (“patriotom”) może się wydaje, że chodzi o “dekomunizację” i “desowietyzację”, a tutaj chodzi tylko o kolonizację gospodarczą Europy Środkowej przez USA.  * * *

  Ja niczego nie sugeruję. Jednak jako człowiek zatopiony w historii zawsze dostrzegam historyczne analogie. Wniesione dzisiaj rano na forum Sejmu przez rząd zmiany w ustawie o IPN były procedowane w nieprawdopodobnym tempie. W ciągu dwóch godzin – bez debaty i pracy w komisjach – przeszły przez trzy czytania w Sejmie. Następnie bez dyskusji i bez poprawek zmiany te przyjął Senat. Zgodność ponad podziałami wykazały PiS, PO, PSL i N. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj wieczorem będzie podpis prezydenta.
  Tak błyskawiczny proces legislacyjny miał miejsce w historii polskiego parlamentaryzmu tylko trzykrotnie. Podczas sejmu niemego w 1717 roku oraz podczas sejmów rozbiorowych w 1773 i 1793 roku.
  Jeszcze raz powtarzam, że niczego nie sugeruję.

  Bohdan Piętka
  za: FB z dn. 27.06.2018.
 • X. Isakowicz-Zaleski
  https://www.pch24.pl/ks--tadeusz-isakowicz-zaleski--w-rocznice-odzyskania-niepodleglosci-wladza-pokazala-uleglosc,61227,i.html

  - Polska w setną rocznicę odzyskania niepodległości, pokazuje, że nie jest państwem samodzielnym – tak ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski ocenił w rozmowie z PCh24.pl postawę polskich władz, które pod naciskiem obcych państw zdecydowały o zmianie zapisów ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, które wprowadzały odpowiedzialność karną za kolportowanie kłamstwa na temat Polski i Polaków w zakresie rzekomej odpowiedzialności za holokaust.  - Dzisiejszą datę: 27 czerwca 2018 roku, mogę potraktować jak datę 4 czerwca 1992, kiedy dokonano tzw. nocnej zmiany rządu Jana Olszewskiego. Poszło wówczas o lustrację. Dziś mamy podobną sytuację – już nie w nocy, ale w dzień, w tempie absolutnie nienormalnym obóz rządzący wycofał się z dotychczasowych zapisów noweli ustawy o IPN i wespół z tzw. totalną opozycją, którą tak krytykował, dokonał wolty, jak uczyniono to 26 lat temu. Ustawa, która przeszła legalnie przez Sejm, Senat i została podpisana przez Prezydenta RP, została de facto zanegowana – ocenił ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.  Jak dodał, fakt że prezydent Andrzej Duda (działając zresztą pod presją) odesłał zapisy ustawy o IPN do oceny Trybunału Konstytucyjnego, to dowód na „jego chwiejność”. Zaś zapisy poddane ocenie weszły w życie. Warto jednak tu pamiętać, że w stanowisku przesłanym do Trybunału, Sejm bronił konstytucyjności przyjętych w ustawie rozwiązań. Teraz uznano, że należy je zmienić. - Sposób w jaki to zrobiono, pod presją trzech państw, które uważamy za sojusznicze: Stanu Zjednoczone, Izrael, Ukraina, jest skandaliczny i to przejdzie do smutnej historii Rzeczypospolitej. Niestety, Polska w setną rocznicę odzyskania niepodległości, pokazuje, że nie jest państwem samodzielnym – podkreślił.  Warto zauważyć, że wśród komentarzy na temat działań rządu i Sejmu padają ostre słowa, mowa wręcz o „zdradzie”, „utarcie suwerenności” i „serwilizmie”. - Taka postawa to zwykłe „lokajstwo”. To postawa kogoś, kto nie czuje się w pełni samodzielny, kto musi mieć pana i ten mówi mu co ma czynić. Dziś III RP pokazała, że nie jest samodzielnym państwem w myśleniu, działaniu, tylko musi być lokajem innego kraju. To przykre – dodał nasz rozmówca.  Jak zauważył, to bardzo niebezpieczna postawa, która może tworzyć precedens, a za dzisiejszymi żądaniami, pójdą kolejne. - To jest działanie terrorystów. Ten, gdy widzi, że pod wpływem groźby, szantażu władza ulega, to wykonuje kolejne kroki, a nie zatrzymuje się. I wydaje się, że siły, które zadziałały w tym wypadku też się nie zatrzymają i pojawią się kolejne roszczenia, choćby finansowe (patrz tzw. ustawa 447) – powiedział ks. Isakowicz – Zaleski.  W ocenie naszego rozmówcy, trudno doszukać się analogicznego przykładu wpływów w drugą stronę i Polska nie jest w stanie wpływać na regulacje prawne innych krajów. - Ustawa z 9 kwietnia 2015 roku przyjęta przez parlament w Kijowie wprowadza odgórną gloryfikację UPA, co więcej zakłada, że można ukarać - także - obywatela obcego państwa (za okazywanie lekceważenia weteranom UPA i negowanie celowość ich walki-red.) I Polska nie protestowała. Kiedy jednak podobny zapis znalazł się w polskiej ustawie, Kijów, Tel Awiw i Waszyngton ostro zareagowały i jak widzimy zmieniamy ustawę. To jest niebezpieczne działanie – ocenił.  Ks. Tadeusz Isakowicz – Zaleski przyznał, że od lat interesuje się zmaganiami o prawdę historyczną i nie spodziewał się po politykach PiS takiej postawy jak dziś. - Zamiast poszukiwania tej prawdy historycznej uprawiana jest „polityka historyczna”, w której można „przehandlować” pewne rzeczy. Czym się to skończy? Tym, że w kolejnej sprawie znów wywiesimy „białą flagę”? – dodał.  MA
 • Dr A Zapałowski
  http://www.zapalowski.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=4465:na-nich-nie-gosujemy&catid=20:moim-zdaniem&Itemid=54

  Na nich nie głosujemy
  PostDateIconśroda, 27 czerwca 2018 09:50 | PDF
  Zdradzony jest każdy kto myśli po polsku. W odpowiedzi potraktujcie wybory do sejmików wojewódzkich jako odpowiedz na ten akt. Nie głosujcie na PiS oraz PO czy Nowoczesną. Tutaj mamy szansę się odwdzięczyć. Promujcie ten pomysł.

  Andrzej Zapałowski

  Jakubiak (K’15) o pilnych zmianach w ustawie o IPN: czuję się zdradzony, rząd ugiął się przed Izraelem

  https://kresy.pl/wydarzenia/jakubiak-k15-o-pilnych-zmianach-w-ustawie-o-ipn-czuje-sie-zdradzony-rzad-ugial-sie-przed-izraelem/?utm_source=notification&utm_medium=browser
 • Noo ostro!!
  No rzeczywiście żółć musiała Pana ostro zalać,może dla usprawiedliwienia/ jeżeli to w ogóle możliwe/ tej decyzji o IPN i
  spektakularnym zwycięstwie zarządu pięknego kraju nad Wisłą....będzie prawdopodobieństwo, że biedni naczelnicy z PISu dostali tzw. propozycję nie do odrzucenia!!kto zna film ten wie i co chodzi.

  Zresztą talmudycznych uczonych, tłumaczących jakie to epokowe zwycięstwo na Neonie jest paru!!
  Ponoć odezwały się liczne głosy "opinii światowej" ,że jeszcze nie ma w ustawie wyraźnego odniesienia do polskiego udziału w holokauście,łapaniu żydów przez Polaków i wydawanie ich za flaszkę piwa i paleniu w stodołach,,,,,a ma być!!!
  Należy wobec tego jeszcze oczekiwać kolejnych poprawek, i że kolejne błyskawiczne posiedzenie seymu, odbędzie się niebawem w przyszłym tygodniu,w celu usatysfakcjonowania opinii światowej oraz banderowców i ich popleczników w Polsce, zyjących z naszych podatków.
  Będzie kolejny sukces odtrąbiony przez Wiatrowycza i Seremtę.

  A propos gazu ,to prezydent Austrii, kompletnie jak widać nie znający się na gospodarce,przedłużając kontrakt na dostawy rosyjskiego gazu do 2040 roku,stwierdził że nie będą płacić 3 razy tyle za amerykański skroplony skoro mogą mieć dużo tańszy!

  https://www.thenews.com.pk/print/326324-no-need-for-europe-to-buy-us-gas-at-triple-the-price-austria

  Ale co on tam wie, w końcu chodzi nam głównie o Ukrainę i jej 3 mld za tranzyt, oraz o bezpieczeństwo kraju bo w tym gazie może być nowiczok czy prawiczok, i się wszyscy potrujemy!
  A tak to każdy Kowalski będzie miał wkład w obronę Ukraińskich interesów i bezpieczeństwo kraju oraz rosnący dobrobyt ameryki!

  W każdym razie, robię kroki w kierunku wykoszenia gazu z domu!!Amerykańskiego też nie kupię!!
 • @trojanka 13:51:37
  trochę mi jest wstyd za ten mój wpis, bo i wulgarny i bez ładu i składu, ale jeszcze bardziej jest mi wstyd za PiS i obecny rząd - PO to byli folksdojcze i pandemiczni złodzieje, ale PiS to już dno i wodorosty.

  odnośnie gazu i ropy - Iran aż się prosił z bardzo tanim surowcem, ale dostaliśmy zakaz i tyle (zakupiliśmy bodaj jeden ładunek i koniec)

  pozdr
 • @MacGregor 14:07:11
  Miara naszego sukcesu:

  http://i68.tinypic.com/2j5fdwn.jpg
  Rysunek na pierwszej stronie zostanie uhonorowany specjalną nagrodą ministra kultury.
  Proszę się nie wstydzić.
  Wstydzić powinni się wszyscy ci posłowie którzy głosowali za zmianą ustawy.
 • No i jeszcze dla informacji Pawlo Kowala,i popleczników.. najwięcej Ukraińców pracuje w Rosji ok.3,5mln i w Polsce / nie wiado
  Oczywiście są otoczeni niechęcią władz i wrzaskami banderowskich goopków z ekstremy żeby ich karać za to/ nie ma to jak nie płacić godziwie i mieć pretensje/.
  http://gazeta.lviv.ua/2018/02/02/ukrayinci-najchastishe-yizdyat-na-zarobitki-polshhi-ta-rosiyi/

  https://gazeta.ua/articles/life/_u-rosiyi-pracyuye-40-ukrayinskih-zarobitchan/727718

  http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/360188

  Tak że nie wiem jak Pawlo to przeżyje, i laureat Orderu bezpieki Ukrainy, i reszta!
  Obawiam się o ich zdrowie!!
 • @trojanka 14:27:13
  I jeszcze... Deputat Werchownej Rady Wiktoria Wojcickaja wyraziła swoje obawy, z powodu masowego wyjazdu kadry technicznej ,od robotników do inżynierów kontrolujących reaktory ukraińskich elektrowni jądrowych, do Rosji!A także Białorusi i Turcji!
  http://ren.tv/novosti/2018-05-30/v-verhovnoy-rady-rasskazali-o-massovom-begstve-rabotnikov-aes-iz-ukrainy

  https://news.rambler.ru/world/39979218-sotrudniki-ukrainskih-aes-massovo-uezzhayut-v-rossiyu/


  https://nahnews.org/1004216-mozgi-utekayut-iz-ukrainy-v-kieve-soznalis-rabotniki-aes-massovo-begut-v-rossiyu
 • @trojanka 13:51:37
  Ja z gazu zrezygnowałem już 5 lat temu. Za prąd płacę ok. 200zł/mc.
 • @MacGregor 14:07:11
  Pawło Kowal, Szetyna, Siemioniuk vel Siemoniak, Syc, etc.. to pomioty banderowskich niedobitków z Operacji Wisła, rozsiane po Polsce.
 • @kula Lis 67 15:35:51
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/sie-marzy-syjonistycznym-kreaturom-pokroju-pawla-kowala-2014-03 Dla pamięci o sterowanym niedojdzie . Pzdr. :)
 • 5* - uważam post za wartościowy
  https://rzeczpospolitapolska.files.wordpress.com/2018/06/e5eb95ddfffddd00ec241b95b2c4c497200.jpg

  Tylko tak sobie myślę, czy warto się zastanawiać czyim agentem jest każdy z tych trzech na fotce Żydów?
 • ks--tadeusz-isakowicz-zaleski- powiedział !
  cytuje KS. [ Jak zauważył, to bardzo niebezpieczna postawa, która może tworzyć precedens, a za dzisiejszymi żądaniami, pójdą kolejne. - To jest działanie terrorystów. Ten, gdy widzi, że pod wpływem groźby, szantażu władza ulega, to wykonuje kolejne kroki, a nie zatrzymuje się. I wydaje się, że siły, które zadziałały w tym wypadku też się nie zatrzymają i pojawią się kolejne roszczenia, choćby finansowe (patrz tzw. ustawa 447) – powiedział ks. Isakowicz – Zaleski. ]

  Ten scenariusz szantażystów z UE potwierdził wczoraj w TV premier Morawiecki ! Cytuje premiera. podczas spotkania z Timmermansem dogadaliśmy sie co do reformy sądu w Polsce ! ja się z tej umowy wywiązałem w 100 % ustąpiliśmy cześciowo z reform !

  Premier Morawiecki się wywiązał ale żyd Timmermans dalej naciska Polskę i domaga sie praktycznie CAŁKOWITEJ KAPITULACJI !
  i to co powiedział ks Isakowicz Zalewski jak szantażysta widzi słabość chwiejność to przyciska szantażowanego !

  Polacy Słowianie ! dziś możemy sobie powiedzieć PRAWDĘ !!!!
  POLITYKA żyda MORAWICKIEGO PONIOSŁA KLĘSKĘ ! bo jak by powiedział Winston Churchill wybrałeś Morawiecki hańbę a wojnę już praktycznie masz bo żyd Timmermans dostał zielone światło na 7 !!! i powróciliśmy do punktu wyjścia z panią premier Szydło !

  UWAGA ! co na to żyd Talbot i Husky ? piwcy zdrady PIS-owskiej ?

  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN LACH.
 • @Rzeczpospolita 08:41:59
  dziękuję.

  Cały "majdan" to robota CIA i neo-conów.

  Poroszenko-Walcman i znienawidzony przez Ukraińców Arseniuk to Żydzi, więc przynajmniej częściowo odpowiedź jest znana.
  nie jestem tylko pewien,czy Walcman jest związany z satanistycznymi kabalistami Chabad-Lubawicz tak jak np. Kołomojski (wg samookreślenia "żydobanderowiec").
  Arseniuk przeniósł rodzinę do USA, więc zapewne tez agentura USA.
  W przypadku Kowala stawiałbym na niemiecką BND oraz na ukraińską SBU

  pozdr
 • @trojanka 14:41:27
  "masow[y] wyjazd[] kadry technicznej ,od robotników do inżynierów kontrolujących reaktory ukraińskich elektrowni jądrowych, do Rosji!A także Białorusi i Turcji!"

  PKB per capita, 2017, tys. dol. w realnej sile nabywczej:
  https://knoema.com/atlas/ranks/GDP-per-capita-based-on-PPP

  47 Polska 29,5
  51 Rosja 27,8
  54 Turcja 26,8
  71 Białoruś 18,9
  116 Ukraina 8,7

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30