Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2183 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Polską rządzi kraina U?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak mawia Grzegorz Braun: „stawiam taką hipotezę badawczą”

GB nosi brodę według najnowszej, rabinackiej mody, ale i tak jest moim kandydatem na prezydenta Polski,w odróżnieniu od prezydentów belwederskich republiki przyjaciół POLIN, z nieodzownym wiecznym tułaczem w najbliższej rodzinie.

Powtarzajac tedy za moim przyszłym prezydentem: stawiam taką hipotezę badawczą (co jest chyba pleonazmem, bo każda hipoteza jest badawcza), iż Polską rządzą dziś następujące agentury, wg ważności:

Niemiecka

(długo, długo nic )

Żydowska

Amerykańska

Rosyjska

Jest jeszcze agentura ukraińska, której nie potrafię umiejscowić, albowiem jest to w swoim jądrze agentura wielokrotna, a we wszystkich wymiarach bardzo szkodliwa.

[Zgaduję jak dziecko we mgle, ale wiele wskazuje na to, że agentura żydowska przenika się zarówno z rosyjską jak i niemiecką, zaś amerykańska jest dla żydowskiej przezroczysta].

Zauważmy, że bezpieka krainy na U czyli SBU, wywodzi się w prostej linii, historycznie, organizacyjnie i personalnie z KGB i trzeba być palantem z „Gazety Polskiej” albo ekspertem jak Targalski tudzież Grajewski vel Żurawski , żeby w jednym zdaniu zarzucać Putinowi służbę w KGB oraz cytować propagandę SBU niczym Pismo Święte.

Z jednej więc strony SBU jest spenetrowane na wylot przez rosyjską FSB i to nie jacyś „ruscy agenci” wyczuwani tajnym zmysłem przez głupią jak but panią Agnieszkę Romaszewską, ale podwójni agenci SBU są odpowiedzialni za ekspansję banderyzmu i antypolskie ekscesy.

Z drugiej strony SBU jest zapewne spenetrowane na wylot przez niemieckie BND i to nie jacyś „ruscy agenci” wyczuwani wewnętrznym organem pani Hejke-Gójskiej „skłócają Polaków z Ukraińcami”, ale potrójni agenci SBU.

Z trzeciej strony autorem dekompozycji krainy na U, całej tej demolki na dzikim wschodzie, jest agentura amerykańska (w ciągu ostatnich 20 lat USA wydały 5 mrd USD na „demokratyzację” krainy U), a więc to nie „ruscy agenci” straszący po nocach red. Ssakiewicza, ale poczwórna agentura SBU chce nas wciągnąć w konflikt militarny z Rosją, której finał dla nas jest nie tyle łatwo przewidywalny, co oczywisty.

Z czwartej strony pejsaci „argonauci międzymorza” budują swoją suwerenność wyspową od Odessy po Szczecin na obszarze nazwanym swego czasu przez Michnika UKR-POL-em alias POL-UKR-em, a więc to nie „ruscy agenci” wśród narodowców (z piszącym te słowa włącznie), ale pięciokątna agentura SBU szykuje nam tu małą „wołynkę”, która mogłaby być pretekstem do wkroczenia obcych wojsk celem przywrócenia porządku w kraju Wisły/ etnicznej resztówce (Weichselland / Restpolen).

 

Jak widać, agentura ukraińska, zwłaszcza w kontekscie niekontrolowanej imigracji z krainy U, już dziś jest poważnym problemem (mimo kompletmej dekonstrukcji tej krainy, to nie nasze służby tam, ale ichnie rządzą u nas).

Dosłuchałem do połowy debaty Maciejczuka z Jabłonowskim we WREAL-u24 (Ewinia) i choć Maciejczuk nie musi być Ukraińcem, to jest on niewątpliwie ukraińskim agentem.

Uderzyło mnie, gdy przeczytałem jeden z komentarzy pod tym filmem:

„Celem Polski jest powstrzymanie Rosji, odrzucenie jej na wschód i izolacja, oraz pomoc takim krajom jak Ukraina, Litwa” – nie własny rozwój, nie realizacja własnego interesu, ale izolacja Rosji i pomoc Ukrainie.

No właśnie. I to jest chyba największy sukces ukraińskiej agentury w Polsce, agentury ze względu na swoją wielowarstwowość i zależność od starszych i madrzejszych bodaj czy nie najgroźniejszej.

I musi być na pohybel – albo Polsce, albo tej agenturze. Tertium non datur.

 

  

KOMENTARZE

 • @Autor
  Już lepiej zajmij się Pan filozofią, a nie polityką.
 • Za bardzo Pan komplikuje.
  Po prostu, jakiś ośrodek władzy powstał na Ukrainie (w Polsce taki nie istnieje) i realizuje określone cele zbieżne z interesem tak zwanego państwa ukraińskiego.
  A jego wpływ na Polskę to, moim zdaniem, archiwa KGB w Kijowie lub Lwowie, które zostały przejęte z dobrodziejstwem inwentarza.
  Prawdopodobnie, by być bliżej obszaru działania, oddział KGB zajmujący się polską, miał siedzibę we Lwowie i drugi w Wilnie.
  To tłumaczy całkowicie "polską" politykę wschodnią wobec tych państw i ich śmiertelnego wroga - Rosji.
  Ich, a nie naszego.
  A, że zbieżne jest to z interesami innych państw, to tym gorzej dla nas.
 • Autor
  Ukraińcy to Rusini
 • @Talbot 10:38:58
  To jest optyka ukraińska - nie wszyscy Rusini to Ukraińcy, najlepszy przyklad to niemający nic wspólnego z rezunami Rusini Zakarpaccy

  pozdr
 • jełśi kogośnie przekonałem, to proszę najnowszy przyklad
  https://kresy.pl/wydarzenia/zurawski-vel-grajewski-polscy-sympatycy-ukrainy-mieli-kreowac-pozytywny-wizerunek-ukrainy-w-polsce/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031