Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Polska na rzekomym musiku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zawsze myślałem, że musi to na Rusi, a w Polsce jak kto chce, ale tabuny zakompleksionych po same uszy dziennikarzyn i dupa-nie-polityków od ćwierćwiecza wmawiają nam bolkowe „nie chcem, ale muszem”.

Ideologiczny MUSIZM dopada nas z lewa, z prawa, nie mówiąc o środku, przodku oraz zadku. Za PRL-u, do którego chyba zacznę niedługo tesknić, wszystko było prostsze: w kraju jedyny mus to słuchać się Partii, za granicą Związku Radzieckiego, a malkontenci 1976 byli po prostu warchołami. Dziś prostego warchoła zastąpił antysemita, rasista, ksenofob, homofob, faszysta nie pozwalający macicom wstać z kolan, ciemnogrodzianin od zbyt słonej zupy – końca nie ma – a w kraju i za granica musów i musików ... bez liku.

Pierwszy przyklad, państwo położone w Palestynie.

W ciągu ostatnich miesięcy nastąpił zmasowany, koncentryczny atak Żydów na Polskę. Nie jest to wcale początek wojny, bo ta została Polsce wypowiedziana przez Israela Singera 19 kwietnia 1996 na Światowym Kongresie Żydów w Buenos Aires:

„Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy ich nękać tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Sam Singer został później zdemaskowany jako oszust finansowy i odwołany z funkcji, ale wojny z Polską nikt nie odwołał, wręcz przeciwnie. Kiedy zatem w Polsce zachodzeni jesteśmy od tyłu, w Strefie Gazy Izrael dokonał prawdziwej rzezi (60 zabitych i prawie 2.8 tys. rannych w ciągu dwu dni), bez żenady, bez wstydu ani zahamowania. W Polsce taka ilość postrzelonych zwierząt wzbudziłaby moralne rozterki, ale najwyraźniej wg Izraela (oraz takich rasistek jak Barbara Engelking-Boni), większa jest różnica między żydowskim Herrevolkiem a Palestyńczykami, niż między polskimi gojim a czworonogami (ta ostatnia teza znajduje swoją artystyczną formę w filmie Agnieszki Holland pt . „Pokot”).

W reakcji na te fakty, europoseł Marek Jurek stwierdza, że „ze względów historycznych i moralnych (SIC! – bulwa jego czać, zez mu w klupę, dwa na lupę) MUSIMY być solidarni z Izraelem” (por. prawy.pl). Jako prosty goj o nieskomplikowanym umyśle rzekłbym, iż ze względów i historycznych i moralnych właśnie, jeśli już, to powinniśmy być solidarni z ludżmi wyzutymi z ziemi, odciętymi od świata i zmuszonymi wegetować w wielkim, zatrutym getcie jakim jest Strefa Gazy, a tu proszę, prawie jak solidarność z biednymi Niemcami likwidującymi warszawskie getto ... bo MUSIMY i koniec.

Daleki jestem od odsądzania Marka Jurka od czci i wiary (zwykły dureń i tyle), ale takie są po prostu skutki judeo-idealizmu oraz wszchmocnego i wszechobecnego w polskiej polityce MUSIZMU. A coorva nic nie musimy, z nikim nie musimy się solidaryzowac ani nikogo popierać (a już rasistowskich bandytów w szczególności), poza naszymi Rodakami na wschodzie, a jak już ktos strasznie MUSI, to niech wesprze ‘jedynego syna mojego ojca’.

 

Drugi przykład, to kraina na U.

Podrasowany szympans wiedziałby, iż kraina U sprzed Majdanu, nieprawy spadkobierca stalinowskich zaborów terytorialnych, jako jedyna miała potencjał mogący realnie zagrozić naszym interesom politycznym i gospodarczym za wschodzie jak i w Europie Środkowej (zwłaszcza, ze widmo niemieckiego protektoratu czyli URL, ustanowionego traktatem brzeskim 9 lutego 1918 oraz wciśniętą jak między szczęki imadła etniczną resztówką Restpolen / Kraju Wisły nigdy nie zostało przebite osinowym kołkiem). Dlatego też dokonana przez Amerykanów totalna dekonstrukcja tej krainy jest dla nas politycznym błogosławieństwem.

Polska była, jest i będzie wolna bez wolnej krainy U – Giedroycia i jego zwolenników (głównie skończonych durniów oraz obcą agenturę) zlewamy do kibla i spuszczamy wodę aż do skutku.

Istnienie wolnej krainy U jest dla Polski korzystne, POD WARUNKIEM, że będzie to kraina słaba, okrojona, stale skonfliktowana z Rosją, której sam byt będzie zależny od Polski, u której będzie musiała stale o niego zabiegać (o de-ratyzacji i de-banderyzacji nawet nie wspominam, bo to oczywiste).

A tymczasem wiecznie straumatyzowana pani Anna Fotyga (kto ją wynalazł był w korcu maku i jeszcze zrobił swego czasu szefem MSZ-u???) stale powtarza, że Krym jest ukraiński i musi do tej krainy powrócić – no normalnie MUSI i już! A figę! Prędzej pani Fotyga pójdzie po rozum do głowy i wróci, niż wróci Krym, co jest nam równie potrzebne, jak czyraki na siedzeniu (to tylko bodaj wg ekspertów Gazety Polskiej złowrogi Putin planuje wyprowadzić z Krymu atak czołgowy na Polskę, no ale to pozostawmy psychiatrom).

Minister „Ciaputowicz” powiedział ostatnio, że Nie możemy dopuścić do tego, żeby świat przestał mówić o tym, co się dzieje na Ukrainie, to jest celem naszego członkostwa w Radzie Bezpieczeństwa i już wiemy, dlaczego nie ma głowy do takich drobnostek jak amerykańska ustawa 447, ani on, ani belwederski prezydent Juda zresztą.

Według czekoladowego Poroszenki-Walcmana, „Nord Stream 2 zagraża integralności terytorialnej krainy U”, ale mój Boże, cóż jej nie zagraża? I lwy na cmentarzu orląt, i pamięć o ofiarach banderowców, i rosyjska muzyka w knajpie, a także, UWAGA, „narzekanie na zbyt wysokie ceny gazu” – patrz kto narzeka, ten jest ruskim agentem!!!).

To własnie ze względu na stawianie interesu krainy U ponad interes Polski my sami (tzn. rządzący nami skończeni durnie) doprowadziliśmy do powstania rurociągu Nord Stream 1 (uwalenie Jamału II plus słynna „pieremyczka”, na którą polscy durnie nie wyrazili zgody, bo pozbawiała Ukraine możliwości kradzieży gazu).

Z niesmakiem obserwuję też „eksperta” pewnych środowisk narodowych, dr Mariusza Pateya z Instytutu im. Romana Rybarskiego, któremu marzyłby się powrót do projektu rurociągu Odessa-Brody-Płock-Gdańsk (DN), biegnącego przez całą długość krainy U, a który musiałby być sfinansowany przez Polskę (za pieniądze pożyczone od Żydów?), bo MUSIMY dywersyfikowac dostawy surowca i koniecznie przez krainę U, podczas gdy już takie Niemcy ... niczego nie muszą (moglibyśmy kupować tani surowiec z Iranu, ale starsi i mądrzejsi zakazali, więc tam MUSIMY, tu NIE MOŻEMY (por.Tamci: "Nie pozwalamy!" - ci krzyczą: "Prosiemy!" ).

Na zakończenie, przykład trzeci czyli z biuletynu „Potworki z Tworek” (z całym szacunkiem zarówno dla pacjentów – res sacra miser – jak i kadry).

Cytuję, żeby niczego nie uronić:

.@Macierewicz_A: "To byłby duży błąd, gdyby Polska nie poparła Stanów #Zjednoczonych ws. #Iranu. Ta sprawa przywraca zagrożenie powstania ponownego kontynentalnego sojuszu przeciwko USA. To byłoby zaprzepaszczenie całego narodowego, wieloletniego wysiłku"

 

O ile dobrze rozumiem polszczyznę pana ministra (ja już tyle lat na obczyźnie, na codzień same Bladawce), to jeśli USA z rozkazu Izraela polecą nieść pokój i demokrację mało jak widać pojętnym Persom, to my też MUSIMY, zapewne w pierwszym szeregu.

 

Konkludując:

Wśród ludów pierwotnych, np. aborygenów australijskich znane są przypadki, że nie tylko garbatego położą na łopatki, ale jak uwierzy taki człowiek, że złe Mzimu rzuciło na niego urok, to kładzie się pod krzakiem i w kilka godzin umiera, mimo, że nie było po temu jakichkolwiek obiektywnych, fizjologicznych przyczyn.

Podobnie jest z naszym polskim, rzekomym musikiem –uwierzyliśmy, że MUSIMY, wszystko MUSIMY, mimo, że nie ma ku temu żadnych realnych przyczyn.

Jeśli nie pozbędziemy się tego narzuconego nam przez obce agentury zabobonu, to nie tylko będziemy się zataczać w polityce od ściany do ściany, nie tylko nie wykorzystamy naszego potencjału, ale na dłuższą metę nie utrzymamy nawet własnego państwa.

 

 

    

KOMENTARZE

 • Jerusalem Declaration
  // Daleki jestem od odsądzania Marka Jurka od czci i wiary (zwykły dureń i tyle), ... //

  Niekoniecznie.
  To jest; niekoniecznie "zwykły dureń"

  Przed laty była taka sprawa że w internecie poszła informacja o tym że europejskie partie prawicowe podpisały w Jerozolimie jakąś deklarację "solidarności z Izraelem" czy coś w tym rodzaju.
  Była sobie ta informacja,była i nagle zniknęła strona będąca źródłem informacji tak że sama treść deklaracji jest wyłącznie w formie cytatów na forach i blogach.
  https://www.stormfront.org/forum/t824045/

  Fejk (mający zdyskredytować europejską prawicę) to był czy szczera prawda która nieopatrznie wymknęła się na świat boży-nie wiem.Ale sprawa była i warto o niej pamiętać ilekroć postawy "naszych prawicowców" nieprzyjemnie nas zaskakują.
 • @ikulalibal 18:03:01
  Myślę, że to taki nasz "judeo-idealizm"

  ma on swoje różne stopnie, np. wg red. Terlikowskiego jesteśmy tylko "dziczką zaszczepioną na żydowskim pniu" (lizus i faryzeusz)

  ś.p. profesor Wolniewicz uważał błędnie, ze Izrael to fortpoczta zachodniej cywilizacji na Bliskim Wschodzie

  Marek Jurek - w sumie niezbyt go znam,choc zawsze wydawał mi sie uczciwy do bolu

  Nie uważam, że każdy, kto Pierre Dolie od rzeczy jest z miejsca agentem

  pozdr
 • @MacGregor 18:08:12
  //Nie uważam, że każdy, kto Pierre Dolie od rzeczy jest z miejsca agentem//

  O agenturalności nie ma mowy.Żadne tam podskórne czy potajemne konszacht .Zero konspiry.
  Z tego co pamiętam z tej "znikniętej informacji" spotkanie europejskiej prawicy z izraelską prawicą zwieńczone podpisaniem "deklaracji" było całkowicie jawne.
 • R.I.P. - Spoczywaj w spokoju naiwny goju;
  Gdy już Polin ciałem się stanie i pozbędzie nadmiaru gojów, to zapewne nową tradycją Polinian będzie składanie kwiatów (najtańszych) przez naczelnego rabina na grobie nieznanego szabesgoja (Jurek, Kaczyńscy, Tusk, Wałęsa i im podobni też tam zostaną wrzuceni). Bowiem nikt tak nie przyczynia się do realizacji projektu Polin jak cała masa anonimowych szabesgojów (szajbusgojów) na codzień przymykających oczy na podstępne przejmowanie kraju, głosujących w wyborach na wrogów, powtarzających toksyczną propagandę sączącą się z mediów i wreszcie za pieniądze wysługujących się tyranom.
 • A Niemcy z ruskimi
  Spokojnie podpisują ponoć umowę na obsługę Jedwabnego szlaku przez Bałtyk. . .
 • @ikulalibal 18:03:01
  The Declaration

  During our visit, and the successful joint invitation to Israel, we declare:
  The basis of our political activity is our inviolable commitment to democracy and freedom, rule of law, human rights within the meaning of the Universal Declaration of Human Rights, international law and the canon of values of Western civilization, the spiritual heritage of the Greco-Roman antiquity, the Judeo-Christian cultural values of humanism and the Enlightenment-based.
  After the totalitarian systems of the 20th Century have been overcome, the human race currently looks for a new global totalitarian threat: fundamentalist Islam. We see ourselves as part of the worldwide struggle of the defenders of democracy and human rights against all totalitarian systems and their accomplices. We are at the forefront of the fight for the Western democratic community of values.
  We reject cultural relativism, which tolerated under the pretext of respect for other cultures and traditions that people, especially non-Muslim minorities restricted in parts of the Muslim cultural sphere in their right to liberty, equality and participation are. This applies to all parts of the world, of course, primarily for Europe, since human rights are universal and indivisible geographically.
  The polemical and false accusations, we would encourage this attitude Islamophobia, we can not get them to give up the critical spirit of the Enlightenment. Such a waiver would be disastrous. This criticism would be confused with Islam as a totalitarian system with the aim of the subjugation of the world, with the stigma of moderate Muslims.
  In particular, we direct ourselves against the abuse of democracy, as he himself proclaimed by supposedly moderate Islamists. ”Democracy is just the train, on which we ascend until we reach the goal. The mosques are our barracks, the minarets our bayonets, the domes our helmets and the believers our soldiers. ”
  We are firmly against any fundamentalism, decisively in any religion or in any political movement. We are committed to the humanistic ideals of the Enlightenment, an absolutely necessary historical phase of development, Islam has not yet passed. Terror, no matter by whom and for what purpose it is applied to reject completely.
  Israel is the only real democracy in the Middle East are an important partner in this turbulent region of the world. A region that in recent decades, repeatedly had to deal with extremism and terrorism. Without any restriction, we are committed to the existence of the State of Israel within secure and internationally recognized borders. Similarly, the right of Israel to defend itself against any aggression, especially against Islamic terror to accept. We believe that this is possible while respecting human rights and political rights of the Arab population must be
  The mentioned principles of our political action are our inalienable and non-negotiable. Totalitarian ideology, whether of extreme left or extreme right side, whether racist or Islamist, we reject any form. Basically we respect every people, every culture and every religion. We are, clearly against any form of violence, terrorism and totalitarianism, and against the political abuse of religion. The right to a homeland is a human right to preserve that for all peoples and is implemented .
  Israel at 07 December 2010
  Signed by:
  Heinz Christian Strache
  Austrian Freedom Party (FPÖ)
  Austria
  René Stadtkewitz
  Civil rights party for freedom and democracy (Freedom)
  Germany
  Filip Dewinter
  Vlaams Belang
  Belgium
  Kent Ekeroth
  Sweden Democrats
  Sweden
  The British Freedom Party
 • @35stan 21:34:23
  Bezcenne, ale hmm.... jakby tak tłumaczonko? Nie każdy operuje tym językiem na poziomie pozwalającym zrozumieć to bez błędów.
 • I to są NASI NAJLEPSI SOJUSZNICY, AMERYKANIE I (ŻYDO)ANGLICY…
  W PRACOWITYCH dniach 9 i 14 maja br. prezydent USA Donald Trump podpisał dwie decyzje o znaczeniu geopolitycznym.

  Pierwsza z nich, to zgoda na pobieranie „haraczu” od Wolnej Polski przez Państwo Izrael, uzurpujące sobie bycie reprezentantem zaginionych w trakcie II WŚ obywateli polskich – formalnie pochodzenia MOJŻESZOWEGO i tyle. (Bo z początkiem XX wieku, spora część burżuazji żydowskiej przeszła na katolicyzm, np. dobrze znana mi rodzina Szarskich w Krakowie).

  Drugie, to otwarcie 14 maja ambasady USA w Jerozolimie, która zgodnie z ustaleniami ONZ w roku 1947 miała pozostawać MIASTEM MIĘDZYNARODOWYM.

  W ten sposób STANY ZJEDNOCZONE oficjalnie zadeklarowały się jako państwo SYJONISTYCZNE, a zatem rasistowskie, realizując polecenia PISMA ŚWIĘTEGO Oby Testamentów (patrz św. Paweł w Liście do Rzymian rozdz. 9-11).

  A zatem nie tylko Palestyńczycy, ale także i wszystkie nie żydowskie narody świata, w sensie religijnym zostały zepchnięte do roli hinduskich „nietykalnych” przeznaczonych do sprzątaniu ekskrementów wydzielanych przez (A)Brahmanów samo-wybranych do panowania nad Ziemią (patrz encyklika Laborem execens z r. 1981).

  Przypominam zatem REWOLUCYJNE odkrycie mego korespondenta „herboris” sprzed pół roku, który podzielił się z nami bardzo interesującą hipotezą, bazującą na fakcie, że nie tylko imię ‘Abraham’ sugeruje jego pochodzenie od hinduskiego ‘Brahma’, ale także imię żony-siostry Abrahama Sara, jest skróceniem imienia głównej hinduskiej bogini Saraswati, żony Brahma, która w pewnych opowiadaniach też udaje jego siostrę.W swej „hipotezie roboczej” Herboris zauważył:

  „Określenie ‘Naród Wybrany’ zostało po prostu wyprowadzone z hinduskiego społeczno-boskiego systemu kastowego. I Hebrajczycy, zamieszkujący przed ich migracją, na północny-wschód od Eufratu, z pewnością mieli szerokie kontakty ze światem hinduskim. I wtedy zadecydowali, że to oni będą „czystymi braminami”, którzy będą panować nad poganami pochodzącymi z innych narodów. (Brahma stał się Jahwe i Abraham zadecydował to samo.) Inne narody otrzymały status niedotykalnych (…) Żydzi będą Kastą Najwyższą, narodem wybranym przez boga by przywodzić ludzkości. (…) I co istotniejsze, credo hinduizmu: “Aham-Brahmasmi” (Ja Jestem Brahmanem) pokrywa się z głosem « Ja Jestem », który usłyszał Mojżesz zza Gorejącego Krzaka. ”

  Proste? Czyż nie tak?

  Ja dodałem do tej hipotezy, że zgodnie z praktykowaną współcześnie zarówno przez Mossad jaki CIA zasadą „by a deception we make war”żydowska Elita już od tysiącleci ma zwyczaj „ubierać się” w szaty oraz „skóry” wypożyczone od kultur, które Żydzi, w trakcie ich historii, zamierzali opanować (czytać więcej: http://markglogg.eu/?p=2019)

  Czytać więcej:
  https://wiernipolsce.wordpress.com/2018/05/15/to-sa-nasi-najlepsi-sojusznicy-amerykanie-i-zydoanglicy/
 • @ikulalibal 18:37:43
  .
  ten cały profesor Wolniewicz aż do końca należał do PZPR! ...

  to jest nieszczęście dla Polski... te zasrane partyjne autorytety, przefarbowane, gdy pojawiło się zapotrzebowanie na co innego...

  a Jurek, to należy zajrzeć tylko do wiki, żeby dowiedzieć się, że to zero!
 • nie da się tego komentowac bez wulgryzmów
  https://kresy.pl/wydarzenia/czaputowicz-celem-naszego-czlonkostwa-w-rb-onz-jest-pomoc-ukrainie/
 • @RAM 22:58:43
  Witam serdecznie,

  Myślę, że jest Pan zbytnim moralnym "purystą" w sensie powiedzenia Orwella "raz k**** zawsze k****"

  To, że Wolniewicz nie miał racji w kwestii państwa położonego w Palestynie nie oznacza, że mylił się we wszystkim, kiedy w późnym wieku był już "rzymskim katolikiem praktykującym niewierzącym"

  Co do Jurka - może i zero, ale dobry przykład tego, co Grzegorz Braun nazywa judeo-idealizmem

  pozdrawiam
 • @Gasienica 22:57:44
  „Określenie ‘Naród Wybrany’ zostało po prostu wyprowadzone z hinduskiego społeczno-boskiego systemu kastowego. I Hebrajczycy, zamieszkujący przed ich migracją, na północny-wschód od Eufratu, z pewnością mieli szerokie kontakty ze światem hinduskim.

  - Boże, jak mnie załamują takie ahistoryzmy; to już wolę hipotezę o tym, że Jezus za młodu praktykowął u braminów i przeżył ukrzyżowanie popadłszy w trans ;)

  Tak a propos, linkowany Autor wspomina Celsusa, wg którego rodzicami Jezusa miała być Miriam oraz rzymski legionista Pantera. A tymczasem ów "pantera" to greckie słowo "parthenos" czyli łacińskie Virgo - dziewica.
  Tak to juz jest z mędrcami internetu i ich protokołąmi.
  A poza tym mój tekst było o czyms zupełnie innym, no ale pewnym ludziom wszystko kojarzy sie z doopą, innym z masonami a jeszcze innym j.w.
 • @Gasienica 22:57:44
  I jeszcze jedno - system kastowy pełni zupełnie inną funkcję w systemie hinduistycznym -

  Jak pisałem wcześniej - protokoły mędrców internetu psia krew
 • @MacGregor 10:21:23
  Celem całej tej zawieruchy lat 60-tych związanej z New Age był wtłoczenie w białe amerykańskie umysły idei systemu kastowego.
  Z punktu widzenia "władców świata" egalitarne chrześcijaństwo a zwłaszcza wyzuty z predestynacji katolicyzm,jest nieporęczne.
  Jakiż to system społeczny można budować i utrwalać przy założeniu że wszyscy są równi a w najgorszym razie tak samo ważni i cenni.
  Pierwszym podejściem do urzeczywistnienia systemu kastowego była wsparta na pseudo naukach ideologia nazizmu.
  Nazizm skończył jak skończył ale "marzenie" o społeczeństwie kastowy nie odeszło w nikuda.W latach 60-tych XX w przebrane w intelektualnie wyrafinowaną retorykę wziętą z dalekowschodnich religii zaczęło zwodzić białe młodociane umysły.Z których każdy nie wiedzieć czemu z góry zakładał że w "nowym systemie" zajmowałby miejsca najwyższe.
  Polecam książkę "Spisek Wodnika"
 • @MacGregor 10:17:53 Oto co się kojarzy Holendrom ze Światowładczym Izraelem
  no i ANTYSEMITOM w holenderskiej telewizji udało się wyprodukować parodię piosenki „obżydliwej żydowskiej dziewuchy” (to opinia mego kolegi Izraela Szamira, który wciąż ma zapewne paszport Izraela), która wygrała konkurs Judeo-Euro-Wizji tydzień temu:

  https://youtu.be/VAQeRJHwCSg

  A oto tłumaczenie google tej Anty-Judeo-Euro-Wizja piosenki:

  Izrael 2x
  Spójrz na mnie, jestem bardzo uroczym krajem.
  Przywódcy świata jedzą dobrze z mojej ręki.
  I każdym swym pocałunkiem ugasiłem każdy ogień.
  Wydajemy przyjęcie, idziesz?
  Później w meczecie Al Aksa ..
  To miejsce i tak wkrótce będzie puste.
  Od Hajfy po Morze Czerwone.
  Czy fajerwerki i kichher Saté.
  Więc po prostu tańcz do mojej muzyki … ze mną.
  Czy twój kraj będzie graniczył z miotaczami kamieni?
  Następnie buduj mury, o których marzy nawet Trump.
  Rzuć buk a buk tak Rzuć buk-rakietą. 2x
  Zobacz, jak piękne 2x .. Rzucam bomby.
  znowu, tak … Izrael wygrywa.
  Ta mała wróżka trwa już od sześciu lat.
  Zobacz, jak pięknie.
  Nie, nie sądziłem.
  Nie ma Palestyńczyka.
  Nie w mojej okolicy.
  Jestem stricte doorbitch.
  Poluję na Palestyńczyków … w zasłonach.
  T to moja fiksacja. Muszę tu błyszczeć!
  Czy twoja partia jest rozbita przez radykałów?
  Otwórz ambasady, upewnij się, że jesteś gotów.
  Od twojej chinga ling ching I twojego ping-aping ha!
  Z twoich dolarów, oraz centów
  I pecuniaja!
  Od twojego cholernego kerchingu
  Ching-kerching-kerching!
  Zobacz, jak ładnie 2x
  Znowu tak, Zwycięża Izrael.
  Przez siedemdziesiąt lat.
  Czy ta impreza się dzieje.
  Zawsze, tak .. Wygrywa Izrael ..
  Przez siedemdziesiąt lat.
  Czy ten shizzle jest w toku?
  Jestem bardzo uroczym krajem.
  Cały świat nadal dobrze odżywia się z mojej ręki.
  Czy to nie piękne, czy to piękne?
  Podoba mi się.
  Klerezooi!
  Piękne!

  https://niezlomni.com/telewizja-sparodiowala-piosenke-ktora-wygrala-na-eurowizji-mocne-slowa-wywolaly-wscieklosc-w-izraelu-padly-oskarzenia-o-antysemityzm-wideo/
 • @Nibiru 19:29:47 Polak MUSI sponsorować przyrost SZTUCZNYCH ŻYDÓW w Izraelu
  Coś interesującego się dowiedziałem przy okazji lektury, przyslanego mi przez Izraela Szamira, dłuższego artykułu na temat tego, jak w Izraelu (którego mieszkańcy mają, większe niż inne "rozwinięte" narody, kłopoty z 'naturalnym' się rozmnażaniem) obecnie jest bardzo wysoki przyrost naturalny - aż 2,4 dziecka na kobietę, podczas gdy w sąsiadującym Libanie tylko 1,5. Otóż ten "cud żydowski" szybkiego rozmnażania się coraz bardziej sterylnego społeczeństwa, polega po prostu na masowym ZAKUPIE, przez tamtejsze bogate rodziny, dzieci zrodzonych w biedniejszych krajach przez tak zwane "zastępcze matki" (zwłaszcza na Ukrainie, po coś była tam przeprowadzona "rewolucja godności" kilka lat temu): https://www.veteranstoday.com/2018/05/19/poumier/ .

  Po co ta NADPRODUKCJA sztucznych Żydów?

  Poumier tłumaczy to biolo-socjologiczne zjawisko w ten sposób:

  So here is the Israeli goal : produce synthetic Jews by any means, in order to be strong in claiming compensation for the Holocaust, for the Inquisition, for everything since Pharaoh, or more, if possible. Be fruitful and multiply, says the Bible. Never forget, never forgive, say Jewish lawyers lobbying for compensations from the Holocaust industry ; never stop inventing new ways for selling human flesh and buying the human spirit, suggestive of the vivid ghost of the Merchant of Venice.

  (To jest właśnie cel Izraela: produkować sztucznych żydów wszelkimi sposobami, a to po to by być silnym w żądaniach kompensacji za Holokaust - i to od czasów Inkwizycji lub od czasów faraona, lub nawet wcześniej, jeśli jest to możliwe. bądź płodnym i rozmnażaj się, mówi biblia. nigdy nie zapominaj, mówią żydowscy prawnicy, lobbując za odszkodowaniami w ramach przemysłu Holocaust.; nigdy nie odstąp od wynajdywania nowych sposobów by sprzedawać ludzkie mięso i kupować ludzką duszę, jak to sugeruje wciąż żywy duch Kupca z Wenecji.)

  No i właśnie dla zabezpieczenia przyszłości tych (po części zakupionych od "matek zastępczych" na Ukrainie) "sztucznych Żydów" Polska ma płacić w przyszłości Izraelowi "haracz" 300 miliardów dolarów, zaklepanych przez Kongres USA i osobiście przez prezydenta Trumpa...
 • @MacGregor 10:17:53
  Mak Grzegorz, świetna notka, końcowe porównanie przyprawiło mnie o atak śmiechu, choć temat bardzo smutny, bo zdradziecki rrząd całą Polskę kładzie pod krzakiem.

  Jakby dla równowagi wyskoczyłeś teraz z "ahistoryzmami". Pamiętaj, że historię piszą zwycięzcy, a kim oni są, sam sobie odpowiedz. Przynajmniej do tej pory i jakoś nic nie wskazuje, aby to szybko miało się zmienić.
 • @Gasienica 13:12:22
  Osobiście sądzę, że ten "problem" z prokreacją dotyczy tylko pewnej marginalnej grupy żydów w Izraelu. Bowiem czytając różne artykuły dotyczące chasydów i ich statusie w Izraelu można wywnioskować że ich rodziny mają nawet po 12-cioro dzieci a piątka to prawie standard. Również żydzi żyjący na zachodzie mają ilość potomstwa powyżej średnich krajowych. Oczywiście pewien procent z nich, podobnie jak w populacjach gojowskich doświadcza problemów z wydaniem potomstwa. Nie znam statystyk, ale zapewne jak wszędzie, wpływają na to czynniki genetyczne, psychologiczne, ekonomiczne, środowiskowe i polityczne.
  Co do żydowskich żądań odszkodowań od krajów, które również były ofiarami Niemców, to jest to wyjątkowa bezczelność i prowokacja. W sumie ten epizod jest porzebny aby otworzyć oczy wciąż licznym niedowiarkom, aby przekonali się z jaką bestią mamy do czynienia.
 • @MacGregor 10:17:53
  "Makgreg" twierdzi, cytując mnie z komentarza "Nasi najlepsi sojusznicy, Amerykanie i Żydo-Anglicy":

  "Określenie ‘Naród Wybrany’ zostało po prostu wyprowadzone z hinduskiego społeczno-boskiego systemu kastowego. I Hebrajczycy, zamieszkujący przed ich migracją, na północny-wschód od Eufratu, z pewnością mieli szerokie kontakty ze światem hinduskim.

  - Boże, jak mnie załamują takie ahistoryzmy; itd."

  Ale niewątpliwym historycyzmem jest, że sześciograniasty kształt "Gwiazdy Dawida", żydowscy kabaliści mieszkający w średniowiecznej Hiszpanii po prostu ściągnęli z HINDUSKIEJ TANTRY, której twórcy mieszkali tysięce kilometrów dalej.

  Cytuję (po polsku) już z bardzo starego mego tekstu:

  Wikipedia w ten sposób tłumaczy genezę herbu dzisiejszego Izraela: „Symbol ten sięga korzeniami aż po Daleki Wschód, gdzie znany był jako Wielka Yantra w tantryzmie hinduistycznym. Trójkąt skierowany wierzchołkiem do dołu ∇ symbolizował pradawną samicę, istniejącą przed początkiem świata. Wytworzyła ona w sobie nasienie, które wyrosło w ujawnioną męskość, reprezentowaną przez trójkąt skierowany wierzchołkiem ku górze (Δ – penis, ‘Hrim’, Shiva). Heksagram symbolizuje połączenie tych dwóch pierwotnych sił. Żydowska kabała przejęła ten symbol z pełną świadomością jego charakteru płciowego… ”.

  A zatem kabalistyczna interpretacja wzoru na „Tarczy Dawida” sugeruje, że jest to znak rozpoznawczy podgatunku ludzi, którzy wręcz „żyją dla seksu”, traktowanego przez nich jako rodzaj „boga” od wewnątrz kierującego ich postępowaniem. A to w warunkach społeczeństwa „otwartego na handel” musi prowadzić do rozpowszechnienia się zwykłej prostytucji.

  I w istocie, dane statystyczne wskazują, że małe państwo Izrael – obok Bośni, gdzie stacjonują dobrze opłacane wojska ONZ – jest największym na świecie konsumentem usług seksualnych; światowy przemysł pornograficzny wyraźnie skoncentrowany jest w rękach żydostwa, biblijny Abra(ha)m zdobył majątek jako wędrowny stręczyciel swej pięknej żony-siostry Sary, zaś w Polsce przedwojennej aż co trzeci, zarejestrowany przez policję sutener, wywodził się ze społeczności żydowskiej, podczas gdy Żydzi stanowili podówczas tylko 10-12 procent ludności naszego kraju. (...)

  Uwidocznione na herbie nowoczesnego Izraela, nałożone na siebie symbole organów płciowych (∇ i Δ) mają charakter wręcz mistyczny, „kobieca pochwa (∇) symbolizuje w tantrze początek stworzenia”.

  A jakiejż to CYWILIZACJI STWORZENIA?

  Cytuję siebie przed 7 laty:

  (...) Nałożone na siebie symbole organów płciowych (∇ i Δ) toż to przecież ZNAK ROZPOZNAWCZY ZWYKŁEGO BURDELU! – publicznej instytucji w której zaspakaja się, bez powikłań związanych z rodzeniem dzieci, potrzeby seksualne ludności. A zatem świat organizowany przez ZOG też coraz bardziej przypomina Zakład Pracy zarówno męskich jak i żeńskich prostytutek rozmaitej specjalizacji. O czym już pisał Zbigniew Jankowski w tekście „Amerykanizm to ideologia intelektualnej prostytucji”.
  (to z tekstu "„BÓG JEDYNY IZRAELA” kontra UNIWERSALNY ROZUM"- http://markglogg.eu/?p=145.)

  A specjalnie dla la Makgrega, mieszkającego w Anglojęzyczxnm Imperium, już w JĘZYKU PANÓW, cytuję z tekstu

  " Does the Tantra sign embody the sense of whole Euro-American Civilization?"
  http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2017/12/mozg-w-genitaliach.bmp

  This taken from Tantra symbol of Israel has an “antivirile” aspect usually unseen by its enthusiasts. Namely “Tantra (Is) The Cult Of The Feminine”, to quote the title of André van Lisebeth’s work from 1995.

  Considering this “Cult of the Feminine”, I remarked in 2011:

  >Already in in 17th century, a known philosopher of the Jewish origin, Baruch Spinoza claimed that his compatriots, having in disrespect the virtus-type behaviors, display “feminine” hysterical attitudes towards the world (from ‘hystera‘ in Greek the womb).

  >If we substitute, in the Holy Bible, the word LORD by HUMAN GENITALIES, than the whole history of contemporary Western Civilization begins to look like the march of Genitalians towards their ‘GOD’ in a form of an ever expanding MATRIX (∇).

  >The whole Freudian psychoanalysis is saturated with overtly genitalian associations, including the famous Freudian Anus, the surrogate of vagina (∇) for homosexuals.

  >The Tantro-Zionist “cult of the feminine” necessarily imposes SOFT methods of “Conquest Without the Use of (visible) Force”. Today, practically all more “hard” (masculine) social systems become subverted by means of delicate (feminine) “rose, tulip, orange, etc.” revolutions, described in detail in Robert Nye’s book „Soft Power”(2004).

  >And the most important. All important victories in Israel’s history had very feminine „by a deceit we win” CIA/Mossad character: the biblical David from a secure distance shots at Goliat, and than achieves him with his own sword; during the Hellenists against Hebraists war in ancient Israel, local heroine Judith treacherously seduces the victorious leader Holofernes and than kills him, during his sleep, with his own sword, assuring in this way the victory of Hebraists over “masculinized” Hellenists.

  This last history, celebrated by Jews during Chanuka festivities, is a kind of a prefiguration of the history of hating early Christians Saul from Tarsus, who suddenly felt love towards his previous enemies. Like Judith two centuries earlier, he sneaked into their rangs, and preaching „the general salvation by Jesus of Nazareth crucifiction”, he has murdered the essence of Hellenist-type – according to Tadeusz Zielinski – Jesus teachings and acts. ..."

  Czyli mówiąc językiem LACHÓW, dzięki "zbawicielskim" wysiłkom żydo-chrześcijańskiego kleru, coraz głębiej zanurzamy się w GLOBALNYM MATRIKSIE (∇ – vulva, ‘Om’, Shakti), czyli MEGA MACICY ŚWIATA, z kultem TPD czyli Technika-Pieniądz-Dupa przeze mnie kojarzonej.

  (more on this EXCITING TOPICS at http://markglogg.eu/?p=2144)
 • @Lotna 16:58:11
  Witaj,

  Żydowska koncepcja wybraństwa nie ma związku z braminizmem, bo oznacza zupełnie co innego (pod każdym względem).

  Poza tym nie było czegoś takiego jak wędrówka Izraela z Indii do Palestyny - początki tego wrednego ludu są tutaj:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stela_Merenptaha

  Widzę dwa momenty na potencjalny (choć wg mnie wątpliwy) kontakt z kulturą Indii - pierwszy to niewola babilońska (VI w. p.n.e.), a drugi to okres hellenistyczny

  pozdrawiam
 • @LOTNA
  jeszcze gwoli uzupełnienia:

  w zasadzie nie mam nic przeciwko ani az tak mnie nie irytuja opinie np. antykatolickie, wkurza mnie co innego, co za dr Janem Przybyłem nazywam "protokołami mędrców internetu"

  np. jeden z naszych kolegów-blogerów "odczytał" pismo etruskie no i pokazuje na przykładach (w sposób dyskwalifikujący, bo z pominięciem jakiejkolwiek racjonalnej metodologii), że etruscy wojownicy (kto eto? eto ruscy) mieli na tarczach wypisane: "wrócę do ciebie, Maryśka, a ty mi bigosu nagotuj", porównując rzekome etruskie wyrazy już nawet nie z jakimś protosłowiańskim, ale ze współczesnym polskim czy rosyjskim - no przecież to są jaja jak betonowe kloce.

  Podobnie wkurzył mnie ten tekst o wędrującym plemieniu od braminów aż do Kanaanu. Tak jak pisałem, owszem, mogli zaczerpnąc coś z Indii, ale nie jako wedrujące plemię, tylko ich elity na wygnaniu w Babilonie (te same elity, które spisały większość ksiąg starego zakonu)

  W podobny sposób wkurza mnie często bloger ROUX, nie dlatego, że jest antykatolicki, ale dlatego, że psize na temat katolicyzmu bzdety
  (chyba autentycznie uważa, że dogmat o nieomylności papieza oznacza, że katolik jest zobowiązany słuchac bzdur argentyńskiego komunisty nt. globalnego ocieplenia). Można byc przeciw katolicyzmowi i nie wierzyć w nieomylnośc papieza, ale dobrze wiedzieć, co to znaczy i ze w całej historii z tej prerogatywy papiez skorzytsął tylko raz: Piys XII bodaj w 1950 potwierdzając tradycyjną naukę o niepokalanym poczęciu NMP i podnosząc ją do rangi dogmatu

  pozdr
 • @MacGregor 14:40:00
  Czy Makgreg słyszal/czytał kiedyś co oznacza słowo IMITACJA, ATRAPA? Bo tylko wtedy gdy szanowny polemista wie co to słowo oznacza, możemy dojść do jakiegoś porozumienia.

  Otóż żydzi od niepamiętnych czasów mają zwyczaj "zapożyczania" wynalazków kulturowych innych narodów i używania ich jako ATRAPY maskujące ich własne, wyjawione na samym początku Biblii Światowładcze ambicje.

  Makgreg napisał:

  Żydowska koncepcja wybraństwa nie ma związku z braminizmem, bo oznacza zupełnie co innego (pod każdym względem).

  Poza tym nie było czegoś takiego jak wędrówka Izraela z Indii do Palestyny.

  Markglogg odpowiada: Ale w Biblii jest opisana wędrówka Abra/ha/ma z ziemi UR (na południowy wschód od Eufratu, a więc już w pobliżu wpływów aryjsko-hinduskich) do granic Egiptu.

  No i to, co usłyszał Mojżesz zza gorejącego krzaka to "Ja jestem!" czyli dokładnie hinduskie credo "Aham Brahmasmi". (https://en.wikipedia.org/wiki/Aham_Brahmasmi)

  Co więcej w tekście "Czy żydowski JAHWE to ATRAPA hinduskiego BRAHMA – Stworzyciela Wszechświata?" (http://markglogg.eu/?p=2019)
  przytoczyłem taki oto mój e-list do "Herborisa", który wystąpił z hipotezą o hinduskim pochodzeniu Judaizmu (trochę podobnego do religii tamtejszych kupców-hipokrytów zwanych jainami) :

  „Co ja zarzucam najbardziej judaizmowi – podobnie jak i „paulińskiemu” chrześcijaństwu – to agresywną ANTYZOOLOGIĘ obu tych abrahamicznych religii. Jest to differentia specifica pomiędzy religiami zwanymi ANIMISTYCZNYMI (od zwierząt zwanych ‘animals’) i religiami ANTYANIMISTYCZNYMI, do których należą wszystkie oparte na żydochrześcijańskiej Biblii wierzenia. To już bowiem w starożytności filozof Celsus dostrzegł, że chrześcijanie WIERZĄ W TRUPA (widocznego na krzyżu); pośród manuskryptów znalezionych w Qumran nad Morzem Martwym znajduje się jeden złożony z psychopatycznego wyszczególniania zrobionych przez ludzi narzędzi, wszystkie one poprzedzone przymiotnikiem „boże”(pismo, miasto, świecznik, kielichy, skrzynia, namiot, itd., itd.) Manuskrypty tego rodzaju stanowią świadectwo, że już Żydzi antyczni mieli obsesję CUDOWNOŚCI PRODUKTÓW„TECHNÉ” (po starogrecku „kuchennych prac”). W przeciwieństwie do tych”wartości faryzejskich”, przywiązanie się do “techné” było traktowane z odrazą jako „niewieście”nie tylko przez starożytnych Greków, ale także przez nowożytnego filozofa pochodzenia żydowskiego, Barucha Spinozę, który utrzymywał, że jego współplemieńcy reprezentują zniewieściały rys ludzkiego się zachowania. Sumując, ja myślę, podobnie jak John Strugnell, wieloletni kierownik zespołu odczytującego rękopisy znalezione w Qumran, że „Judaizm to jest potworna religia, która nie powinna istnieć”.

  I w kolejnym tekście doprecyzowałem, czym się różni ATRAPA prawdziwego Brahmana, jakim był ambitny, wędrowny stręczyciel (boga TPD) znany jako A-Brahman/Abraham (http://markglogg.eu/?p=2201):

  Geneza A-BRAHAMICZNEJ mądrości Apostoła Pawła

  Przytaczam niektóre idee z książki Jana Kozáka: „Kořeny indoevropske duchovní tradice” (Praha 2014). Ten “kozak gnostyk” utrzymuje, że żydochrześcijaństwo jest religią chtoniczną (przyziemno-podziemną) mojżeszowego Beznogiego Gada (węża). Jest w niej zawarte także autora ciekawe, ‘gnostyckie’ (tj. poznawcze) skojarzenie. Mianowicie sugeruje on że imię A-BRAHAM to jest rodzaj negacji, obojętności dla BRAHMA, który jest hinduskim bogiem CAŁOŚCI, PEŁNI WSZECHŚWIATA. A to na wzór znaczenia słów a-gnostyk, a-teizm, a-patia i a-trofia oznaczających OBOJĘTNOŚĆ, zanik zainteresowań, odpowiednio poznaniem, bogami, (em)patią oraz (hiper)trofią, czyli zjawiskami bardzo pozytywnymi z „hellenistycznego”, BIO-INTELIGENTNEGO punktu widzenia.

  Oznacza to, że Bóg religii A-BRAHAMICZNYCH nie był/jest zainteresowany interesem CAŁOŚCI PRZYRODY, ale egoistycznie, interesem ludzi go wyznających, mających wobec tej CAŁOŚCI li tylko eksploatacyjne ambicje. I dokładnie taką podłą intencję potwierdza encyklika “Laborem exercens”. Cytuję z ze Wstępu do niej: “Człowiek jest obrazem Boga między innymi dzięki nakazowi otrzymanemu od swojego Stwórcy, by czynił sobie ziemię poddaną, by panował nad nią … Słowa o „czynieniu sobie ziemi poddaną” posiadają ogromną nośność. Wskazują na wszystkie zasoby, które ziemia (a pośrednio świat widzialny) kryje w sobie, a które przy pomocy świadomego działania człowieka mogą być odkryte i celowo wykorzystywane przez niego.“

  Otóż w wypadku bardziej złożonych organizmów, takie panowanie oraz brutalna eksploatacja, przez ŚLEPĄ EGOISTYCZNĄ CZĘŚĆ nad CAŁOŚCIĄ organizmu nosi po prostu nazwę RAKA. Stąd postulujemy, że te „abrahamiczne” religie – w najmniejszym stopniu islam, w którym o eksploatacji Ziemi się milczy – są formą PLANETARNEGO RAKA, którego BŻYDOTĘ widać chociażby w zabudowie Warszawy na północny zachód od Dworca Centralnego (itd.).

  No i przypominam jeszcze raz, że średniowieczni żydowscy kabaliści, mieszkający w Hiszpanii, "zerżnęli" znak Tantry - czyniąc zeń znak nowożytnego Izraela - od mieszkających tysiące kilometrów dalej na wschód Hindusów. I jakoś trudno mi dostrzec, że Izrael dzisiaj to pełne zaspokojenie najbardziej prymitywnego zwierzęcego, seksualnego popędu.
 • @MacGregor 15:12:00
  Dr Jan Przybył nie jest dla mnie żadnym autorytetem, to jest jeden z zadaniowców mówiących Polakom "całą prawdę".
  Nie rozumiem, dlaczego się tak bronisz przed samą myślą nawet, że żydzi, którzy kłamią, oszukują, mordują, którzy pasożytują na narodach świata, nie mogli zebrać mądrości i wierzeń innych narodów i spisać ich w postaci Starego Testamentu, którego autor/autorzy są nieznani? A potem rozpropagowali jako pierwszą i jedyną mądrość, która wraz z chrześcijaństwem rozprzestrzeniła się na cały świat, a oni zostali narodem wybranym na całej ziemi?
  Czy doprawdy sądzisz, że jak twierdzi Braun, siedzieliśmy na drzewach do 966 roku, albo jak twierdzi Michalkiewicz gadanie o wcześniejszym państwie polskim ( czy lechickim) to są jakieś ubeckie bzdury czy coś w tym stylu? Sądzisz, że państwo, które oparło się Rzymowi, który podbił rejon Morza Śródziemnego i całą Europę Zachodnią, nie miało silnych struktur i nie miało własnego pisma? Chyba wiadomo, że w Polsce kaźdy kto chciałby tego dociekać, zostanie przez żydowski establiszmęt wyzwany od czci i wiary, a w najlepszym wypadku zakwalifikowany do niegroźnych wariatów, choć w Rosji już niekoniecznie. Tam jeszcze w klasztorach, które nie podlegały Watykanowi, zachowały się stare księgi, z ktorych można się sporo dowiedzieć, a przynajmniej tyle, że żydowska historia wciskana nam do gardeł od kołyski, nie jest jedyną prawdziwą historią świata.
 • @Lotna 16:46:50
  Na Boga, kto kiedy twierdził, że do 966 siedzieliśmy na drzewach??? No normalnie płakać mi się chce, jak takie coś czytam, a jako chłop przecież nie powinienem.

  na dr Przybyła się nie powołuję, a jedynie zaczerpnąłem z niego powiedzmy dowcipne określenie. Poza tym nie jest on zadaniowcem, a jest specem od romantyzmu polskiego i tyle ;)

  pozdr
 • @Lotna 16:46:50
  szykuje wpis pt. "Bramini, Żydzi, Bogowie" - kol. Gąsienica mieła nieco racji :)

  pozdr
 • @Lotna 16:46:50
  * Najstarsze archeologiczne ślady Słowian na terenie Polski to kultura praska V-VII wiek n.e
  * Druga połowa VIII wieku - gród w Chodliku
  * 845 - Geograf Bawarski spisuje nazwy plemion słowiańskich zamieszkujących tereny dzisiejszej Polski i podaje liczbę ich grodów
  * 850 - gród w Kaliszu
  * W latach 865-869 powstaje gród w Gieczu
  * IX wiek - powstaje Płock, Kraków, Wiślica, Bródno, Łomża, Ostrów Tumski, Moraczewo
  * W latach 915–922 powstaje gród w Grzybowie
  * Lata 20 X wieku - Poznań
  * 940 - Gniezno
  * 960 - ekspansja państwa Polan na tereny Wolinian i Wieletów
  * 963 - pierwsza wzmianka o Mieszku I
  * 965 - Małżeństwo Mieszka I i Dobrawy
 • @Lotna 16:46:50
  czy historia o wyprzedzających swoją epokę dziełach Stanisława ze Skarbimierza i Pawła Włodkowica to historia polska czy wciskana nam "zydowska" - bardziej jestem dumy z Pawła Włodkowica niż Lechosława Pierwszego, gromiącego Reptylian na Marsie 30 tys lat temu

  pozdr

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031