Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Grzegorz Braun miał rację.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najnowsza „Warszawska Gazeta” ujawnia:

Rząd PiS nie jest w łatwej sytuacji, ale musi pamiętać, że uleganie szantażowi, nawet niewypowiedzianemu głośno, przykro się kończy dla szantażowanego. Jak to Winston Churchill skomentował podpisanie w 1938 r. porozumień monachijskich oddających Niemcom Czechosłowację? Mieli do wyboru wojnę i hańbę. Wybrali hańbę, a wojnę i tak dostaną – pisze na łamach najnowszego numeru tygodnika Warszawska Gazeta dr Leszek Pietrzak.

Autor zaznacza:

– Izraelskie tajne służby traktują Polskę jak półkolonię. Prowadzą u nas niemal jawnie działania operacyjne, czyli inwigilują interesujące ich osoby. Teraz w tajemnicy politycy żydowscy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury Mosadu (izraelskiego wywiadu) w Europie. Jak ustaliliśmy, ma ona powstać w rejonie budowanego właśnie Centralnego Portu Komunikacyjnego. Do tej pory tylko Amerykanie w Polsce mogli liczyć na takie traktowanie – czytamy w Warszawskiej Gazecie.

Źródło: UJAWNIAMY! Izraelscy politycy lobbują za powstaniem w Polsce największej ekspozytury izraelskiego wywiadu

(całość dostepna w wydaniu papierowym).

 

Jak ostrzega Grzegorz Braun, „republika przyjaciół Polin” jest już obecnie w fazie przejęcia infrastrukturalnego. W ramach przygotowań do operacji MOST 2 (przeniesienie wprawdzie nie całości, ale części zasobów ludnościowych z Izraela do Polin)  poważni gangsterzy z państwa położonego w Palestynie potrzebują tu nowego centrum dowodzenia, a docelowo też silosów do przechowywania broni atomowej (której jak wiadomo Izrael nie posiada, ale jej brak jest w tym przypadku tylko wyższą formą istnienia).

Budowa pisowskiego ‘misia na miarę naszych czasów” czyli CPK posłuży m.in.do właściwego zalegendowania izraelskiego centrum dowodzenia w Polin, w dodatku za nasze pieniądze – warto zapoznać się z opinią gen. Hodgesa na ten temat:

Gen. Hodges w "Sieci": CPK przyczyniłby się do poprawy bezpieczeństwa w regionie

"Ten projekt jest dokładnie tym, czego potrzebuje Sojusz Północnoatlantycki i co ma na myśli Komisja Europejska, gdy mówi o zwiększeniu mobilności wojsk. Gdy byłem głównodowodzącym siłami zbrojnymi USA w Europie, największym wyzwaniem była mobilność, czyli zdolność do przerzutu wojsk szybciej niż Rosjanie. Ten projekt odpowiada na to wyzwanie"

Generał nie dopowiedział, że „wszędzie musimy robić to za pieniądze amerykańskiego podatnika, ale Donald Zaczeska wie, jak rozmawiac z polskimi askarysami, którym nie trzeba dawać nawet szklanych paciorków, a którzy w dodatku chętnie posłuża jako skarbonka dla żydowskich organizacji przemysłu holokaustu”.

A propos, największym problemem naszych Umiłowanych jest trwający od jakiegoś czasu konkurs na stanowiska do przyszłych Polenratów (wicepremier Gowin-sztajn okazał się tu ‘ścichapękiem’ i najnowsza decyzja o przeznaczeniu przez jego resort 0.5 mln PLN dla chazarskiej rasistki Barbary Engelking na dalszą promocję antypolonizmu (por. MN) to w skali całego projektu sprawa niegodna wzmianki).

Pan prezydent Judasz podzielił się ostatnio mądrościami, które chyba musiał usłyszeć od teścia:

Nie martwi mnie szczególnie

—przyznał prezydent Andrzej Duda, pytany przez dziennikarza RMF FM o ustawę 447, której podpisanie przez Donalda Trumpa wywołało w Polsce duże zaniepokojenie.

 

Osobiście uważam, że problem mienia, o którym tutaj mówimy, to jest kwestia polskich obywateli. Pamiętajmy o tym, że to było mienie polskich obywateli, którzy tak jak wszyscy inni obywatele podlegają przepisom polskiego prawa i obowiązującym u nas regułom. Nie można ustanowić wyjątkowego prawa dla jakiejś grupy obywateli ze względu na przynależność narodową, ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji

—wyjaśnił. (za wPolityce).

 

Niech mi ktoś objaśni, bo zgłupiałem:


 

No właśnie nie tylko uchwalono taką rasistowską i antycywilizacyjną ustawę, Zaczeska podpisał ją w rocznice zakończenia II wojny, a nasz Juda(sz) powiada, że nie wyobraża sobie takiej sytuacji. Chociaż być może żona surowo mu zakazała wyobrażanie sobie takich rzeczy (‘Co ty sobie Adrian wyobrażasz!’)


 

Na zdjęciu wprowadzającym: palestyński aktywista Ibrahim Abu Thuraya tuż przed zastrzeleniem przez dzielnych wojowników IDF – jak każdy widzi, stanowił on szczególne zagrożenie dla ‘przedstawicieli cywilizacji zachodniej na Bliskim Wschodzie”. Jak to jest, że strzelanie do siedzących kaczek wzbudza protesty ekologów w Polsce, a do siedzących Palestyńczyków już nie?

Myślę, że za jakiś czas podobne zdjęcia będzie można robić nie tylko w Strefie Gazy, ale również w Strefie Wisły w reklamowanej przez prezydenta belwederskiego ‘republice przyjaciół’ POLIN.

  

KOMENTARZE

 • Dziękuję Ci...
  Solidarność...
 • Na żądanie Izraela
  zastopowano ustawę reprywatyzacyjną, bo w mętnej wodzie lepiej się łowi. Roszczenia dotyczą całych wsi: https://www.youtube.com/watch?v=kEd55MHZQ9w
  ...nie wspominając o kamienicach i placach w miastach.
 • pobudowane w Polsce i na Ukrainie przy okazji EURO2012...
  obozy koncentracyjne, które sprawdziły się już w innych rejonach świata, do szybkiego załatwiania sprawy, przydadzą się jak znalazł.
  Pewnie i te Orliki jako lokalne przejściowe, się przydają.

  Edward Gierek, oglądając w 1980roku w Bielsku, świeżo wykonany, jeszcze nie ulokowany na cokole pomnik włókniarza, powiedział z pewnym oburzeniem do ekipy która mu pokazywała ten pomnik : "co to? komunę chcecie budować?"
  I kazał go pociąć piłami, palnikami i wywieźć, pewnie na złomowiec...

  Chyba przeczuwał... że to już koniec Polski... za sprawą robotników, których on wyniósł na piedestał i pomniki...
  Tak mu podziękowali...
 • No i co
  poczytacie sobie i ponarzekacie i nic z tego nie wyniknie.
  Dlatego zostawiłem przed już 10 laty rozwijanie inicjatywy przeciwko mikrofalom w Polsce.
  (http://iddd.de/ )
  Każdy nie chciał stacji bazowych telefonii komórkowych, ale było im intratniej przejmować informacje ze strony i robić za ekspertów, prezesów zamiast wspólnie organizować przejęcie władzy dla Demokracji Bezpośredniej.
  Teraz dupa zimna.
 • CPK - co o tym myślę.
  Odchodząc od tematu żydów, decyzja i sam pomysł budowania na polskiej ziemi CPK jest pomysłem niespełna rozumu i wręcz diabelskim. Dla zagranicznych bambrów i ich interesów a nie interesów Polaków zatrujemy własną ziemię oraz zniszczymy hałasem całą polską przyrodę. To także zrzucanie przed lądowaniem ton paliwa w strefie i granicach Polski. Nam jako państwu taka inwestycja jest niepotrzebna. Zamiast budować ekologiczne, unikatowe na cały świat państwo będziemy zatruwać naszą ziemię, nasze powietrze oraz nasze dzieci i ogólnie Polaków. W imię tylko i wyłącznie jakiegoś bogatego szejka lub żyda który będzie sobie chciał do Polski przylecieć zniszczymy to co w Polsce najcenniejsze. Polakom i Polsce takie inwestycje są nie potrzebne a wręcz zabójcze. Zasraliśmy tatry, zasraliśmy Mazury, teraz zasramy wszystko i to w imię obcego interesu a nie Polaków. Polska i jej ekonomia bez CPK także by funkcjonowała i to dobrze. Gdy pobudują tego molocha staniemy się "publiczni". Polska nie będzie tylko dla Polaków lecz wszystkich "łajz" z całego świata.... włączając także i żydów.
 • Amerykańskie uderzenie w Polskę
  "Nie martwi mnie szczególnie - przyznał prezydent Andrzej Duda, pytany przez dziennikarza RMF FM o ustawę 447, której podpisanie przez Donalda Trumpa wywołało w Polsce duże zaniepokojenie."
  Na "neonie" tuż po podpisaniu ustawy 447 przez Trumpa Husky skomentował to tymi słowami:
  "God bless America"
 • @Robik 15:05:10
  Gen. Hodges wyobraża sobie możliwość przerzucenia wojsk amerykańskich drogą lotniczą na lotnisko pod Warszawę?
  Przecież ten teren jest w polu rażenia rosyjskich Iskanderów.
  Czy jestem za, czy przeciw CPK.
  Jestem za, a nawet przeciw, ale w tym drugim przypadku proponowałbym likwidację także Okęcia i pozostałych lotnisk, a przy okazji i portów morskich i dworców kolejowych. Wtedy żaden żyd, arab czy inny murzyn nam nie przyjedzie, ziemi polskiej nie zaśmieci a i nasza emigracja zostanie zlikwidowana, chyba że na osiołkach w tą i nazad.
  Nie przekopywać też mierzei wiślanej bo ta nas chroni od Ruskich i od VII US floty Pacyfiku.
  Na koniec powtórzę za Husky
  Job less America
 • @Oświat 15:50:29
  "Gen. Hodges wyobraża sobie możliwość przerzucenia wojsk amerykańskich drogą lotniczą na lotnisko pod Warszawę?
  Przecież ten teren jest w polu rażenia rosyjskich Iskanderów"

  - no własnie!

  Inna sprawa, że Amerykanie zadaniowuja i programują nas jako agresywnie antyrosyjskich palantów (i to im sie udaje, wszak wg Macierewicza nawet ustawa 447 to sprawka Rosjan), a sami dogadują się z Rosją w sprawach strategicznych (no, nie udało się za Obamy w sprawie Syrii, skąd była obraza i reset)

  Gdybyśmy byli suwerenni, bo projekt CPK jest bardzo sensowny, ale już widać, kto sie koło tego kręci, tzn. jak ich nazywa Tomek Gryguć 'argonauci Międzymorza' chcący przechwycić dla siebie końcówkę "jedwabnego szlaku", jest juz Mosad itd.
  A skoro PiS zamienia RP na POLIN, to taka inwestycja nadajs ię jak żadna inna na centrum operacyjne nowych władców.

  pozdr
 • @MacGregor 16:07:26
  Władcy się zmieniają. Obecni pochodzą z czasów gdy wszyscy byłyśmy zapatrzeni Amerykę. Dziś coraz więcej z nas dostrzega ich ( amerykanów) pazerność, obłudę, zbrodnicze zapędy. Z tym , że Rosja Putina nie jest żadną alternatywą, bo Putin za słaby, za miękki, za bardzo sam uwikłany w jakieś dziwne związki ze swoimi oligarchami, Lubawiczanami i Nataniachu.
  Naród dalej zdaje się witać Amerykanów z otwartymi rękoma, ale powoli i to się zmienia.
  Jak to mówią nic nie jest wieczne. Biegun się przesuwa, wektory także. Ameryka dziś jest bardzo silna i każdy się z nią liczy, ale inne potęgi rosną i któregoś dnia zaczną USA spychać do tyłu.
  A my?
  Dziś nie podskoczymy, bo szybko zrobiliby nam majdan i wstawili nazad Tuskopodobnego, a Kaczyńskiego potraktowali jak Leppera. Przecież jednego pisowca już jakiś wariat zabił.
  Ale jutro pojutrze może być lepiej.
  Ważne by nie wdawać się w zbędne awantury, by przeczekać i robić to co na dziś jest możliwe.
  Dziś powinien nam wystarczyć Kaczyński, Ziobro, Jaki, w najbliższym czasie zmienić trzeba Glińskiego, Dudę, tylko tu znów będą opory bo swoich żydzi będą bronić.
 • @
  „Do przechowywania broni atomowej, której jak wiadomo Izrael nie posiada”?

  1) Na ziemiach mini-państewka Izreal rozłożonych jest ponad 400 głowic nuklearnych,
  (http://en.wikipedia.org/wiki/Israel_and_weapons_of_mass_destruction).
  2) Grzegorz Braun zawsze miał rację, ale nie został wybrany z powodu takich durniów jak Robik, Oświat, Ruszkiewicz, Kosiur, itp., którzy włożyli Brauna, Prezydenta Trump'a, Huky'ego, oraz mnie do tej samej szufladki p.t. „żydzi”.
  W tej typowo polskiej idiotycznej konfiguracji, rzeczywiści Żydzi robią w Polsce co chcą. A w Ameryce, Żydzi idą do więzienia właśnie DZIĘKI Prezydentowi Trumpowi.
  Żyd Obergruppenführer Chuck Schumer, lider ruchu RESIST, jest dowodzącym oponentem Trumpa – słyszeliście o tym?
 • @Oświat 15:50:29
  https://image.spreadshirtmedia.com/image-server/v1/compositions/102669990/views/1,width=650,height=650,appearanceId=63,version=1485256808/god-bless-america-mens-t-shirt.jpg
 • Tymczasem Duda spotkał się z gubernatorem
  Illinois, z którym rozmawiał o polsko-amerykańskiej współpracy w zakresie bezpieczeństwa -:)), ma jeszcze na dzisiaj zaplanowaną wizytę z burmistrzem Chicago-:))
  http://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-zagraniczne/art,237,prezydent-rozpoczal-wizyte-w-chicago.html
 • @wercia 19:01:01
  Na razie to 10 osób w Santa Fe California zostało zastrzelonych w szkole!9 uczniów i nauczyciel!!R.I.P

  https://youtu.be/VQ6fvgGujic

  https://youtu.be/X4I9r8GmaAs
 • Nie rozumiem czemu wszyscy sie dziwią, dlaczego prezydenta Dudy nie przyjął D/.Trump albo chociaż jego zastępca
  Kiedy przyjął z honorami prez.Uzbekistanu!!
  Proste jak konstrukcja cepa!
  Polskę już mają u swych stóp,i w kieszeni a Uzbekistan jako sąsiad....w manewrze okrążającym wroga jest przydatny!!
  http://polityczek.pl/twitter/7346-prezydent-uzbekistanu-przyjety-w-bialym-domu-dla-dudy-trump-nie-ma-czasu
 • @trojanka 20:14:07
  Ale za to przyjął Pana Prezydenta burmistrz Fulop!!i dał statuetkę pomnika!
  A Ziemkiewicz znowu niezadowolony!
  https://dorzeczy.pl/kraj/64738/Krew-w-ludziach-zawrzala-Ziemkiewicz-o-spotkaniu-prezydenta-Dudy-z-Fulopem.html
 • Głos Polonii Amerykańskiej!
  https://youtu.be/gfPewJ3jei8
 • @trojanka 20:17:32
  A tymczasem kanclerz Merkel zaczęła mówić po ludzku, czyli po rosyjsku:)
  Ale kwiatki:)
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=49&v=5y_74pr6rBU
 • @trojanka 20:14:07
  Lecz kurtuazja nakazuje aby prezydent przyjął prezydenta.
 • @lorenco 20:51:10
  Wprawdzie stare ale...

  Bez komentarza.
  https://www.facebook.com/The-Palestinian-Holocaust-124457230924421/
 • @Husky 18:13:31
  http://polityczek.pl/twitter/7346-prezydent-uzbekistanu-przyjety-w-bialym-domu-dla-dudy-trump-nie-ma-czasu
 • Porada dla Dudy i mu podobnych (pro bono);
  Duda mógł chociaż dostać się do Białego Domu jako turysta. Zwiedzanie jest możliwe wt., śr., czw. od 7:30 do 11:30 a w pt., so., od 7:30 do 13:30. Ja tak zrobiłem i nie musiałem zdawać się na fochy jakiegoś aktualnie zainstalowanego tam strażnika żyrandola. :-)
 • @trojanka 21:03:35
  Wciąż to samo.
 • @lorenco 21:55:56
  KIM trzeba być żeby wleźć ludziom do kraju, wyrzucać i ch z domów, niszcząc je buldożerami,zabierać ziemię,zabijać im dzieci,a jednocześnie żądać odszkodowań od innego narodu który poświęcając własne rodziny , narażając się na śmierć ratował ich/może nie ich/, przyjmując ich wcześniej ze wszystkich krajów ościennych gdzie ich NIE chciano, za żadną cenę???
  Adolf też chciał tylko Lebensraum!!
 • @lorenco 21:55:56
  Nie wiesz komu podlega obecnie NEON, jak dr Opara wyjechał????
  Już przejęli???
 • @Zdzich 18:01:26
  Grzegorz Braun odniósł się do insynuacji Jonnego Danielsa, że jest Żydem, stwierdzając „nie podejmę tej konwencji”.

  Zdaniem cytowanego przez PCh24 reżysera „to dosyć zabawne, że najwyraźniej Żydzi nie mają na mnie niczego „gorszego” niż tylko publicznie zrobić ze mnie Żyda. Może portal PCh24.pl ogłosiłby konkurs z nagrodami? Mogliby je otrzymać czytelnicy, którzy dostarczą redakcji jakąś próbkę moich żydowskich korzeni. Bardzo byłbym ciekaw, co z tego wyniknie”.

  W rozmowie z PCh24 reżyser zadeklarował „nie będę nawet próbował odnaleźć się w sytuacji, w której ktoś ewidentnie wystawia zapotrzebowanie na to, bym się tłumaczył, że nie jestem wielbłądem ani Eskimosem. Tej konwencji nie podejmę”.
  Złośliwi mogli by zwrócić uwagę, że reżyser expressis verbis (dobitnie, bez osłonek) nie zanegował sugestii o żydowskim pochodzeniu.

  http://lewy.pl/wp-content/uploads/2018/02/1-29.jpg


  Jonny Daniels
  @MrJonnyDaniels
  Chciałbym publicznie przeprosić p. Grzegorza Brauna za nazwanie to idiotą. Nie wolno tak postępować. Wyzywanie ludzi, bo się z nimi nie zgadzamy, jest dziecinne. Moje przeprosiny nie są podyktowane faktem, że p.Braun jest Żydem, ale tym, że jest po prostu człowiekiem.Przepraszam!

  http://lewy.pl/59297-jonny-daniels-stwierdzil-ze-grzegorz-braun-jest-zydem-rezyser-neguje-ze-jest-wielbladem-albo-eskimosem-i-zacheca-do-dostarczenia-dowodow-na-swoje-rzekome-semickie-pochodzenie/

  Co do mnie nie przypominam sobie bym miał pisać, że GB jest żydem. Ale chyba pisałem, że nie ma słowiańskiego wygładu.
  Mniejsza z tym.
  Nie wydaje mi się być dobrym dla mnie kandydatem na prezydenta i tyle. A że umie gadać pod publiczkę ,to jeszcze zbyt mało bym miał za nim głosować.
 • @Oświat 22:23:27
  Na kandydata na prezydenta zgłosiłbym Lili Sobiesky (aktorka która zagrała rolę Joanny d Arc)
  https://image-media.gloria.tv/placidus/d/on/9b2gorpmywlo5quowxbb9pbkr5quowxbb9pbn.jpg
  być może to pra pra wnuczka Jana III Sobieskiego, podobna do pra pra dziadkla.
 • @trojanka 22:03:24
  Żydem. Lecz także o Anglosasach nie zapominajmy.
 • @trojanka 22:04:51
  Nie mam pojęcia.
 • @Oświat 16:51:42
  Czy się komuś to podoba czy nie to historia wyznaczyła nasze związki ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki potężnymi słupami milowymi i żaden tutejszy Putinowski propagandzista plujący w języku polskim ich nie obali. Natomiast prawdą jest że od nas nad Wisłą i od naszych Rodaków za Atlantykiem zależeć będzie czy okazyjne "nawalanki" w stosunkach z USA zakończą dla Polski się korzystnie czy nie.
 • @Nibiru 21:30:16
  dobra rada dla nich wszystkich:-)
 • @Husky 06:46:09
  1)Polacy żyją w Polsce, w USA - niedobitki Indian, Żydzi i Amerykanie. Nie wiem , jakich rodaków masz za Atlantykiem , ale zakładam , że Indianami nie są.
  2)Związki suwerennych państw z innymi suwerennymi państwami ustala tylko i wyłącznie władza tych państw poprzez umowy międzynarodowe. Historia ma znaczenie tylko dla stosunków podległości.
  3) Zdradzieckich mord jest w Polsce wiele, ale tylko nieliczne mają możliwość poświęcania tyle czasu , co ty, na zatruwanie polskiej świadomości.
 • @Mariusz G. 10:43:14
  " Zdradzieckich mord jest w Polsce wiele, ale tylko nieliczne mają możliwość poświęcania tyle czasu , co ty, na zatruwanie polskiej świadomości."
  Na to raczej nie potrzeba dużo czasu - wystarczy wziąć wycinki z gazet z lat 50-ych i w miejsce Związek Radziecki wpisywać: Stany Zjednoczone.
  Ten głupi kundel właśnie tak robi:
  "Czy się komuś to podoba czy nie to historia wyznaczyła nasze związki ze Związkiem Radzieckim potężnymi słupami milowymi i żaden tutejszy Trumanowy propagandzista plujący w języku polskim ich nie obali."
  Przyjaźń pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską jest wieczna i nie podlega dyskusji.
  W zasadzie należałoby to wpisać do Konstytucji.
  I chociaż Szatany by na nas pluły i okradły nas z ostatniej złotówki to Polska pozostanie im dozgonnie wierna!
  Wierna jak pies Husky.
 • @Husky 06:46:09 Uspokój się
  bo brzmisz jak Rydz -Śmigły w ostatnich dniach sierpnia o guzikach nieoddaniu.
 • @Nibiru 21:30:16
  Mógł przebrać się za jakiego hydraulika i wejść, bo jako lokaja już go znają.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031