Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1769 postów 1626 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i mamy niespodziewane efekty lania, które USA raz po raz spuszczają swojemu pisowskiemu sojusznikowi.

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" wzywa tysiące członków Klubów Gazety Polskiej do "krucjaty" w największych miastach USA.


 

Tylko nie wiadomo przeciw komu ta wyprawa krzyżowa do USA.

Przypuszczam, że w ostateczności okaże się, że przeciw Rosji.

(za prawica.net).

Redaktor Sakiewka usunął już swój orginalny wpis z Twittera, ale oddaje on sposób myślenia tej antypolskiej agentury (antypolskiej, bo kanalizującej aktywność Polaków i sprowadzającej ją do nieistotnych lub zgoła szkodliwych popierdółek).

Jak skomentował to działacz samorządowy, Maciej Eckardt:

Sama nazwa akcji, mająca w sobie oczywisty ładunek emocjonalny, jest tak naprawdę chytrym modus operandi, pozwalającym redaktorowi Sakiewiczowi dojść do niewypowiedzianych jeszcze wprost wniosków, że za akcją skalpowania Polski z honoru za oceanem, stoi nie kto inny, jak… zimny czekista Putin

Z zimnym Putinem kontrastują ciepłe słowa Shmuleya Boteacha, rabina kabalisty z Chabadu (najgorszej z naszego punktu widzenia, a sprowadzonej do Polski przez ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskego, sekty żydowskiej spoza głównego nurtu judaizmu), który w ramach PiS-o-żydowskiej ustawki broni pomnika katyńskiego w Jersey City.

Przypomina mi się anegdota, być może z jakiegos filmu z Bruce’em Lee o tym, że kiedy mistrz pokazuje palcem słonce, to głupiec patrzy na palec. Sakiewicz robi wszystko, żebyśmy wyczerpywali się w sprawach drugo i trzeciorzędnych,  pozostając w ignorancji rzeczy prawdziwie ważnych.

  

KOMENTARZE

 • Walka o szacunek...
  A od kogo oni tego szacunku będą się domagać?
  Mam nadzieję, że te krucjaty nie będą się odbywać pod rosyjskimi placówkami dyplomatycznymi tylko pod amerykańskimi urzędami:
  Biały Dom, Kapitol itp.
 • @Robik 15:15:10
  Tak jak za Tuska i potem tej głupiej przekupy Kopacz Polską rządzono na telefon a niemieckiej ambasady, tak teraz rządzi ambasada amerykańska w Warszawie a raczej Warszawiwie.
  Na szacunek pomogłoby np. wywalenie litwaczki Azari oraz opierdol w stosunku do Paula Jonesa, pomogłyby dyplomatyczne wizyty na Białorusi, w Iranie, szwecji, Turcji itd, ale gdzie tam na marzyć o tem

  pozdr
 • polityczne dyrdymały
  Na Eurowizji ostatnio odpadli polscy reprezentanci. W mediach panuje lament jakoby politycznie skrzywdzono artystów. Obejrzałem ich występ. Co za tandeta. Jak można dopominać się o sprawiedliwość wystawiając do konkursu taką szmirę?
  Tak samo jest w polskiej polityce. Najpierw błazenada, potem jeszcze
  raz błazenada i na końcu jeszcze większa błazenada. Jak inne narody mają szanować Polskę jeżeli kojarzy się ona z wielką błazenadą?
  Co wszyscy chcą od tej amerykańskiej Polonii? Przecież to nie ona upokarza Polskę lecz jej rodzimi politycy i rząd tejże właśnie Polski!
  Szukanie recepty w kręgach polonijnych jest po prostu śmieszne gdy najwięcej medialnego hejtu przeciw Polsce wychodzi z terenów tejże Polski.
  Wreszcie sprawa najważniejsza. Dla Polonii to USA są krajem No1. Polska jest tylko sentymentem dla przodków. Czyż nie jest idiotyzmem polskich polityków domaganie się od Polonii wystąpienia przeciw USA w ramach sentymentu?
  Mówmy prawdę jaka jest.

  PS: to prawda że "sprawa z Jersey" jest tylko przykrywką dla prawdziwej
  przewałki i odwróceniem uwagi od rąk zdrajców.
 • @Nibiru 16:42:41
  No i jak zawsze; wszystkiemu winny Putin.
 • @Stara Baba 16:12:38
  Racja ten pomnik młodzieńca w rogatywce z wbitym mosinem w plecach estetycznie do mnie nie przemawia, mimo słusznej idei upamiętnienia bezsensownego mordu. Bo bezprawności nie sposób mu zarzucić . Wszak ZSRR nie zajmowało się takim duperelami jak konwencja genewska o jeńcach.

  A taka akcja utwierdzi Świat w poglądach o Polakach wielka masowa akcja w obronie pomnika i rachityczna przeciw kongresowej hucpie
 • Przepraszam, że nie na temat
  Nie mam możliwości umieszczenia tej informacji na blogu Bogusława Jeznacha.

  Tekst Jeznacha pod tytułem "W cieniu Cedrów" został, ordynarnie pisząc, zerżnięty po raz już kolejny z Ekonomista i podpisany BJ.

  Oryginalny tekst:

  https://www.economist.com/news/middle-east-and-africa/21740789-many-want-it-reformed-they-are-afraid-act-lebanons-political-system-leads
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  A przetłumaczony gdzie można przeczytać
  Mnie nie trzeba tłumaczyć , ale może innym
  Pozdrawiam.
 • @Husky 20:38:31
  "A przetłumaczony gdzie można przeczytać
  Mnie nie trzeba tłumaczyć..."/Husky/

  Tak, jestem ekspertem od lemingozy i nie wiem, że jak się coś przetłumaczy to należy podać w przypisach autora i pochodzenie tekstu oryginalnego.
 • @AgnieszkaS 21:22:46
  wiec powinno być
  TBJ

  8-))))
 • @Husky 21:25:37
  "wiec powinno być
  TBJ"

  Według leminga-katolika?
 • @Nibiru 17:05:42
  Ty jesteś po prostu głupi. No niestety.
 • @Husky 21:25:37-Czas na przyjcie "demokracji" do Libanu!
  "Ilekroć politycy sprzeczają się, zwykle chodzi im o to, jak podzielić się łupem z tytułu sprawowania władzy, a nie o to, że nie zgadzają się co do polityki. Wielu z nich było watażkami zbrojnych formacji podczas wojny domowej w latach 1975-1990, która miała podłoże plemienno-religijne. Mają zatem tendencję do przydzielania  kontraktów swoim znajomym, rodzinie i zwolennikom. Także państwowe listy płac rozwinęły się, gdy politycy zaczęli hojnie rozdawać pracę swoim współwyznawcom w budżetówce. Niektóre agencje rządowe, takie jak poczta  albo transport publiczny, dysponują grubymi budżetami, ale świadczą marne i kosztowne usługi. Według szacunków Banku Światowego straty związane z wyznaniowym zarządzaniem w Libanie wynoszą nawet 9% PKB rocznie."/JB/


  "When politicians squabble it is often how to share the spoils of
  power, not because they disagree on policy. Many were warlords
  during the sectarian-fuelled civil war of 1975-90. They tend to award
  contracts to friends, family and supporters. The public payroll has
  expended as bigwigs jostle to give jobs to their co-religionists.
  Several government agencies, such as the postal service
  and transport authority, guzzle fat budgets but do little work. The waste
  associated with confessional governance costs Lebanon 9% of GDP
  each year, according to the World Bank."/The Economist/
 • @AgnieszkaS 21:42:35
  w sumie fajne
  Nawet się nie śmieję... zbyt długo 8-)))))
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 22:58:01
  tłumaczenie tekstów to trudna sprawa, przyznam ze jeszcze nie czytałem
  odpowiem później
 • @Husky 22:59:39
  To dobrze, że się Pan nie śmieje. Katolik i prawicowiec powinien być człowiekiem uczciwym i nie traktować zasad moralnych wybiórczo.

  Pozdrawiam!
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Ciekawym, dlaczego pani ciągle napada na Pana Jeznacha?
 • @AgnieszkaS 23:06:14
  //nie traktować zasad moralnych wybiórczo.//

  i taki jestem 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DcrxaotWkAIP_zs.jpg
 • @Vinto 23:08:35
  "Ciekawym, dlaczego pani ciągle napada na Pana Jeznacha?"

  Nie napadam i nie ciągle. Podziwiam profesjonalizm tłumaczenia Pana Jeznacha, jednak tekst przetłumaczony nie jest tekstem własnym. Pod notką powinna być informacja " na podstawie" lub "przetłumaczone z".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031