Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1829 postów 2195 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Bohdan Piętka: Sakiewicz jedzie do Ameryki.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i mamy niespodziewane efekty lania, które USA raz po raz spuszczają swojemu pisowskiemu sojusznikowi.

Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" wzywa tysiące członków Klubów Gazety Polskiej do "krucjaty" w największych miastach USA.


 

Tylko nie wiadomo przeciw komu ta wyprawa krzyżowa do USA.

Przypuszczam, że w ostateczności okaże się, że przeciw Rosji.

(za prawica.net).

Redaktor Sakiewka usunął już swój orginalny wpis z Twittera, ale oddaje on sposób myślenia tej antypolskiej agentury (antypolskiej, bo kanalizującej aktywność Polaków i sprowadzającej ją do nieistotnych lub zgoła szkodliwych popierdółek).

Jak skomentował to działacz samorządowy, Maciej Eckardt:

Sama nazwa akcji, mająca w sobie oczywisty ładunek emocjonalny, jest tak naprawdę chytrym modus operandi, pozwalającym redaktorowi Sakiewiczowi dojść do niewypowiedzianych jeszcze wprost wniosków, że za akcją skalpowania Polski z honoru za oceanem, stoi nie kto inny, jak… zimny czekista Putin

Z zimnym Putinem kontrastują ciepłe słowa Shmuleya Boteacha, rabina kabalisty z Chabadu (najgorszej z naszego punktu widzenia, a sprowadzonej do Polski przez ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskego, sekty żydowskiej spoza głównego nurtu judaizmu), który w ramach PiS-o-żydowskiej ustawki broni pomnika katyńskiego w Jersey City.

Przypomina mi się anegdota, być może z jakiegos filmu z Bruce’em Lee o tym, że kiedy mistrz pokazuje palcem słonce, to głupiec patrzy na palec. Sakiewicz robi wszystko, żebyśmy wyczerpywali się w sprawach drugo i trzeciorzędnych,  pozostając w ignorancji rzeczy prawdziwie ważnych.

  

KOMENTARZE

 • Walka o szacunek...
  A od kogo oni tego szacunku będą się domagać?
  Mam nadzieję, że te krucjaty nie będą się odbywać pod rosyjskimi placówkami dyplomatycznymi tylko pod amerykańskimi urzędami:
  Biały Dom, Kapitol itp.
 • @Robik 15:15:10
  Tak jak za Tuska i potem tej głupiej przekupy Kopacz Polską rządzono na telefon a niemieckiej ambasady, tak teraz rządzi ambasada amerykańska w Warszawie a raczej Warszawiwie.
  Na szacunek pomogłoby np. wywalenie litwaczki Azari oraz opierdol w stosunku do Paula Jonesa, pomogłyby dyplomatyczne wizyty na Białorusi, w Iranie, szwecji, Turcji itd, ale gdzie tam na marzyć o tem

  pozdr
 • polityczne dyrdymały
  Na Eurowizji ostatnio odpadli polscy reprezentanci. W mediach panuje lament jakoby politycznie skrzywdzono artystów. Obejrzałem ich występ. Co za tandeta. Jak można dopominać się o sprawiedliwość wystawiając do konkursu taką szmirę?
  Tak samo jest w polskiej polityce. Najpierw błazenada, potem jeszcze
  raz błazenada i na końcu jeszcze większa błazenada. Jak inne narody mają szanować Polskę jeżeli kojarzy się ona z wielką błazenadą?
  Co wszyscy chcą od tej amerykańskiej Polonii? Przecież to nie ona upokarza Polskę lecz jej rodzimi politycy i rząd tejże właśnie Polski!
  Szukanie recepty w kręgach polonijnych jest po prostu śmieszne gdy najwięcej medialnego hejtu przeciw Polsce wychodzi z terenów tejże Polski.
  Wreszcie sprawa najważniejsza. Dla Polonii to USA są krajem No1. Polska jest tylko sentymentem dla przodków. Czyż nie jest idiotyzmem polskich polityków domaganie się od Polonii wystąpienia przeciw USA w ramach sentymentu?
  Mówmy prawdę jaka jest.

  PS: to prawda że "sprawa z Jersey" jest tylko przykrywką dla prawdziwej
  przewałki i odwróceniem uwagi od rąk zdrajców.
 • Przeżuj to sam,
  cyt.: "za akcją skalpowania Polski z honoru za oceanem, stoi nie kto inny, jak… zimny czekista Putin"

  w pewien sposób to Putin też się do tego przyczynia, gdyż:

  1. przyzwala i pilnuje aby "społeczność międzynarodowa" nie niepokojona przez nikogo swobodnie szabrowała Rosję, nawet bez potrzeby uciekania się do jakichś absurdalnych ustaw reprywatyzacjnych i odzyskiwania mienia.
  2. taka postawa Putina powoduje rozbisurmanienie tej "społeczności międzynarodowej" i wysuwanie przez nią roszczeń do słabszych krajów, skoro mają tak silnych protektorów jak Trump czy Putin. Grymaszących upokarza się najwymyślniejszymi sposobami.
 • @Nibiru 16:42:41
  No i jak zawsze; wszystkiemu winny Putin.
 • @Robik 16:59:54
  Nie wszystkiemu, tylko częściowo i nie winny tylko współwinny. I nie płacz, to Ci kupię łechtacz :-)
 • @Stara Baba 16:12:38
  Racja ten pomnik młodzieńca w rogatywce z wbitym mosinem w plecach estetycznie do mnie nie przemawia, mimo słusznej idei upamiętnienia bezsensownego mordu. Bo bezprawności nie sposób mu zarzucić . Wszak ZSRR nie zajmowało się takim duperelami jak konwencja genewska o jeńcach.

  A taka akcja utwierdzi Świat w poglądach o Polakach wielka masowa akcja w obronie pomnika i rachityczna przeciw kongresowej hucpie
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  A przetłumaczony gdzie można przeczytać
  Mnie nie trzeba tłumaczyć , ale może innym
  Pozdrawiam.
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Une tak mają że nie pytają i zawłaszczają :-)
 • @AgnieszkaS 21:22:46
  wiec powinno być
  TBJ

  8-))))
 • @Nibiru 17:05:42
  Ty jesteś po prostu głupi. No niestety.
 • @AgnieszkaS 21:42:35
  w sumie fajne
  Nawet się nie śmieję... zbyt długo 8-)))))
  pzdr.
 • @AgnieszkaS 22:58:01
  tłumaczenie tekstów to trudna sprawa, przyznam ze jeszcze nie czytałem
  odpowiem później
 • @AgnieszkaS 20:24:06
  Ciekawym, dlaczego pani ciągle napada na Pana Jeznacha?
 • @AgnieszkaS 23:06:14
  //nie traktować zasad moralnych wybiórczo.//

  i taki jestem 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DcrxaotWkAIP_zs.jpg
 • @Vinto 22:46:22
  cyt.: "Ty jesteś po prostu głupi. No niestety."

  Vinto, to nie głupota, to spostrzegawczość, po prostu, niestety.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031