Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Prawdziwy koniec wojny.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak to zgrabnie ujął red. Michalkiewicz w pierwszym wideo-felietonie (ASME TV) po powrocie ze szpitala: Polacy będą płacić Żydom za niemieckie zbrodnie.

Nie ma przypadków, są tylko znaki, 9 maja czyli w obchodzoną wspólnie (WSPÓLNIE!!!) przez Rosję i Izrael rocznicę zakończenia II w.ś. prezydent Trump podpisał S.447

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/president-donald-j-trump-signs-s-447-law/

Bez PiS-u i bez wystruganego przez nich prezydenta Judy byłoby to niemożliwe, albowiem to  PiS zrobił wszystko, by zapędzić nas w obecną pułapkę geostrategiczną, w bezalternatywny sojusz egzotyczny, a wliczając eskimosów w „tercet egzotyczny” z nami w roli panienki do dymania z każdej strony.

Przed wojną marszałek Śmigły-Rydz zaczynał od „nie oddamy ani guzika”, a kończył 18 września 1939 roku przekraczając w Kutach most na granicznym Czeremoszu (aż kusi, by przypomnieć bonmot Leszka Millera o tym, po czym poznaje się mężczyznę).

Dzisiejsza neo-sanacja póki co nigdzie nie ucieka, raczej giba się niczym w „Tańcu z p ...” w kastingu do szykowanych Polenratów (nazywanych tak na wzór Judenratów w gettach), z uśmiechem wycierając rzucany im na twarz kał, smakując i zapewniając rodaków, że to wedlowska czekolada. Za red. Michalkiewiczem mam nadzieję, że kiedyś odpowiedzą za zdradę i że publicznie ściągniemy naszym Umiłowanym Przywódcom kalesony (żeby łąjdactwo nie zostało nienapiętnowane), tyle, że co z tego, skoro sami będziemy „sankiulotami” (bez galotów alias hołodupcami), bo nie tylko my, ale i nasze dzieci, i wnuki i prawnuki, wszyscy będziemy harować, zapewne popędzani batem, na nową szlachtę jerozolimską. Ale za to będą pomniki smoleńskie, pod którymi będziemy mogli się wypłakiwac i pomstować ... na ruskich (wszak antysemityzmus, w Polsce często mylony z elementarną spostrzegawczością, będzie surowo zakazany).

Poziom intelektualny PiS-owskiej elity zaprezentowała właśnie pani posłanka Arciszewska-Mielewczyk:

Arciszewska-Mielewczyk dla wPolsce.pl: Ustawa 447? "Przyjmijmy uchwałę, że wszelkie roszczenia od razu kierujemy na Zachód"

Najlepiej przekierowywać do Świętego Mikołaja ze Smyrny. To tak jak wspominany we wczesniejszym wpisie apologeta banderyzmu z GaPola, lenino-podobny red. Wojciech Mucha, strofujący Polonię Amerykańską za brak szturmu modlitewnego w obronie pomnika w Jersey City. Ciągle nie mam pewności, czy oni wszyscy naprawdę są tak ciężkimi idiotami czy tylko tak przed nami udają – wszak ustawa 447 „nie ma dla nas żadnego znaczenia” i tylko z jakiegoś irracjonalnego powodu głupi Żydzi stawali na pejsach , żeby ją przepchać. 

 

 

KOMENTARZE

 • "ne ma problema"
  Widocznie nie jest tak źle ani to poważna sprawa. Żaden Polak nie wychodzi na ulice ani nie krzyczy. Tak więc o co to całe zamieszanie?
  Ludziom żyje się szczęśliwie i w dostatku. Ukraińcy także sobie chwalą.(sarkazm)
  Prawo 447 jest prawem w USA. Polska ma swoje prawa. Problem jest taki że Polacy nie chcą stanąć murem za swoją ojczyzną. Boją się że przez jakiś czas będą zmuszeni jeść "szczaw i mirabelki" a to wykracza ponad ich siłę.
  Za kraj trzeba ponosić odpowiedzialność. Jeżeli jej się nie ma to się go traci.
  Patrzcie na ręce rządu. Dopiero teraz zacznie się przewałka. Tylko oni mogą Polskę sprzedać.
 • I na kogo teraz PiS zwali winę?
  Miejmy nadzieję, że Michalkiewicz usunie ze swojego biurka figurkę prezydenta Trumpa.
 • Proszę wyjaśnić
  bo czegoś nie wiem lub nie rozumiem

  // Nie ma przypadków, są tylko znaki, 9 maja czyli w obchodzoną wspólnie (WSPÓLNIE!!!) przez Rosję i Izrael rocznicę zakończenia II w.ś. prezydent Trump podpisał S.447//

  Jakie wspólne (w dodatku z wielkiej litery i aż z trzykrotnym wykrzyknikiem)?
  Jeśli Netaniachu oglądał paradę zwycięstwa to to nazywa się "wspólnie obchodził" ?
  W takim razie dlaczego nie :"Tramp podpisał w czasie kiedy Rosja i Serbia wspólnie obchodziły 9 maja czyli dzień zwycięstwa" (prezydent Vucić też był widzem na paradzie )
 • @ikulalibal 14:12:41
  Nie wiem czy te słowa pochodzą od SM ale są bardzo w jego stylu.
  No cóż, nie od dzisiaj wiadomo, że Michalkiewicz jest pro-amerykański i anty-rosyjski.
 • @ikulalibal 14:12:41
  Pisałem we wzmożeniu emocjonalnym, więc poszedłem na być może niedozwolony skrót. Nie pamiętam kto osobiście, ale eskimosi uzgodnili z Putinem dwa wspólne dogmaty:
  - niepodważalna rola ZSRR w zwycięstwie nad faszyzmem i wyzwolenia Europy spod jego jarzma
  - niepodważalna wyjątkowość żydowskiego Holokaustu w II w.ś.
  Pokłosiem tej "teologicznej" unii są coroczne parady 9 maja w Jerozolimie.
  Udzial Netanjahu w defiladzie zwycięstwa w Moskwie powinien spowodować głęboki dysonans poznawczy w Partii Interesów Syjonistycznych w Polsce - leżymy plackiem przed izraelem jako niby naszym aliantem, jestesmy w stanie niewypowiedzianej wojny z Rosją, a tu aliant jedzie do Moskwy

  pozdr
 • @Stara Baba 14:10:26
  "Problem jest taki że Polacy nie chcą stanąć murem za swoją ojczyzną."
  Coś takiego byłoby tylko możliwe gdyby "polski" rząd zechciał stanąć na czele takiego protestu.
  Gdyby reżimowa TV o tym otwarcie informowała.
  Przeciętny Polak jest tak skołowany PiS-owską propagandą, że nie widzi w tym akcie żadnego zagrożenia.
  W rządach PiS-u - również!
  Jak na Titanicu!
  https://www.youtube.com/watch?v=996ThOjpuqg
 • @Robik 14:24:12
  Michalkiewicz nie jest specjalnie ani pro-amerykański ani anty-rosyjski, jest pro-polski.
  Przykład zdecydowanie mniejszego kalibru - otóż ja nie jestem wcale anty-izraelski i staram się traktować Żydów jak wszystkich innych czyli np. w tym konkretnym przykładzie niech spadają na bambus jak najdalej od nas :)
 • @Robik 14:34:54
  No w porządku ale czy to żyda wina że Polak jest skołowany i głupi?
  W czasie ogólnego dostępu do wiedzy czy też internetu nie ma żadnego usprawiedliwienia. Wojna także skończyła się 75 lat temu wiec na "brak elit" zwalić nie można. Prawda jest taka że dla Polaka jego Ojczyzna kończy się na własnym prywatnym płocie. Wszystko co poza ma serdecznie w dupie.
 • @MacGregor 14:34:15
  // Nie pamiętam kto osobiście, ale eskimosi uzgodnili z Putinem dwa wspólne dogmaty//

  Niczego nie uzgadniali.Nie musieli.To główne ofiary czyli narody europy środkowej,same ochotnie oddały pola.
  Być może uczyniły to skutkiem "czyjejś" dyskretnej sugestii ale faktem jest że przez ostatnie trzydziestolecie skupiły się głównie na udowadnianiu sobie i światu że najokrutniejszym okupantem był jednak ZSRR.
  Udowodnić nie udowodniły ale po drodze oddali informacyjną przestrzeń którą natychmiast z wielkim powodzeniem zagospodarowali Żydzi kreując się ja jedyną ofiarę.
  Co do "DOGMATU o niepodważalnej rola ZSRR w zwycięstwie nad faszyzmem" zamilczę ze wstydu.W prawdzie Michalkiewicz to nie mój idol ale jednak ilekroć osoba publiczna mówi kompromitujące bzdury odczuwam zażenowanie.
  Polsce przypadła pozycja najżałośniejsza dlatego że pozycję startową miała najlepszą.Wystarczyło tylko nie spieprzy tego co było.
  Polacy to jednak nie: Łotysze,eSStończycy,Litwini,Ukraińcy, którzy swoich Żydów wydusili w całości i prawie bez użycia Niemców.
  Polska machina propagandowa tak sprytnie pokierowała opinią społeczną że teraz znaleźliśmy się w tamtym mało sympatycznym towarzystwie.
  Tak więc stało się co stało ale przynajmniej nie oszukujmy samych siebie że to skutek jakiś uzgodnień Putina z Żydami.
 • jest petycja do rządu
  http://dzienniknarodowy.pl/zadamy-podjecia-na/
 • @ikulalibal 15:07:51
  Nie doprecyzowałem, bo decydująca rola ZSRR jest oczywista. Chodzi o przyjęcie przez Izrael rosyjskiej "narracji historycznej", nie do końca zgodnej z prawdą.
  polskie rządy swoją pozycję startowa rzeczywiście zmarnowały - dobrze, że chyba nie było wspólnej defilady z Łotyszami świętującymi tradycje Waffen SS itp.

  pozdr
 • @Robik 14:24:12
  To dominujaca postawa wśród Żydów.
 • @MacGregor 15:23:40
  // Chodzi o przyjęcie przez Izrael rosyjskiej "narracji historycznej", nie do końca zgodnej z prawdą. //

  A niby jaką narrację ma przyjąć Izrael ? To chyba oczywiste że taką narrację w konsekwencji której jakaś ich część wogóle przeżyła.
  Nie chcę w tej chwili wdawać się w szczegóły (bo nie o nie chodzi) ale chyba nie odkryję ameryki stwierdzeniem że największe skupisko Żydów było na konkretnych obszarach Europy Środkowej i Wschodniej.Oni stanowili lwią część ofiar ludobójstwa więc niby czyją narracje mają przyjąć.
  Że Polacy wzięli i zapomnieli o tym że w Generalnej Guberni obowiązywała zgodna z Generalplan Ost nazistowska teoria rasowa w związku z czym bez głębszej refleksji przyjęli historyczną narracje "okupowanego Paryża" czy "bombardowanego Londynu" to tylko znaczy że Polacy są idiotami.A Żydzi nie są i trudno mieć do nich o to pretensję.
  Sytuacja Polaka w okupowanej Warszawie i sytuacja Francuza w okupowanym Paryżu to jednak dwie różne kwestię (choć teoretycznie okupant ten sam)
 • @ikulalibal 16:50:12
  Nigdy nie było: francuskie świnie, angielskie świnie, natomiast nas Niemcy nazywali polskie świnie.
  To trzeba pamiętać.
 • @ikulalibal 16:50:12
  "Sytuacja Polaka w okupowanej Warszawie i sytuacja Francuza w okupowanym Paryżu to jednak dwie różne kwestię (choć teoretycznie okupant ten sam)" - pełna racja.

  W sumie nikt poza Polską i bodaj Republiką Litewską nie prowadzi dziś tak bezrefleksyjnej jednostronnej polityki

  pozdr
 • @ikulalibal 14:12:41
  Poszukałem trochę w necie na temat Netanjahu a Moskwa: ten facet to molestuje Putina. Co chwilę jeździ do Moskwy a jak nie, to dzwoni.
  Teraz ponoć znalazł sobie przodka, który był żołnierzem Armii Radzieckiej i niósł jego portret.
  Wyraźnie premier Izrael chce "urobić" sobie prezydenta FR.
  Czy mu się uda?
  http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2016/09/23/Putin%20Popcorn.jpg
 • @Stara Baba 14:44:26
  Dużo w tym prawdy co piszesz.
 • @Robik 14:34:54
  Jest nadzieja w naszych rolnikach!
  Wspaniała demonstracja w Sieradzu, rośnie nam przywódca rolniczy, już go nazywają drugim Lepperem, rzeczywiście ma gościu gadane, niesamowitą charyzmę, pan Michał.
  Tego nie zobaczymy w "naszych" głównych mendiach!
  Rolnicy szykują się około 22 maja na Warszawę.
  Polecam oglądnąć wszystkim film, z wczoraj, z protestu w Sieradzu, naprawdę warto!
  Aż mi się jakoś tak na sercu radość i nadzieja pobudziła!
  Film:
  https://www.youtube.com/watch?v=1pBduggrgyw
 • @lorenco 17:26:53
  Czy mu sie uda? Watpliwe. Mocno zabiegal o spotkanie, ktörego nie udawalo sie ustalic, wiec wymyslil sobie, ze wlasnie nadarza sie swietna okazja, aby swiat ujrzal go w towarzystwie pezydenta FR i uwierzyl w przyjacielskie relacje. I o to mu chodzilo.
  Jak tam bylo z zaproszeniem na uroczystosc, nigdy sie nie dowiemy, ale
  zamierzony cel cwaniak osiagnal.
 • @MacGregor 14:38:58
  Niestety ale to nieprawda.
  Michalkiewicz jest bardzo pro-amerykański.
  Obejrzałem ten ostatni video-felieton Michalkiewicza i tylko mnie on utwierdził, że jest dokładnie tak jak piszę.
  Michalkiewicz nie wyraził jednego krytycznego słowa pod adresem Stanów Zjednoczonych czy też prez. Trumpa.
  Nawet nie próbuje się zastanawiać czy nie powinniśmy pomyśleć o zweyrfikowaniu naszych sojuszy o opuszczeniu NATO, zbliżenia się do Rosji...
  Tak w ogóle bardzo szybko i łagodnie przeleciał się po tym akcie 447...
 • @Robik 01:48:32
  "Marucha" skomentował to doskonale:
  "Przyjaciel Polski, amerykański prezydent Trump, nasrał Polakom w twarz. Trzeba będzie jeszcze głębiej wejść mu w dupę i jeszcze bardziej szczekać na Putina."
  Ciekawe czy Michalkiewicz by się z tym zgodził?
 • @Robik 01:48:32
  Tak w ogóle bardzo szybko i łagodnie przeleciał się po tym akcie 447...

  Dużo i dawno mówił o konsekwencjach tego aktu przed jego przyjęciem. Kto chciał, to wiedział. Kaczyńskiemu radził się nawet powiesić. USA dba o swoje interesy, a Trump o swój stołek i rodzinę. Hieny sprawujące władzę w Polsce dbają o interesy usraelskie, Polska to dla nich tylko dojna krowa.
 • @wercia 10:14:46
  Akt 447 i jego podpisanie przez prez. Trumpa oznacza wypowiedzenie Polsce wojny - finansowej, gospodarczej.
  I tak to należy rozumieć. Jest to nasze być albo nie być!
  Z tego płynie jeden oczywisty wniosek: Stany Zjednoczone są naszym śmiertelnym wrogiem.
  I jak powinien postąpić polski rząd?
  Jak powinniśmy postępować ze śmiertelnym wrogiem?
  Wystąpić z NATO?
  Wysłać swoich dyplomatów do Rosji?
  Usunąć żołnierzy USA z Polski?
  ....
  Czy o czymś takim kiedykolwiek Michalkiewicz wspominał ?
  Nigdy!
  Jedynie pisał, "że mamy się od nich domagać...."
  Nigdy nie napisał co mamy zrobić jak Amerykanie powiedzą nam: "bujajcie się frajerzy".
 • @Robik 10:32:18
  Michalkiewicz jest publicystą, za doradzanie rządowi nikt mu nie płaci. Rząd pewnie nawet nie czyta jego felietonów. Ostrzegał, że akt 447 jest zagrożeniem dla Polski. Polacy o tym wiedzieli. I nic. A gdyby się dowiedzieli, co jego zdaniem ma teraz zrobić rząd polski, też byłby nic. Zbyt poważnie traktuje to zagrożenie, aby teraz się nad tym rozwodzić. Nie jest masochistą.
  Rząd polski słuchał żydowskich prawników a i teraz palcem nie kiwa w bucie.
  Strategiczny sojusznik go wydymał, a na dodatek spiskuje ze strategicznym wrogiem - Rosją. Przy korytach siedzą ludzie pozbawieni rozumu, honoru i elementarnych zasad moralnych.
 • @wercia 11:17:52
  To prawda, że "za doradzanie rządowi nikt mu nie płaci".
  Ale mimo to niemal w każdym swoim felietonie pisze co robione jest źle a czasami pisze też jak być powinno. Tak sam z siebie - bez zapłaty.
  Michalkiewicz uważa, że nasza przynależność do NATO jest z korzyścią dla Polski. Wiele razy o tym pisał.
  Uważa również, że USA jest dobrym sojusznikiem dla Polski.
  Nie ukrywa swojej niechęci do Rosji i Putina.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930