Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Bezczelne i zuchwałe

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przykład pierwszy: Ryszard Schnepf z wiecznym grymasem skrzywdzonego Semity na PO-twarzy

(a tak a propos, czy bezprawnie przytulone pół bańki zwrócił, czy tez darowano mu w obawie przed oskarżeniem o antysemityzm)

29 byłych dyplomatów powołuje Konferencję Ambasadorów RP

Polityka zagraniczna PiS-u woła o pomste do nieba, ale m.in. dlatego, że rok zajęło im odwołanie ze stanowiska ambasadora RP w USA szkodnika, Ryszarda Schnepfa, który jest obecnie twarzą tej „konferencji” (swoją drogą, na wieść o szykowanym odwołaniu, żydowski mason Schnepf dopuścił się jawnej zdrady dyplomatycznej, publicznie oskarżając Polskę o antysemityzm). Zaiste bezczelne i zuchwałe sa te kurwy. No ale przynajmniej mamy ich nazwiska czarno na białym – cały ten mini-Izrael won!

 

Czy chłopcy z „Niezależnej” robią to z głupoty czy celowo?

Gdzie jest Polonia? – pyta wyglądający jak reinkarnacja Lenina red. Wojciech Mucha, znany głównie jako apologeta banderyzmu.


 

Nie ma końca zamieszanie wokół pomnika Katyńskiego w Jersey City. (...)

Ale w tej sprawie jest coś jeszcze. To zastanawiająca bierność Polonii właśnie. Gdzie pikiety, namioty i manifestacje w obronie monumentu? Gdzie otaczanie go łańcuchem ludzi, gdzie szturmy modlitewne [SIC!] i głosy oburzenia? Nie widać. (...)

Nie chciałbym tego samego powiedzieć o Polonii w USA, ale naprawdę nie widać jej tam, gdzie być powinna.

Mimo, że jestem niespotykanie spokojnym człowiekiem, to z chęcią („z chęcią dzięcioł pień ciął”) obiłbym mu ten kałmucki ryj zdechłym prosiakiem. Szturmy modlitewne o pomnik! No żesz do coorvy maci ... A gdzie byłeś pacanowski pacanie razem z całą swoją banderowską gazetą toaletową, kiedy procedowano antypolską ustawę 447. Gdzie był polski rząd, MSZ, kiedy Polonia Amerykańska urabiała sobie ręce po kolana, lobbując przeciw tej ustawie?

W felietonieSzczur katyński? red. Michalkiewicz podejrzewa, że pogłoska o przeniesieniu pomnika katyńskiego w Jersey City może być celowym współdziałaniem PiS-u z ich żydowskimi przyjaciółmi, ażeby przykryć temat ustawy 447, na temat której rząd wciąż zachowuje równie tajemnicze (w sumie coraz mniej tajemnicze) co groźne (dla zwykłych polskich gojim) milczenie. Mnie osobiście przekonuje do tej przerażającej wersji reakcja Marka Magierowskiego z MSZ-u, szykowanego na nowego ambasadora w Izraelu (Magierowski o burmistrzu Jersey City: „Taka sytuacja wymaga stanowczości”).  Stanowczości nie wymagała ustawa idąca w kierunku wyszlamowania Polaków do gołego, co więcej, po wizycie tegoż Marka Magierowskiego w Stanach, część Polonii, z Frankiem Spulą na czele, wycofała się z desperacjich prób zablokowania antypolskiego prawa. Ale co się tyczy pomnika, to przydałoby się i wzmożenie Polonii i „szturm modlitewny”. Póki co Polonia nie daje się nabierać tak łatwo jak czytelnicy banderowskiej, stąd reinkarnacja Lenina uznała za stosowne ją obsztorcować.

Zaiste bezczelność i zuchwałość charakteryzuje te polskojęzyczne w te i nazad.

A my tymczasem siedzimy coraz głebiej w czarnej dziurze.

KOMENTARZE

 • Oświadczenie Schnepfa...
  Nie przypominam też sobie, bym kiedykolwiek pisał oświadczenie, iż moja małżonka jest osobą niepracującą, co więcej – fakt, iż pracowała w TVP był w MSZ i nie tylko, wiedzą powszechną.
  Z zadowoleniem przyjmuję informację, iż MSZ występuje w tej sprawie do sądu. Rozumiem, że Ministerstwo zarzuty kieruje wobec samego siebie, gdyż - jak wcześniej wspomniałem – to MSZ jest odpowiedzialne za wyliczanie pensji ambasadora.
  Kurwa, zamiast zwrócić i przeprosić, to ten parch tłumaczy nam Torę....
 • @SZS 11:26:13
  dziękuję za przypomnienie oryginalnej wypowiedzi tego osobnika

  pozdr
 • Zdrajca dyplomatyczny?
  "żydowski mason Schnepf dopuścił się jawnej zdrady dyplomatycznej, publicznie oskarżając Polskę o antysemityzm)."
  Czy naprawdę była to zdrada?
  Przecież taka jest oficjalna linia rządowa.
  Czy premier czy też prezydent z tego powodu go obsztorcowali?
 • @
  Mucha, jak to mucha, na byle czym przykucnie.
 • Ukazał się wreszcie pełny tekst wywiadu z p. Jeśmanem z KPA z Kalifornii
  https://wpolityce.pl/polityka/393468-nasz-wywiad-dzialacz-polonijny-o-ustawie-447-to-proba-przygotowania-gruntu-prawnego-zeby-wyludzic-od-polski-setki-miliardow

  pytanie tylko, co do tej pory robił w tej sprawie polski (?) rząd i czemu wPolityce milczało jak zaklęte? czyżby Jonny Daniels pozwolił juz na ten temat pisać?
 • Polonia się wypowiedziała
  Polski rząd powinien wykupić teren wokół pomnika i byłoby po sprawie.

  Oczywiście tego nie zrobią, bo muszą utrzymywać żydów i banderowców, tudzież fundować jakieś idiotyczne rejsy po morzach i oceanach.

  Polonia nie jest od tego, żeby za friko wykonywać pracę, za którą dyplomaci biorą ciężkie pieniądze. Pieniądze nie spadają z nieba, trzeba na nie pracować - Polonia nie ma czasu na przemierzanie setek czy tysięcy kilometrów,żeby robić jakieś chece pod pomnikiem, bo polski rząd i jego przedstawiciele w USA mają to w nosie.

  Co za bezczelny dureń, ten sobotwór Lenina.
 • Snepfa nie odwołano.
  Skończyła mu się kadencja i raczej pod presją środowisk polonijnych nie został powołany na następną.
 • @Robik 12:09:32
  Jak mieli go obsztorcować, kiedy sami wokół widzą antysemitów i faszystów
  Wywalają pieniądze na budowy muzeów żydowskich ochrony cmenarzysk. Trump podpisał już akt 447 .Oni mieli czas aby podjąć działania dyplomatyczne, palcem nie kiwnęli. Teraz zaczynają
  jęczeć "ratujmy Polskę". Nie wykonali żadnego elementarnego obowiązku w tym zakresie. Od czego tam oni są? I za co im płacimy?
 • @wercia 08:51:16
  Doradca prezydenta się wygadał : dążą do dwupartyjności tj. jednej partii ni pies ni wydra ale o dwóch nazwach. https://www.youtube.com/watch?v=kxQA5AQjpUI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728