Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1793 posty 1695 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

„Stąd nauka jest dla żuka”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Z serii „robienie łaski za darmo”.

Burmistrz Jersey City, a jednocześnie skończony cham i prostak, najwyraźniej o dużym zapotrzebowaniu na żydowskie pieniądze, chlusnął z otworu gębowego gnojówką na naszego marszałka Senatu, Stanisława Karczewskiego (z zawodu lekarza chirurga):

„Przeciwko zmianie lokalizacji pomnika [katyńskiego] zaprotestowały liczne organizacje w Polsce i za granicą. Głos zabrał także marszałek Senatu Stanisław Karczewski, który uznał sprawę za "skandaliczną i przykrą". Marszałek zapowiedział także, że skontaktuje się z burmistrzem Jersey City, by wyjaśnić, "jak wielkie znaczenie ma ten pomnik dla Polaków".

"Oto prawda o sile stojącej za tym pomnikiem. Ten facet jest żartem. Fakty są takie, że znany antysemita, biały nacjonalista i osoba zaprzeczająca Holokaustowi, ma zerową wiarygodność" - napisał w odpowiedzi na słowa marszałka Steven Fulop.


(więcej np. na Interia).

Zgodnie z dotychczasową praktyką i sposobem prowadzenia polityki polskiej, pan marszałek powinien zaprosić kurwisina z Jersey City do Polski, celem udowodnienia, że nie jest wielbłądem ani antysemitą, być może nawet zacząć smarować twarz czarną pastą do butów, żeby nie być takim białym, a w międzyczasie przesłać mu gruby album ze zdjęciami jak wprowadzające.

Omawiany incydent i tak nikogo niczego nie nauczy, albowiem kompletna bezalternatywność dotychczasowej polskiej polityki postkolonialnej sprawia, iż – używając porównania Pana Nikt – obrzucani kałem zlizujemy go z twarzy i gorliwie zapewniamy, że to wedlowska czekolada.

PS

Przy okazji: czy ktoś może słyszał o jakichkolwiek życzeniach ze strony przedstawicieli „bliźniaczego” wobec Polin państwa położonego w Palestynie z okazji polskiego świeta narodowego czy raczej nadal jesteśmy na etapie „precz z białą gęsią”? 

KOMENTARZE

 • Panie Grzegorzu
  Rzadko u ciebie komentują ale wiem że jesteś pan z dobrych stron. Chociaż na emigracji.
  A może podzielmy się zadnanimi? Ja będę obstwiał Targalskiego i kompanię wesołą a ty resztę menażerni?
 • Niektóre puste łby w końcu zrozumieją
  co czują rosjanie jak poliniacy likwidują pomniki żołnierzy poległych za nasze życie !
  A o tym debilu z ussa nie warto wspominać !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:30:03
  Witaj Drogi Kolego - mam nadzieje, że wybaczysz taką poufałość, ale obijamy się na tym sympatycznym skądinąd blogowisku od dłuższego czasu.
  Pewnie że nie należy się zbytnio powielać, więc taki podział pracy jest sensowny.
  Moje wpisy to w dużym stopniu błądzenie po manowcach, choć z czasem czegoś się douczam (m.in. od innych).
  Od jutra mamy w UK długi weekend (bo i poniedziałek jest wolny w ramach wiosennego święta lasu) więc powinienem uporać się z książeczkami Tomka Grygucia (ps. Pan Nikt) i zamierzam do nich nawiązać w najbliższych artykułach.
  A tak a propos UK, po sądowym morderstwie malutkiego Alfiego Evansa z Leeds straciłem resztki szacunku i sympatii do kraju, w którym obecnie przebywam ...

  pozdr
 • @provincjał 12:22:01
  Drogi Prowincjale,

  Bardzo uważam trafne spostrzeżenie!
  Na Wszystkich Świętych idąc z rodzicami na groby bliskich zawsze zapalaliśmy świeczkę na jednym z grobów żołnierzy radzieckich poległych w walce z Niemcami - jeszcze jako dziecku mama wytłumaczyła mi różnicę między komuistycznymi zbrodniarzami (niejednokrotnie wiadomego pochodzenia) a młodymi rosyjskimi żołnierzami z przymusowego poboru, prowadzononymi często na pewną śmierc na obcej ziemi.

  Co do pustych łbów - jestem niestety pesymistą.

  pozdrawiam
 • @provincjał 12:22:01
  jeszcze co do tego debila z Jersey - byłbym za procesem za zniesławienie i nie chodzi mi wcale o dupowatego marszałka Karczewskiego, ale żeby nie było tak, że byle gie może sobie Polakami paszczę wycierać z pełną bezkarnością

  pozdr
 • nie wiedziałem, ze burmistrz też z pajsatych
  http://dzienniknarodowy.pl/zydowski-burmistrz-jersey-city-zaatakowal-marszalka-polskiego-senatu-obrone-pomnika-katynskiego-antysemita-bialy-nacjonalista/

  Steven Michael Fulop jest od maja 2013 r. burmistrzem Jersey City w stanie New Jersey. W listopadzie 2017 r. został ponownie wybrany na burmistrza z 78% głosów. Fulop (pierwotne brzmienie nazwiska rodziny to Fülöp) urodził się w żydowskiej rodzinie w Edison w New Jersey. Przodkowie mieszkali niegdyś w Rumunii. Jego ojciec posiadał delikatesy w Newark w stanie New Jersey, gdzie Fulop często pracował, a jego matka – córka ocalonych z Holokaustu, pracowała w biurze służb imigracyjnych, pomagając innym uzyskać obywatelstwo. W szóstej klasie Fulop uczęszczał do Pesach Raymon Yeshiva, ortodoksyjnej żydowskiej szkoły podstawowej w Highland Park w New Jersey. Przez ostatnie dwa lata szkoły podstawowej i dwa pierwsze lata szkoły średniej, Fulop uczęszczał równolegle do Solomon Schechter Day School of Essex i Union (obecnie Golda Och Academy) w West Orange, New Jersey.
 • Zaczęło się "oswajanie" narodu z myślą o Polin!!Teraz takie artykuły będą co dnia na głównych portalach.
  Na siłę , na silę"będzie wmuszana " wspólna" droga i 1000 lat historii.Podobnie jak z Ukrainą czyli Żydokrainą.
  I polski rab wespół z ukraińskim w Polsce, będzie podcierał tyłki starym ...... i mył toalety.
  Pogarda i poniżanie.J.w.

  https://www.tvp.info/37067665/dziennikarka-tvn-zniewazona-na-lotnisku-w-izraelu-zabrali-mi-wozek-prawie-rozebrali
  Jak mówił pod jednym z wpisówoburzony Polak który był świadkiem wydarzenia panią rozebrano ze wszystkiego.....

  http://nczas.com/2018/05/02/co-by-sie-stalo-gdyby-to-zyd-zostal-tak-potraktowany-w-warszawie-niepelnosprawna-dziennikarka-tvn-skarzy-sie-na-brutalnosc-sluzb-w-izraelu-ale-jej-dramatyczny-post-szybko-znikl-z-facebooka/

  https://dziennik-polityczny.com/2018/05/02/pilne-niepelnosprawna-polka-pobita-na-lotnisku-w-tel-avivie-nigdy-nie-przezylam-takiego-upokorzenia-i-bolu/


  http://biznes.interia.pl/raport/polska_izrael/news/polska-i-izrael-dwie-transformacje-ktore-wiele-laczy,2563980,8651
 • @MacGregor 12:38:01
  Pozdrawiam z prowincji, niestety podzielam pański pesymizm, wielu / blogerów / Tu i gdzie indziej, stara się być jedynie lontem do tego dynamitu, który zainicjowany rozpie...li TO co nas otacza, niestety owe "laski" zbyt długo leżą w wodzie i jedynie lont posyczy :(
 • @trojanka 13:48:28
  Juda i kaczor nie będa żyć wiecznie. Odejdą jako zdrajcy Polaków.
 • @wercia 14:37:53
  Oprócz tego myślę, że jesteśmy od dawna wplątani / jako kraj/ w jakiś straszny układ.
  I jesteśmy jako kraj zastraszani, sankcjami,groźbami rozwalenia kraju,być może militarnie , wystarczy jakiś lokalny bum bum/ ustawa 1066,/itp.
  Kto jest sprzedajny z rzondu to jest, lizod...banderowsko czosnkowe.
  Ale Paweł K. lider jednego ugrupowania kiedyś rzekł nieopatrznie coś w tym stylu " nie wiecie w co jesteśmy / jako kraj/ wmieszani:
  Po prostu Ojciec Chrzestny V.
  Ludzie mają być cicho, zastraszeni, służba zdrowia ma padać i nie leczyć.
  Polacy mają wyjeżdżać do rasy wyższej myc gary ale tez leczyć / brak lekarzy w Polsce.

  A u nas taka sprawa...Polacy won!z Polski.

  https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/991897656921378817
 • To nie Amerykanów pomnik.
  Pewnie większości nie spodoba się mój wpis ale co tak naprawdę ten pomnik robi w USA? Ani to amerykańska historia ani tradycja. W Ameryce jest on niepotrzebnym eksponatem. Jeżeli Polonia tak kocha Polskę to po cholerę z niej uciekała? Po drugie w USA żydzi są mocniejsi od Polaków więc co tu się dziwić. Po trzecie, jeżeli sami Polacy u siebie w kraju, za własnym pozwoleniem są dziadami i popychadłami szczególnie dla żydów, tak też
  i świat będzie nas traktował. Poruszam się w gronie ludzi różnych narodowości i uwierzcie mi że Polska PRL-owska miała większy szacunek niż dzisiejsza. Dla niektórych jest porównywana nawet z dziwką. To nie są żarty. Tak nas traktują i oceniają jak nas widzą a prawdę każdy zna lecz głośno nie chce mówić bo wstyd.
 • @Stara Baba 16:08:10
  Ja dodam że ten pomnik kłamie, manipuluje odbiorcą , jest wyrazem nienawiści która nie stroni od kłamstwa.

  Co mówi przekaz pomnika...
  Ano mówi że ktoś wbił Polskiemu żołnierzowi bagnet w plecy.
  Ten pomnik tego nie mówi ale wręcz to krzyczy !!!

  Wbić komuś bagnet w plecy to tak jak wbić komuś nóż w plecy czyli
  jest to symboliczna zdrada.

  Pomnik jest Katyński.
  Kto wbił w Katyniu Polskiemu żołnierzowi nóż (bagnet w plecy ?)
  Nie było takiego wydarzenia historycznego.
  Nie było żadnej zdrady w Katyniu.

  Polscy żołnierze sami się określali jak zajadli wrogowie Rosji.
  Ci którzy byli skłonni walczyć z Niemcami wraz z Rosą zostali wcielenie do Armii Andersa i przeżyli.
  Ci co nie chcieli walczyć z Niemcami po stronie Rosji zostali zlikwidowani jako zaciekli wrogowie Rosji prze pomocy strzału w potylice.
  To oczywiście była potworna zbrodnia wojenna (humanitarne zamordowanie jeńców wojennych.. humanitarne bo strzał w potylice nie boli... cierpią zwłaszcza ci co żyją.
  Inną śmiercią np ginęli jeńcy rosyjscy w niewoli u Piłsudskiego którzy i zagłodzeni, zdychali w błocie, zimnie, w ciężkich śmiertelnych chorobach miesiącami.
  Gdybym miał wybierać śmierć to nie taka jaką zgotowali rosyjskim żołnierzom Piłsudczycy.
  Wracając do tematu...

  Nie było więc żadnej zdrady ze strony Rosji, nie było mordowania bagnetami ...to wszystko są kłamstwa które przekazuje pomnik "Katyński".

  Ja kłamstwa nie lubię i nie lubię kłamców .. dlatego tego pomnika też nie lubię.

  Co nie znaczy że nie uważa~m Katynia za zbrodnię wojenną.
  tak jak uważam śmierć rosyjskich żołnierzy w niewoli u Piłsudskiego za o wiele bardziej okrutną zbrodnię wojenną.

  Prawda bywa okrutna... ale kocham prawdę.
 • @MacGregor 12:51:21
  Polecam .Pzdr. https://www.salon24.pl/u/wawel/863813,burmistrz-fulop-marszalek-karczewski-a-jarmakowski-i-fogelman-czyli-polska-zydzi-i-usa
 • @Oscar 19:17:23
  No nie no, trochę pan odleciał. Nie bazuje na faktach. Mord był dokonany w kwietniu i maju 1940 roku czyli wtedy gdy po zbrojnym bandyckim napadzie ZSRR na Polskę sowieci wciąż byli sprzymierzeńcami Hitlera. Na ten czas ZSRR był takim samym śmiertelnym wrogiem dla każdego Polaka jakim byli Niemcy. Proszę nie fałszować historii.
  Co do wojny Bolszewickiej także pan naciąga. Kiedyś tu pisałem że moja nauczycielka była sanitariuszką polowego szpitala umiejscowionego kilka kilometrów od miejsca gdzie mieszkałem. Ona opowiadała jak wtedy było naprawdę, bez propagandy. Większość z rannych umierała w szpitalu z powodu głodu oraz braku medycyny. Bez znaczenia czy Polak czy czerwonoarmista. Nikt z pobliskich wiosek nie chciał podarować nawet kartofli bo sami nie mieli. Po dziś dzień w tym miejscu leży w grobach kilkuset żołnierzy, Polskich jak i z czerwonej armii. Jednymi jak i drugimi ludzie opiekują się tak samo. Tak więc z tymi bujdami rosyjskimi o mordach na ich żołnierzach radził bym się wstrzymać. Na pewno były przypadki morderstw ale głównym wektorem śmiertelności i to nie tylko wrogów lecz i Polaków była potężna panująca bieda.
 • @Stara Baba 19:56:26
  Tu więcej. http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/historia/wydarzenia/jency_radzieccy_w_polsce__archiwalia_miedzynarodowego_komitetu_czerwonego_krzyza_i_ligi_narodow_ Pzdr.
 • @Stara Baba 19:56:26
  // po zbrojnym bandyckim napadzie ZSRR na Polskę //

  Czy sprzymierzona z Polską Anglia i Francja wypowiedziały ZSRR wojnę ?


  //
  sowieci wciąż byli sprzymierzeńcami Hitlera //


  Byli,lub nie byli sprzymierzeńcami dokładnie w takim samym stopniu jak Polska w relacjach z III Rzeszą.
  Podpisany w sierpniu 1939 r pakt Ribentrop Mołotow był analogiem podpisanej o całe 5 lat wcześniej polsko niemieckiej deklaracji o niestosowaniu przemocy.


  //moja nauczycielka była sanitariuszką polowego szpitala umiejscowionego kilka kilometrów od miejsca gdzie mieszkałem. Ona opowiadała jak //

  Czy dowództwo szpitala raportowało przełożonym o fatalnym stanie rannych/jeńców ? Istnieją (już wtedy istniały) przewidziane prawem procedury jakie należy uruchomić w wypadkach nadzwyczajnych;epidemii,niemożnosci zapewnienia płynnego zaopatrzenia w żywnośc wodę itd.Istnieją też raporty inspektorów Międzynarodowego Czerwonego Krzyża w których zawarty jest opis koszmarnego stanu rzeczy.

  //Proszę nie fałszować historii.//

  No właśnie.
 • @trojanka 15:58:38
  To :
  https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/991897656921378817
  Woła o pomstę do Nieba i powinno zostać ogłoszone we wszystkich mediach. Polacy są obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju. To jest po prostu niesamowite !!!!!
 • @MacGregor 12:40:43
  Hola, hola drogi Macu, burmistrz Jersey ma sporo racji. Chanukowy Karczewski to faktycznie facet żart, gość pozbawiony nie tylko jaj ale
  i głowy i do tego kompletnie niewiarygodny. To ten sam gorliwy pajac, który i z zapałem wtórował Maliniakowi Adrianowi w sprawie referendum. Ten sam tchórz który siedział jak dupa pod miotłą wraz ze swoimi koleżkami z PiS i przez kilka miesięcy nie zająknął się ani słowem o ustawie 447, a teraz żeby się uwiarygodnić jako bohater piersią zastawia pomnik, czyli broni sprawy jedynie symbolicznej wagi.
  Nie brońmy tchórzy i zdrajców. Tej mendzie pisowskiej należą się znacznie większe obelgi.
 • @Lotna 20:48:14
  To jest skandal!!Co na to pan Duda nomen omen z Solidarności??walczył o wolne niedziel od handlu!!A o polskich pracowników i ich godziwe życie to nieważne??Pan Guz z OPZZ to samo!!
  Obrońcy robotników ..wa !
  Scenariusz z piekła rodem jest wdrażany w stosunku do narodu, coraz bardziej od wielu lat.
  Młodzież dostała smartfony i grilla oraz pornosy i dopalacze oraz Woodstok i róbta co chceta.
  Starsi pogoń za przeżyciem ,przy rosnących podatkach i cenach.
  Wciąż drenaż polskich robotników i specjalistów w tym lekarzy!Rozbite rodziny , osierocone dzieci z dziadkami w Polsce!
  Mają nas leczyć Ukraińcy niech nas Stwórca ma w swojej opiece, przy poziomie tamtejszych studiów.

  I HIT SEZONU:
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/emigracja-wyjazd-do-pracy,4,0,2389252.html

  Prawie 2,8 miliona osób myśli o opuszczeniu kraju i szukaniu pracy za granicą.
  Wicepremier Mateusz Morawiecki zapowiadał ściąganie rodaków z emigracji.

  Wiele wskazuje na to, że będzie musiał robić coś zupełnie odwrotnego. Wyzwaniem jest zatrzymanie w kraju 400 tysięcy Polaków, którzy w ciągu ostatniego roku zaczęli myśleć o wyjeździe.


  http://www.polishexpress.co.uk/polacy-nadal-wyjezdzaja-z-kraju-za-praca-w-czolowce-wciaz-jest-wielka-brytania
 • @Stara Baba 16:08:10
  No właśnie!
  Przecież w Polsce stawia się muzea w których opluwa się Polaków za ich własne pieniądze.
 • @wercia 14:37:53 Ale Polacy też nie żyją wiecznie i.....
  ...kradną nam Czas Życia
  TERAZ, zawsze TERAZ jest najlepsza pora i czas
  Chcę żyć w Polsce Państwie Polaków a nie w ,,tym kraju" albo w POLIN
 • @wercia 14:37:53 Prosze nie usypiać ...
  ...czujności Polaków
 • @Lotna 20:48:14
  .
  Pogarda i poniżenie dla Polaków we własnym kraju ma konkretną przyczynę.

  Artykół 10 konstytucji zniszczył równowagę władzy Polaków liczbą nieparzystą.
  Teraz trudno wstać na nogi z ustawowym zawrotem głów.

  Tolerancja obłędu w konstytucji, czyli brak prawdziwej równowagi systemu władzy zgodnie z konstytucją, powoduje że Polacy są obywatelami drugiej kategorii, we własnym kraju.

  Narody, bez własnego głosu to tylko obywatele drugiej kategorii i niewolnicy. Stąd nauka jest dla żuka.
 • @Stara Baba 19:56:26
  Nie przerabiamy historii pod siebie. Nie stosujemy wybiórczej historii.
  Po I wojnie światowej ustalono linię rozgraniczenia wpływów Rosji tzw linią Kerzona.
  To były umowy międzynarodowe ówczesnych potęg Europejskich i chyba USA też.
  W powojennym bałaganie powstała Polska Piłsudskiego.
  Ta Polska powstała na ziemiach zaborców czyli na ziemiach które należały przez setki lat do innych krajów. Ta Polska częściowo powstała na terenie który Umowy międzynarodowe (linia Kerzona) przyznawały Rosji.
  Piłsudski poszedł jeszcze dalej i postanowił zdobyć jeszcze więcej ziem na wschodzie .. wyprawa na Kijów.
  W końcu Rosjanie pogonili Piłsudskiego aż do Warszawy gdzie dostali lanie i się wycofali. Podpisali jakiś traktat z Polską.
  W 1939 Rosjanie proponowali Polsce wspólną walkę z Hitlerem. Polska nie chciała.
  Wtedy Rosjanie poszli na rozmowy z Hitlerem i uzgodnili pak Ribbentro-Mołotow.
  Pakt ten oddawał Rosji te ziemie które jej gwarantowały umowy międzynarodowe po I wojnie światowej (linia Kerzona).
  Gdy Niemcy zaatakowali Polskę i pokonali Polską Armię to Rosja weszła
  na te jej przyznane ziemia praktycznie bez walki.. Polskie wojsko dostało rozkaz "z Rosjanami nie walczyć".
  I tyle.
  O tym na ile ważne były dla Rosji ustalenia międzynarodowe po I wojnie światowej świadczy zakończenie II wojny światowej... gdzie Stalin ponownie odtworzył linię Kerzona na wschodniej granicy Polski i z własnej inicjatyw dołożył Polsce niemieckie landy wschodnie.

  Jednym słowem to Piłsudski po I wojnie światowej właził na nie swoje ziemie. Ziemie były nie nasze również z powodów demograficznych tam Polacy byli mniejszością.
  Po II wojnie światowej dokonano przesiedleń tworząc państwa bardziej czyste narodowo co wygaszało źródło rzezi na tle nienawiści narodowej (Wołyń) .

  Co do jeńców rosyjskich...
  czysty bełkot .. z teksty baby wynika że jeńcy mieli tak samo dobrze jak Polacy. A nie mili...siedzieli w obozie koncentracyjnym ... za nich odpowiadali ci co ich tam trzymali czyli Państwo Polskie.
  Jeżeli nie byli w stanie ich utrzymać przy życiu to powinni ich zwolnić i deportować do Rosji... a nie czekać aż powyzdychają... a czekali.

  Takie tłumaczenia o dziewictwie Polskich zbrodniarzy są żenujące...
  Patriotyzm nie polega na kłamaniu że nasi zawsze są bez skazy.
  To prymitywny plemienny patriotyzm na miarę Kalego.
  Patriotyzm musi bazować na twardej prawdzie i oddawać to co dobre ale i potępiać to co złe... tylko taki patriota może mieć autorytet w świecie.
  Plemienni krzykacze tylko się kompromitują...i budzą odrazę wśród ludzi trzeźwych.
 • @Oscar 11:10:59
  Dodam jeszcze ..
  w kontekście tego co napisałem pakt Ribbentrop Mołotow był w istocie paktem przywracający strefy wpływów Europejskich mocarstw zawarte w umowach międzynarodowych po I wojnie światowej.
  W tych umowach nie było mowy o Polsce bo Polski nie było.

  Hitler Pokojowo zjednoczył się z Austrią za obopólną entuzjastyczną zgodą ludności... z czego wynika że ziemie przypadające Niemcom i Austrii w Umowach po I wojnie przypadły Hitlerowi jako reprezentantowi zjednoczonych Niemiec i Austrii.

  Jednym słowem Pakt Ribbentrop - Mołotow przywracał w Europie ustalony paktami międzynarodowymi porządek prawny (granice).

  Piłsudski reaktywując Polskę na ziemiach które już traktatowo należały do innych (Rosja, Niemcy Austria) namieszał w Europie... a potem idąc na Kijów mieszał jeszcze bardziej.

  Warto też rozumieć i taki punkt widzenia.
  Widać wtedy jak bardzo wybiórcza jest Polska wersja historii wciskana nam do głowy od zawsze.

  Tak naprawdę traktatowo Polska powstała po II wojnie światowej gdzie wielcy tego świata (w tym głównie Stalin) traktatowo zagwarantowali współczesne granice Polski.

  Polska przedwojenna była "nielegalna" była samosiejką na cudzych terenach. Dopiero po wojnie została zalegalizowana.
 • @trojanka 15:58:38
  Veto dla referendum.! W trakcie kadencji prezydenta Dudy urząd prezydenta okazał się zbędny. Ta kadencja pokazała słabość, olbrzymi innych wpływ na decyzje prezydenta. Wniosek, likwidacja lub ograniczenie władzy do minimum. Niedoczekanie wasze żydki. Chcielibyście przejąć władzę w Polsce, myślicie, że bez końca można Polaków wodzić za nos. Judasz myśli, że jest tak sprytny, że przechytrzy Naród Polski. Bezczelnie zakomunikował Polakom, że nie wiadomo ile krwi mają polskiej a ile żydowskiej, to ani Bismarck, ani Caryca Katarzyna II nie wpadła na taki szatański pomysł jak Judasza. Teraz żydki realizują chwyt dobrego i złego policjanta, myślą, że uwiarygodnią się wśród Polaków i zdobędą zaufanie..Żydki jesteście żałośni! "Łapiński: "Jeśli się decydujemy na wybory powszechne prezydenta, to dajmy mu odpowiednie uprawnienia"..Ty, łysy chooju, a jakie środowiska was popierają w tej pilnej potrzebie pisania przez was konstytucji dla nas, jakie? Nawet J.Kaczyński w waszym chamstwie nie uczestniczy, więc w imię czyjej polityki ta hucpa!? Żydowskiej!? Żydom ! Łysy, na referendum pójdziesz ty i Hermaszewski z jego kolegami ze stanu wojennego, no i wyższa kasta. Ja na pewno nie. Głosowałem na Dudę-zdradę, ale już się nie pomylę następnym razem. Ostatni raz wybrany, Czerepachu- Łapiński i zapomnij o jakichś dodatkowych uprawnieniach, bo w Polsce mamy system kanclerski a nie prezydencki! Strach na wróble i wieszczka na miotle. Żydowskie wizytówki agenta spod żyrandola. Tak, dajmy mu uprawnienia i niech wreszcie ogłosi się prezydentem Polin! Czerepach co wy tam pijecie z tym Dudaczewskim, jakich uprawnień ! To mi wygląda na pijackie zwidy delirium! Nigdy w życiu! Strach pomyśleć, co by było, gdyby w systemie prezydenckim trafił się drugi taki Duda. Żadnych nadzwyczajnych uprawnień zapomnij. Przy wyborach nikt nie mówił o Jarmułkach, chanuce i tym podobnych breweriach. Tak się patrzę na zdjęcie Czerepacha Łapińskiego i brakuje mi tam jednej rzeczy: jarmułki...Jak można dać więcej uprawnień człowiekowi, który oszukał wyborców? Duda zdradził i to już jego pierwsza i ostatnia kadencja. Ależ to PAD przebiera nóżkami, żeby się koronować na władcę Polski. Kto go tak napędza ? Żydostwo ? WSI ? Jedni i drudzy ? Miejmy się na baczności żydostwo nie śpi. Zwłaszcza ostatnio. Źle to wygląda. Ten bełkot Dudy o konstytucji miał przykryć prawdziwy cel: Władzy, więcej władzy pożądam !!! Taki Adrianek a wyraźnie chce być polskim Erdoganem... Takie miernoty właśnie są niebezpieczne. Żadnych uprawnień dla prezydenta. Popisy PAD wyleczyły mnie z systemu prezydenckiego. Referendum w tym terminie jest bez sensu, ale PAD i jego cała kancelaria jest też bez sensu. Zlikwidować powszechne wybory prezydenta. Ograniczyć jego uprawnienia. To jest moje stanowisko w tej sprawie. Nie potrzebna jest nam dwuwładza. Gdyby nie PJK Duda byłby nikim. Teraz chce się usamodzielnić i gryzie rękę, która go karmiła. Jego niedoczekanie. Lepiej niech jewrej Czerepach pilnuje Adriana, bo woda sodowa uderzyła mu do głowy. Zaraz będzie chciał rządzić galaktyką. Polacy nie lubią pajaców. Jeśli Duda jest rzecznikiem żyda, to kim jest rzecznik rzecznika żyda? i chce większych kompetencji? Jewreju Czerepach to pański szef pokazał jak niebezpieczne i nieodpowiedzialne jest oddanie władzy jednej osobie którą można dowolnie manipulować przez ośrodki władzy nieformalnej. Wybieram system kanclerski. W Polsce tylko system kanclerski, kto wygrywa wybory ma odpowiadać za wszystko. Prezydentowi odebrałbym prawo weta i zwierzchnictwo nad armią. Prezydent powinien się spotykać z głowami państw i prowadzić uroczystości podczas świąt państwowych. Nie powinien mieć wpływu na tworzenie prawa. Ustawy powinien pisać i zatwierdzać Sejm. Senatorom też odebrałabym kompetencje ustawodawcze, zmniejszyłabym ich liczbę o połowę. Senatorowie powinni zajmować się kontaktami z Polonią. Powinno się zwiększyć rolę Premiera Rządu RP, nie obciążać Premiera spotkaniami typu "wieś tańczy i śpiewa". Premier powinien dba o interes gospodarczy państwa. Nigdy nie powinno się pozwalać mniejszościom rządzić Polakami w Polsce. Wystarczą uprawnienia ceremonialne, żadnych wet. To, co robi PAD z żoną to nie tylko show ale obniżanie powagi państwa. Niedługo będziecie jeździć na protesty w Koziej Wólce. Czerepach powiedział, że "Pani prezydentowa jest zawsze chętna..." - jak to przeczytałem, to o mało nie spadłem z krzesła!! Tak to można mówić o panience z lupanaru. Ale może to takie freudowskie przejęzyczenie? Panie Czerepachu-Łapiński, co to za koszarowy język w opisie pierwszej damy?! Kiedyś się mówiło np. "Druh drużynowy czujny, zwarty i gotowy" w mało wysublimowanych kontekstach. Trochę taktu, proszę. Nowa konstytucja "Polin" już jest przygotowana w Tel-Awiwie. Judeopolonia w budowie. Referendalne pytania, a później sama konstytucja już skonsultowane i uzgodnione z Izraelem. Przewodnia siła narodu żydowskiego w realizacji akt 447 (majątek 300 mld dol) zapewniona !!!
 • @trojanka 15:58:38
  Mordercy rotmistrza Pileckiego... (rodzina Czerepacha)

  [25 maja 1948 r. o godz. 21. 30 w więzieniu na Rakowieckiej w Warszawie komunistyczni siepacze zamordowali strzałem w tył głowy Witolda Pileckiego. W wolnej Polsce oskarżyciel – krwawy prokurator Czesław Łapiński, któremu Instytut Pamięci Narodowej postawił zarzut mordu sądowego na Pileckim, nie doczekał wyroku - zmarł w 2004 r. Winnych jest jednak więcej. Wyrok na Pileckiego i jego współpracowników wydał - wspierany zakłamanymi tezami oskarżycielskimi prokuratora Czesława Łapińskiego o szpiegostwie i zaprzedaniu się obcym mocarstwom - Wojskowy Sąd Rejonowy w Warszawie w składzie: ppłk Jan Hryckowian (przewodniczący składu a zarazem szef sądu; przedwojenny absolwent prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim; w czasie wojny AK-owiec odznaczony Krzyżem Walecznych; skazał na śmierć co najmniej 16 żołnierzy niepodległościowego podziemia, orzekał m.in. w pokazowym procesie płk Jana Rzepeckiego, prezesa I Zarządu Głównego Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość,), kpt. Józef Badecki (też przedwojenny prawnik – absolwent Uniwersytetu im. Jana Kazimierza we Lwowie; wydał co najmniej 29 !!!! wyroków śmierci, m.in. na słynnego dowódcę WiN na Lubelszczyźnie, mjr. Hieronima Dekutowskiego „Zaporę”) i kpt. Stefan Nowacki (ławnik, wzięty do sprawy z warszawskiej jednostki wojskowej). Żaden z nich już dziś nie żyje. Żyje natomiast Ryszard Czarkowski, który protokołował rozprawę. Mimo, iż został później adwokatem, twierdzi, że nic nie pamięta, gdyż po pobycie w czasie wojny w Treblince zachorował na psychozę poobozową. Zaraz po wyroku skład sędziowski w tajnej opinii napisał: „Z uwagi na popełnienie przez skazanych Pileckiego i Płużańskiego najcięższych zbrodni zdrady stanu i Narodu, pełną świadomość działania na szkodę Państwa i w interesie obcego imperializmu, któremu całkowicie się zaprzedali (...) skład sądzący uważa, że ci obaj na ułaskawienie nie zasługują”.] Całość pod linkiem.

  http://m.fronda.pl/a/mordercy-rotmistrza-pileckiego,20068.html
 • @kula Lis 67 12:37:34
  Co za bełkot.
  Od kiedy to prokurator wydaje wyroki.
  Prokurator stawia zarzuty je uzasadnia i wnioskuje o wyrok.
  Wyroki wydają sądy czyli sędziowie.

  Z artykuły można wyczytać same obelgi ale nie można doczytać się istotnych do oceny faktów.
  O co oskarżono Pileckiego, jakie były dowody, jak sąd uzasadniał wyrok.
  Gdybyśmy znali te fakty (pewnie są dokumenty) to byśmy mogli ocenić
  sprawę Pileckiego.
  Faktów jednak nam się nie podaje a podaje w zamian stek emocjonalnych, nienawistnych i skrajnie stronniczych epitetów.

  To wygląda więc wyłącznie na propagandę nienawiści.
  Patriotyzm nie polega na sianiu nienawiści a wręcz odwrotnie.
 • @Oscar 13:07:55
  Lecz się na nogi,bo na głowę za późno.
 • @Cheval Noir 13:25:11
  I to jest poziom "wierzących" w propagandowe brednie.
 • @Oscar 19:17:23
  Oscar, jeśli tak ponad wszystko kochasz prawdę, jak sam powiadasz, to tej prawdy nie przeinaczaj!

  "Wbić komuś bagnet w plecy to tak jak wbić komuś nóż w plecy czyli
  jest to symboliczna zdrada."

  Owszem, wbić komuś bagnet w plecy to symboliczna zdrada, ale wbić bagnet w plecy żołnierzowi, który ma z tylu związane ręce, to jest mordowanie jeńców wojennych, czyli zbrodnią wojenną, co każdy, kto patrzy na ten przepiękny pomnik może od razu zobaczyć, jeśli tylko, podobnie jak Oscar, nie dorabia do niego swoich teorii.

  Kto tu więc kłamie - pomnik katyński, czy kochający prawdę Oscar?
 • @Lotna 14:40:03
  Na zdjęciach słabo widać że te ręce są związane.
  Związane ręce oznacza że zabijano jeńców w.. to prawda.
  .. nie wiele to zmienia.. pomnik nie przystaje do rzeczywistości czyli kłamie...

  gdyby kazać komuś kto nie zna historii ani tematu opisać co przedstawia pomnik ... to nie opisał by realiów Katynia.
  Czyli Pomnik KŁAMIE wprowadza w błąd, nie jest pomnikiem ale jest trutką nienawiści.
  A Pomnik powinien upamiętniać i symbolizować realne wydarzenia historyczne i je przedstawiać. Niczego nie dodawać (bagnetu) i nie ujmować (żyda z NKWD)

  Ten bagnet kłamie, przywołuje fałszywe wyobrażenia, szczuje do nienawiści...
  Gdyby tam był pistolet i żydowski oprawca ... to było by to bliższe prawdy... ale nie jest a żydowski oprawca został "zniknięty" sam bagnet zabijał ???. Pomnik jak widać kłamie.

  Pomnik niczego nie dodawać (bagnetu) i nie ujmować (żyda z NKWD)
  powinien być wierny faktom i realiom historycznym.
 • @Oscar 19:17:23
  "Prawda bywa okrutna... ale kocham prawdę."

  zapewne kochasz, ale trzeci rodzaj prawdy, wg klasyfikacji ks. J.Tischnera czyli "gówno prawdę".

  Inspiratorem do zbrodni katyńskiej był angielski agent we władzach bolszewickiej Rosji czyli Ł. Beria.
  Brytyjczycy byli zainteresowaniu tym, by przeszkodzić w tym, by ZSRR i Francja nie wykorzystały polskiego wojska do wojny z Niemcami, by po pokonaniu Niemiec przez ZSRR i Francję z udziałem WP, Wielka Brytania nie była wyeliminowana z ustalania porządku w Europie.
  Gdy Niemcy pokonały Francję, wtedy UK była zainteresowana sojuszem ze ZSRR i dlatego nie było dalszego likwidowania polskich jeńców wojennych i stało się możliwe ich wykorzystanie po stronie UK(armia gen.Andersa) i po stronie ZSRR(po to też UK, USA i ZSRR zlikwidowały gen.Sikorskiego).
 • @35stan 15:06:58
  To już jest przestawianie znanych klocków w sposób całkowicie dowolny.

  Z tego ustawienie wynika że decyzję o zbrodni Katyńskiej podjęli Anglicy czyli sojusznicy upadłej już Polski.
  To jak dla mnie za daleko idące spekulacje.
  Sikorskiego zabili Rosjanie ? Ślady pokazują że jednak Anglicy (utajnili dokumenty by nikt nie poznał prawdy) .
 • @Oscar 16:01:03
  Słabo się orientujesz w kuchni geopolitycznej mocarstw, w której jednym z używanych narzędzi są zbrodnie rządowe.
  Raz używane przez jeden rząd, innym razem przez konsorcjum rządów.
  Takie konsorcjum stało za zbrodnią w Gibraltarze(interesy aliantów) i takie konsorcjum stało za zbrodnią z 10.04.2010 roku(uczestnicy i zainteresowani polityką resetu USA-Rosja).
  Nie ma w takiej polityce znaczenia, ze gen.Sikorski był szefem rządu i Wodzem Naczelnym armii walczącej po stronie aliantów, liczyło się tylko to, ze pewne jego działania szkodziły spójności koalicji antyhitlerowskiej(sprawa Katynia, prawdę o której chciał ujawnić gen.Sikorski).
  Tak samo nie liczyło się to, ze Prezydent L.Kaczyński był proamerykański i filosemicki, ale musiał zginąć bo przeszkadzał w polityce resetu USA-Rosja a ta była priorytetem Izraela(ogon) i USA (psa).
  W nagrodę za służbę w interesie ogona i psa, zostali pochowani na Wawelu(Kaczyński zaraz po śmierci a Sikorski musiał poczekać).
 • @Cheval Noir 13:25:11 poniżej o takich oskarach, niebieskich, etc..
  Skąd się bierze tak otwarta nienawiść do własnego narodu i tak nieskrywany antypolonizm wewnątrz Polski? Gdyby obserwowane dziś procesy zdarzyły się po 1939 r., byłaby kolaboracja na niespotykaną skalę, powszechne szmalcownictwo i donosicielstwo. W tych głosach i stanowiskach, i tu politycy są ważniejsi niż „dziennikarze”, gdyż składają ślubowanie oraz reprezentują polskie państwo, nie ma żadnej orientacji na Polskę, choć zainteresowani twierdzą oczywiście, że wyłącznie o Polskę im chodzi. Propolskie ma być to wszystko, co nasz kraj i naród deprecjonuje, poniża, obraża i zohydza. Bo w ten sposób ma być ponoć deprecjonowana, poniżana, obrażana i zohydzana jedynie obecna władza. To oczywiście tylko usprawiedliwienie, i to wyjątkowo głupie, bo fundamentalna jest jednak nienawiść do polskości w Polsce. Tylko w związku z antypolonizmem płynącym z zagranicy, a nie indukowaną przez niego nienawiścią do Polski w Polsce. Trudno znaleźć w historii Rzeczypospolitej, nawet w czasach rozbiorów i Targowicy, tak otwartą nienawiść do części własnego narodu i tak nieskrywany antypolonizm wewnątrz Polski, z jakim mamy do czynienia obecnie. I trudno znaleźć porównywalne przykłady wykorzenienia. Gdyby obserwowane obecnie procesy zdarzyły się po 1939 r., mielibyśmy kolaborację na niespotykaną skalę zarówno z III Rzeszą Hitlera, jak i z Sowietami Stalina. Mielibyśmy powszechne szmalcownictwo i donosicielstwo, a Polskie Państwo Podziemne i jego siły zbrojne, czyli Armia Krajowa, nie mogłyby funkcjonować. Tak to wygląda z historycznej perspektywy, dlatego powinno się bić na alarm. Bo tu nie chodzi o nienawiść do konkretnej władzy czy do PiS jako partii rządzącej. Tu chodzi o zagrożenie polskości i suwerenności poprzez przyłączenie się do najbardziej agresywnego antypolonizmu. Chodzi o sprowadzenie Polski do roli Priwisliańskiego Kraju albo Generalnego Gubernatorstwa. Wiem, że brzmi to patetycznie, ale o to w gruncie rzeczy toczy się gra. To jest próba zaorania Polski i wykorzenienia narodu z polskości. To potomkowie tych, którzy współpracowali z Sowietami. Liczą również na powrót do władzy. To nie są Polacy, tylko grające rolę Polaków matrioszki. Antypolonizm wewnątrz Polski jest wynikiem aktywności istot posiadających obywatelstwo polskie, lecz będących potomkami tych którzy przyszli ze wschodu wraz z armią czerwoną. To są potomkowie ubeków przywiezionych na czołgach w 1944 r. i analfabetów z czworaków przywiezionych przez władze żydokomunistyczne do pracy w miastach po wojnie. Oni nie mieli z Polską nic wspólnego. Homosovieticus i potomkowie folksdojczy, werwolfu i banderowców z UPA. Trzeba jasno powiedzieć, że Polskę zamieszkują Polacy, którzy mają duszę polską. Zamieszkują tu również ludzie o rodowodzie nieznanym, którzy na potrzeby własne ( i nie tylko ) przedstawiają się jako Polacy. Co zmusza człowieka uczciwego do zmiany nazwiska? (np Lisienko na Lis). Ile polskich dowodów osobistych otrzymali bezpośrednio po wojnie, wszelkiej maści sowieccy aparatczycy pozostawieni w Polsce. Wszystko na potrzeby referendum i wyborów. W Polsce zawsze już będą my i oni, une..To także oikofobia czyli ponad 300 letnia, specyficznie polska tradycja targowicy, jurgieltu i zdrady swoich. Polska nie przetrwa bez silnej scentralizowanej władzy, i to wszystko w ramach trzech władz. Inaczej rozlezie się w wywołanym przez wrogie media szambie. Jak w 18 wieku, w czasie gdy scentralizowane państwa wokół rosły Dziś mamy "scentralizowany antypolonizm", któremu inaczej nie przeciwstawimy się jak poprzez likwidację karykatury-demokratury u siebie i konsolidację. Także poprzez eliminację targowicy i targowiczan. Żydom podoba się Polska, to ich wyśnione i wymarzone od dawien dawna miejsce w Europie. Chcą nas wyrugować, zabić szczepionkami, zniszczyć i osiedlić się tu i uczynić z nas niewolników. To dziecko już wie. Działania antypaństwowe i antypolskie podlegają karze. Dlaczego więc V Kolumna SLD, PO, Nowośmieszna, mniejszości mogą bezkarnie hasać po Polsce i ją na naszych oczach niszczyć ? Jest nawet mocno usadowiona w strukturach Państwa. Np. w MSZ czy resortach Kultury i Nauki. Tylko, że to nie Polacy ją tworzą.! Gdzie prokuratura i sądy ? Gdzie repolonizacja mediów? Rozbijacka postawa obecnego prezydenta nasiliła anty Polskie postawy naszych wrogów. Zauważyli słabość i rozbicie obozu zmian. Więc dostali nadzieję na skoordynowane ataki. Brak aneksu WSI, brak śledztwa w sprawie Ks. Jerzego, brak repolonizacji mediów, brak rozliczenia Komorowskiego i spółki, brak ekshumacji w Jedwabnem, budowa Poiln to zdrada! Kto ma was popierać? Za zdradę Narodu i Państwa Polskiego jeden wyrok - ściana i pluton egzekucyjny lub szubienice - latarnie!.


  Ps.II..Skąd się to bierze. No, zastanówmy się. Z ponad 50 letniej indoktrynacji sowieckiej zniewolonych służalczych wobec systemu czerwonych elit. Elit które komuna wykreowała i stworzyła. Stan posiadania tych elit zależał od zdrady, serwilizmu wobec każdej władzy. Zmienia się układ zależności, podmiotem staje się naród a nie wąska grupa beneficjentów, i ta grupa zdolna do każdego draństwa to draństwo czyni obecnie. Wielu ludzi mieszkających w Polsce i używających nawet języka polskiego nie utożsami się z Polską z różnych względów (tak zostali wychowani, pochodzą z mniejszości etnicznych, mają jakieś kompleksy itd. itp.). Ale postawmy szersze pytanie: skąd w ogóle bierze się antypolonizm na świecie i kto (jaka nacja czy nacje) brylują w jego upowszechnianiu. Kto bez przerwy na nas napada, przykleja nam gębę, oskarża o absurdalne i niepopełnione (niezawinione) przewiny i kto usiłuje Polskę "wyszlamować" na grube miliardy. To jest próba zaorania Polski i wykorzenienia narodu z polskości. Wyjaśnienie skąd to się bierze. W pamięci narodowej jest utrwalone, że Polacy walczyli o niepodległość przez 200 lat. Bohaterscy Polacy ginęli, byli wywożeni, zmuszani do emigracji. O tym wszyscy wiemy. Natomiast zupełnie uchodzi naszej uwadze, że równocześnie przez te 200 lat powstawała warstwa kolaborantów będących częścią administracji wrogich państw okupujących Polskę. Oni żyli ze zdrady Polaków. Tworzyli "elity" które dzisiaj określilibyśmy czy możemy nawet określić jako kapo w polskim obozie koncentracyjnym których zadaniem jest wymuszenie jak największej daniny z polskich podludzi. Przynależność do kapo "elit" była dziedziczona, dzieci podobnie jak rodzice byli właściwie ustawieni, okupant dbał o nich ponieważ ich potrzebował. Jak żydowską policję i Judenraty w gettach. Oni są całkowicie wynarodowieni, gorzej, nienawidzą niepodległej suwerennej Polski i silnego narodu, są janczarnią. A to dlatego, że silna Polska, pozbawia ich emocjonalnego prawa bytu: z herrenrasse pilnującej podludzi jako herrenludzi są degradowani do paskudnych zdrajców. Również są odcinani od koryta umożliwiającego nieprawdopodobną kradzież pieniędzy Polaków. Do tej janczarni należą również środowiska żydowskie, które jeszcze przed rozbiorami zaczęły starać się o likwidację Polski. Robiły wszystko, żeby Polska nie odzyskała niepodległości, robili wszystko, żeby Polska II RP utraciła niepodległość, popełnili ludobójstwo na Polakach między innymi w Katyniu oraz instalując komunizm. Teraz dążą również do likwidacji Polski. Warto zwrócić uwagę na atakujących Polskę w PE, w Niemczech i na świecie. Tam prawie nie ma etnicznych Polaków. Naród janczarsko-żydowski to około 5 mln. ludzi. Ich celem jest likwidacja Polski. Nie są Polakami, są śmiertelnymi wrogami. PO, Nowośmieszna, SLD oraz niestety piszę to z bólem część PiS jest ich partią. Skoro rząd już zauważył, że noszenie jarmułek przez polskich prominentów nie chroni Polski przed antypolskimi atakami żydów, to w takim razie po co wciąż są zakładane? A patrząc na działania policji w Katowicach, atakującą uczestników legalnej propolskiej manifestacji środowisk narodowych nasuwa się pytanie skąd w PiS-ie tylu farbowanych Polaków?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728