Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Grzegorz Braun: Wiosenne nieporządki.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zagadka: co robili u nas szefowie służb Izraela?

Tak jest, w ostatnich dniach wizytę w Polsce złożyli herszci: Tamir Pardo, szef Mosadu (wywiadu zagranicznego), Nadav Argaman, szef Szin Bet (wywiadu wewnętrznego), a także Gadi Eizenkot, szef sztabu armii (IDF, Israel Defence Force), oraz inni wysocy funkcjonariusze wojska i bezpieki państwa położonego w Palestynie. Według doniesień medialnych odwiedzili nas „przy okazji” tzw. Marszu Żywych, który poprowadzili wspólnie prezydenci Riwlin i Duda.

Choć ten ostatni robił raczej wrażenie gościa – gdy ten pierwszy wykorzystał okazję, by po raz kolejny oficjalnie napluć Polakom w twarz i przedstawić ich światu jako morderców i złodziei. Prez. belwederski Duda nie po raz pierwszy zamanifestował swoją pełną gotowość i determinację, by czołgać się w dowolnym kierunku wskazanym przez starszych i mądrzejszych. Co zresztą nie odstaje bynajmniej od zasadniczej linii władzy warszawskiej – i nie należy łudzić się, że na zbyt dalekie koncesje nie pozwoli belwederskiemu prezydentowi stojący niezłomnie na straży polskiego interesu żoliborski prezes-premier-naczelnik.

Kogo jeszcze zaskoczyła decyzja ws. degradacji Jaruzelskiego, Kiszczaka et consortes, niechaj przypomni sobie, że ledwie pół roku temu prez. Duda z prez. Kaczyńskim wspólnie zakomunikowali nam, że aneksu do raportu o likwidacji WSI narodowi jednak nie pokażą. Przy okazji sam Kaczyński ujawnił, że dokument ten czytał (na jakiej podstawie prawnej, nie wiadomo) i że w jego najgłębszym przekonaniu „lepiej będzie, jeśli nie zostanie on opublikowany”, bo na razie „nie ma takiej konieczności”. Zagadką pozostaje, czy świeża decyzja Dudy zmienia postać rzeczy i teraz może „konieczność” już zachodzi czy wręcz przeciwnie – należy ją przyjąć jako oznakę tego, że „tak jest lepiej”? Prawda o zamachu smoleńskim już praktycznie odłożona została ad acta – a celebrowanie kwietniowej rocznicy posłużyło do oswajania wiernego elektoratu z myślą, że tej prawdy nie poznamy „być może nigdy”. Jednocześnie warszawska dyplomacja ochoczo zgłosiła Rzeczpospolitą do roli zakładnika polityki mocarstw zachodnich, które wszak nie będą z kreaturami formatu Szczerskiego czy Czaputowicza konsultować, kiedy i w jakim stopniu spodoba im się eskalować napięcie wojenne na Bliskim Wschodzie.

Fałszywe flagi aż furkoczą na wiosennym wietrze – w sprawie zamachu w Salisbury (wszak jako koronny dowód rosyjskiego sprawstwa podawano wykrycie owego strasznego „nowiczoka”, który jakoś jednak nie okazał się w tym przypadku śmiertelny), czy w syryjskiej Dumie (gdzie podstawowe pytanie o motyw i ew. korzyść z chemicznego mordowania bezbronnych dzieci od początku każe powątpiewać w wersję oficjalną Londynu i Waszyngtonu). Ale Warszawa z pełnym zaufaniem do Anglosasów przyzwala na wpychanie nas w ten konflikt jako strony już de facto wojującej. Wszak już od dawna nasze F-16 i nasi „specjalsi” stacjonują w tamtych stronach – pozostając do dyspozycji naszych „strategicznych sojuszników”. Polska zatem – powtórzmy, bo to istotny punkt w akcie oskarżenia aktualnego układu władzy – pozostaje zakładnikiem cudzej polityki zarówno w sprawach zagranicznych, jak i wewnętrznych. Zauważmy bowiem, że rozpoczęta w zimie i do dziś trwająca, szczególnie gwałtowna kampania wojny propagandowej Żydów z Polakami prowadzona jest w znacznej mierze na naszym własnym terenie – za pomocą narzędzi oddziaływania politycznego i medialnego wykreowanych i utrzymywanych za polskie pieniądze.

Dla nikogo przytomnego nie może już ulegać wątpliwości jawnie antypolski i faktycznie eksterytorialny charakter takich ośrodków jak „Polin”, Muzeum Historii Żydów Polskich – tam na nasz koszt prowadzi się szeroko zakrojone działania, które z polską racją stanu i interesem narodowym nie mają i nigdy nie miały niczego wspólnego. Ale przecież przywódcy „dobrej zmiany” i liderzy opinii „prawicowej” nadal stawiają sobie z punkt honoru robienie dobrej miny do złej gry. Czego spektakularny przykład mieliśmy właśnie w ostatnich dniach, kiedy to po owym bezczelnym występie prez. Rivlina w Auschwitz-Birkenau w otulinie propagandowej „dobrej zmiany” niektórzy na głowie stawali, by wmawiać sobie i innym, że nic złego się nie wydarzyło, że zniesławiające nas insynuacje w ogóle nie padły. Cała ta niespójna narracja sypie się już jednak gruntownie i może być „w zaparte” podtrzymywana jedynie dzięki determinacji funkcjonariuszy frontu ideologicznego p.o. redaktorów i komentatorów, którzy zachowują cenzorską władzę moderowania przekazu w centralnych mediach. Najwyraźniej jednak na wysokich szczeblach egzekutywy politycznej przekonująca wiarygodność przekazu propagandowego nie jest już priorytetem. Najwyraźniej przeszliśmy już do następnego etapu –transferu aktywów politycznych i inwestycji infrastrukturalnych. Innymi słowy: etap realnej instalacji żydowskiej suwerenności wyspowej na polskim odcinku Międzymorza (bo wszak na Ukrainie i w Rumunii są już u siebie i specjalnie tego nie kryją – patrz akcja ze zbieraniem szczątków śmigłowca w Karpatach już w 2010 r.).

Na tym nowym etapie najwyraźniej przewidziano jakieś inne środki, które zagwarantują pacyfikację nastrojów tubylczych malkontentów – niezależnie od tego, kto dalej wierzy, a kto już nie daje się nabrać na „dialog i pojednanie” z Żydami. Być może bliski jest czas zastosowania środków przymusu bezpośredniego i być może temu właśnie zawdzięczamy obecność w Polsce tak doborowej bandyckiej stawki, jak wyżej wymienieni. Słowo „bandyckiej” nie jest przecież nie na miejscu wobec facetów od mokrej roboty osobiście odpowiadających za politykę, której stałym instrumentem jest karabin wymierzony w nieletnich Palestyńczyków. I otóż takich ludzi coś sprowadziło w nasze skromne progi. Sz. Czytelnik pojmuje oczywiście w lot, że ów Marsz Żywych w Oświęcimiu to zaledwie przykrywka, „zalegendowanie” ich pobytu. Mowa o ludziach, którym zwyczajna pragmatyka służbowa, a przede wszystkim żelazne reguły bezpieczeństwa państwa nie pozwalają w ogóle pokazywać się razem nawet we własnym kraju, a co dopiero za granicą. Jeśli podjęli mimo wszystko taką eskapadę, to oznacza to ni mniej, ni więcej, że w ostatnich dniach przeprowadzona została na terytorium Polski jakaś kombinacja operacyjna, której doniosłość wymagała osobistego nadzoru, a może wręcz udziału w procesie decyzyjnym najwyższych przełożonych.

Cóż to być mogło? Zwykłą odprawę na tak wysokim szczeblu mogli sobie urządzić u siebie – jeśli przyjechali do nas, to musiało to być podyktowane koniecznością przejścia na „ręczne sterowanie” w kontakcie z agenturą (tutejszą, polskojęzyczną agenturą, której z jakichś względów nie można było sprowadzić do Jerozolimy), lub/i koniecznością przeprowadzenia wizji lokalnej – osobistej wizytacji miejsc, obiektów, które wytypowano jako kluczowe w jakiejś nadchodzącej operacji. A cóż to za operacja? Jasna sprawa: MOST 2 – transfer części aktywów państwa żydowskiego z Palestyny w bezpieczne rejony, nad którymi służby i armia żydowska sprawować muszą suwerenną kontrolę. Gdzie szukać takiego miejsca, gdzie bezpiecznie i do czasu dyskretnie będzie można dyslokować część żywotnie istotnych kadr (elit państwowych), broni (głowic atomowych) i baz danych (serwery) – oczywiście nad Wisłą. Gdzie konkretnie? Oto zagadka – konkurs, do udziału w którym niniejszym zapraszam Sz. Czytelników. Może gdzieś w Państwa okolicy uruchomiono już dawno jakąś wielką inwestycję, do której zwykli śmiertelnicy nie mają dostępu – ze względów bezpieczeństwa, ma się rozumieć? Może gdzieś tam już od dawna kopią jakiś tunel donikąd albo leją tysiącami ton beton w niewiadomego przeznaczenia monstrualną dziurę w ziemi? Ot, choćby coś takiego jak Centralny Port Komunikacyjny w Baranowie/Stanisławowie – pasowałby jak ulał. Ale może Państwo wpadną na inny trop. Proszę o nadsyłanie zdjęć i opisów – nagrodą dla autorów najciekawszych typowań będą tanie loty z dowolnie wybranego miasta wojewódzkiego w Polin do Tel-Awiwu ;-)

Źródło:https://polskaniepodlegla.pl/ 

KOMENTARZE

 • Tekst jak widzę dostał 5*
  a już obawiałem się, że będą same pały z komentarzem, że Grzegorz Braun to Żyd (co widać po zapuszczonej brodzie - nie wiem, od kiedy brody są w modzie), a jak Żyd, to wiadomo, tylko po to ostrzega nas przed innymi Żydami, żeby nas zmylić ;)
 • @MacGregor 14:51:37
  Przedstawiciele 3 osobowej partyjy jeszcze się dziś nie meldowali
  5*
 • Czy istnieje dla blogera MacGregor szansa na nawrócenie na racjonalne i logiczne myślenie -?
  .
  Wspólne duchowe dziedzictwo chrześcijan i Żydów – list pasterski Episkopatu Polski z okazji 50. rocznicy „Nostra aetate” - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127958,list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii
 • @Rzeczpospolita 15:23:24
  Ja to wszystko rozumiem -mamy dziś wyjątkowo żałosny episkopat, to prawda, ale katolik to nie czytelnik "Gazety Wyborczej", który nie potrafi sam myśleć.
  Z tekstem Grzegorza Brauna trudno się przecież nie zgodzić, a z przytaczanym listem episkopatu ani on ani ja nie mamy nic wspólnego.

  pozdr
 • I to cały obraz byłej "patriotycznej" opozycji obrońców robotników i znękanych Polaków
  Szkoda że "łopozycjoniści" z Wybrzeża nie zobaczyli przyszłości w latach 80 tych!!Zresztą, wielu z nich byłaby zadowolona, weszli do sejmu, Senatu , do spółek Skarbu Państwa,dostali odszkodowania z budżetu wszystkich Polaków, dodatki, emerytury itp.


  Mogą spokojnie i dostatnio wypoczywać na emeryturze i kupować dzieciom i wnukom mieszkania i samochody.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/557255,prezes-ipn-pieniadze-dzialacze-opozycji-prl-pis-polityka.html


  https://wiadomosci.wp.pl/zbigniew-romaszewski-dostanie-gigantyczne-odszkodowanie-za-2-lata-wiezienia-6031594911876225a

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/gigantyczna-emerytura-bylego-premiera-jan-olszewski-dostal-od-beaty-szydlo-8-tys-zlotych_762466.html
  O take Polske "walczyli".
  Teraz mogą spokojnie odnawiać żydowski kirkut!!i budować kolejne muzeum,tym razem getta.
  https://miziaforum.wordpress.com/2018/04/26/witam-konto-you-tube-jack-caleib-zlikwidowali-nic-to-budujemy-polski-y-t-ale-lepszy-o-niebo/
  ze strony miziaforum.wordpress.com
  Tom said
  Kwiecień 26, 2018 @ 8:28 PM
  UDOSTĘPNIAĆ !!!

  6 USTAW ANTY POLSKICH !!!

  PATRZYĆ DOKŁADNIE NA WYNIKI INDYWIDUALNE KTO NA CO GŁOSOWAŁ !!!

  ROZLICZAĆ POSŁÓW Z GŁOSOWAŃ !!!

  1. GMO

  Głosowanie nr 39 na 58. posiedzeniu Sejmu
  dnia 08-02-2018 r. o godz. 10:57:56

  2. przyznanie 100 mln zł na żydowski cmentarz

  Głosowanie nr 59 na 53. posiedzeniu Sejmu
  dnia 08-12-2017 r. o godz. 10:43:47

  3. emerytury bez podatku – ustawa o pomocy państwa dla seniorów

  Głosowanie nr 89 na 60. posiedzeniu Sejmu
  dnia 22-03-2018 r. o godz. 18:50:01

  4. marzec 68

  Głosowanie nr 78 na 59. posiedzeniu Sejmu
  dnia 06-03-2018 r. o godz. 12:32:34

  5. CETA

  Głosowanie nr 27 na 27. posiedzeniu Sejmu
  dnia 06-10-2016 r. o godz. 13:04:26

  6. ustawa rozbrajająca żołnierzy Wojska Polskiego

  Głosowanie nr 8 na 58. posiedzeniu Sejmu
  dnia 08-02-2018 r. o godz. 09:25:01

  Jak głosowali "polacy"/z małej/ z "polskich" partii w Sejmie!!!

  Tom said
  Kwiecień 27, 2018 @ 12:31 AM
  GMO – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/58_39/$file/glos_58_39.pdf

  100 mln zł na żydowski cmentarz – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/53_59/$file/glos_53_59.pdf

  emerytury bez podatku – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/60_89/$file/glos_60_89.pdf

  marzec 68 – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/59_78/$file/glos_59_78.pdf

  CETA – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/27_27/$file/glos_27_27.pdf

  ustawa rozbrajająca żołnierzy Wojska Polskiego – http://orka.sejm.gov.pl/Glos8.nsf/nazwa/58_8/$file/glos_58_8.pdf  Tom said
  Kwiecień 27, 2018 @ 12:36 AM
  GMO – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=58&NrGlosowania=39

  100 mln zł na żydowski cmentarz – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=53&NrGlosowania=59

  emerytury bez podatku – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=60&nrglosowania=89

  marzec 68 – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=78

  CETA – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&nrkadencji=8&nrposiedzenia=27&nrglosowania=27

  ustawa rozbrajająca żołnierzy WP – http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xspsymbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=58&NrGlosowania=8
 • @trojanka 16:19:22
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=8&NrPosiedzenia=58&NrGlosowania=8
 • @trojanka 16:24:25
  http://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/agent.xsp?symbol=glosowania&NrKadencji=7&NrPosiedzenia=59&NrGlosowania=79

  http://www.bibula.com/?p=74964
 • @Arjanek 16:32:46
  "Czyli pełną gębą obrońcy holomitu i to jest ich główny cel" - otóż nie. dr Kurek mówiła np. o potrzebie przetłumaczenia tego:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Pie%C5%9B%C5%84_o_zamordowanym_%C5%BCydowskim_narodzie

  czyli o roli Judenratów i policji zydowskiej w zaglądzie własnego narodu - Kolega chyba nie słuchał ze zrozumieniem

  Poza tym pani Ewa Kurek nie jest Żydówką

  Ponadto sam łśysząłem jak pani Ewa Kurek mówiła onierealnosci uzyskania odszkodowań od Niemców, więc o co Koledze chodzi, co to za jakieś bzdety?
 • Ustawę 1066 tez mieli anulować
  A widzimy, jak ją poszerzyli o mozliwość przebierania obcych w polskie mundury i wyposazania w broń. Dudasz z Kaczką szykują nam straszną przyszłosć, PO nie udało się sprzedać lasów, ta ekpia sprzeda nie tylko lasy, a na partlyzantkę to teraz chyba nie ma szans.
 • @MacGregor 15:56:36
  a jednak zameldował się znawca a właściwie specjalista o ostatecznego rozwiązania problemu ...
  żydowskich nazwisk i pochodzenia
  pzdr.
 • @Arjanek 18:44:02
  Istotnie delikatne....

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930