Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1866 postów 2442 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Bezczelna manipulacja „Niezależnej”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tak jakoś u nas bywa, że jak jest „wolność” w nazwie, to często po zdrapaniu pazłotka przebija "córka Kupagi".

[Wyjaśnienia językowe: pazłotko, najczęściej zresztą srebrne, to była cieniutka folia, zazwyczaj nałożona na papier pergaminowy, służąca do owijania tabliczek czekolady (a propos, nigdy coorvom nie wybaczę tego, że puścili należące do polskich imponderabiliów „Zakłady 22 lipca d. E.Wedel” do Żyda). Ludzie mego pokolenia, po spałaszowaniu tabliczki czekolady (uprzednio obczęstowawszy nią rodziców, rodzeństwo, ciotki, wujków, babcie i dziadków), delikatnie ściągali pazłotko z papieru, często dojadając przy tym ostatnie czekoladowe okruszki, rozprostowywali i przechowywali w książce aż do kolejnych Świąt, kiedy używało się je do owijania orzechów włoskich na choinkę.

Co sie tyczy Kupagi, jego żona to Kupagowa, a córka ... Kupażanka na wzór Habsburżanki].

Mieliśmy Unię Wolności ... od moralności, a teraz mamy bandę łże-patriotów w Strefie Wolnego Słowa ... nieskrępowanego prawdą.
Pani Dorota Kania pisze dziś:

http://niezalezna.pl/223613-fatalna-ustawa-447

We wtorek w nocy Izba Reprezentantów Kongresu USA przyjęła ustawę JUST (S.447) dotyczącą restytucji mienia ofiar Holokaustu. Mają rację polscy politycy, którzy mówią o jej potencjalnie katastrofalnych skutkach. Antoni Macierewicz na antenie TV Republika stwierdził, że „gdyby do tego doszło (restytucji), byłaby to katastrofa narodowa dla Polski”.

Minister Jacek Czaputowicz nie ma wątpliwości, że ustawa „nie jest dobra”, a ponadto niesprawiedliwa wobec Polaków. Pocieszające jest to, że prezydentem USA jest Donald Trump – osoba bardzo sprzyjająca Polsce. Nawet jeśli podpisze ustawę, jest mało prawdopodobne, żeby USA wystąpiły z roszczeniami wobec Polski. Sytuacja może się jednak zmienić, gdy Trump władzę straci. Na uwagę zasługuje to, że ustawa S.447 została przyjęta przy bardzo małym zainteresowaniu Izby Reprezentantów, o czym świadczy frekwencja na sali. Dzięki klubom „Gazety Polskiej” w USA i miejscowej Polonii dowiedzieliśmy się o tym, jakie niebezpieczeństwa niesie ze sobą S.447 – groźny jest zapis, na podstawie którego organizacje reprezentujące ofiary Holokaustu mogą domagać się finansowego zadośćuczynienia do wysokości 20 proc. wartości nieruchomości w Polsce.

Jak mówi mój przyjaciel z Polski, wszyscy oni są po jednych pieniądzach:

najpierw wspólne obrady (w Knesecie,w Knesejmie, znowu w Knesecie),

potem cisza, nikt nic nie wie, wszyscy udają durnia, czepiają sie tylko oszołomy,

w końcu „pożar w burdelu”

Nagle odwaga tanieje niczym akcje gazety żydowskiej dla Polaków (scil.GWna), ci sami, co jeszcze tydzień temu obijali gruchy po redakcjach i wyciszali, uspokajali, nagle budzą się i piszą o „fatalnej ustawie, o możliwych tragicznych skutkach”

O żesz, wy w te i nazad, taka wasza – red. Michalkiewicz ostrzegał od kilku lat, podobnie Grzegorz Braun, działacze narodowi (Robert Winnicki jako jedyny składał interpelację poselską w tej sprawie) , niezależne media, w tym telewizje internetowe, biła na larum Polonia Amerykańska, a co w tym czasie robili politycy PiS-u?

Przypomnijmy nie tak dawną sytuację:

Prawicowi dziennikarze kpią z żydowskich roszczeń

o kuriozalnej sytuacji doszło podczas programu „W tyle wizji”, emitowanego w publicznej TVP Info 5 stycznia. Podczas emisji odcinka, do programu dodzwonił się zaniepokojony widz z Kanady, który szanownym gospodarzom, redaktorom prawicowego portalu wPolityce.pl oraz widzom, opowiedział o procedowanej właśnie w amerykańskiej Izbie Reprezentantów ustawie s.447, zwanej też JUST Akt.

(...)

Pan Leszek sygnalizował przy tym, że niemal nikt, poza red. Rachoniem, w publicznych mediach o tej sprawie nie informuje.

Jednak 65 miliardów dolarów dla redaktora Krzysztofa Feusette’a i redaktor Doroty Łosiewicz wydały się być nic nie znaczącą drobnostką. Wyglądający na poirytowanych dziennikarze, nie tylko nie zainteresowali się aktem prawnym, mogącym mieć dla Polski skutki katastrofalne, ale skwitowali wypowiedź polonusa ironią i drwiną. Przedstawiona przez słuchacza sugestia o braku jakichkolwiek, poza drobnymi wyjątkami, informacji w polskich mediach o grożących Polsce miliardowymi odszkodowaniami procedurach, została skwitowana przez pana redaktora następującym pytaniem: „proszę powiedzieć, czego pan od nas oczekuje w tej sprawie?”

Czego zatem może oczekiwać zatroskany widz od inteligentnych dziennikarzy, siedzących akurat w studiu telewizji publicznej, na wizji? Mamy zagadkę.   

Tu nie ma mowy o pomyłce. To nie był ani TVN ani Polsat. Tak wyglądała poziom dyskusji w publicznej telewizji o potencjalnie śmiertelnych zagrożeniach dla państwa polskiego, prowadzonej przez dwójkę niepokornych, prawicowych publicystów z patriotycznego portalu wPolityce.pl. Co prawda rzecz miała miejsce w programie satyrycznym, jednak oglądanym przez kilkaset tysięcy widzów. Skwitowanie takiej informacji kpiną i drwiną może wywoływać w widzach wrażenie, że mamy do czynienia ze sprawą niepoważną, mało istotną, czy wręcz nierealną. 

Należy postawić pytanie: kto w takim razie ma informować obywateli naszego kraju o tym, co tak naprawdę dzieje się w sprawach dla Polski ważnych? Czy tak ma wyglądać „pilnowanie Polski”, deklarowane przy każdej możliwej okazji przez prawicowych dziennikarzy?

Redaktor Łosiewicz raczyła przy tym dodać, że „my trochę bardziej żyjemy naszymi problemami”. To znaczy jakimi? Jakimi problemami żyje kwiat prawicowego dziennikarstwa, jeśli nie działaniami legislacyjnymi, mogącymi doprowadzić Polskę do ruiny?To trzeba zobaczyć. Koniecznie. 

(źródło: Fronda.p)

Co więcej, szykowany na nowego ambasadora w Erecu (od Erec Israel) Wojciech Magierowski (od maja 2017 podsekretarz stanu w MSZ) spotkał się z Polonią Amerykańską i dziwnym trafem po jego wyjeździe część działaczy polonijnych (łącznie z prezesem Kongresu PA, Franciszkiem Spulą) wycofało się z lobbingu przeciwko tej ustawie. Dziwne, prawda?

A teraz nagle pożar w burdelu i rwanie włosów z głowy.

Rację ma cytowany min. Macierewicz, tyle że już jest po herbacie, zaś on sam jest na bocznym torze (pewnie z rekomendacji naszego „przyjaciela” Danielsa) – szkoda, że nie wykazał się refleksem, kiedy był jeszcze szefem MON-u.

Pani Kania pisze:

Minister Jacek Czaputowicz nie ma wątpliwości, że ustawa „nie jest dobra”, a ponadto niesprawiedliwa wobec Polaków. Pocieszające jest to, że prezydentem USA jest Donald Trump – osoba bardzo sprzyjająca Polsce. Nawet jeśli podpisze ustawę, jest mało prawdopodobne, żeby USA wystąpiły z roszczeniami wobec Polski. Sytuacja może się jednak zmienić, gdy Trump władzę straci.

Narzekałem na Witka Waszczykowskiego, ale dziś zawołałbym ‘Waszczu wróć!” Pochodzący ze stajni Geremka min. Czaputowicz przede wszystkim zlekceważył całą sprawę, więc pisanie teraz, iż „nie ma on watpliwości” jest robieniem czytelników w wała.

Ustawa jest niesprawiedliwa wobec Polaków – no i co z tego? A poza tym jest niesprawiedliwa dopiero od wczoraj?

No i jakies bredzenie o tym, że prezydent Trump sprzyja Polsce. Trump jest prezydentem USA i skoro polski prezydent Juda miał tę sprawę w doopie, to czemu on miałby się tym przejmować?

Kiedy w styczniu br. ówczesny sekretarz stanu USA, Rex Tillerson był w Polsce, to spotkał się m.in. z naczelnikiem panstwa. Indagowany na tę okoliczność Jarosław Kaczyński potwierdził, iż tematu żydowskich uroszczeń w rozmowie nie podejmowano. Jeśli nie, to do jasnej cholery o czym rozmawiano???

Jeszcze raz powtórzę diagnozę mojego kolegi:

Jesteście wszystkie coorvy po jednych pieniądzach: najpierw wspólne obrady, potem długa cisza, wszyscy przyczajeni, oszukiwanie Polaków, a na koniec pożar w burdelu. Jedyny Budapeszt, jaki zafundowaliście nam nad Wisłą to taki, że kłamaliście w tej sprawie rano, kłamaliście wieczorem, kłamaliście cały czas.

I dlatego wasze dni w polityce sa już policzone, a wasze miejsce zajmą ci, którzy mówią jednoznaczne NIE międzynarodowemu gangowi wyłudzaczy. A wasze dzisiejsze słowa „troski i zniepokojenia” są równie szczere, jak tombak.

 

  

KOMENTARZE

 • @Autor
  Oburzenie szanownego Autor bardzo mi przypomina sytuację z przed kilku lat z Grecji. Tam też politycy z Syrizy gromy rzucali na tych co sprawowali władzę, że oni to trojce ani centa z Grecji nie dadzą i wszystkich greków obronią przed tymi skandalicznymi roszczeniami.
  Identycznie jak teraz robi szanowny Autor.
  Gdy grecy ich wybrali do władzy i jeszcze w referendum powiedzieli że nie chcą nic płacić to co zrobili politycy Syrizy? To pokornie podkulili ogony pod siebie i zgodzili się na wszelkie warunki.
  Czy szanowny Autor podejrzewa przyczynę takiego zachowania?
  Otóż przyczyną takiego zachowania jest to, że każdy polityk jak już dojdzie do władzy i zorientuje się skąd płyną pieniądze to wszystko inne zaczyna mieć w głębokim poważaniu, łącznie ze wszystkimi obietnicami które kiedykolwiek składał. Najważniejsze staje się to, by nikt nie zakręcił kranika z pieniędzmi pod którym polityk siedzi z otwartą gębą.
  Dlatego nie ma co sobie robić nadziei że będzie jakakolwiek władza która Polaków przed roszczeniami obroni.
 • Prez.Trump KOCHA POLSKĘ!
  "Pocieszające jest to, że prezydentem USA jest Donald Trump – osoba bardzo sprzyjająca Polsce. Nawet jeśli podpisze ustawę, jest mało prawdopodobne, żeby USA wystąpiły z roszczeniami wobec Polski."
  Co za kretynizm!
  Jeśli Trump jest "osobą bardzo sprzyjającą Polsce" no to NIE POWINIEN podpisać.
  Jeśli zaś podpisze tę ustawę to Polaków ma w doopie.
 • @programista 15:30:48
  Ma Kolega rację, niestety.
  Ja wciąż pokładałbym nadzieję w środowiskach narodowych i kresowych.

  pozdrawiam
 • Na 460 posłów
  tylko 1 protestował- Winnicki. Nie głosować na żadnego tchórza i zdrajcę:
  http://www.gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/894-wybory-zydowski-okupant-w-obliczu-naszej-grozby

  Problemy łosińskiej i kolegi tzw. prawicowców to posada w tv.
  Jak rzyd zaczął się skarżyć na Ogórek, ta wnet zmiękła. Pisiory to zdrajcy tak jak peowcy z przybudówkami. Polacy w naiwności znowu dali się nabrać.
  Faktem jest, że fałszują wybory, ale trzeba mieć spokojne sumienie dla potomnych.
  W Polsce w prawie cywilnym obowiązuje instytucja zasiedzenia. Sądy tego nie uwzględniają z urzędu, ale na zarzut strony władającej nieruchomością. Za magdalenkowych rządów nikt tego zarzutu przed sądami nie podnosił- z Niemcami sprawy były przegrywane, rzydy na podstawie wątpliwych pełnomocnictw i oświadczeń łupili, co chcieli.
 • @Robik 15:33:15
  Przecież oni od początku rżną głupa, a po cichu współdziałają.
 • @wercia 16:07:22
  jak pisze Bohdan Piętka:

  Przypuszczam, iż w ostateczności usłyszymy od PiS, że ustawa JUST jest “rosyjską prowokacją”, a osoby ostrzegające przed jej skutkami są “trollami Putina”.

  pozdr
 • @wercia 16:05:38
  Witam,

  W PiS-ie podobnie jak i w innych partiach jest zapewne wiele poczciwych osób, ale jak to w partii wodzowskiej - jak ktoś zafika, to może wypaść.

  Mówił niedawno prof. JR Nowak, że nie poda nazwisk, bo byłby to dla nich pocałunek śmierci.

  Skupiłbym się chyba obecnie na wsparciu dla środowisk kresowych i narodowych, jak tam okoliczności i rozum podpowiadają (część ludzi wskazuje na KUKIZ-15, ale jak pisałem wielokroć, jest to pospolite ruszenie, skądinąd dobre, sam winnicki wszedł z ich listy - jeżeli maja jakiej lokalne struktury, to pwnie można i na nich)

  Problemem nie są Żydzi jako tacy, ale raczej niesuwerenni politycy czy ugrupowania, mieniące się polskimi

  pozdrawiam ;)
 • @MacGregor 16:39:04
  suwerenni politycy ??
  suwerenne ugrupowania ??

  są tacy w Polsce ?
  są takie w Polsce ?
 • @wercia 16:07:22
  Mnie ciekawi jedna rzecz: jak wyszła ustawa, że można było wykupić mieszkanie za tzw. złotówkę, o ile spłaciło się kredyt na mieszkanie, to te mieszkania budowane gdzieś tam na przedmieściach miasta, były sprzedawane wraz z gruntem na własność a te w centrach miast z gruntem tylko jako w dzierżawie. Bardzo mnie to dziwi do tej pory.
 • Po co komu armia USA w Polsce ?
  Sprawa się wyjaśnia.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201804277858835-sputnik-polska/
  żydzi poprzez kongres USA (swojego wasala) stawiają Polsce drakońskie i bezprawne żądania zwrotu majątku tzw mienia żydowskiego.

  Armia USA od dawna jest wykorzystywana w intere3sie globalnej mafii żydowskiej. Głębokie państwo w USA jest żydowskie, to "państwo to globalna mafia żydowska.

  Ta mafia stawia Polsce drakońskie żądania.
  Łatwo sobie wyobrazić sytuację że Armia USA wyegzekwuje na Polsce żądania żydowskie. Jak żydzi zażądają określonych terenów do wyłącznej dyspozycji (drugi Izrael) to Armia USA te tereny zajmie i przeprowadzi stosowną "dyslokację" mieszkańców (czyli wypędzenia)... a następnie będzie tych terenów razem z Izraelem bronić jak niepodległości.

  Co Zrobi Polska ? NIC jest całkowicie bezbronna i bezradna..
  Nawet pielgrzymki na kolanach do Putina nic nie dadzą bo Putin nie chce III wojny światowej.

  Teraz już wiecie po co zdrajcy sprowadzają armię USA do Polski i w czyim interesie ?

  Ale to nie koniec dramatu.
  Jak Armia USA czyli globalna mafią żydowska wykroi sobie dowolny kawa`lek Polski dla siebie to w tym samym czasie zrobią to Niemcy który od zawsze chcę powrotu do Niemiec ich dawnych landów wschodnich.

  I kto im przeszkodzi ?
  Prezes ? A może co "patrioci" którzy nieustannie nawołują do wprowadzanie do Polski jak najwięcej armii USA ?

  Polsce w obecnej sytuacji politycznej nie pomoże NIKT na świecie.
  Polskę solidaruchy (PO i PIS oraz IPN) wyizolowały starannie od Rosji i jej ewentualnego parasola..

  Polska jest już gotowa do jawnych rozbiorów na Pollin i Germanie wschodnią.

  I nie ma siły (poza Rosją) która by temu przeszkodziła.
  żadne zrywy narodowe niczego nie zmienią...
  I USA i Niemcy maję bogate tradycje tłumienia takich zachowań w trybie skrajnego sterroryzowania opornych z brutalną i bezlitosną likwidacją włącznie..
  Niemcy mają doświadczenia z czasów Hitlera a USA od czasów II wojny światowej ..kilkadziesiąt krwawych agresji na całym świecie.

  I tak się niestety stanie.
  Żydzi usiłują odciąć Rosję od współpracy z Europą.
  Zostanie powtórzony scenariusz z Syrii gdzie USA w interesie żydów próbuje odciąć Iran od Izraela okupując część Syrii.

  W Polsce zrobią to samo...liczy się wyłącznie interes globalnej mafii żydowskiej... prawo nie ma żadnego znaczenia dla globalnych bandytów.

  To powtórka scenariusza dla Ukrainy... gdzie planowano zainstalowanie bazy USA na Krymie...
  Teraz będzie plan "B" zrobią to samo w Polsce.
  Ukraina będzie pasem ziemi niczyjej.

  Taki los Polakom przygotowują solidaruchy swoją polityką.
  .
 • @Oscar 18:22:58
  I tak niestety to co piszesz może się stać!
  Mamy tak wspaniałe i optymalne granice, których powinniśmy byli bronić nawet zębami! Nie, zachciało się Międzymorza, Trójmorza i co tam jeszcze! Tak, będziemy wtedy potęgą, trzeba cywilizować Ukrainę, popierać jej uniezależnienie się od Rosji, bzdety, durnie!
 • @Oscar 18:22:58
  Oj! Chyba masz rację. Tym bardziej, że każdy narodowy zryw można będzie okrzyknąć na cały świat nazizmem, nacjonalizmem, rasizmem, antysemityzmem, terroryzmem i czym nie tylko i go spokojnie fizycznie zlikwidować przy gorącym poparciu społeczności międzynarodowej, a także rzadu okupacyjnego i całej V kolumny w Polsce.

  Nie należy też zapominać o tym, że bez względu na to jakiej wielkości kawałek Polski wykroi dla siebie mafia żydowska - zawsze będzie chciała więcej - patrz przykład Palestyny.
 • @Lotna 19:02:15
  Temu celowi może służyć żydowska propaganda w USA i na świecie że Polacy to naziści.

  Taka propaganda buduje klimat do "wyzwolenia" ziem żydowskich od Polskich nazistów.

  Grunt propagandowy już jest przygotowywany, a armia USA instalowana w "gorącym regionie".
 • Blogerze MacGregor, bycie hipokrytą to dar, nieuczciwość, czy głupota?
  "O żesz, wy w te i nazad, taka wasza – red. Michalkiewicz ostrzegał od kilku lat, podobnie Grzegorz Braun, działacze narodowi (Robert Winnicki jako jedyny składał interpelację poselską w tej sprawie) , niezależne media, w tym telewizje internetowe, (...)"

  Zarówno przywołani przez Autora patrioci, jak i On sam, stoją murem za Kościołem. A ta instytucja ustami swego świętego głosiła:

  Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 2.50 – 3.20
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=213&v=bYCLLKrQq4M

  Istotna wypowiedź JPII na filmie w czasie od 1.05 – 2.10
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=98&v=aBoD2HCcBDg
 • @Oscar 18:22:58
  Się okazuje, że PO było tym mniejszym złem. Pod jakim zwierzchnictwem będzie lepiej ? germańskim czy żydowskim?
 • @Autor
  Niezależna- skrzyżowanie GazWyb z Trybuną Ludu.
  O ile jeszcze dwa lata temu zakrzywiali czasoprzestrzeń, o tyle obecnie kreują inną rzeczywistość /czytaj, bezczelnie kłamią/.
  Potencjalnie 100 razy groźniejsi od wyborczej ponieważ na tym szmatławcu ludzie się już poznali. Niezależną jeszcze wielu ludzi uważa za wiarygodną.
 • Błądzenie Mak Grzegorza a patrioci z łodyg czosnkowych wystrugani
  Pozwolę sobie zacytować mój komentarz sprzed 4 (słownie: czterech) lat w "naszej" dyskusji na niepoprawnych.pl na blogu trybeusa; komentarz, który jest odpowiedzią na komentarz - nomen omen J23 ( wtedy myślałam, że to ten sam, co i tutaj, ten z angielskiej prowincji, ale po jakimś czasie straciłam to przekonanie.:

  Mialam bardzo mieszane uczucia po wysluchaniu pogadanki przez Dorote Kanie i Anite Gargas. Poprosily o zadawanie pytan na karteczkach, tlumaczac to... wstydliwoscia pytajacych. Moje pytanie dotyczce wspolpracy sluzb wywiadowczych USA i EU z polskimi zostalo kompletnie zbyte, ale mozna bylo dowiedziec sie wielu szczegolow, o ktorych zapewne mozna przeczytac w ksiazce o resortowych dzieciach. O Smolensku nie dowiedzialam sie nic wiecej, czego nie dowiedzialam sie na Niepoprawnych. Poza tym obie panie wyrazaly sie bardzo pozytywnie o sobie nawzajem. Wydawalo mi sie to raczej dziwne, ze dwie, tak znakomite dziennikarki, pomimo pytan na ten temat, nie mialy nic do powiedzenia o polaczeniach miedzynarodowych wladzy i jej sluzb w Polsce i nie mialy nic do powiedzenia, nawet slabiutkiego rozeznania, czyje interesy sa zabezpieczane w skali miedzynarodowej. Mozna bylo odniesc wrazenie, ze dalej uwazaja USA, a takze EU za przyczolek wolnosci i niepodleglosci. Ktos kiedys wyrazil opinie na Niepoprawnych, ze "Resortowe dzieci" zostaly napisane po to, aby osoby takie jak Dorota Kania mogly zajac ich miejsce. Teraz juz rozumiem, dlaczego istnieje taka potrzeba: resortowe dzieci sa niezupelnie z tego najbardziej pozadanego resortu. Oczywiscie wszyscy sa wielkimi patriotami i kazdy dalby sie pokrajac w kawalki za Ojcyzne, przynajmniej w teorii. Nie przesadziles ani troche, mowiac, ze "polemiki" wyznaczaja granice dyskursu publicznego, co doskonale bylo widoczne do niedawna na Niepoprawnych i co jest dalej widoczne nie tylko w publikacjach glownego nurtu, ale nawet prawicowej blogosfery, bo jak nie Targalski to Darski wyznacza granice tego dyskursu, ktory, de facto nie jest dyskursem a manipulacja. Niestety, wiele osob daje sie na to nabrac, myslac, ze jesli ktos mowi prawde na jakis temat - to znaczy, ze jego intencje sa krysztalowe i ze na wszystkie inne tematy tez bedzie mowil wylacznie prawde. Pamietac nalezy jednak, ze najbardziej przebiegli - a przez to najbardziej efektywni - klamcy mowia niemalze wylacznie prawde, do ktorej dodaja niewielkie ziarenko klamstwa, ale wlasnie to ziarenko zupelnie wystarcza, aby oszukac. Autorowi 5+
  http://niepoprawni.pl/blog/2757/quo-vadisga-polugdzie-prowadzisz-ten-lud

  Tyle cytat. A nasz J-23 dalej się nabiera na dobre intencje jak nie Kani, to Brauna, także resortowego dziecka drugiego sortu, guru Michalkiewicza i jakichś innych narodowców, zapominając o tym, że to wszystko są: 1) żydzi, którzy w 99% ostatecznie są wierni sobie nawzajem i ich interesom, nie Polsce i Polakom; 2) kontrolowana opozycja; 3) następni w kolejce po władzę, którzy będą kontynuowali politykę poprzedników i poprzedników poprzedników.

  Nie wiem, ile trzeba tłumaczyć, że w Polsce opozycja może powstać i się ostać, tak samo jak zalążki władzy pro-polskiej, tylko i wyłącznie w głębokim podziemiu i że na 99% takowej nie ma, bo jesteśmy państwem okupowanym, tak jak zresztą większość państw świata, z USA na czele.
 • @Oscar 18:22:58
  W ocenie Grzegorza Brauna oni narazie skolonizują nas wyspowo tj. przejmą władzę w większych miastach ograniczając jednocześnie władzę centralną. Pan Braun mówił o tym od dość dawna, chociaż zauważyłam jak Szydło już mówiła o budowie centrów wielkich miast- projekt dotyczył Białegostoku. Na to miały być przeznaczone pieniądze unijne.
  W ostatniej rozmowie z Barełkowskim (cz.2) G.Braun przypomina o tym. To ciekawa wypowiedż

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031