Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1835 postów 1881 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

„Odsunąć PiS od w(ł)adzy” – Koledze Husky’emu ad vocem.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak dziecko, no normalnie jak małe dziecko ... Żeby odsunąć PiS od władzy, to naprzód trzeba się zdecydować, w jakim celu.

W przypadku PO cel jest oczywisty, wyartykułowany przez sygnatariuszkę wszystkich listów otwartych pseudo-inteligenckiej francy czyli Agnieszkę Holland: żeby było tak, jak było, żeby można było wrócić do koryt, do paśników, do karmideł i żerowisk, żeby znów można było „doić strzyc to [polskie] bydło, a jak padnie,zrobić mydło”, żeby bezkarnie przewalać VAT, żeby sędzia nie musiał się tłumaczyć z nawykowej kradzieży głupich 50 złotych, i żeby wreszcie mozna było spokojnie spać bez obaw, że Francuzi zażądają w końcu zwrotu łapówek za Caracale, zwłaszcza, kiedy łapówki juz dawno wydane. Zresztą PO to partia wyjątkowo jak na nasze pełne przewrotności czasy szczera, z wypisanym na miedzianym czole jaskrawoczerwoną szminką słowem ZDRADA (dla porównania PiS jest nielepszy, puszcza nas w pacht Żydom za darmo i Kraj nam ze szczętem parchaci, ale kryguje sie przy tym i zaklina, że to z miłości do Polski i dlatego na tym większe uznanie zasługuje szczerość PO). Dziwić się można co najwyżej wyborcom PO, którzy się potem dziwią.

Pisze Kolega Husky, że:

Musi to być partia, która to bierze sobie do serca prawdziwe problemy Polaków

Cały czas się pojawiają nowe partie, jednak Nowoczesna, Kukiz‘15 czy Razem nie potrafiły dotąd zaoferować nowej jakości. 

Naprawdę? „Do serca przytul psa (choćby rasy husky), weź na kolana kota”, czy brak ciepłej wody w kranie to zdaniem Kolegi problem prawdziwy, czy też nie, bo według mnie tak. Ale akurat tego polityka, który ten prawdziwy problem Polaków brał sobie do serca jak nikt przed nim i po nim to chetnie zobaczę, tyle że w więziennym pasiaku.

No i to oferowanie nowej jakości – to niby od tego są partie, od oferowania nowej jakości, od jakościowych innowacji? He? Hę? Po kolei:

Nowoczesna czyli wydmuszka WSI – padł rozkaz "w lewo zwrot, do pana Rysia marsz” i zanim jeszcze pan Rysio otworzył swoje, jak się wkrótce okazało złote usta, już miał 11% poparcia na dzień dobry.

Bolszewicka partia „Razem” Adriana Zandberga, najprawdopodobniej bliźniacza wobec izraelskiej partii „Razem” (Jaszad) Tamary Zandberg – taki zbieg okoliczności to jest uważam nowa jakość, zwłaszcza że Republika Przyjaciół POLIN w miejsce Polski to dopiero będzie nowa jakość („Republika Przyjaciół” – copyright prezydent belwederski Juda).
Kukiz’15 to nie partia, a pospolite ruszenie pod enigmatycznym hasłem antysystemowości, którego znaczenie znane jest co najwyżej samemu Pawłowi Kukizowi, a i to głowy bym nie dał. Pospolite ruszenie znakomicie sprawdziło się podczas wielkiej wojny z zakonem (1409-1411) pod Grunwaldem i pod Koronowem, ale np. już pół wieku później, podczas wojny trzynastoletniej, trzeba było się uciekać do najemników (czyli zawodowców).

„O gumofilcach z PSL to pisać nie zamierzam, bo szkoda czasu”.

Nie wiem, co ma kolega do gumofilców, albowiem jak czytamy w Pismie Świętym w księdze kaznodziei salomonowego „ jest czas chodzenia boso, jest czas na sandały, jest czas chodzenia w pantoflach, jest czas obucia się w gumofilce”.

Zastanówmy się jeszcze, dlaczego należałoby odsunąć PiS od władzy. Polecam choćby:

„STOP żydowskim roszczeniom majątkowym!” - manifestacja narodowców przed ambasadą USA. Winnicki: "Żydzi nie dostaną od nas ani złotówki!"

Karol Kaźmierczak: Wasalizm zawsze kosztuje drogo

Na tle kompletnych kretynów i chyba kłamców z PiS-u, bagatelizujących sprawę ustawy JUST Act 447 (tak jakby gang żydowkich wyłudzaczy z Holocaust Industry przepychal ustawę niemająca znaczenia), nawet nasz Witek Waszczykowski jawi się prawdziwym mężem stanu:

Waszczykowski dla wPolsce.pl: Nie bagatelizowałbym ustawy 447. Może być elementem politycznej rozgrywki, nacisku na Polskę.

Zwrócę uwagę na jeden tylko aspekt. Otóż wg dr Stanisława Krajskiego, jedną z niedocenianych „zasług” braci Kaczyńskich (poza wstrzymaniem ekshumacji w Jedwabnem i podpisaniem TL) było sprowadzenie do Polski kabalistyczno-satanistycznej sekty żydowskiej Chabad-Lubawicz, tej samej, która opanowała całkowicie krainę „U” (Ihor Kołomojski), podbija Rosję oraz m.in. Czechy. Dotychczas środowiska żydowskie w Polsce mieściły się w szeroko pojętym nurcie ortodoksyjnym, w tym na szczęscie również rabin Schudrich. Zaś „nowa świecka tradycja” zapalania świec chanukowych w Sejmie, dziwaczna dla normalnych Żydów jak i chrześcijan, została zaaprobowana przez chabadczyków właśnie (nie wiem, czy to oni czy s.p. LK był inicjatorem). Z innych ciekawostek, żydowska szkoła, do której posyłał swoje dzieci pan premier Morawiecki (ciekawe, czym się kierował?), też była szkołą Chabadu. Chabadczykami są i nasz nowy przyjaciel Jonny „Dyzma” Daniels, podobniej jak i pouczający naszego premiera rebe od koszernego seksu, Shmuley Boteach. Jak byśmy mieli mało kłopotów, wszystko to stawia nas w opozycji do ortodoksyjnego światowego żydostwa.

Tymczasem długi marsz do prawdziwie suwerennej, niezwasalizowanej Polski rozpoczęły środowiska narodowe i kto może, niech się dołączy, a kto może, niech wspiera.

 

Link do tekstu Husky’ego, ktorego pozdrawiam symaptycznie

//antykomunista.neon24.pl/post/143456,odsunac-pis-od-wladzy

 

  

KOMENTARZE

 • Autor !!!!!
  5*
  Nie da się więcej
  Pozdrawiam
 • Autor
  Wspieram narodowców !!!
  Nawet więcej niż wspieram
  Jak ?
  Tajemnica !!
 • @Husky 16:34:25
  dziękuję - tekst jest w założeniu żartobliwy, mam nadzieję, że w niczym nie uraziłem :)
 • @MacGregor 16:36:55
  oczywiście ze nie
  bardzo fany teks
  Pozdrawiam
 • @Husky 16:36:14
  Już wiem! Ty jesteś taki Wallenrod Narodowców i swoją działalnością chcesz wszystkim obŻydzić PiS wypisując takie durne panegiryki.

  No no... Że też na to nie wpadłem szybciej? Przecież ty tylko udajesz fana tych idiotów, zdrajców i zaprzańców i dlatego tak chwalisz tego wypierdka z Żoliborza.
  Sprytne Husky, prze sprytne :)))
 • @Husky 16:49:48
  tak się naśmiewałem i psioczyłem na Waszczykowskiego, a teraz mogę powtórzyć słowa Rusinki na pogrzebie męża-pijaka i bijaka:

  "kakoj buł, takoj buł, a teper ne ma!"

  :)
 • Austryiackie gadanie, PIS sprawuje władzę w zastępstwie
  ale to się wkrótce zmieni jak tylko wakat na stanowisko namiestnika zostanie obsadzony.

  // W liście Departament Stanu wzywany jest także do wyznaczenia specjalnego wysłannika do monitorowania i zwalczania antysemityzmu. STANOWISKO to - choć WYMAGANE PRZEZ PRAWO-POZOSTAJE NIEOBSADZONE JUŻ PONAD ROK //
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/list-kongresmenow-usa-ws-antysemityzmu-i-negowania-holokaustu-w-polsce/vyzzxfr

  //tekst jest w założeniu żartobliwy//

  Dobrej zabawy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:22
  Przecież Husky chyba ślepo PiS-u nie wychwala?

  Ja tymczasem mam taki dylemat: w ostatnich wyborach zaufałem JK i głosowałem na Kornhauserowicza Dudę oraz na PiS ... No i czy teraz muszę się z tego spowiadać, czy też wystarczy samokrytyka na blogu ;)

  Mam nadzieję, że z Bożą pomocą damy jeszcze radę ... ale czy dobry Pan Bóg będzie na tyle łaskawy, by dać Polsce jeszcze jedną szansę - oto jest pytanie

  pozdr
 • @MacGregor 17:13:35
  Jedno mnie zastanawia
  Wrzuciłem tekst z propozycja jak odsunąć PIS od władzy.
  Posypały się jedynki ciurkiem , jak ciepła woda w kranie.
  Widać że te jedynki to od zwolenników Kaczynskiego i PIS-u.
  Bo jak inaczej to wytłumaczyć.
  Nie chcą zmiany
  To widać, słychać i czuć

  8-)))))))))))))))))))))))))
 • @Husky 17:20:42
  Chyba niekoniecznie - przyczyną być może było nieprzedstawienie alternatywy tudzież brak wyjaśnienia, dlaczego należałoby to zrobić?
  W sumie nie wiem

  pozdr
 • @MacGregor 17:13:35
  Musisz się Pan wyspowiadać.
  A rozgrzeszenie dam tylko po uiszczeniu jałmużny w postaci min. półkwarty szkockiej dobrej jakości.
  W gardło moje za tych biedaków.

  Inaczej masz Pan przechlapane od rana do wieczora i w nocy też. A jak za mało to Senyszyn w nocy.
 • @MacGregor 17:27:43
  Na wstępie napisałem

  //Czy jest jakaś partia, zdolna pokonać PiS? Czy jest miejsce na nową partię, zdolną pokonać PiS? Tak, ale musi to być partia, która to bierze sobie do serca prawdziwe problemy Polaków//
 • @MacGregor 17:13:35
  //w ostatnich wyborach zaufałem JK i głosowałem na Kornhauserowicza Dudę oraz na PiS ..//
  czyli jak twierdzi Pan Jarek jesteś/byleś Pan .........?
  Jak i pozostali
  8-)))))
 • @Husky 17:40:59
  czyli jak twierdzi Pan Jarek jesteś/byleś Pan .........?
  - no niestety byłem ;(
 • @MacGregor 17:42:35
  No i jak mówi stare przysłowie ten, który nigdy nie zmienia swoich poglądów, przeważnie takich nie posiada.
  Autor: Alberto Moravia
  Ale jest jeszcze inne przysłowie
  8-))))
 • @Husky 17:47:39
  Powiedzenie, że krowa nie zmienia poglądów. No ja nie jestem pewien.
  Najpierw skubie trawę a potem nagle naje się szaleju:)
 • @lorenco 17:53:53
  Darmowa "trawka" ?
 • @Husky 17:57:53
  A podobna roślina.
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/4c/Cicuta_virosa_leaf_Ja_jp.JPG/1200px-Cicuta_virosa_leaf_Ja_jp.JPG

  To szalej pospolity, trująca a nie trawka:)
  Jednak tu i tu nie różni się specjalnie i powiedzenie:
  Najeść się szaleju:

  dostać bzika, dostać fioła, dostać fisia, dostać hopla, dostać hysia, dostać hyzia, dostać kota, dostać kręćka, dostać małpiego rozumu, dostać pomieszania zmysłów, dostać szmergla, dostać świra, najeść się blekotu, ogłupieć, oszaleć, otumanieć, pogłupieć, popaść w obłęd, postradać zmysły, powariować, sfiksować, skołowacieć, skretynieć, stracić rozum, upaść na głowę, zbałwanieć, zbaranieć, zbzikować, zdurnieć, ześwirować, zgłupieć, zidiocieć, zwariować,
 • @lorenco 18:06:39
  Po ile działka "chodzi"
  8-))))
 • @Husky 17:40:59
  //czyli jak twierdzi Pan Jarek jesteś/byleś Pan .........?//

  Był poczciwym, zmanipulowanym człowiekiem ale się wyleczył.
  Idiota to taki, który TERAZ popiera PiS.
 • @Husky 18:20:06
  Nie mam krowy a kiedyś marzyłem sobie kupić trochę pola i mieć krówkę, świnkę, kurki, nie miałem pieniędzy.
  Teraz nie kupię, bo prawo jest takie, że jako nie rolnik nie mogę kupić ziemi.
 • @MacGregor 17:13:35
  //Przecież Husky chyba ślepo PiS-u nie wychwala?//

  Wychwala... No ale jak się teraz okazało, robi krecią robotę dla Narodowców.

  //No i czy teraz muszę się z tego spowiadać, czy też wystarczy samokrytyka na blogu ;)//

  Moim zdaniem wystarczy. A trzeba było uważnie czytać SpiritoLibero to problemu by nie było :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:29:25
  Otóż TO!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:25:43
  Czyli mamy kraj idiotów
  O czym już dziś pisałem
  Tak pi razy drzwi 6 mln
  Ja doliczymy idiotów popierających PO i Nowoczesna
  Oooo
  10 baniek jak nic
  Reszta to mądrzy Polacy
  I wszystko jasne
  8-))))
 • @Husky 18:39:03
  Jeszcze nie jest u nas tak źle, że ktoś myśli, że nasza planeta i Matka nasza Ziemia jest płaska, tak jak to myślą idioci w USA.
  Nasza Matka nie jest płaska, wypraszam sobie, ma duży biust jak Himalaje:)))
 • @MacGregor 16:36:55
  Waszczykowski dla wPolsce.pl: Nie bagatelizowałbym ustawy 447. Może być elementem politycznej rozgrywki, nacisku na Polskę.
  https://wpolityce.pl/polityka/391912-waszczykowski-dla-wpolscepl-nie-bagatelizowalbym-ustawy-447-moze-byc-elementem-politycznej-rozgrywki-nacisku-na-polske-wideo Ps...Jak można bagatelizować to, co dzieje się w supermocarstwie i co jest w nas (głównie) wycelowane. Żydzi nienawidzą Polski, rządzą w Stanach i mają bardzo silne wpływy w Polsce - 477 jest b. groźny. Aleś pan Waszczykowski teraz mądry a co pan zrobił jak był ministrem "....że mienie bezspadkowe, które zgodnie z zasadami prawa rzymskiego powinno przypadać państwu, powinno służyć ofiarom Holokaustu, bądź całemu procesowi upamiętnienia Holokaustu. I nie wiadomo, jak to zrobić. Problemem jest nieprecyzyjność." Zauważcie dobór słów.. "Polska będzie wytykana jako kraj nie chcący restytucji"...oni już się pogodzili ze trzeba bulić. Moi przodkowie przewracają się w grobach! "Nie bagatelizowałbym tej kwestii." A jednak, zbagatelizowałeś. Jako szef MSZ, przecież sprawa nie jest nowa. Rząd PiSu nie bronił Polski gdy była szansa powstrzymać act447 i dalsze kroki. To nie jest zaniedbanie, ale zdrada stanu. Dlaczego pana podmieniono, jak również pana Macierewicza, mnie to przypomina trochę czasy jak to w 89r. dogadał się bolek z komuchami. Tych zmian i uległości w stos. do UE i innych krajów nie rozumiem. Pytany o odpowiedzialność MSZ śmie twierdzić, że była w kontakcie z Polonią..Ten kontakt polegał na tym, że tzw rząd wysłał swojego emisariusza który robił wszystko żeby powstrzymać akcję Polonii. WON! Co pan pieprzysz panie Waszczykowski jaka nieprecyzyjność a tak przy okazji to o jakiej precyzyjności pan w tym momencie myśli, jakie nie wiadomo co zrobić, to może pan nie wie co zrobić , obywatele państwa polskiego dobrze wiedzą co z tym trzeba zrobić. Jedyną czynnością jaką Polska ma do wykonania w tej sprawie, jest pokazanie Żydom i przy okazji Amerykanom takiego "WW", czyli "Wielkiego Wała" i to nie mniejszego, jak zademonstrował to ostatnio pan Ziemkiewicz. Jeżeli zaś Amerykanie chcieliby warunkować utrzymywanie korzystnych dla Polski relacji dwustronnych, realizacją przez państwo polskie żydowskich fanaberii, to oznaczałoby to tylko i wyłącznie to, że ten sojusz polsko-amerykański od samego początku jest gówno wart. Bardzo wymowna staje się w tej chwili postawa polskich władz i to ich karne milczenie w tej sprawie, nie licząc pojedynczych przypadków, groźnego kiwania małym palcem w bucie. Ale jest też optymistyczny akcent w tej całej sytuacji, bowiem przetrzymaliśmy zabory, przetrzymaliśmy wielkiego socjalistę Hitlera tudzież komunę i ZSRR, to da Bóg że i żydów z ich fanaberiami przetrzymamy. Przede wszystkim zaś, to Polska powinna w trybie pilnym zrewidować swoją politykę wobec państwa Izrael i postawę jaką prezentuje na arenie międzynarodowej w tej kwestii, w większym stopniu uzależnić od postawy jaką Izrael przyjmuje wobec Polski. PiS nic nie zrobił w sprawie ustawy 447. Zachodzi pytanie czy jest agenturą Izraela i realizuje powstanie Polin na terenie dzisiejszej RP? Należy rozliczyć sprzedawczyków podczas wyborów. Żegnam żydów! Powołanie polskich władz w miejsce żydouległych jest obecnie nakazem chwili! Nie sprawdzili się ani premier, ani prezydent, ani naczelnik, ani ministrowie. Wszyscy oni muszą ustąpić miejsca Polakom! Wszyscy inni na czele z Dudaszem próbują nam wmówić, że nic się nie stało Polacy. Mają nas za głupków jak zawsze.
  https://www.youtube.com/watch?v=l6C0Tb7OWn4

  O MSZ, które wciąż tkwi w PRLu, o wizycie Tuska, o przegłosowaniu ustawy 447 i co ona dla nas oznacza, a także o tym, skąd pochodzą najnowsi imigranci zarobkowi w Polsce.

  https://youtu.be/sFx7Lj0SSns
 • @MacGregor 17:42:35
  Dr Żółtaniecki o ustawie 447: "Nie uciekniemy od tematu roszczeń. W końcu nas dopadną jakimś znaczącym wyrokiem sądowym"..Bez względu na to, jaka to będzie kwota, to i tak są to gigantyczne sumy. Jest w tym wszystkim jedna rzecz pozytywna – żadnemu państwu w Europie i na świecie nie będzie zależało, żeby Polska wpadła w tarapaty. Roszczenia mogą dotyczyć również innych. Może to być łańcuszek, który rozpocznie się od Polski mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl dr Ryszard Żółtaniecki, socjolog i dyplomata, specjalista ds. stosunków międzynarodowych, Collegium Civitas. Co pan sądzi o tej uchwale?

  Ryszard Żółtaniecki: To efekt silnego działania lobby żydowskiego w Stanach Zjednoczonych. Lobby żydowskie zawsze dążyło do tego, żeby Stany Zjednoczone wykonały jakiś ruch, który przybliży ich do restytucji mienia pozostawionego w innych krajach. W ustawie 447 nie chodzi tylko o Polskę.

  Tak, ustawa dotyczy około 40 państw.

  Tak. Chyba największy kłopot będzie miała Szwajcaria z lokatami. Nam na razie nic nie grozi, bo ustawa mówi o monitoringu. Nie ma w ustawie słowa o presji. Akt prawny daje instytucjom Stanów Zjednoczonych do monitorowania jak przebiega ten proces, jak jest zaawansowany w różnych krajach. Roszczenia są problemem od którego nie uciekniemy. Unikanie go jedynie pogarsza sytuację. Stereotypowych opinii, które zaczynają funkcjonować po obu stronach, polskiej i izraelskiej jest coraz więcej.

  Co Polska powinna zrobić?

  Musimy zacząć rozmawiać i znaleźć jakiś system rekompensaty. Nie może to być pełna rekompensata. Nie powinna to być wyłącznie rekompensata finansowa. Jednak jakiś system rekompensat musi zostać stworzony. Ważne jest żebyśmy stali na stanowisku, że ci obywatele pochodzenia żydowskiego byli obywatelami polskimi. Mamy dokładnie zdefiniowane, czym jest dziedziczenie i kto ma do niego prawo.

  Ale ten akt postrzega dziedziczenie w sposób niezgodny z prawem.

  Niestety tak. Chodzi o system odzyskiwania majątku, który nie ma spadkobierców. I to jest jeden z kierunków, na który powinniśmy wskazywać w dyskusji. Drugi kierunek powinien polegać na zaangażowaniu Amerykanów i środowisk żydowskie w to, żeby Niemcy oddali nam pieniądze, które są nam winni za zniszczenia w Polsce. Mógłby to być jakiś łączony deal. Pomysł o rekompensatach wojennych i odszkodowaniach dla osób pochodzenia żydowskiego, które pozostawiły mienie na terytorium Polski powinien zostać połączony w jeden pakiet.

  Ciekawy pomysł, ale czy Żydzi potrzebują polskiego pośrednika w uzyskiwaniu pieniędzy od Niemców?

  Jeżeli w realnej perspektywie zarysuje się możliwość otrzymania pieniędzy, sami ich nie dostaną, bo przecież już wszystko, co im się należało dostali. Byłyby to nasze pieniądze, z których oni mogliby skorzystać.

  Dobrze, a co wówczas jeżeli Niemcy nie wypłacą nam reparacji wojennych?

  Trzeba będzie znaleźć jakąś formułę pośrednią, która sprawi, że będzie to rekompensata częściowa, połączona z inwestycjami oraz ze wspólnymi działaniami w Polsce czy na terenie innych państw. Nie mamy tak dużych pieniędzy i w najbliższym czasie nie będziemy ich mieć.

  Na razie nie wiemy, jaka jest dokładna kwota żydowskich roszczeń od Polski. Obecnie padają różne sumy 60, 65 a nawet 200 miliardów dolarów.

  Bez względu na to, jaka to będzie kwota, to i tak są to gigantyczne sumy. Jest w tym wszystkim jedna rzecz pozytywna – żadnemu państwu w Europie i na świecie nie będzie zależało, żeby Polska wpadła w tarapaty. Roszczenia mogą dotyczyć również innych. Może to być łańcuszek, który rozpocznie się od Polski. Trzeba sobie zdawać sprawę i tę kwestie stawiać bardzo mocno. Należy o tym rozmawiać, ale dialog należy zacząć już teraz i prowadzić go z Amerykanami i środowiskami żydowskimi. Nie uciekniemy od tematu roszczeń. W końcu nas dopadną jakimś znaczącym wyrokiem sądowym. Wtedy dopiero będziemy w kłopotach.

  https://wpolityce.pl/polityka/391780-nasz-wywiad-dr-zoltaniecki-o-ustawie-447-nie-uciekniemy-od-tematu-roszczen-w-koncu-nas-dopadna-jakims-znaczacym-wyrokiem-sadowym
  Ps..Reparacje od Niemiec to są brednie. Uwolec czyli żyd Czaputowicz oficjalnie powiedział w Niemczech, że temat reparacji nie istnieje. Żydzi Bartman vel Bartoszewski z Tuskiem na to się zgodzili w deklaracji Terezińskiej, kumple Żołtanieckiego. Prof. Mira Modelska-Creech: Ustawa S.447 wywodzi się z postanowień terezińskich, które są bezprawne. To żydzi nadali im tok, jakoby były prawem międzynarodowym, a to są bajania midraszowe. Ta ustawa ma pseudoprawny charakter, ponieważ prawo nie działa wstecz. Jesteś pan zbytnim OPTYMISTĄ ! co do zachowania innych państw. myślę, że one chętnie będą się przyglądały jak Polacy płacą żydom. To jest następna odsłona konfliktu żydowsko -polskiego. Prawo nie przyznaje rekompensaty gdy brak spadkobierców. Autor lobbuje na rzecz żydów i jak widać będzie siał żydowski kąkol w polskim zbożu. Następny śmieć na usługach żydów. Kto tego żydowskiego lobbystę zatrudnia? Ten człowiek niniejszym stwierdza, że 447 ma moc prawną! Może zapytajmy Klicha co on na to, bo ten debilny socjolog już się wypowiedział, czas na psychiatrę od armii. Opadania masek ciąg dalszy. Staje się jasne kto komu służy. Jakie rekompensaty? To prowokator czy agent Mossadu? Co ten facet bredzi przepisy spadkowe bardzo klarownie wypowiadają się kto może starać się o spadek. A to coś co sobie kongres przegłosował jest niezgodne nawet z prawem spadkowym w samych stanach. Liczenie na to, że innym państwom nie będzie zależało, żeby Polska wpadła w tarapaty ... pan jesteś prowokator, czy skończony idiota ? Żadnych rekompensat. Izrael to malusie państewko, wielkości województwa mazowieckiego. Mogą nam naskoczyć i potańczyć dla nas, une zresztą lubią tańczyć i śpiewać. Niech rekompensat szukają w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Szwecji, i w Wlk. Brytanii. Angole byli przecież w znacznej części zwolennikami ostatecznego rozwiązania - zwłaszcza arystokraci. A USA wiedziały o zagładzie. Niech żydom Kongres Strusi z USA beceluje. Polski rząd powinien określić jasno, że każdy kto podejmie próbę wyłudzania tzw. mienia "bezspadkowego" , będzie traktowany jako przestępca i na tym temat zamknąć. Należy dziękować Bogu że dzięki 447 pokazuje się z jakimi ignorantami podającymi się za posłów, naukowców, ministrów mamy do czynienia, że to są ludzie którzy nie maja pojęcia o polityce i prawie. Żółtaniecki jeden z wykładowców w Collegium Civitas = Muzeum POLIN, zobaczcie "kadry" resztę towarzystwa "nałkawego" https://pl.wikipedia.org/wiki/Collegium_Civitas
 • @lorenco 18:47:27
  //Jeszcze nie jest u nas tak źle, że ktoś myśli, że nasza planeta i Matka nasza Ziemia jest płaska, tak jak to myślą idioci w USA.
  Nasza Matka nie jest płaska, wypraszam sobie,//

  Aleś odpalił tera !!!
  Pal licho tych czubków w USA
  Ale zapomniałeś że i tu mamy takich więcej niż sporo co tak twierdzą.
  Masz przechlapane 8-))))))
 • @Husky 18:58:16
  Kto tu twierdzi, że nasza Matka Ziemia jest płaska i nie ma biustu jak Himalaje?
  Przyznać się!:)
  ( ale dziś głupawki dostałem:)))
 • @lorenco 19:21:49
  http://antykomunista.neon24.pl/post/143141,bo-ziemia-jest-plaska

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143141,bo-ziemia-jest-plaska#comment_1452201

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143141,bo-ziemia-jest-plaska#comment_1452078

  http://antykomunista.neon24.pl/post/143141,bo-ziemia-jest-plaska#comment_1452005

  a w inny wpisach
  szkoda gadać
 • @Husky 19:27:52
  Ja pier..lę, przepraszam za wyrażenie!
  Rzeczywiście, brak słów!
 • @lorenco 19:50:09
  Takich zwolenników jest tu wiele więcej, a komentarze jeszcze bardziej komiczne
  Nie chcę pisać kto
  Szkoda słów
 • @lorenco 19:50:09
  Protesty totalnej opozycji mogą mieć różne oblicza

  https://pbs.twimg.com/media/DbiCUG8XkAAgZiI.jpg
 • @MacGregor 17:13:35
  "Ja tymczasem mam taki dylemat: w ostatnich wyborach zaufałem JK i głosowałem na Kornhauserowicza Dudę oraz na PiS ... No i czy teraz muszę się z tego spowiadać, czy też wystarczy samokrytyka na blogu ;)"

  No nie wiem czy wystarczy.W takiej Japoni np. wystarczyło by zwykłe sepuku.W Polsce należy pamiętać o tym aby być mądrym przed szkodą a nie po jak mówi przysłowie.
 • @matterhorn 11:18:12
  //No nie wiem czy wystarczy.W takiej Japoni np. wystarczyło by zwykłe sepuku.//
  niezły sposób na rozwiązanie problemow z emerytami i nie tylko
  genialne
 • @matterhorn 11:18:12
  Słusznie prawi Kolega, ale mimo wszystko wolę odpokutować jako Babinicz to, com nabroił jako Kmicic ":)

  pozdr
 • @Husky 08:08:41
  Na którą partię oddasz głos w następnych wyborach:
  PiS – 40%;
  PO – 8%;

  Nowoczesna – 2%;
  Kukiz15 – 24%;

  SLD – 7%;
  PSL – 1%;

  Razem – 2%;
  Wolność – 15%;

  Razem głosów: 3543.

  https://zmianynaziemi.pl/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930