Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1789 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Teresa May ruskim agentem?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie powinno się śmiać z ludzi umysłowo charakterystycznych, takich jak wybitny ruski agent i pogromca geopolitycznych błędów i wypaczeń, dr Jerzy Targalski, wszelako problem pojawia się, gdy osoba taka zażywa opinii eksperta.

Gdyby żył Jan Brzechwa, to z pewnością napisałby wierszyk typu:

„Do eksperta ekspert rzecze, doradź dobry mój człowiecze, szto mnie dziełać, co się święci, wszędzie ruscy są agenci, w kącie sobie siadłem w kucki, ale nawet tam kałmucki patrzy na mnie ryj Putina. Czy piwnica, czy latryna, wszędzie bękart ten Stalina. Mam w lodówce zimne piwo, lecz się bojam, jako żywo, bo wyskoczy z niej jad trupi, zły czekista, zimny Putin.”

(Teraz już wiem, skąd pan red. Michalkiewicz wynalazł ZIMNEGO ruskiego czekistę Putina – zimny, bo wiecznie przyczajony w lodówce u dr Targalskiego. A propos, jeśli wszyscy na portrecie podobni są do Putina, to malował Jan van Eyck czyli ruski agent z Niderlandów pierwszej połowy XV wieku).

Rocznicowy felieton dr Targalskiego to kwintesencja naszej „geopolityki”:

Na pomoc Putinowi.

Gdy rosyjskie służby dokonały zamachu na polski samolot nad Smoleńskiem[SIC!], natychmiast na rozkaz z Berlina i Moskwy uruchomiono agenturę medialną i internetowych trolli, a za nimi podążyły tysiące lewicowych gownojedow, czyli odbiorców dezinformacji sformatowanej na ich potrzeby umysłowe, emocjonalne i psychiatryczne przez specjalistów z Łubianki od zarządzania refleksyjnego.

Podobna sytuacja powtórzyła się po chemicznym ataku terrorystycznym Putina na Wielką Brytanię. Tym razem jednak reset się skończył i głównymi pomocnikami Putina i odbiorcami rosyjskiego intoksu są narodowi, neomoczarowscy i korwinistyczni patrioci. Oprócz zwyczajnych prawicowych gownojedow, którzy w komentarzach i na blogach tylko powtarzają brednie po Sputniku i rosyjskich trollach, poczesne miejsce zajmują Talleyrandowie z Berdyczowa. Wydaje im się, że prowadzą wielką grę geopolityczną, dostarczając wiele rozrywki funkcjonariuszom FSB. Janusz Korwin-Mikke stwierdził: „Nie wierzę w to, że p. Sergiusza Skripala chcieli zamordować Rosjanie. Natomiast CIA miała motyw (skierować ogień propagandy na Moskwę!)” i w Sputniku zapewnił swoich przyjaciół:„Jak mówił kolega Michalkiewicz – Rosjanie to dobrzy szachiści i na pewno takiej głupoty by nie zrobili. Absolutnie nie wierzę w to”.A za JKM podążyły ruskie trolle z okrzykami: „Gdzie są dowody?”, „Kto zyskał?”, „Gościu nie miał żadnego znaczenia dla Rosji, natomiast jego śmierć ma duże znaczenie dla Ameryki i jej interesów gazowych”, jak Łubianka przykazała. Rafał Ziemkiewicz odkrył naszą murzyńskość we wspólnej akcji Polski i innych członków NATO. Widocznie powinniśmy trzymać się z dale od… NATO. Kropkę nad i postawił Krzysztof Bosak:„Sprawa otrucia Skripala to sprawa między Wlk. Brytanią a Rosją”.

(za niezależna.pl)

Urzekło mnie to, że mogę być „neomoczarowskim patriotą” i „zwyczajnym prawicowym gawnojedem” – i pomyśleć, że w 1976 było się tylko „warchołem” ...

A tymczasem główny sojusznik Ameryki czyli ... nie, nie chodzi o podchujaszczego i skarbonkę dla Przemysłu Holokaustu czyli Warszawiw (Warszawiw jak Tel Awiw), ale o Londyn ... Londyn tedy podąża za JKM jak jakiś ruski troll:

Theresa May miała wczoraj w rozmowie z Donaldem Trumpem powiedzieć, że oczekuje od niego więcej dowodów, że istotnie doszło w Syrii do ataku chemicznego, zanim weźmie udział w uderzeniu militarnym na ten kraj – informuje The Times.

Brytyjska premier ma być przeciwna przeprowadzeniu natychmiastowej operacji przeciwko Syrii i uważa, że taką operację powinno poprzedzić zgromadzenie bezspornych dowodów, że istotnie władze syryjskie użyły broni chemicznej.

Warto zaznaczyć, że do miasta Duma we Wschodniej Gucie, gdzie według „Białych Hełmów”, międzynarodowej organizacji ściśle współpracującej z sunnickimi rebeliantami, wybierają się inspektorzy Organizacja ds. Zakazu Broni Chemicznej (OCPW), o co zwróciły się Rosja i Syria.

(za  Magna Polonia – źródło podejrzane, zapewne ruskie, bo Magna czyli Wielka to ma być UPA-dlina alias kraina „U”, a nie jakaś Polska, Polska to jest od poświęcania się za innych).

Ciekawe, czy nasz ekspert czytając takie informacje doświadcza poznawczego dysonansu? Czy zauważa takie drobiazgi jak fakt, że kiedy Skirpal osłabł w angielskim Salisbury (25 minut samochodem od Stonehenge) po „nowiczoku” zupełnie jak ja z kuzynem po przywiezionym z Polski bimbrze podhalańskim, akurat w tym czasie odbywały się w okolicy ćwiczenia wojsk chemicznych i to bynajmniej nie rosyjskich? Inna rzecz, że gdyby takiego eksperta wysłać do Salisbury na wizję lokalną, to otworzyłby w miejscowym sklepie lodówke i wyskoczyłby z niej ...

 

  

KOMENTARZE

 • Teresa May nie jest pierwszą z brzegu idiotką
  co błędnie można byłoby skonstatować na podstawie wydarzeń ostatnich tygodni.
  Teresa May była ministrem spraw wewnętrznych akurat w czasie kiedy trzeba było "posprzątać" po sprawie Litwinienki.
  Nie mam zamiaru wdawać się w szczegóły (po prostu nie chce mi się) zaakcentuje tylko pewne wedle mnie ważne punkty.
  Hmmm...nie wiem od czego zacząć a od czegoś trzeba.Może tak:

  wypowiedź Waltera Litwinienko,ojca Aleksandra na temat kulisów związanych z chorobą i śmiercią syna.wypowiedź pochodzi z 3 kwietnia br ( ostatnie dni w ros.mediach obfitują w wypowiedzi Waltera Litwinienki)
  https://www.youtube.com/watch?v=JryHtKxff04
  wersja z angielską translacją (uwaga! rzetelności translacji nie mam czasu sprawdzić więc uczulam)
  https://www.youtube.com/watch?v=bSTydJE8ORY&t=143s

  Refleksje które przyszły mi na myśl w związku z tym o czym mówi Walter Litwinienko.

  // Ciężko chory jest jego syn Tomasz Lepper (32 l.). Nieoficjalnie wiadomo, że ma on poważne problemy z wątrobą. Prawdopodobnie czekał go przeszczep chorego narządu. //

  informacja dotycząca przyczyn śmierci Aleksandra syna Sergieja Skripala
  za wiki // Сын Александр, 1974 года рождения. Умер 18 июля 2017 года во время поездки в Россию в возрасте 43 лет от острой печёночной недостаточности в Санкт-Петербурге после прибытия туда 13 июля поездом Сапсан из Москвы //

  PS
  Nie każdy wie że wtedy, w dalekim 2006 r ,wraz z A.Litwinienko otruty został też Jegor Gajdar. https://pl.wikipedia.org/wiki/Jegor_Gajdar
  Rosyjski Balcerowicz,powszechnie znienawidzony i nielubiany również przez Putina.
  W czasie prezentacji swej książki w wielkiej Brytanii,dostał krwotoku z ust po czym stracił przytomność.Ale kiedy się ten stary lis ocknął w szpitalu natychmiast skonstatował co się dzieje.Uciekł ze szpitala,dopadł rosyjskiej ambasady skąd specjalnym medycznym transportem dostarczono tego śmiecia do moskiewskiego wojskowego szpitala.
  https://ria.ru/trend/gaidar_poisoning_291106/
 • @Nibiru 22:14:19
  Brytyjski rząd zdecydował. Będzie odpowiedź na atak chemiczny w Syrii. May grozi.
  Ps..USA, Francja i Anglia. To są kraje, których rządy odpowiadają bezpośrednio za arabską wiosnę i wszystkie te wojny, które w jej następstwie wybuchły. Nie wierzę w użycie broni chemicznej przez Assada. To jest false flag zainicjowana dlatego, że wojska Assada są już bliskie wygranej. USA , Anglia i Francja nie chcą dopuścić do zakończenia wojny w Syrii i pragną całkowitego upadku tego kraju. Najbliższy czas pokarze, czy May różni się od Clinton. Koalicja państw bandyckich zaatakowała Syrię i postanowiła odpowiedzieć na ten atak kolejnym atakiem. To się kupy nie trzyma. Niebywały cynizm i przygnębiający teatr terroru. Dranie już całą północ Afryki zniszczyli i oddali te kraje w ręce islamistów i przemytników. Mafia zarabia na przemycaniu islamistów do Europy. Temu miał służyć projekt "Arabska Wiosna". Ostatnim krajem z listy krajów do zniszczenia i przekazania go islamistom jest Syria. Ale tam pojawili się Rosjanie. No i mafia ma problem. Na szmuglowaniu do Europy milionów islamistów te kanalie zarobiły już grube miliardy. Ten proceder przynosi większe zyski niż narkotyki i prostytucja razem wzięte. A Polska przyklaskuje tym dewiantom. A dokładniej, rząd polski... Panie Boże, aleś nam dał sojuszników. Szachrajska międzynarodówka nie wyjawia powodów dlaczego zagięła parol na Syrię i postanowiła ją zniszczyć, bo tam odkryto czwarte na świeci złoża GAZU w zachodniej części Syrii i wszyscy chcą położyć łapę na tych złożach. W 2009 odkryte potężne złoża, w 2011 zaczyna się atak na "dyktatora Assada"

  http://nettg.pl/news/102325/nowe-mocarstwo-gazu-i-ropy

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031