Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Kto z chłopem pije, ten z nim pod płotem leży.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A kto z rabinem Szmulejem, ten słucha POKORNIE.

Proroctwa wspierać musiały 15-letniego Alfreda Jarry, kiedy swoją groteskę „Ubu Król czyli Polacy” poprzedził wstępem „Rzecz dzieje się w Polsce, czyli nigdzie”. I nie chodzi wcale o to, że w 1896 roku Polski nie było na mapie – wszak byli wtedy Polacy i Polska wciąż żyła w ich sercach.

Dziś mamy wprawdzie jakąś wątłą rekonstrukcję historyczną państwa, sanacyjną atrapę, ale co z tego, kiedy nawet jej premier robi za zwykłego szabesgoja (za co kiedyś mój ojciec małym brzdącem będąc dostał od swojej mamy ścierką przez głowę: a skąd masz synusiu to ciasteczko? Od somsiadki, bo prosiła mnie, cobych jej garnki z kuchni przeniósł i w szafce pochował ... A masz ścierką przez łeb, nie będzie mój syn u nikogo za szabesgoja robił!) No ale to były straszne, przedwojenne czasy, dziś w polskim rządzie nowej zmiany szabesgoj szabesjgoja szabesgojem pogania, na chwałę Wielkiego Izraela i jego Republiki Przyjaciół (copyright prezydent Juda) w Weichselland czyli w Kraju Wisły.

Jak pochwalił się na koszernym jak mniemam twitterze oraz takimż pejsbuku rabin Szmulej Boteach (za portalem Kresy.PL, ale patrz też Dzienniknarodowy.PL):

„Zjadłem dziś wieczorem (koszerną) kolację z polskim premierem Mateuszem Morawieckim. Z uznaniem wysłuchał moich obiekcji wobec polskiego prawa o Holokauście i przedstawił własne spojrzenie na polskie cierpienia pod nazistami. Jest myślącym człowiekiem, który zna historię i którego dzieci uczęszczały do szkół pod żydowskim patronatem. Premier podzielił się ze mną historią członków jego rodziny zamordowanych przez nazistów i jego silnym pragnieniem solidnych więzi z Izraelem i narodem żydowskim. Moja szczera nadzieja jest taka, że Polska zniesie prawo o Holokauście [ustawa o IPN] i premier pokornie[HUMBLY]wysłuchał moich mocnych argumentów przeciwko [ustawie o IPN].”

Przypomniał mi się Uriasz Heep z powieści „Dawid Copperfield” Karola Dickensa (nazwa angielskiego zespołu heavy-metalowego pochodzi od tej postaci), który zwykł powtarzać „I’m a very [h]umble person”

[I am well aware that I am the umblest person going," said Uriah Heep modestly, "let the other be where he may. My mother is likewise a very umble person. We live in an umble abode, Master Copperfield, but have much to be thankful for. My father's former calling was umble; he was a sexton].

Nasz pan premier Morawiecki, przynajmniej w onieśmielającej obecności rabina też robi się „skromną osobą/(h)umble person”, bo najwyraźniej sam nie zamierzał się chwalić kolejną, koszerną kolacją, tak jak wczesniej nie chwalił się, że posyłał dzieci do dobrej ŻYDOWSKIEJ szkoły.

Wszystko to gra i koliduje, bo skoro żydowski Dyzma czyli Jonny Daniels zrekonstruował nam rząd, to słusznym jest, by potem premier pokornie słuchał rabina.

A jako że są to dopiero początki osadnictwa szlachty jerozolimskiej w Polin, więc który z gojim szybciej nawyknie do pokory, tym będzie miał lepiej w przyszłej „rzeczpospolitej przyjaciół”.

Tymczasem za pasem marsz żywych trupów w Auschwitz, który poprowadzą prezydenci Juda i Rivlin, oraz szef sztabu IDF (Sił Obronnych Izraela), komisarz policji, szef Mossadu i szef agencji bezpieczeństwa Szin Bet (por. tu). Dziennik „Haaretz” nie podaje, czy pochód będzie zamykał minister Gliński niosący makiety planowanych muzeów, ale byłoby to zgodne z dotychczasową linią tego szkodliwego ministerstwa.

Tak więc dobrą zdaje się mieć intuicję Pan Nikt (pseudonim zapożyczony od Odyseusza uwięzionego z towarzyszami na wyspie cyklopa Polifema), kiedy twierdzi, że po rządach "dobrej zmiany" w miejsce Polski zostanie nam „rzeczpospolita przyjaciół” (copyright prezydent Juda) oraz nowe czołówki rządowych programów telewizyjmych rozpoczynane od słów ‘Chwała Wiekiemu Izraelowi”.


 

PS

W kontekscie informacji takich jak poniższa:

Moim zdaniem to zaplecze logistyczne Platformy Obywatelskiej tylnymi drzwiami chce wprowadzić do naszego kraju zagrożenie, z którym już dzisiaj boryka się Europa Zachodnia. To także forma lobbingu Brukseli poprzez tego typu organizacje. Najwyższy czas, żeby podnosili płace, aby Polacy wracali z Zachodu. Od wielu lat coraz wyraźniejsze jest kierowanie się przez tych panów tylko własnym interesem a nie interesem państwa. Mam nadzieję że młodzi Polacy nie będą już tak naiwni jak ich rodzice w latach 90-tych.

Organizacja pracodawców chce otworzyć granice dla arabskich imigrantów

https://kresy.pl/wydarzenia/polska/organizacja-pracodawcow-chce-otworzyc-granice-dla-arabskich-imigrantow/

Zapalowski.eu

Kolega zwrócił mi uwagę, iż starcie w kolejnych wyborach, na które Soros et cons. rzucają spora kasę, to będzie walka na śmierć i zycie. Liczę więc już tylko na cud i niezasłużoną pomoc Opatrzności Bożej, co nie zwalnia mnie z obowiązku pracy dla Polski w dostępnym mi, choćby niewielkim zakresie. Mówił ktoś, niewykluczone, ze był to kol. Marian Kowalski zanim nie został opętany przez samozwańczego pastora, że gdyby KAŻDY Polak poświęcał dla Ojczyzny 3 godziny w miesiącu, to wystarczyłoby, by ją odzyskać.

 

PS 2

Dno i pięć metrów mułu, tyle lat żyję, a czegoś takiego jeszcze nie widziałem

Chojecki cieszy się z choroby Michalkiewicza:„Bóg daje naszym wrogom kopa w d…ę” [WIDEO] 

KOMENTARZE

 • Obudźcie się wszyscy!
  Trzeci raz wpinam swój wpis... bo tak trzeba!
  "Oto na Onecie czytam (w USA o tym cisza) iż po liście 59 Senatorów upominających się o "zwrot pożydowskiego mienia" organizowana jest podobna akcja w amerykańskiej Izbie Reprezentantów. Te wszystkie działania są niezgodne i sprzeczne z prawem USA i podpisanym z Polską
  w 1960 roku traktatem ale jednak są i będą się nasilać. Jeżeli rząd Polski
  i sami Polacy nie zareagują na te działania w stanowczy i jednoznaczny sposób stracicie Polskę. To nie są żarty. Tylko i wyłącznie od Polaków zależy czy sprawy nie posuną się dalej. To wszystko należy zablokować
  a stosunki dyplomatyczne z Izraelem jak najszybciej zerwać. Doszliśmy do takiej sytuacji że nasza obywatelska bierność uruchomiła żydowską hucpę w skali zabójczej dla Polski i całego polskiego narodu. Polonia amerykańska nic tu nie wskóra ani nie pomoże gdyż jest za słaba.
  To nie są już przelewki.
  Nawet to dziwne zdarzenie z kolumną ludzi idącą przez Meksyk w stronę granicy z USA oraz wysłanie amerykańskiego wojska przez Trumpa jest niczym innym jak wybieleniem zdarzeń na "granicy" Izrael-Palestyna. Mówię o tym aby pokazać jak bardzo USA jest zażydzone. Rosja także popełniła błąd nie atakując przed kilkoma laty Ukrainy o czym pisałem i ponosi tego konsekwencje na wielką skalę i w starciu polityczno-wizerunkowym poniesie olbrzymie straty nie mówiąc już o jej bezpieczeństwie.
  Jeszcze raz powtórzę , zacznijcie na poważnie bronić Polski bo niedługo jej już nie będzie. To znaczy zostanie tylko jej nazwa."
 • Pominę milczeniem tego chu....iego, dno rowu mariańskiego / kowalskiego ? / !
  A jakby jakiś szaman spod ułan bator napił się kumysu z morawieckim i wyartykułował mu, że pustynia błędowska to coś podobnego do pustyni gobi i mongołom się ten kawałek należy i już, a ten wspaniałomyślnie MU odpowiedział, że mongolski sejm na wiejskiej zajmie się tą sprawą zamiast wypier...lić cymbała na zbity ryj, to wtedy może uwierzyłbym w namiastkę obrony Polskiego Interesu Narodowego, a tak zostaje tylko potakiwanie i merdanie ogonem w rytm jehowa_disco !
  https://www.youtube.com/watch?v=7Sm_wXC8ZfY
 • @provincjał 16:23:37
  Filmik dobry,ruszaja sie jak zombies.wprowadzenie Don jest niescisle.Zydzi nie wymawiaja imienia Jehowa z uwagi na ich zwichrowane pojecie na temat jego swietosci.
 • Morawiecki to chłoptyś i cienias
  Cały obóz PiS-u powinien się uczyć od kozaków zaporoskich. Warto tu przytoczyć korespondencję z sułtanem:
  „Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan — nakazuję wam, Kozakom zaporoskim, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej waszymi napaściami przejmować. Sułtan turecki Mehmed IV.”

  Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz ty, sukin ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z tobą ziemią i wodą, kurwa twoja mać. Kucharzu ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego, co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chuju zagięty. Świński ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kurwa twoja mać. O tak ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie nas w dupę pocałować! Podpisali: Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami.”
 • Charakterystyka żydostwa
  Żydostwo to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez żadnej etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione jakichkolwiek skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki, nigdy nie istniał tylko został wymyślony przez śmierdzących i ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to jako, talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to naród wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To naród mącicieli, intrygantów, lichwiarzy i zdrajców…a jak trzeba to i morderców !
 • Drobna uwaga:
  Cytat : " (...) tak jak wcześniej nie chwalił się, że posyłał dzieci do dobrej ŻYDOWSKIEJ szkoły". Nie do dobrej, tylko do prywatnej żydowskiej szkoły.
  Pozdrawiam.
 • @Kwal 09:04:04
  Sejm Koronny 1616 roku o żydach… UWAGA! MOCNO NIEPOPRAWNE!


  http://echointernetu.pl/wp-content/uploads/2018/03/sejjmik-zydzi.jpg

  W ciągu trwającej od kilku tygodni ciężkiej dyskusji na temat relacji polsko-żydowskich wielokrotnie sięgano po różne historyczne fakty, często znacznie starsze niż szczególnie dramatyczny okres jakim były lata II wojny światowej. Odwoływano się nawet do czasów I Rzeczpospolitej przypominając tradycje tolerancji i swobody religijnej jakimi obdarzano m.in. mniejszość żydowską, która mogła żyć, prowadzić swoje interesy i rozwijać kulturę na obszarze Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Jednym z unikalnych i najbardziej wiarygodnych źródeł pozwalających zrozumieć jakie problemy trapiły I Rzeczpospolitą i jak próbowano je rozwiązywać, są wydawane drukiem po każdym sejmie „Constytucje Seymowe”, będące zbiorem uchwał jakie przyjęto i które ogłaszano do wiadomości publicznej. Warto zagłębić się w ich lekturę, przede wszystkim aby zrozumieć dawną, mocarstwową, nieskażoną zaborami, okupacją, czy komunizmem mentalność dawnych Polaków, oraz odkryć, że wizerunek pijanego szlachcica krzyczącego veto jest wymysłem propagandy lat PRL-u, a staropolscy mężowie stanu reprezentowali sobą powagę i mądrość o jakiej większość obecnych polityków może najwyżej marzyć. Z tej właśnie mocarstwowej perspektywy warto spojrzeć również na kwestię relacji polsko-żydowskich. Jak widzieli je nasi przodkowie, którzy dali żydom możliwość przetrwania na naszych ziemiach podczas trwających w Europie pogromów i zastanowić nad ich obserwacjami. Jak się okazuje, staropolska tolerancja, wbrew współczesnym interpretacjom niektórych, nie oznaczała bowiem podejścia bezkrytycznego…

  „…zawsze zwykli oszukiwać…”  http://echointernetu.pl/wp-content/uploads/2018/03/konstytucje.jpg


  Ciekawa wzmianka na ten temat znajduje się w Constytucjach Seymu Koronnego w Warszawie Roku 1616, gdzie przeczytać możemy następującą uchwałę dla Województwa Sandomierskiego: Za(po)biegając temu, aby pozostałe potomstwo Narodu Szlacheckiego do zguby dóbr ojczystych, z których służba Rzeczypospolitej (być) powinna, przez oszukanie nie przychodziło: uchwałą Seymu niniejszego postanowiliśmy: Aby żaden lub Szlacheckiego, lub Mieyskiego narodu, nie ważył się przyjmować na się za dług Rejestrowy Żydowski, którzy zawsze zwykli oszukiwać młodych ludzi…” Wygląda na to, że nasi przodkowie, będąc gospodarzami we własnym imperium, jakim była Rzeczpospolita, nie mieli zamiaru silić się na jakąkolwiek polityczną poprawność i pewne oczywiste dla nich rzeczy nazywali po imieniu. Dzisiaj tego typu treści zapewne okrzyknięto by stereotypami, czy wręcz ksenofobią i szerzeniem nienawiści. W czasach naszej świetności Sejm Koronny jak widać nie miał jednak żadnych oporów, aby ustawowo zabronić zaciągania przez szlachtę i mieszczan pożyczek u żydów, w szczególności pod zastaw własnych majątków, które nadane zostały przecież z obowiązkiem służby Rzeczpospolitej. Nie widać też oporów przed zapisaniem dla potomnych w oficjalnych dokumentach państwowych wiele znaczącego zdania, że żydzi „zawsze zwykli oszukiwać młodych” w swoim lichwiarskim procederze. Tylko studiowanie dzieł i dokumentów z okresu naszej świetności pozwoli zrozumieć mentalność, która stanowiła nasz kraj od Gdańska po Sicz i od Lubowli po Połock… Od bitwy pod Orszą, po Viktorię Wiedeńską. Kluczowe jest zrozumienie naturalnej zależności pomiędzy tym, kto w tym kraju był i jest gospodarzem, a kto był i jest gościem… wówczas najbardziej nawet propagandowe wystawy z Muzeum Polin, ani kolejne dzieła żydowskiego Instytutu Historycznego nie zafałszują nam obrazu, który znamy z naszych własnych doświadczeń, a który pokrywa się z obserwacjami naszych przodków sprzed czterech stuleci.

  Stanisław Krzywda
 • MacGregor
  Polska już przyjęła imigrantów?! Zaskakująca deklaracja szefa MSZ: Przyjęliśmy 2700 migrantów, ale oni nie chcą zostać w Polsce. Kilka dni temu w „Le Figaro” ukazał się wywiad z ministrem spraw zagranicznych Jackiem Czaputowiczem. Rozmowa była cytowana przez polskie media, ale mało kto zwrócił uwagę na pewien bardzo istotny szczegół, który dopiero teraz zyskał drugie życie. Czaputowicz przypomniał, że Polska przyjęła ponad milion Ukraińców, z których wielu przybyło z Donbasu. I nie byłoby w tym niczego zaskakującego, gdyby nie słowa, które za chwilę dodał szef polskiej dyplomacji. Ponadto przyjęliśmy 2700 migrantów przysłanych przez Europę Zachodnią, ale oni nie chcą zostać w Polsce, gdzie stopa życiowa jest zbyt niska powiedział Jacek Czaputowicz. Czyżby obywatele o czymś nie wiedzieli? "Szanuję też gest otwarcia Angeli Merkel wobec migrantów. Potrzeba jednak czasu, by na taką różnorodność zgodziło się społeczeństwo polskie” Czaputowicz w tym samym artykule.

  Ps...Marszałek Karczewski ponoć nic nie wie o migrantach a minister Czaputowicz o tym mówi i podaje liczbę przyjętych migrantów. Kto kłamie i dlaczego? Albo Czaputowicz kłamie i Polska jest niewiarygodnym krajem albo kłamie PiS i po cichu przyjmuje uchodźców. Nie wierzę Karczewskiemu, bo nawet w rządzie powołano ministra ds. migracji. Daniels też tutaj nie jest przez przypadek a w każdym większym mieście na każdym kroku można już spotkać kolorowych. Karczewski to przygłup. Prezes go nie dopuszcza do najważniejszych informacji. Wie tyle, ile się dowie z TVPiS. Czaputowicz to POgrobowiec Lewartowa alias Geremka żydokomunisty....Widać, że Mossad przejął władze i takie są skutki. Żydzi tak jak Niemcy powinni kandydować w wyborach jako mniejszość narodowa. Nie ukryliby się pod fałszywym nazwiskiem. Żyd Gliński ministrem kultury porażka, Czaputowicz ministrem spraw zagranicznych - porażka. Nikt kto głosował na PiS nie głosował na tych ludzi. Domagam się odpowiedzi na pytanie kto, kiedy i dlaczego przyjął 2700 emigrantów narzuconych przez UE. Czy byłem oszukiwany przez rząd PiS w sprawie przyjmowanie emigrantów. Wysyłam tez zapytanie do Kancelarii Premiera RP w tej sprawie. Ciaput pomylił się 10-krotnie ! Polska przyjęła już ok. 28 tysięcy muzułmanów:

  http://echointernetu.pl/2017/11/10/imigranci-z-krajow-islamskich-juz-sa-w-polsce-te-dane-przerazaja/
 • Szanowany przez PiS i wszystkich przy korycie
  naczelny rabin Schudrich pojechał do Niemiec, aby w mediach naplotkować na Polskę: https://www.youtube.com/watch?v=IT6sBFCMdoo
 • @kula Lis 67 12:39:17
  Brilliant, po prostu fantastyczne. Tylko tym można zamknąć im gębę o jakoby wielkich przywilejach które otrzymali w Królestwie Polskim o mądrości tego rozporządzenia nie wspomnę. Zawsze powtarzałem ze dostali tylko pozwolenie na przebywanie w KP oraz prace i nic więcej, żadnych niezwykłych przywilejów. Co więcej, uśmiecham się spod wąsa gdyż podobnymi słowami uczyłem moje dzieci jak postępować z pokusami kredytów i innej lichwy.
 • @provincjał 16:23:37
  A jednak blad.to filmik przedstawiajacy muzulmanow
 • @Stara Baba 13:22:11
  Dr Ewa Kurek miała otrzymać nagrodę im. Jana Karskiego. Konsulat RP odwołuje galę. To kolejny SKANDAL! Dr. Ewa Kurek, autorka licznych prac naukowych miała otrzymać “Humanitarną Nagrodę im. Jana Karskiego”. Nagroda miała zostać wręczona 18 kwietnia. Nadaje ją instytucja związana z Kongresem Polonii Amerykańskiej. Protestuje spadkobierczyni testamentu Karskiego Po proteście żydówki Kaja Ploss cofnięto przyznaną Dr. Ewa Kurek nagrodę! I to jest nasza obecna wolność słowa pod żydowskim nadzorem! „Ja, Kaja Mirecka Ploss, wyrażam swoje ogromne oburzenie, ale przede wszystkim niezgodę na przyznawanie Humanitarnej Nagrody im. Jana Karskiego dla Pani Ewy Kurek. Jestem – zgodnie z ostatnią wolą Jana Karskiego jedyną wykonawczynią testamentu Jana Karskiego i jedyną właścicielką wszelkich dóbr intelektualnych po Nim. Z ogromnym bólem w sercu” – napisała Kaja Ploss 10 kwietnia 2018."

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031