Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1789 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Unsere Mütter und unsere Väter … für unser Geld

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli kto nas robi w wała i nas wałaszy za naszi hroszi.

Nasz Rafał Ziemkiewicz ostatnio „rozserdywsia duże” i w swoim cotygodniowym felietonie na Interia.pl pod tytułem I ty zostaniesz antysemitą rozjechał intelektualnie – czy jak to się teraz mawia – ZAORAŁ popeliniarzy z Holocaust-Tempel POLIN.

Trudno uciec od konstatacji, że Żydzi są jednak politycznymi bezmózgami, skoro wobec powszechnego judeoidealizmu w Polsce oraz judeoserwilizmu Umiłowanych Przywódców postanowili zafundowac nam krótką a skuteczną kurację judeo-REALIZMU i od tej pory stosunek Polaków do STRASZNYCH braci już nigdy nie będzie taki sam – wszak takie teksty, jak naszego Ziemniaka w bądź co bądź mainstreamowym medium do tej pory ukazywaly się, ale ze strachem, w mediach niszowych. Tak więc parafrazując Władka Broniewskiego, kłaniam się stalinowskim „wygnańcom” Marca 68 mycką do ziemi, po radziecku i „todah rabah” za zrzucenie nam łusek z oczu.

Chętnych odsyłam do orginalnego tekstu RAZ, a na nasze tutaj potrzeby zacytuję fragment konkluzji:

„Polin jest wśród muzeów rekordzistą w przerabianiu państwowych pieniędzy - w tym roku ponad 8 milionów, ledwie jedno muzeum w kraju dostaje odrobinę więcej. I za te pieniądze zajmuje się głównie budowaniem i upowszechnianiem w kraju i na świecie narracji, że wszyscy Polacy to antysemici, z wyjątkiem tych, którzy głoszą, że wszyscy Polacy to antysemici (ogłoszenie przez prof. Bilewicza, że opętany nienawiścią do nas Jan Tomasz Gross jest "prawdziwym polskim patriotą" stanowiło godną całego jego wywodu wisienkę na polinowskim torcie). Na te oskarżenia rząd PiS reaguje obietnicami sypnięcia naszą, podatniczą kasą, na kolejne żydowskie muzea - powstania w getcie, chasydów...

Jeśli mają one pójść pod zarząd tego samego środowiska, to po to, żeby uczyły one, że getto pacyfikowali Polacy i dziś, po latach, pisowski reżim wciąż poluje na niedobitków, a i historia ruchu chasydzkiego w ten czy inny sposób dokumentuje bezmiar polskich win i polskiej nienawiści. Naprawdę trudno nie zapytać, czy PiS naprawdę Polską rządzi, czy tylko udaje”.

Szef nie tylko jak widać całkowicie zbędnego, ale i w najwyższym stopniu szkodliwego MKiDN, prof. Gliński, hojną ręką podarował nieswoim z nieswojego 100 mln PLN na warszawski kirkut (mimo, że opieka na nim leży w OBOWIĄZKACH gmin żydowskich w Warszawie, które m.in. na ten cel miały nadane im w ramach łapówki za niesabotowanie przyjęcia Polski do NATO miliardy, a przy okazji "Forbes" oskarża: Tak elita polskich Żydów drenuje oddany im majątek. "Powinien być proces"), kolejne muzea w toku i w planach, a tu jeszcze chłopaki przytulili jedynie w tym roku 8 mln z budżetu, za które przyprawiają nam „fazistowską” gebę.

Co ciekawe, nikt się tym nie chwali, w odróżniu od nagłośnionego jednego miliona PLN na pomoc mniej wartosciowym gojim czyli Polakom w Wschodzie. Skoro tak, to nie ma co się dziwić, że to są ciężkie czasy nie tylko na „oszwiate”, ale i na wszystko inne.

Najgorsze w tym wszystkim jest wszelako to, że to my sami „ręcyma” naszych polskojęzycznych finansujemy antypolską propagandę.

Niedawno Leszek Żebrowski w rozmowie u Marcina Roli (wrealu24.tv) zwrócił uwagę na znamienny fakt: antypolskie paszkwile Tomasza Grossa nie wyróżniała wcale skala zawartych w nich kłamstw, bo pisano gorsze i przechodziły praktycznie bez echa, ale skala ich promocji w POLSCE – nie za granicą, ale u nas.

1996 odznaczony przez prezydenta Kwaśniewskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP

2001 finałowa nominacja NIKE dla książki „Sąsiedzi. Historia zagłady żydowksiego miasteczka”.

Książki ‘Strach” i „Złote żniwa” zostały wydane przez wydawnictwo „Znak” Jacka Woźniakowskiego, rodzonego brata eurokomunistki Róży Thun (und Hände Hoch).

Red. Michalkiewicz pisał wówczas (Nasz dziennik luty 2011: Pocałujta ...wójta!):

Dyrektor krakowskiego wydawnictwa „Znak”, pani Danuta Skóra przeprosiła wszystkich „urażonych książką Grossa”. To chyba jakieś nieporozumienie? Nie sądzę, by jakiś normalny człowiek mógł być „urażony” książką „światowej sławy historyka” tak samo, jak żaden normalny człowiek nie obraziłby się na konia - nawet gdyby ten parsknąłby mu spod ogona w sam nos. Inna sprawa, że żaden normalny człowiek nie zapraszałby konia na salony. Problemem nie jest obraza kogokolwiek, tylko notoryczne włączanie się krakowskiego wydawnictwa w kampanię, której celem jest „upokarzanie Polski na arenie międzynarodowej” – jak to zapowiedział w kwietniu 1996 roku malwersant Izrael Singer – poprzez przypisywanie Polakom reputacji narodu morderców. Nie wierzę, by pani dyrektor Danuta Skóra nie zdawała sobie z tego sprawy, skoro już „przeprasza” – co prawda poniewczasie, ale mówi się – trudno.

Cóż jednak z tego, że „przeprasza”, skoro przeprasza nieszczerze – bo niby „przeprasza”, a jednocześnie zapowiada, że „zyski ze sprzedaży Złotych żniw” wydawnictwo przeznaczy na „cele społeczne”. „Zyski”? Wydawnictwo ”Znak”, chociaż „przeprasza”, to jednak nie tylko zamierza ten Scheiss sprzedawać, ale w dodatku - nawet liczy na „zyski”? Cóż za bezczelność! Nie dość, że plwają nam w twarz, to jeszcze mają nadzieję, że im za to zapłacimy! Nie będzie żadnych „zysków” - chyba wtedy, jeśli cały nakład na pniu wykupi ambasada Izraela, spółka „Agora”, albo któraś z organizacji wiadomego przemysłu – bo mam nadzieję, że żaden normalny człowiek w Polsce tego Scheissu nie kupi – a żadna szanująca się księgarnia nie przyjmie tego do sprzedaży – nawet przez papierek. I o to apeluję, o to wszystkich proszę – bo jeśli nie zdobędziemy się nawet na ekonomiczny bojkot naszych wrogów, oszczerców naszego narodu i ich kolaborantów, to nie dziwmy się, że będą skakać na nas, jak na pochyłe drzewo.

W tym samym czasie, kiedy marcowy emigrant Jan Tomasz Gross fetowany był we wszystkich polskojęzycznych mediach gównego ścieku (to były jeszcze czasy przed rozwkitem niezaleznych telewizji internetowych w Polsce), do samotnej walki przeciwko oszczercy stanął wówczas profesor Jerzy Robert Nowak, autor „100 kłamstw JT Grossa”, który mimo niemłodego już wieku objechał wówczas w ciągu roku całą Polskę ze swoimi wykładami i bez cienia przesady można stwierdzić, iż to on w pojedynkę zahamował i ostatecznie przezwyciężył natypolską machinę propagandową ... przezwyciężył, ale tylko w Polsce. Nadymany, pompowany, nagradzany i fetowany nie gdzie indziej, ale właśnie w Polsce, „myszugene kopf” nie mógł przejść niezauważony za granicą i choć dzięki prof. JR Nowakowi jego gwiazda w Polsce zbladła, to tym bardziej rozbłysła za granicą. Ale jeszcze raz podkreślmy – to nie zagranica ukręciła z gówna bat na Polaków, zrobili to polskojęzyczni szabesgoje, folksdojcze, zdrajcy, jurgieltnicy, kurwy ich macie, a ojcowie też nie lepsi!

I tym sposobem doszlismy do „ich ojców, ich matek”, który to niemiecki serial ówczesny prezes TVP, Juliusz Braun (stryj Grzegorza 2022) zakupił za do dziś nieujawnioną sumę. Dziś wprawdzie toczy się jakiś proces z powództwa prywatnego przeciwko twórcom serialu, ale to nie jego twórcy, tylko ówczesna TVP zakupiła go i wyświetlała w Polsce.

Podsumowując, zacytuję „chytrego lisa” Chmiela z „Ogniem i mieczem”:

„Ty, Tatarczuk, dobry mołojec - rzekł Chmielnicki - i ja na ciebie nie nastaję, boś ty mój druh i nie Lach, ale Kozak, nasz brat. Bo gdyby Lach był zdrajca, to ja bym się nie smucił i nie płakał, ale jeśli dobry mołojec zdrajca, mój druh zdrajca, to mnie ciężko na sercu i żal dobrego mołojca”.

 

Jeśli zły czekista Putin chce zrobić z nas bliską zagranicę, to ja się nie smucę i nie płaczę, bo kałmucki ryj tak już ma od wieków. Jeśli niemiecki jamochłon chce nas strawić w całości i przekształcić w parobków siódmej kategorii w swoim eurokołchozie, to ja też się nie smucę ani nie płaczę, bo znam historię stosunków polsko-niemieckich. Jeśli od tyłu zachodzą nas Judejczykowie i chcą nas okraść nie na metr w głąb, ale do środka Ziemi, a nas obrocić w nawóz historii, to też nie jestem zaskoczony ani oburzony, bo nie jestem judeo-idealistą, no i znam wcześniejsze, mniej lub bardziej udane próby instalowania Judeopolonii na naszych ziemiach ( 1905, 1916, 1944, 1989 i najnowsza z PiS-em jako szabesgojami). Nie smuci mnie, jeśli Amerykanie chcieliby mieć i łaskę za darmo i tajne więzienia za karton po butach z zielonymi i ćwoków-Ewoków („Gwiezdne wojny: część VI – Powrót Jedi”) po swojej stronie w globalnych rozgrywkach z Moskalikami.

ALE jeśli dobry mołojec zdrajca, mój druh zdrajca, to mnie ciężko na sercu i żal dobrego mołojca!

Krzysztof Karoń zapytany na ostatnim spotkaniu zorganizowanym przez ONR Pruszków, o to, kto sfinansował był rewolucję bolszewicką w Rosji, w sensie „dlaczego pan nie powie, kto sfinansował”, żąchnął się:

„Tak naprawdę nie ma to dla nas dziś żadnego znaczenia. Owszem, sfinasowała ją żydowska elita bankierska z Wall Street (Jakub Schiff z Kuhn, Loeb & Co.), ale dla nas dziś ważne jest to, że kolejna rewolucję marksistowską sfinansują państwo sami ze swoich podatków, które np. min. Gowin przekaże na sfinansowanie takich badań jak np. „Gombrowicz od tyłu. Projekt krytyki analnej na przykładzie powieści Ferdydurke” (sic! Autentyczne!).

Podobnie z antypolonizmem – to nie żydowska elita z Wall Street, nie tajny fundusz połączonych synhedrynów Mędrców Syjonu i Syjamu, ale my sami sfinansowaliśmy Grossa i jego oszczerstwa, ich matki i ich ojców, to nas wydrenowano na sfinansowanie świątyni holokaustu MHŻP, to my z własnych kieszeni finansujemy antypolską kampanię tej instytucji, a jest ona przecież ledwie jedną z wielu. A na innych frontach: kto finansuje ZUwP, TV Biełsat, Euromajdan, dopłaty do pracowników z Ukrainy, emerytury dla ubeków w Izraelu itd itd.

Więc nie dziwmy się, że mamy tak, jak mamy, a i to już niedługo.

 

PS

Świeży przykład:

//wprawo.pl/2018/03/14/uwaza-grossa-polskiego-patriote-otrzymal-gigantyczny-grant-narodowego-centrum-nauki/

Dr hab. Michał Bilewicz otrzymał właśnie prawie 2 miliony złotych w formie grantu na badania, których celem jest stworzenie „epidemicznego modelu mowy pogardy”. Grant przyznało mu Narodowe Centrum Nauki nadzorowane przez ministra Jarosława Gowina.Czy to na pewno jest „dobra zmiana”?

 

 

PS 2

Polonia Amerykańska desperacko walczy o polskie być albo nie być:

Akcja Polonii Amerykańskiej na Capitol Hill

Co w tej sprawie robią polskie władze? Nic nie wiadomo, bo głowy mają zaprzątnięte ważniejszymi sprawami:

Szczerski: Prezydent nie pojedzie do Rosji na inaugurację mundialu i nie składa gratulacji Putinowi.

Myślę, że taką własnie politykę prowadziłby król Maciuś Pierwszy – na szczęście miał doradców mądrzejszych niż minister Szczerski. 

KOMENTARZE

 • Znam ludzi
  którzy marzyli o tym by PIS doszedł do władzy. A teraz już więcej na niego nie zagłosują.
 • To olmyłka była
  Bardzo mi przykro, że głupio zrobiłem głosując i namawiając część mojej rodziny, aby głosowali na tego ch..... Du.ę! Drugi z moich wyborów (parlamentarnych) był bardziej słuszny w obecnej sytuacji politycznej - "Kukiz i reszta". Po kilku latach, z tego składu, doceniam jednak tylko wystąpienie Winnickiego w KneSejmie i jego wypowiedzi w zw. z marcem '68 oraz anty-Bandera protest. Pozdrawiam polskich nacjonalistów.
 • Chyba faktycznie przydałby się coup d'état!
  Ten rząd jest tak jawnie, bezczelnie, nieprzyzwoicie, obżydliwie zdradziecki, że to przechodzi wszelkie oczekiwania, nawet moje, nawet po tym, co wyprawiali na majdanie jako opozycja.

  Doprawdy nie ma już żadnych przyzwoitych generałów w Polsce, którzy wzięliby tych parchów za mordę?
 • Jude uber alles
  To hasło pisowskie. Dlatego zdzierają od nas pieniądze i ładują a to w żydowskie interesy, a to w ukraińskie. Gdyby rząd pisowski był naprawdę propolski, to Gowin już dawno by poleciał, ale nie leci bo Kaczor jest Żydem i realizuje interesy swojej nacji. Po układzie magdalenkowym Polską rządzą kurwy, zdrajcy i złodzieje na przemian.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031