Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1916 postów 2769 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Wybory prezydenckie 2020.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zachowuję resztki optymizmu i mam nadzieję, że kolejne wybory prezydenckie odbędą się jeszcze w nie do końca zniewolonej Polsce.

Owszem, w zażydzonej w stopniu niespotykanym przed objęciem władzy przez PiS, być może Wiadomości TVP będą prowadzone przez kogoś w jarmułce, być może premierem Polin będzie izraelski trep z brytyjskim obywatelstwem czyli nasz nowy przyjaciel Jonny Daniels (jakie czasy, taka sanacja, jaki naczelnik, taka kasztanka, jaka elita, taki Dyzma), w „Rzeczpospolitej Przyjaciół” przyjaciele będą rozpychać się jak nigdy, minister Gliński będzie im coś fundował z budżetu każdego dnia, a minister Sellin zamiast samemu się obrzezać, to będzie lobbował za Muzeum Macy, ale w powszechnych wyborach prezydenckich jeszcze Polacy będą mieli głos, mimo, że za zliczanie głosów odpowiadać już będzie firma z Izraela.

Dlatego też już dzisiaj powinniśmy rozpocząć kampanię prezydencką na rzecz jedynego polskiego kandydata, który co najmiej od dekady reprezentuje realizm polityczny, geopolityczny, gospodarczy, w oparciu o jedyną realistczną w dzisiejszej Polsce aksjologię, czyli Grzegorza Brauna.

Wątpiącym gorąco polecam znakomitą powtórkę z rozrywki czyli fragment debaty „Izrael, Żydzi, Polska”, która odbyła się w klubie Ronina 02.09.2013 roku, a którą mozna nazwać w sposób uprzejmy „Grzegorz Braun kontra judeoidealisci”  (wersja krótsza, ale lepszej jakości tutaj Gloria.TV) – Gontarczyk robiący z siebie błazna, młody Wildstein niewymagający komentarza i przechodzący sam siebie judeochrześcijanin („zaledwie dziczka zaszczepiona na pniu Izraela”) Terlikowski – a wśród tych cymbałów nasz Grzegorz Braun jak opoka, na której można zbudować coś trwałego.

Myślę, że drugim kandydatem podobnego jeśli nie większego formatu mógłby być pan Stanisław Michalkiewicz, ale nigdy nie zgłaszał chęci kandydowania (wszystko przed nim), zaś co do pewnych błyskotliwych osobowości, to np. KRUL czyli pan Janusz Korwin Mikke odpada, bo w tych zawodach naprawdę nie chodzi już o dykteryjki nt. wyższości hitlerowskich autostrad nad autostradami Kulczyka, zaś sympatyczny kolega Marian Kowalski, omotany przez syjonistycznego sekciarza z Lublina, owszem, mógłby prezydować, ale co najwyżej w lokalnej siłowni (do czego np. ja zupełnie bym się nie nadawał).

Rozpoczęta dziś kampania prezydencka polskiego kandydata w służbie polskich interesów pozwoliłaby na zorganizowanie i okrzepnięcie polskich sił politycznych (na dziś sa nimi np. Pobudka [por. www.pobudka.org], organizacje narodowe [MW, ONR, RN, MN] i kresowe). Taka mobilizacja pozwoliłaby też ciut lepiej przygotować się do czekających nas w przyszłym roku wyborów do Sejmu i Senatu – chodzi o konieczność wprowadzenia nieco liczniejszej niż obecnie POLSKIEJ MNIEJSZOŚCI NARODOWEJ do obu izb.

I jeszcze przy okazji, w ramach cyklu „znacie, to posłuchajcie”, pozwolę sobie na własny użytek uporządkować obecną scenę polityczną, zgodnie z płochym słówkiem red. Michalkiewicza, że w obecnej Polsce nie można uprawiać poważnej polityki nie będąc niczyim agentem:

PiS – agentura amerykańsko-żydowska, w rekonstrukcyjnym kostiumie przedwojennej sanacji

PO – agentura niemiecka (tradycyjna nazwa Stronnictwo Pruskie), środowisko wyjątkowo nawet jak na republikę bananową zdemoralizowane, skorumpowane i skryminalizowane

SLD – agentura rosyjska, dziś w głębokiej defensywie

Nowoczesna – agentura WSI, na ich tle nawet PO wygląda cnotliwie (sformowanie tej odrażającej formacji polegało wg red. Michalkiewicza na wydaniu rozkazu „wszyscy agenci w lewo zwrot, do pana Rysia marsz”, po czym tego samego dnia TVN mógł poinformować o 11% poparcia społecznego).

PSL – poczciwe polskie cichodajki, za pieniądze dające dupy każdemu, ale nie wykluczające bycia polskimi patriotami, jeśli im się to opłaci (a zatem potencjalny sojusznik narodowców – jak już bawimy się w rekonstrukcje historyczne, to ewentualny udziałowiec w rządach nowego Chjeno-Piasta ... obawiam się tylko, czy „krwawy rząd Chjeno-Piasta”oraz „faszym [a raczej fazizm] u bram” nie stałby się bezpośrednią przyczyną nowego przewrotu majowego, zwłaszcza, że jeden więzień polityczny, czyli dr Mateusz Piskorski już drugi rok siedzi w Berezie nie tyle Kar-Tuskiej co Kar-Kaczyńskiej).

KUKIZ-15 – powołany ad hoc komitet wyborczy przed wyborami 2015, a obecnie klub parlamentarny, złożony z mydła i powidła (ang. Jam & Jerusalem), podświadomie nawiązujący do pospolitego ruszenia w obronie Rzeczypospolitej; casus KUKIZ-15 pokazuje, że nawet w przypadkowej zbieraninie jest więcej Polaków, polskich patriotów i osób zdroworozsądkowych, aniżeli w partiach wyrosłych z zatrutego, okrągłostołowego pniaka, co napawa optymizmem.

Organizacje narodowe (MW, ONR, RN, MN) – w powijakach, ale o dużym potencjale politycznym, który już zmobilizował ministra Brudzińskiego do powołania międzyresortowego zespołu do walki z „fazizmem” (fazizm – hybryda faszystowsko-nazistowska, przejawiająca się głównie oddolnymi inicjatywami społecznymi bez certyfikatu koszerności (np. pominięciem szczególnej wrażliwości Żydów) oraz bez pisemnej aprobaty Naczelnika, np. Marsz Niepodegłości w Warszawie, od poczatku będący solą w kaprawych oczach partii okrągłostołowych.

Organizacje kresowe - śpiący olbrzym, mogący dopomóc w zmianie paradygmatu polityki polskiej na polonocentryczny, co samo w sobie marszczy skórę na dupie Umiłowanych Przywódców, skąd ich traktowanie per noga.

Zatrzymajmy się na chwilę  przy partiach agenturalnych (PiS, PO, SLD, N) – zapyta ktoś, czy czasem czasem endecja nie kolaborowała była swego czasu z Rosją, a Piłsudski z Niemcami? Wszystko to być może (tym sposobem mówię, że nie chcę się tu wdawać w szczegóły), ale jest uważam jedno radykalne rozróżnienie: kto kogo traktuje instrumentalnie i czy oparcie się elity słabszego państwa na jednym z mocarstw ma służyć zyskaniu na czasie, zjednoczeniu ziem, odbudowie gospodarki i docelowej emancypacji czy też odwrotnie, żerowaniu na pogardzanym narodzie za cene jego okradania, zubożenia i docelowej utylizacji.

O ile nigdy nie miałem złudzeń wobec kryminalistów z PO, o tyle do niedawna łudziłem się, iż onegdysiejsze hamletyzowanie PiS-u było wynikiem rozdarcia między polską racją stanu a wymogami starszego, amerykańskigo brata („Nowa by się w powieści zrobiła zawiłość: Tu serce, tam powinność — tu zemsta, tam miłość!”). tymczasem od czasu nie tyle wojny polsko-żydowskiej co nowej i starannie rezyserowanej odsłony wojny polsko-żydowskiej trudno mieć wątpliwości,po której stronie stoi PiS, a gdzie leży ich lojalność, to widac po priorytetach ( jeden milion pomocy Polakom na wschodzie, sto milionów na kirkut na początek ... a Polakom w kraju pomnik smoleński). Jak to błyskotliwie ujął kol. Rękas w tekście Dramat lokajaTragedia PiS-u polega na wierze w geniusz własnej strategii: "niezłomni patrioci wewnątrz kraju - pokorni lokaje za granicą".

[Pan Michalkiewicz tłumaczy to – cytuję z pamięci – „felonią” pana prezydenta po 45-minutowej rozmowie z Adolfiną, polegającą na zawetowaniu ustaw o SN i KRS, co zapewne uratowało wysoką pozycję agentury umocowanej w sądownictwie. Chwilowo osamotniony skutkiem własnej felonii prezydent skorzystał z oferty wsparcia ze strony „starych kiejkutów”, zaś Naczelnik Państwa cofnął się na całej linii pod ochronny parasol żydowski, zaś szczegóły przyklepano zapewne podczas szbasowej kolacji u izraelskiego trepa, „Dyzmy” Danielsa. Bardzo to być może, ale popularne w moich szkolnych czasach uczniowskie tłumaczenie „ale ja sie prosze Pani uczyłem” w polityce nie działa ... podobnie zresztą, jak nie działało w szkole.]

Tymczasem potrzeba nam nie agentury amerykańsko-żydowskiej, co stronnictwa polskiego, które jak nabardziej, bez gwałtownego zmieniania sojuszy, mogłoby współpracować z Amerykanami, z oczywistym uwzględnieniem amerykańskich korzyści, ale przede wszystkim dla Polski.

I o ile tylko PiS nie zdąży puścić całego kraju w pacht Żydom przed kolejnymi wyborami (a obserwuję niestety nerwowy pośpiech), to jestem optymistą w tym sensie, że właściwe decyzje Polaków (ruch narodowy, kresowiacy, Pobudka, Braun na prezydenta RP) są w stanie uratować nasz byt i rozpocząć budowę Ojczyzny naszych marzeń.

  

KOMENTARZE

 • 5* za podjęcie tematu.
  Czy Braun, no nie wiem, czy w Polsce Polak nie może być prezydentem ?
 • @provincjał 17:24:39
  Chciałem napisać coś realistycznego i optymistycznego zarazem, bo zbyt wielu z nas idzie na łatwiznę i ogranicza się do samej diagnozy, przeważnie (co jest zrozumiałe) sprzyjającej czarnowidztwu.
  uważam, że jest szansa, że mamy szanse, ale musimy zacząć już teraz, bo kolejnej kadencji Kaczyński-Duda-Daniels kraj nasz może nie wytrzymać.

  Grzegorz Braun jest jak najbardziej Polakiem - kurnia jego w te i nazad, aż się poświęcę i chyba zakupię jego biografię rodzinną.

  ponadto nie chodzi tylko o samą osobę kandydata, bo takich można znaleźć sporo (Michalkiewicz, Karoń - Mariana odrzucam, bo to nie ten poziom), ale też o pewne zaplecze i organizacyjne, i formację intelektualną i ciągłość politycznego bytowania itd itd.
  GB jest kandydatura realną na DZIŚ.
  ja gdybym był gejem i ateistą oraz turbo-lechitą, ale przy tym polskim patriotą, to tu i teraz głosowałbym na Brauna ze względu na realizm polityczny

  pozdrawiam
 • @provincjał 17:24:39
  Z polskością Brauna jest wszystko w porządku,nic jej nie dolega.To ta kreatura z Torunia Rydzyk, ze swoim Danielsem produkują i rozpowszechniają wiadome plotki.
  Grzegorz Braun wyjaśniał to kilka dni temu w Roli.
  (27 min 50 sek)
  https://www.youtube.com/watch?v=o7ZQFYJhQ-I
 • @ikulalibal 17:38:47
  dzięki za przypomnienie, tu chyba o. Rydzyk nie jest niczemu winny, zaś kupę na wycieraczce zrobił Dyzma Daniels - wyjątkowo bezczelny żydowski cham - mówienie o kimkolwiek, ze jest Żydem zapewne uznałby za antysemityzm, ale w przypadku Brauna zrobił to celowo, żeby mu zaszkodzić w opinii Polaków

  pozdr
 • @provincjał 17:24:39
  Może, ale musi mieć Żydówkę za żonę.
 • .... kogo wybierać?
  Najgorszym rozwiązaniem dla Polski jest szukanie kandydatów najwięcej krzyczących i "anty żydowskich". Nam potrzeba kandydatów mówiących tylko o Polsce i naszych polityczno-gospodarczych problemach, którzy całkowicie zignorują żydów i ich roszczenia i wrzaski. Nie ma lepszej broni przeciw nim jak ignorancja. Rozgłos jest jedynym źródłem ich potęgi. Zlekceważyć a jak przyjdą pod drzwi obrad, grzecznie nie otwierać i nie wpuszczać. Uciąć wszystkie państwowe dotacje na ich pseudo działalność kulturową. Kilka miesięcy takiej terapii i sami się pogrążą.
  Proszę zapamiętać, to nie walka z żydami a Polacy i Polska jest najważniejszą. Problem w tym że PiS miał być tylko przejściowo ale prawdziwej politycznej zmiany w Polsce nie widać.
 • @MacGregor 17:38:36
  A co na to WPS.
  Co na to v-ce prezes D.Kosiur.
  bez jego certyfikatu przynależności rasowej, szanse GB są ..
  zerowe
  8-)))))
 • W bałaganie nie ma i nie będzie prawdziwego kandydata.
  .
  Brak konstytucyjnej reguły uczciwej wagi, eliminuje prawdziwych kandydatów.

  Tuszowanie faktów zbliża do katastrofy. Podział trójwładzy nie daje równowagi do trzeźwego wyjścia z bałaganu.

  Większość nie ma zielonego pojęcia na kogo głosuje.
  Wybrany nie ma pojęcia, kto go wybierał.

  51% porządku, to mało na 99% bałaganu.
 • Hmm
  Pan Braun by się ogolił.
  "Jak chcesz wygrać wyścig obstaw wszystkie konie"

  Słyszeliście dzisiejsze wystąpienie Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej na Uniwersity of Warsaw?
  Pan Prezydent RP, który jest prezydentem Narodu Polskiego dzisiaj mówił o Narodzie Polskim, czym on jest i jaka jest jego funkcja w Polsce.

  pozdrawiam
 • Polacy dostają w dupę, bo...
  kilkudziesięciu (jak nie set) tysiącom stoczniowców (bo od nich się to zaczęło), następnym kilkadziesiąt (jw.) tysięcy pracowników przemysłu maszynowego, potem za tym kilkaset tysiącom hutników, kilkaset tysiącom górników (ponaglanym przez warszafkę i wybrzeże) i w ogóle 10 milionom ludzi pracy (tzn ludziom którzy mieli pracę)... nie podobało się to... że mieli pracę, co roku przeszło milion ludzi wprowadzało się z baraków do nowoczesnych mieszkań, nie podobało się że w tych ich zakładach pracy mieli bogaty pakiet socjalny, nie podobało się, ze ich dzieci mogli się uczyć ile chciały, mogły awansować społecznie...
  JAK DŁUGO PAN BÓG MÓGŁ PATRZEĆ NA TAKĄ NIEWDZIĘCZNOŚĆ, ZA TE DARY KTÓRE POLACY DOSTALI PO ŚLUBACH JASNOGÓRSKICH...
  No to mamy to, czego chcielismy... mamy paszporty w szufladzie i... 900tyś głodujących dzieci...
  Ciężko się TAM będziemy spowiadać z tej pychy...
 • @35stan 18:28:38
  Czy wiadomo cos o zonie p.Stanislawa Tyszki /Kukiz 15/ ?To möj kandydat.
  Chyba mozna sobie pomarzyc?
 • @Jan Paweł 18:57:37
  "Polacy dostają w dupę, bo...
  kilkudziesięciu (jak nie set) tysiącom stoczniowców (bo od nich się to zaczęło)"

  Nie bądź naiwniakiem.
  Procesami zmian na geopolitycznej mapie kierują mocarstwa i ich interesy a Polacy czy inni przedstawiciele słabszych narodów, są wykorzystywani w tych interesach za pomocą tajnych służb.
  Interwencja radziecka w Afganistanie zaczęła się w nocy między 24 a 25 grudnia 1979 roku, kiedy to radzieckie wojska powietrznodesantowe opanowały strategiczne lotniska w Kabulu i Bagramie a po stronie Talibów stały USA.
  By osłabiać imperium sowieckie, sprowokowano wystąpienia w kluczowym miejscu dla sowieckiego interesu w Europie Środkowo Wschodniej czyli w Polsce.
  Od połowy lat 80-tych trwały przygotowania do rewizji porządku jałtańskiego na korzyść USA/Zachodu, co nastąpiło w 1989 roku(klęska ZSRR w Afganistanie) a ostatecznie w 1991 roku(rozpad ZSRR).
  Teraz też w Polsce karty rozdaje USA i Izrael.
 • @Stara Baba 18:39:31
  Przejsciowo to pan Kaczynski jest katolikiem.
 • @morgan 19:33:56
  Przy wyborach ludzie słuszne kierowali się hasłem mniejszego zła. Wszystko aby nie PO było mottem. Jeżeli ktoś nie wiedział co to PiS to się teraz dowiedział. Na pewno nie moja wina że w Polsce nie ma pro polskich partii.
 • @35stan 19:32:22
  "By osłabiać imperium sowieckie, sprowokowano wystąpienia w kluczowym miejscu dla sowieckiego interesu w Europie Środkowo Wschodniej czyli w Polsce."

  No własnie... sprowokowano. To kto dał się tak głupio sprowokować?
  Robotnicy, którzy byli bardzo znaczącą siłą w Polsce.
  Prawie 0,5 milionowa armia Wojska Polskiego i 10mln robotników...
  Kto by nam podskoczył?

  No właśnie, głupio daliśmy się sporowokować
 • @MacGregor 17:38:36
  Ja to bym głosował na GB, ale na prezydenta Israhela, rzecz jasna, gdybym tam mieszkał i był z domu Juda.
  No ale że nie jestem i tam nie mieszkam, to jakoś mi on nie leży.
  Z fotki podobny do Gieremka nie do Gierka.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Grzegorz_Braun%2C_June_05%2C_2016%2C_Kielce.jpg

  GB?
  Polin?
  A Polaków w Polsce to już nie ma?
  Że gada po polsku, a mało to takich co po polsku gadają.
  Ten z linku poniżej, też się obficie produkuje na You Tube i też w nuty patriotyczne i polityczne uderza, tu pod tytułem ,, odebrać debilom władzę!”

  https://www.youtube.com/watch?v=GgO-0qEgvgE

  https://www.youtube.com/watch?v=g6708-t_fks
 • @35stan 19:32:22
  karty rozdaje...jak karty to tarot, jak raz dzisiaj głupiec się wylosował........
  ..wybaczcie mam telefon.
 • Autor
  hasła piękne,kandydat jest, i został tylko malutki problemik
  .....pieniądze

  pzdr.
 • Autor
  Pan G.Braun jest moją sympatią (tak jak Pan)Wprawdzie powoduje u mnie nastrój pesymistyczny swoimi wykładami, ale lepiej je słuchać i z pesymizmem sobie radzić niż żyć w matriksie. A może wszystko potoczy się inaczej?
  Niech Pan posłucha młodych Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=qptYIWgjZbU
  I oceni.
 • @ Autor - 1*
  Pan zwariował - nie może być inaczej, jeśli ktoś popełnia tyle antyżydowskich tekstów (antyżydowskich w sensie propolskich, w sensie obrony polskich interesów), żeby w końcu dojść do wniosku, że najlepszym kandydatem na prezydenta IIIRP będzie Żyd, bo ten Żyd mówi źle o Żydach (czyli mówi o nich część prawdy).
  No, ale czegóż więcej można spodziewać się po Autorze, zatwardziałym żydo-katoliku - takim samym żydo-katolikiem jest rusofob, Żyd G.Braun.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/120664,metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad

  Wątpię, żeby zdążył się Autor nauczyć, że nigdy żaden Żyd i że nigdy żydo-katolicki Kościół nie byli i nie będą propolscy.
 • Syjonista syjoniście /choćby mesjanistycznemu/ oka nie wykole.
  Jonny D. dał psotny prztyczek w nos dla Grzegorza B jak syjonista syjoniście . Na widoku ? Czemu nie ?
  Profani nie rozróżnią żyda od syjonisty, ani od żyda syjonisty czy od mesjanistycznego syjonisty. Ani nie widzą ani nie słyszą . Nie pojmują , że gorliwy wyznawca Chrystusa może być też gorliwym syjonistą . Po prostu nie orientują się w tych subtelnych komplikacjach.
  Amchu to poważna rzecz nigdy nie była wypowiedziana przez przypadek. Amchu powiedział Braun do Weisa i od tej chwili Szewach uspokoił się Amchu to znak między żydami gdy się spotkają w najgorszych sytuacjach szczególnie gdy są po przeciwnych stronach.
  Po Amchu nastał …przyjazny koniec spektaklu no i goje sądzą, że chodzi o Chazaka
  Amchu Chazaka UWAGA ! Nie tylko tajemny uchwyt dłoni masonerii !
  Co ostatecznie powiedział Braun na koniec wskazujący, że chodzi o termin nie prawniczy ale tradycyjny „ jestem swój bądź silny” lub „jestem swój trzymaj się mocno”
  https://youtu.be/UZoNBervXa4?t=3383
  http://www.rp.pl/artykul/190049-Amchu.html&cid=44
  Braun walczy z Brytolami i Ameryką ? Beczka śmiechu dla naiwnych.
  Wszak nawet Szkoci Wielkiemu Wschodowi dobrze życzą. Z wzajemnością. Czasem bracia posprzeczają się pieniążki i troszkę poszturchają się o wpływy.
  Czym się przejmować wszak to chyba tylko niegroźna sztuczka? Masoneria była ale nie ma jej i może …znowu jest ?

  I'm a king without a crown
  Hanging loose in a big town
  ….
  They say that I'm a clown
  Making too much dirty sound
  They say there is no place for little monkey in this town
  Nobody'd like to be in my place instead of me…
  cd…Itd. Itp. …

  W ogóle dla pana Grzegorza Brauna i poniekąd dla wszystkich wpatrzonych w jego osobę którzy, jeszcze nie przejrzeli na oczy z dedykacją odkrywcze i moim zdaniem niezwykle profetyczne przesłanie
  https://www.youtube.com/watch?v=juGKltQVbNI

  Prawda nas wyzwoli …była jest i będzie.
 • Szukamy prezydenta
  "Tymczasem potrzeba nam nie agentury amerykańsko-żydowskiej, co stronnictwa polskiego, które jak nabardziej, bez gwałtownego zmieniania sojuszy, mogłoby współpracować z Amerykanami, z oczywistym uwzględnieniem amerykańskich korzyści, ale przede wszystkim dla Polski."
  To jest kwadratura koła!
  Tego się nie da pogodzić. Dziwię się Tobie Mr MacGregor.
  Amerykanie są naszym wrogiem i tak to należy widzieć - żadnych złudzeń.
  W tej walce na śmierć i życie o przyszłość naszego narodu musimy mieć po swojej stronie kogoś bardzo silnego i tym naturalnym sojusznikiem może być tylko Rosja. Niestety, p. Braun jest bardzo anty-rosyjski i w związku z tym mamy bardzo poważny problem.
  Sami nic tutaj nie ugramy. Musimy dokonać wyboru: USA albo Rosja.
  Moim zdaniem z Rosją możemy się lepiej ułożyć.
 • @Rzeczpospolita 23:22:02
  To pan zwariował. Może usiąść na 4 literach i posłuchać choćby wyrywkowo
  z kilku llat wypowiedzi P.Brauna. Zdaje się, że koli pana nie tyle przypinana mu żydowskość , co katolicyzm. Nie zna pan nawet jego poglądów na temat aktualnej sytuacji kościoła.
  A może rację mają ci, którzy twirerdzą, że to pan jest żyd i nadaje się tylko do mącenia? Bo to narodowa specjalność.
 • @wercia 00:59:21
  Ja posłuchałam. Braun powiedział, że w 966 "to my praktycznie zeszliśmy z drzew" a Michalkiewicz coś bredził, że istnienie Polski przed "chrztem" to jakaś ubecka propaganda czy coś w tym stylu.
 • Cóż za pomysł
  Mamy dobrego glinę, a teraz mamy mieć jeszcze lepszego?
  Braun się sam przyznawał do swoich żydowskich korzeni, a u nich więzy krwi są zawsze najważniejsze, a poza tym chce wszystkich na siłę zapędzić do kościoła, a poza tym jest monarchistą. Michalkiewicz byłby dobry jako nadworny błazen być może: ma dużą wiedzę i ostry język, ale czy służyłby sprawie polskiej? Głowy bym nie dała.

  Szukamy dalej, MakGrzegorzu. Polaka z krwi i kości, o znanej przeszłości do trzeciego pokolenia i nie żadnego polonusa, bo tacy kandydaci też co rusz wyskakują jak Filip z konopii. Najlepiej kogoś, kto nie ma z polityką nic wspólnego i nigdy nie był przy żadnym korycie.

  Natomiast mamy już świetnego kandydata na ministra finansów, a to się liczy! :)
 • @Lotna 01:12:18
  A może by tak uprzejmie podać żródło jego wypowiedzi i kontekst? Bo jak ktoś podaje takie informacje, to może raczej do łonetu?
 • @Lotna 01:21:24
  Co ty osobo bredzisz? Może odsłuchaj jego ostatniej odpowiedzi na zapytanie słuchacza w audycji wrealu24, gdzie podaje, że opublikował jako jeden z kandydatów na prezydenta swoją genealogię. Nikt tego nie zrobił.
  Pomijając te brednie on dla mnie może być nawet Chińczykiem z Mandżurii, ale jest Polakiem napewno bardziej wartościowym niż jakiś prymityw, który nie zna, albo ukrywa swoje pochodzenie.
  A ja też mogę być Żydówką, Chinką, Ruską a może i nawet wielbłądem.
  Dzięki komentarzom poznajemy też ludzi. Dużo się o tobie osobo dowiedziałam.
 • @wercia 01:44:43
  "A ja też mogę być Żydówką, Chinką, Ruską a może i nawet wielbłądem."

  Prawdopodobnie jesteś, choć może raczej lemingiem, nie wielbłądem.
 • Autor
  Jak autorze wcześniej pisałem że musimy poczekać na to,co powie v-e prezes Wiernych Polsce Syjonistycznej.
  Po paru godzinach decyzja zapadła.

  Glejtu nie ma i nie będzie.

  Zatem prosimy o kolejne nazwisko 8-))
 • @wercia 00:59:21
  Jeszcze parę lat temu Kosiur (jak sam tu pisał) był tym żydo-katolikiem.
  Sam potwierdził że był ochrzczony, bierzmowany a i ma nawet ślub kościelny.
  Ciekaw jestem czy wysłał do Watykanu prośbę o anulowanie tych przyjętych sakramentów.
  Czy jest żydem.
  Skoro był żydo-katolikiem i z bycia katolikiem zrezygnował to co pozostało....
  ŻYD
  pzdr.
 • @MacGregor 17:42:31
  Dobrze, że podejmujesz taki temat, ale od razu proponujesz fałszywe rozwiązania tzn. wyskakujesz z takim kandydatem, który nie rozumie na czym polega problem upadku Polski. Sam radykalizm antyżydowski, jest od razu na stracenie. System, który żydzi budują trzeba obalać a to się samo zacznie sypać. Skupienie się na czymś co jest z góry łatwym celem jest z góry zaplanowaną grą.
 • Autor
  To jest dzielenie skóry na niedźwiedziu raczej. Głupca ciężko będzie się pozbyć, on jest już cały czas w kampanii wyborczej, gardła, przepraszań
  i odznaczeń nie żałuje, coraz więcej koniunkturalistów będzie się do niego przyklejać, na końcu niemcy go onetem naznaczą. Alternatywą, a może plan taki już jest, będzie prezes Kaczyński, i to będzie realnie dobry wybór.
 • @Husky 08:59:51
  Ktoś kto uważa się za katolika powinien wiedzieć, że sakramentów nie można "anulować".
  Co za wstyd!
 • @Lotna 01:12:18
  Cytuję:
  Braun powiedział, że w 966 "to my praktycznie zeszliśmy z drzew" a Michalkiewicz coś bredził, że istnienie Polski przed "chrztem" to jakaś ubecka propaganda czy coś w tym stylu.

  - witam serdecznie, co do Grzegorza Brauna, to tego nie słyszałem, owszem, zgodnie z wiedzą historyczną twierdził, że gospodarka Słowian przed chrztem opierała się m.in. na handlu niewolnikami ( Ibrahim ibn jakub, oficjalnie poseł z Kordoby, zajmował się kupnem niewolników na rynki arabskie) - Żydów kupujących niewolników widzimy na drzwiach gnieźnieńskich.

  Ten cytat o zejsciu z drzew powtarza Pani uparcie, być może w jakims kontekscie to powiedział, podobnie jak ja kiedyś w szkole podstawiałem nogi kolegom a dziewczeta ciagałem za warkocze ;)

  Co do cytatu Michalkiewicza to jest całkowicie fałszywy - terminem "ubeckei rzygowiny" określił nie istnienie Polski przed chrztem Mieszka, ale teorię czy raczej ideologię Wielkiej Lechii sprzed 3 tys lat.

  Pan Janusz Bieszk jest jednym z proponentów tej teorii, ale to nie powód, by miał kandydowac na prezydenta, bo nie są to wybory na prezydenta Wielkiej Lechii, ale RP w jej obecnym, trudnym położeniu.

  Serdecznie pozdrawiam
 • @Lotna 05:04:44
  pro forma odnośnie Michalkiewicza: chodziło mu konkretnie o jeden z dogmatów Wielkiej Lechii, tzn. że Polacy rządzili światem dopóty, dopóki nie przyjęli chrześcijaństwa, które ich zniszczyło i obróciło w niewolę

  a zatem dzis conditio sine qua non jest odrzucenie chrześcijaństwa i powrót do ... wiary rodzimej?

  pozdr
 • @Husky 08:20:04
  No i wykrakałeś - WPS nie nadał świadectwa koszerności mojemu kandydatowi - doopa blada ;)
 • @Wrzodak Z. 09:19:50
  Witam serdecznie

  Pan G Braun jest jak najdalszy od antyżydowskiego radykalizmu, bo nikomu nie jest to do niczego potrzebne - GB od zawsze mówi o judeo-REALIŹMIE w miejsce judeo-IDEALIZMU

  pozdr
 • @Robik 00:29:54
  USA jako wróg - odpowiedź zajmie więcej miejsca, pozwolę sobie zrobić to w osobnym artykule.
  USA nie jest wrogiem, jest mocarstwem i traktuje nas instrumentalnie, podobnie jak Rosja, Chiny i in.

  G. Braun nie jest antyrosyjski, tak jak R Dmowski nie był pro-rosyjski

  pozdr
 • @morgan 19:32:11 p. Tyszka
  no przecież to nie są wybory Miss czy Mistera Polonia :)

  tu nie chodzi o to, by złapać kogoś w łapance, bo jest przystojny i zbornie mówi - takim własnie kandydatem kompletnie znikąd był nasz Adrian Duda/Juda(sz)

  To, że ktoś powiada "mniejsze podatki, zero premii dla posłów" ma oczywiscie rację, ale to nie wystarcza do bycia REALNYM kandydatem

  pozdr
 • @Oświat 21:15:39
  nie szata zdobi człowieka, a jak mawiali starożytni, nie broda czyli filozofem, a tym bardziej Żydem :)

  pozdr
 • @Husky 22:14:19
  Pieniądze - ten problem będzie miał każdy kandydat poza main-streamowym . okragłostołowym

  Dlatego kampanię należałoby zacząc już dzisiaj,a biorac pod uwagę Pobudkę, to trwa ona od zesżłych wyborów bez przerwy

  pozdr
 • alll
  Tak zastanawiałam się nad pojęciem antysemiemityzmu wyssanego z mlekiem matki. A z czego on się wywodzi ? To doświadczenia naszych przodków - spójrz żydzie w lustro.
  Ja nigdy żyda nie widziałam, ale diabeł kojarzył mi się z żydem, którego mogę oglądać obecnie. Zresztą i Mickiewicz pisał o diable coś takiego- zdjął kapelusz i dał susa.
 • @wercia 14:48:02
  Poza tym śmieszy mnie tzw. poprawność - ja nie jestem antysemitą, ale...
  A ja jestem z przekonania i co mi ktoś zrobi?
 • @wercia 14:55:45
  Myślę, że rację ma Stara Baba (to nie ja ją tak nazywam ;)) pisząc, że o ile to możliwe powinniśmy się skupić na własnych sprawach, w sensie bycia ZA Polską i Polakami, a niekoniecznie PRZECIW komukolwiek.

  Oczywiście nie jest to łatwe i dlatego sam popełniłem masę wpisów zbyt emocjonalnych, a za mało rozumnych - ale znów, postaram się wrócić do tego tematu w osobnym wpisie

  pozdrawiam :)
 • @MacGregor 11:36:27
  //No i wykrakałeś - WPS nie nadał świadectwa koszerności mojemu kandydatowi - doopa blada ;)//  Dlatego przed ewentualnym przedstawianiem nowej (jakiejkolwiek) kandydatury warto zwrócić się do Kosiura i Zieminskiego z zapytaniem o to czy kandydat był u chirurga czy nie.

  To ważne.

  Nie wolno lekkce sobbie ważyć opinii WPS-u

  3 CZŁONKÓW sobie liczą !!!!!!

  To jest potężna ,polityczna siła na dziś.
  I tej siły już nie powstrzymamy !!!!!

  pzdr.
 • @MacGregor 15:55:45
  Pisać prawdę o żydach, to co innego niż na tym budować kapitał polityczny.
  Braun moim zdaniem to jeden z unych, taka koncesjonowana opozycja z licencją na "antysemityzm". Wuj jego Juliusz jest żydem, trudno aby on nie był, czy to możliwe? Ja tam nie uznaję, że tylko po matce można być..

  Kolejne to fakty, które go dyskwalifikują w moich oczach:
  -monarchista
  -reżyser "Zamachu Smoleńskiego" czyli propagator kłamstwa na zamówienie
  -romansował z UPR (start z ich listy z kiomitetu LPR do senatu)
  -rusofob
  -ultra żydokatolik
  -spłodzenie potomka w wieku prawie 50lat.. egoizm?
  -2010r. w komitecie poparcia Jarosława Kaczyńskiego - czyli żydów jednak popiera..

  Co do mojego kandydata spośród znanych "gadających głów", to podobałby mi się Marek Jakubiak z Kukiz15. Fakt, że nie zgłębiałem jego biografii poza wikipedią, ale mądrze mówi i dobrze się go słucha.. ponadto kojarzy mi się z Berlucsonim, a to nie wiem akurat czy dobrze ;)
 • @wk..ny 16:34:08
  -GB nie jest rusofobem, ja przynajmniej nie słyszałem.
  -jest monarchistą w sensie konserwatywnego porządku naturalnego - póki co to tylko sfera marzeń i idei
  -startował z list UPR - a z czyich miał, z własnej? proszę ...
  - "żydokatolik" nie ma czegoś takiego, napiszę o tymkiedy indziej

  pozdr
 • @MacGregor 11:35:32
  "a zatem dzis conditio sine qua non jest odrzucenie chrześcijaństwa i powrót do ... wiary rodzimej?"

  No popatrz, jaki ten MakGrzegorz złośliwy!

  Wiara jest sprawą indywidualną i powinna być oddzielona od rządzenia państwem w nieco większym stopniu niż życzyłby sobie tego Grzegorz Braun. Ja nie chcę mieszkać w państwie teokratycznym, ani nawet być zaganiana do kościoła częściej niż odczuwam taką potrzebę. "Szczęść Boże!" jest pięknym życzeniem, kiedy ktoś pracuje na roli (choć w dzisiejszych czasach niestety nie tylko Bóg pracuje nad pogodą), ale nie zamiast "dzień dobry". No bez przesady.

  Tu nie chodzi o zaciąganie kogokolwiek do świętych gajów, a po prostu o nie negowanie prawdy historycznej, że na naszych ziemiach istniało państwo wystarczająco silne na tyle, że nie zostało podporządkowane Rzymowi i wystarczająco zorganizowane, że zostało uznane po chrzcie w 966.

  "Niewolnictwo jako jedna z gałęzi gospodarki"? Chyba żydowskiej, do dzisiaj zresztą świetnie prosperującej - a nie słowiańskiej. Obaj ci panowie starają się przyprawić gębę barbarzyńców naszym przodkom, tym samym wtłaczając pobożnym owieczkom ideologię, że niczego dobrego na świecie nie było przed żydami. Co jest wierutnym kłamstwem, a jeśli kłamią w tej kwestii, to cóż stoi na przeszkodzie, aby kłamali w innych?
 • @Lotna 17:07:49
  "Ja nie chcę mieszkać w państwie teokratycznym, ani nawet być zaganiana do kościoła częściej niż odczuwam taką potrzebę" - ja tez nie i jakby pani posłuchała GB, co na ten temat mówi, to by była spokojna - zaganiali protestanci w Anglii, u nas chodzi o ROZDZIAŁ - co Boskie Bogu, co cesarskie Cesarzowi.

  jak pisałem, nawet gdybym był ateistą i gejem, to będąc polskim patriotą głosowałbym na Grzegorza Brauna.

  Co do Wielkiej Lechii - czy prezydent ma przysięgać, że wierzy w jej dawne istnienie czy jest to niekonieczne, bo nie rozumiem.
  Jaki to ma związek z czymkolwiek? z naszym obecnym położeniem.
  Równie dobrze możnaby przepytywac kandydatów z wiedzy o jedwabnem, o Auschwitz, o protokołąch mędrców i in - prosze nie mieszac tych spraw ze sobą.

  A moze wg Pani kandydat na prez\ydenta RP nie może być katolikiem - jeśłi stawia Pani taki wymóg, to niestety się nie dogadamy, bo i nie mamy o czym

  pozdrawiam
 • @MacGregor 16:47:00
  nie odniosłeś się do wszystkiego.. szkoda..
  religia oparta o żydobiblię jest żydowska bez znaczenia jakie tam sztuczki na linie czy inne fikołki cały Watykan przez ponad 1000lat wykonywał..
  nie podejmuj obrony tematu, bo przegrasz, sprawa jasna i klarowna.. to jest żydowska religia zmieniona dla ogłupienia goim w celu podbicia Świata..

  Chińczycy, Japończycy itp. jakoś nie poznali wcześniej tematu.. pewnie ichnie narody od pokoleń palą się w piekle??? Jahwe jako buk zbrodniczy jest do tego zdolny, więc jeśli istnieje, to w piekle mówi się po mandaryńsku ;)))
 • @MacGregor 11:47:32
  Uważam ,że w przyszłych wyborach na Prezydenta Polski, Pani Beata Szydło nie musi robić żadnej kampanii wyborczej, żadnych spotkań, objazdu autobusem. Wystarczy ,że zgłosi swój udział.
  ZWYCIĘSTWO murowane.
 • @MacGregor 17:52:27
  Prezydent Polski powinien nakleić na drzwiach pałacu tabliczkę:
  "klechom, rabinom oraz agentom obcych wywiadów wstęp wzbroniony"
  KONSTYTUCJA!!!! rozdział Państwa od kościoła każdego!
  niech sobie wierzy w co chce, to jego sprawa, nie państwowa!!!!!!!!!!!!!!
 • @Husky 18:21:09
  niedoczekanie..szybciej będzie pogrom kundli zadaniowanych niż etnografka mająca odciski na kolanach od klękania w Toruniu, czytająca z kartki każde przemówienie zostanie prezydentem..

  Na Ciebie już wyrok jest.. Polacy nauczeni doświadczeniami mossadu znajdą Cię nawet na Antarktydzie.. drzew tam nie ma to prawda, ale to Twój problem, będzie jeszcze gorzej dla Ciebie.. bo kuli szkoda..
 • @Lotna 17:07:49
  żydokatolicyzm to rak zjadający Polskę.. bardzo ekspansywna religia żydowskiego pomysłu.. MacGregor nie jest głupi.. robi co mu każą.. ci sami co każą Braunowi.. kolejny agent..

  Jak tak pomyśleć, to na całym Neonie oprócz mnie i Ciebie jest tylko kilka osób nie wykonujących zadania, albo swych urojeń (vide Wojtas).
  Polacy w swej większości nie mają czasu na czytanie Neonu, a tym bardziej aby tu pisać.. przykra prawda :(
 • @wk..ny 18:38:43
  o bosze
  jak żyć,jak tu żyć
 • @Husky 18:46:23
  krótko :)))
 • @wk..ny 16:34:08
  No i jest zarośnięty jak Jankiel , tylko ze gra na większych cymbałach .
  (Ja klawisz cymbałów ku...wa na niego głosowałem )

  pozdr.
 • @Zorion 19:27:01
  wolę skrzypka na dachu..

  Tekst piosenki:

  Gdybym był bogaczem
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Cały dzień bym biddy, biddy bum
  Gdybym ja był wielki pan.
  Pracy bym się brzydził
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Gdybym ja był biddy, biddy bum
  Digu digu didel, dejdel, pan.

  Zbudowałbym ja dom najwyższy na świecie
  W samym by sercu miasta stał.
  A schodów by bez liku było w domu tym,
  Okropnie dużo w górę w dół ciut-ciut
  I donikąd schody też bym miał,
  Bo sobie tak akurat życzyłbym.
  W podwórku to ja chcę dorodny mieć drób
  Co krok "gul, gul", "kwa, kwa", "gę, gę"
  Taki koncert - ojojoj! - jak ze snu,
  Tu indyk, tam znów gęś, coś z kaczek i coś z kur
  I już każdy w krąg połapie się,
  Że właśnie ja, milioner, mieszkam tu.
  [wzdycha]
  Gdybym był bogaczem
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Cały dzień bym biddy, biddy bum
  Gdybym ja był wielki pan.
  Pracy bym się brzydził
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Gdybym ja był biddy, biddy bum
  Digu digu didel, dejdel, pan.

  Już widzę swoją Gołdę jako bogaczową dziś;
  Ma podbródki piękne dwa,
  W kuchni krząta się, gdzie kucharek moc
  I ważna jest, że aż strach i wszystkim ona rządzi,
  Oj, ależ ona radość ma,
  Mogąc sobie wrzeszczeć dzień i noc!
  Najmędrszych ludzi z miasta tłum już chce
  Odwiedzić mnie
  Już słuchają mych opinii jak
  Salomonowych rad.
  "Powiedz nam reb Tewie, wybacz nam reb Tewie",
  Niby cadyk słynę już na cały świat.
  [intonuje]
  I będzie całkiem bez znaczenia
  To, że mylę się lub łżę,
  Kto bogaty, ten rozumy zjadł!

  I miałbym wtedy czas, którego mi brak,
  By pędzić swój w synagodze byt,
  Przy wschodniej ścianie mieć stałe miejsce w niej
  I komentować tam co dzień Talmudu treść,
  Jak każdy dobry Żyd,
  Bo czy można słodziej żyć i lżej?
  [wzdycha]
  Gdybym był bogaczem
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Cały dzień bym biddy, biddy bum
  Gdybym ja był wielki pan.
  Pracy bym się brzydził
  Dejdel didel dejdel
  Digu digu didel, dejdel dum
  Ty, coś jagnię stworzył, oraz lwa
  Czemuś uparł się, że właśnie ja
  Zepsułbym Ci boski świata plan,
  Gdybym ja był wielki pan!


  kwintesencja Talmudu w operze :)
 • @MacGregor 17:52:27
  "Co do Wielkiej Lechii - czy prezydent ma przysięgać, że wierzy w jej dawne istnienie czy jest to niekonieczne, bo nie rozumiem.
  Jaki to ma związek z czymkolwiek? z naszym obecnym położeniem."

  No bardzo przepraszam, ale jeśli zauważyłeś, jak ogromny wpływ mają żydzi w Polsce i co się teraz dzieje - to chyba ma bardzo wiele. Niczego nie ma przysięgać, ale powinien być świadomy tego, że Polacy - czy przodkowie Polaków mają bardzo długą historię na polskich ziemiach, de facto o wiele dłuższą niż historia napływowych żydów w Polsce. Czy może chcesz, żeby następny prezydent również raczył Polaków bajkami o 1000 lat wspólnej historii - tak jakby bez żydów nigdy nas nie było?

  "A może wg Pani kandydat na prez\ydenta RP nie może być katolikiem" oczywiście,że może i lepiej by było, żeby był katolikiem niż żeby wyznawał Talmud czy Koran, chodził w jarmułce i palił chanukowe świece w pałacu prezydenckim, ale to nie znaczy, żeby narzucał wszystkim uwielbienie dla Watykanu i katolicyzmu i zachowanie w przestrzeni publicznej, jakie powinno mieć miejsce w świątyni, w której się powinien modlić o mądrość, rozwagę, odwagę i sprawiedliwość przede wszystkim dla siebie, a nie bić się w piersi Narodu. Ciągle mamy jakichś pobożnisiów, tylko że o dziwo wszyscy mają prawa boskie w tzw. głębokim poważaniu, a chyba nie o to chodzi.
 • @Lotna 01:12:18
  Slowo "propaganda" moznaby przelknac, niestety wyrazil sie prostackim okresleniem "ubeckie rzygowiny". Do swojej bzdury dolozyl chamstwo.
 • @wercia 01:32:55
  Jest na youtube. Dotyczylo to dziejöw starozytnej Lechii. Pan Michalkiewicz, z zapalem godnym lepszej sprawy, zwalcza tzw turboslowian, wsröd ktörych sporo jest bajkopisarzy, jednak nie widze powodu dla swietego oburzenia wyrazonego w chamski sposöb.
  Pan Michalkiewicz z wielka atencja wyraza sie o "Ich Eminencjach" i nie ma dla niego znaczenia, ze wielu sposröd "eminencji" to etniczni zydzi.
  Zabawny ten p.Michalkiewicz.
 • @MacGregor 11:35:32
  Myli sie pan. Zaden powazny badacz starozytnej historii Slowianszczyzny nie opiera sie na zadnych dogmatach. Rozumiem, ze to troche nie na czasie opisywac dzieje sprzed tysiacleci, kiedy stoja przed Polakami wazniejsze zadania. Moim jednak zdaniem nie wolno pomijac prac ludzi, ktörzy wielkim wysilkiem staraja sie obalic bzdury, ze przed 966r ( ???)
  nasi przodkowie byli jaskiniowcami i dopiero za pomoca kropidel stali sie ludzmi rozumnymi. Wielka szkoda, ze uniemozliwiono p.Lewickiej, grzebiacej w starozytnych zrödlach arabskich, poszukiwanie sladöw starozytnej historii Lechitöw.
  Nie Polacy rzadzili a Lechici tj plemiona slowianskie.
  Polecam wiarygodny blog Rudaweb.plAbsurd oszukanego swiata.
  Pozdrawiam serdecznie jako zdeklarowana Laszka.
 • @MacGregor 11:42:40
  Pewnie ma pan racje, ale sluchajac p. Tyszki odnosi sie wrazenie, ze ten czlowiek mysli PO POLSKU. Przynajmniej nie wygaduje bredni, jak to czyni Duda-Pyza ! Nie chodzilo mi wcale o urode, choc mam slabosc do okularniköw...
 • @wercia 14:48:02
  Cos w tym jest. Dla mnie nieco blizej wizerunku diabla byl nieslawnej pamieci Berele Lewartow...
 • @wercia 14:55:45
  I tak trzymac. Przypomina mi to pewien dowcip o prawomyslnym czlonku partii, ktörego zapytal jego zwierzchnik:
  -Co pan mysli o kierunku naszych dzialan?
  -Wszystko idzie wspaniale, idziemy po wlasciwej linii !
  -Ale ja pytam o panskie osobiste przekonanie..
  -Alez ja sie nie zgadzam z moim przekonaniem !
 • @wk..ny 16:34:08
  Pewnie, ze dobrze. Ja tez gustuje w jego fularkach...
  Möwiac jednak powaznie nie widze znaczacego zaplecza, bez ktörego nie ma szans.
 • @morgan 23:03:36
  Nie rozmawiamy o red.Michalkkiewiczu tylko o Grzegorze Braunie.
  A co do chamskich wypowiedzi, to chodzi Panu o moje (proszę wskazać w którym miejscu, czy osoby pod nikiem Lotna) Nie chlastać ozorem bo co ponadto, to od złego pochodzi.
 • @Lotna 17:07:49
  Oczywiscie, ze nie chodzi o swiete gaje, choc szkoda tamtych wspanialych drzew, wyrabywanych jak lecialo przez swiatobliwych niemieckich "misjonarzy".Chodzii o DZIEJE. Swiat naukowy zbaranial, kiedy odkryto ogromne pole bitewne nad rzeka Tollense, odkopujac 10-15% znaleziono szczatki wojöw sprzed ok.3000 lat. A przecie siedzielismy w bagnach Prypeci obrzucajac sie lajnem dla zabawy w VI wne.. Archeolodzy ujawnili juz DNA poleglych-dziwnym trafem w wiekszosci to DNA pokrywa sie z DNA dzisiejszych Polaköw.
  Badaja wszystko Dunczycy i Niemcy, ktörzy rozpaczliwie pröbuja znalezdz germanskie slady..bez rezultatu.
  Przepraszam za dygresje i pozdrawiam.
 • @Lotna 22:41:11
  Jedno jest pewne. Przywlekli sie tutaj z pewnoscia juz za Mieszka-zdrajcy.
  Dowöd? Mieszkowe denary zapisane zydowskimi literami.
 • @wercia 23:51:21
  Nieporozumienie towarzyskie. Chodzilo o niefortunne wyrazenie p.Michalkiewicza.
 • @morgan 00:05:55
  Nie masz za co przepraszać, dygresje bardzo pożądane, bo co poniektórzy najwyraźniej nie są w stanie zrozumieć, jak istotna jest przeszłość, która wraz z nastaniem kropideł została kompletnie wymazana z naszej świadomości, szczególnie w drugiej połowie XX wieku i która dopiero teraz zaczyna być odkrywana, jakże często przez zachodnich naukowców.

  Przecież narodem, który jest pozbawiony samoświadomości jest o wiele łatwiej manipulować, co KK robi bardzo skrupulatnie dając nam za wzory wszelakie "naród wybrany", który jak się właśnie wszystkim jasno ukazuje, jest naszym najbardziej zatwardziałym wrogiem, a nie żadnym bratem. Wiadomo, że niektóre księgi słowiańskie zachowały się tylko na terenach, gdzie Watykan nie miał dostępu. Ludzie tacy jak pan Braun i Michalkiewicz, którzy są bardzo zdenerwowani nawet najmniejszą wzmianką na temat cywilizacji Słowian, zupełnie nie wzbudzają we mnie zaufania. Przecież wiadomo, jeśli ktoś jest za hierarchią i kościoła i monarchicznej władzy świeckiej, to tradycje słowiańskich wieców kompletnie mu psują szyki.

  Wyobrażam sobie frustracje Niemców czy Duńczyków...przecież narody słowiańskie były uważane jako poślednie, no więc jak to być może...? Nie wiem, jak długo, o ile w ogóle Słowianie rządzili światem, ale faktem jest, że cesarstwo rzymskie nas nie podbiło i nie zniewoliło, ani fizycznie, ani mentalnie, choć pidbiło Europę zachodnią; natomiast zrobił to kościół, czego coraz bardziej opłakane skutki odczuwamy do dnia dzisiejszego.

  Jedną z ilustracji - PiS na czele z Dudą, wiecznie na kolanach, kajający się bezustannie przed narodem "wybranym" i błagający żydów o przebaczenie bijąc się w piersi Narodu, jednocześnie podając Polskę żydom na srebrnej tacy. Ale oczywiście kościół nie ma z tym nic wspólnego. Tyle tylko, że gdyby kościół był po stronie Polaków, to by pogonił tych fałszywych skruszonych zdrajców -cierpiętników na cztery wiatry, a jakoś tego nie robi. Mało tego: sam się brata z żydami.

  Pozdrawiam wzajemnie. :)
 • Pogański kraj
  Pogański kraj, pogańskie obyczaje! Niestety!
  Polska jest pogańskim krajem. Co z tego, że pewna większościowa część polskiej populacji została nieświadomie przypisana do watykańskiej korporacji religijnej, jak ci wszyscy Watykaniści są poganami. I to zarówno płatni funkcjonariusze Watykanu jak i watykańscy katolicy.
  Boże Słowo mówi, że korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy. I wystarczy popatrzeć na chciwość Polaków - watykańskich katolików, chciwość tzw. biskupów mieszkających w pałacach, rozbijających się drogimi samochodami, chciwość sukienkowych zdzierających za co się da i ile się da ze swoich zbaraniałych owieczek. Można powiedzieć; owieczki zamieniły się w duchowe genderowe barany. Podobnie można rozpoznać pogaństwo chciwych Żydów. Gdy są niepohamowanie chciwi to tym samym wskazują na swe pogaństwo. Jedynie świadomi Chrystusowcy - i to nie wszyscy, są w stanie powstrzymywać swą chciwość zgodnie ze Słowem: "Prawdziwa pobożność, to poprzestawanie na małym".
 • @Lotna 13:09:07
  Aj waj ale się napracowałaś Lotna. Pamiętaj tylko, że ludzie swój rozum mają
 • @wercia 15:57:03
  Nie napracowałam się, tylko wyraziłam swoją opinię. Masz coś przeciwko temu, czy chcesz mnie zakneblować swoimi chamskimi odzywkami, które w stosunku do mnie ciągle pod tym wpisem ponawiasz?
 • @Lotna 18:45:39
  A niby które to chamskie nazywkii? Prosze podać konkretnie.
 • @Lotna 18:45:39
  Nie sa nam potrzebni usypiacze - co było kiedyś i pi...na około. Praktycznzie żyzii to był element przygarnięty z litości. Zyjemy tu i teraz. Mąciciele nie są nam potrzebni. Wy...z Polslki.
 • @wercia 20:20:17
  Mam nadzieje, ze Lotna oleje ten kulturalny ( ! ) wpis
  Bez odbioru.
 • Sens wpisu jest słuszny i ważny
  Zgadzam się z podejściem do istoty sprawy . Potrzebny jest rzetelny kandydat.
  Jest taka osoba i wreszcie realizuje projekt Niniwa w sposób piękniejszy niż oczekiwałem.
  Braun to figura strącona z pola , zbita, a więc wszelkie marzenia o pełnieniu funkcji publicznej ma już za sobą. Pracuje na swoją kanapę.
  Wybacz ale muszę obedrzeć to indywiduum z królewskich piórek aż pokaże się realna nagość.
  Piszesz
  /////////////////////////////////
  GB jest kandydatura realną na DZIŚ.
  ja gdybym był gejem i ateistą oraz turbo-lechitą, ale przy tym polskim patriotą, to tu i teraz głosowałbym na Brauna ze względu na realizm polityczny
  //////////////////////////////////
  1/ GB jest kandydatura realną na DZIŚ ?
  ALE Osoba po wyroku nie ma szans na pełnienie funkcji społecznych.

  2/ ja gdybym był gejem i ateistą oraz turbo-lechitą, ale przy tym polskim patriotą, to tu i teraz głosowałbym na Brauna ze względu na realizm polityczny.

  Może i tak ale przecież będąc masonem również byś był usatysfakcjonowany. Czyż nie ?
 • @jax 00:13:49
  :))))

  brakuje mi Pańskiego taktu.. :(

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031