Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1814 postów 1793 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Nie obwiniajmy Żydów ani Izraela!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Równie dobrze możnaby obwiniać lisa, że wpuszczony do kurnika pozagryzał kury.

Podobnie nie jest winą krokodyla, że jak wyciągniemy do niego dłoń na powitanie, to ją nam odgryzie przy samej doopie. Rzecz bowiem w tym, że ludzie i krokodyle kierują się innymi zasadami i niewiele tu może pomóc organizowanie wspólnych komisji, okrągłych stołów czy sesji wyjazdowych całego rządu, bo jak się podejdzie do krokodyla choćby z sercem na dłoni, to będzie i po dłoni i po sercu.

Zauważyłem zarówno u siebie, jak i u innych blogerów, iż powodowani uzasadnionym skądinąd poczuciem jawnej niesprawiedliwości, czasami zbyt wiele uwagi poświęcamy niegodziwościom a to plemienia żmijowego, a to będącym igraszką w ich i w niemieckim ręku banderopitekami (nie mylić z normalnym Ukraińcami, przyjaznymi Łemkami czy innymi Bogu ducha winnymi Rusinami). Wszystko to może być prawdą, tysiącletnie współżycie ze strasznymi braćmi, o którym coś bredził ostatnio pan prezydent, zaczęło się od wizyty handlarza niewolników, po wiekach naiwność skutkowała państwem w państwie, wykolejeniem historii Polski związanym przede wszystkim z niedorozwojem własnego mieszczaństwa, potem była nielojalnośc, zabory, jawna zdrada, żydokomuna i tak do dnia dzisiejszego. Słowem, nie tylko wyszliśmy na tym interesie jak Zabłocki na mydle tudzież jak poczciwy chłop z bajki o żmii, to jeszcze za swoją głupotę mamy płacić, płacić oraz płacić, a także płacić, o płaceniu nie wspominając, a nasze dzieci i wnuki również. Dlatego też zawsze popierałem istnienie własnego państwa Izraelitow, byle jak najdalej od nas.

I tyle. I choćby przyszło tysiąc atletów i każdy zjadłby tysiąc koszernych kotletów, wszystko powinno grać i kolidować, jest nas co najmniej 60 milionów na tym Bożym świecie, jesteśmy narodem dzielnym, wykształconym, o wspaniałej historii, ziemia żyzna, woda zdrowa, pod ziemią bogactwa naturalne ... no więc o co kaman?

Żydzi jacy są, każdy widzi, jeśli mają do wyboru wyrwać na rympał 65 mrd albo 300 mrd, to wiadomo, że wyrwą 300, a i tak nie będzie to ich ostatnie słowo, ale zupełnie czym innym są ich chęci, a czym innym nagradzanie tych chęci oklaskami, jak to zrobiła pani Gawin po przemówieniu litwaczki Azari.

Przykłady: skandalem było wywalenie już w tej chwili co najmniej 400 mln PLN na de facto eksterytorialną Świątynię Holokaustu scil. MHŻP-Polin w Warszawie (w tej chwili pracujące na trzy zmiany nad produkcją antypolskich pomyj na rocznicę marca 1968 czyli jak widać lepiej byłoby dla nas te pieniądze przepić), ale o ile pamiętam nikt nie przystawiał do głowy pistoletu ś.p. Lechowi Kaczyńskiemu, kiedy wmurowywał kamień węgielny pod ten szemrany ośrodek.

To bynajmniej nie Żydzi udzielili sobie sami zgody na powołanie loży B’naj Brit w Warszawie ani nie wysyłali w imieniu prezydenta RP gratulacji, to nie oni pełnili funkcję prokuratora generalnego, który wstrzymał ekshumację w Jedwabnem.

To bynajmniej nie Żydzi wyrwali sobie kolejne 100 mln PLN na renowację cmentarza w Warszawie, mimo, iż leży ona w obowiązkach bogatej jak nabab żydowskiej gminy w Warszawie – głosowała za tym większość posłów polskiego Sejmu, za był nawet rozsądny skadinąd poseł Andruszkiewicz. Tak więc do kogo pretensje?

A kto finansuje ŻIH, te wszystkie centra kulturowe, nieustanne festiwale, kto odznaczył kalumniatora Grossa, kto będzie teraz finansował kolejne muzea (Muzeum Getta w Warszawie teraz i Muzeum Chasydów w przyszłości), kto obchodzi chanuke w Sejmie, w Belwederze?

Kto najpierw oddelegował Ryszarda Schnepfa na stanowisko ambasadora RP, potem przez pół roku nie miał czasu go odwołac, a kto teraz podpisał jego nominację na członka rady muzeum przy Swiątni Holokaustu? No chyba nie sam siebie, więc przestańmy w końcu winić Żydów za własną kurwa mać głupotę, tchórzostwo i nieuctwo!

Kto nie ma czasu spotkac się z Kresowianami, z Waldemarem Tomaszewskim, a nie może odpuścić sobie kolacji z jakimś żydowskim trepem o nazwisku jak lichy alkohol, w dodatku z chamem i prostakiem? Czy to Dyzma winien, że ma w sobie zwierzęcy magnetyzm, na który lecą wszystkie pisiaki jak muchy do gówna? Przecież nie.

Kto odsunął na świętego Dygdy procedowanie ustawy dot. Polaków ratujących Żydów „by nie urazić wrażliwości” etc? No przecież ani stary kręciarz Netanjahu (który prędzej powinien się nazywać Netanszejtan), ani Michnik, ani pani z TVN, ani Tusk, ani Schetyna, tylko nasz pisowski marszałek Kuchciński. Więc do kogo pretensje?

Podobnie z banderopitekami – kto najpierw udawał, że kult bandery jest marginalny? Dziś, gdy tego zbrodniarza jako oficjalnego bohatera Ukrainy broni oficjalnie szef ichniego MSZ-u oraz wszyscy prezydenci, może wypadałoby się choć przyznać do błędu i przeprosić?

 

Łatwo jest zwalać winę na Żydów, na Jankesów, na Niemców, na Rosjan, na banderopiteków, bo wówczas stanowią oni alibi dla naszej własnej pierdołowatości i głupoty graniczącej ze zdradą, jeśli to nie jest jeszcze zdrada w całym tego słowa znaczeniu.

Bolkowe „nie chcem, ale muszem” programem PiS-u?

Nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie, naprawdę nie macie do czynienia z głupszymi od siebie. Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać, jest cała masa kur, które możecie szczać prowadzać, a zajmowane dziś przez was miejsca zajmą tacy, którzy na widok zmarszczonego czoła Netanjahu czy innego krętacza nie będą popuszczać w gacie.

  

KOMENTARZE

 • Co za pojeb
  dał 1*?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:09
  każdemu wolno oceniać, pojeb nie pojeb :)
 • @MacGregor 16:50:30
  No jak Tobie nie przeszkadza...
 • @Autor
  Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

  Ty wiesz i ja wiem,że zarówno rząd jak i sejm jest w znacznym stopniu zażydzony i to nie Polacy podejmują te decyzje o dopłatach ale V kolumna żydowska w Sejmie i Rządzie.Oni dbają najpierw o interes Izraela a interes Polski mają w tyłku. Więc obwinianie żydów jak i Izraela jest jak najbardziej na miejscu.
  Przez to,ze w wyborach nie podaje się narodowości żydzi upychają swoich ziomków o polskobrzmiących nazwiskach gdzie tylko się da .Mniejszość niemiecka ma w Sejmie swojego 1 przedstawiciela mniejszość polska kilkudziesięciu ,mniejszość żydowska ok.400.Przez to,że opanowali większość w Sejmie nie ma możliwości zmiany prawa korzystnego dla Polaków.Jedyne wyjście to powtórka z rozrywki i wydawanie biletów w jedną stronę tylko teraz faktycznie przez Polaków a nie przez żydów jak zrobili to w 1968r.Bo w 1968r to żydzi wydawali decyzję kto ma wyjechać z Polski a kto ma pozostać i poszerzać V kolumnę.
 • @MacGregor
  No tak , tylko banderopiteki mają swoich u nas w sejmie http://prawy.pl/65547-antypolska-kampania-ukraincow-w-polskim-sejmie/ . Możemy tyle co jacyś Eskimosi . Pzdr. :)
 • @matterhorn 17:36:54
  Polska zmieni ustawę reprywatyzacyjną pod naciskiem Izraela? Powstał tajny dokument, do którego dotarli dziennikarze. Oto warunki kompromisu. W prokuraturze generalnej powstał dokument, który zawiera opinię dotyczącą ustawy reprywatyzacyjnej. Propozycja: kompromis między Polską a Izraelem. Mimo że dokument jest tajny, Wirtualna Polska utrzymuje, że udało się poznać kluczowe założenia. Dziennikarze powołują się na dwa źródła, które twierdzą, że zgodnie z ustawą reprywatyzacyjną w zmienionym kształcie będzie można uzyskać nie 20-25 procent, jak dotychczas zakładano, ale 100 procent wartości utraconej nieruchomości. Jest też zapis o tym, że sama nieruchomość może zostać zwrócona, czyli inaczej niż we wcześniejszym projekcie. To daleko idące zapisy. Mogą się spotkać z oporem. Dla Izraela istotny jest zapis dotyczący obywatelstwa. Być może powinien być zmieniony mówi informator z kręgów zbliżonych do rządu. Zgodnie z wcześniejszym projektem Ministerstwa Sprawiedliwości prawo do rekompensaty miało przysługiwać tylko Polakom pod warunkiem, że w chwili nacjonalizacji odebrany grunt też należał do obywatela polskiego. Źródło: https://niezlomni.com/polska-zmieni-ustawe-reprywatyzacyjna-naciskiem-izraela-powstal-tajny-dokument-ktorego-dotarli-dziennikarze-oto-warunki-kompromisu/ Ps..100 procent wartości utraconej po wojnie nieruchomości np. w zrujnowanej i zburzonej Warszawie? Nie ma majątku "pożydowskiego". To jakieś kuriozalna, rasistowska teza. Czy po bezspadkowych żydach amerykańskich dziedziczy USA czy Izrael albo gmina żydowska w Brazylii? USA! tak samo ma być tu! Nic się nie należy żydostwu!!! To nie oni odbudowywali Polskę po II WŚ, tylko sami Polacy!!! To jest Kaczyńskiego dzieło i jego szabesgojów!! Motto przyjaźni dla gojów "Wasze ulice nasze kamienice" . Goje będziecie spać na ulicach, łby spuścić i w....Czyli słusznie powiedział Macierewicz o polskojęzycznej władzy i takich mediach. Ta władza chce ustawy, ten sejm powołał tą władzę, trzecia władza to sanhedryn a czwarta to media, niemal w całości nie polskie. Jeśli polskie, to przynależne tej władzy. Jest silna presja na rozmontowanie Polski. A wszystko pod hasłami bogoojczyźnianymi i w 100 rocznicę przeputanej niepodległości. Ostrożnie z dużą ustawą reprywatyzacyjną, w przypadku zwrotu własności prywatnej obywatelom Izraela, lub Stanów Zjednoczonych, natychmiast znajda się udokumentowane żądania potomków dawnych rodzin niemieckich w Gdańsku, Wrocławiu, Opolu, Szklarskiej Porębie i co wtedy? No to i my Kresowiacy także przez ten rok rządowi wystawimy rachunki za utracone majątki 100%+utracone korzyści a nie jak dotychczas 20% za ziemię tylko i liczonej od najgorszych najtańszych gruntów. Nasze majątki zrujnowane i w gruzach nie były.
  Polacy ocknijcie się wreszcie i zacznijcie w końcu głosować na Polaków z rzetelnie udokumentowanym życiorysem ich dziadów i ojców. Bo tych co obieracie to tak naprawdę nie znacie. A później obcy stawiają warunki a Wasi niby świetnie przez Was wynagradzani przedstawiciele Was sprzedają, oczywiście z hasełkami, że niby to walczą i robią wszystko dla Was. A prawda taka że Was urabiają łatwo przez cały ściek medialny który im służy. Ps..II...Przypominam umowę indemnizacyjną, zawartą 16 lipca 1960 roku w Waszyngtonie między rządem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, a rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Zgodnie z art. 1 traktatu/umowy rząd Polski zobowiązał się zapłacić, a rząd USA przyjąć, 40 mln ówczesnych dolarów amerykańskich za całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli USA, zarówno osób fizycznych jak i prawnych z tytułu nacjonalizacji i innego rodzaju przejęcia przez Polskę mienia oraz praw i interesów związanych lub odnoszących się do mienia, które nastąpiło w Polsce przed dniem podpisania i wejścia tego układu w życie. Spłata tego zobowiązania przez Polskę następowała w rocznych ratach i została w całości spłacona i rozliczona dnia 10 stycznia 1981 roku. Układ między Rządem Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki dotyczący roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych. Protokół z 29.11.1960. "W świetle postanowień tej umowy, żądania, jakie pod adresem Polski wysuwają mające siedzibę na terenie USA i kierowane przez obywateli Stanów Zjednoczonych żydowskie organizacje, mają wszelkie znamiona usiłowania przestępczego wyłudzenia od Rzeczypospolitej Polskiej 65 miliardów dolarów i jako takie powinny być ścigane przez prokuraturę. Osobną sprawą jest ukrywanie przed polską opinią publiczną umów indemnizacyjnych – w tym również załączonej umowy – przez rządy Rzeczypospolitej Polskiej. Ukrywając przed polską opinią publiczną fakt istnienia tych umów oraz ich treść, kolejne rządy Rzeczypospolitej Polskiej próbują uniknąć odpowiedzialności za zaniechanie wydania rozporządzeń, umożliwiających obywatelom polskim uzyskanie restytucji lub odszkodowań za znacjonalizowane mienie." "Po wejściu w życie niniejszego układu rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał rządowi polskiemu, ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do rządu polskiego" - czytamy w dokumencie


  https://traktaty.msz.gov.pl/bap.php
 • Tagi: nieudolność pis
  " Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać, jest cała masa kur, które możecie szczać prowadzać "

  No nie żartuj, MakGrzegorzu!

  Przecież oni właśnie to robią, oni ze śmiałością i odwagą - i to coraz większą - reprezentują swój naród, bo ich naród nie jest polskim narodem; ich państwo to też raczej Izrael albo Ukraina, albo Niemcy, albo Unia Europejska, albo wszystko po trochu, ale nie Polska! Oni nie są nieudolni ani tchórzliwi, oni świetnie wywiązują się ze swoich zadań, dla których dostali korytko i nagrody dodatkowe w postaci synekur i różnych fikcyjnych, ale dobrze płatnych funkcji i stanowisk.

  Jak długo trzeba inteligentnym ludziom tłumaczyć, że mamy rządy okupacyjne?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:09
  A Ty co? Mamy głosować, jak Partia każe?

  Ta jedynka nie ode mnie, gdyby się ktoś pytał, ale Autor wydaje się nie całkiem rozumieć, w czym rzecz.
 • Nie trzeba Żydów, żeby nas okraść
  Nie wiem czy to prawda, ale śmierdzi http://dzienniknarodowy.pl/nawet-skandal-zdrada-potajemnie-zmieniana-dyktando-izraela-ustawa-reprywatyzacyjna/
 • @Repsol 20:15:42
  Coraz swobodniej w Polsce poczynają sobie nasi wschodni „bezalternatywni przyjaciele”.

  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/842372,dlaczego-ukraincy-przebywajacy-w-polsce-maja-chwycic-za-kije


  Poczynają dlatego że tak zadaniowani są i na bezkarność liczyć mogą.
  Jeden z czołowych,państwowych ukronazistowskich negacjonistów wołyńskich i geszefciarz od byznesu na szczątkach ofiar Genocidum Atrox,Shoah i poległych w wojnach, takich przyjaciół ukronazizmu w RP wymienia.

  O NICH właśnie mówi, kim i gdzie oni są.

  https://zik.ua/news/2018/02/08/polska_vlada_obmezhuie_istorychnyy_dialog_1261311
 • @Repsol 20:15:42
  Jak wyglądają te „procesje” w Przemyślu na przestrzeni ostatnich lat

  http://www2.kki.pl/pioinf/przemysl/dzieje/rus/Panachyda_2016/panachyda.html
 • @kula Lis 67 20:54:23
  Dlatego w wyborach zagłosujemy na Kukiz_15 ,a nie na okrągłostołową ferajnę wzajemnej onanizacji . Wszyscy Won . Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:35:17
  Obawiam się, że do tego czasu Kukiz 15 będzie porządnie zinfiltrowany, a sam Kukiz przekupiony albo unieszkodliwiony. Ale oczywiście: Wszyscy won, do trzeciego pokolenia co najmniej.
 • @Lotna 22:18:54
  Alternatywy na teraz brak . Pozdrawiam. :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:09
  To chyba dość oczywiste: kundelek.
 • @Repsol 22:31:30...Alternatywy na teraz brak ....
  A czy Ty chcesz być alternatywą?
  Albo Jarek Ruszkiewicz?
  Lub autor powyższej notatki?

  Ja chcę być alternatywa.
  Ba, jestem nią.
  Dla siebie wystarczająca, choć dla innych niezauważalną
  Ale z kilkoma innymi mężczyznami już będziemy większą alternatywą.

  Budda nie zaczynał od milionów uczniów.
  Jezus z Nowego Testamentu też budował alternatywę od pojedynczych przypadkowo spotykanych rzemieślników lub robotników.
  Autor ścieżki Tao zostawił swoje przemyślenia nie wodzowi milionowej armii, lecz dowódcy małolicznego oddziału ochrony granicy.

  Pierwszym pytaniem nie powinno być ilu mężczyzn chce być alternatywą.
  Moim zdaniem, dla każdego myślącego o sprawach społeczno-politycznym takim pytaniem pierwszym jest, czy sam chce być tą alternatywą.

  https://3.bp.blogspot.com/-pCMnYu-n114/WpUn1lCC35I/AAAAAAAAR2E/mkrLHKSGdBcOc9jjUV57K8eZlM-ldd-ngCLcBGAs/s400/NARADA11.png
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:48:09
  Panie Jarku ja też nie lubię czytać długich tekstów-:))
 • @Autor @ALL (do wszystkich = bez politycznych podziałów)
  Odczytałem powyższą publikacje dwukrotnie. Nie bez powodu.

  Jest to bowiem jedna z najlepszych publikacji, z wielu przeczytanych przeze mnie w warunkach tzw. polskiej blogosfery!

  Od pierwszego akapitu w prosty logiczny sposób, używając bezsprzecznych wręcz argumentów i przykładów, autor dokonuje czegoś jakże ostatnio w tendencyjnych w znakomitej większości publikacjach rzadkiego.

  Prowadzi czytelnika poprzez nie mniej celnie przypomniane/przytoczone zdarzenia, aż do ostatniego zdania -----> będącego jednocześnie podsumowaniem, wnioskiem końcowym i ważną wskazówką.

  Takich tekstów, Polakom - skutecznie politycznie podzielonych przez mafijne w naturze struktury po-okrągło-stołowej/po-Magdalenko-wej władzy, podzielonym ponad granice rozumu i rozsądku, pisać i czytać potrzeba bezsprzecznie więcej!
 • @Fatamorgan 05:55:11
  Podzielam stanowisko i pozdrawiam.
 • Drogi Autorze!
  Czuje się zobowiązanym do poinformowania Szanownego Pana o tym, że - ze względu na treść, przekaz i wyjątkową w mojej opinii wartość powyższego tekstu, pozwoliłem sobie na zamieszczenie Pana notki (oczywiście z dodaniem linków prowadzących do autora i oryginału) na portalu Salon24.pl

  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/848987,nie-obwiniajmy-zydow-ani-izraela
 • @Fatamorgan 07:25:21
  Co do zażydzenia... to bym powtórzył kolejny raz:
  potrzeba stworzyć i szeroko rozkolportować LISTĘ "ważnych / bogatych żydów" w Polsce.
  Szczególnie tych, którzy UDAJĄ (zmiana nazwisk itp) Polaków (etnicznych)!

  Dajmy NARODOWI szansę rozprawić się z tym wrzodem!

  Niech choćby KAŻDY może sprawdzić i samemu zdecydować, czy chce pracować na/dla żyda, czy chce u żyda kupować, zlecać mu prace, *POŻYCZAĆ*.
  A jak ktoś będzie chciał "bić żyda", to też będzie mógł (no, ale potem swoje odsiedzi pewnie, bo sędziowie też koszerni).
 • Prośba Niemców do Rosji , w tym moja o ponowne wyzwolenie
  Niemieccy turyści , którzy przyjechali do Krymu proszę ponownie Rosję o wyzwolenie Niemiec
  https://mediarepost.ru/news/165438-posle-poezdki-v-krym-nemcy-prosyat-russkih-esche-raz-osvobodit-germaniyu.html

  Niemieccy turyści mają rację , bowiem Niemcy od momentu zakończenia II wś. są pod całkowitą okupacją USA , o czym min. świadczą 174 amerykańskie bazy wojskowe rozmieszczone na terytorium Niemiec. Podobna sytuacja jest z Japonią , gdzie od czasu zakończenia II wś. jest 113 amerykańskich baz wojskowych.

  Polska po 1989 r. również jest państwem okupowanym przez USA, a rządzący w Polsce reżim jest z ich nadania. Rzygać mi się chce jak słyszę w radio codzienne kłamstwa Dudy, Kaczyńskiego i innych figurantów -agentów amerykańskiej hegemonii nad Polską, co jest dziełem Solidarności , która z kolei jest dziełem CIA …no i koło się zamyka , a Polska jak nie była wolna, tak nie jest. A propos zaoceaniczny „nasz sojusznik” w myśl swojej nowej doktryny nuklearnej rości sobie prawo do ataku nuklearnego na swoich sojuszników , w tym też Polskę. Nie ma co :ładnego sobie znaleźliśmy przyjaciela-bandytę.

  Przyłączam się do prośby niemieckich turystów do Rosji o ponowne wyzwolenie Niemiec , dodając od siebie, w tym również Polski.

  https://iv.pl/images/10326633974222528810.jpg
 • 5 x *
  W czasach powojennych, gdy rzeczywistość pokrętnej żydowskiej duszy była bardziej wyrazista, chłopska młodzież szła do szkół z przesłaniem: "synów kształcić trza aby głupsi od rzytków nie byli".
  Teraz pchają do głowy absolwentów kszkół średnich po 1200 godzin nadjordańskiego gówna. Wkrótce katachetki otrzymają możność piastowania urzędu wychowawców klas. Wtedy już kuźwa nic w tych głowach mądrego się nie zmieści. Żydzizm w wersji light zabija naszą motywację, nasz rozum i naszą wolę. Wszyscy czarni WOON, bez względu na to czy w jarmułkach czy w paliuszach.
 • Lista zbrodni jest dłuższa !
  //Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać, jest cała masa kur, które możecie szczać prowadzać, a zajmowane dziś przez was miejsca zajmą tacy, którzy na widok zmarszczonego czoła Netanjahu czy innego krętacza nie będą popuszczać w gacie.//

  Weźmy sobie dla przykładu takiego Ziobro i niekończące się reformowanie wymiaru sprawiedliwości i przedawnianie zbrodni sądokracji.
  A sądokracja to żydzi ! Nie można zreformować Talmudu ! Talmud i talmudystów trzeba odrzucić i osądzić!

  Talmudyści mają na rękach polską krew ! Zwłaszcza krew polskich katolików ! Bo mordują Polaków z pasją i z szatańskim sadyzmem.

  PiS jest poplecznikiem talmudystów !

  Choćby za to Ziobro i Jaki do paki !!!
 • o.Augustyn Pelanowski OSPPE - Czy Jezus przebaczył Kajfaszowi
  https://www.youtube.com/watch?v=Rvy7zfriVFw

  Ten ksiądz z zakonu paulinów wyjaśnia jak nas morduje żydowski sanhedryn !

  OSZCZERCY, WYZYSKIWACZE, ZŁODZIEJE, TWÓRCY PRAW POWODUJĄCYCH PAUPERYZACJE I ŻYCIE NIEZNOŚNE, A TAKŻE ODGRYWANIE ROLI OFIARY, ABY ZABIĆ RZEKOMEGO KRZYWDZICIELA.TO SĄ MORDERCY !!!

  Dziś w Polsce teologia moralna pozwala nam wprost nazwać morderców żydowskich i ich pachołków PISowskich po imieniu !!!
  MORDERCY PO STOKROĆ MORDERCY !!!
 • @finka 20:49:30
  Sporu o ustawę o IPN można było uniknąć? Czemu notatka z ostrzeżeniami USA szła z MSZ do MS aż osiem dni? [DOKUMENT]

  https://wpolityce.pl/polityka/384194-sporu-o-ustawe-o-ipn-mozna-bylo-uniknac-czemu-notatka-z-ostrzezeniami-usa-szla-z-msz-do-ms-az-osiem-dni-dokument

  Ps...A kto to jest jakiś tam Thomas’a K. Yazdgerdi’ego. Zapewne żyd, amerykański posłaniec żydowski w sprawach żydowskich. Całe szczęście, że był ten poślizg w informacji! Dzięki temu ustawa została UCHWALONA! I żydowskie zakłamanie i knucie wyszło na jaw. To nie jest spór, to walka o godność Polski. "Pisarski zaznaczył, że strona amerykańska podkreśliła, że w przypadku uchwalenia zmian w ustawie o IPN, jak również w przypadku oskarżenia J.T. Grossa Departament Stanu będzie zmuszony do wyrażenia krytycznego stanowiska wobec ustawy. Sygnał więc był czytelny. Jeżeli polski rząd przyjmie ustawę, Amerykanie nie będą mieli wyjścia i będą musieli zareagować."

  Szanowni państwo o czym my w ogóle rozmawiamy, o czym my mówimy, gdzie my żyjemy - w 40 milionowym bantustanie? Amerykanie, żydzi, pytanie kto jeszcze następny będzie nam pomagał "wstawać z kolan". Amerykanie niech idą do Canossy ze wstydu za cyniczną i haniebną decyzję Roosevelta a żydzi niech mają pretensje do bezdusznych żydów amerykańskich i ich niechęci do ost Juden. Pełnomocnik ministra do spraw kontaktów z diasporą żydowską, toż to kuriozalne stanowisko. Czy inne diaspory też mają pełnomocników czy tylko naród wybrany? To nie była notatka rządu USA. To była notatka stanowiska diaspory żydowskiej w USA. A to Gross ma specjalną kuratelę rządu USA. Kim jest ten Gross, że ma takie prawa? Coraz lepiej to wygląda. Wszystkie teorie Michalkiewicza okazują się trafne.

  Z tego wynika, że Dep. Stanu zdaje sobie doskonale sprawę, że J.T Gross fałszuje historię. Funkcjonariusz ambasady USA po takim "występie" powinien mieć 48 godzin na opuszczenie Polski. Czy polski rząd został wyłoniony dzięki polskiemu Sejmowi , czy dzięki poparciu amerykańsko - żydowskiemu ? To był wielki patriota ten człowiek który nie przekazał notatki dalej. ...A wg autora artykułu, gdyby MSZ w krótkim czasie przekazał notatkę do MS to ustawa by nie weszła w życie i Amerykanie i żydzi byliby zadowoleni? Czyli Amerykanie puszczą bąka a my nie mamy nic do gadania w swoim kraju. Czy to znaczy, że Moskwę zastąpił Waszyngton? A gdzie jest nasza suwerenność, o co chodzi w tym artykule. Puknijcie się. Czy ja śnię? Polska jest suwerenna! Oto wstawanie z kolan. Nie wiedzieli że wuj sam warknie i nieopatrznie wstali. Następnie znów klęknęli. Gdyby wiedzieli, nie byłoby konfliktu. Nawet by nie wstawali. A plan korzystania z toalet też musi mieć opinię USA i Izraela. No do diaska wstańcie pajace z kolan. To jest myślenie gorzej niż niewolnicze, według autora tego artykułu polski minister sprawiedliwości miał się podporządkować woli jakiego żyda przysłanego tu z USA aby nakazać Polakom zmienić prawo. PiS wykonuje jakąś dziwną pro żydowską ekwilibrystykę którą zraża do siebie własny elektorat. Może nie cały ale całkiem spory. Wielu się zastanawia czy PiS jest tym za co się podaje. Chce przegrać? Jest mi wstyd słuchać o tym, że niezależna, samorządna, wolna Polska ma słuchać "ostrzeżeń" z państwa, które jest kukłą Izraela. Czym to się różni od słuchania ostrzeżeń z Moskwy? Kompletny upadek. W II Rzeczpospolitej politykę w ogromnym stopniu kształtowały raporty Oddziału II Sztabu Generalnego WP. Na nich opierano decyzje polityczne, ich treść otrzymywał na biurko marszałek Piłsudski. Na podstawie wniosków płynących z raportów wywiadu kształtowano opinię o sytuacji międzynarodowej. To jest coś obrzydliwego do jakiej roli Polska została sprowadzona - i co dalej "ufajcie"? A ja pytam komu i na jakiej podstawie. Co z ekshumacją ofiar Einsatzkommando w Jedwabnem? Prof. K. Szwagrzyk z IPN stanowczo: ekshumacja musi być przeprowadzona.
  https://www.youtube.com/watch?v=tzoKijHfP8I

  Wszyscy boją się lobby, ale jak to mówi przysłowie dopóty dzban wodę nosi dopóki ucho się nie urwie. Nie można w nieskończoność ludziom zamykać usta. The Israeli Lobby - A Danger To The World - Banned Documentary (3/5)
  https://www.youtube.com/watch?v=r552OqbW9ms
 • @kula Lis 67 20:32:17
  Ja bym ponownie zacytował odezwę z textu
  ,,Polacy ocknijcie się wreszcie i zacznijcie w końcu głosować na Polaków z rzetelnie udokumentowanym życiorysem ich dziadów i ojców"
  To jest problem,bo jak dokładnie zdefiniować prawdziwych polaków,dodałbym polaków patriotów.Okres wojny był takim sprawdzianem i z tych prawdziwych nie wiele pozostało bo oni byli zawsze w pierwszych szeregach i ginęli czy zostali zamordowani.
  Do władzy dochodzi się w wyborach i takim chwytem jest zawsze przedstawianie się dobro Polski ,bo naród Polski tego oczekuje,lecz w zasadzie chodzi o interesy pewnych sił które sobie Polskę wybrało jako państwo lenne zmuszone oddawania części pożytków dla swojego wasala.
  Patriotyzm władzy bym zobaczył wtedy gdy by wyszła jednoznaczna deklaracja,że Polska nie ma zobowiązania czy wobec EU,czy innych podmiotów,nie jest dłużnikiem żadnych instytucji finansowych,argumentując to okupacyjnymi władzami które doprowadziły do takich czy innych uzależnien z którymi jesteśmy skrępowani.Myślałem,miałem nadzieję ,że ta nowa zmiana coś nowego zaproponuje,że naszą suwerenność potrafi obronić,no i mamy co mamy
  Ale,to nie znaczy ,że tak musi być,trzeba jednoznacznie powiedzieć
  wypierdalać!
 • @Fatamorgan 05:55:11
  Równie dobrze możnaby obwiniać lisa, że wpuszczony do kurnika pozagryzał kury.
  O prawdziwych przyczynach winy, mówi tylko jeden poseł Piotr Liroy-Marzec z Komisji Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technik.

  Twierdzi iż, głosowania wyborcze nie mogą mieć głosów nie ważnych.
  Dlatego milczenie i unikanie stosowania nowych technologii, pasuje do ostatniego zdania autora.
  "Nie, nie, nie, nie, nie i jeszcze raz nie, naprawdę nie macie do czynienia z głupszymi od siebie. Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać, jest cała masa kur, które możecie szczać prowadzać, a zajmowane dziś przez was miejsca zajmą tacy, którzy na widok zmarszczonego czoła Netanjahu czy innego krętacza nie będą popuszczać w gacie."
  https://www.youtube.com/watch?v=_A1DtZDHtK8
 • Czy Polska w/g autora istnieje ?
  pisze pan:
  "Nie macie jaj, nie macie odwagi, śmiałości, żeby reprezentować interesów swojego państwa i narodu, to wypierdalać,"
  Pisze to pan do tych "polaków" którzy teraz nami nadzorują ?
 • @laurentp 07:49:47
  Agata Duda przed wyborami, Agata Kornhauser Duda po elekcji..
  Blogerzy pisali przed wyborami, że to Esterka, a wyciągnięty z kapelusza, namaszczony przez Sanhedryn w Krakowie zostaje prezydĘtem.

  Rozmowa 2 eskimosów:
  Cześć Nowak; Ja jestem teraz Kowalski przecież!; po co znowu zmieniłeś nazwisko?; jak sprawdzą mnie, to byłem Nowak wcześniej.
 • @wk..ny 11:23:12
  "...Agata Duda przed wyborami, Agata Kornhauser Duda po elekcji...."

  Może czas, by na stanowiska PAŃSTWOWE (w tym KneSejm i KneSenat!) mogli być wybierani WYŁĄCZNIE "etniczni" Polacy?
  Albo przynajmniej pełna JAWNOŚĆ (majątkowa w końcu RÓWNIEŻ!) pochodzenia?
  "Dziadek Rosjanin, babka z Tatarów" - OK, o ile "zwykli Polacy" będą mogli swobodnie decydować na kogo chcą a na kogo NIE oddać głos?

  Dalej marzy mi się "atlas (ilustrowany?) bogatych / wpływowych żytków w Polsce"... Dostępny za darmo dla każdego w Internecie.
 • Pogoda dla Barabasza
  Nie obwiniajmy Żydów ani Izraela.
  Za wolność naszą,
  teraz.
 • O tajnych planach Tajnego Światowego Władzy Centrum /TŚWC /wobec Słowian , w tym wobec Rosjan , Ukraińców , Polaków
  oraz Żydów zamieszkałych na terenach Słowian
  https://detektywjarzynski.blogspot.com/2018/03/o-tajnych-planach-tajnego-swiatowego.html
 • @laurentp 19:41:17
  "Dalej marzy mi się "atlas (ilustrowany?) bogatych / wpływowych żytków w Polsce"... Dostępny za darmo dla każdego w Internecie."

  Lista 100 najbogatszych "Polaków" podług Forbsa, w 95% zaspokoi Twoje marzenie :))

  Z tą etnicznością jest problem.. taki duda obłuda chyba jest 100%Polakiem, wżenienie w ród Kornauserów uczynił z niego Sajanima.
 • @Andrzej Madej 21:08:19
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/03/pjimage-9-3.jpg

  Służył w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach. Wystąpił do Polski o pieniądze. Oto jak zareagowały władze. ,,Nie chciano drażnić Izraela?” Wojciech Wybranowski na łamach ,,Do Rzeczy” ujawnił skandaliczną sytuację. Bojownik sowieckiej partyzantki mieszkający w Tel Awiwie, służący w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki, zwrócił się do Polski o pieniądze za działalność kombatancką w czasie II WŚ. Oto jak zareagowało państwo polskie. Baruch Schub pod koniec 2016 r. wysłał list do Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych. Prosił w nim o przyznanie mu statusu kombatanta, a także świadczenia finansowego. Urodzony w 1924 r. Schub wspomina o pobycie w getcie w Wilnie, ucieczce, śmierci siostry, a także o dołączeniu do zgrupowania sowieckich partyzantów w Puszczy Rudnickiej, ok. 40 km od Wilna. Byłem z początku z jednostką (otriadem) »Za Rodinu«, a potem wojewałem w otriadzie »Mstitiel«. Byłem w grupie diversantów i minowaliśmy pociągi, mosty, słupy telegraficzne. Te partizanskie otriady należały do Brigady Trockiej. Była też Brygada Wileńska i Kowniańska
  napisał, dodając, że potem walczył w szeregach Armii Czerwonej. W 1945 dostał się na statek i tak trafił do Palestyny. Historycy IPN postanowili sprawdzić losy Schuba. W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki (powiat trocki). Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów napisał Wybranowski na Facebooku. Co z tym zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnić Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo… nie muszą się tłumaczyć podkreślił dziennikarz, nazywając historię ,,opowieścią o państwie z dykty”.

  https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/28378032_10214462281528138_4669457889813856256_n.jpg?oh=1ef413e647c7754224adb868577cd7a7&oe=5B44CAB0
  Chcecie usłyszeć opowieść o państwie z dykty? Uwaga- będzie bolało.
  Kilka miesiecy temu obywatel Izraela Baruch Schub zwrócił się do Polski o pieniądze za działalnośc kombatancką w czasie II WŚ. W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach majacych na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki ( powiat trocki). Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów. Co zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnić Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo... nie musza się tłumaczyć.
  WIĘCEJ NA TEN TEMAT W PONIEDZIAŁKOWYM " DO RZECZY". Serdecznie polecam. Holocaust Survivor Testimony: Baruch Shub

  https://youtu.be/CaMIC47qwNQ
 • @Andrzej Madej 21:08:19
  Polska pod rządami PiS ponoć wstaje z kolan. Słyszę to bez przerwy w publikatorach, szczególnie w publicznych. Tylko jakoś nie dostrzegamy, że zostaliśmy sprowadzeni do roli owsików tkwiących w żydowskiej dupie..
 • @Andrzej Madej 21:08:19
  Ciekawym zjawiskiem, chyba unikalnym dla żydów, jest "sayanim". Sayanim jest członkiem diaspory żydowskiej, obywatelem innego kraju, który udziela pomocy Mossadowi. W zasadzie nie wymaga się od niego angażowania w nielegalne działania, które postawiły by go w konflikcie z lokalnym prawem, ale jest to tylko teoria. Działania Mossadu poza granicami Izraela są bowiem z reguły nielegalne i każda osoba, która je wspiera, łamie prawo. Warto też przypomnieć sprawę niejakiego Jonathana Pollarda, pracownika wywiadu marynarki USA, który będąc sayanimem szpiegował na rzecz Izraela. Sayanim podlegają tzw. "katsas", oficerom Mossadu. Na temat sayanim pisał m.in. były katsa, Victor Ostrovsky oraz Gordon Thomas. Zostali również uwiecznieni w znanej powieści Fredericka Forsythea "The Fist of God" ("Pięść Boga"). Powinniśmy brać przykład z Izraela i mieć swoich "sayanim" na całym świecie, tym bardziej że Polaków np. w USA jest ok. 10 mln, a żydów ok. 6 mln., więc teoretycznie powinno być łatwiej stworzyć polskie tajne lobby, tak jak ma Izrael. Nawet w Izraelu można znaleźć osoby, które przecież pochodzą z Polski i być może chętnie sprzyjałyby Polsce, a może nawet współpracowały z rządem na rzecz Polski. Tylko nasze służby muszą być zdeterminowane do tworzenia takiej sieci powiązań, chociaż żydom łatwiej się zjednoczyć dla dobra Izraela, bo podstawą jest "religia" holokaustu a my Polacy jesteśmy poróżnieni na tyle, że te same wydarzenia historyczne inaczej rozumiemy i interpretujemy, a przecież polskie ofiary II Wojny Światowej powinny nas łączyć, ale przez lata komuny wypaczono historię i bohaterów, bo elity to dzieci peerelowskich funkcjonariuszy na różnym szczeblu od szeregowego milicjanta przez nauczycieli, lekarzy po członków władz. Było ich sporo przez 45 lat PRL, bo włącznie z wnukami liczba idzie w miliony. Należy się Amerykanów zapytać, czy chcą się przyjaźnić z Izraelem, czy z nami. Jeżeli chcą się przyjaźnić z Izraelem, to należy intensywnie uderzyć w interesy amerykańskie. Okupacja żydowska będzie gorsza od sowieckiej. To pewne. Będą nas doić, aż nas zniszczą. Jeżeli mamy być pod butem, to trzeba się zastanowić pod czyim.
 • @Fatamorgan 05:55:11
  Bez przesady - jeśli zaświeciłem, to co najwyżej światłem odbitym od innych :)
 • @Andrzej Madej 21:08:19
  Uważam, że na tych wszystkich antysemitów trzeba natychmiast złożyć donos do prokuratury :) co niniejszym czynię. Jeśli żyją to ich skopać. Jeśli już umarli to wykopać i zakopać z powrotem z tymi poprzednio osądzonymi i skopanymi. Słowa znanych ludzi - o żydach.. Całość jest na:
  http://whitewolf-pl.blogspot.com/2008_0 ... chive.html

  Prawdziwe oblicze żydostwa! Historia Mądrością Narodów czyli co wielcy, sławni i znani tego świata mówili, pisali i postanawiali o żydach.. Ku przestrodze! Dedykujemy kpiarzom, ignorantom i głupcom...zachęcamy do przeczytania, bardzo pouczająca lektura, ... czyżby przez wszystkie te wieki i wszyscy ci ludzie kłamali? a może przesadzali? ...albo, pewnie byli "antysemitami" ...Kwestia żydowska nie od dziś budzi wielkie emocje. Nie jest to jedynie spuścizna ostatnich 100 czy 200 lat, w ciągu których żydowska plaga z wegetującej na społecznym marginesie bandy cwanych złodziei i krętaczy przepoczwarzyła się w zagrażającą całemu światu i cywilizacji globalną bestię. Problem ten jest o wiele starszy. Już w zamierzchłej przeszłości przed żydami ostrzegały najświatlejsze, najznakomitsze umysły każdej epoki. Niestety, spotykając się z ogólną ignorancją tego problemu: z niedocenianiem sprytu wrednych żydowskich lichwiarzy, podżegaczy wojennych i morderców niewinnych dzieci, którzy w obliczu zagrożenia od zawsze udawali przed naiwnymi gojami niewinne baranki, biorąc ich na litość, naiwność i prostoduszność, niemożliwym było podjąć skuteczne działania dla zabezpieczenia lepszego jutra, co też czujny i bystry wróg bezlitośnie wykorzystywał dla swoich celów, a w wyniku czego mamy dziś to, co mamy. Obecne panowanie żydów nad pieniędzmi, kredytami i bankami, prasą, filmem, telewizją i życiem kulturalnym społeczeństw, przy częściowym wykorzystaniu w przeszłości różnych form terroru dla wyniszczenia inteligencji i uformowania nowej pod swoje dyktando spowodowało ogólne odwrócenie tej sytuacji: dziś to żydzi kreują się na naród wzorcowy, a wszelka ich krytyka uchodzi za przejaw ciemnoty i wstecznictwa. Żeby jednak zbytnio nie przedłużać, przejdźmy już do sedna tematu, czytając, proszę tylko pamiętać, że ci ludzie ludzie powszechnie szanowani, wielcy, mądrzy i poważni, wyrażali swe myśli otwarcie i bez obaw, że jakiś pseudo-inteligent Adam Michnik vel Aaron Szechter czy inne obrzezane ścierwo przylepi im dyskredytującą ponoć etykietkę ksenofoba, jak ma to miejsce dzisiaj, a jego bracia z wymiaru niesprawiedliwości nadadzą temu charakter kryminogenny. Wtedy mówienie prawdy było naturalne i nie wymagało odwagi jak dziś. A więc, zaczynamy:

  1. Cyceron / właść. Marcus Tullius Cicero / (106-43 p.J.Ch. - p.n.e.), rzymski mąż stanu, wybitny mówca, pisarz i filozof: "Żydzi to siła ciemna i odpychająca. Wiadomo jacy są liczni, jak solidarni i jaką w swej spójności rozporządzają siłą. To naród łotrów i oszustów."

  2. Diodor (30 p.n.e.-20 n.e.): "Już doradcy i przyjaciele króla Antiocha (242-187 przed Chryst.) radzili królowi, by wytępił naród żydowski do szczętu, gdyż żydzi, jako jedyny naród na świecie, opierali się wszelkiemu zmieszaniu się z innymi narodami. Uważali wszelkie inne narody za wrogów swoich i przenosili nienawiść tą, jako dziedzictwo na dalsze pokolenia. Księgi ich święte, zawierają wrogie dla całej ludzkości i niesprawiedliwe przepisy."

  3. Jezus Chrystus ( 0-33 n.e.), Biblia Święta; wydawca: Brytyjskie i Zagraniczne Towarzystwo Biblijne, Warszawa 1959: "Wyście z ojca diabła i pożądliwości ojca waszego czynić chcecie; on ci był mężobójcą od początku i w prawdzie nie został, bo w nim prawdy nie masz: gdy mówi kłamstwo, z swego własnego mówi, iż jest kłamcą i ojcem kłamstwa" (patrz Moj. 3,4; 1 Jan 3,8).

  4. Tacyt (ok.55-120 n.e.): "Prawa żydowskie stoją w sprzeczności do praw wszystkich innych narodów. Pogardzanym jest u nich wszystko, co dla nas jest święte i odwrotnie: miłe jest wszystko, co w nas obrzydzenie wzbudza. Żyją ściśle zespoleni, wspierając się nawzajem, nienawidząc natomiast obcych i rozkładając ich."

  5. Kasjusz Dio (ok. 155-235 n.e.), historyk rzymski opisywał barbarzyńskie powstanie żydów przeciw Imperium Rzymskiemu, które uznano za punkt zwrotny w losach państwa: "Żydzi niszczyli tak Greków, jak i Rzymian. Jedli ciała swych ofiar, robili sobie pasy z ich wnętrzności i nurzali się w ich krwi. 220 000 ludzi straciło życie w Cyrenie, 240 000 na Cyprze, toteż żydzi nie mogą dziś postawić stopy na tej wyspie!"

  6. Tertulian (ok.160-220 n.e.), religioznawca: "Synagogi żydowskie są źródłem, skąd się rozchodzą prześladowania."

  7. Mahomet (571-632 n.e.), według Koranu, l. Sura, str. 178: "Nie przestawaj w odkrywaniu oszustw dzieci Izraela. Oszustami bowiem są oni z małymi wyjątkami."

  8. św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), filozof, teolog: "Żydom nie powinno się pozwolić, aby zatrzymali to, co uzyskują z lichwy; najlepiej byłoby, aby skłonić ich do pracy tak, że mogliby zarabiać na życie zamiast nie robić nic oprócz pielęgnowania swego skąpstwa."

  9. Jan Długosz (1415-80): "Żydzi mieszkający w Krakowie, zamordowali chrześcijańskie dziecię i w jego krwi spełniali obrzydliwe praktyki. Na kapłana, wiozącego wiatyk do chorego, rzucali kamieniami."

  10. Marcin Luter (1483-1546), z 32 tomu jego dzieł: "Nigdy nie było pod słońcem narodu krwi żądniejszego i mściwszego niż ci, którym się zdaje, że są narodem przez Boga wybranym, aby obowiązani byli i musieli mordować pogan. Największą rzeczą, jaką spodziewają się od swego mesjasza, jest to, że powinien swym mieczem wymordować i zatracić cały świat. Żyd, to jest serce żydowskie, jest drewniano - kamienno - diabelsko - stalowo twarde, niczym niewzruszalne... Gdy przyjdzie mesjasz, to on ma zabrać całemu światu złoto i srebro i pomiędzy siebie rozdzielić (...) Pod ich bożnice i szkoły należy podkładać ogień, a kto może, niech dorzuca do niego smoły i siarki. Kto dorzuciłby do tego piekielnego ognia, uczyniłby dobrze. A czego nie chwyci się ogień, potrzeba posypać grubo ziemią, żeby żaden człowiek nigdy nie zobaczył kamyka lub żużla z tego. Tak samo trzeba połamać i zniszczyć ich domy, a ich samych jak cyganów pozamykać pod dachem lub w chlewie, aby wiedzieli, że nie są panami świata. Potrzeba żydom odebrać urzędową opiekę i zamknąć przed nimi drogi, bo nic na wsi nie mają do szukania. Potrzeba zakazać wszelkiej lichwy i odebrać im wszelki majątek, klejnoty, złoto i srebro, bo wszystko, co posiadają, ukradli swoim rozbojem lichwiarskim, bo w inny sposób żyć nie umieją (...) Bogacą się naszym potem i naszą krwawicą, my stajemy się coraz biedniejsi wskutek wyzysku. Wysysają nas jak pijawki, jak zmora leżą nam na piersiach te próżniacze szelmy i leniwce. Te brzuchacze chlają i żrą i dobre czasy spędzają w naszym domu, za to wszystko bluźnią jeszcze Panu Jezusowi, Kościołom, książętom i nam wszystkim grożą i życzą śmierci i wszelkiego nieszczęścia (...) A wy, moi kochani panowie, przyjaciele pastorzy i kaznodzieje, przypomi nam wam wierność obowiązkom, abyście bronili parafian, jak to czynić umiecie, od zguby wiecznej - aby strzegli się żydów i unikali ich, o ile mogą.

  11. Jan Dantyszek (1485-1548), Błędy talmudowe - 1520:
  "Naród żydów jest gruby, bez wszelkiej ludzkości, pełen wszelkiej rozpusty, także i wściekłości.Trwa w nim upór niezmierny, naród to zdradliwy,Usty pochlebiający, czołem niewstydliwy. Wszędzie stroi zasadzki, jednak nierozumny, omylny i zwodzący, obmierzły i dumny."

  12. Szymon Syreński - Syreniusz (1541-1611), lekarz, botanik, jeden z pierwszych polskich przyrodników, absolwent uniwersytetów w Krakowie, Inglostadt i w Padwie, profesor medycyny Akademii Krakowskiej: "Złośliwi żydowie niewinne dziatki chrześcijańskie z okrutnego postanowienia co rok zabijają i haniebnie mordują."

  13. Giordano Bruno (1548-1600), włoski astronom i matematyk: "Żydzi stanowią taki zadżumiony, trędowaty i niebezpieczny dla wszystkiego ród, że na nic innego nie zasługują, jak na wytępienie jeszcze przed urodzeniem. Żydzi są wyrzutkiem ludzkości, najbardziej zepsutym i niegodziwym narodem na świecie, o mentalności i skłonnościach najpodlejszych i najbrudniejszych." "To zawsze czołgające się i zamknięte w sobie plemię nieznośne dla innych narodów, zwierzęco je nienawidzi i jest słusznie przez nich nienawidzone". "Speccio della bestia triomfante"

  14. Voltaire (1694-1778), francuski publicysta, filozof, dramaturg, poeta, historyk i prozaik, zaciekły postępowiec, mason, wróg katolicyzmu, ...i żydostwa: "Dlaczego żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw: albo muszą pokonać każdego, albo być znienawidzonymi przez całą ludzkość (...) Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich narodów i buntuje się przeciwko wszystkim prawom; zawsze zabobonny, zawsze zawistny za wszelkie dobro należące do innych, zawsze barbarzyński - pozorny w nieszczęściu i zuchwały w powodzeniu" (...) ( "Essai sur les moeurs"). "Znajdziecie w żydach jedynie niedouczony i barbarzyński naród, który przez długi czas łączył skąpstwo z najbardziej obrzydłymi zabobonami i nieprzezwyciężoną nienawiścią do ludów, które ich tolerują i na których Żydzi się bogacą" ("Juif" Dictionnaire Philosophique) ..Żydzi nie są niczym więcej, jak nieuświadomionym i barbarzyńskim ludem, który od długich czasów łączy w sobie najbrudniejszy egoizm z obrzydliwym zabobonem i nieugaszoną nienawiścią do wszystkich narodów, które ich znoszą i na których się wzbogacają (...)..Wszyscy oni mają wrodzony fanatyzm, tak jak Bretończycy czy Niemcy rodzący się z jasnymi włosami. Nie byłbym ani trochę zdziwiony, gdyby ten naród stał się śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości. ("Letters de Memmiusa Ciceron" 1771)

  15. Denis Diderot (1713-1784), pisarz i filozof, mason i libertyn francuski, autor m.in. Wielkiej Encyklopedii Francuskiej. Żydowscy pisarze narzekali, że jego „Encyklopedia", biblia przedrewolucyjnego oświecenia francuskiego, jest "antysemicka". Inne pisma Diderota są podobnie nieprzyjazne żydom: "Ty, zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma, które dźwigacie... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie. Talmud nauczył żydów kraść własność chrześcijan, uważać ich za dzikie bestie, popychać ich w przepaść... zabijać ich bezkarnie i co rano rzucać w nich bluźnierstwem."

  16. Maria Teresa (1717-1780), cesarzowa Austrii: "Nie znam gorszej dżumy dla państwa od narodu, który przez oszustwa, lichwę i umowy pieniężne przyprowadza lud do stanu żebraczego oraz wykonuje wszystkie czyny, którymi uczciwy człowiek się brzydzi. Wobec tego, należy ich jak najmożliwiej od nas (odtąd) wstrzymywać i liczbę ich zmniejszać. Jesteśmy zdziwieni z istnienia nienawiści i pogardy, którymi wszystkie narody żydów traktowały. Jest to nieuchronne następstwo ich, żydów, zachowania się. Huroni, Kanadyjczycy, Irokezi byli filozofami humanitaryzmu w porównaniu z Izraelitami."

  17. Johann Wolfgang von Goethe (1749-1832), mason, największy poeta niemiecki: "Naród żydowski nigdy nie był wiele wart, jak mu to zresztą po tysiąc razy zarzucali jego wodzowie, sędziowie i prorocy. Mało posiada szlachetnych przymiotów, a wszystkie wady razem wziąwszy innych narodów. Cóż można bowiem powiedzieć o takim narodzie, który w swej wielowiekowej wędrówce znaczy tylko ślady zepsucia i wyzysku innych narodów? Nikt też się dziwić nie może, że nie mamy do żydów zaufania i że uważamy za obowiązek strzec naszej kultury od skażenia jej przez nich"

  18. STANISŁAW STASZIC (1755-1826), najwybitniejszy polski myśliciel oświecenia, wybitny działacz społeczno-polityczny, czołowy przedstawiciel obozu reform społecznych w okresie Sejmu Czteroletniego; „Przestroga dla Polski - 1770: "Żydostwo to letnia i zimowa szarańcza naszego kraju, która zaraża powietrze zgnilizną, roznosi próżniaczego ducha swych ojców, wśród pracowitego ludu utrzymać się nie może i tam tylko się gnieździ i mnoży, gdzie próżniactwo ma ochronę." Tenże: "O przyczynach szkodliwości żydów, 1816r.: "Żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągle polityczne ciało słabiącą i nędzniącą. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone (mowa o rozbiorze Polski - uw. autora), chociażby po podziale zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie nabierze właściwych sobie sił ani czerstwości - musi być zawsze tylko słabe, wynędzniałe i nikczemne."

  19. Napoleon I (1769-1821), Cesarz Francuzów, generał; Reflexions z dn. 7.V.1806r: "Żydzi dostarczyli ludzi do mojej armii w czasie kampanii w Polsce, ale powinni zwrócić mi koszty: szybko przekonałem się, że nie nadają się do niczego oprócz sprzedawania starych łachów (...) Należy wszędzie ogłosić, że ogólny dobry stan jest zagrożony. Rząd nie może patrzeć obojętnie, jak jeden zasługujący na pogardę naród obejmuje w posiadanie wszystkie prowincje Francji. Żydzi mają być traktowani szczególnie. Tworzą oni państwo w państwie. Nie może naród francuski skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej; to sępy ludzkości... Należy ich traktować z polityczną sprawiedliwością, nie sprawiedliwością obywatelską. Nie są to prawdziwi obywatele (...) Żydzi praktykują lichwę od czasów Mojżesza i uciskali inne ludy. Chrześcijanie tylko czasem trudnili się lichwą, popadając tym samym w niełaskę. Powinniśmy odsunąć żydów od handlu, ponieważ nadużywają swoich praw ... Zło tkwiące w żydach nie wynika z cech poszczególnych ludzi, ale z podstawowej wady tego narodu".

  20. Janusz Iwaszkiewicz (1796-1864), „Litwa w r. 1812, 1912: "Jeszcze przed wojną żydzi manifestacyjnie zaznaczali swoje sympatie dla rządu rosyjskiego, brali gorący udział w owacyjnych powitaniach cesarza Aleksandra, ustanawiali posty, zanosili po synagogach modły o powodzenie rosyjskiego oręża... Denuncjowali osoby biorące udział w nowej administracji, oraz wszystkich, którzy przystąpili do konferencji generalnej."

  21. Helmuth von Moltke (st., 1800-1891), Wewnętrzne stosunki w Polsce, Berlin 1832 r.: "Pomimo swego rozproszenia, żydzi są silnie związani miedzy sobą. Nieznani władcy kierują nimi konsekwentnie do swych ogólnych celów. Odrzucając wszelkie usiłowania przez rząd ich zasymilowania, żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie, a w Polsce stali się głęboką, jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju."

  22. George Sand (1804-1876) najsłynniejsza pisarka francuska: "W Żydzie - tułaczu widziałam uosobienie narodu żydowskiego, wygnanego w średniowieczu. Jednak znów są oni bogaci, co zawdzięczają swej prymitywnej chciwości i niezmordowanej aktywności. Ze swym hardym sercem w stosunku do ludzi innych wyznań i ras chcą uczynić siebie królami świata. Lud ten zawdzięcza swemu uporowi to, że Francja w ciągu 50 lat będzie zjudaizowana. Niektórzy mądrzy żydzi, już to zapowiadają."

  23. Franciszek Liszt (1811-1886), znany kompozytor: "Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, wśród których zamieszkują żydzi, będą musiały podnieść kwestię wygnania ich! Kwestię rozstrzygającą między życiem i śmiercią, zdrowiem i chroniczną chorobą, spokojem i nieustanną gorączką społeczną."

  24. Ryszard Wagner (1813-1883), kompozytor niemiecki, z książki "Judaism in Musie": "Żyd nigdy nie miał własnej sztuki (...) Jak długo odrębna sztuka muzyczna miała prawdziwą, organiczną potrzebę życia, kiedyś, w epoce Mozarta i Beethovena, nie było kompozytorów żydowskich: było rzeczą niemożliwą dla elementu obcego temu żywemu organizmowi, aby brał udział w i tworzeniu go. Dopiero, gdy wewnętrzna śmierć ciała jest widoczna, zewnętrzne elementy mają możność zdobywania - tylko w celu zniszczenia. (...) Jednego jestem pewien: żydzi zdobyli wpływ na nasze życie umysłowe, co objawia się w załamaniu i sfałszowaniu naszych najwyższych tendencji kulturowych."

  25. Otto von Bismarck (1815-1898), w mowie z 15 maja 1847 r.: "Sądzę, że osiedleni w Poznańskiem żydzi, chociażby im dozwolono, nie pójdą wielką masą do prowincji niemieckich, gdyż nie chciałbym drażliwego użyć wyrażenia - bezmyślność charakteru polskiego pod względem dóbr doczesnych czyniła zawsze z Polski eldorado dla żydów. W rozmowie z A.Tatiszczewem, Bismarck powiedział: "Po co Pan Bóg stworzył żydów polskich, jak nie po to, abyśmy z nich mieli służbę szpiegowską?"

  26. Karol Marks (1818-1883), ideolog komunizmu, ukrywający fakt bycia żydem, żydowski twórca komunizmu a jednocześnie ekonomiczny "antysemita": "Bogiem żydów jest weksel. Twardą naturę żydowskiego charakteru nie należy tłumaczyć ich religią, ale tym, co służy za podstawę religii żydowskiej, mianowicie ich egoizmem (...) Co jest podstawą żydostwa? Korzyść własna. Co jest świeckim obyczajem żydów? - szachrajstwo. Co jest istotnym bogiem żydów? Pieniądz." ..."Co otoczone jest kultem u żyda? Oszustwa (Schaher)! Kto jest jego doczesnym bogiem? Pieniądz (Geld)! Glob ziemski jest dla nich jedną wielką giełdą. Właściwym bogiem żydów jest weksel. Jehowa jest tylko iluzorycznym wekslem" ("W kwestii żydowskiej")

  27. Teodor Dostojewski - rosyjski monarchista, r. 1880: "Izrael i jego banki są teraz panami: Europy, nauki, cywilizacji, socjalizmu. Socjalizmu w szczególności to im pomaga w tępieniu chrześcijaństwa i niszczeniu naszej cywilizacji".

  28. Mark Twain (1835-1910), najwybitniejszy amerykański pisarz XIX w.: "W stanach bawełnianych po wojnie żyd wzrastał w siłę, założył sklep na plantacji, dostarczał murzynom wszystkiego, czego chcieli na kredyt, a w końcu sezonu był posiadaczem udziału murzynów w zbiorach tegorocznych i częściowo przyszłorocznych (...) Żyd był zawsze gotów pożyczać za plony. Gdy przyszedł dzień zbioru, stawał się właścicielem plonów, za rok - gospodarstwa (...)
  Protestanci prześladowali katolików - ale nie pozbawiali ich życia. Katolicy prześladowali protestantów - ale nigdy nie pozbawiali ich możliwości pracy na ziemi czy w warsztacie. Jestem przekonany, że ukrzyżowanie nie ma wiele wspólnego ze stosunkiem świata do żydów; że przyczyny tego są znacznie starsze niż tamto wydarzenie. Zapewne prześladowanie żydów nie ma nic wspólnego z uprzedzeniami religijnymi (...) Powiecie, że żydzi są wszędzie nieliczni. Gdy przeczytałem w Encyclopedia Britannica, że populacja żydowska w USA liczy 250 tysięcy, napisałem do wydawcy i wyjaśniłem mu, że osobiście znam dużo więcej żydów i że na pewno nastąpił błąd, a powinno być 25 milionów. Ludzie mówili mi, że mają powód podejrzewać, iż dla przyczyn finansowych wielu żydów nie przyznaje się, że są żydami. To wydaje się możliwe". Opinia Twaina była najlepiej strzeżoną w historii literatury amerykańskiej. Tuż po jego śmierci jego ekscentryczna córka Clara wyszła za żydowskiego pianistę, Ossipa Gabryłowicza. Wydawcy Twaina otrzymali wówczas instrukcję, aby wymazali uwagi dotyczące żydów z jego dziel zebranych.

  29. Teodor Jeske-Choiński (1854-1920), z przedmowy do książki żydzi i Kahały J. Brafmana z 1914 r.: "Nie dopiero w czasach ostatnich bojkotują żydzi handel polski. Bojkotowali go od setek lat, od chwili kiedy im nasza ziemia otworzyła na swoje nieszczęście szeroko swoje bramy gościnne. Osiadłszy w naszych miastach i miasteczkach, podjęli oni od razu walkę z naszym mieszczaństwem, wydzierając im z rąk handel."

  30. Wilhelm II (1859-1941), król Prus i cesarz Niemiec, 1922 rok: "Żyd nie może być prawdziwym patriotą. On jest czymś, jak złośliwy owad. Trzeba go trzymać z dala od miejsc, gdzie mógłby czynić szkody net za pomocą pogromów jeśli trzeba! Żydzi są odpowiedzialni za bolszewizm w Rosji, a także w Niemczech. Byłem zbyt pobłażliwy dla nich w czasie mego królowania i żałuję życzliwości jaką okazywałem żydowskim bankierom!"
  31. Henry Ford (1863-1947), wpływowy biznesmen, twórca znanej marki samochodu: "Żydzi zawsze kontrolowali biznes...Wpływ kina amerykańskiego i kanadyjskiego jest pod wyłączną kontrolą moralną i finansową żydów, manipulujących umysłami obywateli."

  32. Roman Dmowski (1864-1939) wybitny polski polityk, narodowiec i mąż stanu: "Antysemityzm końca dziewiętnastego stulecia był protestem przeciw potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie."

  33. Wacław Sobieski (1872-1935), historyk, w tyg. "Rozwój" z 1933 r.: "Żydzi - wieczni tułacze - ci Luft menschen. Beduini kultury, jak się zwą sami, ludzie bez ziemi i stałego terenu, nie czują sentymentu do kraju, przez który przechodzą. Tam ich ojczyzna, gdzie dobrze. Niech się państwo rozsypie w gruzy, oni wyjdą z tego kraju, byleby tylko uciułane skarby z niego wynieść."

  34. Francisco Franco (1892-1975), hiszpański generał i Caudillo de Espana - Wódz Narodu Hiszpańskiego: "Nie poddawajmy się iluzji. Duch żydowski, odpowiedzialny za alians kapitalizmu na dużą skalę z marksizmem, był siłą przewodnią stojąca za tyloma antyhiszpańskimi porozumieniami rewolucyjnymi, nie zniknie stąd w ciągu jednego dnia."

  35. Antoni Stomma-Słonimski (1895-1976), żydowski poeta i stalinowski libertyn, 1924 r.: "Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew, fałszywy i nikczemny stosunek żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić."

  36. Mikołaj Bakunin, rosyjski rewolucjonista o anarchistycznych poglądach: "Marks jest żydem. Otacza go tłum małych, mniej lub bardziej inteligentnych intrygantów, zręcznych żydów, jako że żydzi są wszędzie: są agentami handlowymi i bankowymi, pisarzami, politykami, korespondentami gazet o rożnych orientacjach, krótko mówiąc są pośrednikami, np. pośrednikami w transakcjach finansowych, z jedną nogą w banku, a drugą w ruchu socjalistycznym, z tyłkami usadowionymi w prasie. Trzymają łapę na wszystkich czasopismach i można sobie tylko wyobrazić, jaki będzie tego rezultat w morałach społeczeństwa (...) Ludzie światowej sławy oskarżali żydów o stworzenie komunizmu. Zarzut ten ma mocne podstawy. Filozofia komunizmu wywodzi się od Karola Marksa, potomka rodziny rabinistycznej. Jego ideologia antychrześcijańska i socjalistyczna wyłożona jest w Talmudzie - "Biblii" żydowskiej. W czterech grupach politycznych, które obaliły cara Rosji, było sto procent żydów. Mowa tu o mienszewikach i o organizacji żydowskiej; pozostałe dwie grupy to socjalistyczna partia rewolucyjna i bolszewicy. Obie były kierowane przez żydów, ale nie miały też członków nieżydowskich. Wiemy dziś, że Lenin był żydem, podobnie jak wszyscy przywódcy pierwszego rządu: Trocki, Zinowiew, Kamieniew, Swierdłow. Najbogatszy żyd świata, Jakub Schiff z nowojorskiego banku, dał Trockiemu i Leninowi 20 mln dolarów, aby obalili cara i ustanowili tyranię sowiecką!"

  37. M. Oudendyk, holenderski minister, w dniu 6.IX.1918 r. depeszował do rządu Anglii: "Uważam, ze natychmiastowe stłumienie bolszewizmu jest jednym z najważniejszych zadań ludzkości, nie wykluczając możliwości wojny, która wciąż szaleje, inaczej bolszewizm, nie stłumiony w zarodku, rozszerzy się w tej czy innej formie po całej Europie i świecie, ponieważ jego twórcami są żydzi, którzy nie mają narodowości i których jedynym celem jest zniszczenie istniejącego porządku."

  38. Adrian Arcand, kanadyjski lider polityczny: "Poprzez swoje (żydowskie) agencje informacyjne zatruwają wasze umysły i sprawiają, że widzicie świat nie takim, jakim jest, ale takim, jakim oni chcą, abyście go widzieli. Przez kino są wychowankami młodzieży - w ciągu dwóch godzin filmu potrafią wymazać z dziecięcego umysłu, to czego nauczyło się przez 6 miesięcy w domu czy w szkole (...) W komunizmie nie chodzi o nic innego, jak o zamysł żydowski, aby położyć łapę na całym świecie. Żaden inteligentny człowiek nie znajdzie nikogo prócz żydów, kto nazwałby ten stan rzeczy "rajem na ziemi". Żydzi chcą wprowadzić komunizm, bo wiedzą czym on jest i co oznacza. To dlatego, że komunizm nie jest tym, o co walczono, jest żydowskim planem wymyślonym przez żydów, propagowanym przez żydów, finansowanym przez żydów, starowanym przez żydów, przynoszącym zyski tylko żydom. Walczyliśmy z zasłoną dymną stworzoną przez żydowskich dialektyków i publicystów, odmawiając walki z twórcą ciągnącym zyski i manipulującym sznurkami."

  39. A. Homer: "Bolszewizm to pomysł żydowski, oparty na pouczeniach Karola Marksa i innych socjalistycznych rewolucjonistów. Charakteryzuje się zniszczeniem i chaosem, narzuca swą wole i podtrzymuje swą siłę przez terror i morderstwo. Wielu chciałoby, aby opinia publiczna była nieświadoma roli ,jaka odgrywają żydzi, komuniści, syjoniści, czy finansiści... Bolszewizm i syjonizm są tylko środkiem, bronią w walce żydowskiej potęgi światowej o przewagę w polityce, czy gospodarce."

  40. Hilary Cotter: "Komunizm i judaizm to jedno i to samo."

  41. Fantone: "Kiedy żyd panuje, jest zawsze okrutny. Jako wielkorządca - jest despotą, jako kapłan - tyranem. Kazanie żyda jest przepełnione przekleństwami. Jako wojownik, jest podły i bez litości."

  42. J . Nordman: "Żydzi należą tak do państwa, którego są obywatelami, jak tasiemiec jest obywatelem pacjenta."

  43. Savary: "Mówią: "wpadł w ręce żydowskie". Oznacza to zupełny koniec."

  44. Rabin S. WARSAW, Middlessex, U.K.: "Jewish Chronicle", Londyn, 23.02.1964: "Jakby nie byli wymownymi apologetami żydzi, poganie wykazują, że żydzi i chrześcijanie rzeczywiście wielbią tego samego Boga, taka deklaracja jest całkowicie fałszywa i bałamutna. Prawdą jest bowiem, że my uznajemy całkowitą niezgodność między tymi bóstwami i mnóstwo kazuistycznych twierdzeń nie może doprowadzić do ich utożsamienia. Chrześcijańska nauka o Trójcy jest diametralnie przeciwna pojęciu Boga Izraela, który jest niezbędnym elementem żydowskiej wiary. Z tego powodu tego rodzaju eksperymenty sztucznego bratania się są nieuczciwe i szkodliwe dla osiągnięcia wymuszonej jedności, która nie ma w rzeczywistości żadnych podstaw."

  45. dr Daniel Pasmanik, 1912: "Każdy naród ma swoje prawdy. Naród żydowski ma swoje kłamstwa. Całe nowoczesne życie narodu żydowskiego zbudowane jest na kłamstwie, które występuje raz bezczelnie, a kiedy indziej znowu - dyskretnie. A kłamstwo to dochodzi do takich rozmiarów, że żydzi we wszystkich krajach podają się za największych patriotów tych narodów. Nikt w to nie wierzy. A czy sami w to wierzą? Przenigdy. (...) Nie zapomnę nigdy pewnego berlińskiego bankiera, już od trzech pokoleń wychrzczonego, który się zalał łzami gdym mu opowiadał o kiszyniowskim pogromie. A kiedym mu powiedział, że tu chodzi przecież o nieszczęście łobcych ludzi, zerwał się na równe nogi z okrzykiem: "Ja jeszcze jestem żydem'!" .."Największym kłamstwem, jakie żydzi na swoje pohańbienie stworzyli, jest stwierdzenie, że mogą oni być patriotami w swoich krajach. Żyd nigdy nie przestanie być żydem i należeć do swojego narodu"

  46. Adam Asnyk: "Antysemityzm często hodują handlarze, z których każdy dla siebie pewien zysk w nim widzi; kiedy się interesem korzystnym ukaże, ujmą go w swoje ręce niezawodnie żydzi."

  47. Adolf Nowaczyński, "Mocarstwo anonimowe", Warszawa, 1921: "Naj kapitalniejszym dokumentem względnej wagi chrztu u żydów jest fakt, iż kierownikiem syjonistycznej organizacji w Madrycie jest katolik, niejaki M. Ortega. Otóż ten pan pochodzi z rodziny marrariskiej. Po 400 latach powraca do religii swych przodków."

  48. dr J. Yorzimmer, dyrektor Polish Bank of Import w liście do N. Straussa, prezesa Komitetu Obrony Praw Żydów w Polsce, 1919: "Czy pan chciałby pominąć fakt, że żydzi rosyjscy, niemieccy i amerykańscy prowadzą od początku wojny kampanię oszczerczą przeciw Polakom, oskarżając ich o masakrowanie żydów w czasie, w którym żadną miarą nie było pogromów urządzanych przez Polaków, natomiast były pogromy w Rosji. Czyż pan zapomniał o orgii kłamstw i kalumnii, kiedy to żydzi usiłowali wykazać światu, że Polska nie zasłużyła sobie na niepodległość? Czyż pan przypuszcza, że takie "przyjacielskie" przysługi oddawane Polsce przez żydów, w czasie gdy ta pierwsza trwała w wieży długo trwalej niewoli, mogły podnieść uczucie sympatii Polaków względem żydów? A czy nie słyszał pan nigdy o żydowskich lichwiarzach i spekulantach w Polsce, którzy sprzedawali środki spożywcze Austriakom i Niemcom, pozbawiając kraj resztek pożywienia? Naród Polski przechowa dla przyszłych pokoleń i powtarzać będzie żydom słowa Natana Straussa, że im szybciej nadejdzie dla Polski godzina nędznego końca, tym bardziej on i jego zwolennicy radować się będą."

  49. F. Lassal: "Ruch robotniczy winien trzymać się jak najdalej od kapitalistów i żydów. Gdzie ci ostatni bowiem występują jako kierownicy i przywódcy, tam zawsze pilnują tylko swoich interesów."

  50. lord Montefiore - XIX-wieczny żyd z brytyjskim obywatelstwem: "Musimy mieć wpływ na gazety całego świata, ażeby tumanić i oszukiwać ludzi."

  51. Sir Cecil Spring-Rice, brytyjski polityk XXw.: "Żydzi przejmują główne gazety amerykańskie, jedna po drugiej."

  52. żydówka Nesta Webster: "Anglii nie kontrolują już Brytyjczycy. Żyjemy w niewidocznej dyktaturze żydowskiej - dyktatura, która jest odczuwalna w każdej sferze życia."

  53. Onesimo Redondo (hiszpański reformator i polityk XX w. zabity z rąk komunistów - w zamachu): "Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa, a komunizm jest narzędziem międzynarodowego kapitalizmu żydowskiego, wykorzystywanego do pokonania, a w następstwie rządzenia innymi narodami."

  54. Stephen H.Roberts, historyk o nazistowskich Niemczech: "Nie ma sensu zaprzeczać, że w Niemczech istniał problem żydowski. Naród ten znajdował się w niefortunnym położeniu geograficznym, będąc pierwszym etapem nieustannego pochodu na Zachód żydów Polskich! Gdyby nie byli wypychani, zostaliby w Berlinie i Hamburgu, mając tam spore udziały w dobrach stanowiskach. W Berlinie na przykład, gdy naziści doszli do władzy, 50,2 % prawników i 48 % lekarzy byli żydami. Mówi się nawet, że systematycznie zagarniali dla siebie posady w szpitalach. Żydzi byli właścicielami największych i najbardziej wpływowych gazet berlińskich. Wchodzili też do systemu edukacyjnego."

  55. Pio Baroja Nessi (hiszpański powieściopisarz XX w.): "Żyd żywi głęboką nienawiść do Europy, wierząc, że Europa go obraziła. I z zapałem przyłącza się do wszystkiego, co mogłoby nasz kontynent skompromitować. Tak więc widzimy go w teatrze i powieści, w kinie erotycznym i w kubizmie, w fałszu i homoseksualizmie Freuda i jego zwolenników (...) Komunizm jest dziś potężną krucjatą sterowaną przez żydów przeciwko europejskiemu światu i kulturze, dla swych własnych celów. Żyd, który rzadko kiedy jest wynalazcą, mężem idei - z entuzjazmem chwyta się komunistycznej teorii przedstawiciela tez samej rasy, Karola Marksa, i propaguje ją z wielkim artyzmem (...) Żyd wierzy, że jest przeznaczony do stworzenia potęgi zwierzchniej pośród innych ludów. Jest przekonany o swej wyższości, w stosunku do innych ludzi żywi głęboką pogardę i nie bawi się w skrupuły."

  56. J. Scherr: "Czym żydzi są w literaturze? Towarzystwem ubezpieczeniowym "Nieśmiertelność" z wzajemną poręką."

  57. William S. Mitchell (Philadelphia), z książki "The Secret World Government":"Jeśli istnieje w historii jakiś niewdzięcznik, to jest nim żyd. W tym kraju, który go przyjął, on spiskuje, podkopuje, uprawia nierząd i niszczy, a ponad to (kryjąc się dotąd za plecami innych narodów) ośmiela się planować zniszczenie każdej zasady chrześcijańskiej, która go ochraniała."

  58. M. H. de Heekelingen, w książce Israel: Son Passe, Son Avenir: "Były rabbi Drach, nawrócony na katolicyzm, mówi, że Talmud zawiera wiele refleksji, zabawnych fantazji, niesmacznych nieprzyzwoitości, a nade wszystko najstraszliwszych bluźnierstw przeciwko wszystkiemu, co w religii chrześcijańskiej jest najdroższego i najświętszego. (...) Jeśli chodzi o tłumaczenia Talmudu przez nieżydów, zawsze preferowaliśmy tłumaczenie Luceńskiego, którego dokładność jest uznana przez sąd w 1923 r. Główny prokurator Węgier zarządził wstrzymania wydawania Talmudu węgierskiego pod zarzutem ataku na moralność publiczną oraz pornografii. W wyroku sąd oznajmił m.in.: 'W Talmudzie przetłumaczonym przez Alfreda Luceńskiego znajdują się rzeczy straszliwe. Jego tłumaczenie jest poprawne pod względem wierności oryginałowi'."

  59. Żyd Karol Münzer: "Wżarliśmy się w narody, pohańbiliśmy czasy, złamaliśmy siłę. Wszystko pod wpływem naszej przeżytej kultury skruszało, zgniło i zwietrzało."

  60. Żyd Chaskel Cwi Klossel: "Jak my żydzi wiemy o tym, że nieżyd w jakim bądź zakątku swego serca jest i musi być antysemitą, tak każdy żyd w największej głębi swej istoty jest nienawistnym wrogiem wszystkiego, co nie jest żydowskie."

  61. Rabin Reichhorn, Praga, cmentarz rabina Symeona ben-Juhudy, rok 1859:"Co stulecie my, uczeni Izraela, przyjęliśmy zbierać się w sanhedrynie, by sprawdzać, jakie zrobiliśmy postępy w opanowaniu świata obiecanego nam przez Jehowę i jakie zwycięstwo odnieśliśmy nad znienawidzonym chrześcijaństwem. (więcej i obszerniej: patrz "Poznaj Żyda", część 26)

  62. żyd Natan Birnbaum, jeden z głównych twórców syjonizmu, "Judische Zeitung", 1915: "Nie pojmujemy dlaczego Polacy mieliby mieć więcej prawa do tego, aby żądać spolszczenia naszych żydowskich mas, aniżeli my może zżydzenia mniejszości polskich w miastach, w których większością są żydzi? My nie chcemy wyrzec się własnego istnienia. Nie! Tu jesteśmy i będziemy!"

  63. kardynał Stefan Wyszyński (1901-1981), Prymas Tysiąclecia, w „Ateneum Kapłańskim z 1938r.: "Trudno nie przyznać słuszności twierdzeniom Hitlera, że żyd pozostał obcym ciałem w organizmie narodów europejskich. (...) Żyd zwalcza obcą jego psychice kulturę, wyrosłą na podłożu chrześcijaństwa. Jego przeobrażenie może dokonać się tylko na drodze religijnej - przez szczere, bezinteresowne przyjęcie chrześcijaństwa."

  64. Charles Lindbergh (ur. 1902), amerykański lotnik i pisarz: "Irytują nas wpływy żydowskie na prasę, radio i kino. Sytuacja może stać się bardzo poważna. Lewis opowiedział nam o tym, jak żydowskie firmy reklamowe groziły usunięciem wszystkich swoich reklam z systemu Mutual, jeżeli konkretny film otrzyma zgodę na wyświetlenie. Groźba ta wywarła taki skutek, że film ów został usunięty ("The Wartime Journals", 23. 08.1939 r.). Dążenie do wojny jest coraz większe. Ludzie są jej przeciwni, ale administracja wydaje się "brać na kieł" i znajduje się na najlepszej drodze do wojny. Większość interesów żydowskich w kraju popiera wojnę, a kontrolują one w ogromnym stopniu prasę i radio oraz większość filmów. Są jeszcze "intelektualiści", "Anglo-file" i brytyjscy agenci, którym popuszczono cugli, międzynarodowe interesy finansowe itp. ("The Wartime Journals" 1. 05. 1941 r.)

  65. Patriarcha CHRISTEA, biskup rumuński, XX w., "New YorkHerald Tribune", 17.VIII.1937: Żydzi wywołali epidemię korupcji i społecznych niepokojów. Zmonopolizowali prasę, która z pomocą zagranicy krytykuje wszelkie duchowe bogactwa Rumunii. Samoobrona jest naszym narodowym i patriotycznym obowiązkiem a nie antysemityzmem. Brak środków na powstrzymanie tej zarazy oznacza, że jesteśmy leniwymi tchórzami, którzy pozwalają się żywcem pogrzebać!"

  66. Lesław Giermański - świadek współpracy żydów z Niemcami, a także morderstw popełnianych przez żydów na żydach: "Pierwsze strzały w getcie warszawskim oddali żydzi do żydów (!!!)..... Mordechai Anilewicz, 23 letni przywódca powstania w getcie został wydany przez własnych ludzi."

  68. Ks. prof. Michał Poradowski (1913-20??), "Talmud czy Biblia", str. 64-65: "Według oficjalnej nauki Kościoła, od czasów apostolskich aż do dziś Bóg jest wyznawany przez chrześcijan jako Trójca Przenajświętsza i to właśnie odróżnia wiarę chrześcijańską od wiary żydowskiej, a także innych monoteizmów, gdyż wiara żydowska, czyli tzw. "wyznanie mojżeszowe" jest monoteizmem absolutnym, który kategorycznie odrzuca pojęcie Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Stąd też nie można mówić, że chrześcijanie i żydzi wierzą w tego samego Boga, a kto tak twierdzi, jest - z punktu widzenia wiary katolickiej - albo ignorantem, albo heretykiem..." Oto tylko niektóre, najtrafniejsze przykłady, uwzględniające też opinie samych żydów - w celu oddania pełnego obrazu zagadnienia na przestrzeni dziejów, należałoby pisać tomy.

  69. Król Polski Kazimierz Wielki ostrzegał w 1343r ludność chrześcijańską przed żydami mówiąc: "żydzi są prawdziwymi nieprzyjaciółmi naszej wiary chrześcijańskiej"... "Cel żydowskiej przewrotności do tego zmierza, aby dobra i majętności chrześcijan zawsze uszczuplać i wydrzeć".

  70. Król Polski Władysław Jagiełło w Statucie Krakowskim z 1420r mówił: "Przewrotna perfidia żydowska zawsze była i jest przeciwna i wroga dla chrześcijan i nie tylko co do wiary i do ciała, ale także najsilniej zmierza do rozdrapywania posiadłości i przywłaszczania majętności". W 1423r Władysław Jagiełło zakazał: "Aby żydzi pieniędzy chrześcijanom nie pożyczali na kartę i prowizje pod przepadkiem".

  71. Zygmunt I w 1527r. na prośbę mieszczan warszawskich wypędził żydów z Warszawy, co zostało utrzymane w mocy aż do Rozbiorów Polski.

  72. Zygmunt II August w 1572r skazał żydów na karę 100 000 zł za fałszowanie monety bitej, m.inn. z kradzionych sreber kościelnych.

  73. papież Pius V w 1567r. ogłosił w bulli: "Niegodziwość tego narodu uzbrojona najgorszymi wszelkiego rodzaju sposobami do tego doszła, iż zagraża wspólnemu naszemu dobru"..."Albowiem jeśli dopuścimy tak liczne rodzaje lichwy, przez którą żydzi wszędzie niszczyli majątki biednych chrześcijan, uważamy, że dostatecznie jasną jest rzeczą, iż oni przechowują złodziei, bandytów i są ich wspólnikami. Starają się przez nich rzeczy pochwycone i skradzione, nie tylko świeckie ale i do służby bożej służące, aby nie były rozeznane na jakiś czas ukryć, albo przenieść na inne miejsce albo w ogóle przerobić. Bardzo wielu żydów pod pozorem załatwiania różnych rzeczy, chodząc do domów uczciwych kobiet sprowadza liczne do domów nierządu"... "Wreszcie poznaliśmy dostatecznie i zbadali jak nienawistnie odnosi się ten przewrotny rodzaj do imienia Jezus, jak jest nieprzyjaznym dla wszystkich, którzy zaliczają się do tego imienia, jakimi wreszcie podstępami czyhają na ich życie".

  74. Sebastian Kłonowicz (1551-1602) - sędzia w Lublinie d/s żydowskich mówił: "żyd lichwą ciąży wielkim miastom, dziwnemi siły dobija się podług zysku. Przedaje wszystko, handluje woda, handluje powietrzem, handluje pokojem, frymarczy przedajnym prawem. A wszędzie, gdzie się handlem wciśnie przymili się panującym, aby zarzucić sieci zwykłego sobie obłowu"... "Otóż to Abrahama podobno jedyne potomstwo, naśladujące święte i sprawiedliwe obyczaje przodków".

  75. hetman Stefan Czarniecki w 1656r rozkazał wyciąć żydów w Sandomierzu za to, że masowo sprzyjali i współpracowali z najeźdźcami Szwedami, w czasie Potopu.

  76. ks Stefan Zuchowski w 1713r. w swojej pracy pt. "Proces kryminalny o niewinne dziecie okrutnie przez żydów zamordowane" pisał: "Ledwie nie z całej Europy rugowani, do nas jako do raju przyszli"... "Ale czas by te jaszczurki i Polakom z zanadrza wyrzucić".

  77. Papież Benedykt XIV, słysząc od biskupów polskich coraz to częstsze skargi na żydów, napisał w roku 1751: "Papież ubolewa srodze, że taki wzrost żydów w królestwie ze szkodą chrześcijańskiej ludności, że handle i szynki żydzi trzymają, że do publicznych intrat i prowentów są dopuszczeni, a dzierżawy karczem, wsi, folwarków trzymając, dla chłopów tak są srogimi, że "ich do ciężkich robót zmuszają i ciężarami podwody ich w daleką podróż naładowawszy i ich samych i dobytek obciążają, a nadto i kary na nich stanowią i częstokroć plagami nad ciałem ich się pastwią. I stąd pochodzi, że owi ludzie chrześcijańscy rozumieją być panem i dziedzicem swoim żyda, od którego skinienia, woli i rozkazu owi poddani mienią się być dependującymi". "Prócz tego, jak wspomniano, wsi, folwarki i grunta z poddanymi chrześcijańskimi arendują, przez co wielkie bezprawia i szkody dzieją się katolikom, zwłaszcza gdy żydzi" "w dworach niektórych panów rządy domu i dyspozycje prowadzą, tudzież komisarskie urzędy sprawują" ... "Nadto gdy z handlów, szynków, kupiectwa i różnych zysków nazbierają pieniędzy, tedy je chrześcijanom pożyczają z żądaniem lichwy, przez co dobro i fortunki chrześcijańskie wycieńczają i wyniszczają". "Przytoczywszy wyjątki z bulli Innocentego III i IV, Grzegorza XIII i Klemensa VIII, radzi Polakom trzymać się swych konstytucji i ponowić prawa ustanowione przez przodków, które nie dozwalają dóbr ani praw żydom arendować, ani pieniędzy od nich na lichwę pożyczać"

  78. O.Gaudenty Pikulski w 1758r pisał: "Jeśli według zdania cudzoziemca Polska jest piekłem wieśniaków, to żydzi ze stroju i funkcji swojej jak czarni diabli w tym piekle, na arandach i karczmach dopiekają ubogich wieśniaków".

  79. Synod Episkopatu Polski w Piotrkowie w 1542r W memoriale do Zygmunta Starego zwracał się z następującą prośbą: "Aby pomnąc na wielkie szkody i straty jakie dzieją się Kościołowi i chrześcijańskiej ludności w całym państwie polskim z powodu przyjmowania na jego terytorium tak wielkiej liczby przewrotnych i bezbożnych żydów, wypędzonych z sąsiednich i innych krajów, zamknął całkowicie dostęp i napływ żydów do Polski, zmniejszył i ograniczył ich liczbę w całym państwie".

  80. Synod warszawski w 1561r prosił Zygmunta Augusta: "Aby żydów nie naznaczano na urzędy publiczne, kierownicze i do poboru cła, jak to się dzieje w wielu miejscowościach Polski".

  81. Synod chełmski w 1604r : "Obrzydliwa przewrotność żydów zarówno w diecezji chełmskiej jak i całej Rzeczpospolitej doszła już do tego zuchwalstwa i bezczelności, że żydzi górują nad chrześcijanami nie tylko wszelkiego rodzaju handlem, ale nadto panują nad ludem chrześcijańskim, nad nim się coraz bardziej srożą i znęcają, zajmując podstępnie w posiadanie czy to dzierżawę majątki i dobra ziemskie. Wobec takiej przewrotności żydowskiej wszyscy wierni katolicy, pomni na odpowiedzialność przed Bogiem na sądzie, powinni zerwać wszelkie stosunki z żydami, nie popierać ich wcale i ze wszystkich sił powściągać ich niegodziwość".

  82. Synod poznański w 1642r : "Nie można już dalej tolerować wzmagającego się z dniem każdym zuchwalstwa żydów, którzy nie tylko przez zajmowanie się handlem i rzemiosłem pozbawiają chrześcijan środków do życia, ale nadto okazują się najbardziej nienawistnymi wrogami religii chrześcijańskiej, gdyż z pogardy dla praw kościelnych poniżają niedzielę i święta katolickie wykonując w te dni zakazane prace i handel".

  83. Synod płocki w 1643r : "Słuszną jest rzeczą i zgodną ze świętymi kanonami, ażeby chrześcijanie całkowicie zerwali z żydami".

  84. Synod wileński w 1685r : "żydzi z pogardy i nienawiści do religii chrześcijańskiej szerzą wszędzie zepsucie, bezbożność i zgorszenie wśród chrześcijan".... "Niewiasty chrześcijańskie będące karmicielkami dzieci żydowskich uwodzone są przez żydów za umówioną cenę pieniężną do strasznych zbrodni, do pijaństwa i rozpusty, i o zgrozo... do wydawania im własnych dzieci zabijanych następnie okrutnie przez żydów dla celów rytualnych, jak to już niejednokrotnie w poprzednich czasach zdarzało się, o czem poucza historia".

  85. Synod poznański w 1720r : "Przewrotny naród żydowski, prastara nienawiścią do Zbawiciela Naszego i zawsze najwięcej wrogo usposobiony do chrześcijaństwa, im bardziej krepowany jest prawem kanonicznym i prawem cywilnym, tym więcej rości sobie urojenia, że mu wszystko wolno, opierając się na protekcjach pogardza wszystkim i nie pozostawia niczego nienaruszonym. Nie tylko niesprawiedliwa lichwa doprowadza ludność do zubożenia, lecz okrada chytrze skarb państwa na cłach wszelkiego rodzaju, miesza się do sprzedaży kosztowności, do handlu mięsem i artykułami spożywczymi, napojami alkoholowymi, do arend i dzierżawienia browarów, gorzelni, gospód i zajazdów, karczem a nawet niekiedy i do posiadłości ziemskich. Utrudniają katolikom sposób do życia i przywłaszczają sobie nad nimi władzę".... "żydzi, ten wróg największy, cieszą się wielką protekcją możnych".

  86. Synod przemyski w 1723r : "żydzi, ten gad jadowity, ci wygnańcy palestyńscy, którzy już zalali całą Ruś i rozrastają się na krzywdzie i wyzysku chrześcijan, pełni pychy, nienawiści i chytrości, stawiają sobie za główny cel swej przewrotnej działalności: podstęp, zbrodnie i wszelkiego rodzaju występki, bluźnierstwa, zniewagi i wyszydzanie Tajemnic Wiary naszej świętej. Jakże nad wyraz bolesną jest rzeczą, iż wielu spośród polskich magnatów i szlachty popiera żydów dając im łatwiejszy do siebie dostęp, aniżeli katolikom, łudząc się nadzieją przyszłych zysków i pożyczek pieniężnych od żydów, a nie bacząc na to, że pieniądze w tak nieuczciwy sposób nabyte prędko utracą i ściągną na siebie i na swoje potomstwo karę Bożą i utratę błogosławieństwa Bożego".

  87. Synod płocki w 1733r : "Przewrotne żydostwo, ten naród nienawistny Bogu, szerzyciel i roznosiciel wszelkiego zepsucia i rozkładu moralnego, herezji, zalewa z niebywałą szybkością całą Polskę".... "Wzrastają na siłach i korzenie swoje coraz głębiej zapuszczają z uszczerbkiem wielkim i szkodą dla chrześcijaństwa i katolików wśród których żyją, panoszą się i rozpościerają".

  88. Synod chełmiński w 1745r : "Naród żydowski, przewrotny i nienawistny Bogu jest zepsutego umysłu i zatwardziałego serca, a całym jego dążeniem jest by majątki i wszelkie dobra chrześcijan rujnować, niszczyć, uszczuplać i niweczyć".

  89. Synod kijowski w 1762r : "Należy ubolewać nad bezczelnością i zuchwalstwem żydów, którzy korzystając z protekcji możnych panów liczących na zyski, szerzą się po całej Polsce, dopuszczają się bezkarnie różnych występków, oszustwa, zdrad, krzywd i wszelkiego rodzaju nienawiści i naigrywania się z chrześcijan, lichwy, zabobonów, czarów, świętokradztwa, bluźnierstw przeciwko Panu Bogu i wierze chrześcijańskiej, naruszenia świąt katolickich i praw tak kościelnych jak i państwowych".

  90. Synod lwowski w 1762r : "Naród żydowski pod protekcją możnych rozszerza się i wszelkich wysiłków używa, zmierzając do ruiny i zniszczenia chrześcijan". 91. A. Chołoniecki, "My, żydzi i Kongres", Krakw 1919, s.9
  "Gdy tylko Warszawę zajęli Niemcy, zwaliły się do niej tabuny "ekspertów" od spraw "żydów wschodnich" - oczywiście żydów. Przewodził im Max Cohen i Moritz Pinkeles. Każdy z nich ogłaszał, że żydzi wschodni przez swoją naturalną grawitację ku kulturze niemieckiej, czego dowodem żargon Jidisz, stanowią wymarzoną awangardę tej kultury i na tej opoce powinna oprzeć się niemiecka ekspansja. Od sierpnia, kiedy pruskie armaty zmieniły Kalisz w kupę gruzów, niemiecki pobyt w Polsce stal się pasmem gwałtów, rabunków, mordów na cywilnej ludności: "Burzono i z ziemią zrównano fabryki. Z dymem puszczano kościoły, dwory, pałace. Spalono tysiące kwitnących siół. Kradziono. Niemieccy oficerowie, jak pospolici złodzieje, kobietom polskim zdzierali złote pierścionki. Szerzono mord i pożogę. Wieszano, rozstrzeliwano. Dziesiątki tysięcy Polaków szły do straszliwych obozów koncentracyjnych, gdzie wśród nieopisanych cierpień nie zabrakło wybitnych polityków i pisarzy. Z rąk niemieckich nie ucierpiała nic tylko jedna kategoria mieszkańców Polski: żydzi. To byli "swoi", którzy z radością wybiegali naprzeciw zwycięzcy i tysiącem cennych usług umieli czynić się potrzebnymi. I to są ci, co dziś czołgają się przed trybunał koalicyjny, aby złożyć tam za pośrednictwem swych holenderskich, duńskich czy amerykańskich współwyznawców, akt oskarżenia przeciw Polsce".
  91.1. A.Chołoniecki, "My, żydzi i Kongres", Kraków 1919, s.18 "Gdy jeńców polskich prowadzono ulicami Poznania, żydostwo rzucało się na nich z zapałem, policzkowało, plwało, darło na nich odzienie. Wybitny żydowski członek rady miejskiej wołał: "Nie wolno nam spocząć póki nie wygnamy ostatniego Polaka z miasta". Nastąpiło to w kilka tygodni po uroczystej polskiej deklaracji na ratuszu poznańskim, zapewniającym braciom izraelskim korzystanie z pełnych praw obywatelskich. To pełzanie u stóp zwycięskiego prusactwa było czymś tak odrażającym, że nawet Niemiec, pułkownik von Brandt w pamiętnikach swych mówi: "Trzeba było być świadkiem tych scen, aby móc dobrze osądzić głęboką moralną nikczemność żydów"

  92. Julian Unszlicht, polski patriota, pochodzenia żydowskiego, pisał: "O pogromy ludu polskiego" "Bólem i wstydem przejmuje nas, Polaków pochodzenia żydowskiego, sama świadomość tego pochodzenia wobec niesłychanej w dziejach ludzkości zdrady przez żydostwo tak gościnnej dla niego ojczyzny w wyjątkowo krytycznej chwili jej dziejów" "Twierdzę kategorycznie, że żydostwo, nie zadawalając się zwyczajnem szkalowaniem sprawy polskiej, wprost organizowało w okresie rewolucji pogromy Polaków w Królestwie"
  Julian Unszlicht "Utrwalić najazd moskiewski - co prawda "Zdemokratyzowany" w Polsce, oto obiektywny cel nacjonalizmu żydowskiego u nas. Przykryć to wszystko frazesem "socjalistycznym" - oto sposób otumanienia umysłów robotników polskich, aby przy ich pomocy dobić "trupa" znienawidzonej Polski i na nim organizację żydowsko-"narodową" wybudować"

  93. Bolesław Prus "Kronika Tygodniowa" 6 listopada 1909 r.
  "Stosunek niektórych grup żydowskich do Polaków jest nie tylko niegodziwy, ale wprost nieprzyzwoity (...) Litwacy odgrywają rolę rusyfikatorów u nas, nawet obrażają nas, a żydzi poznańscy wręcz głoszą, że zawsze walczyli przeciw Polakom w interesie Niemców."
  Bolesław Prus "Kronika Tygodniowa" 12 listopada 1909 r.
  "Ileż to razy wobec Polaków i Rosjan socjaliści żydowscy czy nacjonaliści wykrzykiwali, że "Polska jest trupem gnijącym, a Polacy "rasą znikczemniałą". Lecz jeżeli Polska jest trupem, czymże wy jesteście. Czy nie tym robactwem, które wywołuje gnicie?"

  94. prof. Pigon, twierdził, iż żydzi popierali w 1812 roku Rosję przeciw Napoleonowi, szpiegowali na rzecz Rosji. M. Handelsman, Kutrzeba, rosyjski historyk Schilder, żydowski historyk S.Hirszhorn i J.Schall, którzy zgodnie pisali o maksymalnym poparciu żydów dla Rosji przeciw Napoleonowi. Żydzi gremialnie poparli cara przeciw Napoleonowi, ponieważ przewodzący im skrajnie konserwatywni rabini chasydzcy bali się jak ognia nowoczesnych praw Napoleona. Żydowski historyk Jakub Schall pisał w Dziejach Żydów na ziemiach polskich, że w 1812 roku Chasydzi garną się do ciemnej Rosji i do cara jako do wrogów postępu i Napoleona. W wielu książkach m.in. u rosyjskiego historyka Schildera, czy w Listach litewskich J. U. Niemcewicza można przeczytać znamienne fakty o szpiegostwie żydów na rzecz Rosji. Gdy zaś chodzi o kolaboracjonistów, to przypomnijmy znów, że w czasie Powstania Listopadowego Żydzi wyraźnie dominowali wśród prorosyjskich szpiegów (pisze o tym M.Mochnacki), że żyd, właściciel winiarni Rosenthal wydał carskiej policji słynnego emisariusza Szymona Konarskiego, że Artur Goldman wydał Traugutta etc.

  95. gen. Stefan Rowecki, Dowódca AK, - "Grot", 25 września 1941r.
  "Ujawniło się, że ogół żydowski we wszystkich miejscowościach, a już w szczególności na Wołyniu, Polesiu i Podlasiu (...) po wkroczeniu bolszewików rzucił się z całą furią na urzędy polskie, urządzał masowe samosądy nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, działaczami polskimi, masowo wyłapując ich jako antysemitów i oddając na łup przybranych w czerwone kokardy mętów społecznych."

  96. gen. Nikodem Sulik, Komendant Okręgu Walki Zbrojnej AK, 25 lutego 1941r.
  "żydzi, są dla NKWD nieocenionym wprost biczem przeciw ludności polskiej."

  97. Gen. Władysław Sikorski, Wódz Naczelny, 11 czerwca 1942r.
  "Dlaczego (...) dotąd oficjalne koła żydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich się wobec Polaków i polskich obywateli dopuszczali przez cały czas okupacji sowieckiej?"

  98. Roman Buczek wybitny polski historyk z Kanady pisał w książce "Na przełomie dziejów": "Prasa komunistyczna domagała się przede wszystkim od episkopatu zbiorowego potępienia antysemityzmu w Polsce. Żądanie to było jednak niewykonalne ze względów zasadniczych. Jak już mówiliśmy na innym miejscu, ogromna większość żydów była gorliwymi propagatorami komunizmu w Polsce, którego społeczeństwo nie chciało. Żydzi obsadzali aparat bezpieczeństwa i milicji, dokonywali aresztowań, pastwili się nad aresztowanymi i zabijali ich. Nic więc dziwnego, że spotykali się z niechęcią społeczeństwa. W tych warunkach było bezczelnością ze strony władz komunistycznych żądanie od episkopatu uroczystego ogłoszenia, że ta niechęć społeczeństwa jest nieuzasadniona, a winni są Polacy, którzy się na żydów oburzają. Wyglądało to na żądanie oficjalnej akceptacji przez Kościół całego systemu terroru, który komuniści w Polsce wprowadzili" (s. 209).

  99. Maria Dąbrowska w zapiskach w swym dzienniku pisała pod datą 17 czerwca 1947 r.: "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków". 27 maja 1956 r. ta sama Dąbrowska pisała: "Ostatnimi tygodniami byłam w Nieborowie w towarzystwie samych żydów oprócz Anny i Bogusia. Częste ich rozmowy o wzrastaniu antysemityzmu. Czemu dziś sami są częściowo winni - bo jak można było dać sobą obsadzić wszystkie "kluczowe pozycje" życia Polski: prokuratury, wydawnictwa, ministerstwa, władze partii, redakcje, film, radio itp."

  100. Stefan Kisielewski zapiski w "Dziennikach" Pod datą 18 października 1968 r. Kisielewski pisze: "Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało kto chciał się tego podjąć z "gojów" (...)". Niewiele później, 4 listopada 1968 r. Kisielewski zapisał: "Po wojnie grupa przybyłych z Rosji żydów-komunistów (żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego, że komunistów nie-żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci żydzi robili terror, jak im Stalin kazał (...)".

  101. Norman Davies, 9 kwietnia 1987r. "Wśród kolaborantów, którzy przybyli, aby pomagać sowieckim siłom bezpieczeństwa w wywózce wielkiej liczby niewinnych mężczyzn, kobiet i dzieci na odlegle zesłanie i przypuszczalnie śmierć, była nieproporcjonalnie wielka liczba żydów. (...) Wśród kolaborantów i donosicieli, jak i personelu sowieckiej policji bezpieczeństwa w owym czasie był szokująco wysoki procent żydów."

  102. ojciec Józef M. Bocheński, profesor, filozof, logik, słynny katolicki intelektualista na emigracji akcentował na łamach paryskiej "Kultury" (nr 7-8 z 1986 r.):
  "Jak wiadomo, władza leżała w dużej mierze w ich rękach po zajęciu Polski przez wojska sowieckie - w szczególności pewni żydzi kierowali policją bezpieczeństwa. Otóż ta władza i ta policja jest odpowiedzialna za mord bardzo wielu spośród najlepszych Polaków. Polacy mają, moim zdaniem, znacznie większe prawo mówić o pogromie Polaków przez żydów niż żydzi o pogromach polskich"

  103. gen. Zygmunt Berling Fragment z książki p.t. "Wolność na przetarg", Polski Dom Wydawniczy, W-wa 1991 ..."Oto teraz renegatka, kryminalista, półgłówek i nieokrzesany nieuk i cham tworzą parawan, za którym elita wybranego narodu : Berman, Zambrowski, Minc i Szyr, ujmuje w swe ręce ster rządów w państwie. Oni wiedzieli od dawna jak przystąpić do dzieła. Nie zapomnieli dewizy Lampego, że masa to bydło, które musi być prowadzone na łańcuchu, żydowskim łańcuchu. Pod osłoną szczerych intencji zwiedli naszą Polaków czujność, wykuli ten łańcuch w postaci służby bezpieczeństwa obsadzonej w 90% żydami, polonofobami i polskimi wyrzutkami społecznymi w rodzaju Radkiewicza, oraz spreparowanej prokuratory i sądów, zdegradowanych do roli narzędzi władzy. Wszystko w imię potrzeb walki z kontrrewolucją."

  cdn....
 • @Andrzej Madej 21:08:19 cd..
  104. Tak pisał święty Maksymilian Maria Kolbe o szowinizmie żydów:
  "Przyszedł w ubogiej stajence, zamieszkał w ubogim domku, przez 30 lat był posłusznym w pokorze, uczył, jak żyć, miłościwie przygarniał pokutujących grzeszników, gromił obłudnych faryzeuszów, a wreszcie zawisł na drzewie Krzyża spełniając proroctwa. Człowiek odkupiony. Chrystus Pan zmartwychwstaje, zakłada swój Kościół na opoce - Piotrze i obiecuje, że bramy piekielne nie przemogą go.Część narodu żydowskiego uznała w Nim Mesjasza, inni, a zwłaszcza pyszni faryzeusze, nie chcieli Go uznać, prześladowali Jego wyznawców i potworzyli mnóstwo przepisów nakazujących żydom prześladowanie chrześcijan. Przepisy te połączone z opowiadaniami poprzednich rabinów zebrał w r. 80 po Chrystusie rabbi Johanan ben Sakai, a ostatecznie wykończył około 200 r. rabbi Jehuda Hannasi i tak powstała Miszna. Późniejsi rabini znowu wiele dodali do Miszny, tak że około r. 500 rabbi Achai ben Huna mógł już z tych dodatków sklecić osobną księgę tzw., Gemara.. Miszna i Gemara tworzą razem Talmud.W Talmudzie nazywają owi rabini chrześcijan bałwochwalcami, gorszymi od Turków, mężobójcami, rozpustnikami nieczystymi, gnojem, zwierzętami w ludzkiej postaci, gorszymi od zwierząt, synami diabła, itd. Księży nazywają "kamarim", tj., wróżbiarzami, i "gałachim", tj., z ogoloną głową, a szczególnie zaś nie cierpią dusz Bogu poświęconych w klasztorze.Kościół zowią zamiast "Bejs tefila", tj., dom modlitwy, "bejs tifla", tj., dom głupstw, paskudztwa. Obrazki, medaliki, różańce itd., zowią "ełyłym", co znaczy "bałwany". Niedziele i święta przezywają w Talmudzie "jom ejd" tj., dniami zatracenia. Uczą też, że żydowi wolno oszukać, okraść chrześcijanina, bo "wszystkie majętności gojów są jako pustynia, kto je pierwszy zajmie, ten jest ich panem". Tak więc księgę zawierającą 12 grubych tomów i dyszącą nienawiścią ku Chrystusowi Panu i chrześcijanom wtłacza się w głowy, że to księga święta, ważniejsza od Pisma św., tak że nawet sam Pan Bóg uczy się Talmudu i radzi się uczonych w Talmudzie rabinów. Nic więc dziwnego, że ani przeciętny żyd, ani rabin nie ma zazwyczaj pojęcia o religii Chrystusowej, karmiony jedynie nienawiścią ku swemu Odkupicielowi, zakopany w sprawach doczesnych, goniący za złotem i władzą, nie przypuszcza nawet, ile pokoju i szczęścia daje jeszcze na tej ziemi wierna, gorliwa i wspaniałomyślna miłość Ukrzyżowanego, jak ona przewyższa wszystkie "szczęścia" zmysłowe czy umysłowe, które daje nędzny świat." -sw. Maksymilian Maria Kolbe - "Rycerz Niepokalanej" 5 (1926) 2-7.

  105. Ludwik Feuerbach, "Wiara żydowska jest egoizmem w formy wyznaniowe ubranym. Ich bóg jest personifikacją rasowego samolubstwa"

  106. Werner Sombart, "Żydowi w Anglii udaje się być Anglikiem, we Francji - Francuzem. Tam, gdzie chce, jest Niemcem, Włochem - tam, gdzie jest mu lepiej. Jest pra-Madziarem na Węgrzech, irredentystą we Włoszech i antysemitą we Francji lub w Polsce" (Berlin, 1911)

  107. Bernard Lazare - francuski żyd, "Gdyby nienawiść i wstręt okazywał tylko jeden naród, byłoby to zrozumiałe. Jednakże żydzi na tę nienawiść narażeni byli zawsze i od wszystkich narodów, wśród których żyli. Ponieważ wrogowie żydów należeli do najróżniejszych narodów, narody te żyły w krajach bardzo od siebie odległych, wyznawały inne religie, miały inną kulturę i inne prawa, przeto przyczyny antysemityzmu tkwią w żydach a nie w narodach, wśród których żyją" ("L'antisemitisme" Paryż 1933)

  108. Jakow Rumowicz, „U nas prawie połowa to żydzi byli, ale co to za partyzanci? Grabili tylko i gwałcili." popełnionymi przez „partyzantkę żydostwa sowieckiego" zbrodniami, takimi jak te w wsi Koniuchy i Naliboki (1944). O żydowskiej partyzantce sowieckiej tak wypowiada się były jej partyzant.

  109. Immanuell Kan, "Dziwne i niepodobna jest pojąć w jaki sposób naród ów, prawie z samych handlarzy złożony, grasuje miedzy innemi narodami, wyzyskując je". "Antropologia pragmatyczna", wydana w roku 1798 w Królewcu

  110. Renan "Nienawiść i niechęć do żydów była powszechna już w czasach starożytnych. Wszędzie, gdzie żydzi panowali, życie pogan stawało się nie do wytrzymania, żadne okrucieństwo nie mogło iść w porównaniu z żydowskim". "Żydostwo z punktu widzenia rasy i religii"

  111. Hannah Arendt żydówka w 1964r: "Rola przywódców żydowskich w zniszczeniu własnego narodu jest dla żydów bez wątpienia najciemniejszym rozdziałem ich historii. W Amsterdamie i Warszawie, w Berlinie i Bukareszcie, naziści mogli polegać na żydowskich funkcjonariuszach, którzy sporządzali spisy osób i ich majątku, zbierali u deportowanych pieniądze na pokrycie kosztów deportacji i eksterminacji, pilnowali pozostawionych mieszkań, tworzyli siły policyjne by łapać żydów i ładować ich do pociągów aż do smutnego końca.. Powołani przez oskarżenie świadkowie potwierdzili znany już fakt, że to żydowskie komanda zatrudnione były bezpośrednio przy eksterminacji. Te sonderkommanda pracowały przy komorach gazowych i krematoriach, wyrywały trupom złote zęby i obcinały włosy, wykopywały groby i później te same groby rozkopywały by zatrzeć ślady ludobójstwa.To żydowscy technicy zbudowali nieużywaną później komorę gazową w Theresienstadt, gdzie żydowska autonomia była tak daleko posunięta, że nawet kat był żydem"

  112. Mathis Bortner stwierdza następująco: "Nie tylko żyd Pinkeles (rabin z Nowego Yorku i główny ideolog NSDAP) alias Trebutsch-Lincoln był agentem hitlerowskim w Anglii. Czołowy mason brytyjski i europejski - książę Bernhard również został zwerbowany przez nazistowski wywiad w 1934r. Otrzymał też zatrudnienie w IG Farben. Koncern ten współpracował z hitlerowską III Rzeszą wraz z koncernem paliwowym Standard Oil Co., którego głównym udziałowcem był żyd i mason Dawid Rockefeller założyciel powojennej Komisji Trójstronnej, która wraz z Klubem Bilderberg (założyciel Josel Retinger żyd i mason z B'nai B'rith, podwójny agent sowiecko-angielski i były adiutant gen.Sikorskiego) stanowi najważniejszą strukturę żydomasońskiego Rządu Światowego".

  113. Pierre deVillemarest wysoki oficer francuskiego wywiadu: "Armia sowiecka wraz z Wehrmachtem dokonała IV Rozbioru Polski po 17 września 1939r i zaopatrywała się w paliwa w zagłębiach naftowych Baku należących do Harrimana (żyd amerykański) i Walkera (teść byłego prezydenta G.Busha, masona 33 stopnia). Obóz zagłady w Auschwitz (Oświęcim) zbudowali nie hitlerowcy, ale kartel powstały z połączenia IG Farben i Standard Oil Co., którego głównym współzałożycielem był D. Rockefeller żyd amerykański. Firma uzyskiwała lukratywne zyski z niewolniczej katorgi pracowników tego obozu, otwartego już w połowie 1940r. jako wytwornie syntetycznego kauczuku i paliw na bazie węgla. Braterska współpraca trwała do 1942r, do czasu przystąpienia USA do wojny".

  114. Robert H. Williams major wywiadu podaje: "B'nai B'rith - tajne bractwo żydowskie powstałe w 1843r rozbudziło światowe aspiracje żydów, czyli syjonizm. Nazwa ta oznacza "Synowie Przymierza" i sugeruje, że celem 12 ludzi którzy je założyli jest wypełnienie obietnicy mesjanistycznej (przymierza), dotyczącej władania wszystkimi narodami. Aby nimi władać muszą one najpierw być zjednoczone w światowej federacji i zostać podporządkowane rządowi światowemu, a to jest zarówno celem komunizmu i syjonizmu".

  115. Na szczególną uwagę zasługuje wypowiedź Benjamina Franklina (1706-90). Ten polityk nowożytny, znany wynalazca i uczony, któremu nikt nie może zarzucić ciasnoty umysłu ani lekkomyślności, usiłował dołożyć wszelkich starań, aby zapewnić szczęście i pomyślność obywatelom młodego wówczas państwa USA. Z największym tragizmem wystosował do będących u władzy Amerykanów poniższą przestrogę:
  "Panowie, mamy u nas przykrzejsze zagadnienie od zagadnienia rzymskiego: jest nim żyd. W którym tylko kraju osiedlili się żydzi, zniżyli jego poziom moralny, zburzyli jego standard kupiecki, szydzili z jego religii, podkopywali ją. Stworzyli państwo w państwie. Są oni wampirami a wampiry nie żyją z wampirów. Nie potrafią oni nigdy żyć i utrzymać się wśród samych siebie. Utrzymać się i żyć potrafią tylko wśród chrześcijan i innych narodów, które nie należą do ich rasy. Jeśli nie oddalą się oni z naszego kraju mocą naszej konstytucji, stanie się pewne, że w przeciągu mniej aniżeli 200 lat, przybędą do nas w takiej masie, że będą na czele dominowali i kraj pochłoną. zmienią formę rządzenia, za którą my, Amerykanie, przelewaliśmy krew, oddawaliśmy życie i narażaliśmy na szwank naszą wolność, a nasi potomkowie będą pracowali, aby przysporzyć im majątku, gdy oni będą w swoich kantorach zacierali ręce. Przestrzegam was, panowie, że jeśli na wszelkie czasy nie usuniecie żydów z waszego kraju, dzieci i potomkowie wasi przeklinać was w grobie będą!" ..200 lat od tamtej pory już minęło a Amerykanie zlekceważyli ostrzeżenie i stało się dokładnie to, czego obawiał się wspomniany wybitny polityk, wynalazca i wielki uczony, żydzi całkowicie podporządkowali sobie Amerykę, czego chyba nie trzeba specjalnie dowodzić. Rząd, finanse, media, oświatę, wielki przemysł filmowy, wszystko to w Stanach zdominowali właśnie żydzi! W Hollywood nakręcono ponad 400 filmów o żydach, ale żaden, ani jeden z nich nie ukazuje żydostwa w złym świetle. Wyłącznie się je faworyzuje, podobnie jak strzelanki uliczne, zboczenia i mieszanie ras. Dziś kraj ten, toczony od lat przez żydowski liberalizm, płacący co roku Izraelowi tytaniczny haracz i wydatnie go dozbrajający, a także prowadzący liczne wojny w jego interesie mimo pozornego dobrobytu i ogromnej siły militarnej, chwieje się jednak coraz bardziej. Do czego doprowadzi go dalsza polityka pro-syjonistyczna, z której on sam nie jest w stanie wyzwolić się o własnych siłach? Nie wiadomo, ale jak uczy historia na współpracy z żydami, tak dobrowolnej jak i przymuszonej, żaden goj ani żadne państwo na dłuższą metę nigdy dobrze nie wyszło.

  "O PRZYCZYNACH SZKODLIWOŚCI ŻYDÓW" Stanisław Staszic 1818r
  Do przyczyn wielkich nieszczęść narodu polskiego, należą bezsprzecznie żydzi. Niebaczni przodkowie nasi nie zważali na podstęp cywilizacji Europy, ani użytkowali z doświadczeń innych narodów. Kiedy ludy europejskie wychodząc z feudalizmu, ustalały u siebie dziedzictwo tronów, oni wtedy dziedzictwo korony od niepamiętnych czasów w Polsce ustanowione, wstrząsnęli i osłabili, nie przestając tego istotnego punktu jedności społeczeństwa dalej osłabiać i burzyć. Kiedy w Europie gotowe wojska stawały się jedyną obroną trwałości państwa, kiedy w czasach Ludwika XIV, Fryderyka II już nie potężniał wzrost małych wojsk, w Polsce wojsko z ówczesnych największe, najwybitniejsze i laurami zwycięstw okryte, zwinięto pod Augustem II. Kiedy żydów, jak zarazę niszczącego postęp cywilizacji narodów, wypędzono z Hiszpanii, z Francji, z Niemiec i z innych krajów Europy, a pod karą śmierci jako wyjętych spod wszelkiego prawa, nie wpuszczono do Moskwy, wtedy Polacy otworzyli wszystkie im granice, dali przytułek i większą swobodę niż rodowitym mieszczanom i rolnikom. Dwa pierwsze błędy przywiodły nasz naród do upadku i do podziału. W tym nieszczęściu jeszcze byśmy przez oświecenie, przez cywilizację mogli wznieść się i ratować, lecz błąd trzeci - żydzi byli zarazą wewnątrz, zarazą ciągłe polityczne ciało osłabiająca i nędzniejąca. Chociażby nawet to ciało nie było podzielone, chociażby po podziale znowu zjednoczone zostało, przecież z tą wewnętrzną skazą nigdy nie może nabrać właściwych sobie sił, ani czerstwości, musi na zawsze być tylko słabym i wynędzniałym. Żydzi rozsypani po całej Polsce, wszędzie ze swym duchem wyłączności, z naszym ludem pomieszani, tylko zapluwają cały naród, zapluwają cały kraj, a zmieniając go w kraj żydowski, wystawiają w Europie na pośmiewisko i wzgardę.. (...)

  ŻYDOWSKIE WYSTĄPIENIA W PARYŻU
  Konferencja pokojowa 1919r. Paryska konferencja zasługuje na uwagę z wielu powodów. Niezwykle i bardzo zaskakujące było czysto polityczne wystąpienie żydów, niby reprezentujących tam religijną społeczność rozrzuconą po całym świecie. Ci żydzi zachowywali się tak jak gdyby byli przedstawicielami wielkiej i zwycięskiej potęgi sojuszniczej, drugiej co do znaczenia po Wielkiej Brytanii. A przecież ta religijna (?) społeczność nie posiadała własnej państwowości, ani rządu, ani siły zbrojnej aby brać udział w Konferencji pokojowej. Wpływowi żydzi natychmiast otoczyli najważniejszych przedstawicieli mocarstw sprzymierzonych, wymuszając na nich całkowite podporządkowanie się interesom żydowskim. Społeczność żydowska pojawiła się nagle, ale dopiero po zakończeniu I wojny światowej i była dobrze zorganizowaną siłą polityczną, która otwarcie prowadziła niszczycielską grę przeciwko okropnie zniszczonej Polsce - skalę zniszczeń oszacowano na 73 miliardy franków francuskich. Żydzi bezczelnie wykorzystywali swoją przewagę nad osłabionymi gospodarczo Polakami, którzy odzyskali Polskę po 120 latach zaborów, dokonanych na zlecenie międzynarodowej mafii przez Prusy, Austrię i Rosję. Podczas Konferencji pokojowej w Paryżu, żydzi przepchnęli swój pomysł utworzenia "Ligi Narodów", która miała być rozwinięta w rząd światowy. Francuski przedstawiciel Jules Dalahaye powiedział 3 października 1920r: "Liga Narodów została zaprzedana ukrytym siłom, poddana eksploatacji przez 50 żydowskich właścicieli Europy". Żydzi zupełnie pogrążyli się w polityce i odgrywali rolę "diabelskiego adwokata", wspierali pokonane Niemcy, które rozpoczęły I wojnę światową oraz popierali barbarzyński reżym bolszewicki założony w Rosji przez żydów. Jednocześnie dążyli wszelkimi sposobami do zniszczenia Polski.

  * * *
  W Wilnie, gazeta żydowska "Lecte Najer" z czerwca 1918 roku pisała w imieniu wszystkich żydów Wileńszczyzny: "Przyłączenie do państwa polskiego odrzucamy jednomyślnie, mając w Wilnie 75 tys. żydów, czyli liczbę żadną miarą nie mniejszą niż Polacy (...) Gdyby była mowa o zmianie granic, to moglibyśmy się zgodzić na każde rozwiązanie, byle nie polskie. Gdyby wystąpiła tendencja oddania Wilna Polsce, wówczas musielibyśmy zmobilizować całe żydostwo do obrony naszej Jerozolimy litewskiej "..."Różne świadectwa dowodzą, że niemal wszędzie Armia Czerwona spotykała się z radosnym przyjęciem. Gdy żydów z Kowla (na Wołyniu) poinformowano, że Armia Czerwona zbliża się do miasta, oni świętowali całą noc. Gdy Armia Czerwona faktycznie weszła do Kowla, żydzi przywitali ją z nie dającym się opisać entuzjazmem".. Gershon Adiv tak wspominał w wiele lat później: Trudno jest opisać emocję, jaka ogarnęła mnie, gdy zobaczyłem na ulicy, naprzeciw naszych wrót rosyjski czołg z uśmiechniętymi młodymi ludźmi, mającymi jaskrawe gwiazdy czerwone na swych piersiach. Jak tylko maszyny stanęły, ludzie stłoczyli się tłumnie wokół nich. Ktoś wykrzyknął: "Niech żyje rząd sowiecki!" i wszyscy wiwatowali. Trudno było znaleźć jednego goja w tym tłumie ".."W Baranowiczach: Ludzie całowali zakurzone buty żołnierzy. Dzieci pobiegły do parku, narwały jesiennych kwiatów i zasypały nimi żołnierzy... Czerwone flagi znaleziono dosłownie w mgnieniu oka i cale miasto zostało zakryte czerwienią. Miasto Kobryń również zostało zalane czerwonymi flagami, które przygotowali miejscowi komuniści przez oddarcie białego pasa z dwukolorowej flagi polskiej. Wiwatujący tłum rozrzucał ulotki piętnujące faszystowski reżym Polski i wychwalający Armie Czerwoną"... "Setki publikowanych relacji, w tym relacji żydowskich, potwierdzają to, że żydzi byli zamieszani w wyłapywanie polskich żołnierzy i oficerów (np. w Rażyszczycach i w Kowlu), aresztowania i egzekucje Polaków (np. we Lwowie i Czortkowie) i w nadzorowaniu deportacji Polaków w bydlęcych wagonach do Gułagu (np. z Gwoźdzca). Do czasu, gdy Niemcy zaatakowały swego pierwotnego sowieckiego sojusznika w połowie 1941 roku, ponad milion Polaków zostało zesłanych daleko na przypuszczalną śmierć z miast takich jak Brańsk." (prof. Ivo Cyprian Pogonowski)

  Z pełnym poszanowaniem i respektem dla autorów, wydawców i praw autorskich, w dzisiejszych czasach powszechnego przemilczania i fałszowania historii i faktów historycznych, uważamy za szczególnie ważną powinność i obowiązek rozpowszechniania informacji, celem edukacji i uświadamiania, oraz bezpardonowej walki z owymi przemilczeniami i fałszami. Całość pod linkiem

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=4929

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031