Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
2003 posty 3294 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pod takim tytułem ukazał się na portalu Wolność24 najnowszy wywiad Janka Bodakowskiego z red. Michalkiewiczem.

Jako że pana Stanisława nigdy za wiele, to link do wywiadu TUTAJ.

To, co kilka tygodni temu byłoby zbyt daleko idącą hipotezą roboczą, znajduje niestety coraz więcej potwierdzających ją poszlak. W felietonie dla kanadyjskiego Gońca pt. „Naczelnik Państwa przygotowuje grunt” czytamy:

„Zagadkowe, uporczywe milczenie nie tylko pana prezydenta Dudy, nie tylko pana premiera Morawieckiego, ale i Naczelnika Państwa Jarosława Kaczyńskiego w sprawie amerykańskiej ustawy nr 1226, a jednocześnie wszczynanie przez pana premiera Morawieckiego kolejnej odsłony wojny polsko-żydowskiej, nasuwa podejrzenia, że jesteśmy świadkami przerażającej i wstrętnej intrygi, której celem jest oddanie Polski pod żydowską okupację przy jednoczesnym wywołaniu wrażenia, że nasi Umiłowani Przywódcy nie tylko starali się, jak mogli, by Polskę przed tym paroksyzmem uchronić, ba – walczyli jak lwy – ale w końcu ulegli przemocy.

(...)

sprawa oddania Polski pod żydowską okupację mogła zostać postanowiona jeszcze w roku 2015, kiedy to za sprawą Naszego Najważniejszego Sojusznika, PiS objął zewnętrzne znamiona władzy w naszym bantustanie – ale fakt ten do ostatniej chwili powinien pozostać tajemnicą dla polskiej opinii publicznej. To podejrzenie jest dodatkowo wzmocnione przez deklaracje pana ministra Joachima Brudzińskiego, który po opublikowaniu przez stację TVN nagranej prawie rok wcześniej „relacji”, a prawdopodobnie inscenizacji obchodów urodzin Hitlera w jakichś krzakach pod Wodzisławiem Śląskim zapowiedział delegalizację ugrupowań narodowych. Teraz zaś, z jego inicjatywy, utworzony został zespół do zwalczania „faszyzmu” pod egidą Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, co do której nie mam żadnych złudzeń, że jest zdolna do wszystkiego, a do zwalczania wszelkiej politycznej konkurencji w szczególności. Ale polityczna konkurencja to tylko pretekst – bo pod takim właśnie pretekstem rząd PiS będzie oczyszczał przedpole dla żydowskiej okupacji Polski. I jeśli nawet doszłoby do zmiany na stanowisku premiera, w ramach której pana Mateusza Morawieckiego zastąpiłby na tym stanowisku nasz najnowszy przyjaciel, pan Jonny Daniels, to nie musiałby już niczego dodawać, ani niczego nowego powoływać. Naczelnik Państwa zaś wytłumaczyłby swoim wyznawcom, że – po pierwsze – został ofiarą przemocy, a po drugie – że lepiej, żeby to on instalował tu żydowską okupację, niż mieliby to robić przedstawiciele obozu zdrady i zaprzaństwa. Tak właśnie z powodzeniem została podana do wierzenia ratyfikacja traktatu lizbońskiego, więc dlaczego nie powtórzyć jeszcze raz tego samego? Nie bez kozery powiadają, że głupotę ludzką można porównać tylko do cierpliwości Boskiej”.

Tyle pan Michalkiewicz.

 Pogłębiająca się z dnia na dzień ostentacyjna żydofilia w mediach i postępowaniu Umiłowanych zdaje się tę „PRZERAŻAJĄCĄ I WSTRĘTNĄ INTRYGĘ” potwierdzać.

Nie będę przytaczał wczesniejszych, załganych i wiernopoddańczych wobec Żydów i Izraela wypowiedzi przedstawicieli władz (a przecież musimy być świadomi, iż w krótko trzymanej partii wodzowskiej muszą być one w pełni zgodne z linią nakreśloną przez Naczelnika - dowodzi tego choćby błyskawiczne zawieszenie w prawach członka PiS-u senatora Waldemara Bonkowskiego za kilka słów prawdy o Żydach na facebooku, albowiem posłuszny PiS-owiec MUSi być jak trzy mądre małpy: nie widzieć, nie słyszeć, nie mówić, zaś ewentulna SPOSTRZEGAWCZOŚĆ JEST NAJGORSZYM RODZAJEM ANTYSEMITYZMU).

Niech wystarczy dzisiejsza wypowiedź marszałka Karczewskiego: Chcemy prawdy i walczymy o prawdę. Prawdy chce też strona izraelska („izraelska prawda” czyli 65 mrd, a raczej już 300 mrd USD, ale pan marszałek Karczewski zapewne nie słyszał ... pod sankcją utraty stanowiska).

Pani Elżbieta Królikowska-Avis (była narzeczona Niesioła – a propos, zarówno Niesiołowski jak i „historyk”  Jan Tomasz Gross zaczęli sypać w swoich śledztwach jako pierwsi) napisała:

„Znowu to samo, znów podwójne standardy i ten sam brak symetrii w relacjach polsko/chrześcijańsko – izraelskich. Droga Dobra Zmiano, na którą czekałam 40 lat – jeśli się nie obudzisz dziś, jutro może być za późno. Kiedyś realizowaliśmy interesy Moskwy, wciąż realizujemy Brukseli, a od miesiąca mamy nowy ośrodek dyspozycyjny, Jerozolimę”.

Za panią Elżbietą nie byłbym zapewne godzien nosić teczki, ale ośmielę się zaoponować: Dobra, Żydowska Zmiana wcale nie śpi, ale ma oczy ‘szeroko zamknięte’ – deal jest zapewne klepnięty, przynajmniej od 2015 roku i teraz chodzi tylko o to, żeby naród dowiedział się o tym w ostatnim momencie, jak już będzie ... że tak się wyrażę ... po napletku (por. „no to po maluchu!” powiedział chłop wyciągając małego z sieczkarni).

Niestety, nie wolno nam już trwać w naiwności, że wszyscy oni są być może nienajmądrzejsi, niedouczeni, ale przecież tak się starają (chyba o premie!!!) i naprawdę chcą dobrze i tylko z jakiegoś zagadkowego powodu nie wiedzą tego, co wie przeciętny, interesujący się polityką „cywil”.

Pan prezydent nie ma czasu ani ochoty na spotkanie z Waldemarem Tomaszewskim, przewodniczącym AWPL na Litwie, z Polakami na Białorusi czy na Ukrainie, ale za to nie wytrzyma dnia bez spotkania jak nie z Danielsem, to z Schudrichem, jak nie w MHŻP-Polin, to w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie; Polakom na wschodzie wolontariusze wysyłają stare książki, Żydom w Polsce minister Sellin obiecuje kolejne muzeum z budżetu itd itd. Nie dziwi potem, że pod informacją o wybraniu „Przedwiośnia” Żeromskiego na lekturę Narodowego Czytania 2018 (szklane domy pasują do PiS-u jak ulał!) większość komentatorów żada najpierw od prezydenta, żeby zdjął jarmułkę, a jak nie, to niech sobie sam czyta, ale Talmud przy chanukowych świecach w Pałacu, bo Żeromskiego to poczytamy sobie sami.

Pamiętam, jak przed wieloma laty rozmawiałem w redakcji ‘”Myśli Polskiej” z Bogusiem Kowalskim (oskarżonym poźniej o współpracę z SB, czy słusznie, tego naprawdę nie wiem; podobne oskarżenie nie przeszkadza dziś np. pani Małgorzacie Niezabitowskiej być powołaną przez znanego z tchórzostwa min. Glińskiego do Rady Muzeum przy MHŻP-Polin, a zresztą być może na tym akurat stanowisku to zaleta?) i kolega Boguś wyjaśnił mi wówczas (prostemu chłopakowi z prowincji) w prostych słowach:

Polska znajduje się między Rosją a Niemcami jak między młotem a kowadłem, stąd oparcie się na dalekim USA ma sens, ALE pod warunkiem zneutralizowania niebezpieczeństwa grożącego nam ze strony tamtego lobby żydowskiego.

Niestety, przedstawiciele tzw. „opcji atlantyckiej” szukając przełożenia na rząd amerykański nie postawili na Polonię Amerykańską (co dla Polaka byłoby oczywiste), ale na ... lobby żydowskie właśnie, doprowadzając „przyjaźń” z Żydami do rangi dogmatu politycznego (na równi z dogmatem giedroyciowszczyzny). Być może ostateczny deal z Żydami PiS klepnął w tajemnicy przez Polakami w 2015 (jako warunek przejęcia zewnętrznych znamion władzy po Stronnictwie Pruskim czyli kryminalistach z PO), ale sama wspólczesna koncepcja Judeopolonii jest zacznie starsza i sięga początku przemian po upadku PRL-u i od tegoż poczatku związana z braćmi Kaczyńskimi. Obserwowany dziś, gwałtownie przyśpieszający proces zażydzania polityki polskiej (w sferze publicznej zapoczątkowany z impetem przez ś.p. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, na co z ob-żydzeniem zwracał uwagę ś.p. profesor Bogusław Wolniewicz) to tylko końcowy etap uruchomionych wówczas planów.

Nie ma większego sensu dociekać przyczyny takiej a nie innej postawy Naczelnika, czy wynika ona ze swoistej mikromanii (którą skądinąd słusznie zarzucał opozycji) i niewiary we własne siły Polaków, którzy bez żydowskiej głowy i pieniędzy sobie nie poradzą (tyle, że akurat te pieniądze Żydzi chcą nam najpierw ukraść, by móc je ewentualnie potem zainwestować), czy też z będącej matką złej polityki złej znajomości historii, może chodzi tu o jakąś utopijną wiarę w nigdy nie istniejącą „Rzeczpospolitą WIELU NARODÓW”, co byłoby spójne z obłędnym przywiązaniem do majaków Giedroycia.

Świeży przykład: kolejny „przyjaciel mojej żony” i kolejny obok Dyzmy Danielsa Jonny, Jonnathan Ornstein, dyrektor Centrum Społeczności Żydowskiej w Krakowie (sto takich centrów na stulecie niepodległości?) stwierdza: „nie ma prawdziwej Polski bez Żydów” – i być może Naczelnik naprawdę w to wierzy, że istnienie Polski wymaga: i jego własnego przywództwa, i dominacji Żydów, i Ukraińców, i przywłaszczających sobie dziedzictwo Litwy Żmudzinów, i niepodległej Gruzji, i Czeczenii ... i szkoda tylko, że w całym tym tłumie Polacy wydają się być nie tylko najmniej potrzebni, ale chyba nawet stają się pomału przeszkodą.

Żeby nie kończyć pesymistycznie: każdy kij ma dwa końce i dopóty dzban wodę nosi.

PiS wygrał ostatnie wybory tylko i wyłącznie dzięki mobilizacji elektoratu PATRIOTYCZNEGO i dziś bez jego poparcia byłby tylko i wyłącznie wydmuszką i grupą eunuchów. Jedyną jego siłą jest wciąż dominujące wśród wielu przekonanie (podzielane do jeszcze niedawna przez niezbyt rozgarniętego piszącego te słowa), iż to własnie Naczelnik Państwa i jego partia mają dziś w Polsce monopol na patriotyzm.

No cóż, monopol pewnie mają, ale na bycie agenturą amerykańsko-żydowską, tak jak kryminaliści z PO mają monopol na bycie agenturą niemiecką tudzież paleo-komuchy na bycie agenturą rosyjską.

Jeśli Polska ma przetrwać (a jeśli przetrwa, to będzie w niedalekiej przyszłości prosperować dobrobytem jej mieszkańców!), to w kolejnych wyborach władzę polityczną muszą zdobyć ci, dla których ostatecznym oparciem są i będą wyłącznie Polacy.

 

  

KOMENTARZE

 • Ops! Dałem link do tego artykułu
  także u siebie... Ale i tak zapewne nic z tego nie wyniknie :(
 • @sosenkowski 13:56:28
  To nic nie szkodzi, wręcz przeciwnie :)
 • @Autor
  "Jeśli Polska ma przetrwać (a jeśli przetrwa, to będzie w niedalekiej przyszłości prosperować dobrobytem jej mieszkańców!), to w kolejnych wyborach władzę polityczną muszą zdobyć ci, dla których ostatecznym oparciem są i będą wyłącznie Polacy."

  Obawiam się, że g... z tego będzie.
  Jak trzeba coś zrobić - to wszyscy najwięksi "patrioci" ogo po siebie podkulają.
  Stowarzyszenia blogerów nie da się powołać, bo brak 7 osób, które gotowe byłyby się spotkać i podpisać akt założycielski.
  A tu o udziale w wyborach się mówi.
 • autor
  Czy obrazek na wstępie tej notki, to skan okładki nowego polskiego paszportu?
 • @MacGregor 14:09:43
  "Jonny" Daniels złożył premierowi i prezydentowi RP propozycję oddania żydom części terytorium Polski! To nie jest niestety żart Polacy.


  https://youtu.be/FM_YcPL8JrI


  Ps..Na to został tu przysłany!!! Żeby dopilnować rozbioru Polski !!! Osobiście i podstępnie!!! .W dzisiejszym filmie demaskuję hipokryzję i manipulacje Jonathana "Jonny" Danielsa, którego życiorys dziwnym trafem urywa się na 2014 roku. Co robił wcześniej? Jaki nosił mundur? I dlaczego idealnie wkomponowuje się w scenariusz agentów służb specjalnych? Obejrzyjcie państwo sami. Film dla osób o mocnych nerwach!


  https://www.cda.pl/video/20263260c/vfilm
 • @kula Lis 67 15:07:17
  Jedyne, co możemy oddać, to region Odessy.
  A i to pod pewnymi warunkami.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:39:29
  Judeopolonia to jest zamach stanu i zdradzenie wszystkich Polaków!!! Przypuszczam, że hasło "Śmierć żydom" wkrótce może zyskać gigantyczną popularność. Kaczyński miał odbudować zamki Królów Polski a wyjdzie mu budowanie synagog. Szydło mówiła "dokąd zmierzasz Europo" a ja się pytam "dokąd zmierzasz Polsko". A jak pisałem, że żydki chcą przejąć Polskę to nikt nie wierzył. To jest ich kolejny ruch, i zapewniam że nie ostatni. Z Palestyńczyków zrobili terrorystów, z Nas zrobią faszystów-terrorystów. I będziemy mieli to samo co Palestyńczycy. Ludzie mają to do siebie, że otwierają oczy dopiero jak zbierają baty. To naprawdę było do przewidzenia, chociażby ten filmik z 2013 roku

  https://www.youtube.com/watch?v=MV0zY_795qg

  Ale gdybyś nawet rok temu dał go komuś obejrzeć, to by Cię wariatem ogłosili, nazwali rasistą i jeszcze wyśmieli. Ja wiem wszystko o Ukraińcach, żydach od dziadka, babci, mamy, ojca, nawet jak ludzie się zachwycali Wałęsą, to dziadek i ojciec powiedział, że to zdrajca a ludzie jeszcze tego pożałują, że byli tak ślepi i naiwni!
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:39:29
  PAD z wizytą w przedszkolu, żydowskim. Co mówił? Mniej więcej robi z nas dwużydzianów, trzyżydzianów a nawet pieciożydzianów z Polaka! Czyli poddanych stuprocentowych!?
  "Żydzi i Polacy to tysiąc lat wspólnej historii. Nikt w Polsce nie wie ile ma w sobie krwi żydowskiej. Dlatego żydzi w Polsce mają przyszłość, bo cały czas są obecni - widać to szczególnie w Krakowie i na Kazimierzu - mówił prezydent." Trzeba nam porobić badania, a może nawet będą obowiązkowe? W tym wariactwie musi być jakaś metoda, bo to nie do ogarnięcia zdrowym rozsądkiem!


  https://wiadomosci.wp.pl/andrzej-duda-w-prywatnym-zydowskim-przedszkolu-nikt-w-polsce-nie-wie-ile-ma-w-sobie-krwi-zydowskiej-6224821542876801a
 • @MacGregor 14:09:43
  "Polska wstała z kolan". Teraz będzie ssanie pały na stojąco. Dr Kurek mówiła, że takie pomysły mieli już wcześniej. Daniels był w programie Pospieszalskiego" warto rozmawiać". Mówił po angielsku, miał tłumaczenie angielsko-polskie, ale tego tłumacza chyba specjalnie wybrali takiego,który miał problem z wyraźną wymową. Mało co, można było usłyszeć. Ten skrawek ziemi to pewnie lubuskie i wielkopolskie, coś mi pasuje po pokazaniu tej mapki przez Jacka, gdzie jest rozmieszczone wojsko NATO. Pewnie ich będą strzec. Opinia publiczna pomału ściągnie klapki z oczu a żydki na to czekają. Kiedy Polacy wyjdą na ulicę pokażą całemu światu nasz "faszyzm i antysemityzm" a Amerykanie będą mogli do nas strzelać wedle ustawy 1066. Może to się stać na 100 lecie niepodległości. O prowokację nie trudno. Szykowana jest ustawa w której jest napisane w razie potrzeby, konfliktu zbrojnego oddać uzbrojenie wojska PL do dyspozycji wojsk NATO. Popierają projekt ustawy wszystkie ugrupowania w sejmie. Sprawa toczy się równolegle z ustawą o obozach śmierci. Są na to dowody w relacjach z transmisji sejmowych. Rozbrojonym krajem łatwiej manipulować i dyktować mu warunki. A cały ten szum o ustawie IPN był tylko pretekstem, aby temat podzielenia Polski z przed 100 lat wrócił z powrotem. Nie udało się w 1918 roku, więc chcą to zrobić w tym roku. Chcą nas poniżyć do tego stopnia, że nie będziemy cieszyć się z 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Natomiast żydzi będą się cieszyć, bo po 100 latach otrzymają wymarzony kawałek Polski na nowy Izrael. Będą mieli w Polsce nowe państwo. Będą się odgradzać murami, będą strzelać do polskich dzieci, będą dokładnie robić to z Polakami, co robią z Palestyńczykami. Boże chroń Polskę. A w Czechach to ciągle produkują Cyklon B...Lučební závody Draslovka pod nazwą Uragan D2. Uragan znaczy huragan lub cyklon. Czyżby Czesi coś przewidywali?
 • @MacGregor 14:09:43
  Chyba sprawy przybierają ciekawy obrót:
  AMERYKAŃSKIE ULTIMATUM DLA POLSKI. Waszyngton postawił Warszawie ultimatum w sprawie rozwiązania konfliktu z Izraelem – informuje dziennik.

  http://fakty.interia.pl/prasa/news-dziennik-gazeta-prawna-amerykanskie-ultimatum-dla-polski,nId,2551440

  Ps.. O izolacji i osamotnieniu Polski pisałem już dwa lata temu. Nastąpiła! Pewnie na Kremlu otwierają kolejną butelkę szampana i śmieją się do rozpuku. W stosunkach międzynarodowych równość jest tylko na poziomie teoretycznym. Ten co ma argumenty (siła, kasa) dyktuje warunki. Kto twierdzi, że jest inaczej, nie ma pojęcia o czym mówi. Na salonach polityki jest tak, jak na salonach towarzyskich. Jednych się przyjmuje z honorami, innych w przedpokoju, a innym się daje delikatnie do zrozumienia, że "chwilowo" nie ma warunków do ich przyjęcia. A ze Stanami sprawa jest oczywista. Mają bardzo poważne interesy z Izraelem i ważne interesy z Polską. Nie poświęcą interesów bardzo poważnych dla "tylko" ważnych. USA nas tylko wykorzystuje i traktuje jak podbite terytorium, Tajne więzienia CIA, wykorzystywanie w swoich wojnach Iraku, Afganistanie, drenaż korporacyjny, ostatnio nakaz(chęć przesunięcia wpływów USA) czyli bezgranicznej pomocy Ukrainie bardzo kosztowny dla podatnika, a przy tym w dalszym ciągu utrzymywanie wiz dla obywateli Rzeczypospolitej (Rumunii, Litwini nie potrzebują). Okazuje się że w tak ważnej kwestii, jaką jest sprawa obciążenia Polaków za holokaust/holokit. Na Stany Zjednoczone liczyć nie można. Szantaż wobec sojusznika, ukazuje prawdziwe oblicze polityki USA. Wniosek? Jak by się zdarzyło że Polska potrzebowała by pomocy. To ta pomoc wyglądała by jak ta, udzielona przez Anglię i Francję w 1939 roku. Przyjaciel i sojusznik który, traci wiarygodność i nie ze względu na pouczanie. Ale na dyktat i mieszanie się w politykę wybranego przez naród rządu. Nie zasługuje na to aby darzyć go zaufaniem. Czy Polacy ulegną szantażowi? Oto jest pytanie. Czy USA to Izrael bis ? Czy rząd amerykański jest podnóżkiem żydowskich "elit " w USA ? Czy wy amerykanie mieniący się wolnym i demokratycznym państwem nie macie swojego zdania i musicie robić to co wam żydzi każą ? Coś mi się zdaje, że tzw. "naród wybrany" uzurpuje sobie prawo do stanowienia innych narodów i rządzenia światem. Benjamin Franklin: W jakimkolwiek kraju by się osiedlili w większej liczbie, żydzi demoralizowali go, niszczyli integralność ekonomiczną, segregowali się od reszty społeczeństwa, wyszydzali i podkopywali chrześcijańską wiarę, na jakiej oparty jest kraj.
 • @hamurabi 15:06:20
  cha cha :)
 • @kula Lis 67 16:17:49
  ta informacja o amerykańskim ultimatum jest w sumie niewiele warta, bo podała gazeta, że urzędnik anonimowy - nie przejmowałbym się (to tylko Interia)
  Bardzo groźne są ustawy JUST S.447 (Senat) i H.R. 1226 (Izba Reprezentantów) a w tej sprawie nasze władze milczą i udają durnia.

  pozdr
 • @MacGregor 14:09:43
  Kiedyś widziałem dokument w którym jakiś żyd mówił że Izrael ma nakierowane pociski jądrowe na miasta w Europie i w razie zagrożenia jak będzie ich ktoś rozpierdalał to pociągną nas za sobą. Żydki szukają sobie drugiej ziemi obiecanej na wypadek ucieczki ?? Już kiedyś mieli dostać Krym ale wujek Stalin ich wydymał bez mydła, a Putin dokończył dzieła iż Krym wrócił do macierzy. Jeśli nie wypędzimy żydów z Polski teraz, to niedługo będziemy żyć w rezerwatach. Już rządzą USA, teraz kolej na Europę, a nasze władze im sprzyjają. Zamiast ich pogonić to się przed nimi tłumaczą. Polacy, czas dogadać się z Rosją aby zneutralizować żydostwo i banderyzm. Uczmy się od Orbana jak nie umiemy na swoich błędach. Już raz już żydzi otrzymali (od Niemców) "eksterytorialną samorządność" pomiędzy rokiem 1940 i 1945, zakończoną terrorem Judenratów, żydowskich policjantów, szabrowników i szmalcowników, zaś po "deportacji" do Birkenau terrorem żydowskich kapo i sonderkommando! (getta i w obozach)..znaczy to, że pan Daniels chce biednych żydów pozamykać w gettach na terenie Polski (polskiego państwa teoretycznego Polin?!?)
  ...znając polskich faszystów, powinien wiedzieć, iż skazuje ich na śmierć z rąk gojów... coś tu nie gra!
 • @MacGregor 14:09:43
  USTAWA
  z dnia 20 lutego 1997 r.
  o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej:
  http://www.infor.pl/akt-prawny/DZU.1997.041.0000251,ustawa-o-stosunku-panstwa-do-gmin-wyznaniowych-zydowskich-w-rzeczypospolitej-polskiej.html
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:16:57
  Ale co takie zdziwienie...? Żydzi są u siebie w domu..Eksterytorium Izraela w Auschwitz jest faktem..Teraz tylko trzeba to jakoś "prawnym językiem" zapisać.
  https://youtu.be/OOWCgKVQE5M
 • @MacGregor 16:31:04
  Żydzi aby podbić Polskę nie musieli nawet generała wysyłać. Wysłali sierżanta (J. Daniels). A rząd robi swoje! Całe miasto do zwrotu-371 hektarów ministerstwo oddaje z decyzji z 01.02.2018


  https://youtu.be/cXWmgt6GCoI
 • @MacGregor 16:31:04
  Prawda o Auschwitz:

  https://youtu.be/07tg8YjugMs
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:39:29
  cytat z astromarii
  " Ci, którzy będą walczyć zbrojnie albo będą próbowali sprzeciwić się siłą zostaną zlikwidowani. Przetrwają tylko mądrzy jak węże, którzy będą umieli lawirować i kiwać przeciwnika."
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:16:57
  Kondrat Mazowiecki przyjął chazarów chowających się pod białymi narzutami z krzyżem i przyjęli nazwę swych ofiar Prusy, gdy już Prusacy w piachu spoczywały. Nie możemy dopuścić do powtórki z historii. Przecież to nic nowego, pierwsze takie próby stworzenia namiastki ziemi obiecanej były już podejmowane podczas Potopu Szwedzkiego gdzie elity żydowskie otwarcie zdradziły Rzeczpospolita, a Polaków, Ukraińców czy Litwinów sprzedawali na targach niewolników w Stambule. Późniejsze próby miały miejsce pod koniec I wojny światowej i mieli przy tym aprobatę USA, ale nasi ich ubiegli :) Państwo Izrael tak samo jak reszta zachodniej Europy jest skazane na stopniowa islamizacje, demografia mówi sama za siebie, Palestyńczyków już w zeszłym roku było tyle co żydów, za 10 lat ma ich być o połowę więcej a od 20 do 25 lat będzie ich dwa razy więcej. W końcu Palestyńczycy upomną się o swoje i gdzieś ci żydzi będą znowu musieli uciekać, a możliwe kierunki maja dwa, USA albo Europa wschodnia (1/3 żydów w Izraelu to rosyjsko języczna ludność). Choć USA też raczej odpada bo tam też jest już spory % muzułmanów.
 • Mac Gregor-@kula Lis 67 16:17:49
  Temat który poruszacie,czyli uzurpacje syjonistycznego środowiska żydowskiego które sobie dało za cel podporządkować rządy wszystkich narodów pod jedynym słusznym celem bytu narodu wybranego. To co się dzieje rzeczywiście przybiera i to dosyć gwałtownie znamiona przygotowywania do kolejnego konfliktu,w którym niestety ponownie Polska może być największym poszkodowanym,czy nawet ofiarą czego skutkiem będzie utrata państwowośći. Znależliśmy się w kleszczach które niestety sami sobie założyliśmy,bo sojusz Polsko -Amerykański można słusznie nazwać tak jak go jeszcze niedawno określił R.Sikorski.
  Nie lubię Niemców ale dochodzę do wniosku,że przynajmniej im nie brak wyobrazni.Za konfliktem w krajach arabskich już jest wiadomo kto stoi,i kto je wywołał,czyli syjonistyczna diaspora posługując się Amerykańskimi siłami zbrojnymi.Europa zachodnia poprzez zwłaszcza stanowisko Niemiec otworzyła drzwi dla świata arabskiego-muzułmańskiego,bo przynajmniej to środowisko odpowiednio ukierunkowane może zwrócić się przeciw żydowskiemu środowisku,to tylko zależy od odpowiedniego ukształtowania ideologii by świat arabski,muzułmanie swoją agresję skierowali przeciwko państwu Izrael czy w konsekwencji wszystkich żydów,a w europie nieprzyjazni jesteśmy my bo przecież ich nie przyjęliśmy. Przecież dla Niemców nauka jaką ponieśli z okresu przed i II Wojny Światowej,nie poszła na marne.Środowisko żydowski w niemczech przed wojną które wykorzystując kryzysy finansowe zaczęło się w niewyobrażalny sposób uwłaszczać na majątku zbankrutowanej niemieckiej społeczności ,zostało poprzez Hitlerowskie Niemcy unicestwione w dalszej expansji zawłaszczania ich majątku. Te kleszcze to nie tylko żydowskie roszczenia ,lecz w wypadku konfliktu pomoc Niemiec skończy się w granicach dawnej Rzeszy a dalej ponownie porządek zrobi W.Putin.A konflikt mamy już przygotowany,ze wschodu nacjonalistyczne ugrupowania ukraińskie,z zachodu specjalne przygotowane grupy tkz.uchodzców.No i co mamy ustawę ,na zachodzie to będą jednostki z europy zachodniej z pomocą, a na zachodzie albo dojdzie do konfrontacji amerykańsko rosyjskiej,lub pomoc armii państwa Izraelskiego i tak powstania oczekiwanego polin dla żydów.
  To wszystko co się będzie działo w zasadzie nie będzie zależało na nas,słuchając ostatnie wypowiedzi W.Putine na temat uzbrojenia armii rosyjskiej,to w zasadzie nie mamy żadnej szansy ,i dla nas tylko pozostaje modlitwa i może jakiś cud.
 • @dalmichal 18:11:24
  wielopiętrowa układanka-- PO być może wiedząc co się święci wolało oddać się pod "opiekę "Niemiec niż żydów. A my z deszczu pod rynnę się dostaliśmy. Miałem swego czasu trochę obiekcji do Ruszkiewicza , że tak stanowczo PIS przed i po wyborach krytykował, ale on swym nosem chyba wyczuł te żydowskie knowania na odległość.
  Platformo wróć!!!!!
 • Brawo !
  //No cóż, monopol pewnie mają, ale na bycie agenturą amerykańsko-żydowską, tak jak kryminaliści z PO mają monopol na bycie agenturą niemiecką tudzież paleo-komuchy na bycie agenturą rosyjską.

  Jeśli Polska ma przetrwać (a jeśli przetrwa, to będzie w niedalekiej przyszłości prosperować dobrobytem jej mieszkańców!), to w kolejnych wyborach władzę polityczną muszą zdobyć ci, dla których ostatecznym oparciem są i będą wyłącznie Polacy.

  NIC DODAĆ NIC UJĄĆ !!!

  BRAWO, BRAWO, BRAWO !!!


  PS

  Proponuję na początek utworzyć RUCH ROZWALANIA POMNIKÓW SMOLEŃSKICH, aby marsz katolickiego Narodu Polskiego ku Niepodległości (i władzy Polaków w Polsce w interesie Polaków) mógł być realizowany z impetem i bez fałszywych flag oraz bez obcych ideologii i komisji typu "kombrud" !!!

  A co zrobimy z żydowskim Disneylandem ? Bo w Sejmie tylko poseł Winnicki się temu sprzeciwiał ! Zaorać ???

  WYPUŚCIĆ PISKORSKIEGO ARESZTOWAĆ JONIEGO ! ;)
 • @MacGregor 14:09:43
  https://www.youtube.com/watch?v=qT87DWSlThE
  Żydzi idą po Polin ! (dr Z. Kękuś )
 • @zadziwiony 17:01:48
  To nie tym najbliższym, a następnym rozdaniu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:05:22
  zgadzam się. Cytat zresztą dotyczył właśnie sytuacji geopolitycznej, tej trochę dalszej, gdy rozpocznie sie ostateczna rozgrywka.
 • Żydowscy rabini bronią Polski przed syjonistyczną agresją !!!
  https://niezlomni.com/w-izraelu-demonstracja-ortodoksyjnych-zydow-w-obronie-polski-bardzo-wymowne-hasla-na-transparentach-wideo/
  Manifestacja żydów w obronie Polski przed ambasadą w Izraelu.
 • Prawdopodobnie nieudacznik Kaczor
  dogadał się, że zapłaci Żydom, a oni obiecali mu, że wydębią odszkodowania od Niemiec, aby było z czego płacić. Dlatego zlecił szacunki za straty wojenne w Polsce i oczekiwał na pomoc sojusznika strategicznego licząc na jego inicjatywę w załatwieniu spraw. Strategiczny sojusznik natomiast wysmalił ustawę (którą prawdopodobnie Trump podpisze wobec bezczynności sprawujących władzę w Polsce oraz w trosce o własne 4 litery.
  Prawdopodobnie "naczelnik" będzie się teraz "bronił taktycznie" przed takimi horrendalnymi kwotami i uzgodni niższe jako strateg i taktyk, ale ogłosi wszem i wobec o swoim sukcesie.
 • Autor
  Ja się dziwię sprzedajnej prasie w Polsce. To ograniczeni ludzie działający na szkodę potomków (również własnych). Liczą na wyróżnienia za sprzedajność? To się przeliczą. Te ich z trudem gromadzone pieniądze stracą jakąkolwiek wartość, a zostaną szmatami niegodnymi do życia na tej ziemi, którą pomagali pracowicie ograbiać swoją propagandą.
 • @wercia 10:14:33
  Polska zmieni ustawę reprywatyzacyjną pod naciskiem Izraela? Powstał tajny dokument, do którego dotarli dziennikarze. Oto warunki kompromisu. W prokuraturze generalnej powstał dokument, który zawiera opinię dotyczącą ustawy reprywatyzacyjnej. Propozycja: kompromis między Polską a Izraelem. Mimo że dokument jest tajny, Wirtualna Polska utrzymuje, że udało się poznać kluczowe założenia.
  Dziennikarze powołują się na dwa źródła, które twierdzą, że zgodnie z ustawą reprywatyzacyjną w zmienionym kształcie będzie można uzyskać nie 20-25 procent, jak dotychczas zakładano, ale 100 procent wartości utraconej nieruchomości. Jest też zapis o tym, że sama nieruchomość może zostać zwrócona, czyli inaczej niż we wcześniejszym projekcie. To daleko idące zapisy. Mogą się spotkać z oporem. Dla Izraela istotny jest zapis dotyczący obywatelstwa. Być może powinien być zmieniony mówi informator z kręgów zbliżonych do rządu. Zgodnie z wcześniejszym projektem Ministerstwa Sprawiedliwości prawo do rekompensaty miało przysługiwać tylko Polakom pod warunkiem, że w chwili nacjonalizacji odebrany grunt też należał do obywatela polskiego.
 • @wercia 10:14:33
  Rosja i USA nakłada sankcje na Kijów- Rosja już wstrzymała gaz, a USA czeka na dowody, blokując na razie dostawy broni Ukrainie.

  https://www.youtube.com/watch?v=QzZFyeguKL0


  Ps..To się Banderowcy doigrali. Putin coś musi wiedzieć, że im kurki przykręcił, pewnie słyszał, że żydki się chcą osiedlić na UPAdlinie. Putin chce wymrozić hybrydy żydowskie, szkoda że zwykli ludzie ucierpią. Brawo dla Rosji, niech banderowcom tyłki marzną. A propos wątku koreańskiego, kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada... jak jest tak, że Ukraińcy dostarczali silniki do Korei a nasz rząd był przychylny Ukrainie to jeszcze nam się dostanie.... niech USA i Rosja razem rozwiążą wreszcie raz na zawsze temat pt. Ukraina. Projekt upadlina, stan aktualny = gasimy światło. Banderowcy niech palą torfem, szyszkami i chrustem!!! Będą po lasach łazić i torfu szukać, żeby w piecach palić. Gorzej w miastach. Ciekawe kiedy i kto im ten torf podpierdoli znając realia ukraińskie jest to możliwe. Co wtedy?
 • @wercia 09:58:55
  Niemieckie koncerny wystąpiły przeciwko Ukrainie i Polsce. Szefowie trzech największych w Europie koncernów energetycznych reprezentujących Niemcy i Austrię wystąpiły na początku tego tygodnia z ostrym oświadczeniem, wychodzącym niemalże poza granice tego, co dopuszczalne. Oświadczenie dotyczyło budowy gazociągu Nord Stream-2. Parę słów o bohaterach. Winteshall to de facto BASF (stuprocentowa spółka-córka niemieckiego koncernu chemicznego). Natomiast austriacki OMV to największa w Europie Środkowej spółka zajmująca się przetwarzaniem ropy naftowej. I tak. Prezesi tych gigantów wraz z szefem Uniper oświadczyli, co następuje: „Bezpieczeństwo energetyczne Europy nie może być zabawką amerykańskiej polityki gospodarczej i energetycznej, a także działań USA w sferze bezpieczeństwa i geopolityki". A prace farwaterem Amerykanów „takie państwa jak Ukraina i Polska, mające monopol na tranzyt, nie są zainteresowane tworzeniem nowej i konkurencyjnej infrastruktury gazowej w Europie". Ale to jeszcze nie wszystko. „Budowa gazociągu Nord Stream-2 oznacza dywersyfikację istniejących dróg, uzupełnienie i rozwinięcie istniejących sieci. Właśnie to służy celom europejskiej unii energetycznej i stabilnego europejskiego rynku gazowego. Nord Stream-2 wiąże i umacnia Europę, bo dzięki niemu powstanie niezawodny szlak przesyłu gazu do Europy. A ci, którzy występują przeciwko Nord Stream-2 pracują nad osłabieniem konkurencji i bezpieczeństwa energetycznego UE".… Co tu dużo mówić, to nawet nie „bunt na statku". To decyzja „rady kapitanów", bo tego rodzaju oświadczenie jest fizycznie niemożliwe bez zgody na nie gospodarzy wymienionych struktur. Co to oznacza? Biznes energetyczny Starej Europy ostatecznie i nieodwołalnie określił się w kwestii rosyjskich gazociągów. I jest przy tym doskonale świadomy wszystkich okoliczności i możliwych przeszkód, jak i wszystkich „instrumentów oporu" na wszystkich możliwych i niemożliwych szczeblach. Decyzja zapadła. Koniec kropka. Dalej „kto nie jest z nami, ten jest przeciwko nam". I nieprzypadkowo „Komisja Europejska musi zadać sobie pytanie, dlaczego w dyskusjach wokół Gazociągu Północnego-2 nie działa obiektywnie". To znaczy największe koncerny Europy czynią jasną aluzję: Komisja Europejska winna pamiętać, z czyich pieniędzy cały ten brukselski przybytek gadulstwa w ogóle żyje. Choć stanowisko europejskiego megabiznesu już dawno było jasne, tutaj ważna jest rzecz inna. Przywołane powyżej oświadczenie można w pełni uważać nie tylko za oświadczenie gospodarcze, ale też polityczne. Europejski „sektor realny" doskonale rozumie, co jest stawką w grze. Tu chodzi o samo jej istnienie. Rzecz w tym, że poza słynną na cały świat „niemiecką jakością" oczywistą zaletą skrajnie energochłonnej produkcji europejskiego przemysłu jest także jej w pełni konkurencyjna cena. A ona osiągana jest między innymi za sprawą dostępności gazu z gazociągu (rosyjskiego czy nie rosyjskiego to już sprawa trzeciorzędna).
  Zależeć w takich warunkach od „ukraińskiej" rury Europa chce jeszcze mniej niż Federacja Rosyjska. Dla tejże niemieckiej „chemii" czy elektrotechniki to kwestia przetrwania w bardzo nadkonkurencyjnym środowisku. I jeśli europejski biznes może jeszcze zrozumieć USA i rozwiązuje ten problem z pomocą tradycyjnie silnych w Waszyngtonie „niemieckich lobbystów", to stanowisko unijnych biurokratów, których zwyczajnie utrzymuje, a także punkt widzenia Warszawy i Kijowa skłonny jest oceniać jako „nikczemny". Do jednej „decyzji w kwestii Nord Stream-2" europejski biznes raczej nie może się ograniczyć. Bo jak obierasz jakąś drogę, to tak czy inaczej narzuci się jakaś sekwencja działań. No cóż. My nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że w spółkach takich jak Uniper, Wintershall i OMV ludzie potrafią liczyć i robią to całkiem nieźle. Ps..Słowa mocne i prawdziwe. Myślę, że Merkelówka sama nie miała odwagi tego powiedzieć Jankestwu, więc zrobili to ludzie biznesu. A co nie lubią być zakładnikami złodziei gazu czyli Ukrainy? Szkoda tylko, że w imię "rzekomej przyjaźni z Ukrainą", a także chorobliwej rusofobii, Polska zaprzepaściła nieodwracalnie szansę na korzystną współpracę w sferze przesyłu, a nawet dystrybucji gazu dla Europy. Jak się chce reprezentować amerykańskie interesy to trzeba się pogodzić z pogłębiającą się nędzą. Będziemy kupować rosyjski gaz od Niemców. Tak się kończy uprawianie polityki z tylnego siedzenia bez pojęcia o realiach geopolityczno-gospodarczych, majaczenie o jakiś abstrakcyjnych sojuszach i układach, ewidentne działanie w interesie nieokreślonego lobby US/Izrael/Rothschyld i kto tam jeszcze posmaruje, nie zależy im na kraju tylko na tym żeby mieć i być u władzy, jakim kosztem, nieważne, po nich choćby potop. A Amerykanie kupują od Rosji gaz i nam sprzedają kilkukrotnie drożej. Zakup nie odbywa się bezpośrednio od Rosjan tylko przez pośredników. Rusofobia kosztuje bardzo dużo.
 • @kula Lis 67 16:58:19
  PGNiG rozpoczął dostawy ogromnej ilości gazu na Ukrainę, od wczoraj.
  Jak Polacy mają zażądać informacji o płatności przez stronę ukraińską za ten gaz, ???
 • @trojanka
  Spadło zaufanie? Niestety! W Polsce widocznie musi wrzeć. Teraz, żeby ludzie poczuli się zagrożeni, teraz? Zastanówcie się nad tą 97r. podpisaną z Izraelem przez pomiot ubeka Cimoszkę. 100 procent wartości utraconej po wojnie nieruchomości np. w zrujnowanej i zburzonej Warszawie? Nie ma majątku "pożydowskiego". To jakieś kuriozalna, rasistowska teza. Czy po bezspadkowych żydach amerykańskich dziedziczy USA czy Izrael albo gmina żydowska w Brazylii? USA! tak samo ma być tu! Nic się nie należy żydostwu!!! To nie oni odbudowywali Polskę po II WŚ, tylko sami Polacy!!! To jest Kaczyńskiego dzieło i jego szabesgojów!! Motto przyjaźni dla gojów "Wasze ulice nasze kamienice" . Goje będziecie spać na ulicach, łby spuścić i w...Ostrożnie z dużą ustawą reprywatyzacyjną, w przypadku zwrotu własności prywatnej obywatelom Izraela, lub Stanów Zjednoczonych, natychmiast znajda się udokumentowane żądania potomków dawnych rodzin niemieckich w Gdańsku, Wrocławiu, Opolu, Szklarskiej Porębie i co wtedy? No to my Kresowiacy także przez ten rok rządowi wystawimy rachunki za utracone majątki 100%+utracone korzyści a nie jak dotychczas 20% za ziemię tylko i liczonej od najgorszych najtańszych gruntów. Nasze majątki zrujnowane i w gruzach nie były.
 • @trojanka
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15200172031d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Kim trzeba być?! Lubnauer napisała felieton dla gazety z Izraela - nie da się tego spokojnie czytać.

  http://niezalezna.pl/218552-kim-trzeba-byc-lubnauer-napisala-felieton-dla-gazety-z-izraela-nie-da-sie-tego-spokojnie-czytac

  Ps...Ogolić i do gnoju! Kim trzeba być? Chazarem łasym na kasę trzeba być. A czego się można było spodziewać po tym koszernym "chińczyku"? ona jest opłacana z tych samych pieniędzy co rubikoński jewrej. A kasa wciąż płynie od diaspory. Widać wyraźnie co zrobią, jak dojdą do władzy! Sprzedadzą nas każdemu za garść srebrników. Mamy teraz ostatnią szansę aby przetrwać jako naród. Musimy dobrze wybierać na wyborach. Ten "chińczyk" Labnauer powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej i wywalony z polskiego sejmu, przecież w sejmie mówi się i decyduje o sprawach ważnych dla Polski, tam takich jak on wrogich Polsce nie powinno być.
 • @trojanka
  Czyli słusznie powiedział Macierewicz o polskojęzycznej władzy i takich mediach. Ta władza chce ustawy, ten sejm powołał tą władzę, trzecia władza to sanhedryn a czwarta to media, niemal w całości nie polskie. Jeśli polskie, to przynależne tej władzy. Jest silna presja na rozmontowanie Polski.A wszystko pod hasłami bogoojczyźnianymi i w 100 rocznicę przeputanej niepodległości.
 • @trojanka
  Sporu o ustawę o IPN można było uniknąć? Czemu notatka z ostrzeżeniami USA szła z MSZ do MS aż osiem dni? [DOKUMENT]

  https://wpolityce.pl/polityka/384194-sporu-o-ustawe-o-ipn-mozna-bylo-uniknac-czemu-notatka-z-ostrzezeniami-usa-szla-z-msz-do-ms-az-osiem-dni-dokument

  Ps...A kto to jest jakiś tam Thomas’a K. Yazdgerdi’ego. Zapewne żyd, amerykański posłaniec żydowski w sprawach żydowskich. Całe szczęście, że był ten poślizg w informacji! Dzięki temu ustawa została UCHWALONA! I żydowskie zakłamanie i knucie wyszło na jaw. To nie jest spór, to walka o godność Polski. "Pisarski zaznaczył, że strona amerykańska podkreśliła, że w przypadku uchwalenia zmian w ustawie o IPN, jak również w przypadku oskarżenia J.T. Grossa Departament Stanu będzie zmuszony do wyrażenia krytycznego stanowiska wobec ustawy. Sygnał więc był czytelny. Jeżeli polski rząd przyjmie ustawę, Amerykanie nie będą mieli wyjścia i będą musieli zareagować."

  Szanowni państwo o czym my w ogóle rozmawiamy, o czym my mówimy, gdzie my żyjemy - w 40 milionowym bantustanie? Amerykanie, żydzi, pytanie kto jeszcze następny będzie nam pomagał "wstawać z kolan". Amerykanie niech idą do Canossy ze wstydu za cyniczną i haniebną decyzję Roosevelta a żydzi niech mają pretensje do bezdusznych żydów amerykańskich i ich niechęci do ost Juden. Pełnomocnik ministra do spraw kontaktów z diasporą żydowską, toż to kuriozalne stanowisko. Czy inne diaspory też mają pełnomocników czy tylko naród wybrany? To nie była notatka rządu USA. To była notatka stanowiska diaspory żydowskiej w USA. A to Gross ma specjalną kuratelę rządu USA. Kim jest ten Gross, że ma takie prawa? Coraz lepiej to wygląda. Wszystkie teorie Michalkiewicza okazują się trafne.

  Z tego wynika, że Dep. Stanu zdaje sobie doskonale sprawę, że J.T Gross fałszuje historię. Funkcjonariusz ambasady USA po takim "występie" powinien mieć 48 godzin na opuszczenie Polski. Czy polski rząd został wyłoniony dzięki polskiemu Sejmowi , czy dzięki poparciu amerykańsko - żydowskiemu ? To był wielki patriota ten człowiek który nie przekazał notatki dalej. ...A wg autora artykułu, gdyby MSZ w krótkim czasie przekazał notatkę do MS to ustawa by nie weszła w życie i Amerykanie i żydzi byliby zadowoleni? Czyli Amerykanie puszczą bąka a my nie mamy nic do gadania w swoim kraju. Czy to znaczy, że Moskwę zastąpił Waszyngton? A gdzie jest nasza suwerenność, o co chodzi w tym artykule. Puknijcie się. Czy ja śnię? Polska jest suwerenna! Oto wstawanie z kolan. Nie wiedzieli że wuj sam warknie i nieopatrznie wstali. Następnie znów klęknęli. Gdyby wiedzieli, nie byłoby konfliktu. Nawet by nie wstawali. A plan korzystania z toalet też musi mieć opinię USA i Izraela. No do diaska wstańcie pajace z kolan. To jest myślenie gorzej niż niewolnicze, według autora tego artykułu polski minister sprawiedliwości miał się podporządkować woli jakiego żyda przysłanego tu z USA aby nakazać Polakom zmienić prawo. PiS wykonuje jakąś dziwną pro żydowską ekwilibrystykę którą zraża do siebie własny elektorat. Może nie cały ale całkiem spory. Wielu się zastanawia czy PiS jest tym za co się podaje. Chce przegrać? Jest mi wstyd słuchać o tym, że niezależna, samorządna, wolna Polska ma słuchać "ostrzeżeń" z państwa, które jest kukłą Izraela. Czym to się różni od słuchania ostrzeżeń z Moskwy? Kompletny upadek. W II Rzeczpospolitej politykę w ogromnym stopniu kształtowały raporty Oddziału II Sztabu Generalnego WP. Na nich opierano decyzje polityczne, ich treść otrzymywał na biurko marszałek Piłsudski. Na podstawie wniosków płynących z raportów wywiadu kształtowano opinię o sytuacji międzynarodowej. To jest coś obrzydliwego do jakiej roli Polska została sprowadzona - i co dalej "ufajcie"? A ja pytam komu i na jakiej podstawie. Co z ekshumacją ofiar Einsatzkommando w Jedwabnem? Prof. K. Szwagrzyk z IPN stanowczo: ekshumacja musi być przeprowadzona.
  https://www.youtube.com/watch?v=tzoKijHfP8I

  Wszyscy boją się lobby, ale jak to mówi przysłowie dopóty dzban wodę nosi dopóki ucho się nie urwie. Nie można w nieskończoność ludziom zamykać usta. The Israeli Lobby - A Danger To The World - Banned Documentary (3/5)
  https://www.youtube.com/watch?v=r552OqbW9ms
 • .symbol
  ....jakoś poza jarmułkami inne symbole w palacu prezydenckim nie witają swoich świąt...zawlókł je Kaczyński i ma teraz Namiestnika ..już ich łatwo się nie pozbędziemy...chyba,że zarazy wezmą sie za łby...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930