Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1948 postów 2934 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Narodowcy czyli nocny koszmar PiS-u.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polskie władze wciąż nie kiwnęły nawet palcem w sprawie antypolskich ustaw JUST S.447 (Senat) i H.R. 1226 (Izba Reprezentantów), będą za to zwalczać faszyzm z Polsce.

Czyli jak zawsze priorytety te same.

Po tzw. prowokacji mniejszej (czyli Waffel-SS w TVN-ie, w odróżnieniu od prowokacji większej w wykonaniu litwaczki, pani ambasadoressy Anny Azari w Auschwitz) z miejsca objawiło się w świeżo wówczas zrekonstruowanym rządzie polskim antyfaszystowskie wzmożenie (ówczesna rekonstrukcja była oczywiście jedynie częściową – pełna nastąpi wówczas, kiedy premierem Republiki Przyjaciół zostanie ... nasz nowy przyjaciel czyli Jonny „Dyzma” Daniels). W pierwszym szeregu walki z faszyzmem stanął nowy szef MSWiA, Joachim Brudziński:

Minister Joachim Brudziński zwrócił się z prośbą do premiera Mateusza Morawieckiego o powołanie Międzyresortowego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość. 

Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji, potępia wszelkie przejawy przestępstw wynikających z nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, czy wyznaniowych. W konsekwencji wystąpienia 25 stycznia br. w Sejmie szef MSWiA przedstawił premierowi Mateuszowi Morawieckiemu projekt zarządzenia Prezesa Rady Ministrów powołującego Międzyresortowy Zespół do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość.

Celem działania Zespołu ma być wypracowanie założeń zmian obowiązujących przepisów, które pozwolą na skuteczniejszą walkę z przestępstwami polegającymi na publicznym propagowaniu faszyzmu i innych ustrojów totalitarnych oraz nawoływaniu do nienawiści.

W skład Zespołu wejdą przedstawiciele m.in. MSWiA, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Policji, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Prokuratora Krajowego. Według projektu w pracach Zespołu mogą brać udział również przedstawiciele organizacji pozarządowych, które zajmują się ochroną praw człowieka.

(źródło: Komunikat MSWiA z 11 lutego 2018).

Jak widać, „faszym” w Polsce zwalczać będą „I górnicy, i hutnicy, i murarze, kolejarze, i rolnicy, ogrodnicy, krawcy, tkacze, i spawacze, i cywile, i żołnierze”, zaś obecność w tym gronie Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zdradza przyszły „modus operandi” tego zespołu: z faszystami będzie jak z Żydami w czasach wojny tychże z Chamami: nie ten Żyd, kto Żyd, lecz ten, kogo Partia wskaże”. Podobnie antysemitą nie będzie ten, kto nienawidzi Żydów bardziej, niż jest to absolutnie niezbędne, ale ten, kogo abewiaki wskażą, a niezawiśli sędziowie na telefon skażą.

Wprawdzie taka żarliwa ostentacja ze strony polskich władz to mocny sygnał dla zagranicy i „międzynarodowej prasy”, że faszym w Polsce to rzeczywiście poważny problem, ale nie czas żałować róż, gdy ONR tuż, tuż.

Klaszcząca pani minister (ministra?) Gawin (por. Ewaryst Fedorowicz) jeszcze w grudniu ubiegłego roku stwierdziła, że Delegalizacja ONR w jakiejś perspektywie czasowej jest absolutnie niezbędna, o czym zapewne dowiedziała się podczas seminarium „Zjawisko antysemityzmu w Polsce: Diagnoza - Konsekwencje - Metody przeciwdziałania” zorganizowanym przez AJC Central Europe i Centrum Badań nad Uprzedzeniami Uniwersytetu Warszawskiego.

Wg red. Michalkiewicza, minister Brudzyński dość szybko wyszedł na pozycję lidera, niebacznie zdradzając się z zamysłem delegalizacji nie tylko robiącego w PiS-ie za czarnego luda ONR-u, ale i całego ruchu narodowego jako takiego. I temu też zadaniu (niewątpliwie powierzonemu mu przez Naczelnika Pańswa) ma służyć powołany Zespół do Tropienia Antysemickiej Myślozbrodni.

Jedno z wyjaśnień jest dość zrozumiałe – zarówno PiS jak i szeroko pojęty Ruch Narodowy odwołują się do sporej części tego samego (patriotycznego) elektoratu i dlatego PiS nie może pozwolić, żeby mu autentyczna konkurencja okrzepła, zorganizowała się i stanowiła poważne zagrożenie wobec ich planów ... no właśnie, jakich? Pan Prezes wzywa ostatnio, żeby mu zaufać, ale jak to zrobić, skoro on sam bardziej ufa swojemu nowemu przyjacielowi Danielsowi tudzież panu Dawidowi Harrisowi z nowo otworzonego warszawskiego biura Komitetu Żydów Amerykańskich (mimo, że AJC to trzon przemysłu holokaustu), aniżeli Polakom.

Drugim bowiem możliwym wyjaśnieniem i to takim od którego skóra marszczy mi się ze strachu na rzyci to takie, że Pan Prezes i jego zaufani współpracownicy są już dawno po słowie z naszymi „przyjaciółmi” w sprawie roszczeń, zaś delegalizacja ruchu narodowego to jeden z ważniejszych elementów czyszczenia przedpola dla żydowskiej okupacji Polski – żydowska bowiem okupacja, najprawdopodobniej straszniejsza od sowieckiej, byłaby nieuchronnym skutkiem ich realizacji.

A w krótkiej perspektywie – w tym roku prócz 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości przypada 70-lecie powstania państwa Izrael i 75-ta rocznica powstania w getcie warszawskim, tak więc w ogłoszonej przez pana Prezydenta „Rzeczpospolitej Przyjaciół” rocznice te mamy obchodzić wspólnie z Żydami, za to bez narodowców i bez Kresowian w myśl zasady, że bliższa koszula ciału.

O ile Kresowian w Polsce po prostu się zlekceważy, Polakami na wschodzie zajmą się Żmudzini i banderowcy, to zadanie neutralizacji narodowców przypadnie właśnie powołanemu zespołowi min. Brudzińskiego, żeby na 11 listopada nie hulało już po Warszawie 60 tys. faszystów z mową nienawiści czyli „Bóg-Honor-Ojczyzna” na sztandarach, ale żeby wszystko było pod kontrolą. Żeby można było zameldować Naczelnikowi Państwa, a on żeby mógł przekazać starszym i mądrzejszym: L'ordre règne à Varsovie. 

KOMENTARZE

 • Trzeba bronić tą młodzież bo to jest nasza przyszłość bez której Polski nie będzie!!
  A już ten cytacik:
  "Podobnie antysemitą nie będzie ten, kto nienawidzi Żydów bardziej, niż jest to absolutnie niezbędne"

  popieram :)))))
 • @Astra - Anna Słupianek 16:45:39
  Dokładnie to samo mówi Grzegorz Braun, że naszym wrogom potrzebna jest do szczęścia jeszcze tylko jakaś "mała wojenka", na której wyginęłaby polska młodzież.
  Nie wolno na to pozwolić.

  pozdrawiam
 • @MacGregor 16:56:27
  Uważam jak Braun, ale...
  To my przede wszystkim ... my, którzy żyją dłużej i wiedzą co jest grane... my musimy stanąć za nimi murem.
  To są młodzi patrioci i nikt im nie ma prawa zabraniać protestować.
  Ja myślę, że une nawet pretekstu nie będą potrzebować!
  Trzeba po prostu już teraz w wyborach do samorządów głosować na narodowców i kukizowców. Zawładnięcie elektoratu przez pisiorów zwłaszcza tych z filosemickiego odłamu jest bardzo niebezpieczne dla naszej przyszłości i to jest nasze być albo nie być....

  Pozdrawiam :)
 • @Astra - Anna Słupianek 17:08:49
  W pełni się z Panią zgadzam.
  Przeraża mnie myśl, że JK i jego otoczenie naprawdę mogą być dogadani z Żydami w sprawie roszczeń-uroszczeń, bo jak inaczej tłumaczyć ich nie tylko skrajna żydofilię, ale milczenie w sprawie amerykańskich ustaw JUST? Narodowcy są na dziś jedyną zaporą w razie czego (część z nich weszła do Sejmu z list KUKIZ-15, nie wiem tylko, z jakiego powodu Paweł Kukiz niedawno za to przepraszał, ale on nie zawsze wszystko potrafi rozpoznać).

  No własnie, piS bardzo chce zawłąszczyć Marsz NIepdoległości i obawiam się, że coś kombinują - na poczatek będą pewnie próbowac przechwycić częśc liderów oferują cim byćmoze jakies stołki

  zobaczymy,ale trzeba patrzeć im na ręce

  pozdr
 • to co sie dzieje, to łabędzi śpiew pasożytków.
  Nieuchronnie zbliża się reset cywilizacyjny, jest on praktycznie nieuchronny.
  Polacy w genach mają buntowniczy charakter i mimo, że jest on w tej chwili spacyfikowany, to w momencie przełomu wniesiemy my Polacy swój decydujący wkład w nowy ład światowy. A żytki? zostaną genetycznie unicestwieni, albowiem oni ze swej natury nie nadają się do życia w nowej rzeczywistości na wyższym poziomie duchowym. Znowu by wszystko w pył obrócili. Dlatego ich los jest przesądzony. Bagno cywilizacyjne w którym czują się jak ryby w wodzie zostanie osuszone i nie mają na to wpływu.
 • @zadziwiony 18:01:36
  no chciałem coś podobnego napisać.
  Problem żydowski w Polsce się skończy niedługo.
  żydzi którzy uciekli z Polski są już starzy i wymierają.
  żydowskiego jadu nienawiści do Polski coraz mniej.
  ten jak jest sączony do żydów w ich systemie edukacyjnym ale to już nie to samo.
  młode pokolenie żydów nie mieszkało w Polsce i nie chce mieszkać w Polsce.
  stare pokolenie żydów też nie chce mieszkać w Polsce
  w Polsce pozostało tylko żydostwo lokalne a ono jest słabiutkie bez pomocy globalnego żydostwa.
  Nowe pokolenia żydów już nie są "polakami" nie mają do Polski żadnych emocji , tęsknot itp. Jak wymrze stare pokolenie żydów z Polski to skończy się wsparcie globalnego żydostwa dla Polski. Polska na świecie dla żydów nic nie znaczy gospodarczo... to tylko sentymenty stojących nad grobem obrzydliwie bogatych żydów.
  Skończy się Soros to skończą się kolorowe rewolucje.

  A na ten proces nakłada się upadek globalnego żydostwa za sprawą Rosji i Chin. Oni nie walczą z żydostwem ale walczą z globalną mafią dążącą do władzy nad światem a ta mafia jest żydowska.
 • @Oscar 18:11:12
  dostaną więc łupnia z wielu stron, co im się należy jak psu kiełbasa za swój krwiożerczy charakter.
  Ich nostalgii się nie dziwię. Człowiek ma to do siebie, że tęskni do chwil i miejsc swojego dzieciństwa i młodych lat. Sam zastanawiałem się czy nie rzucić tego naszego polskiego bałaganu i wyjechać, ale...... No nie potrafię teraz w bardzo dorosłym juz wieku rozstać się na stałe z moją małą ojczyzną (Trochę z niemiecka), moją ziemią, tymi wydeptanymi ścieżkami i z tym wszystkim co się z tym wiąże.
  I nie miał bym nic przeciwko żydom, gdyby zachowywali się jak goście , a nie próbowali zaprowadzać swoje porządki w cudzym domu i do tego oszwabiać gospodarza. A oni tacy są, więc von!
 • @zadziwiony 18:50:01
  Nienawidzą nas, bo nie padamy przed nimi na kolana.
  I nie padniemy.

  https://pbs.twimg.com/media/DWuUuCeWkAIOpH8.jpg
 • Wszystkie zwierzęta są równe...
  Zakładam, że nienawiść do Rosji i Rosjan nie będzie karalna.
 • PiS i Kukiz to dwie nogi tego samego "golema"
  którego spreparowano gdy tylko okazało się, że projekt "ostatecznego rozwiązania kwestii polskiej" nadzorowany przez Tuska skutkuje oddolną mobilizacją Narodu Polskiego... właśnie zagospodarowali OBUDZONĄ LAWĘ na 4 lata i następne :(
 • @MacGregor 16:56:27
  https://wprawo.pl/2018/02/15/jonny-daniels-przeprasza-grzegorza-brauna-obelzywe-slowa-stwierdza-ze-braun-zydem/

  Czy Daniels kłamał? Czy potwierdził wielu przypuszczenia?
  Jeśli skłamał aby oczernić polskiego patriotę, to przyjęta obrona przez Brauna jest śmieszna, nieadekwatna. Kreujący się na czołowego antysemitnika, powinien sądownie nakazać odszczekać to Danielsowi czym rozwiać wszelkie wątpliwości co do swych koligacji genetycznych z żydami.

  Moim zdaniem Braun wpisuje się w eskimoską strategię obstawiania wszystkich koni na wyścigu (od skrajnej lewicy po skrajną prawicę), aby zawsze wygrywać..
 • Ulicami Hajnówki przeszedł Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych
  Ulicami Hajnówki (woj. podlaskie) przeszedł w sobotę III Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych, zorganizowany m.in. przez ONR. Według szacunków policji, wzięło w nim udział ok. dwustu osób. Doszło do próby zakłócenia marszu, policjanci usunęli z drogi protestujących.

  http://i.iplsc.com/iii-hajnowski-marsz-pamieci-zolnierzy-wykletych/00077K526KBTB2BE-C122-F4.jpg


  Na marszu widać było flagi narodowe, zielone flagi ONR i symbole innych współorganizatorów manifestacji. "Narodowa Hajnówka", "Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę", "Cześć waszej pamięci, żołnierze wyklęci" -

  Grupa działaczy ruchu "Obywatele RP", którzy - podobnie jak przed rokiem - przyjechali w sobotę protestować do Hajnówki, próbowała uniemożliwić przejście uczestnikom manifestacji.

  Organizacji w Hajnówce marszu upamiętniającego kpt. Romualda Rajsa sprzeciwiła się też m.in. Partia Razem. Obecny w Hajnówce jej lider Adrian Zandberg również nazwał go "prowokacją wobec społeczności białoruskiej i prawosławnej żyjącej na tych terenach".
  Wcześniej przeciwko marszowi w Hajnówce protestowała też miejscowa Platforma Obywatelska,


  http://fakty.interia.pl/polska/news-ulicami-hajnowki-przeszedl-marsz-pamieci-zolnierzy-wykletych,nId,2549678
 • W hołdzie dla żółnierzy Armii Czerwonej zabitych podczas wyzwalania Polski z rąk faszystów w trakcie II wś.
  oraz czcąc pamięć o nich wystąpiłem do władz w Polsce , a konkretnie do prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej o przywrócenie nazwy ulicy Armii Czerwonej.
  https://cont.ws/@detektywjarzynski/863613

  PS. przepraszam za opóźnione wejście moje w temat, co spowodowane było kolejnymi atakami na mnie ze strony służb specjalnych, które uniemożliwiły mi z korzystania z mojego komputera , a by było jeszcze ciekawiej to włamały się do mojego komputera i ukradły mi plik dotyczący ich przestępczej wobec mnie działalności znajdujący się w założonym przeze mnie i prowadzonym on line pliku występującym pod nazwą : Biała księga przestępstw popełnionych przez służby specjalne , w którym na bieżąco dokumentował ich przestępczą działalność .

  Oni myślą , iż im wszystko wolno robić i że ich żadne prawo nie obowiązuje. Takie myślenie i postępowanie jest charakterystyczne dla reżimów , w tym reżimów faszystowskich.
  Pozdrawiam wszystkich dyskutantów z kraju i za granicy. Z ukłonami Michał Jarzyński

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829