Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1821 postów 2009 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Niemoralna propozycja dot. Żydolandu.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Być może zabrnąłem w ślepą uliczkę i sam siebie zapędzam w kozi róg, ale podzielę się myślami, z którymi sam nie wiem, czy się zgadzam.

[Jak w PRL-owskim dowcipie: - Co pan sądzi o obecnym programie Partii? - Popieram całkowicie i bez zastrzeżeń! - Rozumiem, ale prosiłbym o pana osobiste poglądy. – Ja się nie zgadzam z moimi osobistymi poglądami!]

Na naszych oczach sprawdza sie niestety sporo kasandrycznych przepowiedni panów Brauna, Michalkiewicza i innych. Otóż skutkiem wyczerpania się zarówno demograficznego jak i geopolitycznego potencjału państwa położonego w Palestynie, jego przywódcy na gwałt szukają oparcia na stałym lądzie. Nie oznacza to bynajmniej likwidacji programu syjonistycznego (obojetnie, czy w obecnej wersji czy w postaci mirażu Wielkiego Izraela od rzeki egipskiej az po Eufrat), ale o zagwarantowanie oparcia na stałym lądzie, w odróżnieniu od wyspy otoczonej morzem muzułmanów, o miejsce, do którego możnaby np. przenieść „nieistniejącą” izraelską broń atomową tudzież przenieść część mieszkańców, gdyby coś poszło nie tak (czyli plan B).

Nie ma w tym nic diabolicznego, bo rozważanie planów awaryjnych jest obowiązkiem odpowiedzialnych przywódców państwowych (dla porównania, w przypadku polskojęzycznych europejsów, plan B tożsamy jest z planem A i polega na wyprzedaniu Polski oraz na schronieniu się pod skrzydłami tej obcej bezpieki, której się wysługiwali; klasycznym przykładem jest „komisarz” europejski, a wcześniej paser majątku narodowego, Janusz Kurwa-Lewandowski, od lat skrywający się pod immunitetem).

Dobrym takim miejscem jest uważam Żydowski Obwód Autonomiczny ze stolicą w Birobidżanie, nad rzeką Amur przy chińskiej granicy. Szczególną zaletą tego obszaru jest uważam jego położenie, a mianowicie ponad 9000 km od Polski! Podobne walory posiadaja z polskiego punktu widzenia interior australijski, słabo zaludnione północno-zachodnie stany Ameryki Północnej czy nawet żyzny Madagaskar.

Ale niestety, zważywszy, że już chyba nigdzie na świecie nie znajdzie się takich naiwnych jak Polacy, Żydzi postanowili wrócić do koncepcji Judeopolonii, choć w formie gruntownie zmodyfikowanej: o ile w orginalnej koncepcji opracowanej przez pruski sztab generalny, w Judeopolonii mającej być ostatecznym kamieniem grobowym sprawy polskiej Żydzi mieli byc żywiołem etnicznie dominującym, o tyle teraz na początek mielibyśmy do czynienia  z żydowską suwerennością wyspową od Odessy po Szczecin (por. Ukraina: UE będzie współfinansować autostradę Gdańsk-Odessa). W tym kontekście należy rozumieć postulat Michnika połączenia Polski i Ukrainy w jeden UKR-POL czy berliński performance z 2012 roku pt. ‘Pierwszy Kongres Odrodzenia Ruchu Żydowskiego w Polsce’ pod patronatem Krytyki Politycznej (zauważmy, że nie ma znaczenia,czy ministrem kultury jest Zdrojewski z PO, czy Gliński z PiS-u, pieniądze na rejudaizację są zawsze).

Budowa Żydolandu na Ukrainie, szczególnie we wschodniej jej części (z wyjątkiem republik donbaskich) jest nie tylko zaawansowana, ale i chyba przesądzona. Będący tam panami życia i śmierci kryminaliści zwani oligarchami, mimo, że finansują banderowskie bojówki (matka obecnego premiera, Hrojsmana, jest autorką terminu „żydobanderowszczyzna”) i chwilowo popierają banderyzm jako formę kanalizowania jakiejkolwiek ukrainskiej myśli politycznej w ślepej uliczce, wszyscy mnożą swoje fortuny na wyzysku (połączonym z zastraszaniem) miejscowej ludności oraz współpracy z Rosją i Izraelem (związany z Chabad-Lubicz Kołomojski jest sponsorem największego na świecie centrum kultury żydowskiej „Menora” w Dniepropietrowsku - na zdjęciu wprowadzającym).

Drugim równie ważnym elementem docelowego żydolandu, najpierw w formie żydowskiej suwerenności wyspowej czyli kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym ma być Polska (polskim odpowiednikiem dniepropietrowskiej „Menory” jest eksterytorialne MHŻP Polin – tu nie moge sie powstrzymac od uzasadnionej chyba złościwości: po co kolejne pomniki Lecha Kaczyńskiego, skoro Stolica ma już i lożę B’nai B’rith i  MHŻP Polin? Warszawskie biuro Komitetu Zydów Amerykańskich to już zasługa drugiego brata). Dlatego też taką wściekłość zarówno w Izaelu jak i na Ukrainie (scil.wśród żydowskich oligarchów) wywołała nowela ustawy o IPN, całkowicie odcinająca nas od nazizmu niemieckiego i banderowskiego – a przecież oskarżenie o „faszyzm” miało posłużyć w przyszłości do pacyfikacji Polski, tak jak juz wkrótce posłuży do pacyfikacji masy upadłościowej po Ukrainie (będzie się to w sposób oczywisty wiązać z fizyczną utylizacją banderowców, ale wojna między kryminalistami to nie nasza sprawa – o ile nie pozwolimy banderowcom na przenikanie do Polski, a wspomniana nowelizacja, podobnie jak WOT, powinna nam w tym pomóc).

Ostatnie, zupełnie przeciwskuteczne antypolskie filmy zamieszczane w internecie (por. Polski Holokaust czy Dużo bardziej entuzjastyczni niż naziści) świadczą o narastającej desperacji naszych wrogów i ich panice, albowiem poprzednie lata przyzwyczaiły ich do czegoś innego i teraz, w odróżnieniu od ukraińskiego kołacza, polski tort zdaje im się przynajmniej częściowo wymykać z łapczywych rąk.

A gdzie jest ta tytułowa niemoralna propozycja?

No właśnie, skoro większość Ukrainy jest stracona na rzecz Żydolandu, który z racji geograficznego położenia będzie znajdował sie w rosyjskiej strefie wpływu, to być może należy uznać to za rzecz dokonaną (fait accompli) i przestać wierzgać przeciwko ościeniowi – ALE, I TU UWAGA! – przy jednoczesnym bezwzględnym i całkowitym odrzuceniu jakiegokolwiek renesansu żydowskiego w Polsce. Ukrainy i tak nie jesteśmy w stanie uratować (zwłaszcza wobec stanu i cywilizacyjnego i moralnego jej społeczeństwa), ale przynajmniej nie dopuścimy do niemiecko-rosyjskiego kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym w Polsce. 

KOMENTARZE

 • @Nibiru 17:25:21
  świetne hasło ;)

  to pitolenie o "przyjaźni z Izraelem", o rzekomych wspólnych interesach itp powtarzane jest przez pisiaków jak mantra, podejrzewam, że pod groźbą wywalenia z partii na zbity czub ...

  pozdr
 • @MacGregor 17:36:03
  Gowin: dobra współpraca z Izraelem to strategiczny wybór i racja stanu.


  http://niezalezna.pl/forum/217779-gowin-dobra-wspolpraca-z-izraelem-to-strategiczny-wybor-i-racja-stanu

  Ps...Polska racja stanu? Racja stanu, ale czyja? Chyba Izraela, bo znów chcą nas okraść. Jakoś polskie państwo przetrwało przez ponad 1000 lat, bez państwa Izrael, które dopiero powstało po II wojnie światowej. Bez Izraela też przeżyjemy następne wieki. Jakie korzyści? Ktokolwiek coś widział, słyszał? Owe stosunki nigdy nie były dobre, to była tylko gra i to na poziomie cienkiej farsy, ale dla świętego spokoju wszyscy udawaliśmy, że nie czujemy fałszu. Teraz udawać mogą już tylko politycy. Antypolska frakcja Gowina pomału odkrywa swoje plugawe oblicze. Farbowany platfus! Puknij się w głowę panie Gowin, zanim zacznie pan wygłaszać takie dyrdymały, może pomoże! Wybaw nas Panie Boże od takich "przyjaciół". Zakłamani politycy przez lata wmawiali nam, że Izrael to nasz sojusznik. Dzisiaj widzimy co się dzieje. Pilnujmy Polski bo nam ją ukradną. Pan minister niech rozwinie co to dla niego ten "strategiczny wybór i racja stanu". Bo ja oceniam, że jeśli to ma być partnerstwo strategiczne to jest ono długofalowe na wiele lat oraz ma ono określony poważny cel, rządy się będą zmieniać, a ciche umowy zostaną. Tymczasem moja imaginacja nie jest w stanie dokonać projekcji tego strategicznego partnerstwa z państwem, które systemowo uprawia antypolonizm (podkreślam systemowo). A co do racji stanu to kontakty z nim skutkują tym, że trudno nam odbudować relacje z innymi państwami w tym rejonie świata np. z Iranem. Nie panie ministrze Gowin, korzyści z tego "partnerstwa" to my nie mamy żadnych, za to kłopotów całą masę. W dodatku komuś się tam "umyślało", że sfinansujemy jego kolejną wojnę. Krótko mówiąc chromolimy takie partnerstwo, nasze losy rozeszły się definitywnie, nich kują swój los sami nic nam do tego, ale jeśli oszustwem, kłamstwem i z fałszywą przyjaźnią wyciągną rękę po to co należy do Polski. Nie będzie zmiłowania. Jest jeden wniosek przerażający, potwierdzający teorie spiskowe. Izrael to koń trojański USA, czyli Izrael to USA i on mówi o USA, którego tykającą bombą jest Izrael. Prawda jest zawsze najprostsza. Takie kraje jak Izrael chcą skolonizować Polskę i zamienić ją w państwo niewolników. Każde jego wystąpienie to kolejny cios w nasza narodową dumę oraz w to, co czuja Polacy. Po tym, co Izrael pokazał ostatnio nie ma co się łudzić, że to są nasi przyjaciele, albo tylko sojusznicy. Jeżeli ten pajac chce strategicznie nazywać to racją stanu, to widać już jakie cele mu przyświecają. Mam nadzieję, że po następnych wyborach ten pajac i kameleon zniknie już z polskiej polityki na zawsze.
 • Autor
  Widzę tu pewną sprzeczność w skądinąd logicznym wywodzie, dot. udziału braci Kaczyńskich w restytuowaniu instytucji żydowskich w Polsce mającymi być filarami przyszłego państwa lub autonomicznej żydowskiej enklawy na naszym terytorium. Bo skoro oni biorą w tym udział, to kto przeforsował dwie ważne ustawy o KRS i IPN, których skutki tak pięknie rezonują jako wzmacniające naszą suwerenność ? Gdyby los Polski był przesądzony to PiS kontynuował by politykę PO utrzymywania Polski z takim trudem wypracowanych ryzach państwa teoretycznego, gdzie tylko hooj, dupa i kamieni kupa i rozkradał by resztówki. Jaka jest zatem prawda, czy otrzymaliśmy od żydów propozycję nie do odrzucenia czy to raczej propozycja z tych właśnie niemoralnych a nasi tzw. przywódcy ją odrzucili?
 • Gra w złego i dobrego Żyda
  W tej obecnej żydowskiej hucpie idzie o różne interesy żydostwa światowego.
  Jedni coraz wyraźniej widzą, że coraz marniej wyglądają szanse dalszego bezpiecznego trwania państwa Izrael usytuowanego na morzu wrogich mu żywiołów arabskich i perskich i to pomimo tego, że Izrael jest po zęby uzbrojony z bronią jądrową na czele, Od wielu lat Izrael robił wiele by żywioł arabski i perski nie posiadł broni jądrowej.
  Już w 1981 roku zorganizował atak lotniczy na iracki reaktor atomowy w Tammuz 1 (fr: Osirak) a od 2007 roku naciskał na USA by te w porozumieniu z Rosją rozwiązały problem irańskiego programu atomowego, co byłoby możliwe w sposób podobny do zastosowanego sposobu wobec Iraku czyli atakiem militarnym na Iran.
  W tym celu USA rozpoczęły politykę resetu z Rosją, by w zamian za ustępstwa na rzecz Rosji w Europie(głównie wobec Polski), Rosja nie dozbrajała Iranu i Syrii(chodziło o kontrakty Rosji z Iranem i Syrią zawarte w 2007 roku na dostawy systemów rakietowych S-300 i samolotów MIG-31) i nie sprzeciwiała się atakowi USA i Izraela na Syrię i Iran.
  Jak wiadomo polityka resetu USA z Rosją zakończyła się klapą i obecnie Izrael dąży do wojny z Iranem, nawet z użyciem broni atomowej, bo to jest wg Izraela ostatni moment by zlikwidować irańskie zagrożenie dla Izraela zanim Iran będzie dysponował bronią atomową.
  Ta sytuacja stresuje coraz liczniejsze grona mieszkańców Izraela, którzy chcieliby znaleźć bezpieczne miejsce dla siebie i wybór padł oczywiście na Europę Środkowo Wschodnią(Ukraina a zwłaszcza Polska).
  Już w 2011 roku(był to czas gdy Izrael szykował się do wojny z Iranem- zresztą trzykrotnie w latach 2010-2012) powstał "Manifest Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce", w którym czytamy m.inn.:

  (...)Chcemy wrócić!

  Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce.

  Chcemy zobaczyć jak na skwerach w Warszawie, Łodzi czy Krakowie powstają nowe osiedla. Obok cmentarzy wybudujemy szkoły i szpitale. Będziemy sadzić drzewa, budować nowe drogi i mosty.(...)  (...)Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce stawia sobie za cel powrót ponad trzech milionów Żydów do ojczyzny ich przodków.(...)

  http://culture.pl/pl/artykul/manifest-ruchu-odrodzenia-zydowskiego-w-polsce

  W tym "Manifeście" zostało jasno powiedziane, gdzie Żydzi chcą żyć:
  "Już nie Uganda, Argentyna, ani Madagaskar. Już nawet nie Palestyna. Tęsknimy za Polską, ziemią naszych ojców i dziadków. Na jawie i we śnie wciąż marzymy o Polsce."
  Ruch syjonistyczny w przeszłości rozważał różne lokalizacje państwa żydowskiego(Uganda, Argentyna, Madagaskar) i ostatecznie po II WS stworzono je w Palestynie w 1948 roku.
  Na trzynastu członków pierwszego rządu Izraela, sześciu pochodziło z Polski. Żydzi z Polski stanowili także znaczną część kadry dowódczej oraz służb specjalnych państwa, które powstało w Palestynie przed 60 laty.
  W 1968 PRL zasilił dodatkowo kadry wojskowe i służby Izraela w wyniku specjalnie sprokurowanych w tym celu wydarzeń "Marca 68' - nigdy gen.W.Jaruzelski nie był oskarżany przez Izrael o antysemityzm, bo przysłużył się Izraelowi w potrzebie(po trzech wojnach izraelsko arabskich 1948-1949, 1949-1956, wojna sześciodniowa z 1967 i dalszym groźbom ze strony państw arabskich).
  Po zakończeniu zimnej wojny Polska uczestniczyła w operacji Most, czyli operacji przerzutu 100 tys. Żydów z ZSRR i Rosji do Izraela w latach 1990–1992 via Warszawa.
  Operację tą finansowano z pieniędzy ukradzionych polskim państwowym bankom (afera ArtB) za przyzwoleniem rządu T.Mazowieckiego.
  Do ochrony tych przerzutów powołano jednostkę GROM.

  Obecnie państwo Izrael chce zniechęcić swoich obywateli do opuszczania państwa i stąd ta akcja straszenia ich polskim antysemityzmem(np. Izrael namawia Żydów z Europy Zachodniej, by opuszczali te kraje i przenosili się do Izraela, strasząc islamskimi imigrantami).

  Reasumując: trwa obecnie walka dwóch opcji wśród żydostwa; jedną jest państwo Izrael i jego reprezentuje Netanjahu i inni funkcjonariusze państwowi a drugą opcję związaną z Ruchem Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, reprezentuje J.Daniels, prezes Fundacji From the Depths, który ma bardzo bliskie relacje z J.Kaczyńskim, M.Morawieckim i wypowiada się barzo mile o Polsce i Polakach.
  (...)Polska jest otwartym, gościnnym krajem. Dowodem szacunku, jakim społeczność międzynarodowa darzy Polaków ratujących Żydów, jest to, że na wręczeniu odznaczeń im. Żabińskich zjawili się parlamentarzyści z całego świata – powiedział PAP Jonny Daniels prezes Fundacji From the Depths.(...)
  http://www.radiomaryja.pl/informacje/j-daniels-polska-niezwykle-otwartym-goscinnym-krajem/

  Skoro J.Daniels reprezentuje opcję związaną z Ruchem Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, to musi zabiegać o zasoby materialne dla Żydów, którzy mieliby osiedlić się w Polsce i to nie o pieniądze tu głównie chodzi ale o walory materialne(ziemia, budynki ).
  Stąd powołanie komisji reprywatyzacyjnej w celu odzyskiwania ukradzionych kamienic po ofiarach holocaustu, przygotowanie przez rząd dużej
  ustawy reprywatyzacyjnej(wstrzymano jej procedowanie, bo Żydzi są z jej zapisów niezadowoleni) i sprawa reparacji wojennych od Niemiec(J. Kaczyński powiedział, że jeśli uzyskano by reparacje, to i Żydzi by na tym skorzystali).
  Obserwujmy jak J. Kaczyński i rząd będą tę grę dalej prowadzić i czy nie kosztem Polaków i Polski.
 • @Slav 20:37:25
  W co gra PIS i J.Kaczyński?

  Aby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba mieć rozeznanie w geopolityce co najmniej od lat 80-tych XX wieku po czasy współczesne.
  Jest to obszerny temat i wspomnę tylko o tym, dlaczego PIS mógł powrócić do władzy.
  Otóż polityka resetu USA z Rosją prowadzona przez administrację Obamy poniosła klęskę(nie spełniła oczekiwań Izraela i USA w sprawie Bliskiego Wschodu a zwłaszcza problemu likwidacji irańskiego programu atomowego, który był i jest zagrożeniem dla Izraela.
  Ostateczny kres tej polityce położyła decyzja Putina, który odrzucił w kwietniu 2013 roku, ofertę Obamy na II-gi etap resetu, w której proponował Rosji dalsze ustępstwa w Europie Środkowo Wschodniej, rewidującej porządek zimnowojenny na jej korzyść(powrót do sowieckiej strefy wpływów ale z korektą do linii z paktu Ribbentrop-Mołotow(Polsce przeznaczano rolę kondominium rosyjsko niemieckiego).
  Wtedy w zmienionej sytuacji geopolitycznej(konfrontacji z Rosją zamiast resetu) USA postanowiły zmienić władzę w IIIRP z PO-PSL na PIS ale pod pewnymi warunkami, które negocjował w 2014 roku J.Kaczyński(w wywiadzie nazwał te negocjacje naciskami a siebie "ofiarą tych nacisków " administracji USA.
  Wynikiem tych nacisków było zgłoszenie A.Dudy na kandydata PIS na prezydenta w wyborach w 2015 roku a w negocjacjach podsunięto mu M.Morawieckiego na superministra a potem premiera.
  Te "negocjacje" J. Kaczyńskiego z administracją Obamy wiążą się z pojawieniem się w Polsce Jonny Danielsa.
  W maju 2014 roku Jonny Daniels rejestruje From the Depths w Polsce. Wynajmuje pokój przy ul. Koszykowej.
  https://wiadomosci.wp.pl/wyleczyl-o-rydzyka-z-antysemityzmu-robi-pr-pis-owi-jonny-daniels-nowy-ulubieniec-prawicy-6193040283166337a

  On gra rolę "dobrego Żyda" i przygotowuje bezpieczne miejsce dla Żydów w POLIN(A.Duda nazywa to "Republiką Przyjaciół"), gdyby w Izraelu zrobiło się bardzo niebezpiecznie.
  Kiedyś H.Kissinger powiedział, że koniec Izraela będzie około 2022 roku, więc czasu jest niewiele.
  Projekt Trójmorza ma dać projektowi POLIN tzw. "głębię strategiczną"
 • @kula Lis 67 19:10:03
  Skąd Gowin wiedział w 2013 roku, że trzeba opuścić PO i doszlusować do PIS?
  Znał zamiary USA po klęsce resetu.
  Komu służby specjalne takich informacji udzielają?
  Swoim agentom wpływu.
 • Nie będą mi srać na łeb , czyli sposób na słuzby i operatorów komórkowych
  Play 24 !
  do wiadomości : Rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka !

  Niniejszym informuję , iż w sprawie , którą Wam zgłosiłem powyżej i która zarejestrowana została przez Was numer 185243625, cytuję Wasze info :

  Dzien dobry, Twoje zgloszenie numer 185243625 wymaga dodatkowej analizy. Po niej udzielimy Ci odpowiedzi. Pozdrawiamy, Zespol Play
  Czas: 2018-02-21 12:10:48

  nic się nie poprawiło , a wręcz zmieniło się jeszcze na gorsze, ponieważ w dalszym ciągu rwane są moje połączenia internetowe jak równiez kradzione są moje impulsy z wykupionej przeze mnie karty , gdyż co chwila otrzymuję od Was komunikat , że kończą mi się środki na koncie , co jest bzdurą , gdyż kończą mi się nawet wtedy ,kiedy prawie wcale nie korzystam z internetu, co dowodzi tego, że pod moje konto podwieszone są służby specjalne i to one kradną pieniądze z mojego konta.

  Zróbcie w końcu z tym porządek . Żądam również rekompensaty za poniesione straty materialne i niematerialne / polegające na tym , że ruinowany jest mój spokój , moja wolnośc i naruszana jest moja godność, czyli ogólnie biorąc moje dobra osobiste/. Co do sposobu naprawienia poniesionych przeze mnie szkód czekam na propozycje w tym względzie z Waszej strony.

  Łódź, dnia 22 luty 2018 r Michał Jarzyński
 • @detektywmjarzynski 23:53:23
  4 lutego 2018 r. jak się wcześniej zbiesił Facebook , manipulując danymi informacyjnymi , bez mojej wiedzy i zgody na moim koncie , wycinając mi moich znajomych według wlasnego uznania i kooptując mi jako znajomych zupełnie nieznane mi osoby oraz wycinając moje niektóre posty /co do dzisiaj , pomimo moich upomniń , nie zostało naprawione/ postanowiłem stąd się częściowo ewakuować i założyłem swój własny blog , gdzie mnie nie recenzurują h..j wie kto .

  Czas pokazał , iż dobrze zrobiłem . Na dzień dzisiejszy mam ok. 2 tysiące wyświetleń , co chrakterystyczne i miłe duża część tych wyświetleń jest z Polski , lecz także , co mnie niezmiernie zaskoczyło bardzo dużo wyświetleń /podaję w kolejności jest z USA -284 , Ukrainy -142, Portugalii-62, Niemiec -36, Kanady-31, Indie 28, Francja -15, Wielka Brytania -15, Irlandia-10. Nie wiem czemu brak jest wyswietleń z Rosji, Białorusi, krajó nadbałtyckich.

  W tej sytuacji poważnie się zastanawiam nad uruchomieniem wlasnego fejsa bez cenzury, a Facebook jak nie naprawi poczynionych u mnie na koncie szkód , o co wielokrotnie prosiłem spotkać może los jaki w najbliższym czasie spotka sieć Play24. W końcu wyrządzona została mi szkoda materialna i niematerialna, a przyznam sie , iż posiadam olbrzymie wlasne doświadvczenie w dochodzeniu roszczeń cywilnych z tego tytułu i żadna papuga nie jest w stanie mi dorównać.

  Podaję link do mego bloga :

  https://detektywjarzynski.blogspot.com/
 • W n i o s e k o przywrócenie powojennej nazwy ulicy Armii Czerwonej
  Prezydent Łodzi
  Hanna Zdanowska

  do wiadomości : Ambasador Federacji Rosyjskiej w Rzeczypospolitej Polskiej
  Sergey Andreev
  W n i o s e k
  o przywrócenie powojennej nazwy ulicy Armii Czerwonej

  W związku z przypadającą w dniu 23 lutego 2018 r. 100-rocznicą Armii Czerwonej
  składam na ręce Pani Prezydent wniosek o przywrócenie starej powojennej nazwy obecnej ulicy Józefa Piłsudskiego i jej zastąpienia nazwą Armii Czerwonej .

  Informuję , iż urodziłem się i spędziłem swoje dzieciństwo przy tej ulicy, a ściślej przy rogu ulicy Armii Czerwonej i Ruskiej /na szczęście tej drugiej nazwy nie dosięgnęło długie ramię współczesnej dekomunizacyjnej inkwizycji w Łodzi/ i z pobudek osobistych , lecz także dla zachowania wierności prawdzie historycznej chcę , by ta nazwa powróciła, bowiem nie kto inny, lecz to Armia Czerwona przyniosła Polsce i Polakom zwycięstwo nad faszyzmem i o tym nie wolno zapominać i tworzyć/przepisywać historii na zamówienie polityczne oraz pod dyktando USA.

  Józef Piłsudski według ocen wielu historyków był niemieckim agentem oraz osobą faszyzującą , bowiem tak postrzegany jest jego przewrót majowy i jego obecna gratyfikacja może jedynie świadczyć o tym , iż Polska jest obecnie w faszystowskiej orbicie, która jak zły szeląg ponownie wraca do Europy ubrana w amerykańską pseudodemokratyczną maskę .

  Chociaż osobiście urodziłem się po wojnie, będąc byłym komandosem wiem dobrze, co to jest wojna . Wiem równie dobrze , co to jest niewolnictwo , które min. Polsce i Polakom zafundowały faszystowskie Niemcy z uwagi na fakt , iż oboje moich rodziców w okresie II wojny światowej wykonywało niewolniczą pracę , przy tym , honorowo nie biorąc żadnej gratyfikacji od swoich oprawców po wojnie.

  Jednocześnie informuję , iż nie zamierzam spokojnie patrzeć jak pod wpływem faszyzującej USA dochodzi do faszyzacji Polski za którą, bez wyjątku , odpowiadają wszystkie ekipy rządzące Polską po 1989 r. w tym nie wyłączając polskiej lewicy, która pod wodzą Aleksandra Kwaśniewskiego i Leszka Millera , de facto doprowadziła do zniszczenia lewicy w Polsce, chociaż do dzisiaj nie do wszystkich dotarła ta gorzka prawda .

  Powołuję , na razie jednoosobowy ruch społeczny do przywrócenia powojennej nazwy ulicy Armii Czerwonej.

  Łódź , dnia 23 luty 2018 r. Michał Jarzyński
 • @Slav 20:37:25
  Myślę, że nie rozumiesz tego co się w Polsce aktualnie dzieje.
  A co się dzieje? Prowadzenie Polaków na rzeź!
  Cóż takiego zrobiło PiS po przejęciu władzy od PO?
  Prowadzi dokładnie tę samą politykę co poprzedni rząd z tą różnicą, że propaganda kładzie nacisk na: patriotyzm, historia, rodzina, kościół...
  To tylko oczywiście słowa, ale jak uwodzą większość Polaków.
  Dla przeciętnej polskiej rodziny niczego to jednak nie zmienia.
  Dalej polski rząd jest sługusem jedynie z tą różnicą, że PiS wysługuje się USA i Izraelowi.
  Ta ostatnia awantura jest jedynie pułapką nastawioną na nas przez Izrael.
  PiS-owi wydawało się, że konsultując się w sprawie tej ustawy (czy tak postępuje normalny rząd?) z rządem Izraela wszystko pójdzie jak po maśle - mamy zgodę naszych panów. A Izrael nagle dokonał zwrotu o 180 stopni. Dlaczego???
  Żeby mieć pretekst do atakowania Polski na całym świecie!!! I dokładnie to robią. Jak myślisz, kto jest bardziej skuteczny w tej wojnie informacyjnej: Polska czy Izrael? Oczywiście że Izrael.
  Więc Polska w tej walce wychodzi na pokonanego. Dlaczego PiS-owski rząd milczy w o wiele ważniejszej sprawie: 65-300 mld dolarów tzw. "odszkodowań" dla Żydów? Myślę, że po tej awanturze będzie teraz Izraelowi łatwiej Z Polski wydusić ten haracz.
  A co dała nam ustawa? Dosłownie nic, poza tym że niektórzy Polacy poczuli się "dobrze". Tylko tyle! Wielu polityków i dziennikarzy na "zachodzie" pluje na nas, dalej mówi o "polskich obozach" i co? Jaka jest reakcja "polskiego" rządu? Żadna! W całym tym zamieszaniu chodziło wyłącznie o propagandę obliczoną na Polskę a rzeczy najistotniejsze są w ogóle nie poruszane oficjalnie.
  Wracając jeszcze do tej ustawy, to jeszcze nie wiemy jak ona będzie ostatecznie wyglądała. Przecież "banderlandia" to nasi sojusznicy więc musimy pomagać Ukrainie w odradzaniu się kultu Bandery i całej tej hołoty. Dlatego PiS-owski rząd wspiera "banderowców" pieniędzmi polskiego podatnika a na Polaków na kresach już ich brakuje.
  Tak postępują najgorsi ZDRAJCY!!!
  Ale ci zdrajcy ubierają wszystko w patriotyczne hasełka.
  To przecież właśnie na Ukrainie kretyn Kaczyński i inni jego przyjaciele pomagali dokonać zamachu stanu i obalić legalny rząd. No i mamy pięknie rozwijający się kult Bandery za polskie pieniądze.
  A od kiedy to można tak jawnie ingerować w sprawy obcego państwa???
  Aha, prawie bym zapomniał: ale to Rosja i Putin są naszym największym zagrożeniem.
 • @Nibiru 17:25:21
  Dla kurdupla Kaczora nie stanowił zaskoczenia: Miłość do Żyda uber alles. Tu dyscyplinuje senatora: https://wiadomosci.wp.pl/jaroslaw-kaczynski-zawiesza-senatora-powodem-film-i-wpis-
 • @wercia 09:40:38
  hm nie ma takiej strony... to może pod tym adresem https://www.wp.pl/?paid=6223152173311617&service=wiadomosci.wp.pl
 • Mamy powtórkę z historii ?
  Solidaruchy osiągnęły to w interesie globalnego żydostwa czego im się nie udało 1968r. Byłe wtedy studentem i pamiętam te wydarzenia.
  Poniżej film o tym jak w 68r Polacy obronili się przed żydowskim zamachem stanu.
  https://www.youtube.com/watch?v=livaHrj2kg4

  Solidaruchy już Polski nie obronili a wręcz przeciwnie Polskę pogrążyli na lata w żydowskiej niewoli.

  Dopiero dzisiaj klimat się zmienia i Polacy znowu jak 68r podnoszą głowy i domagają się wolności i godności domagają się wyzwolenia spod żydowskiej dyktatury upudrowanej jedynie na demokracje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031