Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1788 postów 1686 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Marszałek Terlecki czyli mentalność parobka.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nigdy nie będzie w Polsce dobrze, dopóki Umiłowani Przywódcy bardziej będą się bać obcych, niż Polaków.

W najnowszym wywiadzie dla tygodnika „Sieci”, PiS-owski wicemarszałek Sejmu, Ryszard Terlecki, powiedział m.in.

Na pewno wiemy, że nie byliśmy przygotowani [na skutki międzynarodowe, związane z nowelizacją ustawy o IPN]. Zawiódł nas instynkt, który powinien nas ostrzec, że coś takiego może wybuchnąć. Tymczasem ustawa leżała na półce przez cały rok z powodu wątku ukraińskiego, a nie żydowskiego. (…) Wpędził nas w to ruch Kukiz ’15, który stale parł do zaostrzenia przepisów dotyczących Ukrainy, nie godząc się na żadne złagodzenie sformułowań. To na tyle zamazało nam horyzont, że wpadliśmy w kłopoty. Rzeczywiście nikt nie pomyślał o tym, że dzień głosowania zbiega się z rocznicą wyzwolenia obozu Auschwitz. Nikt też nie zwrócił uwagi, że zbiegło się to z wizytą sekretarza stanu USA Rexa Tillersona, co też nie zabrzmiało dobrze.

(...)

Trzeba to spróbować wyprostować, trzeba zapomnieć o złych emocjach. Trzeba uruchomić te wszystkie inicjatywy, które pojawiły się w ostatnim czasie, komisje wspólne [SIC!!!] itd. Musimy wyjaśnić opinii publicznej, nie tylko w Izraelu, co naprawdę zaszło i co było naszą intencją. Placówki dyplomatyczne i inne instytucje muszą ciężko pracować, by odrobić lata zaniedbań.

Przekładając z PiS-owskiego na polskie: tak nas ten Kukuz’15 zbajerował [a Kukiza-15 zbajerował ONR – wszak „jest ONR-u spadkobiercą Partia”, jak pisał noblista,  przedstawiający się w czasie niemieckiej okupacji Wilna jako ‘deutschfreundlicher Litauer’ czyli Litwin przyjazny Niemcom], że źle i nie w porę odczytalismy wskazówki i instrukcje z Izraela, ale bardzo przepraszamy, a w dowód naszej uległości wycofujemy się z ustawy reprywatyzacyjnej, w myśl zasady: Israel vor allem und uber alles.

Tymczasem, jak to ujął prof. Paź, w sprawie nowelizacji pan Prezydent przyjął postawę Piłata, żeby nie narazic się nie tylko Izraelowi, ale i supermocarstwu ukraińskiemu (patrz obrazek wprowadzający, z fejsbukowego konta Wiatrowycza), na Litwie rozmawiał ze starą komunistką Grzybowską-Grybauskaite, ale też nie wiadomo, czy o problemach tamtejszych Polaków, czy problemach, jakie tamtejsze litewskie władze mają z Polakami (por. „Powiedzmy sobie otwarcie, niektóre oczekiwania [Polaków] są trochę zbyt wygórowane, i to każdy rozumie, i w pewnych aspektach musimy to zrozumieć”).

 Generalnie z wypowiedzi naszych Umiłowanych przebija paniczny strach przed suwerenem, tylko, że tym suwerenem nie jest niestety naród polski.

Przez większość ostatnich dwu dekad miałem zawsze skłonność przypisywać takie czy inne kompromitacje naszych polityków ich głupocie czy choćby brakowi doświadczenia. Dziś stoję na zupełnie odmiennym stanowisku, że wyjąwszy może min. Waszczykowskiego, wszyscy oni doskonale wiedzą, co robią, zaś cały ich stres i duszna męka bierze się stąd, że nie mogą się do tego przyznać przed narodem.

Np. taki Joachim Brudziński: póki był w opozycji („póki gonił zające, póki kaczki znosił”), to zawsze uważałem go za jednego z bystrzejszych polityków. Dziś jako szef MSWiA, własnie powołuje międzyresortowy zespół ds. przeciwdziałania propagowaniu faszymu etc etc. No przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie powie mi, że powołanie takiego ciała kolejnych darmozjadów (zjedzą darmo, ale przecież nie byle co, no i pewie koszerne będzie musiało być) jest odpowiedzią na jakakolwiek realną potrzebę życia społecznegow Polsce; przeciwnie, to kolejny plaster na podrażnioną wrażliwość wyznawców religii Holokaustu, to kolejne usprawiedliwianie się przed nimi, że rząd robi wszystko, żeby im robić dobrze. A co z wrażliwością Polaków, po raz kolejny opluwanych i fałszywie oskarżanych na wszystkich możliwych żydowskich forach? No cóż, ten rząd ma takie priorytety, jakie ma.

Podsumowując:

O ile odsunięcie od władzy kryminalistów z PO spowolniło agonię Polski o kilka lat [po ujawnieniu skali kradzieży, choćby VAT-u za rzadów PO, chyba nikt nie ma wątpliwości, że rządzili nami zwykli kryminaliści, zaś fakt, że nikt z nich nie siedzi w więźniu świadczy jedynie o ciagłym obowiązywaniu zasady „my nie ruszamy waszych, etc”], to w tej chwili jest oczywiste, iż z obecnymi władzami o mentalności parobków nie tylko niczego nie osiągniemy, ale i niepodleglego państwa nie zdołamy utrzymać.

Pan prezes Kaczyński nawołuje podczas kolejnych miesięcznic smoleńskich, by mu ufać. Przykro mi, ale czasy UFO minęły bezpowrotnie. 

KOMENTARZE

 • TYLKO TEN KTO JEST GOTOWY ZGINĄĆ SIĘ NIE BOI
  dlatego na początek wielki szacunek dla Leppera, mało kto się nie boi stanąć za prawdą po samą śmierć, nawet putin i jego politycy trzęsą dupskiem jak im w syrii wojaków wybili ostatnio, nasi politycy, nie wiem czy wszyscy, pewnie nie, też się lękają zwłaszcza o życie, teraz naprawde trzeba być odważnym i gotowym walcząc wiadomo z kim, z panami tego świata którzy bezkarnie mogą mordować kogo chcą, dlatego kaczyński ma łatwiej bo jest sam i nie musi cierpieć gdyby mu żone i dzieci zabijali by go zastraszyć, dlatego nie ma co się dziwić że każdy się lęka, ale z drugiej strony trzeba i ponieść wysokie koszty, czego przykładem są mordowani prześladowani męczennicy którzy jak Lepper się nie cofnęli
 • @wróg publiczny nr 111 16:50:37
  ,,ale z drugiej strony trzeba i ponieść wysokie koszty, "
  A co nie ponoszą?
  Wyjedzie taki limuzyną rządową na przejażdżkę, to mu opona pęknie. Dwa miliony aut na drodze, a opona pęka akurat naszej dostojnej głowie państwa. Nikomu innemu tylko temu naszemu Wybranemu.
  Pojedzie z obstawą i w kolumnie nasza pani szanowna dobra zmiana, jakiś tam Cienkocięty drogę zajedzie. Akurat jej a nie innym z kolumny.
  Nasz minister wojny A.M., człowiek dzielny i zasłużony dla terytorialnej obrony kraju gotów zmierzyć się z ruskim specnazem, wsiadł w samochód pojechał i też kraksa.
  Myślicie że nikt nie pracuje nad tym zrządzeniem losu?
  I jak tu spać spokojnie. Jak tu prowadzić politykę i w nocy się nie moczyć?
  Tylko patrzeć jak zdechnie kot naszego ukochanego prezesa wszystkich Polaków.
  Nawet nie chce myśleć co może się przytrafić uszczelniaczowi VATu
  Z jednej strony pewnie namierzają go Ci poszkodowani, którym zabrał, z drugiej zaś sam wielki Natanyahoo, że to nie były polskie, te obozy, w których żydzi robili za kapo.
  Ja to już bym pierwszego dnia umarł ze strachu, albo uciekł do lasu, a oni się trzymają.
 • @Autor
  jakby to powiedzieć najkrócej jak tylko można: wypie..dolić tych tamtych wsadzić do mamra, a kogo trzeba powiesić. Kota zdjąć z rozkładówki, a tej bezmózgiej garstce wyznawców kota i ojtadzia wprowadzić podatek od lizusostwa i głupoty. A całe to kolorowe tałatajstwo do roboty pognać. I na początek chyba tyle, aby pokazać, że rząd owszem się wyżywi za nasze ale tylko wtedy będzie miał michę jak nasze będzie głosił. Inaczej won, na szczaw i kury szczać prowadzać

  Ukłony
 • @Wiktor Smol 17:58:58
  Witaj , wszystkich won na Madagaskar . Okrągłostołowi zdrajcy Ojczyzny . Salut Amigo.
 • @Repsol 19:45:49
  Przed Marszem Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Hajnówce obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej. W najbliższą sobotę w Hajnówce po raz trzeci odbędzie się Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku wzbudza ogromne kontrowersje i sprzeciw środowisk lewicowych. Po manifestacji miało się odbyć spotkanie z dr Michałem Ostapiukiem z Instytutu Pamięci Narodowej.Obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej: IPN, pod naciskiem władz Białorusi, odwołał udział swojego pracownika w wydarzeniu. Obchody organizują miejscowi narodowcy i kibice Jagiellonii Białystok. W tegorocznym programie, oprócz marszu znalazł się także pokaz filmu ,,Bury – Podwójnie Wyklęty” w reżyserii Ewy Szakalickiej, opowiadającego o jednym z najsłynniejszych Żołnierzy Niezłomnych – Romualdzie Rajsie ,,Burym”. Po projekcji planowane było także spotkanie z twórczynią oraz dr. Michałem Ostapiukiem z IPN.

  Na Twitterze Brygady Podlaskiej ONR czytamy:

  ONR Brygada Podlaska
  @ONR_Podlasie
  Ambasador Białorusi wystosował list do prezesa IPN ws. pokazu filmu pt. Podwójnie Wyklęty w Hajnówce 24.02. Domaga się w nim zakazu uczestniczenia pracowników IPN. Obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej. @MSZ_RP, śpicie tam? Gdzie państwo polskie?

  Jak czytamy w Mediach Narodowych, za sprawą nacisku do władz IPN ambasadora Białorusi w Polsce. Instytut wystosował także prośbę do organizatorów wydarzenia o usunięcie informacji o udziale pracownika IPN w spotkaniu.

  Źródło: Media Narodowe

  Ps...Normalka. W teoretycznym państwie wiodącą rolę mają obce ambasady. Tak było w XVIII wieku przed ponad stuletnim wykreśleniem z mapy. Teraz ważne są także rozliczne fundacje, loże, agencje i agentury tudzież żydowskie i pruskie media mające w Polin propagandowy monopol.
 • Autor.
  Jak czytam te, w większości BZDURY, to myślałem,ze trafiłem przez pomyłkę na portal Syfilisa!!! Ty masz kiepskie pojęcie o polityce i piszę to na podstawie info: "PIS jeszcze nie powsadzał złodziei i aferzystów!!! Przecież najpierw trzeba zrobić do końca reformę sądownictwa, aby "kolesie sędziowie nie wydawali łagodnych wyroków lub uniewinniali "swoich"! W twoim artykule czyta się tylko o tym, czego PIS nie zrobił a nie ma słowa o tym, co przez dwa lata ZROBIŁ DLA POLAKÓW!!!Zapomniałeś o tym, jaka była Polska przez ostatnie 27 lat i kto nami rządził??? Patriota widzi pozytywy a cienki krytyk podnieca się negatywami, które zawsze będą przy reformie państwa, które rozkradano przez dziesiątki lat! Napisz artykuł o przestępcy balcerowiczu, który powinien siedzieć w lochu za pseudoreformę, na której Polska i Polacy straciła dużo pieniędzy i ok 1000000 Polaków poszło ma bruk, a 3000 firm sprzedano za grosze!!! Na Neonie czytam coraz więcej bzdur i ti jest smutne!
 • Autor.
  Jeżeli się pisze o viceMarszałku, to nie ubliża się starszemu człowiekowi i osobie, która pełni wysoką funkcję w państwie!!!
 • @zibi 22:55:59
  Bzdury opowiadasz.
  Prokurator Witkowski w swoim zawodowym życiu nie przegrał nawet jednego procesu. Wiesz dlaczego? Dlatego, że zawsze był tak przygotowany w materii dowodów że nie było żadnych wątpliwości co do winy oskarżonego. Żaden "zły" "stronniczy" sędzia nie mógł jemu w tym przeszkodzić.
  I tenże prokurator Witkowski mówi nam od lat, że jest w stanie ujawnić w sądzie wszystkie okoliczności zabójstwa księdza Popiełuszki, zleceniodawców, prawdziwych morderców - jednym słowem całą prawdę.
  Krętacz Kaczyński obiecał jemu, że jak tylko PiS dojdzie do władzy to on tę sprawę dostanie. Oczywiście kłamał. Dzisiaj Kaczyński robi wszystko żeby do wznowienia tego procesu nie doszło.
 • Rządzą nami przestępcy:
  art. 129 kk kto będąc upoważnionym do występowania w imieniu Rzezypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją działa na szkodę RP podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Czy "dobra zmiana" zna przepisy? Nic dziwnego, że sędzia, który przywłaszczył 50zł na stacji benzynowej się odwołuje. Nikt nie poniósł odpowiedzialnościi za miliardowe złodziejstwa.
 • Myślę , że politycy utrzymywani skądinąd przez naród i przez ten naród "wynajęci" nie są świętymi krowami, żeby nie można było
  ich krytykować i oceniać.Chyba tak robi każdy pracodawca!!!
  Najbardziej przykre jest to, ze w istocie zarówno pan Terlecki jak i pan Suski/dzisiaj w TV/bardzo ubolewają i kajają się, nad naciskami klubu Kukiz15, na wprowadzenie odkładanej specjalnie do sejmowej zamrażarki do ustawy IPN wątku o zakazie propagowania banderyzmu w Polsce.Rozumiem wobec tego , że pan Terlecki i reszta są przeciwnego zdania???
  Wręcz oskarżają klub Kukiz15 o naciski w tej sprawie.Z tego co wiem ,to na posła do Sejmu RP'pana Rzymkowskiego z Kukiz 15 ,skarżył " się już oficjalnie Tyma,prezes związku ukraińców w Polsce.Opłacany z naszych podatków.Więc podkreślam TO stąd biorą się akcje przeciwko Polakom,z prezentowania przez waadze ,paraliżującego strachu przed tymi i owymi.Którzy się śmieją do rozpuku z takich akcji.Wystarczy /od dawna /poczytać fora "przyjaciół"na Ukrainie.

  https://www.wprost.pl/kraj/10105464/pawel-kukiz-o-slowach-terleckiego-wywod-godny-stalina.html


  http://www.tysol.pl/a16160-Ryszard-Terlecki-szczerze-o-ustawie-o-IPN-Zawiodl-nas-instynkt-Oskarza-takze-ugrupowanie-Pawla-Kukiza


  Dlatego, ludzie popierający zapis o zakazie propagowania banderyzmu w Polsce w jakiejkolwiek postaci , powinni dać swój głos PRZY WYBORACH!!!Zjednoczyć się KONIECZNIE!!!

  Jako osoba znająca z lekka historię Rodaków na Kresach , Małopolsce, Bieszczadach i to co z nimi wyprawiano, myślę sobie, że szkoda że tego nie widzą i nie słyszą, jak bardzo trwa walka o to żeby banderowskie symbole różnej maści , i czarno czerwone szmaty nie powiewały w ICH Ojczyźnie !!Chociaż nie, lepiej żeby nie wiedzieli, jakie targi i odbywają się nad ich grobami.Tj. rowami i dołami w których leżą po lasach, i leżeć będą , bo zakaz ekshumacji na Ukrainie i godnego ich pochówku trwa nadal.
 • @zibi 22:55:59
  Witaj

  Zbrodnie Balcerowicza i jego ugrupowania nie ulegają najmniejszej wątpliwości - oby nie uległy przedawnieniu.

  W ostatnich wyborach zacisnąłem zęby i głosowałem na PiS - jest oczywiste, że PO jako grupa przestępcza pozwoliłaby domknąć UE i zamienić nas w niewolników.

  Ale PiS musi czuć oddech wyborców na plecach, bo jest wśród nich wielu oportunistów, lizusów i najzwyklejszych durniów jak w każdej partii tych rozmiarów.

  pozdrawiam
 • @zibi 22:58:24
  nie było moim zamiarem ubliżanie panu Marszałkowi - trochę ponosi mnie, jak piszę

  pozdr
 • @MacGregor 12:48:18
  wg, mnie te władze, to zwykłe zaszczute kundle. I jak takich rzeczywistych kundelków mi szkoda , tak tych wyrachowanych szubrawców to już wcale.
 • @Robik 00:59:49
  Są dwie interpretacje na działania PIS w sprawie wznowienia proces o zamordowanie Popiełuszki.

  Jedna to taka że PIS ma identyczny problem z tą sprawą jak władze Ukrainy ze snajperami na Majdanie.

  Druga to taka że tę "bombę" warto zatrzymać na lepsze czasy.
  Ta bomba odpalona politycznie zniesie całkowicie Solidaruchów i tych co nieustannie się na nich powołują.

  Na razie odpalana jest internecie mniejsza bombka w postaci informacji że Solidarność powstała jako projekt agresji CIA na Polskę.
  Wszystkie solidaruchy w istocie były i często dalej są kolaborantami CIA największej na świecie zbrodniczej organizacji o charakterze zbrojnym.
  Większość solidaruchów którzy działali w charakterze pożytecznych idiotów jeszcze może odzyskać twarz... ci co działali świadomie (władze solidarności) wypełnili już w całości kryteria prawne na zdrajcę własnej ojczyzny.
  Problem jest z żydami. Żyd obywatel Polski pracujący dla globalnej mafii żydowskiej (CIA to jedna z jej struktur) to zdrajca Polski czy patriota żydowski ?
  Polacy muszą takiego ocenić jako zdrajcę (obywatelstwo zobowiązuje)
  a żydzi niech ich oceniają jak chcą .. nas Polaków w Polsce interesuje Polski punkt widzenia nie żydowski.

  Ta bombka o kulisach powstania Solidarności z Bolkiem na czele powinna działać na umysły pożytecznych idiotów... bo zdrajcom niczego nowego ni powie.. po za tym że masy już wiedzą...a latarni jest wiele i są wszędzie.
  Nie podjudzam mówię tylko czego zapewne boją się zdrajcy..
 • @Oscar 13:22:50
  "Są dwie interpretacje na działania PIS w sprawie wznowienia proces o zamordowanie Popiełuszki.
  Jedna to taka że PIS ma identyczny problem z tą sprawą jak władze Ukrainy ze snajperami na Majdanie."
  W takim razie według Ciebie to ludzie z PiS-u (oczywiście ci na samej górze) są bezpośrdednio powiązani z zabójstwem ks. Popiełuszki i zależy im na ukryciu prawdy dotyczącej tej zbrodni.
  "Druga to taka że tę "bombę" warto zatrzymać na lepsze czasy.
  Ta bomba odpalona politycznie zniesie całkowicie Solidaruchów i tych co nieustannie się na nich powołują."
  Czyli znowu nie leży to w interesie PiS-u ponieważ oni też mają pochodzenie "Solidarnościowe".
 • @Robik 13:51:03
  To złożony problem.
  PIS oczywiście osobiście nie mordował Popiełuszki .. to zrobiły służby...
  istotne pytanie na czyje zlecenie wg czyjego scenariusza i w czyim interesie.
  To polecam analizę przez analogię do snajperów z Majdanu.

  Co do drugiej kwestii to sprawa jest skomplikowana może mieć kilka poziomów poniżej "dywanu".
  Nie będę się rozpisywał bo jeszcze komuś zrobię krzywdę niechcący.

  Ja tylko skłaniam do myślenia...
 • @Oscar 14:32:40
  W kwestii snajperów z Majdanu wystarczy obejrzeć dokument Olivera Stone'a "Ukraine On Fire". Tam jest wszystko pokazane i wyjaśnione.
 • @Robik 15:16:07
  To "stały fragment gry" w scenariuszu kolorowych rewolucji.
  Dla pogrzania "rewolucji" konieczna jest ofiara po stronie "rewolucjonistów"
  o zabójstwo której globalne media globalnej mafii żydowskiej globalnie oskarżą tych którzy bronią kraju przed kolorowymi globalistami.
  W Syrii na początku też podgrzewano demonstracje "snajperami"
  Tak było w Iranie podczas prób wywołania kolorowego przewrotu.

  I dokładnie taką rolę dla przewrotu w Polsce odegrał Popiełuszko.

  Kiedyś gdy Polska będzie wolnym krajem to pewnie nakręcą o Popiełuszce film podobny do tego o snajperach na majdanie.
  Oraz wiele wiele innych filmów o "samobójstwach" polityków, wojskowych, światków w znanych sprawach...

  To "stały fragment gry" demokracji globalistów.
 • List otwarty dysydenta, komandosa Michała Jarzyńskiego do byłych generałów LWP Polska z każdym dniem coraz bardziej ginie, a W
  Polska z każdym dniem coraz bardziej ginie, a Wy sobie zakładacie Klub Generałów stanowiący coś w rodzaju towarzystwa wzajemnej adoracji, by poprzez samouwielbienie i sobiepaństwo rozkoszować się sobą , kompletnie ignorując otaczającą rzeczywistość i jej zgubne skutki dla Polski i Polaków , jak również ich potomnych. Gdzie jest Wasza godność i służba dla Ojczyzny , której przysięgaliście służyć do końca.

  Kompletnie zaprzedaliście się zgubnej dla Polski władzy publicznej z agenturalnego nadania USA. Robicie to ze strachu , czy dla własnej korzyści ? ….a oni kpią z Was na każdym kroku /vide: Macierewicz i inni / , a Wy , żeby się czasami nie wychylić udajecie , iż „deszcz pada jak Wam plują w twarz” .

  Nie potraficie siebie ochronić, już zaczynają Wam odbierać stopnie /degradować / vide : Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak / a Wy czekacie , bo przecież Was osobiście to nie dotyczy . A jak Wy macie zamiar bronić Narodu Polskiego w sytuacji zagrożenia , kiedy sami się nie potraficie obronić.

  Otóż informuję Was , że przy tej władzy publicznej w Polsce , co teraz jest , to Was również spotka. Czekajcie dalej … a obudzicie się z ręką ubabraną po pachy w gównie. W sumie Was nie żałuję , bo sami na to zasłużyliście poprzez swoje zaniechanie. Nawet Was nie było dotąd stać na takie minimum oporu jak to zrobili byli wojskowi z NRD.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

  Żałuję , iż w przeszłości służyłem pod takimi jak Wy.

  Łódź , dnia 21 luty 2018 r. Michał Jarzyński
 • List otwarty i apel komandosa Michała Jarzyńskiego do swoich Braci Komandosów w Polsce .
  List otwarty i apel komandosa Michała Jarzyńskiego do swoich Braci Komandosów w Polsce .

  Przytaczam fragment dyskusji , która toczyła się moim udziałem na jednym z portali , a dotyczyła przyczyn upadku w Polsce polskie lewicy. Ta moja wypowiedź, a w zasadzie diagnoza przyczyn i sposobu doprowadzenia do upadku w Polsce polskiej lewicy jest dla nas o tyle ważne , gdyż możemy ją implementować na nasz związkowy grunt , by wcześniej , niż dojdzie do upadku naszego związku - co od dłuższego już czasu , w dużej mierze dzięki „naszemu” Kierownictwu, ma miejsce- antycypować przeciwdziałanie wobec tego zagrożenia i podjąć niezbędne środki, by jemu zapobiec.

  To, że w naszym związku spadochronowym od dłuższego czasu dzieje się źle nie muszę nikogo przekonywać . Widać , to gołym okiem min. , po doprowadzeniu do upadku „Komandosa” , który dawał możliwość naszym Braciom na znalezienie godnej pracy po zakończeniu służby wojskowej.

  Teraz nasi członkowie i było komandosi muszą się tułać od firmy do firmy ochroniarskiej prosząc o pracę. a , miejsce po „Komandosie ” zajęły firmy o kapitale zagranicznym częstokroć izraelskim takie jak Solid , Konsalnet, Impel i inne. To co się stało nie stało się tak sobie , lecz było efektem prowadzonej poprzez obce służby wywiadowcze gry operacyjnej obliczonej na wyrugowanie z rynku ochroniarskiego naszej firmy z wykorzystaniem agentury umieszczonej min . w naszym związku , w tym jego wierchuszce. Odbyło się to poprzez ich agenturę , która działa w Kierownictwie naszego związku /częstokroć są to ludzie , którzy w przeszłości odbywali przeszkolenie w USA/.

  Zwracam się do wszystkich Braci Komandosów zarówno tych należących do Związku Polskich Spadochroniarzy jak również tych pozostających poza tym związkiem o przemyślenie we własnych gronach tego mojego do Was apelu po to by nie było za późno, by nie doszło do tego , co miało miejsce w niedalekiej przeszłości w Polsce wobec partii lewicowej , iż doszło do publicznego jej upadku połączonego z aktem wyprowadzenia sztandaru do lamusa.

  Nie dopuśćmy do tego .

  PS. autor tego apelu jest członkiem III Oddziału ZSP w Dziwnowie . W przeszłości 1976-80 był oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1 batalionie szturmowym w Dziwnowie, w latach późniejszych był ekspertem Zarządu WSW w Bydgoszczy w dziedzinie walki z dywersją ideologiczną nazywaną obecnie wojną informacyjną , posiada duże doświadczenie w zakresie bezpośredniej walki z dywersją, terroryzmem , sabotażem itd. , obecnie jest publicystą aktywnie komentującym współczesne , bieżące wydarzenia w kraju i na świecie, ma wiele kontaktów z polskim środowiskiem patriotycznym w kraju i na świecie.

  Przykładowa prezentacja mojej aktywności na portalach społecznych w internecie:

  "Z Tweeta –
  Ludzie, którzy wydają się promować abstrakcyjną ideę grupy społecznej zwanej „lewicą”, często są tymi, którzy korzystają z jej nieistnienia.

  Polubione przez ciebie oraz 4 innych ludzi

  heavymetal60 , 6 lutego 2018 at 00:59
  Odpowiedz

  Lewicę w Polsce zniszczono metodą od góry poprzez agenturalnych wobec CIA/Mossad jej przywódców Aleksandra Kwaśniewskiego i Leszka Millera. Niestety ślepcy z lewicy nie widzą tego do dzisiaj.

  Polubione przez ciebie oraz 7 innych ludzi"

  Michał Jarzyński , 6 lutego 2018 at 07:18 "

  źródło :https://kodluch.wordpress.com/2018/02/05/05-02-2018-syria-857-dzien-sprzatania-swiata/#comments

  Bracia Komandosi !

  Nie bądźmy takimi ślepcami jak Ci ludzie z lewicy. Obowiązkiem każdego komandosa jest prawidłowe rozpoznanie przeciwnika i jego pokonanie . Nie zapominajmy o tym .

  Łączę żołnierskie pozdrowienia dla Was i Waszych rodzin.

  Łódź, dnia 20 luty 2018 r. komandos Michał Jarzyński

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728