Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1813 postów 1792 komentarze

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Na pejsbuku u Wiatrowycza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doktryna Giedroycia oczyma przedstawicieli cywilizacji ukraińsko-turańskiej

 

 

 

 


  

Wersja pierwotna:

 

Całość:

https://kresy.pl/wydarzenia/profil-szefa-ukrainskiego-ipn-kaczynski-duda-morawiecki-klecza-wjatrowyczem/

 

 

 

KOMENTARZE

 • Niestety
  Tak to właśnie wygląda.

  Mam nadzieję, że ci trzej panowie to zobaczą.
 • @Lotna 13:39:56
  swego czasu rafał Ziemkiewicz dziwił się, że o ile jeszcze mozna zrozumieć zginanie się jak scyzoryk przed USA, Niemcami, czy Rosją, ale ta sama postawa służebna wobec państwa rozkłądającego się na naszych oczach po prostu zapiera dech

  pozdrawiam
 • szanowny Adminie
  Proszę zdjąć to ze SG, bo szkoda miejsca

  pozdr
 • @Lotna 13:39:56
  Ważniejsze, że trochę Polaków to zobaczy,
  a czy rzytki to zobaczą to sprawa drugorzędna.
 • @MacGregor 16:34:54
  Nie szkoda . Niech czytelnicy ocenią .Pozdrawiam.
 • @laurentp 18:59:36
  Przed Marszem Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Hajnówce obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej. W najbliższą sobotę w Hajnówce po raz trzeci odbędzie się Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Jak co roku wzbudza ogromne kontrowersje i sprzeciw środowisk lewicowych. Po manifestacji miało się odbyć spotkanie z dr Michałem Ostapiukiem z Instytutu Pamięci Narodowej.Obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej: IPN, pod naciskiem władz Białorusi, odwołał udział swojego pracownika w wydarzeniu. Obchody organizują miejscowi narodowcy i kibice Jagiellonii Białystok. W tegorocznym programie, oprócz marszu znalazł się także pokaz filmu ,,Bury – Podwójnie Wyklęty” w reżyserii Ewy Szakalickiej, opowiadającego o jednym z najsłynniejszych Żołnierzy Niezłomnych – Romualdzie Rajsie ,,Burym”. Po projekcji planowane było także spotkanie z twórczynią oraz dr. Michałem Ostapiukiem z IPN.

  Na Twitterze Brygady Podlaskiej ONR czytamy:

  ONR Brygada Podlaska
  @ONR_Podlasie
  Ambasador Białorusi wystosował list do prezesa IPN ws. pokazu filmu pt. Podwójnie Wyklęty w Hajnówce 24.02. Domaga się w nim zakazu uczestniczenia pracowników IPN. Obce państwo narzuca polskim instytucjom warunki polityki historycznej. @MSZ_RP, śpicie tam? Gdzie państwo polskie?

  Jak czytamy w Mediach Narodowych, za sprawą nacisku do władz IPN ambasadora Białorusi w Polsce. Instytut wystosował także prośbę do organizatorów wydarzenia o usunięcie informacji o udziale pracownika IPN w spotkaniu.

  Źródło: Media Narodowe

  Ps...Normalka. W teoretycznym państwie wiodącą rolę mają obce ambasady. Tak było w XVIII wieku przed ponad stuletnim wykreśleniem z mapy. Teraz ważne są także rozliczne fundacje, loże, agencje i agentury tudzież żydowskie i pruskie media mające w Polin propagandowy monopol.
 • @kula Lis 67 20:30:44
  Kamieni kupa , a nie Polska . Salut Amigo. http://polskaracja.com/zabral-dzieciom-slodycze-onr-szkola/
 • @Repsol 20:30:40
  Wydaje mi się ze autorowi chodziło o nieingerowanie w kształt jego notki, Pan Bloger może te satyryczne fotki umieścić w swojej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031