Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1922 posty 2791 komentarzy

MacGregor

MacGregor - J-23 na angielskiej prowincji

Dyzma narobił na wycieraczkę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

czyli ob-żydliwe insynuacje

Z przyjaźnią żydowsko-polską jest jak z potworem z Loch Ness – wszyscy mówią i zapewniają, ale nikt nigdy nie widział. Pan prezydent wymyślił jakąś „rzeczpospolitą przyjaciół” w miejsce Rzeczpospolitej Polskiej, mimo, że wiemy, jak wygląda „rzeczpospolita przyjaciół” w Palestynie, zaś mitologiczne „wspólne interesy” Polski i Izraela sprowadzają się w istocie do tzw. wrogiego przejęcia.
Rozbisurmanił się też nam nasz nowy przyjaciel („Mamo, mam nowego przyjaciela! A co z Ludwikiem? Ależ mamo, to Sunlicht!”) czyli starszy sierżant sztabowy i agent Mosadu, pan Jonny „Dyzma” Daniels. Nie wiem, skąd panujące przekonanie, że jest on jakimś wybitnym specjalistą od PR czyli picowania i sypania gojom w oczy piaskiem. Akurat specjalistą to był jego poprzednik na tym stanowisku, czyli pan Szewach Weiss, który potrafił być miodopłynnym czarusiem. Tymczasem Dyzma to zwykły cham i ordynus, jakich pełno i pod budkami z piwem, i wśród gości w restauracji „Sowa i Przyjaciele” (ja nie widzę większej różnicy między chamem pijącym Pomerola z bukietem tanin, a chamem pijącym jabcoka z bukietem siarczynów).
Niestety, najgorzej spoufalić się z chamem, ale skoro pan prezydent, premier, ministrowie, a nawet ojciec Rydzyk zaszczycają prostaka swoim towarzystwem i atencją, to mamy tak, jak mamy. Pamiętam, że kiedy jeszcze na naszym przyjacielu garnitur leżał gorzej niż na wybitnym trockiście Jacku Kuroniu, to już zdążył obrazić Grzegorza Brauna, wyzywając go na twitterze od idiotów. Teraz „przeprosił” w charakterystyczny sposób:
„Chciałbym publicznie przeprosić p. Grzegorza Brauna za nazwanie to idiotą. Nie wolno tak postępować. Wyzywanie ludzi, bo się z nimi nie zgadzamy, jest dziecinne. Moje przeprosiny nie są podyktowane faktem, że p. Braun jest Żydem, ale tym, że jest po prostu człowiekiem.Przepraszam!
(przypomina mi się taki żart z czasów rządów łobuzka Buzka: „Przepraszam pana wicepremiera Janusza Tomaszewskiego za nazwanie go idiotą z Łodzi, albowiem jest z Pabianic”).
Akurat w odróżnieniu od większości mikrocefali (czy wręcz acefali) chlipiących z „Naje Fraje” (dzisiaj „Gazeta Wyborcza”) swą intelektualną zupę, nie uważam żydowskiego pochodzenia za powód do wstydu, ale akurat wyżej przytoczona odzywka Dyzmy jest co najmiej jak zepsucie powietrza w towarzystwie – no niechby kto inny spróbował publicznie zasugerować żydowskie pochodzenie Aronowi Bucholcowi, ups, Leszkowi Balcerowiczowi czy nawet udającemu głupka, a może i nim będącemu Jasiowi Hartmanowi, wiceprzewodniczącemu loży B’nai B’rith, otwartemu jak wierzeje od stodoły na dyskusję o legalizacji „koziorodztwa”.
Słusznie tedy skwitował tę chucpę sam „Żyd” Braun:
„Każdy, kto zainteresował się choćby przelotnie osobą pana Danielsa, ten rozumie, że domeną jego pracy jest dezinformacja, i każdy, kto bierze za dobrą monetę jego słowa, sam sobie szkodzi”.
Ale to jest tylko takie prymitywne popierdywanie na przyjęciu. Prawdziwy ciężar gatunkowy zawarty jest uważam w tej krótkiej wymianie zdań:
Polski goj: Co to za przeprosiny? Za takie przeprosiny powinien pan przepraszać ponownie! I mam jeszcze jedno pytanie jaki jest pana PRAWDZIWY CEL POBYTU W MOIM KRAJU????
Dyzma Daniels: My country too!!
 … czyli Polin to także jego kraj!!O, żesz ty, przyjacielu mojej żony!!!
Ci, którzy postrzegają żydowskie uroszczenia w kategorii skoku na cudzą kasę metodą na rympał, widzą ledwo wierzchołek góry lodowej (choć i tak są bardziej spostrzegawczy niż nasi Umiłowani Przywódcy – a zresztą kto ich tam wie, odkąd zwykła spostrzegawczość zaczęła być mylona w Polsce z antysemityzmem, jej nagły zanik może być wynikiem świadomego wyboru). Prawdziwym bowiem celem jest wrogie przejęcie Polski, na początku w ramach żydowskiej suwerenności wyspowej czyli w dużych aglomeracjach (tu czempionem, niedającym się nikomu wyprzedzić w swojej żydofilii jest prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz), od Szczecina po Odessę.
[Przy okazji, warto sobie uświadomić, iż celem ataku jest cały obszar michnikowskiego UKR-POL-u, zaś największe postępy czynione są na wschodzie Ukrainy, gdzie jej właściciele czyli żydowscy grandziarze, zwani dla niepoznaki oligarchami, przestali już nawet cokolwiek ukrywać. Jako prymitywne narzędzie w okresie przejściowym służą im finansowani przez nich „banderowcy”, kanalizujący odruchy narodowe prymitywnych mieszkańców, zaś w niedalekiej przyszłości przeznaczeni nie tylko do utylizacji, ale też jako pretekst do pacyfikazji Ukrainy jako tworu zgangregowanego nazizmem. Stąd też taką wściekłość i wśród nich i w Izraelu wywołała nowela ustawy o IPN, w której drugi człon planowanego Żydolandu czyli Polska zdecydowanie odcina się od nazizmu, zarówno hitlerowskiego jak i banderowskiego – por. Michał Siudak: Geopolityczne tło konfliktu z Izraelem i Ukrainą].
Trzeba mieć bowiem świadomośc, iż nawet gdyby uroszczenia żydowskie były zasadne, to Polska nie byłaby w stanie zaspokoić ich w pieniądzach,a zatem musiałby je wypłacić w naturze – w wodzie (casus Palestyńczyków!), w lasach, ziemi, budynkach, mieszkaniach. I dokładnie taki jest cel ... i tak właśnie wyglądają wspólne interesy Polski i Izraela, o których wciąż mówią słyszymy i od prezydenta i od premiera.
Kilka dni temu wyszły na jaw filmy pokazujące szokujące zachowania uwłaszczonych właścicieli kamienicy przy Lutosławskiego 9 w Warszawie wobec niechcianych lokatorów (tu): bicie, presja, wyzywanie od zwierząt. Potraktujmy to jako zapowiedź, jako trailer czyli zwiastun tego, co stanie się z Polakami, jeśli pozwolimy sobie na wrogie przejęcie własnego kraju przez Żydów.
 
PS
Nie tylko zresztą przez nich. Jeśli doszłoby do domknięia UE wg planów zawartych w białej księdze UE z marca 2016 roku, marksistowski twór państwowy powstały na gruzach państw narodowych, z własną armią służącą pacyfikowaniu krnąbrnych mieszkańców będzie miał charakter niemiecki w wersji pruskiej. W takim państwie narodowośc polska będzie tylko obciążeniem wobec polowania i łapanek do najniższych prac, jakie zaczną się na mieszkańców Europy środkowej i wschodniej, katolików i Polaków w szczególności. I nawet najbardziej oddani jurgieltnicy i folkdojcze się nie uratują, bo oni też pójdą pod bat, razem z resztą tak wcześniej przez nich pogardzanego i obmierzłego im narodu.

 

Tak więc jurgieltniku, folksdojczu, KOD-erasto, stary kiejkucie i inny cymbalisto niedorastający do pięt podrabinkowi Jankielowi: zastanów się co robisz, póki czas, bo przykładając rękę do niszczenia Polski jako niepodległego państwa bynajmniej nie zapewniasz sobie i swojemu potomstwu przyszłości jako nadzorca polskojęzycznych niewolników – TY pierwszy pójdziesz na przemiał, ciebie pierwszego popędzą batem twoi obecni „sponsorzy”. Jedyna twoja szansa to niepodległe państwo polskie, tym bardziej, że do żadnej uczciwej pracy i tak się nie nadajesz, a ze zwykłego żebractwa czy drobnych kradzieży się nie utrzymasz. Wbrew pozorom twój los będzie taki sam jak los reszty Polaków! 

KOMENTARZE

 • @
  10*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:40:13
  z potrzeby serca mi tak wyszło ;)
 • @MacGregor 17:49:24
  Zawsze w Ciebie wierzyłem.
  Widzę, że nawet z PiSowskiego otumanienia się otrząsnąłeś :))))
 • I zapukał do drzwi,
  prosząc o papier toaletowy?
 • Autor
  Mimo. że ciebie nie lubię, bo nie znasz zasad dobrego wychowania i nie przeczytałam artykułu do końca (ale zapisałam) chciałabym wtrącić 3 grosze. Ci jurgentlicy przy korytach w Izraelu byliby nikim. Siedzą w Polsce przy korytach i deklarują dozgonną miłość do Żydów i ich organizacji w świecie, a ten "świat" ma ich za nic. I oni reprezentują dumnych Polaków.
  Stworzyli system ogłupiania, manipulacji i pułapek. W pogardzanej Ukrainie Tymoszenko została rozliczona za niekorzystny kontrakt gazowy. A w Polsce? Czy Lidl. Biedronka i inne płacą podatki w Polsce? NIE. Podatki są zdzierane nawet z biednych emerytur. To tylko przykłady z brzegu.
  I do kogo to piszesz w końcówce artykułów. Chyba że powymierają ci przy korytach. Ale zważ, że Jarkacz zadbał o następcę. Małomiasteczkowa Szydło zadowoliła się pensją, której jej dano; dieta poselska plus ministerialne stanowisko. Gdyby miała godność to dietę by zachowała i zachowałaby honor. Widać, że nawet w tym Pisie honor jest przeliczany na złotówki.
 • Poniżej ciut szerzej o tym ...
  Ja wiem, że "polski wywiad", celowo z małej i w cudzysłowie, nie rusza swoich, bo skoro nierząd też nieswój to co się będą wychylać, gdzie jest sienkiewicz i jego złota ale jakże prawdziwa myśl ?
  Wyobrażacie sobie takiego "lobbystę agenta wpływu" w ussa lub obok pootina ?
  https://marucha.wordpress.com/2018/02/15/kneset-tora-ojciec-dyrektor-fox-news-i-sierzant-daniels-czyli-sila-opowiesci/
 • tak
  O, żesz ty, przyjacielu mojej żony!!!"

  No właśnie, obce ch..je do odstrzału!
  Tu nie ma żadnej filozofii ani dyskusji , chyba że ktoś chce świetować rocznicę ślubu z sąsiadem

  pozdr
 • Tak przy okazji, finansowanie organizacji ukraińskich w Polsce w 2018 roku zwiekszone w stosunku do zeszłego roku o sporą kwotę!
  Dane ze strony MSWiA:


  Związek Ukraińców Podlasia Spotkania z podlaskim folklorem, tradycją i poezją ukraińską 2018-01-01 ukraińska
  18 000 zł

  Związek Ukraińców Podlasia Wydawanie ukraińskiego pisma Podlasia "Nad Buhom i Narwoju" 2018-01-01 ukraińska
  109 100 zł

  Związek Ukraińców Podlasia Warsztaty kultury ukraińskiej dla dzieci i młodzieży "U źródeł" 2018-01-01 ukraińska
  18 000 zł

  Związek Ukraińców Podlasia Zimowisko integracyjno-edukacyjne dla dzieci i młodzieży 2018-01-01 ukraińska
  11 500 zł

  Związek Ukraińców Podlasia Działalność amatorskich zespołów artystycznych
  2018-01-
  68.500zł

  Związek Ukraińców Podlasia Spotkania z podlaskim folklorem, tradycją i poezją ukraińską 2018-01-01 ukraińska
  18 000 zł  Towarzystwo Ukraińskie Działalność kulturalno-edukacyjna TU 2018-01-01 ukraińska

  40 000 zł

  Towarzystwo Ukraińskie Chełmsko-Podlaskie Studia Historyczne 2018-03-01 ukraińska

  31 000 zł
  235 Związek Ukraińców w Polsce Działalność Ośrodków Kultury Ukraińskiej w 2018 r. 2018-01-01 ukraińska
  248 000 zł  Związek Ukraińców w Polsce Dziecięce festiwale i konkursy 2018-03-15 ukraińska

  42 000 zł

  Związek Ukraińców w Polsce Program edukacji dzieci i młodzieży 2018-04-01 ukraińska

  33 500 zł
  Związek Ukraińców w Polsce Wydanie rocznika Almanach Ukraiński 2019 2018-06-01 ukraińska
  25 000 zł

  Związek Ukraińców w Polsce PROSTIR - Ukraiński Multimedialny Portal 2018-01-01 ukraińska
  40 000 zł

  Związek Ukraińców w Polsce Wydawanie tygodnika "Nasze Słowo" w 2018 r. 2018-01-01 ukraińska
  430 000 zł

  Związek Ukraińców w Polsce Chóry i zespoły artystyczne 2018-01-01 ukraińska

  150 000 zł


  Związek Ukraińców w Polsce Roboty budowlane, instalacyjne i wykończeniowe - garderoby oraz piwnice 2018-01-15 ukraińska
  500 000 zł


  Związek Ukraińców Podlasia Audycje radiowe w języku ukraińskim "Ukraińskie słowo" 2018-01-01 ukraińska
  26 600 zł

  =========================================
  A my sami ratujmy chore dzieciaki!
  https://www.siepomaga.pl/
 • @trojanka 20:11:12
  https://forumemjot.wordpress.com/2017/01/02/zwiazek-ukraincow-w-polsce-otrzyma-ponad-1380-mln-zl-dotacji-ze-srodkow-budzetowych-panstwa-polskiego-polecam/

  PORTAL PROSTIR powiązany ze Związkiem Ukraińców w Polsce i kierowany przez Ihora Isajewa, — który krytykował przyjęcie uchwały wołyńskiej jako przejaw ukrainofobii.
 • @trojanka 20:11:12
  https://naszdziennik.pl/polska-kraj/176541,koniec-z-ustepstwami-wobec-ukrainy.html

  ...."– To prawda, ale to nie jedyne kontrowersyjne działanie Związku Ukraińców w Polsce. Otóż związek ten wydaje pismo „Nasze Słowo”, któremu Polska przyznała dotację w wysokości kilkuset tysięcy złotych. Postanowiłem napisać interpelacje do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, bo w listopadowym numerze tego periodyku zaatakowano pana prof. Mieczysława Rybę i pana prof. Włodzimierza Osadczego. Dokonano także porównania osoby Józefa Piłsudskiego ze Stepanem Banderą, według którego Marszałek był znacznie większym terrorystą i mordercą niż przywódca UPA. To zostało sfinansowane z naszych pieniędzy. Co gorsze, polskie władze nie widzą nic złego w tym, że Ukraińcy za pieniądze polskich podatników szkalują Polaków, którzy walczyli o prawdę historyczną. ".....
 • @trojanka 20:11:12
  Ciężko TAM zapłacą za tą zdradę Narodu Polskiego...
 • @trojanka 20:11:12
  Znany jest niedawny przypadek ataku urzędniczego na jedną z - nazwijmy to - placówek Kościoła Chrystusowego.
  Główny urzędnik, który tępił tą placówkę, za niedługo po tym ataku, długo umierał w onkologicznych mękach.
  Widocznie Pan Bóg w Swoim Miłosierdziu, dał temu delikwentowi wielkie cierpienia jeszcze tu na Ziemi, bo widać, że w czymś ten urzędnik musiał się Panu Bogu spodobać, że dostał taką łaskę.

  To co teraz wyprawia się z Polakami - poddanymi Matki Boskiej Królowej Polski z całą pewnością jest TAM widoczne.
  Bądźmy jednak tymi poddanymi.
  W przyśpieszonym tempie można to zrobić, przyjmując tzw Reguły Mariańskie. Zachęcam do odszukania kazań Ks Natanka, na ten temat na YT.
 • all
  A co o tym sądzicie Państwo?

  "1968 r. nie było w ogóle Polski. Był reżim komunistyczny, który tak naprawdę paskudnie traktował Żydów. To wszystko to karygodny i błędny atak na dobre imię Polski. Musimy na to reagować, a ustawa którą podpisał prezydent, trafiła teraz do Trybunału Konstytucyjnego - powiedział Morawiecki."

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/mateusz-morawiecki-o-dzialaniach-rosji-hybrydowa-agresja/t3h8sn0
 • @hamurabi 00:17:23
  // A co o tym sądzicie Państwo?//

  A co można o tym sądzić, sprawa jest aż nazbyt ewidentna.
  Publiczne oświadczenie tego że "w 1968 r nie było Polski" jest sygnałem tego że "aktualna Polska" w sprawie żydowskich roszczeń na arenie międzynarodowej nie będzie sięgać po argumenty pochodzące z okresu "państwowego niebytu" (chodzi o umowę indemnizacyjną http://pressmania.pl/umowa-indemnizacyjna-pomiedzy-usa-i-prl/ )

  Teoretycznie czyli z punktu widzenia prawa takie oświadczenie w konfrontacji z międzynarodowymi umowami,paktami,konwencjami,itp, nie ma żadnej wartości,ale żyjemy w takiej rzeczywistości w jakiej żyjemy.
  Kto dziś przejmuje się konwencjami i kogo obchodzę prawne regulacje.
  Wszystko to można ominąć za pomocą pustych a emocjonalnych gestów np machaniem próbówką z rzekomą toksyną na forum ONZ.
  Nie trzeba niczego udowadniać wystarczy pomachać szklaną ampułką.Albo oświadczyć że w 1968 nie było Polski.
 • 23 stycznia 2018 r. rosyjska armia i flota przejmując w spadku po Czerwonej Armii
  swoją schedę obchodzić będzie okrągła rocznicę 100 -lecia powstania.
  https://topwar.ru/134775-100-let-raboche-krestyanskoy-krasnoy-armii-i-flotu.html

  Wiadomo też już to , co przygotował na to święto reprezentacyjny artleryjski dywizjon :
  .https://mediarepost.ru/#video-8

  PS. służbom specjalnym , które mnie tropią za moją rosyjskość / rzekomą ich zdaniem agenturalność wobec Rosji/ podpowiem , iż od urodzenia jestem ruskim , bowiem urodziłem się i wychowalem w Łodzi w domu przy skrzyżowaniu dwu ulic Armii Czerwonej 67/aktualnie nie wiem czemu przemianowanej na Piłsudkiego/ i Ruskiej , z czego jestem dumny…jednocześnie informuję ,że przypadające wkrótce święto Armii Czewonej , duchowo będę obchodził wraz z nimi….i wszystko na ten temat. Jednocześnie informuję , że z dwóch przypadających w tym roku 100-letnich rocznic , a mianowicie 100-letniej rocznicy powstania Armii Czerwonej oraz 100-letniej rocznicy odzyskania niepodległości , która jest mylnie kojarzona z Józefem Piłsudskim , de facto , zdrajcą Narodu Polskiego -był niemieckim agentem, obchodził będę jedynie tę pierwszą, bowiem to rzekome odzyskanie niepodległości przez Polskę , tak de facto, w realu nigdy nie miało miejsca, co nie przerwanie z jeszcze większym natezeniem trwa do dzisiaj
  https://iv.pl/images/98456093263860736373.jpg

  Potępiam też wszystkie działania mające na celu wyniesieni zdrajców na pomniki w Polsce , jak chociażby tutaj :
  http://telewizjarepublika.pl/pomnik-jozefa-pilsudskiego-na-100-rocznice-odzyskania-niepodleglosci,57481.html

  To samo dotyczy zamiaru postawienia pomnika w Warszawie Lechowi Kaczyńskiemu,który przez środowiska patriotyczne w Polsce uznawany jest za zdrajcę Narodu Polskiego.
  https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,tak-moze-wygladac-brpomnik-lecha-kaczynskiego,251259.html
 • Co do radia Maryja -moim zdaniem – jest to ośrodek wrogiej propagandy /dywersji ideologicznej na wschód /zwłaszcza na Rosję,
  Co do radia Maryja -moim zdaniem – jest to ośrodek wrogiej propagandy /dywersji ideologicznej na wschód /zwłaszcza na Rosję, który zastąpił radio Wolna Europa. Pomiędzy tymi dwoma radiami realizującymi , w istocie rzeczy , ten sam cel tj. szerzenie rusofobii wśród Polaków, podważenia osiągnięć Narodu Rosyjskiego oraz przyjaźni polsko-rosyjskiej jest też zasadnicza różnica . Tamto radio finansowane było przez amerykański Kongres , w tym bezpośrednio z puli CIA, a to radio utrzymywana jest z kieszeni ogłupiałych Polaków. Perfidnie do tego celu instrumentalnie wykorzystuje się religię.

  Radio to w Polsce stanowi ewenement w skali światowej z uwagi na jego udział w bieżącej polityce i życiu publicznym na które ,nota bene, w polskim ustawodawstwie /konstytucja/ nie ma takiego przyzwolenia. Polecam film Jerzego Morawskiego, którego znam osobiście nt. Imperium ojca Rydzyka

  https://www.youtube.com/watch?v=vZ5CIhui-GM&t=5s

  Miałem również możliwość bezpośredniego spotkania się i porozmawiania z występującym filmie redemptorystą z Niemiec ojcem Jerzym Galińskim , który opowiedział mi szczegóły poprzedzającego powstanie radia , pobytu ojca Rydzyka w Niemczech. Dla mnie jako byłego pracownika służb specjalnych tajne zniknięcie ojca Rydzyka w Niemczech na dość długi okres przed jego powrotem do Polski i tryumfalnym pochodzie założycielskim ,może stanowić jedynie o jednym , że był tajnie zatrzymany przez zachodnie służby , zawerbowany i przeszkolony. Mogło to się stać w oparciu o kompromat /handlował samochodami z naruszeniem przepisów / i inne. W tej sprawie powinno być wdrożone poważne śledztwo, lecz nie w obecnej rzeczywistości , w sytuacji, gdy współcześnie rządzący jedzą z ręki Rydzyka i są przez niego namaszczani na najważniejsze stanowiska w Polsce. Sadzę , że przyjdzie taki czas , ze to zostanie zrobione , lecz jeszcze nie teraz.

  Szkody dla Polski i chrześcijaństwa w Polsce , które dotąd poczynił Rydzyk są olbrzymie i trudne do oszacowania , biorąc pod uwagę fakt, iż ten wyrachowany i nie posiadający skrupułów człowiek, w sumie okradający z ostatnich pieniędzy polskich emerytów i rencistów z ostatnich nie wystarczających im na bieżące życie , w tym na żywność i leki pieniędzy działa w sferze ludzkiej świadomości, negatywnie ją programując poprzez instrumentalne posłużenie się emocjami i popędami : nienawiścią i agresją, potrzebą i poszukiwaniem wiary .

  Sądzę , ze przyjdzie jeszcze czas , ze ten wrzód na Narodzie Polskim i chrześcijaństwie zostanie przecięty z pożytkiem i dla dobra Polski i Polaków jak również samego kościoła w Polsce . Niestety jak dotąd hierarchowie kościoła w Polsce siedzą cicho, prawdopodobnie bojąc się pozycji i gniewu Rydzyka . Ja się go nie boję, gdyż ja w przeciwieństwie do niego nie kłamie i nie oszukuje ludzi oraz nie wyłudzam , z czego on zrobił intratny geszeft pod szyldem religii i rzekomej walki o polskość.

  Pierwsze przebłyski tej przyszłej, hipotetycznej , perspektywicznej sytuacji już widać , o czym świadczy ta petycja :
  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Papiez_Franciszek_Apel_o_ukrocenie_politycznej_dzialalnosci_Tadeusza_Rydzyka_1/
 • @ikulalibal 05:49:48
  Czyli, tera to tylko prawnie ustalić, podpisać i zatwierdzić, że Polski nie było i można na nowo zainkasować ale już od Polski? I tak do końca świata i jeden dzień dłużej?
 • @provincjał 19:12:41
  Problemem naszych polityków jest to, że chcą być przyjaciółmi wszystkich, a to jest nierealne...mylą interesy z dobrym samopoczuciem. Czas wyjść ze swojej strefy komfortu i walczyć o wspólnotę skutecznie. To Polska powinna powiedzieć dość żydom: wydalić ambasador Izraela, zatrzymać nienawistne szkolne wycieczki z Izraela do Auschwitz rozpocząć ekshumację w Jedwabnem. Polski rząd nie chroni Polaków. Cały świat ma dość Izraela to pasożytniczy kraj żyje tylko z pieniędzy obcych Niemcy mają już dość USA ma już dość więc szukają następnego dawcy którego mogą wydoić. Wybrali Polskę a PiS udaje miłość. Teraz wiemy na pewno, że żydzi stali się naszymi nieprzyjaciółmi i żadne gadki Danielsa i mu podobnych nie zamażą tej ich ohydy. Okazali jawnie swoją nienawiść i pogardę do Polaków. Żydzi chcą zniszczyć państwo Polskie, i się tutaj przenieść, ale Polacy już o tym wiedzą. A Jaś Wędrowniczek Daniels uwija się na salonach jak ambasador Repin czy Nowosilcow. A Kaczyński udaje, że nie ma problemu, bo sojusz z żydami gwarantuje mu kolejną kadencję. Celem hucpy z ustawą o IPNie było przestraszenie Polaków roszczeniami żydowskimi i stworzenie pretekstu do odrzucenia ustawy reprywatyzacyjnej. Rząd jak obecnie widać nie jest rządem tylko Judenratem-aktywnie uczestniczy w torpedowaniu ograniczenia złodziejstwa pod światłym przywództwem bankowego złodzieja. Żyjemy w kraju w którym elity nie uchwalają ustawy reprywatyzacyjnej wmawiając ludziom, że odbyłoby się to ich kosztem.Po czym stosując technikę salami systemowo wywłaszczają dziesiątki tysięcy ludzi. Decyzjami administracyjnymi, wyrokami sądowymi itp. Kim jest więc ta mityczna "mafia reprywatyzacyjna"?? Rozdrobnienie majątku wspólnego na setki podmiotów- SP, agencje, samorządy, spółki i spółeczki itp, oznacza pełną swobodę szabrowania, prywatyzowania i uwłaszczania się na publicznym majątku. Brak jakiejkolwiek ewidencji centralnej? Nikt ni wie jaki jest stan własnościowy instytucji publicznych ani jak się zmienia w czasie. I nagle 70lat po wojnie dowiadujemy się że byliśmy winni Holocaustu, właśnie wtedy gdy chcemy uchwalić ustawę zakazującą szabrowania i ograniczającą skalę kradzieży. Nagle zmienia się rząd- katoliczka i narodowiec zostają odwołani, a premierem zostaje członek Narodu Rzekomo Wybranego. To jest rozbój w biały dzień. Będą znikać szpitale, szkoły, żłobki a Polacy będą płacić na utrzymanie tego co kiedyś było ich własnością. Na rzecz różnych spółek, na podstawie różnych tytułów prawnych. A akceptacja wyroków sądów zagranicznych oznacza pogwałcenie prawa własności i wyprowadzenie kompetencji poza polski system prawny.
 • @Nibiru
  Jeśli następne spotkanie grupy wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu to można uznać, że tu w Polsce rządzi Netanjahu. Żydzi to podli niewdzięcznicy. Wieki żyli w Polsce bo w innych krajach ich mordowano. Teraz udają, że to nie była gościna tylko uzurpują sobie prawo do własności. Nic w Polsce nie jest żydowskie! Mniejszości narodowe zamieszkujące Polskę znów okazują się zdradziecką V kolumną. Państwa jednonarodowe są stabilne, a naród zawsze się porozumie w groźnych dla niego sytuacjach. Pogonić obcych.
 • @hamurabi 00:17:23
  Operacja Most 2 zakończy istnienie Polski. Będzie Polin. Tylko dlaczego Polski Rząd ukrywa prawdę i swoje intencje przed Polakami, a Prezydent nie zająknie się ani słowem o rozmowach z Foxmanem w Nowym Yorku ? Izrael czy USA często mówią głosem jakby strofujących służbę! Polacy umierają bo nie ma pieniędzy na leczenie i nowoczesne procedury a rząd PiS rozdaje miliony na cmentarze i muzea dla żydów PiS naprawdę liczy na to, że Polacy ponownie ich wybiorą i będą utrzymywać żydów? Już są zapowiadane zmiany w ustawie o IPN a jeśli chodzi o ustawę reprywatyzacyjna to rząd już porzucił temat bo się boi światowego żydostwa jak i upaińców. Morawiecki się cofa a skutki będą katastrofalne
  dla Polski i nas Polaków. To jest ciekawe jak ustawa ścieknie do szamba:

  https://kresy.pl/wydarzenia/rozmowy-polsko-ukrainskie-ukraincy-chca-odnowienia-pomnikow-upa-tym-takze-nielegalnych/

  I tu: https://kresy.pl/wydarzenia/wicepremier-glinski-rozmowy-ukraincami-byly-trudne-dobrej-atmosferze/

  Trzeba się teraz bardzo przyglądać uważnie ferajnom mniejszości żydowskiej które podważają w Polsce Rację Stanu Polski. Czy się nie kumają w tym celu z separatystami z RAŚ, mniejszością niemiecką i ukraińską. Róbmy swoje. Ktoś nas nie lubi? Dobrze wiedzieć, wszak z wzajemnością. Przyjazne relacje z Izraelem to udawanie + dobra wola naszej strony. Po co?

  Przypomnę cytat pewnej wypowiedzi: "Jeżeli międzynarodowemu żydostwu jeszcze raz uda się rzucić narody do światowej wojny, to wynikiem tego będzie zagłada żydowskiej rasy w Europie" - słowa wypowiedziane 30.01.1939. I nadal jak widać aktualne tylko z dodatkiem, że na całym świecie.
  Prawda jest też taka, że bez alternatywnie związaliśmy się z USA = Izrael. Dla tego ciężko się uwolnić z tej podległości.

  https://www.youtube.com/watch?v=OUJT9ConmmU


  Prawda(odwaga) nas wyzwoli! Puki co kompetentna prawda historyczna skrępowana przez mediach głównego nurtu wraz z toruńskimi.

  https://www.youtube.com/results?search_query=ewa+kurek+2018
 • @hamurabi 00:17:23
  Stała metoda ogłupiania Polaków. Najpierw pokazuje się Premiera jadącego do Niemiec w bojowym nastroju, następnie wracającego w euforii zwycięstwa. Przecież to Merkel i Niemcy stworzyli wszystkie "współczesne" problemy w całej Unii Europejskiej! Tym czasem wasalizm Polski wobec Niemiec jak kwitł, tak kwitnie. Boże! Kto powierzył temu Nikosiowi tak ważne stanowisko w Polsce?
 • @Jan Paweł 23:43:43
  Bardzo lubię kazania księdza Natanka.Nie wiem czy wszystkie, bo wszystkich nie słuchałam, ale ma naprawdę siłę, bezkompromisowość i odwagę. Trochę podobny jest ksiądz Międlar, /dla mnie to ksiądz/.
  Ogólnie trzeba popierać uczciwych kapłanów patriotów.I modlić się za nich!!
 • @trojanka
  Morawiecki tu Morawiecki tam i ciągle gada, a konkretów nie ma. Tyle niezałatwionych spraw prostych ludzi a on ciągle gada. Propaganda sukcesu. Polski od 1939 już nie ma i nie będzie. Zdrada, zdrada. Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące w dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!
 • @hamurabi 00:17:23
  Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, że żydzi sterują polityką międzynarodowa i chcą ograbić Polaków. W najnowszych tekstach, które można znaleźć na stronie autorskiej publicysty, Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, jak żydzi sterują polityką międzynarodową i jak swoje globalne wpływy chcą wykorzystać w celu ograbienia Polaków.

  W felietonie „Wokół niedawnego ”wtargnięcia”” opublikowanym na na portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz opisał jak „na teren polski ambasady w Tel Awiwie wtargnęła grupa żydów „ocalałych z holokaustu””. Publicystę zdziwiło, że do wtargnięcia dopuścili funkcjonariusz Służby Ochrony i Kontaktu chroniący polskich ambasad.

  Stanisława Michalkiewicza w zdziwienie wprawili również sami rzekomi ocalali. Jak informuje publicysta: „Oglądałem zdjęcia tych „ocalałych” i odniosłem wrażenie, że większość z nich stanowiły osoby młodsze ode mnie, co oznaczał, że urodziły się po wojnie”. Zdaniem Michalkiewicza, „liczba „ocalałych z holokaustu” będzie rosła w postępie co najmniej arytmetycznym”.

  Przyczyną wzrostu liczby ocalałych jest – zdaniem Stanisława Michalkiewicza – to, że „Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego – ta sama, która w polskiej ustawie z 1997 roku o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich” została przez władze III RP obdarowana „nieruchomościami w Polsce, których ogólną wartość oceniam na około 7 miliardów dolarów”, dziś żąda majątku Polaków o wartości „300 miliardów dolarów”.

  Skandaliczną bezczynność ochrony ambasady Michalkiewicz tłumaczy tak: „wprawdzie funkcjonariusze SoiK w ambasadzie w Tel Awiwie byli, ale mieli surowo zakazane sprzeciwiać się żydom, nawet gdyby ci próbowali wtargnąć na teren eksterytorialnej przecież ambasady. To też jest możliwe, bo przecież pamiętamy, jak to rząd pani premierzycy Ewy Kopacz nie ośmielił się sprzeciwić izraelskiemu Knesetowi, kiedy ten, nawet nie zadając sobie trudu powiadamiania o tym rządu polskiego, wyznaczył sobie na terenie Polski posiedzenie”.

  Temat żydowskiej agresji na Polskę Stanisław Michalkiewicz kontynuował w felietonie „Cisza w domu wisielca” wygłoszonym w Radiu Maryja.

  Swój felieton w toruńskiej radiostacji rozpoczął stwierdzeniem, że „teorie spiskowe są potępione przez mądrych, roztropnych i przyzwoitych, co to rozpoznają się między sobą po charakterystycznym zapachu, do czego oczywiście potrzeba specjalnego nosa”, co niewątpliwie zostanie uznane przez filosemitów za antysemityzm, z racji na to, że według publicystyki krytycznej wobec żydów, żydzi mają krzywe nosy i wydzielają specyficzny nieprzyjemny dla gojów zapach.

  Najnowsza agresja żydowska na Polskę została rozpętana, w opinii Michalkiewicza, by zniweczyć walkę z uchwaloną „przez Izbę Reprezentantów Kongresu USA” ustawą numer 447 – 1226 która pozwala „Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi na wywieranie na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, które ostatnio z 65 miliardów dolarów urosły do ponad 300 miliardów dolarów! W tej sprawie, jak wiemy, zarówno Naczelnik Państwa, czyli prezes Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, jak i rząd, nie tylko zagadkowo milczą, ale nie kiwnęli nawet palcem, by to niebezpieczeństwo od Polski odwrócić”.

  Bezczynność PiS wobec żydowskiego zagrożenia Stanisław Michalkiewicz tłumaczy tym, że albo żydzi uzyskali „od naszych Umiłowanych Przywódców zapewnienie, że roszczenia zostaną zrealizowane co do centa – a w tej sytuacji lepiej nie rozjątrzać tubylczej opinii publicznej, bo w ciszy będzie można Polskę zoperować sprawniej – albo też, z uwagi na to, że bezcenny Izrael rozdokazywał się w Syrii, wyciszony został klangor na temat wojennych zbrodni, bo nie rozprawia się o sznurze w domu wisielca”.
 • @fretka 07:19:52
  Musimy się temu stanowczo przeciwstawić, na rząd nie można liczyć niestety.

  https://stopantypolonizmowi.cupsell.pl/produkt/3130563-Koszulka-Nie-dla-roszcze-ydowskich.html
 • @kula Lis 67 11:14:34
  Ta kwota 300 mld jest znana z tego że jest znana czy z jakiejś postawy (najlepiej wiarygodnej) wyliczona? Jakieś odesłanie?
 • @fretka 07:19:52
  Dokładnie tak.Tyle że znacznie gorzej albowiem mówi się o "konieczności oddania niemcom ich ziem".
  To chyba logiczne że jeśli wykreśla się całą historyczną epokę to wykreśla się ją z całym dobrodziejstwem inwentarza.A jeśli ktoś myślał że można inaczej,że można samemu określić to co pozostawia się z "epoki słusznie minionej" a co odrzuca, to od początku był w błędzie.
  https://www.youtube.com/watch?v=D0xFdUAzxGg

  Przy czym zauważyć należy nie tylko "co" ale "kto" mówi.Istnieje bowiem istotna różnica między emocjonalnym i rozhisteryzowanym Żirinowskim a chłodnym i do bólu logicznym Satanowskim.
 • @rymark 12:12:13
  Stanisław Michalkiewicz: żydowska okupacja Polski może być znacznie cięższa od sowieckiej..no i bardziej kosztowna. W swoim najnowszym artykule „Dookoła mnie upiory!” na łamach kanadyjskiego tygodnika Goniec Stanisław Michalkiewicz stwierdził, że „co najmniej od tygodnia mamy jazgotliwą „wojnę żydowską” rozpętaną przez izraelską ambasadoressę w Warszawie”. Zdaniem Stanisława Michalkiewicz pretekstem dla żydów jest rzekoma „ukryta intencja „negowania holokaustu”” rzekomo zawarta w nowelizacji ustawy o IPN. Dla publicysty „to tylko pretekst, bo tak naprawdę żydzi chcą zastraszaniem wymusić na Polsce przekazanie żydom mienia Polaków wartego „ponad 300 miliardów” dolarów – „na taka sumę oszacowała te roszczenia nowojorska Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego w piśmie przesłanym do Ministerstwa Sprawiedliwości w związku z projektem ustawy „reprywatyzacyjnej””. W opinii Stanisława Michalkiewicza roszczenia żydowskie poparli „wszyscy folksdojcze, szabesgoje i pożyteczni idioci (…) Marcin Święcicki (…) Włodzimierz Cimoszewicz, w swoim czasie zarejestrowany przez SB pod pseudonimem „Carex” (…) Konstanty Gebert (…) Ekscelencja Stanisław Gądecki, promotor „dni judaizmu” (…) Ekscelencja Wojciech Polak, „prymas Polski””. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „jeśli tedy projekty strony żydowskiej zostaną pomyślnie zrealizowane, to obawiam się, iż żydowska okupacja Polski może być znacznie cięższa od sowieckiej już choćby dlatego, że podczas okupacji sowieckiej Polacy znajdowali wprawdzie niewielką i infiltrowana przez „księży patriotów”, niemniej jednak znajdowali jakąś przestrzeń wolności w Kościele. Jeśli postawy prezentowane przez JE abpa Gądeckiego i JE Wojciecha Polaka się upowszechnią, to na żadną przestrzeń wolności nigdzie liczyć już nie będzie można”. W opinii Stanisława Michalkiewicza do ataku na Polskę przyłączył się „amerykański sekretarz stanu Rex Tillerson”. W swoim artykule Stanisław Michalkiewicz wyraził obawę, że do antypolskiego ataku mogą się przyłączyć miliony Ukraińców w naszym kraju. W opublikowanym na łamach tygodnika „Polska Niepodległa” artykule „Śmierdzące dmuchy od starych kiejkutów” Stanisław Michalkiewicz zasugerował, że sławny reportaż TVN o czcicielach czekoladowej swastyki w TVN był inspirowany przez byłych funkcjonariuszy WSI działających w interesie amerykańskich żydów. W opinii Stanisława Michalkiewicza hucpa z czcicielami czekoladowej swastyki jest elementem antypolskiej kampanii żydów związanej z amerykańską „ustawą co to w Senacie została przyjęta 12 grudnia pod numerem 447, a w Izbie Reprezentantów występuje pod numerem 1226. Ta ustawa dawałaby rządowi amerykańskiemu pozory legalności dla wywierania na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia bezzasadnym żydowskim roszczeniom majątkowym”. Stanisław Michalkiewicz z wielkim bólem podejrzewa, że w Polsce współuczestniczą w żydowskiej hucpie „zarówno pan prezydent, jak i Umiłowani Przywódcy z rządu, [którzy] świadomie i skwapliwie odgrywają role rozpisane przez reżysera czy reżyserów operacji narzucenia mniej wartościowemu narodowi tubylczemu szlachty jerozolimskiej. Warto bowiem przypomnieć, że nie tak dawno pan prezydent Duda odbył w Nowym Jorku tajemnicze rozmowy z przedstawicielami żydowskich organizacji przemysłu holokaustu. Tajemnicze – bo polska opinia publiczna nie została o ich treści ani przebiegu poinformowana, a jedyne wiadomości o nich pochodziły z wypowiedzi Abrahama Foxmana z Ligi Antydefamacyjnej dla nowojorskich gazet. Powiedział on, że sprawa „roszczeń” była tam omawiana, ale już nie ujawnił, czy pan prezydent Duda złożył jakieś wiążące Polskę obietnice. Podobną tajemnicą owiana została wizyta rządu in corpore w Izraelu, podczas której sprawa roszczeń z pewnością też była omawiana. Co tam uzgodniono, do czego rząd się zobowiązał – to najwyraźniej ma pozostać dla polskiej opinii publicznej tajemnicą do ostatniej chwili. Podejrzenia pogłębia okoliczność, że ani pan prezydent Duda, ani rząd nawet się nie zająknął na temat wspomnianej amerykańskiej ustawy, a z odpowiedzi, jakiej MSZ udzielił na interpelację posła Roberta Winnickiego wynika ponad wszelką wątpliwość, że ani prezydent, ani rząd nie zrobił nic, by niebezpieczeństwo z niej wynikające od Polski odwrócić. I dopiero na tym tle granicząca z głupotą skwapliwość, z jaką zarówno pan prezydent, jak i rząd, pozwala wkręcić się w aferę z „nazistami”, pozwala lepiej zrozumieć, że też bierze udział w tym przedstawieniu, w dodatku odgrywając z góry zaprojektowaną rolę”. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „jeśli w następstwie amerykańskiej ustawy Polska zadośćuczyniłaby żydowskim roszczeniom, to w interesie szlachty jerozolimskiej niewątpliwie leży delegalizacja wszelkich ugrupowań narodowych w naszym nieszczęśliwym kraju, bo w ten sposób oczyściłaby ona sobie przedpole i miałaby ułatwione zadanie w ujarzmieniu mniej wartościowego narodu tubylczego”.

  Ps..Jak wyglądała okupacja żydosowiecka w poszczególnych etapach swojego rozwoju to wiemy a jak będzie wyglądała ta bez barw leninowsko-marksistowskich tylko wg. Gramsciego to już po 30 latach rządów III-j żydolewackiej okrągłostołowej też mniej-więcej wiemy a co do reszty to trzeba by zaprosić Palestyńczyków i przepytać dokładniej. We własnym interesie. Potrzebny artykuł zwłaszcza w sytuacji ataku żydów na Polskę i Polaków. PiS zbyt się cacka. Na naszych oczach, po nominacji Morawieckiego znacznie przyspieszyły sprawy żydowskie. W kraju nie ma mężów stanu na poziomie. Wszyscy z podkulonymi ogonami. Najwyższy czas aby młodzi Polacy z Ruchu Narodowego weszli do sejmików i do parlamentu. Tylko trzeba ludzi do kontroli wyborów.
 • @ikulalibal 12:49:54
  Michejew też zajefajny.
  https://www.youtube.com/watch?v=PjR9nIlYQyI
 • @wercia 19:11:19
  Fatalnie się pomyliłam, przepraszam, proszę mi wybaczyć. ja myślałam, że to arykuł RAM-a. Ja Pana bardzo lubię. Pościągałam na dysk nagrania, m.in. z dr Przybyłem, bo są godne do zachowania dla potomności. Wprawdzie -na szczęście- dla Pana opinia czy ktoś lubi czy nie, nie ma znaczenia, ale bezzasadne posądzenie o brak zasad dobrego wychowania (RAM) najbardziej dotknęło mnie. Musiałam to napisać, bo żle się z tą pomyłką czuję. Nie śmiem prosić, ale gdyby tak Pan pisał częściej (i częściej organizował konferencje?) Wszystkiego dobrego! Słuchałam audiobooka L.Szcześniaka "Judeopolonia..." i myślę, że Żydy po tzw. transformacji celowo doprowadzili do słabości Polski, tak jak kiedyś i wykorzystując marną sytuację znowu wracają do swoich chorych koncepcji przez zdrajców w Polsce. Kaczora przodkowie pochodzą z Odessy, on sam ma ustach frazesy o patriotyżmie, ale w okresie międzywojennym Żydzi-patrioci protestowali w organizacjach międzynarodowych przeciwko narzucaniu w Polsce specjalnych przywilejów Żydom, a on bezczelnie te projekty realizuje.Rżnie głupka desygnując na prezydenta Dudę, nijakiego osobnika podatnego na wpływy od rodziny poczynając, Szydło była za bardzo propolska, no to trzeba ją odwołać i zrobić PR Morawieckiemu, bankierowi z zawodu a historykowi z wykształcenia (bo kursy, które w międzyczasie robił w ocenie prof. JRNowaka nie były praktycznie możliwe). To znaczy, że żydy przygotowywali swojego. Kaczor był nawet swego czasu przez żidowskie media lansowany jako ważny mąż stanu. O kant potłuc te tendencyjne łgarstwa. Tylko ślepy tego nie widzi. Co robi Kurski w TV? Głupi lud to kupi. O to chodzi kaczorowi.
 • @wercia 20:15:44
  Żydowska wdzięczność: Polacy ich przyjmowali wyganianych zewsząd a oni ryli pod Polakami w najtrudniejszych sytuacjach. Szydło robiła kampanię Dudzie, a oni ją wywalili. Prof. JR Nowak opowiadając o Michniku wspominał, jak ten kradł książki, o Kuroniu jak ten bił się z ojcem, Ojciec rzucił w niego popielniczka a on się chwalił, że dał nura pod nogi ojca, obalił go i uciekł przez okno. Nie pasujemy do siebie.
  Ałtorytety.
  Oni sami u siebie nie potrafią się rządzić. Korupcje, coroczne dotacje amerykańskie i w puszczanie w świat nędzy ocalałych z holokaustu, Michalkwiecz żartuje, że ci holokaustnicy szturmiący ambasadę we Włoszech wyglądali na młodszych od niego, a się po wojnie urodził.
  Ja nie chcę tu żadnej Judeopolonii i nie chcę Żydów. Mają swoje państwo na bliskim wschodzie, niech się tam wynoszą. Ile tych państw im potrzeba. Polska już dość wycierpiała przez błędy przodków (bo szlachta nie mogła się zajmować tym czy owym i żyd był potrzebny)
  Teraz jesteśmy w bardzo nieciekawej sytuacji, ale może to jest godzina za pięć dwunasta i okazja do sprawdzam.
 • Wykład z zakresu dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej i sposoby jej przeciwdziałania
  poprzez publiczną demaskację form i metod tej dywersji /wojny, zgodnie z moim manifestem do Narodu Polskiego :
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/01/22/manifest-odezwa-dysydenta-komandosa-michala-jarzynskiego-do-polakow/

  Kultura , w tym publicystyka , ale także muza jest narzędziem do prowadzenia ukrytej dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem . W swoim czasie zdemaskowałem Ryszarda Oparę , któremu zarzuciłem sianie defetyzmu wśród Polaków dla ich wewnętrznego złamania i uczynienia ich uległymi niewolnikami wobec okupacyjnego reżimu w Polsce , agenturalnego wobec CIA/Mossad. . /Przeczytaj mój komentarz po tym artykułem Andrzeja Opary na NEon24
  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/142180,historia-polski-epitafium/

  Kształtowanie nastrojów wśród przeciwników /tak…tak : Polska dla naszego „sojusznika” USA jest , de facto , wrogiem, lecz ogłupiani przez rządzących w Polsce i polskojęzyczne media ludzie tego nie kumają , albo bardzo słabo , to czują./ jest jedną z form prowadzenia dywersji ideologicznej /wojny informacyjnej z przeciwnikiem. Dla znawcy zagadnienia dywersji ideologicznej / za którego się uważam / po obserwacji ruchów przeciwnika poprzez swoją agenturę wpływu umieszczoną częstokroć na obszarze wroga , widać jak na dłoni bieżące kierunki /trendy i metody stosowanych wobec Polski i Polaków działań, z których wynika ,że naszym wrogom zewnętrznym /USA i Izrael/ obecnie zależy na zrobieniu z Polaków bezideowej masy , w pełni uległej wobec ich agenturalnych rządów w Polsce i im ślepo podporządkowanej i ślepo wierzącej , co dokonuje się w Polsce poprzez działanie dywersyjnego wobec Polski i Polaków radia Maryja.

  Dzisiaj w radio usłyszałem skądinąd piękną piosenkę Patrycji Markowskiej pt. „Prostych kilka prawd” /mój komentarz pod filmem/
  .https://www.youtube.com/watch?v=ny49g6VHG4c
  ,
  która jest żywym przykładem takiego dywersyjnego /informacyjnego/manipulacyjnego oddziaływania na świadomość i podświadomość Polaków w kierunku ich wewnętrznego , duchowego rozbrojenia , by byli ulegli i by się nie przeciwstawiali, mówiąc słowami tej piosenki : nie szli pod wiatr. W swoim czasie pamiętam , iż ojciec tej piosenkarki Grzegorz Markowski w swojej piosence pt. „Chciałbym być sobą” podburzał Polaków , by szli za Solidarnością przeciw ówczesnej władzy. Wiedząc dzisiaj już z całkowitą pewnością ,iż Solidarność był, skutecznie zrealizowanym projektem CIA, do bandyckiego przejęcia Polski przez międzynarodową lichwę i docelowo wykorzystania Polski i Polaków przeciwko Rosji i Rosjanom, widzimy jak chytrze i podstępnie prowadzona jest dywersja ideologiczna/wojna informacyjna Zachodu z Nami Słowianami ,w tym z Rosją. Oni chcą nas wykorzystać jako „mięso armatnie” przeciwko Rosji . W jakimś zakresie , to już im , lecz nie do końca , udało się zrobić z Ukraińcami. Polacy w ich planach są następni , by ich rzucić przeciwko Rosji, do czego nie wolno dopuścić.

  Tak więc widzimy jak ojciec i córka , pracując dla show biznesu, który jest narzędziem międzynarodowej lichwy ,służą złej sprawie. Oni się wzajemnie wspierają , by zdobyć serca i popularność wśród Polaków., by poprzez nich/ swoich wykonawców/ móc kształtować zachowania i postawy Polaków w kierunku dla nich dogodnym , właśnie poprzez muzę, która jest dla nich jedynie narzędziem dywersyjnego /informacyjnego oddziaływania. Tutaj w tym filmie /mój komentarz pod tym filmem/ jak na dłoni widać jak piosenkarz Slawomir , któremu ostatnio zarzuciłem , iż szerzy wśród Polaków głupotę i i czyni z nich bezideową masę:
  .https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw

  rozprowadza /lansuje Patrycję Markowską, która w tym nagraniu /nie studyjnym , z nie obrobionym elektronicznie głosem / ma wyraźne problemy ze swoim głosem. Oto ten film /mój komentarz pod tym filmem/:
  .https://www.youtube.com/watch?v=3REG0iA1cfk&t=1s
 • Solidarność w Polsce jest dziełem CIA
  Sztuczne rozdzielanie Solidarności na starą i nową i przypisywanie jej ,że ta stara jest ok , a ta nowa jest be jest ogólnie mylące , chociaż samo w sobie nosi znamiona samousprawiedliwienie się tych starych przed tym , co zrobili i robią Ci nowi . Dodatkowo z psychologicznego punktu widzenia w zakresie socjotechnicznym jest samooszutwem /vide: samooszukiwanie jako jedna z metod rozwiązywania konfliktów zewnętrznych i wewnętrznych/.

  Koncepcja ta jako metoda dochodzenia do prawdy jest metodologicznie błędna, chociaż epistemologicznie dopuszczalna. Chcąc dokonać trafnej oceny Solidarności z punktu widzenia dobra Polski lub jej szkodliwości dla Polski należy patrzeć na nią całościowo, holistycznie, bez rozbijania ją na starą /tę rzekomo dobrą/ i tę nową /tę złą/ , z podkreśleniem jednakże , iż na tzw."suwaku polskości" ta stara faktycznie była lepsza od tej nowej min. dlatego , że był w niej duży pierwiastek narodowy/ narodowowyzwoleńczy/ , co nie zmienia jednakże faktu, że te obie Solidarności były dziełem i owocem skutecznie zaplanowanej i zrealizowanej przez CIA operacji specjalnej występującej u nich pod tą samą nazwą.

  Wszyscy , którzy twierdzą , że Solidarność była ruchem stricte polskim są w błędzie .....w błędzie celowo zaprogramowanym przez teoretyków CIA po to , by Polacy w to uwierzyli , co też się stało i pomimo upływu lat nadal /przyp. własna : chodzi o ten zaimplementowany z zewnątrz do struktur poznawczych Polaków błąd poznawczy/ nadal tkwi w świadomości wielu Polaków , którzy nie potrafią , tak jak to w swoim czasie zrobił Andrzej Szubert z Niemiec , aktywny działacz Solidarności , krytycznie myśleć i zerwać raz na zawsze z tą ichnią socjopropagandą.

  Andrzej wyszedł poza krąg tego samouwielbienia , charakterystycznego dla wielu byłych i obecnych działaczy Solidarności przez co realnie ocenia sytuacja na froncie walki ideologicznej dwóch przeciwstawnych ideologii nie będąc zakładnikiem żadnej z nich, co świadczy bardzo pozytywnie o jego otwartym myśleniu , które nie jest zaczadzone żadnymi ideologicznymi "izmami" i obciążone religijną kulą u nogi , z czym mamy do czynie w przypadku wielu dyskutantów dla których powołanie się na religijność jest predykatem ich wszelakich "prawd".

  Przypomnę i przytoczę jeszcze raz , gdyż już to robiłem dowód na to , iż Solidarność była operacją specjalną CIA. Mówi o tym fragment rosyjskiego filmu o generale Jaruzelskim . Chodzi o fragment w którym dyrektor Centrum problemów geopolitycznych w Rosji generał Leonid Iwaszow przywołuje wypowiedź wielkiego amerykańskiego ideologa i stratega, jednego z największych w świecie rusofobów /zmarłego w zeszłym roku/ Zbigniewa Brzezińskiego, który powiedział i potwierdził wprost, bez żadnych ogródek fakt , że „Solidarność była operacją specjalną CIA”.
  .https://youtu.be/bOJxNu_pUnQ?t=1246
  .https://www.youtube.com/watch?v=ldb7UM27zcU&t=11s

  Obejrzyjcie sobie cały ten film zarówno część I , jak i II Nie ze wszystkim się zgadzam , co jest w tym filmie . w swoim czasie jak ukazał się na YT w polskiej wersji w 6 odcinkach , ja go szczegółowo tam pod tymi filmami omówiłem . Efekt był taki, że ten film zniknął z YT , a zamiast jego ukazał się inny zmanipulowany jednoczęściowy film , który oprotestowałem jako manipulację i który został przez YT też usunięty. Niedawno , dzięki pomocy kolegów /krzyk 58 /piszących na blogubruska dotarłem do oryginału tego filmu /przytoczony wyżej/ , z czego się bardzo cieszę.

  Informuję także , iż będąc oficerem kontrwywiadu wojskowego w 1986 roku , gdy pracowałem w Zarządzie WSW w Bydgoszczy jako inspektor udałem się do Gdańska w celu kontroli podległych nam tam oddziałów WSW i wtedy dla relaksu poszedłem sobie do tego kościoła ś.Brygidy, by go zwiedzić. W Zarządzie WSW bylem wówczas głównym inspektorem do walki z dywersją ideologiczną zwaną współcześnie wojną informacyjną . Podlegała mi w tym zakresie wojskowa Polska, patrząc na mapę w trójkącie od Łodzi do Szczecina , Koszalina,Gdańska , Olsztyna i do Łodzi. Był wtedy bardzo gorący czas . W związku z czym miałem pełne ręce roboty.

  Osobiście ja do Solidarności miałem i mam cały czas negatywny stosunek, ponieważ tak , de facto Solidarność jest dziełem , koniem trojańskim USA/CIA powołanym po to , by zniewolić Polskę i rozgrabić ją / co obecnie się dzieje , a w zasadzie dobiega końca/ , a docelowo wykorzystać Polskę i Polaków jako "mięso armatnie" by ich rękami skoczyć do gardła Rosji i Rosjanom, czemu należy za wszelką cenę przeciwdziałać.

  Mamy negatywny przykład przerobionej w ten sposób Ukrainy . Nie bierzmy z niej przykładu, nawet jak "nasz" agenturalny wobec USA rząd oraz polskojęzyczne media , w tym prostytutki dziennikarskie będą nas do tego namawiać i nakłaniać , co też się na co dzień dzieje.

  Oficjalnie to co mówię potwierdził Zbigniew Brzeziński / jeden z apostołów Tajnego Światowego Władzy Centrum w skrócie TŚWC/, do niedawna jeden głównych ideologów i strategów rządu USA .
 • @wercia 19:11:19
  Przepraszam za mój niewyparzony jęzor - w domu przy żonie jestem jak trusia i dopiero na blogu wyłazi z Dr Jekyll-a Mr Hyde.

  Z pokorą przyjmę wszelkie krytyczne uwagi, ale prosiłbym na bieżąco, bo teraz to już nie pamiętam wszystkiego, com nabroił.

  serdecznie pozdrawiam
 • @MacGregor 10:28:54
  A cóż ja mogłam począć z powodu pomyłki? Szczerze się za Pana pomodliłam, a jak Bóg mnie nie wysłucha, to się na niego obrażę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031